moda a opinia innych ludzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-26, 15:02   #1
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183

moda a opinia innych ludzi


…………………………………………………… ……

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 06:10
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:19   #2
aneecia
Rozeznanie
 
Avatar aneecia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 937
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez bezja Pokaż wiadomość
tak sobie ostatnio myślę i myślę, jaki wpływ ma moda na nasz sposób myślenia

Mieszkam w Katowicach i nie powiem że ludzie tu mieszkający znają się na modzie, czy mają własny styl (nie powiem też że czasem takich nie mijam takich na drodze ale to bardzo rzadko). Myślę że ludzie tu mieszkający wszyscy ubierają się bardzo podobnie-szczególnie młodzież do 14 lat.
Czyli róż, niebieski i biel -dziewczyny, a chłopaki biel i czerń. + opalenizna.
I dodają do tego stylu jakieś elementy -niby modne np, dawniej szpicate kozaki, ale zapominają że ta moda się już dawno skończyła, tak jak chyli się ku końcowi moda na barelinki.
Zazdroszczę ludziom mieszkającym w Krakowie, tam nikogo nie zdziwi nawet jakby się ubrało jak czerwony kapturek.

Właściwie nie otym chciałam dokładnie pisać, chciałam pisać o tolerancji (mówię o okolicach Katowic).
Nastała teraz moda ((właściiwie to juz odchodzi )która bardzo mi się podoba i od zawsze podobała (poprostu mój styl), tzn. brąz , szary błękit, koronki, okrągłe czubki butów, etniczne ubiory.
Od zawsze się tak ubierałam, wyciągałam stare ciuchy ręcznie szyte po mojej mamie (które wyglądały jak z obecnych katalogów) i wychodziłam w nich na ulicę. Jednak nie spotykało się z powrzechną akceptacją (dlatego też w póżniejszym wieku (starszym) zrezygnowałam z mojeg stylu i własnoręcznie szytycch ubrań. A tu proszę wychodzę na ulicę, patrze w katalogi i wszyscy poubierani jak ja kiedyś.
I wszystkim się to podoba.
Przykład: uszyłam sobie kiedyś bluzkę, (wszyscy mówili że wyglądam w niej jak w bluzce od babcii), schowałam do szafy, wyciągnełam za 3 lata i najbliższa koleżaanka zaczęłą się nią zachwycać.

Dlatego pytam Was drogie wizażanki, jaki Wy macie stosunek do ludzi "dziwnie ubranych, czy nawet modnie (bo nawet to dziwi).
Tylko proszę piszcie szczeże i nie słodzcie

I tu muszę przyznać że i ja mam wyrobioną (podświadomą )opinię o dziewczybach z blon włosami i centymetrowymi czarnymi odrostami . Jednak zachowuję ja dla siebie i nawet jak mam kontakt z taką osobą staram się nieokazywać tego co myślę o jej wyglądzie.

kurcze ja to czasami zazdroszcze takim osoBA KTROE MAJĄ WŁASNY STUL I SIE TEGO NIE WSTYDZA sam bym tak chciała ale jakos nie mam na siebie pomysłu
aneecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:43   #3
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Ja osobiście jestem nie zbyt pozytywnie nastowiona do ludzi goniacych za modą. Wdg mnie moda jest dla ludzi bez własnej wyobraźni i osobowości. Oczywiście mozna zaczerpnąc jakis mały szczegol z obecnie panującej mody...ale takie śledzenie i namietne kupowanie "TRENDY" ubranek jest dla mnie odrobine zabawne ;-) ulice są przepłnione modnymi "klonami". Najlepsze jest to,że ludzie ktorzy starją sie byc modni mysla ze tym samym staja sie wyjątkowi i oryginlani....a wygladajaj jak 90% spoleczenstwa :/ to jest oczywiscie moje zdanie i nikogo nie chce tym urazic pisze tylko szczerze jak mysle.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:51   #4
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Smile Dot.: moda a opinia innych ludzi

