Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-10, 11:29   #1021
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A jak się panowie Włosi porozumiewają - po polsku?? Pytam bo lubię mieć pewność ,że fryzjer mnie dobrze rozumie
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:08   #1022
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
A jak się panowie Włosi porozumiewają - po polsku?? Pytam bo lubię mieć pewność ,że fryzjer mnie dobrze rozumie
Doskonale po polsku się z nimi dogadasz, znają terminy i wiedzą o co chodzi
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 21:16   #1023
Mimikal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cześć Dziewczyny. Dostalam kilka prywatnych wiadomości - pytań o Asię, tę od Górnych, ktorej poszukiwania wytrwale perowadziłam. Może więc napiszę na forum: ona ma teraz salon na ul. Podgórnej róg Legionów, nie wiem czy mogę na forum podać tel. i adres... Co na to administrator
Asia w formie. Ja idę teraz w czwartek już kolejny raz na strzyżenie. Pozdrawiam wsyztskich.
Mimikal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:45   #1024
Mroowka Zet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Kochane
jako świeżynka toruńska próbuję sobie znaleźć tutaj swoje miejsce, i tym jest także znalezienie fryzjera na pełne zaufanie.. A ponieważ trochę latek żyję, to już wiem jaki styl pracy sprawdza się u mnie najlepiej. Więc poszukuję fryzjera, który z długości tnie na mokro, a kształt robi na sucho (u mnie na sucho dopiero widać w którą stronę idą moje włosy ). Który słucha co mnie wkurza we włosach i co bym chciała, potrafi zaproponować skuteczne rozwiązanie, ale za każdym razem wychodzę od niego z inną fryzurą i uśmiechem. Który ma tak dobre cięcie, że nie boi się mnie wypuścić z zakładu z włosami wymodelowanymi wyłącznie strumieniem powietrza (no bo ileż to razy wychodziłyście z natapirowanym wodogłowiem na włosach, które po umyciu było wielkim rozczarowaniem??)..A włosy przy odrastaniu nie tracą kształtu (za to zapewnia że mogę wpaść na 5 minut grzywkę podciąć... gratis).. I który koloryzuje również ODŻYWKAMI. Mam tak cienkie włosy, że farba zmywa się jak błyskawica - więc szkoda niszczyć włosów i skóry...
Da radę znaleźć kogoś takiego???
Cmoki wieczorne..

Ps. Już byłam w Gokka u p. Oli. Niestety cała operacja na mokro, cięcie mocno ostrożne i nudne, trochę po swojemu bez uwzględnienia moich sugestii. I włosy szybko zgubiły jakikolwiek kształt odrastając.. Echhh, i do koloryzacji tylko farba. Ale fakt, klilmat, atmosfera, niedostępność liderów... Szacun
Mroowka Zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 14:37   #1025
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

a czy któraś korzystała z usług salonu Keune na Mickiewicza ??
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 01:40   #1026
masseur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 54
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
A ja z całą odpowiedzilnością polecam
WIZARD! Mieści się w kwadracie na
Konstytucji 3 Maja na sklepem CCC.
Właściciel -Marcin to prawdziwy mistrz
nożyczek! Tnie jak nikt inny w Toruniu-
totalne show! Podpowiada jaka
fryzurka pasuje do twojego kształtu
głowy, twarzy,jak lubisz je układać, czy
prostujesz,jakie poprostu lubisz mieć!
Nie zmienię go narazie na nikogo.
Dałam mu wolną rękę w doborze
fryzury i nie żałuję!Chodzą tam moje
koleżanki i są zachwycone! Ma
poprostu chłopak dryg do tego! Za
obcięcie płaciłam 35zł z myciem i
prostowaniem.
Tel. 056/648-61 -40
A jego pomocnik bosko masuje główkę
podczas mycia... .totalny odjazd...
Otóż tak się składa, że też jestem z Torunia i mam zamiar iść do fryzjera. Zawsze chodziłem do Reala w galerii, ale zawsze zcinali mnie za krótko. Jak to jest z tym Marcinem, którego tak ludzie chwalą? Czy jeśli pokażę mu zdjęcie fryzury, to tak mnie zetnie ? Bo w Realu gdy pokazałem babce zdjęcie średnich włosów z baczkami, postawionych na gumę to zcięła mnie prawie na łyso, a baczków żadnych nie było -.-

I ten Marcin ma swój salon? Znaczy tylko on w nim zcina, czy jest więcej fryzjerów?
masseur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 09:01   #1027
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny szukam naprawdę dobrego fryzjera w Toruniu, który specjalizuje się w farbowaniu włosów.
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 12:52   #1028
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja polecam Studio Urody CREATIVE ul. Chabrowa 24 a /2
Bardzo miła obsługa, cięcie jak najbardziej profesjonalne.
Na farbowaniu nie byłam, ale była moja mama. Ma bardzo suche włosy, a po wizycie w studiu jej włosy były mięciutkie i błyszczące przez ponad 2 tygodnie, kolor farby nie spłukiwał się szybko. Ceny nie są wygórowane.
Co miesiąc podcinam tam grzywkę i płacę 6zł za ścięcie.

