Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 18:25   #1171
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałas uważam ze to strata kasy to samo możesz osiągnąć ćwicząc bez takiego programu w warunkach domowych a jak chcesz trenera to idź na siłke. Po tym krótkim filmiku cieżko stwierdzić tak naprawdę za co płacisz.
Masz rację zle zrozumiałam ciebie więc już tłumaczę , widziałam rożne skróty filmików z poszczególnych ćwiczeń ,jak już pisałam mieszkam w bardzo małym mieście gdzie nie ma siłowni nie licząc blokowych , wydaje mi się że ten gość wie co robi tzn wolałabym po prostu ćwiczyć z kimś , on poprawi mi postawę i podpowie jak wykonać dane ćwiczenie,,,,tak przynajmniej mi się wydaje
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:28   #1172
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

gucia6: No to nieźle z tą dietą - powiedziałabym, że radykalne zmiany I rzeczywiście bardziej przypomina paleo
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:33   #1173
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Masz rację zle zrozumiałam ciebie więc już tłumaczę , widziałam rożne skróty filmików z poszczególnych ćwiczeń ,jak już pisałam mieszkam w bardzo małym mieście gdzie nie ma siłowni nie licząc blokowych , wydaje mi się że ten gość wie co robi tzn wolałabym po prostu ćwiczyć z kimś , on poprawi mi postawę i podpowie jak wykonać dane ćwiczenie,,,,tak przynajmniej mi się wydaje
Jeżeli masz na to kasę to czemu nie
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 18:41   #1174
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Jeżeli masz na to kasę to czemu nie
Tak mam , jak kupię to opisze może dokładniej wam te treningi i wtedy zweryfikujemy ,czy wszystko robię ok
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 19:00   #1175
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Raczej spalanie by uwidocznić mieśnie na brzuchu, które ewidentnie gdzies tam siedzą ale ja ten watek kofffam i traktuje jako objawianie więc pisz ogólnie o doświadczeniach, bo naprawdę można sie tutaj wiele nauczyć.



Fakt, coraz lepszy. Choć oczywiście nadal daleko mi do niektórych waszych
Ale że gin zwrócił na to uwage to w szoku byłam...





Dziękuję, dla mnie to wystarczy.

Gucia - jaja - jak mogłas jaja wywalić ja bez jaj sobie nie wyobrażam teraz diety.
To Ty teraz takiego prawie dukanamiałas boczek i warzywa...

Ismenka - podłączam się o pytanie o kawę
O cell Ci chodzi ? zmniejszył się

-zamiast kawy zielona i czerwona herbata (w niedziele pije jedna kawę )
- ograniczyłam nabiał do minimum (czasami dodaję twaróg i mleko do owsianki ale nie codziennie
-dużo wody min 2 l + herbatki ziołowe pokrzywa ,trochę skrzypu ( nie dużo bo coś wypłukuje)
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 01:10   #1176
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Do Rzaby i innych wcielonych w temacie siłki po T25 chcę zacząć ćwiczyć siłowo ale w domu (praca na dwie zmiany ) więc nie mam możliwości inaczej i tutaj pytanie , czy trening Body Beast jest dobry dla osoby początkującej ??może nie początkującej bo wcześniej przeszłam cały program Body revolution Jillian, swoją drogą zbankrutuje przez te programy http://www.p90x.com.pl/index.php/201...zym-jest-p90x# tutaj wchodzicie w zakładke inne treningi i potem Bb i harmonogram BB jestem ciekawa jak waszym zdaniem to wygląda ,tutaj trochę wizualnie http://www.youtube.com/watch?v=mb6nM326ZRs
PoPACZE jutro
Szkoda, ze w pracy nie moge filmików ogladac bo dzwięk z kompa idzie na całą siłownie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 10:38   #1177
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

