Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 15:41   #1201
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Paula wszelkie zaburzenia hormonalne lepiej wcześniej wyleczyć. Inaczej usuniesz włoski na teraz, wystarczą jakieś wahania hormonów i włoski znowu odrosną.
Długo nie udzielałam się w tym watku, więc opiszę jeszcze raz swoją historię W ubiegłym roku depilowałam szyję, baki i brodę. Były to cztery zabiegi w odstępach 6-tygodniowych. Po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu włoski zaczęły odrastać. Baki i broda cieniutkie, prawie niewidoczne. Kilka razy je rozjaśniłam i było dobrze. Niestety włoski na szyji odrosły w większości i musiałam je potraktować woskiemMiesiąc temu byłam na "przypominającym" zabiegu. Jak zwykle zabieg wypadł książkowo, zaczerwienienie itp. Kosmetyczka wybrała najwiekszą moc lasera, trochę chyba poparzyło mi brodę, bo zrobiły się takie brązowe plamy,które potem się złuszczyły. Napewno zrobię jeszcze jeden zabieg, żeby dobić resztę tych kudlisk. Moje pytanie jest takie; czy włoski, które wypadały Wam po zabiegu były widoczne. W sensie takim czy zauważyłyście, że wypadają? Ja po tym zabiegu i po poprzednich nie widziałam ich za bardzo - kilka włosów z brody, szyji i baczków - które jak pociągnęłam to wyszły bez cebulek. Czy reszta wypada niezauważalnie, podczas mycia, ubierania się? Jakie sa Wasze spostrzeżenia. Mam juz naprawdę dość walki z tym zbędnym owlosieniem, zwłaszcza że twarz jest miejscem bardzo wstydliwym
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 16:20   #1202
chmurka508
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: K-ów
Wiadomości: 66
GG do chmurka508
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jesli chodzi o nogi to siła rzeczy wiecej włosów i zdażało mi się widziec na pościeli rano po przebudzeniu trochę włosów. Pewnie jak sie wierciłam to wyłaziły ale nie było ich dużo- kilka, klikanaście, a powierzchnia łydek jest dość spora. Gdzie i kiedy reszta wyszła-nie wiem, ale liczą sie efekty. Teraz pomimo że czasem jeszcze używam maszynki nie czuje sie już tak niekomfortowo jak przed zabiegami, skóra jest gładka i nie ma szczeciny. Szkoda tylko ze dużo mnie to kosztowało finansowo
chmurka508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 17:27   #1203
zeCiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Pewnie zapalenie mieszków włosowych Zatem witam w klubie Posmarować sterydem i będzie super . Ja pomimo smarowania męczyłam sie prawie 2 tygodnie - współczuje
.

a czym dokładnie smarowałaś?
zeCiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 13:20   #1204
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a czy ktos moze polecic mi jakis salon w grudziadzu lub bydgoszczy?

mam zamiar poddac sie depilacji laserowej lydek na laserze LightSheer™ ET i znalazlam jeden salon ktory dziala na terenie g-dza i płocka i tam cena łydek wynosi 400 zl, mam nadzieje ze efekty beda widoczne poniewaz mam bardzo ciemne owlosienie i wloski bardzo szybko mi odrastaja nawet przy goleniu depilatorem co doprowadza mnie do szlu
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 14:18   #1205
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Wizażanki
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić sprawdzony gabinet w Poznaniu?
/słyszałam juz o Lenis,Weyspa urody,epi centrum jednak nie znalazłam zbyt duzo opinii,a wiele z nich pochodziło od samych reklamujących się gabinetów więc były one bardzo stronnicze/

Thx z góry , to dla mnie ważne
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:19   #1206
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja robiłam depilacje laserem w Krakowie - najpierw w Revision, potem w Dermedzie, robiłam twarz tzn górna warga, broda i szyja.

Moje spostrzeżenia:
Revision - tam nie miałam golonej skóry, wszystko mi Pani opowiedziała, wykonała zabieg i powiem Wam, że to co wtedy mi usuneła już nie wróciło.

