Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 09:02   #2071
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Będę się starać, chcę to pociągnąć kilka dni nim ewentualnie rzucę
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 09:06   #2072
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Będę się starać, chcę to pociągnąć kilka dni nim ewentualnie rzucę
Ojjj ciężko to widzę, jak już na początku masz takie podejście. Wmawiaj sobie, że zrobisz do samego końca To tylko 25 minut dziennie!
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 09:25   #2073
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Jestem raczej uparta, więc może nie będzie tak źle
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 10:51   #2074
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Kocim fajny brzuszek nie musisz zrzucac nic tylko jak chcesz to go troszke wyrobić zazdroszcze

Negra ZA✂✂✂ISTE efekty !!!!

Nosek ale szczuplutka jesteś! i brzuszk też fajny

u mnie to szkoda gadać, bylam na imprezie, szkoda gadac jak bylo i w ogole dopiero teraz do siebie dochodze;/
mam ochote tylko plakac i nic nie robic
sterta prania w lazience, naczyn a zmywarka sie zepsula jak ja w koncu zaczelam uzywac i to tylko kilka razy
nie wiem czy pocwicze ech

mam nadzieje ze tez jakies efekty bede mogla kiedys pokazac, poki co jako ze nie cwicze codziennie to chyba nie ma sensu
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 11:00   #2075
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

kociczka biedaku ja zdychałam wczoraj pół dnia i nocy, zatrucie mnei jakies dopadło i wymiotowałam Odpuściłam cwiczenia - jak by mogło być inaczej. Ale za to dzisiaj od rana w pełni sił i chęci do życia
Przeładowałam zmywarkę, upiekłam placki ziemniaczane light, zrobiłam jedno pranie, teraz się "pra" kolejne, zaraz idę na rowerek I zaczynam ostatni week Ripped'u Żadko się zdarza, zebym w poniedziałki była taka energiczna
I licytuję sobie na allegro wypasiste buciki na zimę Na razie moja oferta jest najwyższa, jeszcze 4 godz. Mam nadzieję, ze nikt mi ich sprzed nosa nie swistnie:P
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."

Edytowane przez Negra1987
Czas edycji: 2011-09-26 o 11:01
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 12:34   #2076
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Negra1987 No ja to już kończę 6packa, dziś zaczęłam ostatni tydzień ,a co do efektów,to gdybym była na diecie to miałabym już brzuszek jak Jillian,bo ja jeszcze ćwiczę codziennie 8min ABS na brzuch,nogi i pupkę. No kaloryferka to ja jeszcze nie mam,ale nie poddaję się, ja się nastawiłam na długotrwałe walczenie z oponką,mam nadzieję że za ROK w stroju jak się pokaże to na prawdę będę miała czym się chwalić . Ja mniej sobie jem i się ograniczam,ale wiadomo cały czas mi się nie chce
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:46   #2077
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Będę się starać, chcę to pociągnąć kilka dni nim ewentualnie rzucę
Gwarantuję, że za kilka dni level 1 nie będzie dla Ciebie problemem, a jedynie chwilą
Nie wiem, czy dużo, ale ja doszłam chyba ósmego dnia do 20-21 pompek damskich na 45 sekund, a zaczynałam od ok. 10 i myślałam, że to dobrze I coś się dzieje bo co 10 dni nowe ćwiczenia, więc takie urozmaicenie
Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Ojjj ciężko to widzę, jak już na początku masz takie podejście. Wmawiaj sobie, że zrobisz do samego końca To tylko 25 minut dziennie!
Potwierdzam. To tylko 25 min, chociaż ja początkowo dochodziłam do 35 bo robiłam sama z kartką, więc miałam problem organizacyjny i stoper w telefonie, więc trochę czasu się schodziło. Ale potem szybko szło i w czasie się mieściłam.
Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Kocim fajny brzuszek nie musisz zrzucac nic tylko jak chcesz to go troszke wyrobić zazdroszcze
nie wiem czy pocwicze ech
mam nadzieje ze tez jakies efekty bede mogla kiedys pokazac, poki co jako ze nie cwicze codziennie to chyba nie ma sensu
Dziękuję Powiem szczerze, że jest tam coś do zrzucenia, ale zależy od dnia bo czasem widać, a czasem nie (oj wiem, że każda tak mówi, ale musicie mi uwierzyć nie muszę się dowartościować bo mój poziom samoakceptacji jest akurat na szczycie) Będę go wyrabiać powoli i systematycznie dopóki starczy mi czasu i energii
Poćwicz w wolnej chwili, to zobaczysz, że od razu humor lepszy i chce się żyć A i na pewno nie zaszkodzi kondycji i ciału
Cytat:
Napisane przez Rena_nh Pokaż wiadomość
No ja to już kończę 6packa, dziś zaczęłam ostatni tydzień
No kaloryferka to ja jeszcze nie mam,ale nie poddaję się, ja się nastawiłam na długotrwałe walczenie z oponką,mam nadzieję że za ROK w stroju jak się pokaże to na prawdę będę miała czym się chwalić
Gratuluję bo niedługo koniec Ten zestaw wygląda groźnie

