Yennefer, czyli tam i z powrotem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-29, 17:32   #1
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Talking

Yennefer, czyli tam i z powrotem


Do założenia tego watku natchnęła mnia Ilona Szukając zdjeć obrazujących brak moich umiejętności w robieniu zdjęć na poczatku mojego fotografowania makijaży natknęłam sie na moje stare zdjecia moich makijaży, aż z 2005 roku Wtedy to właśnie zaczynałam moją przygodę ze światem makijażu - miałam kilka cieni, jeden podkład, zero pedzelków i innych, i był to świat generalnie przeze mnie nieoswojony, co same zobaczycie na zdjęciach O robieniu zdjeć też miałam nikłe pojęcie

Zapraszam Was więc w podróż lekko sentymentalną Same zobaczycie jaką drogę przeszłam, zarówno w robieniu fot, ale przede wszystkim w niełatwej sztuce makijażu. Tak więc nie znięchęcajcie się poczatkowymi nieudanymi próbami, za każdym następnym razem cos jest lepiej, zawsze Trzymam za Was kciuki

Z oczywistych powodów nie umieszczam list kosmetyków, jeżeli ktoś jest czymś szczególnie zainteresowany to proszę pytać, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Zwłaszcza ze zapisywałam te zdjecia datami, więc łatwo można znaleźć dany watek z listą kosmetyków Polecam ten system


Miłego oglądania i komentowania


Chciałam tu też podziękować Dziewczynom, których wskazówki nauczyły mnie trudnej sztuki makijażu: Aga, Pomadka, Madie, Karola, Mona, Manolita i wiele wiele innych - dziekuję Kochane


Aaaaaaa, i bardzo proszę nie przesuwać tego watku na metamorfozy - nie chodzi mi w nim o to, zeby pokazać jak ja się zmieniałam przez ostatnie lata, ani nie chcę zadnej porady urodowej - to ma być po prostu taki powrót do przeszłości

Na pierwszy rzut coś strasznie nieudolnego, i małe szaleństwo na temat złodzieja tudzież i-nie-ma-mocnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2005.11.29.jpg (101,0 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2005.12.03.jpg (109,1 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.03.jpg (82,3 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.02.jpg (80,3 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.02a.jpg (119,9 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.02b.jpg (107,1 KB, 193 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-29 o 18:25
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:32   #2
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Następne eksperymenty, próbowałam zmalować coś ludzkiego, ale widać ze brakowało mi umiejętności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.04.jpg (116,8 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.06.jpg (104,7 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.11.jpg (101,0 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.12.jpg (79,4 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.15.jpg (96,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.19.jpg (40,4 KB, 83 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-29 o 18:02
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:33   #3
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Jakoś nie widać poprawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006.02.27.jpg (65,6 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.03.03.jpg (97,3 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.03.16.jpg (53,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2007.02.25.jpg (108,4 KB, 169 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-29 o 18:05
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:33   #4
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Tu juz widać postęp, starałam się robić nawet jakieś stylizacje Zdjęcia też kapkę lepsze Nie śmiać się proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006.03.24.jpg (82,6 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.03.16a.jpg (80,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.03.29.jpg (103,5 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.04.04.jpg (82,7 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.04.04a.jpg (69,7 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006.04.12.jpg (114,7 KB, 161 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-29 o 18:07
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:33   #5
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Tu małe szaleństwa z ostatniego roku, zdjęcia poopisywane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cosmic.jpg (101,4 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emo smokey.jpg (79,9 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg laleczka.jpg (105,4 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg water.jpg (106,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg urwany film.jpg (103,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sting.jpg (93,2 KB, 71 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-29 o 18:08
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:34   #6
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Makijaże Malowane Zapachem - jestem z nich szczególnie zadowolona, będę je jeszcze oczywiście kontynuować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MMZ, Gucci, Eau de Parfum.jpg (112,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MMZ, L'Or de Torrente.jpg (112,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MMZ, Christian Lacroix, Bazar pour femme.jpg (88,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MMZ, Hugo Boss, Deep Red.jpg (80,6 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MMZ, L'Eau par Kenzo.jpg (102,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MMZ, Christian Dior, Dior Addict.jpg (89,5 KB, 85 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-29 o 18:08
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:58   #7
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Jeszcze jeden MMZ, i gościnnie mój TŻ ( ) I jeden z ostatnich makijaży