http://super-sylwetka.pl/porady/575-umiar-w-wiczeniach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 11:15   #1178
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Nolose, moja radykalna zmiana diety miała na celu wykluczenie wszystkiego co działa potencjalnie zapalnie, ze względu na powracające problemy skórne po odstawieniu hormonów. Nigdy nie byłam zwolenniczką "diet" eliminujących grupy produktów, ale zaczynam wierzyć, że czasami tylko to działa. Wyszło z tego takie dosyć ubogie paleo. Nie jem zbóż i pseudozbóż, strączków (ziemnych też), unikam nadmiaru omega 6, wywaliłam nabiał, ostatnio nawet masło i lactose-free wheya, ograniczyłam owoce i skrobiowe warzywa do minimum. Cukru w czystej postaci nie jem od roku. Moimi grzechami są nadal kawa, kakao i sporo orzechów, ale powoli ograniczam. Największe zmiany na plus odnotowałam po wywaleniu zbóż (skóra się nie przetłuszcza) i nabiału (dużo mniej stanów zapalnych). Jeśli tendencja się utrzyma, to będę powoli wracać do owoców i ziemniaczków, bo węgle w tej chwili mam naprawdę bardzo nisko, a tłuszcze wysoko. Ogólnie zauważyłam, że skóra mi się momentalnie poprawia po krótkiej głodówce, więc problem jest pewnie w jelitach.
Wiem, że pytałaś dwie strony temu i już pewnie zapomniałaś, ale jeśli dobrze kojarzę, to też masz problemy skórno-hormonalne, więc może to w czymś pomoże.
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:13   #1179
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

O, tu jest napisane, żeby zaczynać od intensywności wykonalnej, ale też możliwej do zwiększenia, jeśli chodzi o treningi. No to ja tak mam z seriami - w pierwszej nie robię chyba maksa (tak jakby zostawiam rezerwę...), czasem wykonałabym jeszcze 1-2 powtórzenia, a w drugiej i trzeciej to już na pewno nie, ledwo robię kilka ostatnich.
Kuningatar: Tak, właśnie dlatego pytałam. I również mam podobne zdanie o dietach eliminacyjnych. Niby wiem, że są skuteczne, ale chyba sama nie jestem na to gotowa. Dochodzi taka sytuacja, że mieszkam z rodzicami i jak bym wykluczyła prawie wszystko, to nie bardzo by im się to spodobało Poza tym myślę, że to też obciążenie psychiczne, tzn. "nic mi nie wolno", a stres nie jest mile widziany W każdym razie dzięki za odpowiedź, bo może kiedyś...
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 13:45   #1180
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Nolose, masz rację, że to obciążenie psychiczne. Na początku nie mogłam się w tym odnaleźć i szukałam zamienników zbóż i nabiału. W pewnym momencie chciałam nawet zrezygnować, ale potem znalazłam sposób. Stwierdziłam, że skoro "tego i tego" mi nie wolno, to będę przynajmniej jadła kiedy chcę i ile chcę. Zaczęłam jeść więcej i niekoniecznie regularnie, ale zdałam się na intuicję. Właśnie wtedy schudłam bez intencji chudnięcia i odkryłam kilka ciekawych rzeczy. Oczywiście nie trenuję teraz według planu, więc sobie pozwalam

Aha, jak mieszkałam jeszcze z rodzicami, to mama też mi zawsze mówiła, że wydziwiam
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.

Edytowane przez Kuningatar
Czas edycji: 2013-11-09 o 13:46
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 14:54   #1181
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Ja ćwiczę intuicyjnie plany treningowe,trenerzy nie dla mnie

Mam kilka zasad; ćwiczę całe ciało,nie odpuszczam treningów, zwiększam ciężary

Jestem zadowolona z efektów, sprawia mi to ogromną przyjemność, mam satysfakcje z treningów ...
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 15:11   #1182
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

ja dzisiaj day off mały remont w domu. jutro goście, więc tez nie będę miała możliwości poćwiczyć. czuję się jak grzesznik.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:40   #1183
nolose
Rozeznanie
 
Avatar nolose
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 534
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Kuningatar: No tak, to dobry pomysł z tym "ile chcę i kiedy chcę" - zawsze to jakaś dowolność, swoboda
Z wydziwianiem i tak to czasem słyszę, więc na zupełną eliminację się nie porywam
Ismenkusia: Fajnie, że tak ćwiczysz, masz efekty i satysfakcję Jednak myślę, że do tego trzeba mieć sporą wiedzę - początkującym lepiej zacząć z planem/trenerem, co pozwoli wyeliminować błędy.
tekila901: Bez przesady z tym grzesznikiem, to treningi mają być dla Ciebie, a nie Ty dla treningów... A jak tak bardzo Ci to przeszkadza, to wyjdź sobie może na spacer? Zawsze to jakiś ruch
__________________
Człowiek niewiele wie, zanim umrze. Åsa Larsson, "Aż gniew twój przeminie"

