♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-27, 11:16   #931
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88026824]Ooo raju toż to za moment!

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Noo a ja jeszcze tyle mam do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 11:21   #932
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Noo a ja jeszcze tyle mam do ogarnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalnie, aż uklucie zazdrości sie czuje, że już trzymam kciuki, żeby ruszyło samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 11:24   #933
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Sunshine16 ale super! Jeszcze chwila i bobas będzie z Wami 🥰

Ja dzisiaj robię wielkie porządki w szafie, No mąż skończył remontować sypialnie... mam szafę wnękowa na cała długość ściany i mam wrażenie, ze znowu ją zagracam... najwiecej miejsca zajmuje moja suknia ślubna 🙈

I dzisiaj stało się coś dziwnego, kichnęłam i coś ze mnie wyleciało 😮 biały śluz i woda/siku, sama nie wiem czym była ta ciecz... aż się wystraszyłam
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 11:27   #934
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Sunshine16 ale super! Jeszcze chwila i bobas będzie z Wami



Ja dzisiaj robię wielkie porządki w szafie, No mąż skończył remontować sypialnie... mam szafę wnękowa na cała długość ściany i mam wrażenie, ze znowu ją zagracam... najwiecej miejsca zajmuje moja suknia ślubna



I dzisiaj stało się coś dziwnego, kichnęłam i coś ze mnie wyleciało biały śluz i woda/siku, sama nie wiem czym była ta ciecz... aż się wystraszyłam
Najbardziej prawdopodobne to siku, bo mi się też to zdarza

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 11:47   #935
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja jestem po wizycie. Coś tam się zaczyna dziać bo szyjka się skraca i jest rozwarcie na dwa palce. Ale główka jeszcze dość wysoko. Mam już zacząć działać w ze sprzątaniem, schodami itp.

7 sierpnia mam wizytę (38tc) i wtedy zrobimy masaż szyjki. Moja gin chciała już dziś zrobić ale dopiero dziś pobieraliśmy gbs. Jeśli nie ruszy to dostanę skierowanie na indukcję w 39 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ajajaj! Ale zazdroszczę to sprzątaj tam pilnie, dokładnie, może jakaś kumpela mieszka na 4tym piętrze? Mąż przygotowany do działania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 11:53   #936
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ajajaj! Ale zazdroszczę to sprzątaj tam pilnie, dokładnie, może jakaś kumpela mieszka na 4tym piętrze? Mąż przygotowany do działania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mieszkam na 10 więc spacery po schodach na pewno będą
Póki co to jestem tak opuchnięta tam na dole i jeszcze dodatkowo obolała po badaniu, że nie wiem kiedy męża dopuszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 12:17   #937
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja jestem po wizycie. Coś tam się zaczyna dziać bo szyjka się skraca i jest rozwarcie na dwa palce. Ale główka jeszcze dość wysoko. Mam już zacząć działać w ze sprzątaniem, schodami itp.

7 sierpnia mam wizytę (38tc) i wtedy zrobimy masaż szyjki. Moja gin chciała już dziś zrobić ale dopiero dziś pobieraliśmy gbs. Jeśli nie ruszy to dostanę skierowanie na indukcję w 39 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To działaj, ja się boję masażu szyjki to bym męża 3 razy dziennie męczyła
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 13:09   #938
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Mi się nie podoba to że trzeba mieć 5 produktów. A nie będę specjalnie wydawała więcej kasy by skorzystać z -20%.

Tak to jest jak się siedzi na wiosce 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to też nie pasuje, ale z rabatem uzbierałam nawet więcej niż 5 produktów, bo teściowa się podłączyła do zakupów i mąż chciał perfumy

Ani mi nie mów o wiosce, bo ja całe życie mieszkałam w mieście, a teraz siedzę na wsi, bo mąż nie chce się przeprowadzić. Co prawda nie jest to typowa wieś, bo jest biblioteka, ośrodek zdrowia, targ i dużo sklepów, ale to jednak nie miasto...
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja jestem po wizycie. Coś tam się zaczyna dziać bo szyjka się skraca i jest rozwarcie na dwa palce. Ale główka jeszcze dość wysoko. Mam już zacząć działać w ze sprzątaniem, schodami itp.

