Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 17:46   #3811
fizol87
Raczkowanie
 
Avatar fizol87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 173
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 1717 Pokaż wiadomość
Witam
Dzisiaj kochałam się z chłopakiem i skończył we mnie bez zabezpieczenia. Nie wiem czy mam dni płodne Bo moje miesiączki ostatnio nie są zbyt regularne. Ostatnią miałam 6 lipca i cykl trwał 30 dni natomiast poprzedni 36 i tak to sie waha. a dzisiaj jest 20 dzień cyklu. W sobote bolał mnie jajnik i dół brzucha myślę, że mogła być to owulacja ale nigdy jej nie obserwowałam no i nie zawsze boli mnie jajnik. No, ale czy jest szansa że mogę zajść? Jeżeli cykl trwałby 30 dni tak jak poprzedni to jest to ostatni dzień płodny. A jeśli nie to jest szansa?
smierdzi zepolem policystycznych jajnikow
__________________
Jedno zycie w jednym tempie, jedno bicie z jednym sercem...
fizol87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:01   #3812
1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

To widzisz mam cholernego pecha! I o ile wiem to forum jest po to, żeby zadawać takie pytania i rozmawiać, wymieniać się informacjami i poradami. ;/
Widocznie to forum jest inne;/
1717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 21:33   #3813
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Oczywiście, że forum po to jest
Ale forum to nie test ciążowy... A skoro uprawiasz seks bez zabezpieczenia to chyba sama wiesz ,że to staranie się o tą ciąże a nie zapobieganie jej...
A my nie powiemy Ci czy tym razem zaciążyłaś czy może znowu Ci się upiekło...
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 11:09   #3814
krakoow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

po jakim czasie od stosunku można najwcześniej wykluczyć ciążę w 100%?
krakoow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 11:35   #3815
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez 1717 Pokaż wiadomość
Witam
Dzisiaj kochałam się z chłopakiem i skończył we mnie bez zabezpieczenia. Nie wiem czy mam dni płodne Bo moje miesiączki ostatnio nie są zbyt regularne. Ostatnią miałam 6 lipca i cykl trwał 30 dni natomiast poprzedni 36 i tak to sie waha. a dzisiaj jest 20 dzień cyklu. W sobote bolał mnie jajnik i dół brzucha myślę, że mogła być to owulacja ale nigdy jej nie obserwowałam no i nie zawsze boli mnie jajnik. No, ale czy jest szansa że mogę zajść? Jeżeli cykl trwałby 30 dni tak jak poprzedni to jest to ostatni dzień płodny. A jeśli nie to jest szansa?
szansa jest zawsze, jesli wspolzyjesz bez zabezpieczenia. zrob test 14 dni po stosunku.

Cytat:
Napisane przez 1717 Pokaż wiadomość
To widzisz mam cholernego pecha! I o ile wiem to forum jest po to, żeby zadawać takie pytania i rozmawiać, wymieniać się informacjami i poradami. ;/
Widocznie to forum jest inne;/
Cytat:
Napisane przez krakoow Pokaż wiadomość
po jakim czasie od stosunku można najwcześniej wykluczyć ciążę w 100%?
14 dni po stosunku.

Cytat:
Napisane przez alice717 Pokaż wiadomość
Napisałam, że był to ten okres przy pierwszym wzięciu tabletek, czyli jeszcze prawidziwa miesiączka, nie żadne krwawienie z odstawienia... I tylko o to pytam.
Przeczytalam jeszcze raz Twoj poprzedni post i nie rozumiem o co Ci chodzi.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 18:32   #3816
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