Edytowane przez nolose
Czas edycji: 2013-11-09 o 15:42
nolose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:46   #1184
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj day off mały remont w domu. jutro goście, więc tez nie będę miała możliwości poćwiczyć. czuję się jak grzesznik.
nie można też przeginać w żadna stronę
Ale...znam to uczucie, całe szczęście juz mi przeszło takie myślenie
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 15:54   #1185
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
tekila901: Bez przesady z tym grzesznikiem, to treningi mają być dla Ciebie, a nie Ty dla treningów... A jak tak bardzo Ci to przeszkadza, to wyjdź sobie może na spacer? Zawsze to jakiś ruch
właśnie czekam aż skończy padać (o ile skończy) i idę na piwo ze znajomymi. głupio tak stękać i ćwiczyć jak po domu kręcą się jacyś faceci
Cytat:
Napisane przez uUuAsissuUu Pokaż wiadomość
nie można też przeginać w żadna stronę
Ale...znam to uczucie, całe szczęście juz mi przeszło takie myślenie
u mnie się dopiero zaczyna
kiedyś przechodziłam fazę biegania codziennie wieczorem po 10km. dwa miesiące wytrzymałam. z większości takich wypadów to wracałam prawie na czworakach do domu.

ja ze sobą mam taki problem, że do wszystkiego podchodzę w sposób "albo wszystko, albo nic".

dawno nie piłam alkoholu i coś czuję, że już pierwsze piwo mnie zmiażdży.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:01   #1186
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

eeee no przecież 1-2 dni w tygodniu powinny być wolne od treningów a co kilka tygodni trzeba zrobić 1-2 tygodnie roztrenowujące


Nolose w tym linku chodziło bardziej o to jak ktoś zaczyna coś ćwiczyć ogólnie, o pierwsze dni/tygodnie treningów.

Jeśli chodzi o diety eliminacyjne to:
- jak ktoś chce się odchudzać albo zmienić styl żywienia i eliminuje całą dużą (bądź kilka na raz) grupę produktów, to jestem zdecydowanie na nie - patrz dukan i eliminacja tłuszczów i węgli
- jeśli ma to podstawy zdrowotne i musimy wyeliminować coś co nas uczula albo czego nie tolerujemy, czasowo lub na stałe, to już siła wyższa ale wtedy wygląda to inaczej, albo sprawdzamy każdy produkt po kolei i jeśli nie widać zmian to wraca on do diety albo eliminujemy wszystko potencjalnie podejrzane i powoli wprowadzamy po jednym z powrotem
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:18   #1187
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja ze sobą mam taki problem, że do wszystkiego podchodzę w sposób "albo wszystko, albo nic".
Mam tak samo, tylko trzeba znać granice

Roztrenowujące- czyli jakie? Luźny trening nie na 100% czy w ogóle beztreningowe?
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:20   #1188
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Najlepiej mało luźnych treningów.