Negra1987 chcesz, żebym padła przy 6 pack'u? Spojrzałam z ciekawości i czuję, że ktoś musiałby mnie zbierać z podłogi Tak w ogóle, to ja nie cierpię ćwiczeń na brzuch, ale 6 pack to taka mieszanka i nie ma samych brzuszków w dziesięciu odmianach, więc nie powinnam się nudzić. Ale trochę się boję
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 18:15   #2078
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cześć dziewczynki bacznie obserwuje ten wątek od dawna, chciałabym pochwalić się moim małym osiągnieciem dzięki Jillian. Otóż od tygodnia jestem na 1 levelu w Shred, dodatkowo przed ćwiczonkami robię 800 podskoków na skakance bez przerwy w ramach rozgrzewki, a po levelu 10 minut jeszcze ćwiczeń z hantelkami i tak codzień.

Po tygodniu czasu moje wymiary się pomniejszyły

Talia -1cm
Brzuch i boczki z linią pępka -4cm!!!!
Ramię -0,5cm
Udo -0,5cm
Łydka nabrała masy +0,5cm
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:38   #2079
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez casidy86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki bacznie obserwuje ten wątek od dawna, chciałabym pochwalić się moim małym osiągnieciem dzięki Jillian. Otóż od tygodnia jestem na 1 levelu w Shred, dodatkowo przed ćwiczonkami robię 800 podskoków na skakance bez przerwy w ramach rozgrzewki, a po levelu 10 minut jeszcze ćwiczeń z hantelkami i tak codzień.

Po tygodniu czasu moje wymiary się pomniejszyły

Talia -1cm
Brzuch i boczki z linią pępka -4cm!!!!
Ramię -0,5cm
Udo -0,5cm
Łydka nabrała masy +0,5cm
Wielkie Gratulacje na prawdę duży postęp. Co do łydki,to pewnie od skakanki nabrała masy,chyba że jeszcze jezdzisz na rowerze.
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:43   #2080
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez casidy86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki bacznie obserwuje ten wątek od dawna, chciałabym pochwalić się moim małym osiągnieciem dzięki Jillian. Otóż od tygodnia jestem na 1 levelu w Shred, dodatkowo przed ćwiczonkami robię 800 podskoków na skakance bez przerwy w ramach rozgrzewki, a po levelu 10 minut jeszcze ćwiczeń z hantelkami i tak codzień.