7 sierpnia mam wizytę (38tc) i wtedy zrobimy masaż szyjki. Moja gin chciała już dziś zrobić ale dopiero dziś pobieraliśmy gbs. Jeśli nie ruszy to dostanę skierowanie na indukcję w 39 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow To już za chwilę będzie po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 13:37   #939
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam 2 sztuki używanych piżamek z newbie w rozm. 50 bo u nich wypadają ciuszki większe
Porobię zdjęcia wszystkiego z newbie używanego co upolowałam jak przyjdą mi pozostałe paczuszki <3

A ogólnie kupuję do rozm. 62 Będę miała sporo po Ninie z 68, jak się pojawią nowe kolekcje to powybieram te których mi brakuje
A gdzie to kupujesz? bo jak widzę ceny na fb tych używanych ubranek z newbie to aż mi oczy wychodzą
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

Ja jestem po wizycie. Coś tam się zaczyna dziać bo szyjka się skraca i jest rozwarcie na dwa palce. Ale główka jeszcze dość wysoko. Mam już zacząć działać w ze sprzątaniem, schodami itp.

7 sierpnia mam wizytę (38tc) i wtedy zrobimy masaż szyjki. Moja gin chciała już dziś zrobić ale dopiero dziś pobieraliśmy gbs. Jeśli nie ruszy to dostanę skierowanie na indukcję w 39 tyg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Działaj, działaj bo jeszcze Cię wyprzedzę 🤣
Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Normalnie, aż uklucie zazdrości sie czuje, że już trzymam kciuki, żeby ruszyło samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak miałaś z poprzednimi ciazami? Urodziłaś w terminie, po?
Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Sunshine16 ale super! Jeszcze chwila i bobas będzie z Wami 🥰

Ja dzisiaj robię wielkie porządki w szafie, No mąż skończył remontować sypialnie... mam szafę wnękowa na cała długość ściany i mam wrażenie, ze znowu ją zagracam... najwiecej miejsca zajmuje moja suknia ślubna

I dzisiaj stało się coś dziwnego, kichnęłam i coś ze mnie wyleciało biały śluz i woda/siku, sama nie wiem czym była ta ciecz... aż się wystraszyłam
A sprawdzalas czy pachnie moczem?
Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam na 10 więc spacery po schodach na pewno będą
Póki co to jestem tak opuchnięta tam na dole i jeszcze dodatkowo obolała po badaniu, że nie wiem kiedy męża dopuszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia w spacerach po schodach ja tam będę stawiać na sprzątanie bo po schodach mam problem wejść nawet na pierwsze piętro o mężu już nawet nie wspomnę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

A tak dodatkowo. Jestem (znowu) po wizycie wyniki są w miarę okej, USG dobrze, szyjka "stabilna" czyli chyba nie zmieniła się przez tydzień no i dowiedziałam się, ze mały ma włoski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 13:47   #940
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mi to też nie pasuje, ale z rabatem uzbierałam nawet więcej niż 5 produktów, bo teściowa się podłączyła do zakupów i mąż chciał perfumy

Ani mi nie mów o wiosce, bo ja całe życie mieszkałam w mieście, a teraz siedzę na wsi, bo mąż nie chce się przeprowadzić. Co prawda nie jest to typowa wieś, bo jest biblioteka, ośrodek zdrowia, targ i dużo sklepów, ale to jednak nie miasto...Wow To już za chwilę będzie po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to miasteczko ale człowiek przyzwyczaja się do tego że większość rzeczy jest na wyciągnięcie ręki. I brak produktu to jest bardzo rzadkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 16:06   #941
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
A gdzie to kupujesz? bo jak widzę ceny na fb tych używanych ubranek z newbie to aż mi oczy wychodzą Działaj, działaj bo jeszcze Cię wyprzedzę 🤣Jak miałaś z poprzednimi ciazami? Urodziłaś w terminie, po? A sprawdzalas czy pachnie moczem? Powodzenia w spacerach po schodach ja tam będę stawiać na sprzątanie bo po schodach mam problem wejść nawet na pierwsze piętro o mężu już nawet nie wspomnę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