razem z partnerem staramy sie o dzidziusia. 9 lipca dostalam miesiaczke, cykle mam co 31,32 dni, wiec moje dni plodne rozpoczely sie 22, dla potwierdzenia zakupilam testy owulacyjne, wykonywalam w sobote i byly 2 slabe kreseczki, jednak w niedziele i poniedzialek byly 2 mocne kreski, wedlug kalendarza jajeczkowanie powinno wystapic w srode czyli jutro, jednak przed chwila zrobilam znowu test owulacyjny i pokazaly sie bardzo slabe kreski, czy ktos ie o co moze chodzic?
bede wdzieczna za wszelkie informacje
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:37   #3817
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
razem z partnerem staramy sie o dzidziusia. 9 lipca dostalam miesiaczke, cykle mam co 31,32 dni, wiec moje dni plodne rozpoczely sie 22, dla potwierdzenia zakupilam testy owulacyjne, wykonywalam w sobote i byly 2 slabe kreseczki, jednak w niedziele i poniedzialek byly 2 mocne kreski, wedlug kalendarza jajeczkowanie powinno wystapic w srode czyli jutro, jednak przed chwila zrobilam znowu test owulacyjny i pokazaly sie bardzo slabe kreski, czy ktos ie o co moze chodzic?
bede wdzieczna za wszelkie informacje
korzystasz z kalkulatora internetowego do obliczania owulacji? po co?
jak masz test owulacyjny to jest on najbardziej wiarygodny
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 20:07   #3818
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
korzystasz z kalkulatora internetowego do obliczania owulacji? po co?
jak masz test owulacyjny to jest on najbardziej wiarygodny

poniewaz chce byc pewna ze nie przegapie dni plodnych. zastanawia mnie tylko to dlaczego przez te dwa dni byly mocne ciemne kreski a dzisiaj juz nie.
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:19   #3819
baterflaj111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczynki. Mam pytanie, czy robiąc test ciążowy i dodając może 5-6 kropli moczu (w ulotce napisane było dokładnie 4) mogę uzyskac fałszywy wynik? czy ilosc moczu nie ma większego znaczenia? ( test KOMFORT) Pozdrawiam
baterflaj111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:32   #3820
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Question Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez baterflaj111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Mam pytanie, czy robiąc test ciążowy i dodając może 5-6 kropli moczu (w ulotce napisane było dokładnie 4) mogę uzyskac fałszywy wynik? czy ilosc moczu nie ma większego znaczenia? ( test KOMFORT) Pozdrawiam

wszystko zalezy od tego w ktorym dniu po prawdopodobnym zaplodnieniu wykonujesz test.
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 15:30   #3821
Peyton22
Raczkowanie
 
Avatar Peyton22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez baterflaj111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki. Mam pytanie, czy robiąc test ciążowy i dodając może 5-6 kropli moczu (w ulotce napisane było dokładnie 4) mogę uzyskac fałszywy wynik? czy ilosc moczu nie ma większego znaczenia? ( test KOMFORT) Pozdrawiam
Wydaję mi się, że nie ma to znaczenia
Peyton22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 16:00   #3822
Bezpowrotna
Raczkowanie
 
