Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest?? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 20:22   #241
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
bielaczka cieszę się twoim szczęściem i gratuluję.
Jesteś dowodem tego, że marzenia się spełniają jeżeli tylko się w nie wierzy i dąży do ich realizacji. Wszystkiego dobrego na ,,nowej drodze życia". nigdy się nie poddawaj i zawsze spełniaj swe marzenia choćby nikt poza tobą w nie nie wierzył. JESTEŚ WIELKA!!!
Dziekuje za tak mile slowa i wsparcie sama wiesz,ze to wiele daje! Podpisuje sie pod Twoimi słowami i kieruje je w Twoja stronę! W takim razie jestesmy dwie na 'nowej drodze zycia', byle było to tylko pozytywnie zaskoczone tym, co nas czeka niebawem .
Strasznie sie ciesze! jutro jade zlozyc papiery.. cos czuje,ze sie zgubie

Kochani, powiedzcie prosze co nieco o Ursynowie, bo w tamtej dzielnicy beda mieszkala i miała uczelnie. Dobre dojazdy do centrum? Duzo zieleni? Blokowiska? Fajny klimat? Za wszelkie odpowiedzi dziekuje
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 10:37   #242
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Kochani, powiedzcie prosze co nieco o Ursynowie, bo w tamtej dzielnicy beda mieszkala i miała uczelnie. Dobre dojazdy do centrum? Duzo zieleni? Blokowiska? Fajny klimat? Za wszelkie odpowiedzi dziekuje
No cóż, Ursynów.. To przedewszystkim blokowiska, ale mi się tam nawet podoba. Wydaje się, że jest dość spokojnie. Jest dużo supermarketów i przeróżnych knajpek, pizzeri takich przy blokowych. Mi się tam nawet podoba Wg mnie jest sympatycznie i swojsko..Dojazd do centrum - no trochę zajmuje, ale no wiadomo - najszybciej i najwygodniej metrem - tak średnio to nie wiem, z 20 minut?? Co do zieleni, to nie ma jej za dużo, bo wiadomo-bloki, ale są trawniki, jakieś ogródki przyblokowe, ładnie jest. Wg mnie to dobra dzielnica "do życia", nie czuć tam takiego pędu jak w centrum.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 16:10   #243
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

bielaczka gratuluje!
na jaki kierunek sie dostałaś?
ja jak na razie czekam na ostateczne wyniki na UKSW bo niestety jestem na liscie rezerwowej

juz szykujesz sie do przeprowadzki?
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 06:53   #244
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
bielaczka gratuluje!
na jaki kierunek sie dostałaś?
ja jak na razie czekam na ostateczne wyniki na UKSW bo niestety jestem na liscie rezerwowej

juz szykujesz sie do przeprowadzki?

Dziekuje dostalam sie na 3 kierunki na UKSW i 1 na SGGW, wahalam sie, ale wybralam socjologie na SGGW i poki co jestem zadowolona teraz tylko boje sie tego wszystkiego, co mnie czeka.. m.in ogromne wydatki! Stresuje sie poza tym, ze trafie na malo sympatycznych ludzi w akademiku i niedogadam sie z dziewczynami z pokoju, ale skoro najwieksze marzenie mojego zycia doczekalo sie realizacji, musi byc zaleznosc wiazana - cos za cos..

3mam bardzo mocno kciuki kochana, na pewno niedlugo ujrzysz status 'zakwalifikowany' zdawaj relacje na biezaco, jak wyniki i na jaki kierunek sie dostalas, mysl pozytywnie!
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:17   #245
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Dziekuje dostalam sie na 3 kierunki na UKSW i 1 na SGGW, wahalam sie, ale wybralam socjologie na SGGW i poki co jestem zadowolona teraz tylko boje sie tego wszystkiego, co mnie czeka.. m.in ogromne wydatki! Stresuje sie poza tym, ze trafie na malo sympatycznych ludzi w akademiku i niedogadam sie z dziewczynami z pokoju, ale skoro najwieksze marzenie mojego zycia doczekalo sie realizacji, musi byc zaleznosc wiazana - cos za cos..

3mam bardzo mocno kciuki kochana, na pewno niedlugo ujrzysz status 'zakwalifikowany' zdawaj relacje na biezaco, jak wyniki i na jaki kierunek sie dostalas, mysl pozytywnie!
a z jakich kierunków zrezygnowałaś na UKSW i dlaczego?
ojoj tez boje sie tych ogromnych wydatków, a wiadomo w stolicy drogo jak nic jak patrze po cenach pokoi to masakra no może uda mi sie zalapac w stolicy jakaś prace na weekendy, ale jestesmy juz w połowie drogi do spelnienia swoich marzeń nie ma co, wierze ze nam sie uda


aha, no i zapomniałam napisać ze juz oficjalnie jestem studentką UKSW
__________________
life is brutal and full of zasadzkas