Naprawdę polecam, zwłaszcza że to mała firma i szybko może stamtąd zniknąć jeśli się jej nie wspomoże finansowo

Jest też tam kosmetyczka-bardzo fajne zabiegi, które faktycznie coś dają naszej skórze.

POLECAM
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 15:59   #1029
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez kalacytrynka Pokaż wiadomość
Ja polecam Studio Urody CREATIVE ul. Chabrowa 24 a /2
Bardzo miła obsługa, cięcie jak najbardziej profesjonalne.
Na farbowaniu nie byłam, ale była moja mama. Ma bardzo suche włosy, a po wizycie w studiu jej włosy były mięciutkie i błyszczące przez ponad 2 tygodnie, kolor farby nie spłukiwał się szybko. Ceny nie są wygórowane.
Co miesiąc podcinam tam grzywkę i płacę 6zł za ścięcie.

Naprawdę polecam, zwłaszcza że to mała firma i szybko może stamtąd zniknąć jeśli się jej nie wspomoże finansowo

Jest też tam kosmetyczka-bardzo fajne zabiegi, które faktycznie coś dają naszej skórze.

POLECAM

Dziękuje za informacje.
Przede wszystkim zależy mi na fryzjerze, który mi dokona na włosach prepigmentacji i nie zrobi wielkich oczu kiedy o to poproszę
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:18   #1030
dziobas17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej!
Możecie mi polecić fryzjera, który potrafi przerzedzić bardzo gęste, a na dodatek kręcone włosy?! (Chyba nie ma trudniejszych do ścięcia włosów :/)
Pozdrawiam
dziobas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 11:46   #1031
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny! A ja potrzebuje fryzjera taniego, który fajnie wystylizuje (ułoży) włosy na wesele. Macie jakieś propozycje?
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 13:30   #1032
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

moja koleżanka chcesz nr na priva trenuje na mnie fryzury jest świetna
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:29   #1033
kot genetyczny
Raczkowanie
 
Avatar kot genetyczny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 170
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Byłam jakiś czas temu w salonie "Górny" w Plazie i mam bardzo mieszane uczucia. Pani miała fajny pomysł co do moich włosów, gorzej z wykonaniem. Miejscami obcięła je po prostu nierówno. Gdy zdejmowała mi pelerynkę, zerwała mi naszyjnik i nie powiedziała nawet "przepraszam". Przy płaceniu nabiła mi 50 złotych, zamiast 40 (ze zniżką dla studentów), mimo iż wcześniej pytałam, czy ta promocja jest aktualna i otrzymałam twierdzącą odpowiedź. Najlepsze było to, że gdy zwróciłam jej uwagę, że umawiałyśmy się na mniej, stwierdziła, że nie będzie wycofywać "bo już jej się nabiło". Komedia. Niestety nie pamiętam imienia tej pani.
__________________
Psi Anioł

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu
kot genetyczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:13   #1034
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez dziobas17 Pokaż wiadomość
Hej!
Możecie mi polecić fryzjera, który potrafi przerzedzić bardzo gęste, a na dodatek kręcone włosy?! (Chyba nie ma trudniejszych do ścięcia włosów :/)
Pozdrawiam
Dobre pytanie. Mam dużo włosów (z trzy osoby bym obdarowała i jeszcze miała gęste), do tego się kręcą (każdy w inną stronę). Zapuszczam je i już niestety nie nadają się do rozpuszczania, a ile można nosić związane. Dlatego chciałabym je ładnie wycieniować, najlepiej za nieduże pieniądze. Czy znacie dobre miejsce na ładne cieniowanie (czy inaczej mówiąc strzyżenie trudnych, gęstych włosów) za ok. 35 zł - włosy mają jakieś 50 cm?