Dermed - tutaj nie podoba mi się mam goloną górną wargę i brodę i szyję, ponieważ mam pojedyncze ciemne włoski, w związku z czym nie chce miec ich więcej, a sądze, że golenie moze to zrobić. Miałam już 4 zabiegi, poszłam do dermedu ponieważ mieć 50% na pierwszy zabieg. Ja nie chodzę co 1,5miesiące, ponieważ osobiscie uważam że nic nie mam wtedy, lub nie mam aż tyle aby iść na zabieg. A i nie wiem dlaczego jest napisane że konsultacja wliczona w pierwszy zabieg, skoro mi policzono zabieg + konsultacje.

Medicor - teraz idę tutaj, ale na bikini klasyczne tzn tylko to co wystaje poza linię majtek i uda. Idę tam bo mają promocję do połowy lutego jak mi dziś Pani powiedziała. Zastanawiam się jeszcze nad łydkami.

Moje ogólne wrażenie, najlepiej działa pierwszy zabieg, najwięcej usuniętych włosów - największy efekt.

Co do osób z problemami hormonalnymi. Sama je mam chyba, ponieważ rosną mi włoski na twarzy, ale osobiście uważam, że w miejscu którym był włos i został on już usunięty nowy nie wyrosnie. Conajwyżej te jasne ciemnieją.

Nasza skóra pokryta jest w całości włosami, z tym, ze jedne sa cieniutkie jasniutenkie prawie niewidoczne, a inne czarne i grube i stanowia zmore dla nas. Tak wiec uwazam, ze nawet osoby z prblemami hormonalnymi moga stosowac ten zabieg - bo on im nie zaszkodzi, no ale niestety napewne czesciej trzeba go bedzie robić.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

wiem, ze panuje takie przekonanie, ze golenie nie powiduje wzmacniania wlosow, ja jednak wiem po sobie, ze zarowno wlos staje sie twardszy jak i z czasem ciemnieje.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Kobiety czepiacie sie. Takie sa ceny w Krakowie. Wystarczy wejsc na jakakolwiek strone gabinetu, ktory ma laser diodowy Light Sheer (sa nizsze ceny, ale za IPL lub laser aleksandrytowy). Nie ma sensu porownywac cen w roznych miastach.
Prosze przyklady:
Kleopatra: bikini 300-800
Vesuna: bikini (linia bikini) 250-450, wzgorek lonowy 300
Medicor: bikini od 360
Estetica: bikini 300-600
To tylko kilka, te ktore ja bralam pod uwage ze wzgledu na nizsza cene i jakies promocje.

Moze niezbyt precyzyjnie sie wypowiedzialam, prosze:



W tym gabinecie linia bikini, to tak jak wspomnialam, to co wychodzi poza bielizne, na jakies 2-3 cm. Ja mam znacznie powyzej tego, plus uda, cala wewnetrzna strone, troche tyl, pod bielizna tez, tak ze ten trojkat jest znacznie mniejszy niz ten co mialam, troche na pupie. Wiec to nie byla sama linia bikini.

No ale niewazne, w koncu to moje pieniadze.
Mi sie wydaje, ze wlasnie nie duzo zaplacila, biorac pod uwage, ze nie miala robionego tylko bikini, swoja droga chcialabym tyle zaplacic, bo sama chce zrobić wlasnie to co wychodzi poza linie majtek a tez wychodzi mi sporo i uda wewnętrzaną stroną i z tyłu. No gdybym zapłaciła 300zł to poprostu byłabym super szczęśliwa, no i jeszcze ta dorobka za miesiac.

Aqua - możesz mi napisać jak dokładnie wykonano Ci tez zabieg u Ciebie? bo już jesteś jakis czas po.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 17:27   #1207
butterfly_owa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No i już po wczoraj miałam robioną depilację bikini, bolało jak cholera mimo, że posmarowałam grubo maścią emla 2 godz przed zabiegiem. Juz w trakcie depilacji chciałam zrezygnować, myślałam, że pogryzę tą panią, która mi to robiła. Pani powiedziała, że ja mam bardzo mocne włosy i dlatego mnie to boli i że z każdym zabiegiem powinno boleć mniej, ciekawa jestem...
butterfly_owa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 00:56   #1208
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja mam takie pytanie. Spotkalam sie z taka opinia, ze jesli przed zabiegiem duzo sie pije to lepiej znosi sie bol. Ma ktos jakies doswiadczenia w tej kwestii? Ja sama to przetestuje nastepnym razem hehe
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:27   #1209
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja też używałam maści emla i działała.

