dretwienie rak - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 08:33   #1501
jolamac
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 40
Dot.: dretwienie rak

Ja też miewam i miewałam problemy z drtwieniem rak, brałam i biore magnez, no i w zeszłym roku doszły bóle głowy i karku, okazało się że mam dyskopatie szyjna i prawdopodobnie stad to dretwienie, muszę znów się wybrać do neurologa bo coś mi się pogorszyło moze uda mi sie zrobić rezonans magnetyczny, bo wg. opisu moich dolegliwosci moge mieć przepuklinę kręgosłupa szyjnego
jolamac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 08:48   #1502
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez dmoc4 Pokaż wiadomość
Teraz mam większy problem, mam lecieć do Londynu i tak się panicznie boję lecieć samolotem, że szok!!!!!
Samolotem to szybko, zwięźle i na temat..ja tam lubię
Nie bój się - strach się bać
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 13:43   #1503
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Samolotem to szybko, zwięźle i na temat..ja tam lubię
Nie bój się - strach się bać
ja też lubię
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 16:30   #1504
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: dretwienie rak

Dziewczynki
jak długo trzeba uzupełniac niedobory magnezu.Zaznacz am iż w niedoborze tkwiłam lata całe
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:10   #1505
Lenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Question Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez dmoc4 Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie było tak, na usg nic nie wychodziło, było w normie, pojawił się tylko guzek ( to z 15 lat temu było), dopiero po biopsji guzka miałam podejrzenie Hashimoto. A po latach okazało się po wynikach anty TPO , nie mam jednak tego świństwa. USG może nie pokazać dopóki tarczyca jest w dobrym stanie, i jak to mówił mój lekarz, : jeszcze się "nie zżera sama". Ale skoro w wynik masz ponad normę to podejrzewam ,że to Hashimoto masz.

Jak po latach przyzwyczaiłam się do myśli, że mam to cholerstwo, to sie okazało , że nie mam


A ja Kochane Teżyczki czuję się dobrze Czasme jakieś małe schizo mnie łapie,że coś się zaczyna dziać, ale szybko to wyrzucam z głowy i jest ok
Teraz mam większy problem, mam lecieć do Londynu i tak się panicznie boję lecieć samolotem, że szok!!!!!
A co to znaczy że "tarczyca zżera się sama" i jak wysoko ponad normę musi być wynik anty TPO,by stwierdzić chorobę Hoszimoto.Jestem dopiero na początku drogi , w zmaganiu się z tężyczką ,a może
-nie tęzyczką,i stąd te moje pytania.
__________________
"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują, to co my
jest z pewnością największym szczęściem na ziemi"
Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:04   #1506
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez olga1781 Pokaż wiadomość
Dziewczynki
jak długo trzeba uzupełniac niedobory magnezu.Zaznacz am iż w niedoborze tkwiłam lata całe
Takk samo mozna tkwić w uzupełnianiu..
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:55   #1507
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: dretwienie rak

przez 2 dni wzięłam mniejszą dawkę magnezu i dzisziaj mi palce u nóg wykrzywiało w taki dziwny sposób Był to skurcz z wyprostowaniem palców,najpierw u lewej nogi za chwile u prawej
Jakie dawki magnezu stosujecie?
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 07:15   #1508
Mari26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 62
Dot.: dretwienie rak

U mnie tężyca z każdym dniem coraz bardziej daje o sobie znać. Wczoraj już mnie trzęsło od środka jak bym ze 20 kaw wypiła, bezsenność, w uszach mi tak piszczy dziwnie, drętwienia to mi nigdy nie przeszły
Mari26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:23   #1509
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: dretwienie rak

Niestety Wiosna
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 22:15   #1510
tekila1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 74
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez Mari26 Pokaż wiadomość
U mnie tężyca z każdym dniem coraz bardziej daje o sobie znać. Wczoraj już mnie trzęsło od środka jak bym ze 20 kaw wypiła, bezsenność, w uszach mi tak piszczy dziwnie, drętwienia to mi nigdy nie przeszły