Cytat:
Napisane przez kot genetyczny Pokaż wiadomość
Byłam jakiś czas temu w salonie "Górny" w Plazie i mam bardzo mieszane uczucia. Pani miała fajny pomysł co do moich włosów, gorzej z wykonaniem. Miejscami obcięła je po prostu nierówno. Gdy zdejmowała mi pelerynkę, zerwała mi naszyjnik i nie powiedziała nawet "przepraszam". Przy płaceniu nabiła mi 50 złotych, zamiast 40 (ze zniżką dla studentów), mimo iż wcześniej pytałam, czy ta promocja jest aktualna i otrzymałam twierdzącą odpowiedź. Najlepsze było to, że gdy zwróciłam jej uwagę, że umawiałyśmy się na mniej, stwierdziła, że nie będzie wycofywać "bo już jej się nabiło". Komedia. Niestety nie pamiętam imienia tej pani.
W sądzie z powództwem cywilnym byś wygrała ;d Jak można nabić wyższą cenę i tego nie zmienić ;x Słabo się postawiłaś. Dziewczyny, walczcie o swoje prawa
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 08:17   #1035
olkaloczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 42
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam,
Ja kupiłam voucher na sweet deal do salonu Poem, przy Szosie Lubickiej. Dzisiaj idę na farbowanie Ombre hair. Może któraś z was też tam była?
POZDRAWIAM

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

A co do tego salonu Ricci&Capricci. Przyjaciółka była tam na strzyżeniu z modelowaniem i nie była za bardzo zadowolona, ponieważ fryzjer ścinał dwie głowy na raz, co prawda efekt był dobry, ale trwało to długo. Jednakże nie polecam.
olkaloczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:15   #1036
cukierwarszawski
Przyczajenie
 
Avatar cukierwarszawski
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja polecam Salon Izabela na ul. Wodociągowej. Iza naprawdę zna się na rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o krótkie włosy. Do tego ceny całkiem przystępne
__________________
http://www.cukierwarszawski.blogspot.com


Zapraszam.
cukierwarszawski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 07:15   #1037
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez cukierwarszawski Pokaż wiadomość
Ja polecam Salon Izabela na ul. Wodociągowej. Iza naprawdę zna się na rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o krótkie włosy. Do tego ceny całkiem przystępne
czy ona czasem nie miała kiedyś swojego salonu na szosie chełmińskiej?
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 15:45   #1038
dziobas17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

[QUOTE=anjaa31;32660856]Dobre pytanie. Mam dużo włosów (z trzy osoby bym obdarowała i jeszcze miała gęste), do tego się kręcą (każdy w inną stronę). Zapuszczam je i już niestety nie nadają się do rozpuszczania, a ile można nosić związane. Dlatego chciałabym je ładnie wycieniować, najlepiej za nieduże pieniądze. Czy znacie dobre miejsce na ładne cieniowanie (czy inaczej mówiąc strzyżenie trudnych, gęstych włosów) za ok. 35 zł - włosy mają jakieś 50 cm?

Nie czekałam na rady na forum, bo mogłabym w ten sposób zapuścić włosy do pasa ;p Wybrałam się do salonu Chili na ul. Kościuszki.Skorzystałam z usług pani Sylwii. Włosy przerzedziła i wycieniowała dość mocno, ale tego wymagały moje piórka Nie jestem wniebowzięta, ale z mojej dotychczasowej fryzury trudno byłoby wykrzesać coś lepszego. Pani Sylwia na pewno nie zrobiła mi krzywdy, więc mogę polecić Zapłaciłam 40 złotych, więc w granicach rozsądku. Jeśli jesteś cierpliwa, to możesz zapisać się do tego salonu do pana Sławka. Nie wiem, jak poradziłby sobie z takimi jak nasze włosami, ale w strzyżeniu podobno jest bardzo dobry. No i przezabawny człowiek z niego
dziobas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 16:17   #1039
cukierwarszawski
Przyczajenie
 
Avatar cukierwarszawski
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
czy ona czasem nie miała kiedyś swojego salonu na szosie chełmińskiej?
Salon jest w bloku który stoi na rogu szosy chełmińskiej i wodociągowej tak naprawdę. Zanim otworzyła swój salon to pracowała u Górnych jak jeszcze mieli salon na Małych Garbarach
__________________
http://www.cukierwarszawski.blogspot.com


