Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 09:22   #3061
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Mariolu, po takiej rekomendacji to koniecznie muszę wypróbować
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:24   #3062
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
super to w takim razie przejdźmy na pw aby nie zaśmiecać tutaj
Zaraz machne PW

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ja powiem szczerze, że strasznie mnie denerwują bazy i top coaty Po pierwsze dlatego, iż nie znalazłam jeszcze takich aby rzeczywiście spełniały swoją funkcję, po drugie ich nakładanie strasznie wydłuża malowanie paznokci, po trzecie i tak zmieniam lakier góra po 3-4 dniach a w tych granicach przeważnie każdy lakier wytrzyma z małą poprawką. Mi bardzo szybko lakiery ścierają się na końcówkach i nie wiem czy jakiś preparat jest w stanie coś z tym zrobić
Mnie też denerwują Kiedyś się w to namiętnie bawiłam ale teraz mi to wisi Baza strasznie mi utrudnia nakładanie lakieru i, to moje subiektywne odczucia, przedłuża jego schnięcie (wysuszacza używam tylko w kryzysowych sytuacjach, wole jak mi lakier schnie naturalnie ). Top coat to dla mnie strata pieniędzy, bo bardzo często zmieniam kolor paznokci, nie zależy mi na trwałości emalii

Do zamówienia z Orlątkami dostałam Top2Bottom i to jest najgorsza baza/top jaki miałam Lakier na tym się kluchuje, i brzydko wygląda na płytce. Gdy nałożyłam to jako top to odpryski miałam po jednym dniu noszenia (sic!) i do tego warstwa lakieru była tak miękka, że można po niej było rysować jak po tablicy. Bubel jakich mało.
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to musisz wypróbować Nail Tek II Foundation Do tej pory też musiałam rezerwować wiele czasu na bazę, żeby dobrze zastygła, później 2 warstwy lakieru i na koniec Top Coat. Można była znieść jajo, a i tak często jakiś paznokieć się zepsuł Bez bazy z kolei po kilku malowaniach paznokci zaczęły się rozdwajac i kłopot z płytką.

Ostatnio całkiem przypadkiem na wymiance dostałam bazę Nail Tek II Foundation i poległam Rewelacja Baza o mlecznym kolorze, któa niemal natychmiast zastyga i paznokcie są mleczno matowe Po takim podłożu lakier nakłada się rewelacyjnie i ta pierwsza warstwa szybko nawet zastyga, tak, że drugą warstwę szybko mogę nałożyć i chwilkę później Top Coat w czerwonej buteleczce z Sally Hansen - rewelacyjny. Ten z Inglota chowa się
Tym sposobem lakier trzyma się w zupełnie niezmienionym stanie przez tydzień , a ręce często są moczone itd.
Naprawdę polecam ten sprawdzony zestaw
Dla mnie NT to genialna odzywka, ale jako baza spisuje się tak sobie. Podobnie jak w przypadku Orly - lakier źle się na tej mlecznej bazie rozprowadza, zostają smugi i prześwity. Nie dla mnie takie bajery.

Mimo, że nie używam bazy nie mam problemów z paznokciami - może dlatego, że naturalnie mam grubą płytkę. Ani mi się pazury nie łamią, ani nie rozdwajają, ani nie odbarwiają. A też ich jakoś specjalnie nie traktuję - raz na jakiś czas odżywcza maska na noc, zabieg u manicurzystki raz w miesiącu i dużo kremu na codzień. Et voila
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:34   #3063
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Zaraz machne PW


Mnie też denerwują Kiedyś się w to namiętnie bawiłam ale teraz mi to wisi Baza strasznie mi utrudnia nakładanie lakieru i, to moje subiektywne odczucia, przedłuża jego schnięcie (wysuszacza używam tylko w kryzysowych sytuacjach, wole jak mi lakier schnie naturalnie ). Top coat to dla mnie strata pieniędzy, bo bardzo często zmieniam kolor paznokci, nie zależy mi na trwałości emalii

Do zamówienia z Orlątkami dostałam Top2Bottom i to jest najgorsza baza/top jaki miałam Lakier na tym się kluchuje, i brzydko wygląda na płytce. Gdy nałożyłam to jako top to odpryski miałam po jednym dniu noszenia (sic!) i do tego warstwa lakieru była tak miękka, że można po niej było rysować jak po tablicy. Bubel jakich mało.

Dla mnie NT to genialna odzywka, ale jako baza spisuje się tak sobie. Podobnie jak w przypadku Orly - lakier źle się na tej mlecznej bazie rozprowadza, zostają smugi i prześwity. Nie dla mnie takie bajery.