Edytowane przez enlevé
Czas edycji: 2010-07-20 o 19:19
enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:05   #246
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
a z jakich kierunków zrezygnowałaś na UKSW i dlaczego?
ojoj tez boje sie tych ogromnych wydatków, a wiadomo w stolicy drogo jak nic jak patrze po cenach pokoi to masakra no może uda mi sie zalapac w stolicy jakaś prace na weekendy, ale jestesmy juz w połowie drogi do spelnienia swoich marzeń nie ma co, wierze ze nam sie uda


aha, no i zapomniałam napisać ze juz oficjalnie jestem studentką UKSW
Zrezygnowalam z dziennikarsta i edukacji medialnej, teologii i turystki.
Tez mysle nad jakas praca w weekendy, mysle, ze na pewno sobie poradzimy, kwestia przyzwyczajenia pierwszy miesiac na pewno bedzie ciezki, ale potem.. tylko lepiej!

GRATULUJE UKSW!!!!!!!!!! WIEDZIALAM,ZE TAK BEDZIE!
BTW. jaki kierunek sobie wybralas?
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 21:03   #247
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Dziewczyny, serce rośnie kiedy się czyta Wasze posty Bardzo się cieszę, że się udało, chociaż nie byłam z Wami od początku bo dopiero od jakiegoś czasu podczytuję ten wątek. Jeszcze raz gratuluję, pamiętam jaka to radość dostać się na wymarzone studia do wymarzonego miasta :yes:
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 18:58   #248
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez Senija Pokaż wiadomość
Dziewczyny, serce rośnie kiedy się czyta Wasze posty Bardzo się cieszę, że się udało, chociaż nie byłam z Wami od początku bo dopiero od jakiegoś czasu podczytuję ten wątek. Jeszcze raz gratuluję, pamiętam jaka to radość dostać się na wymarzone studia do wymarzonego miasta :yes:
dzięki za mile slowano i mamy tu przykład w Twojej osobie ze marzenia się spełniają


bielaczka tak jak Ci pisałam (mam nadzieje ze tym razem wiadomosc doszla) ostatecznie wybralam administracje, chociaz wybór byl trudny bo wszesniej dlugo myslalam nad stosunkami mn., czy decyzja sluszna?...to sie okaże w październiku
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:48   #249
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

ja wlasnie przeprowadziłam sie d waw,y mieszkam juz 2 dni
na razie jestem troche przerażona wielkim miastem ale nie jest źle
nie nam co robic bo neta brak, ale szukam sobie pracy


sory za post pod nad postem
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:51   #250
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
ja wlasnie przeprowadziłam sie d waw,y mieszkam juz 2 dni
na razie jestem troche przerażona wielkim miastem ale nie jest źle
nie nam co robic bo neta brak, ale szukam sobie pracy


sory za post pod nad postem
Wow gratulacje
Na pewno szybko znajdziesz sobie pracę
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 04:53   #251
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
ja wlasnie przeprowadziłam sie d waw,y mieszkam juz 2 dni
na razie jestem troche przerażona wielkim miastem ale nie jest źle
nie nam co robic bo neta brak, ale szukam sobie pracy


sory za post pod nad postem
Ciesze sie razem z Toba kochana!!
Prace na pewno szybko znajdziesz, a jak nie podpasuje - zawsze mozna zmienic.
Jak podoba sie mieszkanie w stolicy? Przypomina to Twoje wyobrazenie o niej czy raczej jest zupełnie inaczej niz sadzilas?
Btw. na jakiej dzielnicy mieszkasz?

3maj sie mocno ENLEVEkorzystaj z urokow lata w Warszawie i znajdz swoje szczescie!
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 09:44   #252
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Ja pomieszkuje w stolicy już 2 tygodnie. Pracuje sobie w call center na popołudnia i szukam pracy w zawodzie. Nie wszystkie call center są takie straszne jak mówią, nie bójcie się tam pracować. Ja zaryzykowałam i nie żałuję. Mam pewny dochód i czas na szukanie konkretnego zajęcia, a i sporo ludzi można poznać. Na początek świetne rozwiązanie.

PS. Warszawa w telewizji wydaje się większa niż jest w rzeczywistości
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 15:59   #253
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Ciesze sie razem z Toba kochana!!
Prace na pewno szybko znajdziesz, a jak nie podpasuje - zawsze mozna zmienic.
Jak podoba sie mieszkanie w stolicy? Przypomina to Twoje wyobrazenie o niej czy raczej jest zupełnie inaczej niz sadzilas?
Btw. na jakiej dzielnicy mieszkasz?