Mulen, pije się czego?
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 15:15   #1210
Klodia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Klodia Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam do Was pytanie czy któraś z was po zabiegu laserowym miała przebarwienia co z nimi robiłyście i czy zniknęły?
Dwa tygodnie temu wykonywałam zabieg (laser diodowy lightsheer) na łydki jak dobrze pamiętam już 4 i kilka godzin po zabiegu zauważyłam na łydkach bardzo brzydkie wyraźne plamy. Kolor i intensywność zmienia się w zależności od temperatury od jasno czerwonego do fioletowych plam na całej łydce z tyłu. Wygląda to fatalnie i jestem przerażona, że pozbędę się włosków a zostaną mi zniszczone nogi i wstyd będzie założyć spódnicę czy kostium.
Witajcie obiecałam, że coś napiszę po wizytach u lekarzach, więc piszę
Byłam w centrum flebologii niestety lekarz powiedział mi, że nic nie może poradzić, bo on się tym nie zajmuje(powiedział, że to skutki uboczne lasera i może się przytrafić każdemu i powinni mnie ostrzec), dał mi namiar do dermatologa estetycznego i niestety to samo. Jedyne co się dowiedziałam że usuwanie tego typu przebarwienia jeżeli w ogóle się uda będzie bardzo długo trwało. Jedyne, co mi dał to proszki na poprawę kondycji naczyń 2 opakowania po prawie 100zł + maść za 20 a wizyty już 200zł.
Zamiast ładnych gładkich nóg mam duży problem, którego nie da się ogolić jak włosków.
Chciałam Wam powiedzieć, że jeżeli nawet po pierwszym zabiegu coś takiego się Wam nie pojawi to obserwujcie nogi po każdym zabiegu mi się pojawiło mała plamka po 3 a po czwartym mam całe łydki zwłaszcza wewnętrzna strona i tył(w lato nawet rybaczki odpadają nie mówiąc już o spódniczkach).
Powód; ciepły strzał lasera- ja miałam wykonywane zabiegi laserem diodowym lightsheer.
Obecnie czekam na kolejny namiar do specjalisty od dermatologa, u którego była. Jedyne, co jest pocieszające to, że lekarze, u których byłam chcą pomóc i sami szukają pomocy u innych.

Jakbyście się czegoś dowiedziały coś słyszały to będę wdzięczna za info mój mail klodia159@wp.pl

leki które obecnie biorę :vessel due f kapsułki, aescin zel
Klodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 16:28   #1211
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie. Spotkalam sie z taka opinia, ze jesli przed zabiegiem duzo sie pije to lepiej znosi sie bol. Ma ktos jakies doswiadczenia w tej kwestii? Ja sama to przetestuje nastepnym razem hehe
Zabawna opinia ale może coś w tym jest ja przed którymś zabiegiem miałam pełny pęcherz i musiałam bardzo uważać żeby nie popuścić hehe więc na pewno odwróciło to moją uwagę od bólu
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 17:38   #1212
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Klodia Pokaż wiadomość

Zamiast ładnych gładkich nóg mam duży problem, którego nie da się ogolić jak włosków.
Klodia czyli rozumiem, że te "plamy" są pochodzenia naczyniowego jak pisałam Ci wcześniej tak?? Wiesz na jakich parametrach wykonywano Ci zabieg??
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 00:35   #1213
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
Zabawna opinia ale może coś w tym jest ja przed którymś zabiegiem miałam pełny pęcherz i musiałam bardzo uważać żeby nie popuścić hehe więc na pewno odwróciło to moją uwagę od bólu
Hehe zawsze to jakis sposob A pije sie oczywiscie wody, przez duze O :P
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 07:34   #1214
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Klodia, a stosowałaś przed zabiegiem, coś z nagietkiem? ewentualnie inne światłouczulajace produkty.

A ja bym poszła do tego gabinetu co wykonywali zabieg.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 08:27   #1215
Klodia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Klodia czyli rozumiem, że te "plamy" są pochodzenia naczyniowego jak pisałam Ci wcześniej tak?? Wiesz na jakich parametrach wykonywano Ci zabieg??