Grunt to sie nie przejmowac, isc z podniesiona glowa i stawiac pewne kroki
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 16:18   #5
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia Pokaż wiadomość
Grunt to sie nie przejmowac, isc z podniesiona glowa i stawiac pewne kroki
Dokładnie tak =]

Właśnie wczoraj siedząc w szkole miałam niemały polew z grupki ludzi...stali w kółeczku, rozmawiali...i wszyscy ubrani tak samo...te same poprzecierane spodnie...te same longi u dziewczyn i polo u chłopaków...te same buty w które wpuszczone te same spodnie rurki te same paski na bluzkach i te same czerne saszetki....wszystko (poza czarnymi saszetkami ) różniło się tylko kolorem...Nie żeby taki ubiór mi się nie podobał ale gdy widze codziennie tych samych ludzi w tych samych ciuchach, którzy za miesiąc wymyślą coś innego i znowu ułoza nowy zestaw to mnie trzęsie.
Nie jestem przeciwniczką mody ale bardzo denerwuje mnie kiedy jakas "modna" dziewczyna krytykuje inna (która albo nie ma za wiele pieniędzy żeby ubrać się za 300zeta albo poprostu nie pasuja jej dane supertrendy)...a sama nie spojrzy na siebie i nie zauważy że wygląda jak 90% społeczeństwa młodych ludzi. Nie lubię też wytyczania jakiegoś konketnego stylu...np."ja się ubieram oldchoolowo....a Ty hiphopowo" to bez sensu...po co się szufladkować?
Idealnie by było gdyby każdy mógł wglądać tak jak chce i nie spotykał sie z wredną krytyką...ale tak to raczej nigdy ni będzie....=]=]

Dobra rozpisałam się...jak zwykle =] yhh pzdr
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 16:22   #6
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: moda a opinia innych ludzi

jak kiedys zalozylam szerkie dzwony albo podwijane spodnie to ludzie niemal wytykali mnie palcami,:/ pamietam wołanie "a dzwony bija bim bam bom" nosilam to gdzies 2,3 lata zanim nadeszla taka moda.ze nie wspomne o kowbojkach
teraz chodze w bialym ponczo i tez czuje spojrzenia na sobie ale moze raczej wyrazajace zainteresowanie...mam nadzieje?:/
mieszkam w miescie wojewodzkim!
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 16:37   #7
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Oj, taa, wpływa, bynajmniej na mnie.
Znam z widzenia chłopaka, zresztą z różnych forum na jakich się wypowiadał też go znam. Slucha ciezkiej muzyki, no ok - to jestm w stanie ztolerować, chociaz sama za takowa nie przepadam. Wiadomo - są gusta i guściki. Myśli, że świeci, to że był na iluś koncertach zespółu "x" to już wielkie mi halo. Wytyka palcami ludzi, ktorzy ubierają się na rozowo. Wg. jego rozumowania, osoba ubrana w różową bluzkę, buty, jakiś dodatek etc. to tzw. pokemon. Nie jestem w stanie pojac tego zachowania. Jeśli ktoś dobrze czuje sie w rozu to co ona ma do tego?! Rozowy - kolor jak kazdy inny. Uwaza sie za pepek świata, wyśmiewa ludzi którzy słuchają HH, techno, bądź popu. Kupil sobie kiedys bluzke, cos w stylu Jay-z i kiedy ktos mu to powiedzial to zaraz byla wielka awantura i obraza majestatu. w ogole to on jest caly "znarcyziały", nienawidze go!
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 17:00   #8
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: moda a opinia innych ludzi

hmn, ja moj styl nazywam moim stylem... kupuje to co mi sie podoba, w czym ladnie wygladam i w czym sie dobrze czuje, nie ma znaczenia czy jest to trendy czy nie...
nie obchodzi mnie, ze szpice sa juz nie modne czy nie sa trendy, ja je lubie i nadal je kupuje... raczej sie nie kieruje trendami przy zakupach bo bym chyba oszalala... nie zawsze tez to co jest trendy jest ladne...np mi nie za bardzo podobaja sie spodnie wsadzone w buty, czy oficerki...
__________________
Come fai a dire che ami una persona, quando al mondo ci sono migliaia di persone che potresti amare di piu, se solo le incontrassi? Il fatto e che non le incontri.
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:05   #9
ZooZoleQ=*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 513
Dot.: moda a opinia innych ludzi

opinią innych ludzi się nie przejmuje, jak i nie narzucam innym swojego zdania o ich ubiorze
__________________