Mimo, że nie używam bazy nie mam problemów z paznokciami - może dlatego, że naturalnie mam grubą płytkę. Ani mi się pazury nie łamią, ani nie rozdwajają, ani nie odbarwiają. A też ich jakoś specjalnie nie traktuję - raz na jakiś czas odżywcza maska na noc, zabieg u manicurzystki raz w miesiącu i dużo kremu na codzień. Et voila
hmmm, no i co mam teraz zrobić
zainwestować w bazę czy w nowy lakier
wiem, wiem... i to i to
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:37   #3064
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hmmm, no i co mam teraz zrobić
zainwestować w bazę czy w nowy lakier
wiem, wiem... i to i to
Ja bym brała nowy lakier
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 09:55   #3065
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
hmmm, no i co mam teraz zrobić
zainwestować w bazę czy w nowy lakier
wiem, wiem... i to i to
Nowy lakier
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 10:17   #3066
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Ja bym brała nowy lakier
Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Nowy lakier
jak fajnie z Wami... myk, myk i po kłopocie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:06   #3067
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

P4w to ja Ci zburzę nieco.. ja używam bazy, żeby nie odbarwiać płytki kolorowymi lakierami. Poza tym lakier jest gładszy. A top coat używam głównie po to, żeby lakier szybko wysychał - wtedy nie czeka się w nieskończoność na wyschnięcie lakieru, tylko ma się bardziej twardy po kilku minutach Moim zdaniem warto sobie oszczędzić taki szmat czasu - niektóre lakiery wysychają kilkadziesiąt minut!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 19:16   #3068
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
P4w to ja Ci zburzę nieco.. ja używam bazy, żeby nie odbarwiać płytki kolorowymi lakierami. Poza tym lakier jest gładszy. A top coat używam głównie po to, żeby lakier szybko wysychał - wtedy nie czeka się w nieskończoność na wyschnięcie lakieru, tylko ma się bardziej twardy po kilku minutach Moim zdaniem warto sobie oszczędzić taki szmat czasu - niektóre lakiery wysychają kilkadziesiąt minut!

Wszystko zależy od znalezienia odpowiedniej bazy dla siebie/pod swoje lakiery u mnie cudnie sprawuje się Rimmel Nail Rescue (choć to odżywka w sumie), lakier dobrze też leżał nad/pod NailTekiem II (ale nie bazą, tylko odżywką).

Zresztą u mnie i u naili wiele jest podobieństw, to nie dziwię się, że tu też
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:45   #3069
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja się zgodzę z nailą i Rayne
Mimo, że mam mocne paznokcie zawsze używam bazy i top coatu. Bazy, bo zwyczajnie lakier mi się na niej lepiej rozprowadza i jest gładszy - moje paznokcie niestety do najgładszych nie należą, a niektóre lakiery to pokreślają. Poza tym wolę nie ryzykować odbarwienia płytki, bo już raz się tak załatwiłam Top coat przedłuża trwałość i faktycznie lakier z nim szybciej schnie.
Obecnie używam Rimmela 3 in 1, kupiłam go w pośpiechu z braku czegokolwiek innego i jestem bardzo zadowolona. Wszechstronny i tani
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:08   #3070
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A ja przestrzegam stosowania odżywki jako bazy. Odżywka czasami może wspomagać wnikanie w płytkę paznokcia szkodliwych substancji z lakierów, które mogą ją odbarwić, osłabić itd. Baza natomiast ma za zadanie między innymi skutecznie oddzielić płytkę od lakieru i zapobieć przenikaniu lakieru do płytki.

Kiedyś też myślałam, że pod lakier odżywka czy baza, ale kiedyś wyczytałam, że ponieważ pewne składniki odżywki mają przeniknąć do płytki w celu jej odżywienia itd. to w tej odżywce są zawarte składniki wspomagające i umożliwiająco to przenikanie. Jeśli więc dodamy jeszcze do tego lakier to siłą rzeczy odżywka wspomaga przenikanie rónież jego składników do płytki

Ale się wymądrzyłam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:13   #3071
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja przestrzegam stosowania odżywki jako bazy. Odżywka czasami może wspomagać wnikanie w płytkę paznokcia szkodliwych substancji z lakierów, które mogą ją odbarwić, osłabić itd. Baza natomiast ma za zadanie między innymi skutecznie oddzielić płytkę od lakieru i zapobieć przenikaniu lakieru do płytki.

