Legginsy, Jegginsy, rurki - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 10:09   #91
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

bArdzo podoba mi się zestawienie legginsy + mini dzinsowa, ale mam pytanie - z czym mozna nosic leggisy do pracy. Pracuje w biurze, ale takim kameralnym, nie ma tu żadnego dress code, jest raczej na luzie, kazdy przychodzi jak chce, ale jednak to praca i nie chciałabym zakładać takiej mini i szpilek jak na imprezę. A płaskie odpadją bo nie mam zbyd długich za to szczupłe( w miarę) nogi?
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 07:14   #92
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

hej, ja też zamierzam nosić leginsy do pracy ale że w posiadaniu mam same dzins-mini muszę zakupić sobie parę sukienek na lato. podobaja mi się takie z krótkim rękawem z paskiem w pasie trzeba będzie uważać tylko żeby nie były za krótkie. ale uważam, że taka "przyzwoita" mini do pracy jak najbardziej. o ile oczywiście nie obowiązuje wspomniany dress code
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 07:57   #93
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
bArdzo podoba mi się zestawienie legginsy + mini dzinsowa, ale mam pytanie - z czym mozna nosic leggisy do pracy. Pracuje w biurze, ale takim kameralnym, nie ma tu żadnego dress code, jest raczej na luzie, kazdy przychodzi jak chce, ale jednak to praca i nie chciałabym zakładać takiej mini i szpilek jak na imprezę. A płaskie odpadją bo nie mam zbyd długich za to szczupłe( w miarę) nogi?
Mi się bardzo podobają zestawienia z taka dłuższą spodnica czarno-bałą w grochy lub paski. Sama idę tak (póki co mam takie plany) na egzamin. Własnie widzę ostatnio dziewczyny chodzące nie tylko w dżinsowych mini, ale także w dłuższych spodnicach....

To takie moje skromne zdanie
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 16:31   #94
emisiak
Raczkowanie
 
Avatar emisiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

bardoz podoba mi się takie zestawienie legginsy i mini(tylko, żeby te legginsy za długie nie były) ale sama nie mogę się tak ubierać Jetsem szczupła, ale mam grube nogi. To chyba juz tak uwarunkowane genetycznie i wiedzcie, że ćwiczenia nic nie pomagają. Zazrdoszczę tym dziewczynom, które maja szczupłe nogi. Ubierajcie sie tak! To bardzo fajnie wygląda!
emisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 17:50   #95
Marysiaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 53
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Rurki są moją miłością ! Nie noszę innych spodni... ale nie mogę się przełamać i założyć legginsów, mimo iż bardzo mi się podobają.
Zestawienie z mini jest moim marzeniem, poczekam, może jeszcze się przełamię Pozdrawiam
Marysiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 22:16   #96
wysportowana
Raczkowanie
 
Avatar wysportowana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 29
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

hej
wczoraj zakupiłam pierwsze w życiu rurki (szok! normalnie ubieram się jak chłopak, ale już mam 17stke na karku i pasowałoby się ubierać bardziej kobieco...) dlatego mam prośbe (żeby nie było offtopica, to odpowiedz wysyłajcie na priva). Te nowe spodnie to czarne atłasowe rurki... wydaje mi się, ze idealnie bedą pasowały na impreze, ale co ubrać do tego? W szpilkach prezentuje się nieźle, bo wydłuza mi nogi /posiadam tylko czarne/ ale co na góre? Mogłybyscie mi polecić jakiego typu bluzki zakupic i co na wierzch? jakas kurteczke czy marynarke? bardzo prosze, bo jestem totalnie zielona w takich sprawach, a chciałabym się prezentować inaczej niż dotychczas...

pozdrawiam
wysportowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 11:46   #97
cleo24
Przyczajenie
 
Avatar cleo24
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 22
GG do cleo24
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

W rurkach chodziłam często w zimę bo mogłam nogawki włożyć do kozaków fajnie to wyglądało ale teraz jakos nie mogę się przełamać by ubrać baleriny i rurki razem-dodam że mam 164 i 54kg ,doś krągłe uda i wieeeeeeelką pupe więc tunika na górę odpada
cleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 14:21   #98
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Ja sie zakochałam w tym stylu,bardzo podobają mi się i legginsy(np do mini czy tuniki) jak również uwielbiam rurki. Dżinsów jeszcze takich nie posiadam ale mam takowe w planach:P... a oto moja fota w legginsach i czerwonej tunice
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2222222222222.jpg (58,0 KB, 513 załadowań)
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 22:44   #99
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Chce sobie kupic rurki, czarne zeby optycznie wyszczuplic nogi, poradzcie gdzie moge takie znalezc, dodam ze jestem niska, niestety (dopiero 14 latek ).
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:27   #100
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