Avatar Bezpowrotna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

A ja dalej nie mam okresu czekam czekam , 3 dzien spóźnienia i nawet nie czuje jakbym miała go dostać...
__________________
A miało być tak pięknie...
Bezpowrotna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 16:26   #3823
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Bezpowrotna Pokaż wiadomość
A ja dalej nie mam okresu czekam czekam , 3 dzien spóźnienia i nawet nie czuje jakbym miała go dostać...
3dni to zadne spoznienie. poczekaj cierpliwie i nie denerwuj sie.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 17:25   #3824
Jiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć dziewczyny. Moje pytanie będzie jak większość tutaj głównie po to aby się troszkę uspokoić. Kochałam się z chłopakiem 9 dnia cyklu (cykle mam 24-27 dni więc wypadało w dni płodne) użyliśmy prezerwatywy, ale po wszystkim zaraz po tym jak zdjął prezerwatywę zaczął mnie jeszcze pieścić. Nie myślałam o tym do przedwczoraj kiedy to zaczęla mnie boleć niemiłośiernie prawa pachwina. Czuje takie ostre kłucie pachwinie cały czas a jak siedzę to promieniuje na udo i co jakiś czas ból krzyży na wysokości nerek po lewej lub prawej stronie nigdy obu na raz. powiększyły mi się sutki, nie wiem czy przed okresem wcześniej miałam takie objawy nie zaobserwowałam tego natomiast zawsze przed okresem miałam strasznie drażliwe brodawki a teraz nic nie boli. I sikam co chwilę. Mam temperature mierzoną co rano 37.0 a popołudniu 37,7. Jeśli chodzi o śluz jestem sucha tylko co jakiś czas pojawia się trochę mentny "glut" trochę jakby ten w okolicy owulacji przed okresem zawsze byłam sucha. Dzisiaj jest 22 dc czyli 13 dni od stosunku. Zrobiłam test ciążowy (pink test i wczoraj i dzis) na obu krecha kontrolna jest mocna i gruba a testowa jak się spojrzy pod światło widać gdzie być powinna ale nie jest w żaden sposób zaznaczona. Pamiętam, że 4 - 5 dni po stosunku zauważyłam kropelkę krwi na bieliźnie - ale uznałam że to nic ważnego ponieważ moja mama zawsze plamiła w dniu owulacji mnie się to nie zdarzało, ale zawsze mogło się zacząć. Trochę się denerwuje bo jak zaczęła mnie boleć pachwina to zrobiłam sobie naprawdę bardzo gorącą kąpiel na rozgrzanie i z 30-40 minut siedziałam w wannie, teraz przeczytałam że w pierwszych tygodniach ciąży gorąca kąpiel może poiwodować duże uszkodzenia płodu. Myślicie, że mogę być w ciąży? czy to wygląda na objawy ciążowe? a jeżeli tak to czy ta kąpiel mogłaby zaszkodzić?
Jiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 22:01   #3825
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Peyton22 Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że nie ma to znaczenia
to ma duze znaczenie. podaj dlugosc cyklow, kiedy mialas ostatnia miesiaczke to Ci pomozemy.
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 22:06   #3826
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Jiana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Moje pytanie będzie jak większość tutaj głównie po to aby się troszkę uspokoić. Kochałam się z chłopakiem 9 dnia cyklu (cykle mam 24-27 dni więc wypadało w dni płodne) użyliśmy prezerwatywy, ale po wszystkim zaraz po tym jak zdjął prezerwatywę zaczął mnie jeszcze pieścić. Nie myślałam o tym do przedwczoraj kiedy to zaczęla mnie boleć niemiłośiernie prawa pachwina. Czuje takie ostre kłucie pachwinie cały czas a jak siedzę to promieniuje na udo i co jakiś czas ból krzyży na wysokości nerek po lewej lub prawej stronie nigdy obu na raz. powiększyły mi się sutki, nie wiem czy przed okresem wcześniej miałam takie objawy nie zaobserwowałam tego natomiast zawsze przed okresem miałam strasznie drażliwe brodawki a teraz nic nie boli. I sikam co chwilę. Mam temperature mierzoną co rano 37.0 a popołudniu 37,7. Jeśli chodzi o śluz jestem sucha tylko co jakiś czas pojawia się trochę mentny "glut" trochę jakby ten w okolicy owulacji przed okresem zawsze byłam sucha. Dzisiaj jest 22 dc czyli 13 dni od stosunku. Zrobiłam test ciążowy (pink test i wczoraj i dzis) na obu krecha kontrolna jest mocna i gruba a testowa jak się spojrzy pod światło widać gdzie być powinna ale nie jest w żaden sposób zaznaczona. Pamiętam, że 4 - 5 dni po stosunku zauważyłam kropelkę krwi na bieliźnie - ale uznałam że to nic ważnego ponieważ moja mama zawsze plamiła w dniu owulacji mnie się to nie zdarzało, ale zawsze mogło się zacząć. Trochę się denerwuje bo jak zaczęła mnie boleć pachwina to zrobiłam sobie naprawdę bardzo gorącą kąpiel na rozgrzanie i z 30-40 minut siedziałam w wannie, teraz przeczytałam że w pierwszych tygodniach ciąży gorąca kąpiel może poiwodować duże uszkodzenia płodu. Myślicie, że mogę być w ciąży? czy to wygląda na objawy ciążowe? a jeżeli tak to czy ta kąpiel mogłaby zaszkodzić?
poczekaj do dnia w ktorym powinnas dostac okres. wtedy zrob test ciazowy, bedzie najbadziej wiarygodny lub po prostu poczekaj na miesiaczke i wtedy test. co do goracej kapieli t pierwsze slysze ale o to najlepiej zapytaj swojego ginekologa. Twoje objawy nie wskazuja na objawy ciazy, jedynie powiekszone sutki, ale takie objawy dopiero w 4-6 tyg ciazy.
Nie martw sie na zapas
Zrob test w dniu spodziewanej miesiaczki, najlepiej rano
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 23:04   #3827
baterflaj111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