Kiedyś też myślałam, że pod lakier odżywka czy baza, ale kiedyś wyczytałam, że ponieważ pewne składniki odżywki mają przeniknąć do płytki w celu jej odżywienia itd. to w tej odżywce są zawarte składniki wspomagające i umożliwiająco to przenikanie. Jeśli więc dodamy jeszcze do tego lakier to siłą rzeczy odżywka wspomaga przenikanie rónież jego składników do płytki

Ale się wymądrzyłam
Brzmi przekonywująco ale u mnie odbarwiały się po niektórych bazach, a po Rimmelu nie zresztą mam tam napisane, że można stosować jako podkład... a Nail Tek II (mówię o tej bezbarwnej) nawet zalecają tak stosować.
No i nic mi się nie osłabia teraz, paznokcie mam jak kamienie
Ale pewnie masz rację, że ostrożności nigdy za wiele
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 22:21   #3072
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od znalezienia odpowiedniej bazy dla siebie/pod swoje lakiery u mnie cudnie sprawuje się Rimmel Nail Rescue (choć to odżywka w sumie), lakier dobrze też leżał nad/pod NailTekiem II (ale nie bazą, tylko odżywką).

Zresztą u mnie i u naili wiele jest podobieństw, to nie dziwię się, że tu też
Ha! Muszę w takim razie zaopiekować się tym Rimmelem, bo go nie znam, a skoro Ci służy, to mnie też będzie

Bo z Nail Teka też wolę odżywkę, niż podkład nakładać pod lakier. Podkład beznadziejnie po kilku godzinach schodził mi płatami razem z lakierem... A odżywka trzymała jak trzeba i na dodatek wzmacniała paznokcie. Wolę odżywkę, niż nic.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 03:54   #3073
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dostalam dzis Miami Beet i powiem wam ze dziwnei sie z tym kolorkiem czuje...


widzialyscie nowa kolekcje?

http://www.chicprofile.com/2010/03/o...ed-photos.html

http://laquermanic.com/2010/02/18/opi-shrek-collection/
__________________
  
[/CENTER]

Edytowane przez kaolinait
Czas edycji: 2010-04-06 o 04:04
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 08:14   #3074
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Dostalam dzis Miami Beet i powiem wam ze dziwnei sie z tym kolorkiem czuje...


widzialyscie nowa kolekcje?

http://www.chicprofile.com/2010/03/o...ed-photos.html

http://laquermanic.com/2010/02/18/opi-shrek-collection/
Ja też mam Miami Beat i jakoś mi się już chyba znudził
Gdyby ktoś chciał to chętnie go zamienię na St. Petersburgundy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:36   #3075
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też mam Miami Beat i jakoś mi się już chyba znudził
Gdyby ktoś chciał to chętnie go zamienię na St. Petersburgundy
ja od jakiegos czasu nie przepadam za czerwieniami, a Miami beet w roznym swietle roznie wyglada i troche mi czerwien przypomina
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:53   #3076
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
ja od jakiegos czasu nie przepadam za czerwieniami, a Miami beet w roznym swietle roznie wyglada i troche mi czerwien przypomina
Mam podobne odczucia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 15:36   #3077
kisielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

a ja pomalowałam matowym you don't know jacque pazury i mam teraz żółte przebarwienia, co ciekawe u paznokci u stóp niet, tylko u rąk

ktoś może wie, co to za opi na zdjęciu? http://www.sheckys.com/UserFiles/Ima...alons/Navy.jpg
i czy istnieje opi czekoladowy?
czy ktoś ma over the taupe? jak bardzo różni się od you don't know jacque?
dziękuję.

Edytowane przez kisielina
Czas edycji: 2010-04-06 o 15:42
kisielina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 15:48   #3078
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Może Sapphire in the snow? http://3.bp.blogspot.com/_3QwOQ9KkdW...einthesnow.jpg
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 15:52   #3079
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kisielina Pokaż wiadomość
i czy istnieje opi czekoladowy?
czy ktoś ma over the taupe? jak bardzo różni się od you don't know jacque?
dziękuję.
Suzi Says Da to gorzka czekolada (klik).

Porównanie OTT do YDKJ w załączniku.

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-04-06 o 15:54
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 16:07   #3080
kisielina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 49
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

zetuzia, lilypad - dziękuję, dziękuję
kisielina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:12   #3081
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kisielina Pokaż wiadomość
ktoś może wie, co to za opi na zdjęciu? http://www.sheckys.com/UserFiles/Ima...alons/Navy.jpg
i czy istnieje opi czekoladowy?
czy ktoś ma over the taupe? jak bardzo różni się od you don't know jacque?
dziękuję.
Over jest nieco jaśniejszy od Jacquesa o 1 ton mniej więcej. A na zdjęciu dla mnie to jest Russian Navy matte.. ogólnie zdjęcie rozjaśniło kolor lakieru w buteleczce, ale mam wrażenie że to właśnie jest ruski mat

Chyba też kupię sobie jakąś odżywkę, bo w kółko chodzę pomalowana i chyba przez to wszystko dwa paznokcie mi się non stop łamią i rozdwajają
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:30   #3082
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Dostalam dzis Miami Beet i powiem wam ze dziwnei sie z tym kolorkiem czuje...