Np jak ktoś ciśnie siłowo, to może robić nawet z 50% obciążenia albo pojeździć na rowerze
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 16:24   #1189
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Dzięki za info. Ja grubo dwa miesiące cisnęłam konkretnie i wreszcie w tym tygodniu...zaniemogłam. Brak chęci do treningów, ogólne przemęczenie. I teraz mam poniekąd taki tydzień. Tylko siłowy trening nie na 100%, wtedy kiedy mi się chce a nie "bo wypada zrobić dziś". Czuję, że ładuje bateryjki
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 18:56   #1190
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o diety eliminacyjne to:
- jak ktoś chce się odchudzać albo zmienić styl żywienia i eliminuje całą dużą (bądź kilka na raz) grupę produktów, to jestem zdecydowanie na nie - patrz dukan i eliminacja tłuszczów i węgli
- jeśli ma to podstawy zdrowotne i musimy wyeliminować coś co nas uczula albo czego nie tolerujemy, czasowo lub na stałe, to już siła wyższa ale wtedy wygląda to inaczej, albo sprawdzamy każdy produkt po kolei i jeśli nie widać zmian to wraca on do diety albo eliminujemy wszystko potencjalnie podejrzane i powoli wprowadzamy po jednym z powrotem
Rzabbo, w przypadku zaznaczonej opcji, kiedy można zacząć wprowadzać produkt na nowo? Gdzieś słyszałam że po dwóch tygodniach, ale czy to nie za wcześnie?
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:07   #1191
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez nolose Pokaż wiadomość
Kuningatar: No tak, to dobry pomysł z tym "ile chcę i kiedy chcę" - zawsze to jakaś dowolność, swoboda
Z wydziwianiem i tak to czasem słyszę, więc na zupełną eliminację się nie porywam
Ismenkusia: Fajnie, że tak ćwiczysz, masz efekty i satysfakcję Jednak myślę, że do tego trzeba mieć sporą wiedzę - początkującym lepiej zacząć z planem/trenerem, co pozwoli wyeliminować błędy.
tekila901: Bez przesady z tym grzesznikiem, to treningi mają być dla Ciebie, a nie Ty dla treningów... A jak tak bardzo Ci to przeszkadza, to wyjdź sobie może na spacer? Zawsze to jakiś ruch
Masz rację ja jestem odosobniony przypadek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1375847_484159625030738_803424099_n.jpg (36,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 562635_370012459727529_1267046683_n.jpg (38,3 KB, 34 załadowań)
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 21:35   #1192
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez Kuningatar Pokaż wiadomość
Rzabbo, w przypadku zaznaczonej opcji, kiedy można zacząć wprowadzać produkt na nowo? Gdzieś słyszałam że po dwóch tygodniach, ale czy to nie za wcześnie?
Ja też raczej spotykam się z dwoma tygodniami
Chyba wszystko zależy od tego ile mamy produktów do przetestowania, bo jeśli tylko 2-3 to można sobie czekać dłużej, jeśli więcej to może być to bardzo czasochłonne.
Jeśli bardzo dużo lub całe grupy produktów to najlepiej wybrać tę drugą opcję.

Inna sprawa jest jeśli wydaje nam się, że znaleźliśmy podejrzanego, wtedy należy go odstawić na minimum 3 m-ce i dopiero po tym czasie sprawdzić ponownie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 23:06   #1193
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Grubas
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-11-09 o 23:40
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 00:11   #1194
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Dzięki za odpowiedź, Rzabbo
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 11:26   #1195
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Dziewczyny mam pytanie. Z tego co czytałam warzyw nie wlicza się do bilansu kalorycznego (oprócz tych co są wypisane bodajże na sfd "co jedzą ladies"). Rozumiem więc, że warzyw na patelnię mam nie wliczać? Już się cieszyłam że dobijam do magicznych 1900-2000kcal a tu na nowo trzeba będzie to przemyśleć
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 11:39   #1196
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Cytat:
Napisane przez NoisyGhost Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Z tego co czytałam warzyw nie wlicza się do bilansu kalorycznego (oprócz tych co są wypisane bodajże na sfd "co jedzą ladies"). Rozumiem więc, że warzyw na patelnię mam nie wliczać? Już się cieszyłam że dobijam do magicznych 1900-2000kcal a tu na nowo trzeba będzie to przemyśleć
A co ta mieszanka ma w skladzie?
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 11:49   #1197
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol

Edytowane przez Ismenkusia
Czas edycji: 2013-11-13 o 21:54
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 11:49   #1198
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

brokuły, marchewkę (żółtą i zwykłą) oraz fasolę (zazwyczaj jadam około 200g na raz)

Edytowane przez NoisyGhost
Czas edycji: 2013-11-11 o 11:54
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 12:01   #1199
Erena
Zadomowienie
 
Avatar Erena
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Getynga, Niemcy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

Fasola to fasolka szparagowa? Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi sie, ze przy takiej ilosci nie ma sie co wyglupiac. Ale to, na czym smazylas, raczej liczyc
Erena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 12:03   #1200
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Dyskusje luźne i bardziej spięte ;) o ćwiczeniach i diecie :D II

fasola szparagowa ?



Ja ostatnio przeliczyłam kontrolnie miskę i wyszło ok 2300 kcal ale i ciężary mam spore
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-22 10:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.