Tak to najprawdopodobniej poparzone naczynia krwionośne, ale nikt mi jednoznacznie nie powiedział.
Zabiegi miałam ostatnio wykonywane na mocy 36

Także obserwujcie swoje nóżki i inne części ciała, bo można sobie narobić kłopotów

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Klodia, a stosowałaś przed zabiegiem, coś z nagietkiem? ewentualnie inne światłouczulajace produkty.

A ja bym poszła do tego gabinetu co wykonywali zabieg.

Kalae nic co jest zabronione przed zabiegiem nie jadłam nie piłam(jedyne co biorę to Diana 35 ale nie jest zabronione i informowałam o tym dziewczynę wykonującą zabieg).
Dermatolog, u której byłam mówiła mi, że kiedyś jak kobiety całe dnie siedziały przy piecach kaflowych i rozgrzebały nogi miały podobne problemy, czyli jest to ewidentnie na skutek rozgrzania naczyń przez laser.

Ja już dwa razy byłam na wizycie u nich żeby mnie obejrzeli umówiłam się że laska która wykonywała zabieg ma szukać rozwiązania i się odezwać i ja jak czegoś się dowiem też mam dać znać niestety nie odezwała sie i pewnie czeka aż ja coś powiem co mnie dodatkowo irytuje. Dlatego zbieram rachunki od lekarzy i za leki i na pewno w stosownym czasie się do nich uda.
Klodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:27   #1216
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jak pojde na tą konsultacje w poniedzialek, i jak pojde do Dermedu - to przytocze ten Twoj problem.. żeby miały na względzie i nie zrobiły tak, bo bym im nie odpuściła.

Klodia a to z Krakowa ?

I wiesz, nie zwklej z tym pójciem do nich kolejny raz, byłaś u lekarzy dostałaś maści, to idź, przecież jakieś odszkodowanie czy cos powinnaś dostać.

Wiadomo, ze łydki są skłonne do żylaków, to wydaje mi sie że szczególnie się powinni z nimi obchodzić, w takim razie ja łydek chyba robić nie będę pozostane przy wosku
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 20:39   #1217
Eurydice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, ostatnio dość poważnie zastanawiam się nad depilacją laserową, a dziś, trafiłam na opis kilku metod w jednej z damskich gazetek i próbuję podjąć decyzję. Widzę jednak, że z tym moim zabiegiem może być spory problem, ponieważ... jestem osobą z natury ciemnoskórą, tzn, mój naturalny kolor skóry to takie cappucino. Owszem, są jakieś balsamy wybielające skórę, można się nacierać sokiem z cytryny, ale nie oszukujmy się - biała to ja w życiu nie będę ( no chyba, że stosując patent Michaela Jacsona). Za to włoski mam z natury ciemne, to chyba jedyny plus tej sutuacji. Z gazetki wyczytałam, że u kobiet opalonych czy o ciemniejszej karnacji można zrobić zabiegi albo czymś o nazwie IPL Compact Flash, albo laserem neodymowo - jagowym. Czy któraś z Was się może orientuje, czy tam jest jakas granica " ciemności" skóry? Sprawa druga : mniej więcej sześć miesięcy w roku spędzam poza Polską, w klimacie subtropikalnym, oczywiście, że potrafię się świadomie nie opalać - ale tam słońce może mnie złapac nawet przez otwarte okno, cięzko mi będzie chodzić z osłoniętymi nogami czy rękoma 24 godziny na dobę. Jak to jest z tą reakcją na słońce? Ciekawą sprawą są tez moje włosy, nieprawdopodobnie silne. Tych na głowie nie obcinałam nigdy, mają 192 cm długości. Pozostałe depiluję maszynka dwa razy dziennie, bo w takim tempie odrastają. Ostatnio zaczęłam też używać Bioxetu, ale bez widocznych rezultatów ( stosuje dwa razy dziennie, ale niestety, tylko na ogoloną, nie na wydepilowana skórę, wyrywać daje sobie tylko włoski z brwi i to też ze łzami w oczach. To chyba niestety minus tych moich pięknych mocnych włosów, depilacja ich jest torturą. Ale myślę, że ze świadomością, że one już nie odrosną, jakoś bym je wytrzymała). Kolejną sprawą są choroby, które uniemożliwiają wykonania zabiegu? Przeszłam kiedyś chorobę nowotworową, ale to już zamierzchła przeszłośc - czy to cos znaczy? Cukrzyca nie dyskwalifikuje? Złe wyniki krwi? No i czy któraś z Was korzystała z tych wymienionych metod? Co sądzicie?
Eurydice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:25   #1218
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Klodia Pokaż wiadomość
Tak to najprawdopodobniej poparzone naczynia krwionośne, ale nikt mi jednoznacznie nie powiedział.
Zabiegi miałam ostatnio wykonywane na mocy 36
Niestety skutki uboczne zabiegów laserowych mogą czasami przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania Szanse usunięcia tego defektu istnieją, jednak jest to proces długotrwały. Najpierw musi uspokoic się "gra naczyniowa" co bywa czasochłonne, dodatkowo kosztowne. Później najczęściej naczynia te mozna pozamykać.
Nie korzystałaś z sauny, masaży, fitnessu, zajęć wysiłkowych przed depilacją?
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 08:42   #1219
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eurydice Pokaż wiadomość
u kobiet opalonych czy o ciemniejszej karnacji można zrobić zabiegi albo czymś o nazwie IPL Compact Flash, albo laserem neodymowo - jagowym.
Daj sobie spokój z IPL'ami (mozna nimi poparzyć skórę równie dotkliwie)- skuteczność depilacji minimalna. Jaśli chodzi o laser Yagowy- będzie bezpieczny, ale skuteczność depilacji będzie zerowa.
Moja rada: idź do gabinetu z LightSheer'em (powinien mieć długość impulsu 100 lub 400 milisekund)... umów sie na konsultację, niech zrobią Ci próbę na powierzchniach które chcesz depilować. Kolejna ważna uwaga- upewnij się, że osoba przeprowadzająca konsulytację lub/i zabieg ma duże doświadczenie w pracy na tym laserze (wskazane kilka lat) i depilowała osoby o ciemnej karnacji (typ IV V). Depilacja w Twoim przypadku będzie trudniejsza i może trochę mniej skuteczna niż u osób z jasną skórą, ale wykonalna i z dużymi szansami powodzenia (Twojego zadowolenia).

pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-01, 12:46   #1220
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam powiedzcie mi kiedys przed zabiegiem trzeba przestan przyjmowac skrzyp polny ?
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:29   #1221
Klodia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Ja jak pojde na tą konsultacje w poniedzialek, i jak pojde do Dermedu - to przytocze ten Twoj problem.. żeby miały na względzie i nie zrobiły tak, bo bym im nie odpuściła.

Klodia a to z Krakowa ?

I wiesz, nie zwklej z tym pójciem do nich kolejny raz, byłaś u lekarzy dostałaś maści, to idź, przecież jakieś odszkodowanie czy cos powinnaś dostać.

Wiadomo, ze łydki są skłonne do żylaków, to wydaje mi sie że szczególnie się powinni z nimi obchodzić, w takim razie ja łydek chyba robić nie będę pozostane przy wosku


Laser robię w Warszawie.
Muszę wszystko przemyśleć i na pewno się do nich udam też wydaje mi się że po prostu moce na których robiła zabieg były za wysokie.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Niestety skutki uboczne zabiegów laserowych mogą czasami przerosnąć nasze najśmielsze oczekiwania Szanse usunięcia tego defektu istnieją, jednak jest to proces długotrwały. Najpierw musi uspokoic się "gra naczyniowa" co bywa czasochłonne, dodatkowo kosztowne. Później najczęściej naczynia te mozna pozamykać.
Nie korzystałaś z sauny, masaży, fitnessu, zajęć wysiłkowych przed depilacją?
Powiedz proszę, bo widzę, że troszkę znasz się na tym znałaś kogoś, kto miał podobny problem?
Pisząc o uspokojeniu „gry naczynek” i że jest czasochłonne i kosztowne masz jakąś konkretną metodę leczenia na myśli?