Mnie też tak trzęsie już gdzieś od miesiąca BEZ PRZERWY!Nawet na tważy to czuję. Najgożej jest jak się położę, bo jak jestem w ruchu i coś robie to nie czuję zbyt mocno, ale jak tylko legnę to szok.
Mam takie dziwne uczucie, że moje ciało bez przerwy "pracuje", zwłaszcza prawa strona . Już zaczyna mi brakować sił i nerwów. Mija właśnie rok od pojawienia sie tej cholery a tu żadnej poprawy, wydaje mi się nawet, że jest gożej bo wcześniej objawy trwały jakiś czas a potem było troche spokoju . Teraz jak mnie złapało to nie chce puścić .
tekila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 18:49   #1511
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez tekila1 Pokaż wiadomość
Mnie też tak trzęsie już gdzieś od miesiąca BEZ PRZERWY!Nawet na tważy to czuję. Najgożej jest jak się położę, bo jak jestem w ruchu i coś robie to nie czuję zbyt mocno, ale jak tylko legnę to szok.
Mam takie dziwne uczucie, że moje ciało bez przerwy "pracuje", zwłaszcza prawa strona . Już zaczyna mi brakować sił i nerwów. Mija właśnie rok od pojawienia sie tej cholery a tu żadnej poprawy, wydaje mi się nawet, że jest gożej bo wcześniej objawy trwały jakiś czas a potem było troche spokoju . Teraz jak mnie złapało to nie chce puścić .
ja tez sobie rady nie daję z tężyczkąrza lepiej raz gorzej,ale tego gorzej jest dużo ,dużo więcejręce opadająDrgania jakoś nie opuszczają mnie ani na chwilkę
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 09:37   #1512
terecha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 25
GG do terecha
Wink Dot.: dretwienie rak

Witajcie moje drogie!!!
Ja jestem wciąż przed biopsją Nic się puki co nie dzieje,poza tym,że jestem bardzo zmęczona.Jak otworzę oczy to już jestem zmęczona.
Ostatnio tak mi ręce drżały,że zbiłam szklankę i talerz.Nie wiem ale to chyba na pewno od tężyczki. Moje serce wali jak młot mam wrażenie,
że zaraz wyskoczy!! Tętno mam w granicach 90-120 uderzeń na min.Ale samo ciśnienie ok.Nie mam pojęcia o co kaman Życzę miłego święta pracy--naprzód rodacy Ha Ha HA
terecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 19:44   #1513
tekila1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 74
Dot.: dretwienie rak

Witajcie
Napiszcie proszę czy badanie TSH i partahormon wystarczą żeby stwierdzić czy tarczyca jest ok.
Jak to u Was było? Bo ja tylko te dwa robiłam. I jeszcze jedno pytanie bo dużo nas tu strasznie na forum i nie pamiętam, czy któraś z Was ma tężycę utajną o podłożu nietarczycowym?

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez tekila1
Czas edycji: 2009-05-06 o 19:48
tekila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:33   #1514
Lenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Angry Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez tekila1 Pokaż wiadomość
Witajcie
Napiszcie proszę czy badanie TSH i partahormon wystarczą żeby stwierdzić czy tarczyca jest ok.
Jak to u Was było? Bo ja tylko te dwa robiłam. I jeszcze jedno pytanie bo dużo nas tu strasznie na forum i nie pamiętam, czy któraś z Was ma tężycę utajną o podłożu nietarczycowym?

Pozdrawiam serdecznie.
Ja miałam USG tarczycy ,a także badanie TSH i parathormon i wyniki wyszły w nornie ,dopiero przy badaniu anty-TPO okazało sie że ,wynik był ponad normę.i na tej podstawie stwierdzono u mnie
autoimunologiczne przewlekłe zapalenie tarczycy.
__________________
"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują, to co my
jest z pewnością największym szczęściem na ziemi"
Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:42   #1515
olga1781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 44
Dot.: dretwienie rak

