Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-05, 21:39   #4081
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

czy któraś z Was biega w butach Salomona? ciężko znaleźć opinie na ich temat.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 23:23   #4082
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja dzisiaj 5,1km w 29 minut
Powinnam biegać 4 tydzień z Pumą, ale jakoś tak dobrze mi szło... 2min marszu na rozgrzewkę, potem 15 min ciągłego biegu potem 30 sek marszu, potem 4 min biegu, potem z 4 min marszu, potem z 5min biegu i na koniec marsz

W czwartek spróbuję 3x 10 min biegać, i jakieś 3min marsze pomiędzy tym, zobaczę czy dam radę.
Ale te 15 min to mnie cieszy I nawet nie zdychałam aż tak
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 00:52   #4083
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiliśmy sobie z TŻ rundkę po sklepach sportowych i zakochałam się z kolei w pewnych Asicsach (w designie dokładniej) -

http://www.sklepbiegacza.pl/img/prod...7b63c6c6d1.jpg
Jestem ich szczęśliwą posiadaczką, dostałam od Tż z wyprzedzeniem na urodziny, jestem w nich zakochana
są rewelacyjne
konstel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 07:11   #4084
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez olaaa99 Pokaż wiadomość
Te, które pokazałam, to Asics Blackhawk 5. Nie wiem, dla jakiej stopy przeznaczone itd., na razie zachwycałam się ich wyglądem.
A w jakich butach już biegałaś i po jakim czasie czujesz potrzebę kupna nowych? Pytam, bo zastanawia mnie zwrot "znowu".
Ja kupowałam na jesień, i myślałam że to taki zakup na 2 lataTeraz już zaczynam odczówać spadek amortyzacji. Buty dla biegaczy są niby tak na 800 km, potem też się nadają ale bardziej na miękką nawierzchnię, a nie beton. Ja biegam jak narazie po około 100 km w miesiącu. Teraz chce troche zwiększyć bo przygotowania do półmaratonu. Na dłuższe biegi biegam w Brooksach, a na krótsze w Asicsach. Brooksy mają lepszą amortyzacje, a Asicsy są twardsze, przynajmiej te co mam, to są fajniejsze na krótkie i szybsze biegi.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 09:14   #4085
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
dlaczego się śmiejesz?
tak się składa, że mam dobrze dobrany biustonosz i tak, takie małe piersi też istnieją.

akurat w kwestii staników jestem obeznana i noszę dobrze dobrany biustonosz
Nie śmiałam się, tylko się dziwiłam Przepraszam, nie chciałam nic obraźliwego napisać, po prostu nie ma emotki, która odpowiednio wyrażałaby zdziwienie

A dobierałaś rozmiar z brafitterką? Albo poprzez elektroniczny bra-fitter, czy sama?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 11:54   #4086
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was biega w butach Salomona? ciężko znaleźć opinie na ich temat.

Ja mam Salomon XA 3D Pro Ultra , są rewelacyjne.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 12:24   #4087
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Dzisiaj 40 minut marszobiegu bo moja trasa po deszczach wygląda jak jedno wielkie bajoro... wróciłam ubłocona do kolan
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 12:43   #4088
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Ja mam Salomon XA 3D Pro Ultra , są rewelacyjne.
uff, myślałam, że wszyscy biegają w Nike albo Asicsach. a biegasz w terenie czy po asfalcie?
zastanawiałam się właśnie nad tym modelem; szukam jakichś do stóp pronujących. szybko się ściarają? masz porównanie z innymi butami? Babeczka w intersporcie za wiele się na temacie nie znała i poleciła mi wkładki, zamiast odpowiedniego modelu buta.

