Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 22:52   #991
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ja niczego nie słodzę więc nic mnie nie obchodzi czym słodzi ktoś inny. I kawusię też gorzką pijam
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 22:59   #992
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwią mnie ludzie, którzy potrafią dzwonić na prywatny numer z jakimiś bzdetami o 7 czy 8 rano. Przecież to chyba logiczne, że niektórzy jeszcze o tej porze śpią, bo np. pracują na popołudnie albo wykonują wolne zawody. Poza tym to nawet niezgodne z zasadami savoir vivre - gdzieś czytałam, że nie wypada dzwonić do innych przed 9 rano, a do osób nieznajomych nawet przed 10. Rozumiem, gdyby to była sprawa nie cierpiąca zwłoki, ale kolejna oferta kredytu gotówkowego z banku czy tanich minut od operatora telefonii komórkowej chyba może poczekać To samo dotyczy roznosicieli gazetek i ulotek, którzy potrafią dzwonić na domofony o równie barbarzyńskiej porze.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 00:12   #993
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Dziwią mnie ludzie, którzy potrafią dzwonić na prywatny numer z jakimiś bzdetami o 7 czy 8 rano. Przecież to chyba logiczne, że niektórzy jeszcze o tej porze śpią, bo np. pracują na popołudnie albo wykonują wolne zawody. Poza tym to nawet niezgodne z zasadami savoir vivre - gdzieś czytałam, że nie wypada dzwonić do innych przed 9 rano, a do osób nieznajomych nawet przed 10. Rozumiem, gdyby to była sprawa nie cierpiąca zwłoki, ale kolejna oferta kredytu gotówkowego z banku czy tanich minut od operatora telefonii komórkowej chyba może poczekać To samo dotyczy roznosicieli gazetek i ulotek, którzy potrafią dzwonić na domofony o równie barbarzyńskiej porze.
Pracowałam w t-mobile i praca zaczynała się od godziny 7 i uwierz, nam też się nie chciało dzwonić o tej porze, a trzeba było
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 00:32   #994
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Pracowałam w t-mobile i praca zaczynała się od godziny 7 i uwierz, nam też się nie chciało dzwonić o tej porze, a trzeba było
Rozumiem, przymus to przymus A jakie były reakcje osób odbierających telefon o tej godzinie?
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 00:33   #995
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Rozumiem, przymus to przymus A jakie były reakcje osób odbierających telefon o tej godzinie?
Ja akurat nie pracowałam o 7, bo bym na taką godzinę nie wstała, zwłaszcza, że musiałam 40 minut dojeżdzać
Pracowałam przeważnie o 9 i niektórzy nie odbierali, a niektórzy normalnie, inni się denerwowali... rożnie było
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 01:28   #996
Limonka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 53
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jasne, że leżący człowiek nie zawsze jest pijakiem, tylko osobą chorą i zawsze powinno się udzielić pomocy. Ale nie zgodzę się z tym, że każde życie ludzkie jest cenne. Dla mnie życie gwałcicieli, pedofilów i innych tego typu osobników nie jest warte złamanego grosza, a już na pewno nie jest cenne. Wiem, że nie powinno się różnicować, ale spójrzcie prawdzie w oczy - jest jeden lekarz, a dwóch pacjentów z identycznymi obrażeniami wymagającymi natychmiastowej pomocy: gwałciciel i "normalny" mężczyzna. Kogo kazalibyście ratować?
Oczywiście ,że normalnego.Dlatego każdy lekarz pyta przytomnego czy nie pacjenta czy jest może gwałcicielem Ten odpowiada np.,,tak" a lekarz na to ,,a to spier...".Koniec baśni
Po co zadawać sobie takie filozoficzne pytania skoro i tak ich nie wykorzystamy w prawdziwym życiu?
Limonka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 01:35   #997
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Bo wyszła dyskusja na temat wartości życia różnych ludzi?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 01:47   #998
Limonka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 53
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Bo wyszła dyskusja na temat wartości życia różnych ludzi?
Ale po co ją oceniać jak przy ratowaniu życia nie ma na to czasu?
Każdy potrzebujący pomocy ma wypełnić kwestionariusz żeby ocenić czy na nią zasługuje?
Tak więc moim zdaniem lepiej zostawić sprawę lekarzom i dać im pracować...
Limonka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 03:37   #999
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
wystarczyłoby nie nazywać siebie wielkim miłośnikiem zwierząt
A miłośnikiem psów?