Jakoś cicho sie tu zrobiłoPrzegląd am strony w internecie dotyczące tężyczki i zobaczcie co znalazłam!
Leczenie tężyczki polega na dożylnym stosowaniu wapnia; w przewlekłym leczeniu podawanie samego wapnia doustnie rzadko daje pożądane wyniki, dlatego w celu normalizacji stężenia wapnia w surowicy stosuje się aktywne metaboli" witaminy D.
Byc może tęzyczka nie ustępuję bo nie ma odpowiedniej ilości witaminy D,nie wszystkie preparaty wapniowe zawieraja wit.D,a właśnie witamina D zatrzymuje wapń!
Nie mam pojęcia ,czy w aptece można kupic wit D,ponieważ przedawkowanie jest szkodliwe...
Ja tyle tego wapnia z magnezem pochłaniam ,biorę co prawda witaminy ,ale to jest za mało jeżeli chodzi o wit.D
Pozdrawiam
olga1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 18:34   #1516
Lenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Angry Dot.: dretwienie rak

Witajcie. Czy to forum jeszcze istnieje,a może przestała Was nękać tężyczka,więc się nie odzywacie.
Pisałam kilka razy ,bo nurtują mnie różne problemy dotyczące tej choroby ,a tu nic -cisza- więc
odezwijcie się dziewczyny ,bo szkoda by takie forum umarło śmiercią naturalną. Pozdrawiam i czekam na odzew.
__________________
"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują, to co my
jest z pewnością największym szczęściem na ziemi"
Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:05   #1517
tekila1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 74
Dot.: dretwienie rak

Witajcie dziewczynki.
Około miesiąca temu odstawiłam minerały, w związku ztym, że ich przyjmowanie nie przynnosiło efektów. I muszę powiedzieć, że od tego czasu nie czuję pogorszenia mojego stanu. Powiem wręcz, że czuję sie b. dobrze. Teraz łykam tylko antydepresany i będę obserwować czy takie samopoczucie się utrzyma.
Pozdrawiam Was serdecznie.
tekila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:38   #1518
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: dretwienie rak

Witam
Mnie ostatnio długo nie było bo musiałam ogarnąć frustrację..

Raz - czuję się coraz gorzej,
Dwa - dr Toruńska nie jest już moim lekarzem,
Trzy - szukałam nowego lekarza..

Ale po kolei:
Jakoś ta pogoda nie wpływa na mnie dobrze..Czuję się fatalnie. do tego jeszcze w cholerę stresu. Później się dowiedziałam od znajomego psychiatry , że lek przepisany przez p. Toruńską "xanax" jest bardzo silnie uzależniający i daje się go jak chce się spławić pacjenta. To by się zgadzało bo wizyty trwały 5 minut bez jakichkolwiek badań, o połowie z nich p. dr zapomniała a później bardzo niemiło i przedmiotowo mnie potraktowała jak się grzecznie spytałam o co chodzi.. Także tej dr nie polecam!!

Znalazłam nowego lekarza.. Wydaje się być ok. Spojrzała w moje wyniki i od razu zwróciła uwagę na wysoki poziom przeciwciał przytarczyc.(co inni zbagatelizowali). Mam skierowania i w czwartek lecę na badania. Może znalazła przyczynę tego cholerstwa? I jako jedyny lekarz sprawdziła czy mam odruch chwostka (czy jakoś tam)

Także tyle u mnie przez ten czas.

Lenka, forum żyje
Tekila, to super Ja na chwilę obecną bym nie dała tak rady.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:17   #1519
Lenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Angry Dot.: dretwienie rak

Witajcie dziewczyny. Co u Was słychać,czy ta pogoda też działa tak depresyjnie i przygnębiająco ,jak na mnie. No i tężyczka w taki czas atakuje ze zdwojoną siłą,.U Was też się tak dzieje?-i jak sobie radzicie w takich stanach?Pozdrawiam.
__________________
"Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują, to co my
jest z pewnością największym szczęściem na ziemi"
Lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 13:30   #1520
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez Lenka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny. Co u Was słychać,czy ta pogoda też działa tak depresyjnie i przygnębiająco ,jak na mnie. No i tężyczka w taki czas atakuje ze zdwojoną siłą,.U Was też się tak dzieje?-i jak sobie radzicie w takich stanach?Pozdrawiam.
Nie radzę sobie hahaha czekam na operację zatok więc to główny mój stressssss.Tężyczka na razie opanowana