kiedyś biegałam w Nike, takich zwykłych, z rodzaju tych co mają tylko ładnie wyglądać, ale się nie sprawdziły - zdarłam całą wewnętrzną stronę podeszwy po ok 250km.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:15   #4089
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
uff, myślałam, że wszyscy biegają w Nike albo Asicsach. a biegasz w terenie czy po asfalcie?
zastanawiałam się właśnie nad tym modelem; szukam jakichś do stóp pronujących. szybko się ściarają? masz porównanie z innymi butami? Babeczka w intersporcie za wiele się na temacie nie znała i poleciła mi wkładki, zamiast odpowiedniego modelu buta.

kiedyś biegałam w Nike, takich zwykłych, z rodzaju tych co mają tylko ładnie wyglądać, ale się nie sprawdziły - zdarłam całą wewnętrzną stronę podeszwy po ok 250km.
Hm, Tekila, a może poszukaj na necie konkretnych modeli specjalnie dla pronujących, a potem pytaj o te konkretne modele po sklepach?? Faktycznie ciężko znaleźć kogoś kto naprawdę doradzi w sklepie sportowym, sprzedający powinni mieć szeroką wiedzę na temat sprzętu, a niestety nie zawsze są na tyle kompetentni jak klienci powinni oczekiwać...

Misheall cieszę się, że plan się przydał

Jutro startuję ok. 7.00, mam nadzieję że pogoda choć troszkę się poprawi, choć w sumie lubię biegać w lekkim deszczu, jakoś zawsze lepsza wydolność
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54

Edytowane przez AgaGiraffe
Czas edycji: 2012-06-06 o 15:17
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 15:44   #4090
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez AgaGiraffe Pokaż wiadomość
Hm, Tekila, a może poszukaj na necie konkretnych modeli specjalnie dla pronujących, a potem pytaj o te konkretne modele po sklepach?? Faktycznie ciężko znaleźć kogoś kto naprawdę doradzi w sklepie sportowym, sprzedający powinni mieć szeroką wiedzę na temat sprzętu, a niestety nie zawsze są na tyle kompetentni jak klienci powinni oczekiwać...
właśnie w ten sposób szukam, tylko nie wiem którą konkretnie firmę powinnam wybrać. niby najlepsze są Asicsy, ale tutaj niedawno dziewczyny pisały, że wcale nie są takie wyjątkowe.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:49   #4091
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Przy chyba warszawskim maratonie sprawdzali w czym ludzie biegają w maratonach i ponad 80% to właśnie Asicsy.
Każdy producent ma różne modele, oczopląsu można dostać. Trzeba dobrać najlepiej odpowiednie do stopy, podłoża po jakim biegasz itp.
Ja dobierałam buty w sklepie co mieli bieznie i sprawdzali jak stawiam stopę. To w sumie teraz mogę przez net kupić bo wiem jakie potrzebuję. Ale druga sprawa że każdy but inaczej leży Pewnie znów pójdę do sklepu, powiem jaką kwota dysponuję, i będą musieli coś dobrać.
Choć w moich butach ostatnio siateczka się przetarła na palcach, więc mogłabym reklamować
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 18:37   #4092
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

godzinka zaliczona! ah jak dobrze ze mam w poblizu taki ogromny park
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:42   #4093
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
uff, myślałam, że wszyscy biegają w Nike albo Asicsach. a biegasz w terenie czy po asfalcie?
zastanawiałam się właśnie nad tym modelem; szukam jakichś do stóp pronujących. szybko się ściarają? masz porównanie z innymi butami? Babeczka w intersporcie za wiele się na temacie nie znała i poleciła mi wkładki, zamiast odpowiedniego modelu buta.

kiedyś biegałam w Nike, takich zwykłych, z rodzaju tych co mają tylko ładnie wyglądać, ale się nie sprawdziły - zdarłam całą wewnętrzną stronę podeszwy po ok 250km.


