Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-09, 23:14   #2791
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie mam już "jazdy" na organiczne kosmetyki, te czasy minęły Ale wolę juz takie pseudo-eko niż inne dostepne w perfumeriach (clinique, el)

Jutro dzwonię na infolinie sprawdzić moją kartę inaczej sie chyba nie da
A Korressa lubisz?

Niektóre kosmetyki Eko robią mi kupę na twarzy bo zawierają składniki które mnie silnie uczulaja ale silikony i niektóre inne podobne w tych luksusowych to dla mnie oszustwo i tyle...
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 23:22   #2792
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dor6 - szkoda że Cię nie będzie
lidia1984 - to wpadaj też, zapraszamy
tomama - tak myślałam ze nie ma bawialni w GK Nikkolaa może uda Ci się "podrzucić" dzieci ale wpadaj z dzieciakami- będzie wesoło

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



"zaptaszkowane"

moje dzieciaki nie nadają się na takie spotkania, nudzą się i marudzą zobaczę, może coś jeszcze wymyślę
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 23:24   #2793
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A Korressa lubisz?

Niektóre kosmetyki Eko robią mi kupę na twarzy bo zawierają składniki które mnie silnie uczulaja ale silikony i niektóre inne podobne w tych luksusowych to dla mnie oszustwo i tyle...

Nie miałam nigdy nic Korresa Warty uwagi ??

To fakt, że eko może uczulić - to jeden z powodów dla których odstawiłam silikony mi nie szkodzą - ładnie za to "fotoszopują" buźkę Ale z dystansem podchodze do luksusowej pielęgnacji, po miniaturkach i próbkach, których dziesiątki przetestowałam, chyba nic mi nic nie urwało
O tym Origins musze poczytać więcej, zerknąć na składy (chociaż to dla mnie czarna magia).
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 23:25   #2794
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie miałam nigdy nic Korresa Warty uwagi ??

To fakt, że eko może uczulić - to jeden z powodów dla których odstawiłam silikony mi nie szkodzą - ładnie za to "fotoszopują" buźkę Ale z dystansem podchodze do luksusowej pielęgnacji, po miniaturkach i próbkach, których dziesiątki przetestowałam, chyba nic mi nic nie urwało
O tym Origins musze poczytać więcej, zerknąć na składy (chociaż to dla mnie czarna magia).
Ja po korresie miałam czerwone placki jakby poparzenie na twarzy, wiec polecam brać próbki.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 05:39   #2795
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witam się z samego rana i życzę wszystkim miłego dnia i samych udanych zakupów
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:11   #2796
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kupiłam online kartę upominkową S za 50zł i chyba przysłali mi pustą Jak wpisuję ją przy zamówieniu to pokazuje komunikat: karta upominkowa jest wyczerpana
porażka na szczęście to jest łatwiej udowodnić niż brak np próbek w zamówieniu więc będzie dobrze

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 07:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja po korresie miałam czerwone placki jakby poparzenie na twarzy, wiec polecam brać próbki.
mi pielęgnacja Korresa też nie robiła dobrze zuzyłam pare próbek kremów i nie przysłużyły mi się dobrze jedyne co to mam teraz maseczkę "dzika róża" i jest ok - tzn nie podrażnia mnie. Dlatego lepiej najpierw zdobyć jakieś próbki zanim kupi się pełnowymiarowy produkt
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:34   #2797
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Osłusznie, też zrobię

Trochę długo to trwa.


Chyba tak

Czytam regulamin a tu taki kwiatek
7.2 Organizator może wykluczyć Uczestnika z Programu, jeśli nadużywa on przywilejów związanych z uczestnictwem w programie: za nadużycie przywilejów uznaje się w szczególności nieuzasadnienie częste żądanie spełnienia usługi o nieproporcjonalnie większej wartości w stosunku do wielkości zamówienia.
Czyli za zamawianie płatków nas wykluczą
ale paragraf ciekawe, czy dopominanie się o rekompensatę też się liczy jako nadużycie przywilejów

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Czekam !

Jestem za, w GK.

Wpisane kody w D, znikają po kilkunastu minutach .

Gdyby któraś dziewczyna z spoza Śląska zdecydowała się przylecieć, mogę ją odebrać z lotniska i wziąć do Katowic.