Zapraszam.
cukierwarszawski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 22:47   #1040
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez cukierwarszawski Pokaż wiadomość
Salon jest w bloku który stoi na rogu szosy chełmińskiej i wodociągowej tak naprawdę. Zanim otworzyła swój salon to pracowała u Górnych jak jeszcze mieli salon na Małych Garbarach
To pierwszy czy drugi salon od strony Wodociągowej? Bo właśnie byłam w pierwszym. Stwierdziłam, że nie ma co szukać nie wiadomo czego i poszłam do tego najbliżej mnie :P I jestem bardzo zadowolona. Włosy się ładnie układają, do tego dostałam opinię o stanie zdrowia włosów + zalecenie badania, więc myślę, że bardzo profesjonalnie
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:16   #1041
reeve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Ja chętnie podzielę się tym, kogo nie polecam. Salonu "Doriano" na ulicy Fałata.
W "Doriano" znalazłam się, aby podciąć swoje włosy. Pani fryzjerka, gdy usłyszała, że mam zniszczone końcówki, zaproponowała mi zabieg, z którego ja jednak nie skorzystałam. I być może to był błąd. Na wstępie zaznaczyłam, że mam nieumyte włosy, więc liczyłam, że zostaną przygotowane do cięcia. Ale nie! Fryzjerka spryskała je tylko wodą i podcięła. Później krótko podmodelowała. Efekt był taki, że wyszłam z nieco mokrymi i nieumytymi włosami z salonu. Zapłaciłam za tę usługę 30 zł. Jak za 10 minut spędzone w salonie fryzjerskim, zdecydowanie za dużo.
reeve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:25   #1042
karolcia399
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

witajcie
a czy ktoras z Was wie cos o kamili ze swiata fryzur na prostej? szukam szukam i nie moge jej odnaleźć
karolcia399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:12   #1043
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Dziewczyny mam bardzo długie (prawie do tyłka), proste, nie lubiące się układać (każde np. loki potraktowane najlepszym lakierem itd znikają w kilka godzin), cienkie włosy. U fryzjera byłam ostatnio prawie 5 lat temu

Ostatnio zobaczyłam salon Creative obok kościoła Colbego (bodajże wyszyńskiego) i myślałam żeby tam zajść - ważne żeby fryzjer mnie posłuchał bo jak dam włosy mojej siostrze (również fryzjerka) to wiem, że zetnie mi z 15-20cm przynajmniej (ostatnim razem tak było jak chciałam by podcięła końcówki mi). Myślę też o jakimś zabiegu na moje zniszczone i przesuszone włosy. Aha - i nie orientuję się kompletnie w cenach tego typu usług I jeszcze mam nadzieję, że fryzjer mnie nie zwyzywa za to, że co 2-3 mycia farbuję włosy Gencjaną na fiolet
Nie wiem czy jakąś konkretną fryzurę da się wykrzesać z tak długich włosów nie tracąc na długości Poradźcie coś

Edytowane przez Banshee666
Czas edycji: 2012-04-23 o 20:13
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:21   #1044
voix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej Dziewczyny!

czy wiecie może gdzie został przeniesiony salon fryzjerki Atelier Urody przy Szosie Chełmińskiej 119C, a dokładniej gdzie może pracować fryzjer Roman z tego salonu.
Poszłam tam dzisiaj żeby się zapisać i pocałowałam klamkę, uprzejmy pan z solarium obok poinformował mnie, że studio zostało gdzieś przeniesione, ale dokładnie nie wie gdzie, kazał mi sprawdzić na Wybickiego, niestety po salonie, ani fryzjerze ani śladu.
wyjednam za miesiąc i chciałam by ktoś w końcu doprowadził moje włosy do porządku (ścięcie i kolor) bo po ostatniej wizycie w Hair Studio w Copernicusie wyglądały okropnie...

Może, któraś z Was coś słyszała? widziała? cokolwiek...
voix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 23:05   #1045
nuala7
Przyczajenie
 
Avatar nuala7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam


Możecie polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera, który aktualnie pracuje w Toruniu?

Pozdrawiam
nuala7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 08:05   #1046
929
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Atelier Urody przestało istnieć.
Jego pracownicy, w tym właśnie Roman otworzyli własny salon, na Wybickiego - funkcjonują od kwietnia. Salon nazywa sie chyba Art-Studio, ale nie mam pewności, bo kiedy byłam tam zaraz po otwarciu, nie mieli jeszcze szyldu. Salon mieści się w piętrowym budynku, w którym są apteka i optyk - niemal na rogu Wybickiego i Legionów.
Naprawdę polecam.
929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 17:33   #1047
Fonsitos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

A gdzie teraz salon ma Damian z Damiano na Chełmińskiej? Szukałam w necie i nic... A co powiecie na temat pani Sylwii z Chantall?
Fonsitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 23:10   #1048
voix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej Dziewczyny!