Po tygodniu czasu moje wymiary się pomniejszyły

Talia -1cm
Brzuch i boczki z linią pępka -4cm!!!!
Ramię -0,5cm
Udo -0,5cm
Łydka nabrała masy +0,5cm
Gratuluję efektów Łydka moze rzeczywiscie nabrała mięśni, chociaż czasami wystarczy kilka mm w innym miejscu się zmierzyc, i wynik może okazać się zły
800 podskoków na skakance szacun Dziewczyno, ja odpadam po 10 podskokach
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 18:50   #2081
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez casidy86 Pokaż wiadomość
Po tygodniu czasu moje wymiary się pomniejszyły
Talia -1cm
Brzuch i boczki z linią pępka -4cm!!!!
Ramię -0,5cm
Udo -0,5cm
Łydka nabrała masy +0,5cm
No to fajnie lecą

Dziś drugi dzień lvl2 i bieganie 20 minut. Miało być 40, ale się nie wyrobiłam niestety. I tak pewnie będę musiała rzadziej biegać bo nie mam kiedy...
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 19:28   #2082
farfala
Rozeznanie
 
Avatar farfala
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: In the middle of nowhere
Wiadomości: 955
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

A ja dzisiaj niestety muszę odpuścić ćwiczenia. Po pierwsze byłam na tym BS i nie mogę nawet palcem ruszyć takie mam zakwasy, a po drugie nie mam gdzie ćwiczyć, bo już nie jestem sama w domu, a nie lubię jak się ktoś gapi jak robię z siebie debila.
__________________
Smutno jest, gdy resztkami złudzeń Duszę podpartą,
Rozum uświadomić musi, że.... nie było warto.
farfala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:13   #2083
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

A ja się przemogłam ćwiczyć przy kimś jak robiłam Insanity. Szkoda mi było odpuszczać treningu. Wkurza mnie czasami tż bo się mądrzy i mówi, że za wolno, za nisko/ wysoko... wtedy mu odpowiadam, żeby poćwiczył ze mną i się zamyka
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:13   #2084
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Dzięki dziewczyny to motywuje

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Gratuluję efektów Łydka moze rzeczywiscie nabrała mięśni, chociaż czasami wystarczy kilka mm w innym miejscu się zmierzyc, i wynik może okazać się zły
800 podskoków na skakance szacun Dziewczyno, ja odpadam po 10 podskokach
Łydka od skakanki nabiera mi właśnie tych cm, a podkreślam jeszcze że mierze się dokładnie przy lustrze równiutko, w najgrubszym miejscu i zawsze sprawdzam pomiar 3 razy

jeszcze kilka dni i nareszcie level2 bo ten 1 mi sie juz znudził i nie czuje zakwasów ,więc od jutra zwiększe ilość powtórzeń w ćwiczeniach żeby tej tkanki tłuszczowej się szybciej pozbyć
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:17   #2085
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez casidy86 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny to motywuje



Łydka od skakanki nabiera mi właśnie tych cm, a podkreślam jeszcze że mierze się dokładnie przy lustrze równiutko, w najgrubszym miejscu i zawsze sprawdzam pomiar 3 razy

jeszcze kilka dni i nareszcie level2 bo ten 1 mi sie juz znudził i nie czuje zakwasów ,więc od jutra zwiększe ilość powtórzeń w ćwiczeniach żeby tej tkanki tłuszczowej się szybciej pozbyć
Ojj to Ci 2 da popalić. Wszystkie cwiczące zgodnie stwierdziłysmy, ze level 2 daje największy wycisk
marioladabr haha cwaniaczek ten Twój TŻ a gdyby przyszło co do czego, to odpadłby w przedbiegach:P
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:17   #2086
katcaster0
Raczkowanie
 