Nie zamieszczam tu moich zmagać z sypkimi cieniami APC, ani tworzenia za pomocą pigmentów MACa, ani moich smokey eyes, ani innych makijaży, anie zblizeń ocz, bo nigdy nie skończyłabym wklejać zdjęć

Enjoy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MMZ, Davidoff, Cool Water.jpg (102,9 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozowa czekoladka.jpg (70,7 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crazy pink.jpg (99,6 KB, 235 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-04-29 o 18:20
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 18:05   #8
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

uau. a ja dzisiaj pod artykulem o rzekomej mistrzyni makijazu zareklamowalam wizazanki tworzace dziela;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:06   #9
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Ależ zgromadziłaś publiczność w oczekiwaniu na możliwość komentowania
Myślę że jest to świetny wątek dla wszystkich początkujących dziewczyn w dziedzinie makijażu-wizażu, które mają chwile załamania z powodu jakiś nieudanych prób, można zobaczyć jaką metamorfozę(nie tylko wyglądu ale też umiejętności) przeszłaś przez te 3 lata jak rozwijał się Twój talent. Jesteś obrazkowym przykladem jak trening czyni mistrza
Najbardziej chyba mnie urzekł makijaż z czerwonymi ustami w kapeluszu
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=7392754

i ten który jest z tak super złotymi rozświetlonymi polikami(pamiętam goz wątku ale wtedy jeszcze siedziałam jak mysz pod miotłom i się nie wypoowiadałam, zaraz poszperam i ocenię)
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:13   #10
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

kazdy z Nas jakas droge na MM pokonal:P ale twoja jest hoho widze ze najlepsza fote na koncu zostawilas!!
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:15   #11
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Pokazałaś , że do mistrzostwa można dość poprzez ćwiczenie , ćwiczenie i wizaż każdy na początku ma trudności z makijażem , ale jak później nauczy się tą pięknej sztuki to się chce tylko to robić
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 18:18   #12
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Juz moge? Yen! przeszlas cudowna metamofoze!z pieknej kobiety zmienilas sie w prze pie kna! Naprawde fajnie tak popatrzec na twoje wczesniejsze zdjecia bo zmiany sa bardzo zaw=uwazalne..Piekna zmiana wloskow-wygladasz teraz tak swiezo i dziewczeco.Twoja metamorfoza pozwala wierzyc ze np.mnie tez sie uda i moze przebywajac na wizazu tez sie zmienie i nabiore umiejetnosci
Buziak dla ciebie za swietny watek
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:03   #13
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Yen, aż się kręci łezka w oku... Przeglądając te wszystkie Twoje zdjęcia przypomniały mi się moje początki... nie było to tak dawno temu, wiele jeszcze muszę się nauczyć, ale dzięki Tobie, Twojej "metamorfozie" napełniłam się jakąś taką nadzieją... Bardzo dziękuję Ci za ten wątek, bo jakoś osobiście mnie umocnił i wzruszył

Twoje prace z dnia na dzień są coraz piękniejsze, a pewnie nie zamieściłaś nam tutaj wszystkiego... Jak to mówią, człowiek uczy się przez całe swoje życie. To, co teraz jest dla nas piękne, za rok, czy dwa nie będzie już tak zachwycało, bo pewnie urzekniesz nas jeszcze nie takimi pięknymi makijażami życzę Ci Yen, aby ta Twoja droga trwała bez końca, a każdy makijaż był piękniejszy od poprzedniego mam nadzieję, że za parę lat znów założysz, lub uzupełnisz ten wątek i znów będziemy mogły sobie powspominać