Chętnie bym wsiadła w samolot i przyleciała, ale nie mam kasy

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Super 😊
Przyszło do mnie zamówienie z D.
Dostałam jako niespodziankę świąteczną- próbkę Shalimar 😐


---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ktoś nawet tutaj pisał, że na rzeczy z wyprzedaży wchodziła zniżka z VIP-ów. Kupiłam bez zniżki - zadzwoniłabym teraz na infolinię, ale jestem w pociągu, więc nie usłyszę szanownego pana Aleksandra; musi poczekać na mój telefon do jutra Najwyżej napiszę w pozakupowej ankiecie, że pani była bardzo miła, ale nie naliczyła należnej mi zniżki Ta kobieta była tak sympatyczna, że nie chciałam się z nią kłócić - z doświadczenia wiem, że jak coś zawalą w stacjonarce, to potem naprawiają
Ja się kilka razy załapałam na zniżkę na rzeczy z wyprz., ale online
Szybko blokują takie błędy, wiec trzeba klikać od razu

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Do mnie dziś przyszło zamówienie z kodem NIESPODZIANKA (zamówienie stare, ale wczoraj pakowane i wysłane) - dostałam pakiet 5 próbek yonelle z datą 03.2016 (ten pakiet był prezentem tygodnia jakiś rok temu).
Douglas zdecydowanie promuje polskie marki
ręce opadają

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na spotkanie w GK mam taką listę wstępnie chętnych
kjd3
iza89
amyz
sylwia1986sz
liv87
nikkolaa
malinum
poziomka? Ty masz do nas nie daleko
Która jeszcze ze śląska, zagłębia przyznać się
Ale będzie impra strasznie mi przykro, że nie mogę dołączyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 06:40   #2798
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja liczę, że jednak się ogarnie.
Oznaczałoby to, że S. nie będzie miała już realnej konkurencji. Nie jest to korzystne dla klientów, moim zdaniem. Po co mają się starać w takiej sytuacji
zdecydowanie nie będzie to dla nas korzystne

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór



Ja C całkowicie skreśliłam z listy zakupowej, fanką jakąś nie byłam, ale od czasu do czasu coś tej firmy kupiła. Po ich ostatniej wpadce z moim zamówieniem postanowiłam odpuścić ich sobie. Niby zrekompensowali mi wpadkę, ale dopiero po tym jak wysmarowałam info na ich FB, wcześniej mieli mnie w .
to dziady

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kupiłam online kartę upominkową S za 50zł i chyba przysłali mi pustą Jak wpisuję ją przy zamówieniu to pokazuje komunikat: karta upominkowa jest wyczerpana


---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam się z samego rana i życzę wszystkim miłego dnia i samych udanych zakupów
ja bym jeszcze dodała samo-spłacających się kart

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Jestem coraz bardziej zakochana w maskach glamglow czasami żałuję, że mam tylko jedną buzię, bo najchętniej stosowałabym te maski codziennie (i to 3 na raz) wczoraj nałożyłam czarną super ściąga i napina skórę
Niech przecenią szybko zestawy z czarną i niebieską, to biorę na zapas
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:46   #2799
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość



Jestem coraz bardziej zakochana w maskach glamglow czasami żałuję, że mam tylko jedną buzię, bo najchętniej stosowałabym te maski codziennie (i to 3 na raz) wczoraj nałożyłam czarną super ściąga i napina skórę
Niech przecenią szybko zestawy z czarną i niebieską, to biorę na zapas
no widzisz - pisałam Ci że Ci włączę chciejstwo nie dziękuj czarna jest fajowa też a próbowałaś zieloną?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:51   #2800
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dziś zmiana prezentu w D.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no widzisz - pisałam Ci że Ci włączę chciejstwo nie dziękuj czarna jest fajowa też a próbowałaś zieloną?
Dziękuję!!!! Gdyby nie Ty, nie byłabym taka piękna i wypielęgnowana
Zielonej jeszcze nie próbowałam, w weekend użyję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:51   #2801
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witam z rana i zaraz uciekam 😊
Ja dzisiaj lecę do lekarza 😐
Życzę udanego dnia i wypasionych rabatów.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 06:55   #2802
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziś zmiana prezentu w D.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------