A tak dodatkowo. Jestem (znowu) po wizycie wyniki są w miarę okej, USG dobrze, szyjka "stabilna" czyli chyba nie zmieniła się przez tydzień no i dowiedziałam się, ze mały ma włoski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie pocuesze nikogo, mam jakąś leniwą macice, moja mama tez tak miała, pierwszego syna urodziłam 19 dni po terminie i to po 3 dniach zastrzyków i dwóch dniach z oksytocyną, a drugiego 15 dni po terminie tego samego dnia, gdy podali mi okscytocyne, trzeci cesraka 8 dni przed terminem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-27, 17:33   #942
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 18:48   #943
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Ja nie pocuesze nikogo, mam jakąś leniwą macice, moja mama tez tak miała, pierwszego syna urodziłam 19 dni po terminie i to po 3 dniach zastrzyków i dwóch dniach z oksytocyną, a drugiego 15 dni po terminie tego samego dnia, gdy podali mi okscytocyne, trzeci cesraka 8 dni przed terminem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Faktycznie, nie pocieszasz 🤣 19 dni po terminie a ja myślałam, że do 14 dni po terminie musi wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 19:23   #944
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Faktycznie, nie pocieszasz 🤣 19 dni po terminie a ja myślałam, że do 14 dni po terminie musi wyjść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tylko teoria, bo w sumie te 14 dni do tylu i do przodu to prawidłowy czas, wiec jakby po terminie było 5 dni hehe, dlatego ja jestem sceptyczna zawsze do tych obliczeń. Ktoś może miec długie cykle, zajść w ciążę zupelnie w innym czasie niz wskazuje termin OM, a na usg dziecko widac większe, bo po prostu jest większe itd itd. Spotkałam się z opinią, że gdyby nie indukowali mi porodu, to i tak by dziecko wyszło wtedy, gdyby było na to gotowe, bo ja szczerze mówiąc myślałam, że gdybym żyła w czasach gdy jeszcze nie znali tak medycyny, to pewnie bym umarła razem z dzieckiem, ale może faktycznie , były po prostu moje dzieci jeszcze na to nie gotowe? Nie wiem. Obydwoje tez ważyli 3600g, wiec to tez dowodzi raczej, że porod w całkiem całkiem czasowo chwili trzeci po cesarce przed terminem z kolei lżejszy, bo 3380g wiec wszystko by sie zgadzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 22:28   #945
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Rielle
Na grupie fb "newbie kup i sprzedaj"
Kupuje np piżamki za 30 zł (nowe około 70 zł), dzisiaj upolowałam taki cieplejszy bawełniany kombinezonik za 35 zł w idealnym stanie ( normalnie na stronie był zdaje się za 79 czy 89 zł) i rozpinany sweterek za 30 zł. Także sporo oszczędzam Chociaż wiadomo, mogłabym kupić np w pepco za tą cene całkiem nowe, ale mi wzory newbie bardzo odpowiadają i jakość też
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-27, 23:08   #946
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

A ja dostałam od koleżanki pare rzeczy z Newbie w idealnym stanie. I ok, fajne są. Ale moim zdaniem niczym nie różnią się jakością chociażby od H&M, które na wyprzedażach, z kodami itp można upolować sporo taniej niż Newbie dla mnie za używany pajacyk 30zl to jest dużo. Mnie taniej wychodzi z jakimis kodami nowy z H&M a w Pepco czy z Sinsaya to można dwa nowe w tej cenie wychaczyc, choć wiadomo jakoś jest już słabsza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 03:51   #947
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja z Newbie staram się kupować na wyprzedażach. Niestety raz kupiłam używaną rzeczy w stanie idealnym no ale uważam że była w stanie maksymalnie db.
No i czasami widać że niektórzy sprzedają dla zarobku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 08:56   #948
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
A ja dostałam od koleżanki pare rzeczy z Newbie w idealnym stanie. I ok, fajne są. Ale moim zdaniem niczym nie różnią się jakością chociażby od H&M, które na wyprzedażach, z kodami itp można upolować sporo taniej niż Newbie dla mnie za używany pajacyk 30zl to jest dużo. Mnie taniej wychodzi z jakimis kodami nowy z H&M a w Pepco czy z Sinsaya to można dwa nowe w tej cenie wychaczyc, choć wiadomo jakoś jest już słabsza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Piżamki z hm są zazwyczaj z bardzo cienkiej bawełny. Mi taka nie odpowiada. Ale każdy ma swoje upodobania jednemu będzie się podobać innemu nie. Mi się ogólnie nie podoba stylistyka hm, a newbie bardzo dlatego wolę kupić używane z newbie niż nowe z hm