dziewczyny polecam wybrać się do CUBUSA mają tam mnóstwo rurek, przynajmniej w Plazie w Sosnowcu i na 3 Stawach, i są w różnych kolorach: czarne, białe, błękitne, jasno żółte jakie kto lubi
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:22   #101
gusia-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 70
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
dziewczyny polecam wybrać się do CUBUSA mają tam mnóstwo rurek, przynajmniej w Plazie w Sosnowcu i na 3 Stawach, i są w różnych kolorach: czarne, białe, błękitne, jasno żółte jakie kto lubi
chodzi o leginsy? w cubusie ejst dużo rodzaji leginsów ;]
__________________
chciałabym.. chciała ;]
gusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:40   #102
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez gusia-girl Pokaż wiadomość
chodzi o leginsy? w cubusie ejst dużo rodzaji leginsów ;]
nie, chodzi o spodnie rurki
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 11:51   #103
gusia-girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 70
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

ooo xD nie widziałam ;] ale za to było pełno leginsów najrózniejszych.. ;] a rurkii żólte hyym ;] fajniee
__________________
chciałabym.. chciała ;]
gusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 21:00   #104
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

A dziewczyny poradźcie mi, gdzie mogłabym znaleźć ŁADNE rurki, najlepiej ciemne? przymierzyłam raz jedne w h&mie białe, wydawało mi sie , że będzie ok, ale strasznie spłaszczyły mi tyłek, a z moimi nienajmniejszymi czterema literkami to już jest doprawdy talent...
Podoba mi się zestawienie rurek z balerinkami/oficerkami/kozakami, ale jakoś tych rurek znaleźć nie mogę...
Ogółem szczupła jestem, 172 cm wzrostu, 53,5 kg... i tylko tyłek ma duże tendencje do tycia
Macie jakies pomysły, gdzie mogłabym znaleźć w takim razie fajne rurki?
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 19:20   #105
hedera11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Big city life...
Wiadomości: 16
GG do hedera11
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

A ja mam bardzo szczupłe łydki i uda i zastanawiam się, czy też mogę nosić rurki i legginsy. Ktoś ma podobny problem?
hedera11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 19:52   #106
aguca
Rozeznanie
 
Avatar aguca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 623
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez hedera11 Pokaż wiadomość
A ja mam bardzo szczupłe łydki i uda i zastanawiam się, czy też mogę nosić rurki i legginsy. Ktoś ma podobny problem?
Niestety nie mam podobnego problemu, ale myśle że jak najbardziej możesz nosić rurki - dopasowane
aguca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:43   #107
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

wiecie co slyszalam... ze rurki w nastepnym sezonie maja isc w odstawke... nie przeczytalam tego w jakies polskiej gazetce, ale powiedziala to stylistka ktora prowadzila wyklady na kursie na ktorym niedawno bylam. wszyscy byli w szoku, przeciez teraz te rurki to szal, pelno ich w sklepach, kazdy kupuje... a podobno na zachodzie juz wchodza jeansy proste... znaczy tyle samo w kolanie co w kostce, zadnych zwezen. bylismy wstrzasnieci kiedy to powiedziala, pokazala jakas francuska gazete w ktorej faktycznie byly takie modele. podobno rurki to taki sezonowy szał, jak kropki czy tuniki... co myslicie?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:22   #108
patrycja1801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 345
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
wiecie co slyszalam... ze rurki w nastepnym sezonie maja isc w odstawke... nie przeczytalam tego w jakies polskiej gazetce, ale powiedziala to stylistka ktora prowadzila wyklady na kursie na ktorym niedawno bylam. wszyscy byli w szoku, przeciez teraz te rurki to szal, pelno ich w sklepach, kazdy kupuje... a podobno na zachodzie juz wchodza jeansy proste... znaczy tyle samo w kolanie co w kostce, zadnych zwezen. bylismy wstrzasnieci kiedy to powiedziala, pokazala jakas francuska gazete w ktorej faktycznie byly takie modele. podobno rurki to taki sezonowy szał, jak kropki czy tuniki... co myslicie?
Ja myślę, że to bardzo prawdopodobne Wiadomo, że nie odrazu rurki znikną z ulic, może najwyżej z magazynów modowych...Pamietam jak ze 3 lata temu koleżanka mi mówiła, że jej kuzynka ze stanów powiedziała, że będzie się nosić rurki to też byłam w szoku. Za 3 lata pewnie nie bedziesz chciała założyć rurek tak jak np. ja teraz nie wyobrażam sobie wbić się w dzwony albo o zgrozo szwedy
patrycja1801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:22   #109
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez patrycja1801 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to bardzo prawdopodobne Wiadomo, że nie odrazu rurki znikną z ulic, może najwyżej z magazynów modowych...Pamietam jak ze 3 lata temu koleżanka mi mówiła, że jej kuzynka ze stanów powiedziała, że będzie się nosić rurki to też byłam w szoku. Za 3 lata pewnie nie bedziesz chciała założyć rurek tak jak np. ja teraz nie wyobrażam sobie wbić się w dzwony albo o zgrozo szwedy
To napewno w stanach wszystko jest 10 razy szybciej...
Pamietam kiedys dostalam kolorowe trampki od babki to powiedzialm ze zdurnialm u nas nikt w takich nie chodixz (jeszce nie bylo ich w sklepach) dopiero po ok 4 latach je wyciagnelam...
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:26   #110
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
a podobno na zachodzie juz wchodza jeansy proste... znaczy tyle samo w kolanie co w kostce, zadnych zwezen. bylismy wstrzasnieci kiedy to powiedziala, pokazala jakas francuska gazete w ktorej faktycznie byly takie modele. podobno rurki to taki sezonowy szał, jak kropki czy tuniki... co myslicie?
Ja juz takie mam znalazalm takie w szafie ,wiec juz nie kupowalam rurek
ale nawetr sie ciesze nie bede musiala sobie kupowac jak wejda w mode.