ZooZoleQ=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:08   #10
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Ja osobiście jestem nie zbyt pozytywnie nastowiona do ludzi goniacych za modą. Wdg mnie moda jest dla ludzi bez własnej wyobraźni i osobowości. (...).
A mi sie podoba, jak ludzie sie ubieraja modnie. Dobranie tego co akurat jest na topie, do wlasnego stylu, figury etc moim zdaniem wcale nie swiadczy o braku wyobrazni.

A co do dziwnych komantarzy odnosnie ubioru, to ja sie osobiscie z tym nie spotkalam nigdy, a mialam tez "okres hippi" na dlugo przed tym szalenstwem z dzwonami, moze akurat na wyjatkowo tolerancyjne miasto trafilam
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:17   #11
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs down Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez bezja Pokaż wiadomość
tak sobie ostatnio myślę i myślę, jaki wpływ ma moda na nasz sposób myślenia

Mieszkam w Katowicach i nie powiem że ludzie tu mieszkający znają się na modzie, czy mają własny styl (nie powiem też że czasem takich nie mijam takich na drodze ale to bardzo rzadko). Myślę że ludzie tu mieszkający wszyscy ubierają się bardzo podobnie-szczególnie młodzież do 14 lat.
Czyli róż, niebieski i biel -dziewczyny, a chłopaki biel i czerń. + opalenizna.
I dodają do tego stylu jakieś elementy -niby modne np, dawniej szpicate kozaki, ale zapominają że ta moda się już dawno skończyła, tak jak chyli się ku końcowi moda na barelinki.
Zazdroszczę ludziom mieszkającym w Krakowie, tam nikogo nie zdziwi nawet jakby się ubrało jak czerwony kapturek.

Właściwie nie otym chciałam dokładnie pisać, chciałam pisać o tolerancji (mówię o okolicach Katowic).
Nastała teraz moda ((właściiwie to juz odchodzi )która bardzo mi się podoba i od zawsze podobała (poprostu mój styl), tzn. brąz , szary błękit, koronki, okrągłe czubki butów, etniczne ubiory.
Od zawsze się tak ubierałam, wyciągałam stare ciuchy ręcznie szyte po mojej mamie (które wyglądały jak z obecnych katalogów) i wychodziłam w nich na ulicę. Jednak nie spotykało się z powrzechną akceptacją (dlatego też w póżniejszym wieku (starszym) zrezygnowałam z mojeg stylu i własnoręcznie szytycch ubrań. A tu proszę wychodzę na ulicę, patrze w katalogi i wszyscy poubierani jak ja kiedyś.
I wszystkim się to podoba.
Przykład: uszyłam sobie kiedyś bluzkę, (wszyscy mówili że wyglądam w niej jak w bluzce od babcii), schowałam do szafy, wyciągnełam za 3 lata i najbliższa koleżaanka zaczęłą się nią zachwycać.

Dlatego pytam Was drogie wizażanki, jaki Wy macie stosunek do ludzi "dziwnie ubranych, czy nawet modnie (bo nawet to dziwi).
Tylko proszę piszcie szczeże i nie słodzcie

I tu muszę przyznać że i ja mam wyrobioną (podświadomą )opinię o dziewczybach z blon włosami i centymetrowymi czarnymi odrostami . Jednak zachowuję ja dla siebie i nawet jak mam kontakt z taką osobą staram się nieokazywać tego co myślę o jej wyglądzie.
Mieszkam w 15 tys. mieście - uwielbam się modnie ubierać,raczej nadążam z trendami - i wiesz - uwielbiam jak sie gapią na mnie - a niech sie gapią Mam balerinki,dla niektórych może smieszne a dla mnie przecudne! Mam falbaniaste spódnice które uwielbiamMam modną grzywkę i tipsy - ale wszystko w granicach rozsądku oczywiście:eh em:Ludzie są po prostu ZAWISTNI!!! Najlesze jest to,że pracuje u miejskim urzędzie jako pani urzędniczka i nikt nie ma nic przeciwko Jestem nawet wzorem do nasladowania.Mam 27 lat - chce czuc sie młodo i ładnie , nawet bardzo ładnie. A ci małomiasteczkowi ludzie - mam ich daleko.
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 17:17   #12
Patiruda
Raczkowanie
 