Ehh... Rozpisałam się, mam nadzieję, że udało mi się w miarę zrozumiale wyrazić to, co mam w tej chwili na serduszku...
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:03   #14
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Naprawde Yen jestem pelna podziwu dla Ciebie!!!!Widze ze przeszlas dluga droge aby udoskonalic swoje makijaze oraz fotografowanie!Dla mnie Bombowy Pomysl!!!!!
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:21   #15
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
uau. a ja dzisiaj pod artykulem o rzekomej mistrzyni makijazu zareklamowalam wizazanki tworzace dziela;]
Z chęcią bym to zobaczyła
Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Ależ zgromadziłaś publiczność w oczekiwaniu na możliwość komentowania
Myślę że jest to świetny wątek dla wszystkich początkujących dziewczyn w dziedzinie makijażu-wizażu, które mają chwile załamania z powodu jakiś nieudanych prób, można zobaczyć jaką metamorfozę(nie tylko wyglądu ale też umiejętności) przeszłaś przez te 3 lata jak rozwijał się Twój talent. Jesteś obrazkowym przykladem jak trening czyni mistrza
Najbardziej chyba mnie urzekł makijaż z czerwonymi ustami w kapeluszu
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=7392754

i ten który jest z tak super złotymi rozświetlonymi polikami(pamiętam goz wątku ale wtedy jeszcze siedziałam jak mysz pod miotłom i się nie wypoowiadałam, zaraz poszperam i ocenię)

Karolciu, też miałam masę momentów załamania, do tej pory mam, ale na MM jest tyle dobrych dusz, że można sie masę nauczyć, wystarczą chęci i upór
A do tego makijażu w kapeluszu mam sentyment, bo to była moja pierwsza czerwień na ustach, i strasznie się jej bałam

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
kazdy z Nas jakas droge na MM pokonal:P ale twoja jest hoho widze ze najlepsza fote na koncu zostawilas!!
Hehe, no nie wiem czy najlepszy, zastanawialam sie czy ten smokey MACowy nie byl lepszy, ale konsekwentnie MACa nie wstawialam
Chętnie zobaczyłabym kiedyś takie Twoje podsumowanie, rozwijasz sie z dnia na dzień
Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Pokazałaś , że do mistrzostwa można dość poprzez ćwiczenie , ćwiczenie i wizaż każdy na początku ma trudności z makijażem , ale jak później nauczy się tą pięknej sztuki to się chce tylko to robić
Oj tak, malowanie się staje się słodkim nałogiem
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Juz moge? Yen! przeszlas cudowna metamofoze!z pieknej kobiety zmienilas sie w prze pie kna! Naprawde fajnie tak popatrzec na twoje wczesniejsze zdjecia bo zmiany sa bardzo zaw=uwazalne..Piekna zmiana wloskow-wygladasz teraz tak swiezo i dziewczeco.Twoja metamorfoza pozwala wierzyc ze np.mnie tez sie uda i moze przebywajac na wizazu tez sie zmienie i nabiore umiejetnosci
Buziak dla ciebie za swietny watek
Gayenko kochana Ja chcę Ciebie na MM zobaczyć, odważ się zrobić jakiś makijaż do pokazania nam tu na MM
BTW, czy to Ty jesteś na avie?
Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Yen, aż się kręci łezka w oku... Przeglądając te wszystkie Twoje zdjęcia przypomniały mi się moje początki... nie było to tak dawno temu, wiele jeszcze muszę się nauczyć, ale dzięki Tobie, Twojej "metamorfozie" napełniłam się jakąś taką nadzieją... Bardzo dziękuję Ci za ten wątek, bo jakoś osobiście mnie umocnił i wzruszył

Twoje prace z dnia na dzień są coraz piękniejsze, a pewnie nie zamieściłaś nam tutaj wszystkiego... Jak to mówią, człowiek uczy się przez całe swoje życie. To, co teraz jest dla nas piękne, za rok, czy dwa nie będzie już tak zachwycało, bo pewnie urzekniesz nas jeszcze nie takimi pięknymi makijażami życzę Ci Yen, aby ta Twoja droga trwała bez końca, a każdy makijaż był piękniejszy od poprzedniego mam nadzieję, że za parę lat znów założysz, lub uzupełnisz ten wątek i znów będziemy mogły sobie powspominać