Dziękuję!!!! Gdyby nie Ty, nie byłabym taka piękna i wypielęgnowana
Zielonej jeszcze nie próbowałam, w weekend użyję
zawsze do usług
to czekam na relację co o zielonej myślisz

a po D się niczego ciekawego nie spodziewam - obstawiam miniaturę Yonelle za zakupy powyżej 189 zł albo coś perfecty

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam z rana i zaraz uciekam 😊
Ja dzisiaj lecę do lekarza 😐
Życzę udanego dnia i wypasionych rabatów.
miłego dnia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:56   #2803
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam z rana i zaraz uciekam 😊
Ja dzisiaj lecę do lekarza 😐
Życzę udanego dnia i wypasionych rabatów.
Powodzenia

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zawsze do usług
to czekam na relację co o zielonej myślisz

a po D się niczego ciekawego nie spodziewam - obstawiam miniaturę Yonelle za zakupy powyżej 189 zł albo coś perfecty

---------- Dopisano o 07:55 --------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

miłego dnia
będzie relacja

zestaw próbek Perfecty 70+ do zamówień od 359zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:58   #2804
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
będzie relacja

zestaw próbek Perfecty 70+ do zamówień od 359zł
i nowy prezent dedykowany - do zakupów za min 559 zł moherowy berecik z antenką w kolorze pudrowy róż gratis
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:59   #2805
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Miłego dnia Dziewczyny
Mam dziś tyle roboty, że słabo mi się robi...
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:02   #2806
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Tż kończy się fajny zapach - Hermes Equipage od rana szukam go w necie i co? Wycofany jest tylko w 1 sklepie, na all zabójcze ceny nie wiem, co za (piiiiiiiiip) podejmuje decyzje o wycofywaniu świetnych zapachów

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i nowy prezent dedykowany - do zakupów za min 559 zł moherowy berecik z antenką w kolorze pudrowy róż gratis
koniecznie

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Miłego dnia Dziewczyny
Mam dziś tyle roboty, że słabo mi się robi...
dasz radę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:07   #2807
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tż kończy się fajny zapach - Hermes Equipage od rana szukam go w necie i co? Wycofany jest tylko w 1 sklepie, na all zabójcze ceny nie wiem, co za (piiiiiiiiip) podejmuje decyzje o wycofywaniu świetnych zapachów

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



koniecznie

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------



dasz radę

Mi też powycofywali wiele ulubionych produktów
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:07   #2808
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

cześć! bardzo Wam zazdroszczę tego spotkania. mam nadzieje, że będziecie się bawić wyśmienicie! ja niestety mimo iż mam 100 km do Katowic, to nie dam rady się pojawić w tym terminie. może następnym razem mi się uda
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:19   #2809
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość

Mi też powycofywali wiele ulubionych produktów
chamstwo

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
cześć! bardzo Wam zazdroszczę tego spotkania. mam nadzieje, że będziecie się bawić wyśmienicie! ja niestety mimo iż mam 100 km do Katowic, to nie dam rady się pojawić w tym terminie. może następnym razem mi się uda
Faktycznie bliziutko
Ja mam ok. 350 km do Katowic
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 07:19   #2810
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tż kończy się fajny zapach - Hermes Equipage od rana szukam go w necie i co? Wycofany jest tylko w 1 sklepie, na all zabójcze ceny nie wiem, co za (piiiiiiiiip) podejmuje decyzje o wycofywaniu świetnych zapachów

-
tez nie rozumiem polityki wycofywania fajnych zapachów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:34   #2811
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
tez nie rozumiem polityki wycofywania fajnych zapachów
brak słów
Teraz się zastanawiam, czy nie zrobić zapasów niektórych zapachów, bo cholera wie, czy za miesiąc nie wycofają

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Sprawdzałam sobie status na stronie S. i nadal jestem czarnuszkiem

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

W sklepie Estee w miniaturach pojawiło się serum pod oczy ANR:
http://www.esteelauder.pl/checkout/samples.tmpl
Wykończyłam wczoraj próbkę z S. tego serum, jest bardzo przyjemne

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Żadna handlarka chyba nie skorzystała z promocji na gratisową paletkę Estee chciałam zobaczyć, jak wygląda na żywo, ale na all nie ma
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:44   #2812
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Definitywnie wybiłam sobie pielęgnację sephorową z głowy, ale za to znalazłam coś nowego: Origins
Czy ktoś coś na ten temat ??
Na FB piszą, że S. wprowadza tą markę 14 grudnia online