Avatar Patiruda
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Wiadomości: 310
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Uwielbiam ubierac sie inaczej niz wszyscy, lubie gdy ludzie zwracaja na mnie uwage na ulicy
Patiruda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 20:23   #13
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez bezja Pokaż wiadomość

Dlatego pytam Was drogie wizażanki, jaki Wy macie stosunek do ludzi "dziwnie ubranych, czy nawet modnie (bo nawet to dziwi).
Tylko proszę piszcie szczeże i nie słodzcie
Nie dzielę ludzi na ubranych "dziwnie" i "niedziwnie" tylko na tych, którzy mają swój styl i na tych, którzy go nie mają. A jeśli ktoś go ma, to będzie wyglądał dobrze nawet w rzeczach modnych 30 lat temu. Z drugiej strony nie wyrządzi też sobie krzywdy, zakładając coś zgodnego z najnowszymi trendami, bo osoba mająca styl wie, w czym wygląda korzystnie, i potraktuje te trendy selektywnie, indywidualnie.
Natomiast panna wbita w jakiś super modny ciuch (uwydatniający wszelkie mankamenty jej urody) tylko dlatego, że "dokładnie to samo nosi J.Lo", to obciach i żenada

Chętnie zobaczyłabym coś z Twoich rzeczy
Masz możliwość wstawienia fotek?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 07:20   #14
natalas5
Zadomowienie
 
Avatar natalas5
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 361
Dot.: moda a opinia innych ludzi

UUU a ja sie przejmuje ze w ogle nie mam stylu, wszystko mi sie podoba, moglabym zalozyc worek na kartofle no ale tak powaznie to mi sie b.podobaja ludzie ktorzy maja swoj styl.. w mojej miescinie niestety dziewczyny nie wyrozniaja sie niczym specjalnym kazfy chodzi w tym samym, a ja by troszke sie roznic przebywam 70km na zakupy...
natalas5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 07:37   #15
AONA
Raczkowanie
 
Avatar AONA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 445
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez agamazzi Pokaż wiadomość
hmn, ja moj styl nazywam moim stylem... kupuje to co mi sie podoba, w czym ladnie wygladam i w czym sie dobrze czuje, nie ma znaczenia czy jest to trendy czy nie...
nie obchodzi mnie, ze szpice sa juz nie modne czy nie sa trendy, ja je lubie i nadal je kupuje... raczej sie nie kieruje trendami przy zakupach bo bym chyba oszalala... nie zawsze tez to co jest trendy jest ladne...np mi nie za bardzo podobaja sie spodnie wsadzone w buty, czy oficerki...

BARDZO POPIERAM I ZGADZAM SIĘ- JA MAM TAK SAMO....NO I KOCHAM SZPICE
...a ponieważ cenię sobie oryginalność- często poluję na coś oryginalnego w lumpeksach- bo przynajmniej mam pewność, że pół Lublina nie będzie chodziło ubrane jak ja
__________________
odpowiadaj proszę w moim watku DZIĘKI

misz masz- kosmetyki itd...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post19507933

moja szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post21714138



Edytowane przez AONA
Czas edycji: 2006-09-27 o 09:40
AONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 09:08   #16
anolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Opalenica // Poznań
Wiadomości: 301
Dot.: moda a opinia innych ludzi

ja tez ubieram to co mi sie podoba, nie przejmuje sie tym co mówia inni, stram skomponowac ciuchy tak aby wszystko według mnie pasowało, ide do sklepu z super trendowymi ciuchami i powiedzmy kupuje sweterek, ale łacze go z czyms co jest charakterystyczne dla mnie, i stram sie byc oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, a nie nastepnym klonem...