Avatar katcaster0
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Witam dziewczyny,
Negra absolutnie mnie przekonala do cwiczen z Jillian - efekty sa niesamowite. I w ramach zblizania sie do celu zaliczylam dzisiaj 1 dzien ze shredem
Jeszcze krotkie pytanie do Negra: cwiczylas najpierw shred a pozniej ripped?
Pozdrawiam!
katcaster0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:23   #2087
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez katcaster0 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
Negra absolutnie mnie przekonala do cwiczen z Jillian - efekty sa niesamowite. I w ramach zblizania sie do celu zaliczylam dzisiaj 1 dzien ze shredem
Jeszcze krotkie pytanie do Negra: cwiczylas najpierw shred a pozniej ripped?
Pozdrawiam!
Cieszę się, że jestem taka motywująca Wytrwałości Ci życzę, nie odpadnij szybko!
A ja zaczęłam od Shred'a, mniej więcej od 15 dnia połączyłam Shred i Ripped (Robiłam rozgrzewkę ze Shred'a, ćwiczenia ze Shred'a i Ripped, na koniec "schłodzenie" z Ripped)
Po skończonym Shredzie kontynuuję Ripped.
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:23   #2088
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
Ojj to Ci 2 da popalić. Wszystkie cwiczące zgodnie stwierdziłysmy, ze level 2 daje największy wycisk
marioladabr haha cwaniaczek ten Twój TŻ a gdyby przyszło co do czego, to odpadłby w przedbiegach:P
Myślę, że samej rozgrzewki by nie przeżył
Insanity próbował ze mną ćwiczyć syn i w połowie rozgrzewki rezygnował (ale ma 7 lat)

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2011-09-26 o 20:25
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 20:25   #2089
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Myślę, że samej rozgrzewki by nie przeżył
Insanity próbował ze mną ćwiczyć syn i w połowie rozgrzewki rezygnował (ale ma nie całe 8 lat)
To i tak dał radę W końcu insanity to rzeźnia:P Ściągnęłam wszystkie etapy, leżą odłogiem, nie wiem czy się zdecyduję. Od samego patrzenia mam zakwasy:P
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 20:34   #2090
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
To i tak dał radę W końcu insanity to rzeźnia:P Ściągnęłam wszystkie etapy, leżą odłogiem, nie wiem czy się zdecyduję. Od samego patrzenia mam zakwasy:P
ale ja to zrobisz to już inne zestawy są lajtowe
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 21:49   #2091
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

dzięki dziewczyny, juz mi lepiej
jutro wracam do Jillian

co do cwiczen jak ktoś patrzy to jak moj TŻ widzi jak cwicze to się cieszy i zaraz nachodzi go ochota na wiadomo co szczegolnie jak cwicze w krotkich gatkach więc nie moge narzekać też tak macie?
ale jest tez ten problem ze musze przejac laptopa i tv :P
akutalnie tez mieszkam z jego bratem i kolega wiec jak oni sa w domu to musze cwiczenia sobie odpuscic

Negra widzę ze swiezo zaręczona jesteś, kiedy ślub?
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 07:37   #2092
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Ufff, drugi dzień za mną
Dziś było lepiej, zdecydowanie
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:57   #2093
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Mi się dziś zdecydowanie mój brzuszek podoba i dziś w ramach samo zaparcia rybka grillowana z przyprawami więc nisko kalorycznie
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:06   #2094
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

można się przyłączyć? Jestem na samych początkach 30 day shred(drugi dzień) i liczę, że uda mi się dociągnąć do końca, bo mam niesamowitego lenia
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:01   #2095
mysiunia81
Raczkowanie
 
Avatar mysiunia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Magic World :D
Wiadomości: 363
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Magrat jasne, witamy serdecznie w naszych progach
TYlko nie obijać mi się tu;p bo będą baty!
Mam pytanie; czy może którąs z was wie,ile mniej więcej spala się kcal na ćwiczeniach z jilian?
mysiunia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:22   #2096
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Shred + marne 10 minut biegu bo mi przerwano, a potem się ściemniło i przyszła burza
Powinnam w tym tygodniu biegać po 40 minut, a doszłam zaledwie do 20 (wczoraj) i już nie miałam czasu bo wszyscy nagle coś chcą w tym czasie, kiedy jest jeszcze jasno, a ja sobie chcę pobiegać
Pobiegam w tym tygodniu tylko 3 razy po 40 min (mam nadzieję) bo mam wolniejszy tydzień, a potem już nie dam rady...
Teraz jak polubiłam bieganie i fajnie wyglądam w spodniach bo nogi nogi jakieś zgrabniejsze, spadły mi boczki i trochę z pośladków, to nie będę mogła biegać
Z tego załamania pobiegałam 15 min w pokoju, ale tego nawet nie liczę bo to nie jest prawdziwy bieg
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:38   #2097
Rena_nh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 198
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

kocim a czemu nie będziesz dała rady biegać że Ci z boczków spadło ?? To chyba fajnie