Czy oprócz znanej w szerokim necie maski Drink up mają cos godnego uwagi ?? A może wie ktoś, jakie mają w Polsce ceny ?? Bo własnie zaczynam zbierać kaskę
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
brak słów
Teraz się zastanawiam, czy nie zrobić zapasów niektórych zapachów, bo cholera wie, czy za miesiąc nie wycofają

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Sprawdzałam sobie status na stronie S. i nadal jestem czarnuszkiem

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

W sklepie Estee w miniaturach pojawiło się serum pod oczy ANR:
http://www.esteelauder.pl/checkout/samples.tmpl
Wykończyłam wczoraj próbkę z S. tego serum, jest bardzo przyjemne

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Żadna handlarka chyba nie skorzystała z promocji na gratisową paletkę Estee chciałam zobaczyć, jak wygląda na żywo, ale na all nie ma
Nadrobiłam z 20 stron, nie miałam nawet kiedy do Was zaglądać, bo mam tyle pracy, że siedzę po 12h w biurze. Jestem tak zajęta że nawet nie mam ochoty na zakupy Przyznajmniej podenkuję trochę

Też sprawdzałam status na stronie i wciąż jestem blackiem. I cieszę się z Origins, bo słyszałam o nich dobre opinie.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:45   #2813
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Żadna handlarka chyba nie skorzystała z promocji na gratisową paletkę Estee chciałam zobaczyć, jak wygląda na żywo, ale na all nie ma
nie zachwalałyśmy jej to i nie kupiły
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:47   #2814
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Miłego dnia Dziewczyny
Mam dziś tyle roboty, że słabo mi się robi...
to tak jak ja... tone w papierach - w sobotę inwentaryzacja przyszłam tylko się przywitać i spadam miłego dnia dla Was
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:47   #2815
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Witajcie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Jestem coraz bardziej zakochana w maskach glamglow czasami żałuję, że mam tylko jedną buzię, bo najchętniej stosowałabym te maski codziennie (i to 3 na raz) wczoraj nałożyłam czarną super ściąga i napina skórę
Niech przecenią szybko zestawy z czarną i niebieską, to biorę na zapas
Ojj, a ja nie mam jeszcze żadnej, ale planuję niebawem kupić - którą jako pierwszą? Jakie mają działanie, bo nigdy w to się nie zagłębiałam
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:48   #2816
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
cześć! bardzo Wam zazdroszczę tego spotkania. mam nadzieje, że będziecie się bawić wyśmienicie! ja niestety mimo iż mam 100 km do Katowic, to nie dam rady się pojawić w tym terminie. może następnym razem mi się uda
szkoda następnym razem na pewno się uda
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:57   #2817
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam z 20 stron, nie miałam nawet kiedy do Was zaglądać, bo mam tyle pracy, że siedzę po 12h w biurze. Jestem tak zajęta że nawet nie mam ochoty na zakupy Przyznajmniej podenkuję trochę

Też sprawdzałam status na stronie i wciąż jestem blackiem. I cieszę się z Origins, bo słyszałam o nich dobre opinie.
U mnie też na tapecie denko
Liczę na boxa z miniaturami Origins
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:58   #2818
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie


Ojj, a ja nie mam jeszcze żadnej, ale planuję niebawem kupić - którą jako pierwszą? Jakie mają działanie, bo nigdy w to się nie zagłębiałam
biała - najmocniejsza ma działanie oczyszczające, glinkę i kwasy - jest super moim zdaniem najlepsza z wszystkich
czarna - to taka peelingo-maseczka ma drobinki ścierające i generalnie ma działanie upiększające - rozświetla, oczyszcza - tez bardzo dobra
zielona - to taka lżejsza biała moim zdaniem. Też oczyszająca ale mnie np podrażnia
niebieska - silnie nawilżająca - tez ok ale sa lepsze nawilżacze plus za zapach karmelu

pomarańczowa - rozjaśniająca skórę

to tak w skrócie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:58   #2819
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie zachwalałyśmy jej to i nie kupiły
jak potrzeba to nie klikają choć raz by się na coś przydały

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to tak jak ja... tone w papierach - w sobotę inwentaryzacja przyszłam tylko się przywitać i spadam miłego dnia dla Was
miłej pracy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:59   #2820
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
U mnie też na tapecie denko
Liczę na boxa z miniaturami Origins
też chciałabym
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.