A co mysle? nie są złe ,np mi zmniejszaja tyłek i dodaja wzrostu . I maja + u mnie za to ze nie przylegaja tak do ciała rurki niestety przylegaja...
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 22:53   #111
Aiisha
Przyczajenie
 
Avatar Aiisha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Hm skoro rurki wkrótce pójdą w odstawkę to czy taki sam los spotka balerinki? Mam nadzieję, że jeszcze trochę się nimi nacieszę, przy 180cm chodzenie w szpilkach jest czasami kłopotliwe, choc bardzo je lubię
Aiisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 08:46   #112
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Uwielbiam rurki! Kiedyś sama nie wyobrażałam sobie siebie (sama sobie siebie hmm... ) w takich spodniach! (Podobnie jak w peep toe, które teraz uwielbiam ) Teraz czuję się beznadziejnie w dzwonach Jeżeli pójdą w odstawkę, to jeszcze na ulicach przez jakiś rok będą królować
Aiisha co do balerinek, to mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas będą modne (w końcu moje 5 par nie może leżeć i czekać na rewolucję). Chociaż mam 170cm, to w szpilkach naprawdę czuję się duuuuża
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 10:43   #113
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez Aiisha Pokaż wiadomość
Hm skoro rurki wkrótce pójdą w odstawkę to czy taki sam los spotka balerinki? Mam nadzieję, że jeszcze trochę się nimi nacieszę, przy 180cm chodzenie w szpilkach jest czasami kłopotliwe, choc bardzo je lubię
Ja w balerinkach chodizlam chyba rok przed wejsciem ich w mode;] i zamierzam dalej w nich chodzic po ich wyjsciu
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 10:55   #114
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
wiecie co slyszalam... ze rurki w nastepnym sezonie maja isc w odstawke... nie przeczytalam tego w jakies polskiej gazetce, ale powiedziala to stylistka ktora prowadzila wyklady na kursie na ktorym niedawno bylam. wszyscy byli w szoku, przeciez teraz te rurki to szal, pelno ich w sklepach, kazdy kupuje... a podobno na zachodzie juz wchodza jeansy proste... znaczy tyle samo w kolanie co w kostce, zadnych zwezen. bylismy wstrzasnieci kiedy to powiedziala, pokazala jakas francuska gazete w ktorej faktycznie byly takie modele. podobno rurki to taki sezonowy szał, jak kropki czy tuniki... co myslicie?
Wszystko mija. Wrócą za parę lat Jak wszystko...
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:43   #115
eWuŚka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

a ja mam pytanko czy Leggjeans będą modne jeszcze w sezonie Jesień 2007
eWuŚka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 18:17   #116
suoneczko
Raczkowanie
 
Avatar suoneczko
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

też słyszałam o tym odejściu rurek. no cóż.. ja zapewne w nich pewnie polatam jeszcze i pewnie nie tylko ja (mam swoje dwie ukochane pary- dżinsowe i czarne atlasowe )
W końcu czasami można troche przymknąc oko na najnowsze trendy mody i kolorowe magazyny.
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cie na przejściu dla pieszych samochód, połoz sie leniwie na ulicy, roześmiej sie życiu w twarz i powiedz, ze i tak jestes dzisiaj senny...'


suoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:06   #117
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez eWuŚka007 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko czy Leggjeans będą modne jeszcze w sezonie Jesień 2007
Napewno nie wejdzie cos nowego,ale podejrzewam nie znikną z ulic jeszce nie liczni (lub liczni:P) beda je nosic
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 22:16   #118
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

z tymi prostymi spodenkami ktore maja zastapic rurki to dla mnie super sprawa bo mysle ze bede w nich lepiej wygladac niz w rurkach chociaz rurki tez zakupilam, nosze je z tunikami i dluzszymi bluzeczkami i bardzo mi sie to podoba

a teraz wlasnie zakupilam sobie cudownebutki, specjalnie do rureczek!! sa akurat na teraz, takie zupelnie nieocieplane jakby kozaczki, co o nich myslicie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 317c_1.JPG (16,7 KB, 207 załadowań)
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 14:54   #119
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

smieszne ale ciekawe
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 22:38   #120
cool girl
Raczkowanie
 
Avatar cool girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 276
Dot.: RURKI, LEGGINGSY -Sprawdz, które sa dla Ciebie!

Wg mnie extra, dosyc odwazne. Podobaja mi sie. Gdzie kupiłaś?? I moze od razu za ile??
__________________
cool girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-09 19:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.