Dzięki informacji od "929" dowiedziałam się gdzie pracuje Roman, umówiłam się i już jestem po, zachwycona! Od wielu lat robiłam pasemka u znajomej fryzjerki jednak po czasie stwierdziłam, że potrzebuję odmiany i pofarbowałam sama włosy na blond. Oczywiście wyszły żółte, więc farbowałam i farbowałam... włosy zaczęły się łamać, a efekt koloryzacji w domu był tragiczny - tylko dla czytelniczek z mocnymi nerwami: żółty odrost + tandetna platyna na reszcie włosów! Ale do rzeczy! Wczoraj byłam u Romana, stwierdził, że tak utleniony blond strasznie ciężko się farbuje, a ja miałam do tego 10 cm odrost (moje włosy z natury to tzw. mysi blond). Ufarbował włosy na piękny, naturalny odcień blondu, delikatnie wycieniował i zrobił grzywkę na bok (taką jak chciałam, a nie taką jaką robili mi inni fryzjerzy - czyli efekt "grzywka - bez grzywki"). Uprzedził mnie jednak, że kolor może się lekko zmienić, ale jeżeli odcienie odrostu i reszty włosów zaczną mocno się różnić, mam się nie krępować i dzwonić. Rzeczywiście pod koniec dnia, mniej więcej od połowy do końcówek zaczął lekko przebijać stary tleniony odcień... Nie zmieniałabym nic bo wiem jak trudno wychodzi się z bardzo jasnego platynowego blondu, ale wyjeżdżam i chciałam by włosy były bez zarzutu, zadzwoniłam, Roman powiedział, że nie ma problemu, przyjął mnie na drugi dzień w południe, zafarbował jeszcze raz długość od końca odrostu do końcówek (za co nie płaciłam nic) i moje włosy wyglądają cudnie! Naturalnie i zdrowo! Dodam, że był bardzo miły, rzeczowy, proponował kawę i udzielał rad jak pielęgnować włosy. Jestem mu naprawdę wdzięczna i uważam, że to fryzjer z powołania. Młody, sympatyczny, potrafiący słuchać klientki i nie zmanierowany. Naprawdę serdecznie polecam. A ulica, przy której znajduje się salon to Wybickiego 47/49. Jeżeli, któraś z Was się zdecyduje to piszcie do mnie wiadomość prywatną to podam nr telefonu.
Jeszcze raz dziękuję "929" za informację i oczywiście Romanowi, za śliczny kolor i ścięcie, i na pewno z dniem dzisiejszym staję się jego stałą klientką!
voix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 12:02   #1049
littlemary
Rozeznanie
 
Avatar littlemary
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 504
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam!

Czy któras z Was korzystała kiedyś z usług salonu "Angela" na Małachowskiego? Byłam tam dwa lata temu, to była jednorazowa wizyta bo miałam swoją fryzjerkę, co prawda podobało mi się i wzięłam wizytówkę, ale jakoś nie było mi po drodze żeby tam wrócić. Ostatnio szukam dobrego fryzjera i zastanawiam się czy nie zajrzeć do "Angeli". Jakies opinie?
__________________
pani magister



Just awesome!
littlemary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 13:26   #1050
Natalcia991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hej Dziewczyny!

To mój pierwszy post ale jeśli się komuś nie wyżalę to chyba wybuchnę.
Dzisiaj poszłam zrealizować swój kupon ze Sweetdeala do Studia Urody Charyzma w Toruniu z zamiarem zrobienia sobie grzywki. Wyszłam załamana. Wyglądam jak pięciolatka- brakuje mi tylko warkoczyków.

Prosiłam jedynie o ścięcie grzywki tak aby była długa, prosta i jak najbardziej gęsta. Z racji tego, że mam falowane włosy liczyłam na wyprostowanie jednak "wyprostowano" mi jedynie grzywkę . W pakiecie była sauna, po której moje włosy miały być lśniące i błyszczące - w ogóle nie zauważyłam różnicy.
Ale to co najbardziej mnie boli, to zupełna zmiana kształtu fryzury - miałam ładnie ścięte z tyłu, długie włosy i poprosiłam jedynie o 0,5cm podcięcie zniszczonych końcówek. Jednak zamiast 0,5cm ścięto mi jakieś 5cm pod linijkę, zmieniając zupełnie to, co było wcześniej. Zmianę zauważyłam dopiero w domu po całkowitym ich wyprostowaniu. Jestem załamana i w 80*% przekonana do przedłużenia sobie włosów. Znalazłam ofertę w Salonie Kleopatra. Czy ktoś z Was może przedłużał sobie tam włosy?
Natalcia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.