3maj sie mocno ENLEVEkorzystaj z urokow lata w Warszawie i znajdz swoje szczescie!
jak na razie jestem trochę przerażona bo nikogo nie znam i jeszcze sie gubię w gąszczu uliczek, co do wyobrażeń to faktycznie trochę inaczej postrzegalam Warszawe, chyba troche ją idealizowalam, jednak taki przeskok z malego miasta do duzego wymaga czasu i przyzwyczajenia, ale dalej jestem zachwycona stolicą, wystarczy ze wyjde z mieszkania a pod nosem mam wszystko

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
PS. Warszawa w telewizji wydaje się większa niż jest w rzeczywistości
to prawda
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 11:45   #254
bielaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 616
GG do bielaczka
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez gorzka prawda Pokaż wiadomość
Ja pomieszkuje w stolicy już 2 tygodnie. Pracuje sobie w call center na popołudnia i szukam pracy w zawodzie. Nie wszystkie call center są takie straszne jak mówią, nie bójcie się tam pracować. Ja zaryzykowałam i nie żałuję. Mam pewny dochód i czas na szukanie konkretnego zajęcia, a i sporo ludzi można poznać. Na początek świetne rozwiązanie.

PS. Warszawa w telewizji wydaje się większa niż jest w rzeczywistości
Super! ciesze sie, ze jak na poczatek wszystko dobrze sie u Ciebie ułozyło i nie jest tak strasznie
Za miesiac pewnie bedziesz juz niezle rozeznana w topografii miasta i wsiakniesz w stolice na dobre
Zazdroszcze, do mojej przeprowadzki jeszcze ponad miesiac............

Zdawajcie relacje dziewczyny, jak dalej przebiega wasza 'nowa droga zycia' w Warszawie.
__________________
~ ''To, ze coś było jedynie złudzeniem, nie oznacza, ze jego utrata mniej boli.'' ~


bielaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:39   #255
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Dziewczyny, a to prawda, że mieszkanie na Pradze to idiotyczny pomysł? Że tam jest tak niebezpiecznie?
__________________
wanna feel those butterflies...
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:52   #256
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Bzdura Trzymaj się tylko daleko od Trójkąta Bermudzkiego (okolice Brzeskiej) i wszystko będzie w porządku
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 14:04   #257
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez duhovka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to prawda, że mieszkanie na Pradze to idiotyczny pomysł? Że tam jest tak niebezpiecznie?

Sama jakiś miesiąc temu pytałam o to samo.Naczytałam się i nasłuchałam o dresach, ćpunach i kryminalistach, o wszechobecnej na Pradze patologii.

Mieszkam na Pradze Płd. miesiąc czasu. Mogłabym wychodzić w środku nocy z psem (gdybym go miała) na spacer. Jest cichutko, spokojnie, nie czuję że mieszkam w Warszawie. W nocy spię przy otwartym oknie i nie budzą mnie żadne hałasy. Co do różnych ,,podejrzanych" typów to częściej widuje ich w śródmieściu. Dresów na Pradze nie widziałam, może dwóch lub trzech, ale poza tym, że mieli ubrane dresy nic do zarzucenia im mieć nie mogę. Na jedego nawet wpadłam, bo nie zauważyłam wychodząc ze sklepu i nic się nie stało . Malo tego, w pobliżu bloku, w którym mieszkam jest całodobowy monopolowy z ogródkiem piwnym. I byłam w szoku, że nie ma tam żadnych bójek i krzyków. Przychodzą całe rodziny na piwko i pizze (obok jest pizzeria) albo kolesie wypija po dwa, trzy piwka kulturalnie i do domu idą. Nie kręcą się menele lub bezdomni. Często wieczorem wychodzę na spacer, rozmawiam przez telefon i jeszcze nikt mnie nie zaczepił. A to, że Praga to dzielnica blokowisk to tez przesada, bo mi blokowiska kojarzą się z czym innym niż tu zastałam.
Dojazd w każdym kierunku mam świetny. Zwróć na to uwagę, bo nie z każdego miejsca na Pradze szybko dostaniesz się np. do centrum.

Reasumując: historie o Pradze, które dotarły do twych uszu to stereotyp, już dawno nie aktualny. A w ryj (przepraszam za słowo) można dostać wszędzie, jeżeli się na to zasłuży lub znajdzie o niewłaściwej porze w niewłaściwym miejscu.

A w której części Pragi zamierzasz mieszkać?
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass




Edytowane przez gorzka prawda
Czas edycji: 2010-08-15 o 14:08
gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 16:26   #258
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

To jest ulica Grochowska dokładnie.
__________________
wanna feel those butterflies...
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:02   #259
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

Cytat:
Napisane przez duhovka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to prawda, że mieszkanie na Pradze to idiotyczny pomysł? Że tam jest tak niebezpiecznie?
ja będę wynajmowała pokój na Bielanach w okolicy na którą mówią "druga Praga", tez slyszalam takie ploty ze tam niebezpiecznie, menele wszem i wobec, dokladnie wypytalam współlokatorki i to podobno takie mity ktore krążą bez uzasadnienia, mowily ze nawet jak spotkam jakiegos pijaka przed blokiem to zawsze mi powie dzień dobry, także kulturka musi być
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 18:51   #260
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: Moje marzenie-wyjechac na stałe do Wa-wy.. Jak tam jest??

witam, pisałam tu juz, otóż dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną w Warszawie może mi podpowiecie jak byście sie ubraly stanowisko: rejestratorka medyczna z góry dziękuję
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.