test wykonałam 15 dni po stosunku. Ma więc to znaczenie?
baterflaj111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 08:28   #3828
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez baterflaj111 Pokaż wiadomość
test wykonałam 15 dni po stosunku. Ma więc to znaczenie?
jezeli test wykonalas 15 dni po stosunku i bylo to w okolicy dnia spodziewanej miesiaczki moze miec to jakies znaczenie ale napewno nie duze, jezeli jednak prawdopodobne zaplodnienie odbylo sie na poczatku cyklu nie ma to znaczenia bo prawdopodobnie nie jestes w ciazy wiec bez stresu
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:18   #3829
baterflaj111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Opisze dokładnie jak było do pełnego stosunku nie doszło. "ubrudziłam się" płynem wydzielanym przed wytryskiem. Było to 11 lipca. Okres dostałam 17 lipca. Trwał normalnie 5 dni. Na poczatku plamienie potem krwawienie. Postanowiłam wykonac test po około 2 tygodniach. wyszedł negatywny. Jednak doczytałam na ulotce ze kropli moczu daje sie w tym tescie dokładnie 4 ja jak pisałam wcześniej dałam 5-6. Dośc dziwnie się czuję, szybko chce mi sie jesc, boli mnie głowa, rano wydaje mi się ze mam mdłosci. Chociaz może to wynik stresu Najrozsądniej zapewne wykonac jeszcze jeden test prawda?
baterflaj111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 10:25   #3830
Peyton22
Raczkowanie
 
Avatar Peyton22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez baterflaj111 Pokaż wiadomość
Opisze dokładnie jak było do pełnego stosunku nie doszło. "ubrudziłam się" płynem wydzielanym przed wytryskiem. Było to 11 lipca. Okres dostałam 17 lipca. Trwał normalnie 5 dni. Na poczatku plamienie potem krwawienie. Postanowiłam wykonac test po około 2 tygodniach. wyszedł negatywny. Jednak doczytałam na ulotce ze kropli moczu daje sie w tym tescie dokładnie 4 ja jak pisałam wcześniej dałam 5-6. Dośc dziwnie się czuję, szybko chce mi sie jesc, boli mnie głowa, rano wydaje mi się ze mam mdłosci. Chociaz może to wynik stresu Najrozsądniej zapewne wykonac jeszcze jeden test prawda?
Jeżeli nie współżyłaś to prawdopodobieństwo ciąży kręci się wokół zera Tym bardziej, że miałaś miesiączkę. Jeśli jednak ma Cię to uspokoić to zrób jeszcze jeden test
Peyton22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 11:09   #3831
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez baterflaj111 Pokaż wiadomość
Opisze dokładnie jak było do pełnego stosunku nie doszło. "ubrudziłam się" płynem wydzielanym przed wytryskiem. Było to 11 lipca. Okres dostałam 17 lipca. Trwał normalnie 5 dni. Na poczatku plamienie potem krwawienie. Postanowiłam wykonac test po około 2 tygodniach. wyszedł negatywny. Jednak doczytałam na ulotce ze kropli moczu daje sie w tym tescie dokładnie 4 ja jak pisałam wcześniej dałam 5-6. Dośc dziwnie się czuję, szybko chce mi sie jesc, boli mnie głowa, rano wydaje mi się ze mam mdłosci. Chociaz może to wynik stresu Najrozsądniej zapewne wykonac jeszcze jeden test prawda?
To niemozliwe, zebys byla w ciazy. Plemniki to nie terminatory, poza tym mialas miesiaczke. Nie ma sensu wg mnie robic kolejnego testu.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 13:19   #3832
Peyton22
Raczkowanie
 