Te buty wg. producenta są właśnie przeznaczone do biegania o ile dobrze pamięta. Biegam w nich od miesiąca. Jak było bardzo mokro biegałam w starych Nike i odczułam różnicę. Salomony mają lepszą amortyzację, biegam po lesie. Poza tym są idealne na lato, mają z przodu siatkę, noga się nie poci. Kiedyś chodziłam w Nike i nie dość że noga się gotuje w takim bucie powodując zapach nieprzyjemny to i dość szybko się rozlatywały. Co jest jeszcze plusem w Salomonach jest wyciągana wkładka, można szybko sobie uprać, nie wiem jak jest w tych nowych butach Nike czy Adidasa. Ogólnie ja polecam Salomony, nosze je ja mój brat, ojciec. Nowe są dość drogie ale jest sporo "raz użytych" na Allegro.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 18:50   #4094
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Od dwóch dni nie biegałam..i czuję się do d***...
Jutro rano-na pewno! Nie ma bata, zdrowe śniadanko, 30 min na trawienie i kurde w las, bo jak nie
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:22   #4095
misheall
Wtajemniczenie
 
Avatar misheall
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 955
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Feaa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 5,1km w 29 minut
Powinnam biegać 4 tydzień z Pumą, ale jakoś tak dobrze mi szło... 2min marszu na rozgrzewkę, potem 15 min ciągłego biegu potem 30 sek marszu, potem 4 min biegu, potem z 4 min marszu, potem z 5min biegu i na koniec marsz
Łał, gratuluję Ja na razie 2 min biegu mam.

Dzisiaj M 10 min, 5x B 2 min, M 3 min. I zauważyłam, że po chodniku mi się o wiele lepiej biega. Bo tak to biegam po zwykłej ziemi w parku, a że dzisiaj dużo ludzi się tam kręciło, to pobiegłam trochę wzdłuż drogi.
__________________

'It's better to feel pain, than nothing at all
So keep your head up, keep your love'


Pomagam
misheall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:28   #4096
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

po tygodniu przerwy od biegania, dzisiaj 7,6km w czasie 00:42:22 - tempo dobre, ale biegło mi się ciężko
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 19:38   #4097
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

kurde dziewczyny jak Wy potraficie tak szybko biegac ?! wow. pamietam jak biegalam na biezni to najszybciej potrafilam 8km/h.
na dworze niestety duzo wolniej. pewnie ok 6km/h
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 22:25   #4098
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Renia90 Pokaż wiadomość
po tygodniu przerwy od biegania, dzisiaj 7,6km w czasie 00:42:22 - tempo dobre, ale biegło mi się ciężko

Dobry czas ja przebiegam dokładnie w tym czasie o kilosa mniej czyli 6,6
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 22:58   #4099
LittleWoman
Zadomowienie
 
Avatar LittleWoman
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 1 352
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Ja dzisiaj dałam czadu - 15km w 1,5h , miałam za dużo energii, którą trzeba było rozładować, poza tym - chciałam się sprawdzić i dałam radę, z maleńką przerwą na marsz i smarkanie. Jeeeeej, jaka satysfakcja (co z tego, że jutro chyba nie wstanę


Jutro przerwa na regenerację mięśni.
__________________
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Cel III:55kg
Zdrowe odżywianie
Zapuszczam włosy


LittleWoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 09:35   #4100
Nowhere
Rozeznanie
 
Avatar Nowhere
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 628
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cześć dziewczyny Podczytuję Was od jakiegoś czasu, podziwiam wyniki i w końcu i ja zebrałam się by zacząć biegać choć trochę
W zeszłym roku latem biegałam co drugi dzień 15-20 min, niewiele bo w sumie wtedy kończyłam dietę i prowadziłam też inne ćwiczenia. W tym chciałabym się zabrać trochę poważniej - tzn bez jakichś wyczynowych biegów, ale fajnie by było dobić do tych 10 przebiegniętych km, tak dla własnej satysfakcji, poprawy wyglądu sylwetki, kondycji.
Zaznaczę, że przez całą zimę byłam jako tako aktywna - 3h aerobiku w tygodniu, jakieś ćwiczenia modelujące, niedawno też zwiększyłam aktywność do 5-7 godzin tygodniowo - doszły elementy ćwiczeń siłowych, różne zestawy itp. Ogólnie oceniałam moją wydolność jako całkiem niezłą, sportsmenką to ja nigdy nie byłam, ale poprawiłam zdecydowanie swoją wytrzymałość, polubiłam sport.