mieszkam w miasteczku 10 tys. i sa tam praktycznie dwa sklepy odzieżowe... wieszkoszc ludzi chodzi w tym smym, te same bluzki, spodnie, dodatki...

a pozostała reszta... tez wyglada tak samo, wybieraja sie na zakupy do Poznania (bo najbliższe duze miasto) i w cale nie szukaja swojego stylu... wygladaja jak klony w modnych rurkach, longach i kto ich wie w czym tam jeszcze...

dobra ja tez kupuje ubrania w Poznaniu ale bez przesady w pogoni za moda, kazdy powinien miec swój styl...

i jeszcze sprawa wysmiewania... mam kupmla z byłej licealnej klasy, hmmm spoko gościu, wspaniały przyjaciel, ale odrzucony ogólnie przez innych ludzi... dlaczego? bo wyglada inaczej... ciuchy nie sa super, stare dzinsy, stara luza, glany.. i juz nie jest akceptowany... nie rozumiem dlaczego mimo ze wspaniały z niego czlowiek.

przepraszam ze sie rozpisałam... heh taka moja natura

pozdr.
__________________
RAGDOLLE

blue bicolor
anolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 10:08   #17
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Kochane!!
Problem oryginalności, wytykania palcami etc. towarzyszy mi, od kiedy pamiętam;P
Gdy dwa lata temu widziałam na ulicy dziewczyny w tak obecnie modnych getrach wszyscy na nie patrzyli jak na jakieś wyciete z innej bajki, a ja... uśmiechałam się na ich widok, że wyróżniają się na tych ulicach klonów, w ogóle zawsze gdy widzękogoś oryginalnie ubranego to sie cieszę, tak, czujęradość, że się wyróznia na ulicy, bo w tym momencie nie ważne jest, czy mówią o nim pozytywnie czy negatywnie... ważne, że mówią i że istnieje!
Ja niestety dopiero niedawno przekonałm się do noszenia czasem dziwnych rzeczy i żałujęzę dopiero teraz i że przez długi czas ludzim "inaczej" ubranym jedynie zazdrościłam odwagi.. ale teraz rozumiem, że tu nie chodzi o odwagę czy jej brak, ale o bycie sobą i przepraszam za wyrażenie, ale lanie na to, co sobie pomyśli ktoś inny( OBCY!!) na ulicy. Ja lubię oryginalne ciuchy, większość mojej szafy to łupy lumpeksowe ( kocham te moje "łowy" jak to nazywam ale czasami bywam, też w "zwykłych" sklepach, bo to co modne czsami też może być ciekawe. Za modą nie powinnyśmy ślepo podążać, ale czerpać z niej inspiracje i przemycać je do tzw. swojego stylu.
A co do ludzi " modnie ubranych"... w pewnym sensie to też jest ich styl , jakiś"sposob na bycie" i wśrod takich osób tez są oryginalnie, po swojemu ubrane, bo można pójść do H&M u , nakupować jakichś szmat, ubrać byleco z byleczym i uważać, że sięjest modnym i dobrze ubranym, a w rzeczywistości nie ędzie to miało rąk i nóg i będzie sięwyglądać jak przebrana pani z gazet, ale jeżeli ma się jakiś pomysł na siebie, to ubierając się jedynie w super modnych i nowoczesnych sklepach też można wyjśc z tego obronną ręką i wyglądać"jakoś".
Najważniejsze to być sobą ALe mi się rozpisało, fiu!!
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 10:09   #18
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: moda a opinia innych ludzi

właśnie wpadałam na pomysł- może powklejałybyśmy jakieśzdjątka naszych ciuszków? Co Wy na to?
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 12:57   #19
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: moda a opinia innych ludzi

...................