Avatar Peyton22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 142
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jak się dziewczyna tak stresuje to niech tam sobie zrobi
Peyton22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:13   #3833
Jiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 23
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jeszcze raz Wam pozawracam głowę. W poniedziałek muszę podjąć trudną decyzję dotyczącą miany pracy. Ciąża wykluczyłaby zmianę i musiałabym zostać w starej. Dzisiaj tj 23 dc (mam cykle 24-27dni) i 14 dni po felernym stosunku zrobiłam test beta HCG. wynik poniżej 1 czyli na pewno wyklucza ciąże?? czy na dzień przed miesiączką i 14 dni po stosunku może być za wcześnie na taki test?
Jiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 16:20   #3834
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez baterflaj111 Pokaż wiadomość
Opisze dokładnie jak było do pełnego stosunku nie doszło. "ubrudziłam się" płynem wydzielanym przed wytryskiem. Było to 11 lipca. Okres dostałam 17 lipca. Trwał normalnie 5 dni. Na poczatku plamienie potem krwawienie. Postanowiłam wykonac test po około 2 tygodniach. wyszedł negatywny. Jednak doczytałam na ulotce ze kropli moczu daje sie w tym tescie dokładnie 4 ja jak pisałam wcześniej dałam 5-6. Dośc dziwnie się czuję, szybko chce mi sie jesc, boli mnie głowa, rano wydaje mi się ze mam mdłosci. Chociaz może to wynik stresu Najrozsądniej zapewne wykonac jeszcze jeden test prawda?
mozesz wykonac test dla wlasnego spokoju ale raczej na 100% nie jestes w ciazy. Twoje objawy to wynik stresu i strachu przed ciaza
powtorz test dla samej siebie ale uwazam ze to zbedne
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:25   #3835
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