Jeżeli chodzi o korzystanie z sauny, masaży, fitnessu, zajęć wysiłkowych przed zabiegiem nic nie stosowałam tydzień czy dwa wcześniej byłam wprawdzie na masarzu, ale nie jest to zabronione.
Klodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:41   #1222
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja robię IPL Trios i jestem bardzo zadowolona, miałam już dwa zabiegi na bikini i już jest efekt, dużo mniej włosków

Sam zabieg mało przyjemny, ale krótki, czuje się uderzenia jakby prądu...krótki ból - da się przeżyć.
Żadnych powikłań po, choć kosmetyczka mówiła, ze możliwa jest opuchlizna czy podrażnienie, u mnie nic takiego nie występuje.
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 12:11   #1223
katrin82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BlackRedCherry Pokaż wiadomość
Nic się nie martw, po tygodniu nie bedzie śladu, widocznie Twoja skóra tak reaguje. Póki co ja bym si,ę nie przejmowała, ja też miała placki i wszystko zniknęło
BlackRedCherry - nie ma to jak właścicielka sama sobie pisze opinie. Najpierw pisze że robiła sobie depilacjie bach,bikini i całych nóg i ma już koniec z goleniem no i do tego zabieg był wykonany SUPER w Velcet klinik i nie miała żednego poparzenia i wogóle wogóle...... Kolejny jej opis to to że też z chęcią zrobiłaby sobie nogi ale nie ma narazie kasy na to, a teraz pisze że też miała placki po zabiegu i że wszystko zniknęło.... Jakaś masakra. Dziewczyno opanuj się. Po 2 zabiegach tak jak to wcześniej pisałaś nigdy nie ma 100% efektu. Czasami ludzie potrafią rozbawić . A to że Velvet ma troche ludzi to fakt-ale większość to reklamacie !!!!
katrin82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 17:43   #1224
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Klodia - no ni ejest zabronione, ale mi w Drmedzie nie chcieli wykonać zabiegu bo byłam po przeziebiu i kazali przyjść za tydzień, a nie brałam nic oprócz zwykłych tabletek na gardło. Ponadto zarówno w Dermedzie jak i Medicover mi powiedzieli, ze żadnych balsamów płynów do kąpieli tydzień przed zabiegiem nie wolno. Wystarczy żeby jakis kosmetyk miał w składzie wit. C (niekoniecznie musisz o tym wiedziec, bo raczej nie czytamy etykietek) i juz nie wolno trzeba odczekać tydzień.
Mnie w Dermedzie pytali o wszystko przed każdym zabiegiem, więc jak się dwa razy okazało, że mi nie wykonają bo coś wziełam co niepowinnam, uznałam że tydzień przed nie będę brała nic - tylko Alantan - bo to powiedzieli, ze można.

Swoja drogą, uważam, ze pod względen naczynkowym nogi a zwlaszcza łydki są najbardziej uwrażliwione i trzeba tam bardzo ostrożnie stosować temperature lasera.

Oczywiście nie mówię, ze to Twoja wina bo czegos niedopilnowaś.
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 20:02   #1225
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Klodia Pokaż wiadomość
Muszę wszystko przemyśleć i na pewno się do nich udam też wydaje mi się że po prostu moce na których robiła zabieg były za wysokie.


Nie do końca zgodziłabym sie z taka opinią, energia, częstotliwość są ustalane konkretnie do danego przypadku. Ponieważ miałaś wczesniej zabiegi , wiesz na jakiej energii wówczas pracowano, wykonano próbę laserową?

Cytat:
Napisane przez Klodia Pokaż wiadomość
Pisząc o uspokojeniu „gry naczynek” i że jest czasochłonne i kosztowne masz jakąś konkretną metodę leczenia na myśli?
Na początku według mojej najlepszej wiedzy wchodzi w grę tylko leczenie farmakologicznie i wymaga to czasu. Powinno natomiast przynieść wymierne efekty. Leki nie należą niestety do najtańszych.
Tak zapytam może niedyskretnie, ale nie wchodzą w gre jakieś wahania hormonalne, ciążą , może miałas odwodniony naskórek (sucha skóra na łydkach).

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kalae Pokaż wiadomość
Ponadto zarówno w Dermedzie jak i Medicover mi powiedzieli, ze żadnych balsamów [...] tydzień przed zabiegiem nie wolno.
Też tak nie do końca powinna być to prawda. Jeżeli ktos ma tendencje do przesuszania się skóry, to tym bardziej przed zabiegiem powinien ja nawilżyć. Energia lasera nie jest pochłaniana tylko i wyłacznie przez melaninę, ale równiez przez płyn międzykomórkowy, a co za tym idzie nawilżenie skóry powinno byc na optymalnym poziomie.
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 07:29   #1226
BlackRedCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez katrin82 Pokaż wiadomość