Ehh... Rozpisałam się, mam nadzieję, że udało mi się w miarę zrozumiale wyrazić to, co mam w tej chwili na serduszku...
Normalnie wzruszyłam się czytając Twoją, Sam, wypowiedź Każdy z nas ma jakąś drogę do przejscia, wazne by przeszedł ja w sposób dobry... By jak się obejrzał to niczego nie załował... Uh, na filozofowanie mi się zebrało, ale wiesz o co mi chodzi Ważne, by we wszystko co dla nas wazne wkładac całe swoje serce, o! I tego Tobie zyczę
Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Naprawde Yen jestem pelna podziwu dla Ciebie!!!!Widze ze przeszlas dluga droge aby udoskonalic swoje makijaze oraz fotografowanie!Dla mnie Bombowy Pomysl!!!!!
Hehe, to dopiero początek, jeszcze sporo przede mna, i już się cieszę


Dziękuję Dziewczyny za tyle miłych, serdecznych słów, i cieszę sie, ze sie mój pomysł spodobał

__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:24   #16
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Z chęcią bym to zobaczyła

Normalnie wzruszyłam się czytając Twoją, Sam, wypowiedź Każdy z nas ma jakąś drogę do przejscia, wazne by przeszedł ja w sposób dobry... By jak się obejrzał to niczego nie załował... Uh, na filozofowanie mi się zebrało, ale wiesz o co mi chodzi Ważne, by we wszystko co dla nas wazne wkładac całe swoje serce, o! I tego Tobie zyczę
Dzięki Yen aż mi sie zachciało coś zmalować...
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:54   #17
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Świetny wątek! Brawo Yenn - drogę przeszłaś długą ale efekty końcowe powalają. Ostatnie zdjęcie jest po prostu cudowne
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:59   #18
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Gayenko kochana Ja chcę Ciebie na MM zobaczyć, odważ się zrobić jakiś makijaż do pokazania nam tu na MM
BTW, czy to Ty jesteś na avie?
Musze kiedys sprobowac..ale sie wstydzam.. Tyle pieknych rzeczy tu wstawiacie ( ja jeszcze nic nie umiem..)
A na avie ja jestem..
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:10   #19
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Kurcze,ale sie zmieniłas Tak wiele sie nauczyłas Brawo!Super watek
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 20:14   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Yem , świetny pomysł na wątek widac dobrze zmiany jakie zachodziły w Twojej sztuce makijażu i fotografii ostatnie zdjęcie jest rewelacyjne, mistrzowskie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251223
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:21   #21
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Genialny pomysl na powrót do przeszłości

Niesamowita zmiana na plus, w Twoim wyglądzie jak i przede wszystkim w umiejętnościach.

Moje gratulacje!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:30   #22
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Dzięki Yen aż mi sie zachciało coś zmalować...
Maluj maluj
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Świetny wątek! Brawo Yenn - drogę przeszłaś długą ale efekty końcowe powalają. Ostatnie zdjęcie jest po prostu cudowne
Dziekuję
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Musze kiedys sprobowac..ale sie wstydzam.. Tyle pieknych rzeczy tu wstawiacie ( ja jeszcze nic nie umiem..)
A na avie ja jestem..
Śliczna jesteś, i nie ma sie czego wstydzić A jak sie jeszcze wahasz, to zobacz na moje pierwsze foty, normalnie helpunku, co to było
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Kurcze,ale sie zmieniłas Tak wiele sie nauczyłas Brawo!Super watek
Dziekuję
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Yem , świetny pomysł na wątek widac dobrze zmiany jakie zachodziły w Twojej sztuce makijażu i fotografii ostatnie zdjęcie jest rewelacyjne, mistrzowskie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251223
Aguś, dziękuję A ze zdjeć jestem coraz bardziej zadowolona, zwłaszcza że robie je idioten camera
Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Genialny pomysl na powrót do przeszłości

Niesamowita zmiana na plus, w Twoim wyglądzie jak i przede wszystkim w umiejętnościach.