widzialyscie nowa kolekcje?

http://www.chicprofile.com/2010/03/o...ed-photos.html

http://laquermanic.com/2010/02/18/opi-shrek-collection/
Ale oni się rozpędzili! Ten zielony na nogi na lato byłby fajny

Dziś kupiłam sobie lakierek BELL - fiolet 408 z glam wear. Nie mogę się doczekać malowania
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 21:02   #3083
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez kisielina Pokaż wiadomość
a ja pomalowałam matowym you don't know jacque pazury i mam teraz żółte przebarwienia, co ciekawe u paznokci u stóp niet, tylko u rąk

ktoś może wie, co to za opi na zdjęciu? http://www.sheckys.com/UserFiles/Ima...alons/Navy.jpg
i czy istnieje opi czekoladowy?
czy ktoś ma over the taupe? jak bardzo różni się od you don't know jacque?
dziękuję.
tez mi sie wydaje ze to Sapphire in the snow

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Ale oni się rozpędzili! Ten zielony na nogi na lato byłby fajny

Dziś kupiłam sobie lakierek BELL - fiolet 408 z glam wear. Nie mogę się doczekać malowania
ciekawe jak bedzie ta nowa kolekcja na paznokciach wygladac
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 08:54   #3084
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczyny czy wiecie może czy Alpine Snow jest jeden czy są może jeszcze jakieś jego wersje? Do tej pory zawsze myślałam, że to jest lakier ala korektor na końcówki do frencha, ale ostatnio widziałam na blogu lakierowym, że on jest taki mleczny. Teraz nie wiem, czy ryzykować zakup czy nie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:31   #3085
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie może czy Alpine Snow jest jeden czy są może jeszcze jakieś jego wersje? Do tej pory zawsze myślałam, że to jest lakier ala korektor na końcówki do frencha, ale ostatnio widziałam na blogu lakierowym, że on jest taki mleczny. Teraz nie wiem, czy ryzykować zakup czy nie.
O ile się nie mylę, powinna być jeszcze wersja Alpine Snow w wersji matte, ale Tobie zapewne chodziło o odcień. Cóż, to ja wrzucałam na bloga zdjęcie Alepjskiego Śniegu. Kupiłam wersję mini w celu malowania końcówek, lakier w buteleczce wydawał się być biały. Powinnam go była jednak porównać z typowym lakierem do końcówek, bo o ile końcowki da się nim pomalować, to nie uzyska sie nim takiego efektu, jak przy typowym lakierze do końcówek. Zdjęcia na blogu były dobrze oddane, po 3 warstwach mamy ładny, mleczny kolorek, ale też nie kryjący w stu procentach...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 09:49   #3086
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wiecie może czy Alpine Snow jest jeden czy są może jeszcze jakieś jego wersje? Do tej pory zawsze myślałam, że to jest lakier ala korektor na końcówki do frencha, ale ostatnio widziałam na blogu lakierowym, że on jest taki mleczny. Teraz nie wiem, czy ryzykować zakup czy nie.
a chcesz mleczny czy na końcówki? bo ja własnie mlecznego szukałam i kupiłam funny bunny w końcu.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 19:43   #3087
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A ja dziś zgrzeszyłam i nabyłam Dutch Tulips. W weekend malowanie!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 21:42   #3088
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?


Niedobre kusicielki.....przeczytał am cały watek, przejrzalam miliony fotek OPI ków i .......mimo, iż zakładam żel w salonie firmowym i moge malować tam pazury na dowolny kolor, to zapragnęłam tez " założyć" kolekcje udomowioną

Właśnie nabyłam 4 szt. , a na liście mam około 20
Uwielbiam OPI za feerie barw i najcudowniejszy pędzelek, którym chyba nikt nie może sobie zrobic krzywdy

Oj, kolejne uzależnienie i klęska mojego portfela ....
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 22:59   #3089
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziewczęta Czy któaś z Was ma Seche Vite i powie mi, jaką to ma mieć konsystencję? Bo ja dzisiaj właśnie to cudo dostałam i... to jest takie glutowate i lekko śmierdzi. I się boję kłaść to na paznokcie Czy tak ma być? Czy to jest glut?
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 02:12   #3090
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Niedobre kusicielki.....przeczytał am cały watek, przejrzalam miliony fotek OPI ków i .......mimo, iż zakładam żel w salonie firmowym i moge malować tam pazury na dowolny kolor, to zapragnęłam tez " założyć" kolekcje udomowioną

Właśnie nabyłam 4 szt. , a na liście mam około 20
Uwielbiam OPI za feerie barw i najcudowniejszy pędzelek, którym chyba nikt nie może sobie zrobic krzywdy

Oj, kolejne uzależnienie i klęska mojego portfela ....
hihi jaka masz wish liste?
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.