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja z Newbie staram się kupować na wyprzedażach. Niestety raz kupiłam używaną rzeczy w stanie idealnym no ale uważam że była w stanie maksymalnie db.
No i czasami widać że niektórzy sprzedają dla zarobku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, szkoda że się nacięłaś :/
Mi się jeszcze nie zdarzyło. Choć wiadomo, ryzyko jest zawsze, kiedy kupuje się ubranka używane.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 09:15   #949
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja też się nadzialam na używane. Kupiłam zestaw. Miał być stan idealny, założone raz lub wcale i faktycznie może z 2 rzeczy takie były. A po drugie nie zgadzał się rozmiar, niektóre rzeczy były większe, a inne kilka rozmiarów mniejsze. Ale cena za sztukę wyszła chyba 3,5zł więc już odpuściłam.

No niestety raz się trafi a raz nie.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-28, 09:25   #950
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

To prawda :/ ja się naciełam przy pierwszym dziecku, kupiłam zestaw używanych ubranek różnych firm i niestety, mało co z tego córa wynosiła
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 11:04   #951
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Więc z tymi używanymi to serio jest różnie. Ogólne cena to jakoś 20 zł za te leginsy ale mówię czasami chyba jednak warto polować na promocje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 13:01   #952
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

To już wybór chyba indywidualny
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 13:25   #953
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Hej, pewnie mnie już nie pamiętacie Nie mogę wejść na wizaż od kilku tygodni, dzisiaj dopiero na kompie mi się udało ale widzę, że piszecie normalnie, więc to chyba wina mojego telefonu... Wszystkiego nie nadrobię. U nas ostatnio na wizycie rozwarcie na palec i szyjka lekko miękka niby gin powiedział, że mam żyć normalnie , nie oszczędzać się no ale to był dopiero skończony 34 tydzień, niestety to był lekarz na zastępstwo, bo moja prowadząca na urlopie. 6 mam wizytę u mojej gin zobaczę co ona powie.
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-28, 14:52   #954
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Sunshine16 to już zaraz!

Bezimienna2019 ja suknię ślubną sprzedałam bardzo szybko po weselu właśnie przede wszystkim nie miałam jej gdzie trzymać. Jeśli chodzi o kichnięcie to też tak nieraz mam

Karolina_zb my od 4 lat mieszkamy na wsi i do miasta bym już nie wróciła! też mamy ośrodek zdrowia, bibliotekę, biedronkę 🤣 wcześniej w mieście mieszkaliśmy, woj. śląskie, teraz woj. łódzkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 08:40   #955
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja byłam dzisiaj na pobraniu - morfo, mocz, HIV, TSH i FT4. Nie rozumiem po co mnie umówili na 7.55, skoro do zabiegowego weszłam i tak o 8.35... I jeszcze musiałam tłumaczyć pielęgniarce, że Free T4 to jest badanie FT4 i takie mam mieć zrobione jak jej powiedziałam, żeby poszła sobie do rejestracji wyjaśniać, że nie mam wydrukowanego skierowania to mi wyjechała, że nie muszę być taka niemiła