Puntodivista mówiłam że xanax to g....
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:52   #1521
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: dretwienie rak

Hej Dziewczynki Mi ostatnio w stopie "bzyczało", normalnie jakby mi ktoś co jakieś dwie minuty taki mały prądzik puszczał Myślałam, że się wścieknę, takie to było upierdliwe, ale jakoś samo przeszło, oczywiście podkarmiane większą ilością mg i ca)) A tak jakoś mnie nie męczy, tylko faktycznie zmęczona jakaś jestem, wieczorem to na maksa. Ale to chyba taki urok tej cholery, takie wieczne zmęczenie. Ale mnie nie trzepie ostatnio, za to co jakiś czas serducho wali jak szlone, tak jak ktoś wyżej pisał ciśnienie norma, a tętno prawie zawsze 90-100. Upierdliwe to jest.
__________________
Aga
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 12:53   #1522
Mari26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 62
Dot.: dretwienie rak

Mnie ostatnio wykończyły stresy dnia codziennego. Ciągłe konflikty z teściami sprawiły, że teraz gdy już emocje opadły mnie w klatce piersiowej chce zadusić Już nie brałam żadnych nerwicowych, a jak dalej tak pójdzie to znowu powrót do antydepresantów
Mari26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 08:25   #1523
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: dretwienie rak

Cytat:
Napisane przez Mari26 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio wykończyły stresy dnia codziennego. Ciągłe konflikty z teściami sprawiły, że teraz gdy już emocje opadły mnie w klatce piersiowej chce zadusić Już nie brałam żadnych nerwicowych, a jak dalej tak pójdzie to znowu powrót do antydepresantów

Gorąco się zrobiło i mnie też dusi, i kaszel mi dziwny znów wrócił Masakra, jak się robi taka pogoda to tak mam
__________________
Aga
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 18:29   #1524
tekila1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 74
Dot.: dretwienie rak

Witajcie

A ja muszę się pochwalić, że u mnie ok.
Nie wiem czy ta cholera się cofnęła czy to zasługa antydepresantów( które zresztą też odstawiłam 2 tyg temu).
Czasami tylko mięśnie mi troszkę poskaczą , ale na tym koniec. Ustąpiły nocne drętwienia, prądy,bóle i rozdygotanie. Mam nadzieje, że tak już zostanie na dłłłłuugooo.
Życzę Wam wszystkim, żeby ta cholera też odpuściła .
Pozdrawiam serdecznie.
tekila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 11:48   #1525
Ania Katowice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: dretwienie rak

Dzień Dobry;

Jestem nową osobą na tym portalu. Pięć lat temu w szpitalu na oddziale neurologicznym stwierdzono u mnie tężyczkę. Wypuszczono mnie bez praktycznie żadnej pomocy. U endokrynologa wszystko wyszło O.K. Dodam, że wykluczono u mnie miastenię. Brałam Calperos oraz Magnefar. Po 3 miesiącach niepoprawy dano mi Coaxil - brałam go przez półtora roku. W pewnym sensie pomagał. Przez okres pięciu lat jakoś sobie radziłam, aż tu nagle w czerwcu dostałam niesamowity atak. Trafiłam na oddział neurologiczny i oczywiście po badaniach na próbę tężyczkową - ona znowu wyszła. Nie mogą lekarze znaleźć przyczyny i wysłali mi badania na genetykę do Warszawy.( czas oczekiwania do 3 miesiecy na wyniki) Czy ktoś może mi powiedzieć czy te badania mogą wykazać przyczynę tężyczki? U mnie oprócz typowych objawów pojawiaja sie problemy z chodzeniem takie nagłe "porażenia prądem" przy tym pojawia sie niesamowity lęk. Czy ktos też ma takie objawy? Obecnie znowu jem Calperos i Magnefar oraz Biotropil na poprawę krążenia w mózgu. Jeżeli ktoś orientuje się odnosnie badań genetycznych i moich objawów prosze o odpowiedź. Po niecałym miesiącu jedzenia tego wszystkiego mała poprawa. Masakra.
Ania Katowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 19:52   #1526
terecha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 25
GG do terecha
Unhappy Dot.: dretwienie rak