to tyle słowem wstępu, teraz przejdę do sedna - byłam dzisiaj biegać pierwszy raz, z endomondo na telefonie, na "dzikim stadionie"(niestety nie wiem ile ma metrów - 250-300?) w mojej okolicy. na początek niecałe pół godziny - 28 min, bez przerw, 12 okrążeń. Biegło mi się całkiem fajnie, przyjemnie, nie za szybkim tempem ( oddech przyspieszony, ale mogłam rozmawiać). skończyłam, czerwona i szczęśliwa,myśląc że może zrobiłam chociaż te 4 km, co po rocznej przerwie byłoby fajnym wynikiem(tak sądzę) a tu endo na telefonie pokazuje 2,5 km i że biegłam z prędkością 5 km/h... 183 kcal spalone.
powiedzcie, czy jestem aż tak beznadziejną biegaczką, czy endo mogło się pomylić? może kółka jakoś zmyliły system gps, no nie wiem.. podobno samsungi mają słabego gpsa wlasnie...
a może jak na pierwszy raz taki słaby czas jest normalny?
Bedę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek opinię
Nowhere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 10:04   #4101
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez Feaa Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj 5,1km w 29 minut
Nieźle
Właśnie taki czas miał mój znajomy gdy pierwszy raz startował w biegu na 5km. Na 160 miejsc zajął 70,był tak szczęśliwy,że głowa mała tym bardziej,że nigdy wcześniej nie biegł w żadnym maratonie.
Dla mnie to na razie abstrakcja

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
właśnie w ten sposób szukam, tylko nie wiem którą konkretnie firmę powinnam wybrać. niby najlepsze są Asicsy, ale tutaj niedawno dziewczyny pisały, że wcale nie są takie wyjątkowe.
Z Asicsami to jest właśnie chyba tak,że albo się je kocha albo się ich nienawidzi. Ja swoich nie znoszę

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny jak Wy potraficie tak szybko biegac ?! wow. pamietam jak biegalam na biezni to najszybciej potrafilam 8km/h.
na dworze niestety duzo wolniej. pewnie ok 6km/h
Rozumiem Cię doskonale,dla mnie wyrobienie tempa to naprawdę niezłe wyzwanie,eh.
Bieżnia nie daje miarodajnych osiągnięć moim zdaniem,ja tak samo mogłam biec 8km/h na bieżni, a w realu,o mamo,dużo wolniej.

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dałam czadu - 15km w 1,5h , miałam za dużo energii, którą trzeba było rozładować, poza tym - chciałam się sprawdzić i dałam radę, z maleńką przerwą na marsz i smarkanie. Jeeeeej, jaka satysfakcja (co z tego, że jutro chyba nie wstanę
Super,co za wynik.!

Cytat:
Napisane przez Nowhere Pokaż wiadomość
myśląc że może zrobiłam chociaż te 4 km, co po rocznej przerwie byłoby fajnym wynikiem(tak sądzę) a tu endo na telefonie pokazuje 2,5 km i że biegłam z prędkością 5 km/h... 183 kcal spalone.
Też bym się rozczarowała.Dlatego lubię biegać po trasach które mogę sobie sprawdzać w googlemaps i porównywać z endo.