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 06:35
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 14:37   #20
Finnabair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 588
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Ja bardzo lubie i szanuje ludzi o własnym stylu
Sama staram się wybierać ciuszki, odpowiadające mojemu stylowi, a nie odpowiadajace modzie. Oczywiscie na ile starczaja fundusze, bo czasami trudno znaleźć cos konktetnego, jak w sklepach wszytsko jest na jeden wzór

U nas w szkole jest grupka ludzi, ubieraja się inaczej, zawsze się na nich patrzę i zazdroszczę

Więc tolerancja. jestem tolerancyjna i podziwam ludzi o własnym stylu. A z dugiej strony nie mam nic przeciwko nie wyróznianiu się. Większosc moich koleżanek ubiera sie podobnie. I co? Mam jee nielubic za to?
__________________
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.
Finnabair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:00   #21
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Ja bardzo cenię, gdy ktoś ma swój własny oryginalny styl Nieraz widuję dziewczyny/kobiety ubrane tak, że aż mi szczęka opada I naprawdę wtedy nie moge wzroku oderwać

Jeśli chodzi o mnie, to staram się jakoś znaleść swój styl, ale nieraz wzoruję się na stylu innych osób, gdy coś mi się spodoba

Co do tolerancji - od niedawna poluję na czerwone szpilki i każdy komu o tym mówię patrzy na mnie jak na dziwadło
Każdy tylko mi mówi: do czego ty będziesz ubierać czerwone buty?
A jak odpowiadam, że m.in. do dżinsów to każdy tylko się podśmiechuje jakbym co najmniej chciała sobie majtki na głowę założyć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:08   #22
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Co do tolerancji - od niedawna poluję na czerwone szpilki i każdy komu o tym mówię patrzy na mnie jak na dziwadło
Każdy tylko mi mówi: do czego ty będziesz ubierać czerwone buty?
A jak odpowiadam, że m.in. do dżinsów to każdy tylko się podśmiechuje jakbym co najmniej chciała sobie majtki na głowę założyć
Hmm moze po prostu nie widzieli u nikogo i stad to zdziwienie. Moje czerwone butki zadnych negatywnych reakcji nie wywolywaly, a nosilam je z 4 lata temu jak jeszcze to takie modne nie bylo
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:09   #23
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: moda a opinia innych ludzi

ja mialam czerwone klapki z czubkami w 2000 r to sie moj kolega nadziwic nie mogl jak mozna chodzic w takich dziwnych butach hahaha.chłopyto sie znaja na modzie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:52   #24
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez suzuranka Pokaż wiadomość
właśnie wpadałam na pomysł- może powklejałybyśmy jakieśzdjątka naszych ciuszków? Co Wy na to?
Jestem za, prosiłam o to założycielkę wątku...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:11   #25
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Nie mam zielonego pojęcia, co jest teraz modne i po prawdzie mało mnie to interesuje Posiadam balerinki, w których nie chodzę bo mają śliskie podeszwy i kiepsko czuję pedały w samochodzie Balerinki mają kokardki i strasznie mi się podobają. Posiadam pantofle ze szpicem. Też mi się podobają. Rozdeptane adidasy bardzo wygodne. Glany. Pseudoglany. Oficerki. Czerwone pseudoglany na ocieplaczu. Wyciuchrane sztruksy, wyciuchrane dżinsy, spodnie szerokie, wąskie, w panterkę, bojówki i takie z kantem.

Jednego dnia założę dzwony, drugiego idiotyczną mini w szkocką kratkę, raz turgotycki sweterek, raz białą koszulę z falbankami.
Zaliczam się do osób, które, gdy mają tak zwany "dobry dzień", powodują wzburzenie w starszym pokoleniu.
I fajno