Moje gratulacje!
Dzięki wielkie Samej mi czasami cieżko uwierzyc w te zmiany
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:41   #23
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Ja wlasnie bardzo lubie ogladac takie "drogi" niektorych z Was na MM Twoich poczatkow tez kiedys szukalam, ale niestety znalazlam watki bez zdjec, dlatego tym bardziej podoba mi sie to co teraz pokazalas
Bardzo mi sie to podoba, moze naprawde podniesc wiele dziewczyn na duchu i pokazac ze trening czyni mistrza.
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:04   #24
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
uau. a ja dzisiaj pod artykulem o rzekomej mistrzyni makijazu zareklamowalam wizazanki tworzace dziela;]
Widziałam I myślę, że to świetny pomysł na prezentację własnych makijaży.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:18   #25
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Świetnie, że zebrałaś część swoich zdjęć i w taki sposób je pokazałaś Teraz widzimy jak długą drogę przeszłaś, aby być tak doskonałą w tworzeniu makijaży i dobrych fotografii Sądzę, że pomoże to wielu osobom, które na starcie chcą się poddać - ciężka praca czyni nas mistrzami
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 21:28   #26
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

To co tu pokazałaś, pokazuje jak "praktyka czyni mistrza" Niektóre z tych makijaży kojarzę, bo je kiedyś podglądałam. Świetnie opanowałaś sztukę makijażu i oswoiłaś aparat. A z tymi stylizacjami nie było tak źle, podobają mi się. Myślę, że ten wątek pomoże początkującym nie poddawać się
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 07:42   #27
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Ja wlasnie bardzo lubie ogladac takie "drogi" niektorych z Was na MM Twoich poczatkow tez kiedys szukalam, ale niestety znalazlam watki bez zdjec, dlatego tym bardziej podoba mi sie to co teraz pokazalas
Bardzo mi sie to podoba, moze naprawde podniesc wiele dziewczyn na duchu i pokazac ze trening czyni mistrza.
Dziekuję
No właśnie wielka szkoda, ze wiele zdjec przepadło po ataku hackerów
Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Widziałam I myślę, że to świetny pomysł na prezentację własnych makijaży.
I Szefowa mnie odwiedziła
Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Świetnie, że zebrałaś część swoich zdjęć i w taki sposób je pokazałaś Teraz widzimy jak długą drogę przeszłaś, aby być tak doskonałą w tworzeniu makijaży i dobrych fotografii Sądzę, że pomoże to wielu osobom, które na starcie chcą się poddać - ciężka praca czyni nas mistrzami
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
To co tu pokazałaś, pokazuje jak "praktyka czyni mistrza" Niektóre z tych makijaży kojarzę, bo je kiedyś podglądałam. Świetnie opanowałaś sztukę makijażu i oswoiłaś aparat. A z tymi stylizacjami nie było tak źle, podobają mi się. Myślę, że ten wątek pomoże początkującym nie poddawać się
Dziękuję

Właśnie, nie poddawajcie się Dziewczyny
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 07:53   #28
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

super Yen, widać kolosalną różnicę, ale chociaż wszystkie twoje zdjęcia są od początku ostre, w przeciwieństwie do moich (dlatego się na MM nie pokazuję), w dodatku przyznałaś, że nie masz jakiegoś super sprzętu, więc tym bardziej pochwała. Widać kolosalne postępy, także wiadomo, że trening czyni mistrza i zawsze można liczyć na konstruktywną krytykę innych wizażanek, super wątek. Z przyjemnością oglądałam zdjęcia.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:19   #29
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
I Szefowa mnie odwiedziła
Odwiedziła, podziwia rozwój i ma prośbę na PW
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 09:39   #30
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Yennefer, czyli tam i z powrotem

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
super Yen, widać kolosalną różnicę, ale chociaż wszystkie twoje zdjęcia są od początku ostre, w przeciwieństwie do moich (dlatego się na MM nie pokazuję), w dodatku przyznałaś, że nie masz jakiegoś super sprzętu, więc tym bardziej pochwała. Widać kolosalne postępy, także wiadomo, że trening czyni mistrza i zawsze można liczyć na konstruktywną krytykę innych wizażanek, super wątek. Z przyjemnością oglądałam zdjęcia.
Dziękuję, bardzo się cieszę, ze sprawiło Ci to przyjemność i ze się podoba Zdjęcia ostre, bo były wybrane spośród wielu nieostrych, zamazanych, których nawet nie pokazywałam na MM bo nic na nich nie było widać A aparat mam stary, 3,2 mln pixeli, o taki: http://aparaty-cyfrowe.magazyn.pl/ap...pentaxoptio33l
Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Odwiedziła, podziwia rozwój i ma prośbę na PW
Dziękuję za docenienie Na PW odpowiedziałam
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.