Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-03, 20:25   #1711
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

W Empiku poza kodem na książki działa też LuxMed5. W Smyku jest to kod 5LuxMed. Tylko 5%, ale działa od cen na czerwono, już obniżonych. Nie jestem pewna co obejmuje. Ja ten kod wykorzystałam przed świętami na zabawki.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:37   #1712
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
tak, dokladnie ta. Czytalam tez KWC i ma wysokie noty. Strasznie mnie kusila, zastanawialam sie dwa dni, ale w koncu kupilam
Tylko pamiętaj, że jak będziesz nakładać, to nałóż na jedno oko i od razu nakładaj tusz, nie daj bazie wyschnąć! A później drugie oko Mi sie taki sposób aplikacji sprawdza
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:37   #1713
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
W Empiku poza kodem na książki działa też LuxMed5. W Smyku jest to kod 5LuxMed. Tylko 5%, ale działa od cen na czerwono, już obniżonych. Nie jestem pewna co obejmuje. Ja ten kod wykorzystałam przed świętami na zabawki.
Dobrze wiedzieć
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 20:41   #1714
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że jak będziesz nakładać, to nałóż na jedno oko i od razu nakładaj tusz, nie daj bazie wyschnąć! A później drugie oko Mi sie taki sposób aplikacji sprawdza
Ok, dzieki Juz sie nie moge doczekac przesylek z Sephory
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:15   #1715
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ok, dzieki Juz sie nie moge doczekac przesylek z Sephory
A ja myślę co bym chciała i nie wiem To taka wewnętrzna siła mówiąca, że chcę coś nowego, to już choroba
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-03, 22:58   #1716
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Achhh jak dobrze było oderwać się na kilka dni od tego wątku mój portfel poczuł się lekko bogatszy
Czekam na wypłatę i opłacę zamówienie ze szminką MAC i cieniem Paint Top, to na razie tyle. Na szczęście w S. nic nie zamówiłam.

Czy którejś z Was miniaturka MY DKNY nie szuka nowego domku?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 00:24   #1717
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

zamówiłam 3 cienie marki Sephora na wyprzedaży i zadałam pytanie, czy jest możliwe, żebym dostała taką darmową paletkę do tych cieni i mi odpisali, że internetowo nie mają, ale taką paletkę mogę dostać stacjonarnie. Myślicie, że jak pójdę z wydrukowanym mailem do S. to mi wydadzą taką paletkę do cieni?
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 09:04   #1718
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

nie wiecie jakie kody wchodzą na d teraz bo chce kupić alien
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:41   #1719
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Przepraszam za OFFTOP, ale właśnie przeczytałam wywiad z Path McGrath i aż muszę się tutaj podzielić fragmentem wywiadu:
"Pat, jak malujesz się rano?
Ja nie maluję się! Rano używam toniku, później kremu nawilżającego. Na koniec maskara. Maluję się tylko na ważne wyjście i wtedy używam podkładu, troszeczkę pudru, troszeczkę różu, może trochę korektora i maluję oczy. Na usta balsam lub błyszczyk. Bardzo prosty makijaż. Na co dzień się nie maluję. Bo ja idę do pracy malować innych. Nie muszę malować siebie. Mam dużo szczęścia, dobrze wyglądam bez makijażu. Jednak rozumiem kobiety, które mówią, że bez makijażu czują się gołe."


MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-04 o 09:43
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:39   #1720
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Przepraszam za OFFTOP, ale właśnie przeczytałam wywiad z Path McGrath i aż muszę się tutaj podzielić fragmentem wywiadu:
"Pat, jak malujesz się rano?
Ja nie maluję się! Rano używam toniku, później kremu nawilżającego. Na koniec maskara. Maluję się tylko na ważne wyjście i wtedy używam podkładu, troszeczkę pudru, troszeczkę różu, może trochę korektora i maluję oczy. Na usta balsam lub błyszczyk. Bardzo prosty makijaż. Na co dzień się nie maluję. Bo ja idę do pracy malować innych. Nie muszę malować siebie. Mam dużo szczęścia, dobrze wyglądam bez makijażu. Jednak rozumiem kobiety, które mówią, że bez makijażu czują się gołe."


MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ.
Szczęściara Ja bez makijażu wyglądam często na chorą, co zauważyli koledzy synów, pytając o moje zdrowie właśnie wtedy gdy miałam na sobie tylko krem i trochę pudru.
Poza tym ja lubię się malować, a zwłaszcza bawić się kolorami na oczach
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:42   #1721
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Nie chodzi o to, że Pat wygląda rewelacyjnie (bo i nie musi), ale że ma zdrowy stosunek do makijażu i wie, jak dużo szkodliwej chemii zawierają kosmetyki.
Jak widać na poniższym zdjęciu boryka się też z problemami skórnymi i nie jest ideałem, mimo to jest uśmiechnięta i pewna siebie:
http://i.huffpost.com/gen/956000/thu...H-facebook.jpg

Jest pewna prawidłowość - makijaż postarza. Wystarczy spojrzeć na te młodziutkie youtuberki. Jest bardzo niewielu wizażystów, którzy potrafią odmłodzić twarz makijażem. Właśnie ten temat bardzo mnie pochłonął ostatnimi czasy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-04 o 10:50
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 10:44   #1722
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Szczęściara Ja bez makijażu wyglądam często na chorą, co zauważyli koledzy synów, pytając o moje zdrowie właśnie wtedy gdy miałam na sobie tylko krem i trochę pudru.
Poza tym ja lubię się malować, a zwłaszcza bawić się kolorami na oczach

Wszystkie moje koleżanki na studiach tak mają, codziennie pomalowane, a potem jak któraś zaśpi i się nie zdąży umalować to nagle wszyscy - co Ci się stało? Nie spałaś w nocy? Jesteś chora? Więc ja stosuję taką taktykę, że zawsze kiedy "wchodzę" w nowe środowisko przychodzę niepomalowana, żeby ludzie nie opierali swojego pierwszego wrażenia o mnie na tym jak wyglądam kiedy się pomaluję, tylko oswoili się z moją twarzą sauté. ;p
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:50   #1723
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

W Perfumesco darmowa dostawa z kodem NY15, do dzisiaj
- do kiosku RUCH od kwoty 50zł
- do paczkomatu od 100zł
- kurier od 150zł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-01-04 o 10:54
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:19   #1724
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
zamówiłam 3 cienie marki Sephora na wyprzedaży i zadałam pytanie, czy jest możliwe, żebym dostała taką darmową paletkę do tych cieni i mi odpisali, że internetowo nie mają, ale taką paletkę mogę dostać stacjonarnie. Myślicie, że jak pójdę z wydrukowanym mailem do S. to mi wydadzą taką paletkę do cieni?
Raczej nie. Do wyprzedażowych cieni również stacjonarnie nie chcą dawać paletek.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:21   #1725
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Raczej nie. Do wyprzedażowych cieni również stacjonarnie nie chcą dawać paletek.
A co to za paletki bo ja nie w temacie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:23   #1726
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
A co to za paletki bo ja nie w temacie
Puste, na 3 cienie marki Sephora.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:29   #1727
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Pomalowałam paznokcie Impassioned Maca - świetny kolor Mam dużo tego typu kolorów, ale to nic
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:53   #1728
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Puste, na 3 cienie marki Sephora.
Ale ze z opakowaniem sie wklada ?:p i w jakiej ona cenie ?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:00   #1729
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Wszystkie moje koleżanki na studiach tak mają, codziennie pomalowane, a potem jak któraś zaśpi i się nie zdąży umalować to nagle wszyscy - co Ci się stało? Nie spałaś w nocy? Jesteś chora? Więc ja stosuję taką taktykę, że zawsze kiedy "wchodzę" w nowe środowisko przychodzę niepomalowana, żeby ludzie nie opierali swojego pierwszego wrażenia o mnie na tym jak wyglądam kiedy się pomaluję, tylko oswoili się z moją twarzą sauté. ;p
Ja na licencjacie w ogóle się nie malowałam, jedynie od wielkiego dzwonu, to ludzie mnie wtedy od razu pytali czy ide na randkę bo tak się odstrzeliłam teraz zawsze na uczelnie się maluję a już poza to różnie. Gdyby nie te moje rumieńce to tusz by wystarczał
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 12:22   #1730
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