Witajcie moje panie.
Jestem nie tyle po wynikach biopsji co jóż po operacji raka brodawkowego cieśni tarczycy z przeżutami na węzły chłonne.Tak .No tak bywa jutro tj.niedziela jadę do Zgierza na leczenie jodem radioaktywnym.Za 3 tygodnie dam znać trzymajcie się kobiety!!! pozdrawiam!!!
terecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:13   #1527
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: dretwienie rak

Dobrze ze znalazlam ten watek

mam wiekszosc objawow ktore tu przeczytalam a mianowicie:
-klucie w okolicy lopatki/serca
-dretwienie /klucie lewej strony ciala(noga ,reka,osttatnio nawet glowa i troche oko pobolewa)
-kiedys leczylam sie na tarczyce-obecnie ostanio nie odwiedzalam z tym lekarza bo poprzednie wyniki byly dobre
Wszystkie moje objawy nasilaja sie gdy sie stresuje albo pogoda sie zmienia....oczywiscie mysle ze pewnie mam najgorsza chorobe....

Trzeba sie bedzie umowic na wizyte do lekarza

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 17:32   #1528
25malinka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 176
Dot.: dretwienie rak

czesc dziewczyny, mam pytanie, problem
od 3 miesiecy bola mnie intensywnie nogi zwłaszcza łydki, bola mnie codziennie w dzień i w nocy, cały czas po prostu. Nie umiem sobie z tym poradzić, mam raptem 21 lat, ja juz obrazuje u siebie sm ;(
brałam tabletki anty wiec pierwsza mysl to taka ze to od nich wiec po prostu je odstawialam ale to nic nie dało, potem mysl nastepna ze to brak magnezu więc zaczyłam brac codziennie Mg + B6 nic nie pomogło.
Mam nerwice, ale ja wątpie ze to od niej bo co ma nerwica do łydek poza tym nie jest to ból napadowy ale stały o duzym nasileniu. Przemeczenie tez nie wchodzi w gre. Moja mama mówi ze to cos z krązeniem bo fakt faktem pojawiają mi sie pajaczki i uwidoczniaja mi się żyły ale wszystko wszystkim dlaczego do diaska boli co dzień. Utrudniło i uprzykrzyło mi to zycie. Przebywam za granica, za tydzień bede w Polsce, zapisałam sie juz do neurologa i specjalisty naczyń obwodowych. Modle sie zeby to jednak był problem z zylami a nie sm, mam totalna schizę. I pytanie do ludzi którzy maja sm badz duzo wiedza na ten temat: czy przy sm ból nóg jest raczej napadowy czy stały ??
Prosze o pomoc
25malinka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 20:32   #1529
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: dretwienie rak

Witam nowe dziewczyny



Ania Katowice może spróbj mojego zestawu obowiązkowego , nie przejmuj sie nawrotem ataków, myśl o tym że było już lepiej. Ciekawi mnie co to za badanie genetyczne, ja czegoś takiego nie miałam.


CzarnyElf niestety musisz iść do lekarza.


25malinka10 moje objawy teżyczkowe pojawiły się po kilkuletnim braniu tabletek anty. jeśli to sprawa tylko magnezu to trzeba brać go przez kilka miesięcy aby zadziałało.Nerwica w takim wypadku nie pomaga wręcz przeciwnie, stres dodaowo potęguje zapotrzebowanie na magnez i wapń.

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2009-08-11 o 20:36
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:23   #1530
25malinka10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 176
Dot.: dretwienie rak

neska951 - mam właśnie nadzieje że to tylko magnez lub cos nie groźnego, w poniedziałek robienia, już sie boje, mam nadzieje że jakos to będzie :/
25malinka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 20:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.