Wczoraj,biegło mi się...fatalnie.Znowu biegłam wieczorem i już wiem,że to pora nie dla mnie.Czułam się bardziej zmęczona,duszno mi było.Rano to mam skrzydła prawie.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 10:40   #4102
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

a ja wczoraj biegalam pierwszyr raz popoludniu. tak to zawsze ok 21.
nigdy wiecej!
wogole mi sie nie chcialo, pelno ludzi do okola i wogole..
a jak wieczorem to zawsze chetnie biegam no i ludzi wogole nie ma co jest dla mnie ogromnym plusem
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 11:33   #4103
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Nowhere ja tez mam samsunga i z endomondo zaniza :/. Wgraj sobie dodatkowo runkepera mozesz dwa na raz programy miec wlaczone i sobie porownaj. Musialam wylaczyc pauzowanie w automacie to juz jest lepiej.

Dzisiaj 14kmw 1 h27(chyba dobrze spamietalam) wiecej nie dalabym rady. Wiec jest nad czym popracobwac zeby miec szanse na polmaratonie.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:31   #4104
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

A ja mam pytanie w sprawie technicznej do dziewczyn, które korzystają z Endomondo lub innych tego typu programów na telefonach. Dużo Wam kasy zżera z konta za połączenie z Internetem? Nie wiem, czy bardziej opłacałoby mi się kupić jakiś pakiet internetowy, czy normalnie lecieć z kasy z konta W sumie nie korzystam z Internetu w telefonie(chyba że w domu, ale to z wifi) i nie wiem, co byłoby tańsze
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:34   #4105
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Narek endomondo korzysta z gpsa a on jest darmowy. Tylko w domu po wlaczeniu wifi dane mi przesyla na strone. Wiec nic nie kosztuje
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:03   #4106
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Hej! Ja dzisiaj 7,6 km w około 53 minutki, pobiegliśmy do lasu, ale mega mnie coś uczula, normalnie strumień wody z nosa...
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:11   #4107
Feaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 459
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

No co wy dziewczyny, 5,1 w 29mmin to szybko? Według mnie i tak biegam za wolno

Dzisiaj dam sobie inny zestawi muzyki i zobaczę jak mi się będzie biegało. Bo ja muszę mieć jeszcze muzykę w uszach, ale za to czuję po sobie że już inaczej oddycham, spokojniej i nie męczę się tak, kondycja się szybko wyrabia
Feaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:34   #4108
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

A ja mam 4 dzień leniuchowania, nie z mojej winy... niestety praca do późna,a rano nie jestem w stanie biegać... ale jutro zrobię sobie dłuższy wybieg i nie ma zmiłuj...
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 14:04   #4109
Nowhere
Rozeznanie
 
Avatar Nowhere
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 628
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Nowhere ja tez mam samsunga i z endomondo zaniza :/. Wgraj sobie dodatkowo runkepera mozesz dwa na raz programy miec wlaczone i sobie porownaj. Musialam wylaczyc pauzowanie w automacie to juz jest lepiej.

Dzisiaj 14kmw 1 h27(chyba dobrze spamietalam) wiecej nie dalabym rady. Wiec jest nad czym popracobwac zeby miec szanse na polmaratonie.
dzięki za odpowiedź to ściągnę jeszcze tę drugą aplikację i porównam przy następnym biegu.
14 km... w takim świetnym czasie, gratuluję!
Cytat:
Napisane przez Narek
A ja mam pytanie w sprawie technicznej do dziewczyn, które korzystają z Endomondo lub innych tego typu programów na telefonach. Dużo Wam kasy zżera z konta za połączenie z Internetem? Nie wiem, czy bardziej opłacałoby mi się kupić jakiś pakiet internetowy, czy normalnie lecieć z kasy z konta W sumie nie korzystam z Internetu w telefonie(chyba że w domu, ale to z wifi) i nie wiem, co byłoby tańsze
też na razie korzystam z neta tylko poprzez wifi, ale podczas biegania z endo nic nie zżera kasy z konta, musisz mieć tylko gps włączony
Nowhere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:02   #4110
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. II

ja wam zazdroszcze normalnej pogody. u mnie wiecznie upaly sa, a jak ide biegac wieczorem po 20, to jest strasznie parno... ostatnio ledwo 5km zrobilam. nie poznaje siebie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.