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
To, że ktoś nie lubi warzyw nie czyni go potworem, ale zdecydowanie czyni go osobą, która się źle odżywia. Sorry ale to z warzyw i owoców pochodzą najlepiej przyswajające się witaminy. Można więc "dla jego dobra" postąpić na zasadzie jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie i dorzucać mu najbardziej znienawidzonych warzyw do jedzenia. I tak przez kilka lat. Ciekawe czy to uzna za super hiper zabawne.
Wiesz, ja się tam nie interesuję jakoś szczególnie jego dietą i tym, czy jest zdrowa czy nie, podałam go jako przykład osoby, która kocha psy, a je mięso i w dodatku brzydzi się po prostu warzyw. Jakbyś mu przemyciła pomidora, to pewnie by go wypluł, tak jak znajoma wegetarianka wypluła, jak jej w żartach (to było jeszcze za czasów "szczenięcych") podrzucił mięso do jakiegoś sosu. Nie ma tu nad czym się zastanawiać za bardzo, tak jak pisałam, nie jest jakoś szczególnie natrętny czy złośliwy wobec wegetarian, chodziło mi bardziej o podkreślenie jego niechęci do warzyw i tego jak sobie nie umie wyobrazić ich jedzenia.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;34844124]O ratowaniu żuli: http://www.polityka.pl/spoleczenstwo...-wyleczyc.read[/QUOTE]
Podziwiam. Podobno praca w karetce, to jest niewyobrażalna męczarnia, teraz trochę łatwiej mi sobie to wyorazić.
Cytat:
Napisane przez lipiec Pokaż wiadomość
A ja bbym wezwała,a potem postarała się o to żeby trafił do pierdla o niesamowitym rygorze i harował.. Umrzeć jest za łatwo, niech się troszkę nacierpi może go to trochę zmieni : )
I żyli długo i szczęśliwie Jak w gimnazjum mieliśmy tego typu dyskusje na lekcjach, odbiegając nieco od tematu, takie właśnie mieliśmy rozsądne, sprawiedliwie rozwiązania - mówię o tych "bystrzejszych" uczniach, którym nauczyciele oczywiście przyznawali rację i gratulowali takiej sprawiedliwości i tak dalej.
No ale potem się wychodzi z gimnazjum, liceum i idealne pomysły na naprawę świata i rozwiązanie każdego dylematu moralnego nagle przestają być takie idealne.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Bardzo dużo osób słodzi swoim słodzikiem. Nie sądzę, żeby było w tym coś dziwnego.
Kiedyś w liceum nosiłam słodzik ze sobą. Nie chciałam całego opakowania zabierać, więc przekładałam do takich małych, foliowych torebeczek na taki jakby suwaczek. Jak miałam słodzik w tabletkach, to już bywało, że dostawałam konkretne spojrzenia, ale jak przerzuciłam się na słodzik w formie białego proszku... Dobrze, że mnie nigdy nie przeszukiwali, bo sądząc po spojrzeniach obcych ludzi, a nawet niektórych znajomych - wyglądałam podejrzanie
Cytat:
Napisane przez oh Mandy Pokaż wiadomość
Pracowałam w t-mobile i praca zaczynała się od godziny 7 i uwierz, nam też się nie chciało dzwonić o tej porze, a trzeba było
Niepoważni i tyle. Pracownik jak pracownik, musi robić swoje i dostawać ewentualny opiernicz od obudzonych ludzi, ale co to za chory pomysł dzwonić od 7 rano z jakimiś ofertami? O tej godzinie widzę dwie opcje - albo ktoś śpi, albo się spieszy do pracy, właśnie ją zaczyna itp... A taki emeryt, który może już nie spać i się nie spieszyć, to chyba nie jest ich target... Nie rozumiem takiej strategii, ciekawe jakie mają statystyki sprzedaży w tych godzinach
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2012-06-22 o 03:39
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:11   #1000
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

Swoją drogą: dziwi mnie, że ktoś pije słodką kawę (taką normalną, nie frappé, cappuccino itd.). Po prostu mnie to dziwi, bo mnie taka kawa wydaje się pozbawiona tego, co w kawie najlepsze
Ja kawy nie słodzę (ale często piję na słodko z syropem), za to słodzona herbata... Nie mam pojęcia jak ja to mogłam kiedyś pić.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:17   #1001
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A dlaczego ktoś miałby spojrzeć dziwnie? Dziwne to by było, gdyby miód był normalnie w sprzedaży w kawiarni, a Ty byś przyszła ze swoim i gdzieś tam pod stolikiem go wrzucała do napoju

Mnie tam by nie ruszyło, że ktoś sobie słodzi czymś własnym własną herbatę czy kawę. Jego sprawa. Skoro tylko cukier jest w herbaciarni, to trzeba mieć własny osładzacz Nie każdy przecież w ogóle może słodzić cukrem ze względu na zdrowie, a też nie każdy chce pić gorzką kawę/herbatę.