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 09:33   #956
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Hej wszystkim ja też rodzę we wrześniu i mam do Was pytanie, czy któraś z Was lub Waszych znajomych wie jak wygląda sytuacja w szpitalu na polnej w Poznaniu? Z tego co wiem to nadal obowiązuje zakaz porodów rodzinnych i zakaz odwiedzin po porodzie i ja to rozumiem, nastawiłam się na to, ale jak to wygląda po porodzie, czy położne zabierają dzieci na jakiś czas czy trzeba sobie radzić samemu? Gdy pierwszy raz tam rodziłam to czas kiedy przychodził mąż na odwiedziny przeznaczałam na szybką kąpiel lub grubszą sprawę w toalecie, ale teraz kiedy nie będzie odwiedzin to nie wiem jak to będzie, nie wiem jak to rozegrać organizacyjnie gdybym chciała się umyć a dziecko mi na to nie pozwoli. Orientujecie się jak to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 10:13   #957
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Zapewne tak jak w każdym szpitalu możesz poprosić o przypilnowanie dziecka przez współlokatorkę sali lub położną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 11:52   #958
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ja też rodzę we wrześniu i mam do Was pytanie, czy któraś z Was lub Waszych znajomych wie jak wygląda sytuacja w szpitalu na polnej w Poznaniu? Z tego co wiem to nadal obowiązuje zakaz porodów rodzinnych i zakaz odwiedzin po porodzie i ja to rozumiem, nastawiłam się na to, ale jak to wygląda po porodzie, czy położne zabierają dzieci na jakiś czas czy trzeba sobie radzić samemu? Gdy pierwszy raz tam rodziłam to czas kiedy przychodził mąż na odwiedziny przeznaczałam na szybką kąpiel lub grubszą sprawę w toalecie, ale teraz kiedy nie będzie odwiedzin to nie wiem jak to będzie, nie wiem jak to rozegrać organizacyjnie gdybym chciała się umyć a dziecko mi na to nie pozwoli. Orientujecie się jak to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Według przepisów jakie „wywalczyliśmy” położne nie mogą zabierać dzieci do pilnowania. W szpitalu po porostu zgłasza się ze np idzie się pod prysznic i położne co jakiś czas zaglądają do sali czy wszystko ok- ale to jak się jest samemu na sali. A w praktyce pilnuje ci pani z łóżka obok a potem ty pilnujesz jej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 12:03   #959
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
Według przepisów jakie „wywalczyliśmy” położne nie mogą zabierać dzieci do pilnowania. W szpitalu po porostu zgłasza się ze np idzie się pod prysznic i położne co jakiś czas zaglądają do sali czy wszystko ok- ale to jak się jest samemu na sali. A w praktyce pilnuje ci pani z łóżka obok a potem ty pilnujesz jej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja z synem szlam do położnych wieczorem i prosiłam, zeby sie nim zajęły, bo nie daje sobie rady. To było w nocy po cesarce, zajęły się nim bez problemu, i tak musiał być dokarmiony mm, bo ja w igole cycki zgubiłam gdzieś po znieczuleniu. Mało tego, jak przyszłam w nocy po niego po drzemce, była gdzies 3 w novy, to powiedziały mi, ze tak się darł, ze na zmianę na rękach go nosiły, żebym się wyspała także wszystko zależy od położnych. Ja po cc, mimo ogromnej odporonosci na ból, nie bylam w stanie całą noc być przy synku aktywna. I to jest najgorszy minus cesarki, wole sama zajmować się dzieckiem, a do teraz nie mogę się wyzbyć poczucia winy, ze nie dałam rady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-29, 12:41   #960
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Właśnie mąż mi też proponował aby współlokatorka popilnowała dziecka, a ja jej, ale powiem szczerze, że nie chciałabym obarczać odpowiedzialnością inną kobietę ktora sama pilnuje własnego dziecka i nie wiadomo jak siè będzie czuła po swoim porodzie, dlatego że ja też nie chciałabym pilnować dziecka innej kobiety. Wiem trochę samolubne podejscie, no ale mi to nie pasuje. Zostaje mi chyba wykorzystać czas kiedy położne będą zabierały malucha na kąpiel i wtedy ja też szybko wskoczę pod prysznic. Chociaż liczę na to że z uwagi na sytuację wirusową i brak odwiedzin to może jednak położne pomagają nieco bardziej. Po pierwszym porodzie synek był ze mną od momentu jak tylko się pojawił na swiecie, miałam cc i mimo bólu wszystkim zajmowałam się sama, dałam sobie radę, teraz też sobie poradzę, jak tylko dziecko zaśnie będę musiała korzystac z okazji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.