a ja z niecierpliwoscia czekam na dzien spodziewanej miesiaczki aby wykonac test...
Trzymajcie kciuki
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 20:43   #3836
abc1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez abc1987 Pokaż wiadomość
Wiem skąd się biorą dzieci, ale po porostu muszę się wygadać
Dwa tygodnie temu "zapomnieliśmy się" będąc pod wpływem alkoholu...
Od kilku dni jestem ospała, mam problemy z koncentracją. Dzisiaj zauważyłam, że odrzuciło mnie od fajek - próbowałam zapalić i musiałam przestać po kilku pociągnięciach - nie miałam tak jeszcze... może to po prostu dobry czas na definitywne pożegnanie się z nałogiem
Do dziwnych objawów dochodzą jeszcze problemy trawienne.
Niby miałam okres, ale trwał on 1,5 dnia (zaczął się w niedzielę, a skończył wczoraj - normalnie trwa on około 4-5 dni).
Dodam, że nie stresuję się sytuacją, więc to raczej nie ma wpływu na moje samopoczucie...
Wiem, że nikt nie jest jasnowidzem i nie powie mi, co się dzieje - powinnam zrobić test. Poczekam jeszcze kilka dni, bo teraz nie bardzo mam możliwość zrobienia go z przyczyn niezależnych ode mnie
Powiem Wam, że zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem nie powiększy mi się rodzina co o tym myślicie?
Zrobiłam test i wyszedł negatywny (zwykły test płytkowy-robiłam po południu i może to był błąd ). Od stosunku minęło trzy tygodnie (na podstawie objawów mogę stwierdzić, że miałam wtedy dni płodne - obserwuję to od dłuższego czasu).
Niedługo powinnam mieć owulację, ale nigdy wcześniej nie miałam tak silnych bóli jajników. Zazwyczaj przy owulacji bolał mnie jajnik z lewej strony (przyczyną była też torbiel, którą prawdopodobnie nadal mam).
Od kilku dni odczuwam silne kłucia obu jajników.
Nie chcę robić kolejnego testu z moczu, bo szkoda mi wydawać na nie kasy, a na test z krwi mogę iść dopiero w środę (siedzę w robocie w czasie pobierania krwi i nie mogę nawet na chwilę wyjść ).
We wtorek pogadam też z moim ginem, bo mam umówioną wizytę
No to się wygadałam
abc1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:07   #3837
baterflaj111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dziękuję dziewczyny za pomoc. Stresuję się troche. Jednak zazwyczaj staram sie byc odpowiedzialną osobą. I takie sprawy nie zdarzają się często. Chcę zeby wykonanie testu utwierdziło mnie w 100%. Nie wybaczyłabym sobie tego, że świadomie mogłabym szkodzic dzidziusiowi (np pijąc alkohol, badź ogólnie nie dbając o zdrowie)
baterflaj111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:35   #3838
adzia881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: tychy
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczyny! mój okres jest regularny co 28 dni, i wystapił tak jak powinien zaznaczam że ma bardzo skape miesiączki, pózniej jak nigdy odrzuciło mnie od papierosów i alkoholu! jak lubiłam napić sie zimnego piwka i zapalić do niego papieroska tak muszę go wylać bo natychmiast robi mi sie niedobrze, boli mnie głowa częściej niz zwykle. mineło 2 tygodnie od tej ostatniej miesiączki, po tygodniu od niej robiłam po południu test, wyszedł negatywny. czy mogę pomimo okresu byc w ciąży?
zaznaczam, że sie nie zabezpieczam i uprawam sex tzw przerywany, za ok 2 tyg powinnam dostać kolejna miesiączkę.
Proszę o poradę.
adzia881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 22:40   #3839
VMK
Rozeznanie
 
Avatar VMK
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 531
GG do VMK
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez adzia881 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! mój okres jest regularny co 28 dni, i wystapił tak jak powinien zaznaczam że ma bardzo skape miesiączki, pózniej jak nigdy odrzuciło mnie od papierosów i alkoholu! jak lubiłam napić sie zimnego piwka i zapalić do niego papieroska tak muszę go wylać bo natychmiast robi mi sie niedobrze, boli mnie głowa częściej niz zwykle. mineło 2 tygodnie od tej ostatniej miesiączki, po tygodniu od niej robiłam po południu test, wyszedł negatywny. czy mogę pomimo okresu byc w ciąży?
zaznaczam, że sie nie zabezpieczam i uprawam sex tzw przerywany, za ok 2 tyg powinnam dostać kolejna miesiączkę.
Proszę o poradę.
Nie napisałaś kiedy doszło do stosunku.
Tak czy siak stosunek przerywany to zadna metoda antykoncepcji i w ciąży możesz być.
VMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 23:01   #3840
abcd_abcd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam, mam taka sytuacje, w czerwcu kilka dni przed okresem kochalismy sie bez zabezpieczenia, ale potem normalnie dostalam 5dniową miesiaczkę. Więcej nie popełnilismy tego blłędu używalismy prezerwatyw, żadna nie pękł ani nic sie z nią nie stalo.W okresie dni plodnych kochalismy się raz. Od jakiegos tygodnia mam nabrzmiale bolace piersi jak przed kazdym okresem, dodam ze cykle mam nie regularne, jednak na mniej-wiecej wyliczony czas okres powinien sie juz pojawić, ale go nie ma. Ciąża jest bardzo możliwa?
abcd_abcd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.