Swoją drogą: dziwi mnie, że ktoś pije słodką kawę (taką normalną, nie frappé, cappuccino itd.). Po prostu mnie to dziwi, bo mnie taka kawa wydaje się pozbawiona tego, co w kawie najlepsze
Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
To mnie to dziwi w herbacie ;p dla mnie osłodzona herbata to już nie herbata, tylko napój.
A mnie z kolei dziwi jak można wypić gorzką kawę Dla mnie nie do przełknięcia. Herbatę słodzę z przyzwyczajenia, ma wtedy lepszy smak jak dla mnie, ale bez cukru też wypiję. Za kawę bez cukru serdecznie podziękuję
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 07:21   #1002
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Jedyna herbata ktora lubie slodka, to mietowa.
Ze wzgledu na problemy z gardlem, musze pic czarna herbate z cukrem, bo po prostu trace glos, ale wole bez cukru
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:24   #1003
biedronka83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 254
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Mnie dziwi to, że jak ktoś się nie zachwyca czyimś obcym dzieckiem, którego nie zna, to jest be, a już nie daj Boże powie, że np. jest niegrzeczne np. w pociągu i żeby coś z nimi zrobili, bo się wydziera i krzyczy aż uszy puchną. w ogóle w Polsce na rodzinę nic nie można powiedzieć złego, bo to obraza majestatu i traktuje się je jak św. krowy. mam nadzieję, że się nikt nie obraził.
biedronka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:28   #1004
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

A mnie ani nie dziwi słodzenie ani niesłodzenie

Aczkolwiek sama nie słodzę ani kawy ani herbaty i wręcz nie przełknę posłodzonej ;p
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:44   #1005
biedronka83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 254
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

mnie jeszcze dziwi, że jak ktoś nie słodzi na wątku ślubnym, to od razu jest ignorowany. tutaj na niektórych wątakch swojego zdania nie możesz wypowiedzieć, jeśli nie jest no takie same jak zdanie 99% forumowiczów.
biedronka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:45   #1006
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Jedyna herbata ktora lubie slodka, to mietowa.
Ze wzgledu na problemy z gardlem, musze pic czarna herbate z cukrem, bo po prostu trace glos, ale wole bez cukru
Ja nie rozumiem właśnie jak można miętową herbatę słodzić. To jest obrzydliwe dla mnie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:50   #1007
biedronka83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 254
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

ja słodzę wszystko, nie wypiję nic bez cukru. chociaż odrobinkę.
biedronka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 07:55   #1008
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem właśnie jak można miętową herbatę słodzić. To jest obrzydliwe dla mnie.
a ja uwielbiam
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:05   #1009
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ja piłam jak byłam mała słodką, jak mnie brzuch bolał.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 08:23   #1010
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

jak mozna zrobić sobie takie brzydkie cycki i jeszcze się tym chwalić http://www.pudelek.pl/artykul/41138/...boya_seksowna/
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:27   #1011
amelia114
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 100
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

A mnie dziwi polityka operatorów sieci komórkowych. 3,5 roku temu kupiłam w Orange telefon wartości ponad 500 zł na kartę za złotówkę. (Zetafon 50 zł na 3 miesiące). 2 lata temu szukałam komórki dla syna na wyjazd na zielona szkołę, najlepszy w tej ofercie – wartość na umowie ponad 300 zł – za złotówkę na tych samych zasadach – miał gorsze parametry wyświetlacza. Chciałam wymienić obecnie swój telefon – przedstawili mi w salonie ofertę gdzie tylko 1 aparat był za 3 zł (już właśnie wyszedł z oferty) a reszta to koszt ponad 100 zł w tej samej ofercie I to są aparaty gorsze niż ten sprzed 3,5 i dwóch lat. Chciałam się przenieść do T-Mobile, wybór troszkę większy ale też niezbyt poza tym środki z konta mi przepadną. I tak z perspektywy lat wygląda, że całą parę wkładają w drogie nowości a reszta jest zlewana
amelia114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:27   #1012
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
jak mozna zrobić sobie takie brzydkie cycki i jeszcze się tym chwalić http://www.pudelek.pl/artykul/41138/...boya_seksowna/
A co jest w nich brzydkiego? Dla mnie są ładne, jednak też nie rozumiem pokazywania odsłoniętych piersi w miejscach publicznych.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:31   #1013
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