BlackRedCherry - nie ma to jak właścicielka sama sobie pisze opinie. Najpierw pisze że robiła sobie depilacjie bach,bikini i całych nóg i ma już koniec z goleniem no i do tego zabieg był wykonany SUPER w Velcet klinik i nie miała żednego poparzenia i wogóle wogóle...... Kolejny jej opis to to że też z chęcią zrobiłaby sobie nogi ale nie ma narazie kasy na to, a teraz pisze że też miała placki po zabiegu i że wszystko zniknęło.... Jakaś masakra. Dziewczyno opanuj się. Po 2 zabiegach tak jak to wcześniej pisałaś nigdy nie ma 100% efektu. Czasami ludzie potrafią rozbawić . A to że Velvet ma troche ludzi to fakt-ale większość to reklamacie !!!!
katrin82 - Kobieto czytasz ze zrozumieniem???czy raczej nie bardzo Ci to wychodzi? W którym miejscu napisałam, że robiłam pachy i nogi??? proszę przytocz mi ten fragment, bo nie kojarzę !!!! Wstaw linka z tą moją wypowiedzią !!! Placki (NIE POPARZENIA-a to różnica) miałam na bikini a nie na nogach czy pachach i matko święta opanuj się sama, jaką właścicielką? To, że komuś coś wyszło dobrze to musi być właścicielką? - no zlituj się. No chyba, że Ty jesteś właścicielką konkurencji i tak bacznie śledzisz TYLKO moje wypowiedzi, które defacto już byłby kawał czasu temu i usiłujesz zrobić antyreklamę innej klinice. Wchodzę na wątek codziennie i czytam, chwilowo nie miałam czasu nic napisać, a teraz to już mnie tak podirytiowałaś, że musiałam się odezwać.
Rzeczywiście po 2 zabiegach byłam mega gładka i nic mi nie rosło, (mogłaś wpaść i zobaczyć, a nie puszczać tu jakieś oskarżenia) - najlepiej na kogoś naskoczyć - tak !!! Szkoda słów.

A teraz moje obserwacje - tak do reszty wizazanek
Minęły .... 4 miesiące ?? [jakoś tak] i część włosków zaczęła się budzić, ostatnio jakoś przy kąpieli zauważyłam, ze zaczynają przełazić przez skórę i troszkę ich się pojawiło ( ale tylko na wzgórku) w związku z czym będzie mnie czekał kolejny zabieg. Rozmawiałam z koleżanką i powiedziała, że czasami włoski reagują z bardzo dużym opóźnieniem , co właśnie obseruję teraz u siebie.... po kilku miesiącach względnie gładkiej skóry zaczęły się włoski wyłaniać.... nie jest ich dużo, ale są zauważalne... więc niestety muszę się zapisać ponownie. Moja radość trwała więc nie tak długo - no ale mam nadzieję, że po kolejnym zabiegu będzie już ok.

Edytowane przez BlackRedCherry
Czas edycji: 2010-02-03 o 07:37
BlackRedCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 08:17   #1227
butterfly_owa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja jestem tydzień po pierwszym zabiegu depilacji bikini, czy normalne jest to, że mi już włoski odrastają?bo pani w gabinecie powiedziała mi, że powinny zacząć odrastac po miesiącu a mi juz się pokazują.To znaczy, że zabieg był źle wykonany, moje włosy są zaburzone, laser na mnie nie działa czy o co chodzi???
butterfly_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 10:07   #1228
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny odpowiecie mi jak to jest z tym skrzypem ?
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 12:24   #1229
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez butterfly_owa Pokaż wiadomość
ja jestem tydzień po pierwszym zabiegu depilacji bikini, czy normalne jest to, że mi już włoski odrastają?bo pani w gabinecie powiedziała mi, że powinny zacząć odrastac po miesiącu a mi juz się pokazują.To znaczy, że zabieg był źle wykonany, moje włosy są zaburzone, laser na mnie nie działa czy o co chodzi???
a może to są włoski spalone laserem i poprostu Ci wychodzą?
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:11   #1230
butterfly_owa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 73
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie.one po prostu rosną, na pachwinach widać czarne, spalone włosy i tam nic nie rośnie ale wzgórek cały pokrywa się nowymi włoskami co robić???
butterfly_owa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.