Serio, serio żałuję, że nie jest u nas jakoś bardziej kolorowo i niestandardowo. Modne jest tylko to, na co dzisiaj mam ochotę i tej wersji będę się trzymać A czerwone szpilki zakupiłabym z dziką rozkoszą, gdybym tylko ktoś wyprodukował buty na obcasie, w których nie będę się czuła jak w fatalnie wyprofilowanych imadełkach
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 22:53   #26
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: moda a opinia innych ludzi

modę i trendy śledzę pobieżnie, głównie jak mi się nudzi, no i w tramwajach. w duszy nie popieram całkowitego klonowania, dobre jest zaczerpnięcie jakiegoś "detala" - ale tak naprawde co mi do tego jak sie kto ubiera
ja sie nie wstrącam w ubiory innym i niech nikt nie wtrąca sie do tego co ja nosze , ot co

i chetnie kupiłabym czerwone szpilki, mam pułbuty, ale szpilki to nie to samo i oczywiscie nosze do dzinsów
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:08   #27
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Uwielbiam patrzeć na ludzi, którzy mają własny styl Czasami są tak fajnie ubrani, że nie mogę się napatrzeć Nudzi mnie to, że np. w szkole każdy ubiera się w miarę podobnie, a fajnie jest poparzeć na coś odmiennego. Mnie to inspiruje
Nie wszystkie style mi się podobają, ale podziwiam niektórych za odwagę. Wiele osób nie odważyłoby się na taką ekstrawagancję Więc tak czy inaczej brawa dla osób z własnym stylem
__________________
"Przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić nad ranem i powiedzieć:
-Jestem w więzieniu w Meksyku.
A on odpowie:
-Nie przejmuj się, zaraz tam będę!"
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 19:15   #28
Eithne
Raczkowanie
 
Avatar Eithne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 412
GG do Eithne
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Ja nawet, szczerze mówiąc, nie bardzo wiem, co jest teraz "trendy". Nie lubię się stroić, przebierać, nie mam za dużo pieniedzy na ciuchy, więc chadzam do lumpików i dobrze mi z tym. Mieszkam w małej miejscowości, z dala od ludzi, więc nawet bym nie miała dokąd wyjść w czymś porządniejszym od sześcioletnich dżinsów i bawełnianej koszulki. Co innego popatrzeć na "odstrzelone" dziewczyny na ulicach większych miast...podziwiam, szczerze podziwiam, ileż czasu i pieniędzy trzeba włożyć, by tak wyglądać...A kupowanie co rok nowych ubrań tylko po to, by być "na topie" jest, moim skromnym zdaniem, niepoważne trochę...Dla mnie ubranie ma być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. O modzie mam tyle pojęcia, ile zobaczę na ulicy
Eithne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 20:01   #29
marycha0033
Zadomowienie
 
Avatar marycha0033
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 004
Dot.: moda a opinia innych ludzi

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Mieszkam w 15 tys. mieście - uwielbam się modnie ubierać,raczej nadążam z trendami - i wiesz - uwielbiam jak sie gapią na mnie - a niech sie gapią Mam balerinki,dla niektórych może smieszne a dla mnie przecudne! Mam falbaniaste spódnice które uwielbiamMam modną grzywkę i tipsy - ale wszystko w granicach rozsądku oczywiścieLudzie są po prostu ZAWISTNI!!! Najlesze jest to,że pracuje u miejskim urzędzie jako pani urzędniczka i nikt nie ma nic przeciwko Jestem nawet wzorem do nasladowania.Mam 27 lat - chce czuc sie młodo i ładnie , nawet bardzo ładnie. A ci małomiasteczkowi ludzie - mam ich daleko.
To są dopiero małomiasteczkowe poglądy. Czy ludzie muszą być zawistni wobec kogoś kto się modnie ubiera, jeśli sami ubierają się inaczej? Moim zdaniem nie, bo to jest ich wybór jak się ubierają. Sama ubieram sie w to co mi sie podoba i niekoniecznie jest modne i wcale nie jestem zawistna w stosunku do ludzi ubierających się "modnie". Po prostu nudzą mnie ludzie wyglądający identycznie i podąrzający ślepo za "trendami".
__________________

marycha0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 20:16   #30
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: moda a opinia innych ludzi

mieszkam tu od zawsze i nie zauwazam braku tolerancji. Przecietne miasto jak kazde inne. A 14-latki wygladaja podobnie w calej Polsce. Tutaj w WB, tez sa takie maloetnie lalunie. Calm down;-)Ale nasz ulica jeszcze troche do tylu...Choc ludzie w moim wieku raczej "na czasie"
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.