z boku wygląda ładnie, naturalnie
ale z przodu, duża przerwa, klatka płaska, i jakieś takie bardzo okrągłe, noooo, widać, że sztuczne
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:34   #1014
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
z boku wygląda ładnie, naturalnie
ale z przodu, duża przerwa, klatka płaska, i jakieś takie bardzo okrągłe, noooo, widać, że sztuczne
Ja mam naturalny i mam identyczny biust Duża przerwa między piersiami, w środku takie wgłębienie i jedną pierś też mam okrągłą.

Jak dla mnie taki normalny biust. Nawet jeśli sztuczny
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:45   #1015
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Mam znajomego, mojego rówieśnika. Tak mu w życiu wyszło, że nie poszedł na studia (zabrakło trochę umiejętności, potem przypieczętował to kilkoma decyzjami życiowymi). Teraz pracuje, bo musi.
I ten oto człowiek, zarabiający 1600 brutto na umowę zlecenie mówi mi, że ja studiuję za jego pieniądze (dziennie, na publicznej uczelni) Ja już pomijam to, że moi rodzice płacą podatki od kilkudziesięciu lat( i to całkiem dużo, bo zarabiają troszeczkę więcej niż on), ale jego cała pensja chyba by nie wystarczyła na miesięczne czesne, gdybym miała płacić za naukę... Dziwi mnie takie podejście, serio...
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:05   #1016
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Dziwią mnie ludzie, którzy potrafią dzwonić na prywatny numer z jakimiś bzdetami o 7 czy 8 rano. Przecież to chyba logiczne, że niektórzy jeszcze o tej porze śpią, bo np. pracują na popołudnie albo wykonują wolne zawody. Poza tym to nawet niezgodne z zasadami savoir vivre - gdzieś czytałam, że nie wypada dzwonić do innych przed 9 rano, a do osób nieznajomych nawet przed 10. Rozumiem, gdyby to była sprawa nie cierpiąca zwłoki, ale kolejna oferta kredytu gotówkowego z banku czy tanich minut od operatora telefonii komórkowej chyba może poczekać To samo dotyczy roznosicieli gazetek i ulotek, którzy potrafią dzwonić na domofony o równie barbarzyńskiej porze.
dzwonienie o 21 w sobotę w sprawach slużbowych to też średnia sprawa- a znam to z praktyki, czy telefony o 6 rano (i to jeszcze konkurencja, która nawet za 5 zł startera nie umie kupić jak już chce się o coś wypytać)
Czy nawet człowieka z kimś rozmawia, osoba mówi że później oddzwoni- czyli człowiek ma na myśli hmm 17, może 18. A tu po 22 jeden telefon za drugim Bo się ktoś zdecydował i chce już na jutro, na szybko, ja mam może do 2 w nocy robić dokumenty a o 5 wsiąść w pociąg
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:16   #1017
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Co do dzwonienia : do mnie namiętnie dzwoni Play, po godzinie 21...

Co do słodzenia : ja słodzę kawę, bo po gorzkiej mam jakieś kwasy, herbaty nie lubię słodzonej. Za to co mnie dziwi, i czego nie lubię , to wydzielanie cukru. Moja babcia nie lubi gorzkiej kawy, a za każdym razem gdy idzie w odwiedziny do swojej rodziny, to dostaje kawę już posłodzą, i nie ma możliwości dosłodzenia...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:27   #1018
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ostatnio szukałam pracy, zadzwonila babka, ale w końcu się nie zdecydowalyśmy, kilka tygodni później zadzwonila, raz o 23, a następnego dnia o 7 30!!!
Nie odebrałam, chora kobita...
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:38   #1019
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

A z rzeczy, które mnie bawią i których nigdy nie zrozumiem: ludzie słuchający głośno muzyki z telefonu. W miejscach publicznych. Żenujące...
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:41   #1020
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez devojcica Pokaż wiadomość
A z rzeczy, które mnie bawią i których nigdy nie zrozumiem: ludzie słuchający głośno muzyki z telefonu. W miejscach publicznych. Żenujące...
też mnie to dziwi. Jakby nie mogli kupić sobie słuchawek.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.