czy są obecnie jakieś kody rabatowe do triny.pl? chcę zamówić kosmetyki rosyjskie, co prawda w skarbysyberi.pl są tańsze rzeczy bo jest wyprzedaż, ale niektórych produktów już brakuje..jeśli ktoś podzieliłby się jakimś kodem zniżkowym do triny będę wdzięczna...
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 12:22   #1731
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale ze z opakowaniem sie wklada ?:p i w jakiej ona cenie ?
Każdy pojedynczy cień da się łatwo wyciągnąć z opakowania. W paletce jest taki specjalny kluczyk. Paletka jest tylko jako gratis. Przynajmniej tak mi powiedziano.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 13:59   #1732
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Każdy pojedynczy cień da się łatwo wyciągnąć z opakowania. W paletce jest taki specjalny kluczyk. Paletka jest tylko jako gratis. Przynajmniej tak mi powiedziano.
dzieki , pojde i sie dowiem co i jak jal bede miala chwilke bo mam kilka cieni i paletka by sie przydala
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 14:20   #1733
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Potrzebuję pomocy. Orientujecie się może gdzie odczytam kod z kosmetyków the balm, żeby sprawdzić datę ważności?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 16:34   #1734
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

jaki puder transparentny w kamieniu będzie najlepszy? Potrzebuję w razie 'w' na sesje zdjęciowe, żeby potem nie trzeba było się bawić w usuwanie świecącej twarzy... Taki jak najbardziej uniwersalny...
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 17:15   #1735
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Każdy pojedynczy cień da się łatwo wyciągnąć z opakowania. W paletce jest taki specjalny kluczyk. Paletka jest tylko jako gratis. Przynajmniej tak mi powiedziano.
ja w każdym razie jutro spróbuję dostać tą paletkę, wydrukuję tego maila od S., w którym piszą, że mogę ją dostać stacjonarnie i zobaczę, co powiedzą
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 18:54   #1736
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
jaki puder transparentny w kamieniu będzie najlepszy? Potrzebuję w razie 'w' na sesje zdjęciowe, żeby potem nie trzeba było się bawić w usuwanie świecącej twarzy... Taki jak najbardziej uniwersalny...
Kryolan Anti Shine? Klasyk
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 19:52   #1737
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Przyszłam się tylko przywitać bo u mnie odwyk w pełni
ponadto wszystko mam w ilościach hurtowych, kosmetyki poubijane nawet w szafkach .. w dodatku na na dwa dni przed świętami padła nam lodówka,a dzien przed Wigilią padłam z wrażenia że sprzęt niespełna 4letni może tak po prostu sobie nagle pierd...nąć serwistant powiedział że ma całą lawinę takich zgłoszeń i że sprzęty się coraz częściej produkuje na +-do 5lat.

Więc miałam wyjęty czas i masę strat.. TZ zaniósł do sąsiadki umowionej najbardziej newralgiczne rzeczy a ta przychodzi ze słoikami żeby jej przechować. Ja otwieram szafkę a tam kremiki i balsamy... Powiedziałam że to na prezenty dla teściowej żeby mieć pod ręką...ale miała minę niezbyt

No nic, obiecałam sobie do Walentynek przetrwanie i wstrzymanie od klikawicy



Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Szczęściara Ja bez makijażu wyglądam często na chorą, co zauważyli koledzy synów, pytając o moje zdrowie właśnie wtedy gdy miałam na sobie tylko krem i trochę pudru.
Poza tym ja lubię się malować, a zwłaszcza bawić się kolorami na oczach
ja też

mizianie, macanie, blendowanie


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Jest pewna prawidłowość - makijaż postarza. Wystarczy spojrzeć na te młodziutkie youtuberki. Jest bardzo niewielu wizażystów, którzy potrafią odmłodzić twarz makijażem. Właśnie ten temat bardzo mnie pochłonął ostatnimi czasy.
Nie zgadzam się ze ogolnie makijaż postarza. źle wykonany albo słabymi kosmetykami na pewno, ale odpowiednio dobranymi do typu urody i cery na pewno upiększa.

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-01-04 o 19:49
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:23   #1738
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
czy są obecnie jakieś kody rabatowe do triny.pl? chcę zamówić kosmetyki rosyjskie, co prawda w skarbysyberi.pl są tańsze rzeczy bo jest wyprzedaż, ale niektórych produktów już brakuje..jeśli ktoś podzieliłby się jakimś kodem zniżkowym do triny będę wdzięczna...
A na mazidelka.pl patrzyłaś? Oni mają najlepsze ceny nawet bez rabatów. Z tym że mi przelew księgowali 3 dni
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:30   #1739
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
No nic, obiecałam sobie do Walentynek przetrwanie i wstrzymanie od klikawicy
Ciekawie ujęłaś schorzenie, które nas dotknęło.
Ja w pierwszych dwóch dniach br. wydałam na kosmetyki 2 stówy.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 20:50   #1740
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kryolan Anti Shine? Klasyk
a gdzie mogę go kupić? na sephorze i douglasie go nie ma
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.