Dziewczyny bez obijania się tu proszę.... magrat16 co to znaczy że masz lenia ?? Myślisz że tylko Ty masz ?? Wiesz jakiego ja mam codziennie ??!! A dzielnie ćwiczę codziennie,mimo że jestem przećwiczona,bo coś mnie w boku tam gdzie nerki boli od kilku dni,ale i tak ćwiczę dalej.
__________________
8 - Banish fat boost metabolism

23 / 8 minut x3
Wcześniej: 30/30 - Ripped i NMTZ
31
- 6 pack
Rena_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 19:51   #2098
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Halo, halo Jestem i ja Odmeldowywuję się
Dzisiaj miałam duuuużo fitu - latanie po mieście 4 godz. za sprawunkami(z "obciążnikami" czyt. zakupami), potem 10 km na rowerku ciągu nieco ponad 20 minut(szybka sprawa) a potem jeszcze Ripped. Ładnie, zgrabnie, sprawnie, od deski do deski, przyłożyłam się, jak jeszcze nigdy Ale na połączenie z NMTZ nie miałam już siły. Zacznę od jutraAż pozwoliłam sobie w nagrodę zjeść placka ziemniaczanego light przed godz.21
kociczka pierwsze plany przewidują ślub w sierpniu 2013 roku. Moze coś się przyspieszyc. Na razie Ukochany jest na wygnaniu, więc nawet nie ma jak omówić
Rena_nh rybka grillowana z przyprawami Mamy identyczne gusta
mysiunia81 odezwała się Ta, co nas olała na jakis czas:P a co do tych kalorii - mnie tez to ciekawi. Wiem, ze podczas godzinnego bardzo intensywnego treningu (np INSANITY) spala się nawet 1000kcal.

kocim podziwiam Cię. Kiedyś ze słomianym zapałem postanowiłam, ze będę wcześniej wstawać i biegac rano. Przebiegłam 3 km w jakieś pół godz. Przez cały następny tydzień nie mogłam na nogach ustać, takie zakwasy miałam. Teraz po tylu treningach z Jillian wzmocniły mi się nóżki, więc myślę, że dała bym radę
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:08   #2099
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez Rena_nh Pokaż wiadomość
kocim a czemu nie będziesz dała rady biegać że Ci z boczków spadło ?? To chyba fajnie
Właśnie cieszę się, że spadło bo mogę obcisłe bluzki do spodni nosić i nie wylewa się taka fałda. Może teraz jeszcze trochę mam, ale sporo mniej na pewno.
Nie będę mogła biegać bo zajęcia mam do późna i o ile jeszcze przez jakiś czas będzie jasno i bym czas na shreda i bieganie znalazła, to są codziennie korki (robią coś i może za rok skończą...) i dużo więcej czasu w autobusie spędzam, aż nie mogę wysiedzieć bo jadę jak jest jasno, a jak dojadę, to zaraz ciemno -taka strata czasu... Chociaż wiem, że niedługo zima będzie i już komletnie nie będę miała możliwości, to się boję, że mi te boczki wrócą, kondycja padnie i nie będzie mi się chciało na wiosnę od nowa zaczynać bo się zniechęcę...
Cytat:
Napisane przez Negra1987 Pokaż wiadomość
kocim podziwiam Cię. Kiedyś ze słomianym zapałem postanowiłam, ze będę wcześniej wstawać i biegac rano. Przebiegłam 3 km w jakieś pół godz. Przez cały następny tydzień nie mogłam na nogach ustać, takie zakwasy miałam. Teraz po tylu treningach z Jillian wzmocniły mi się nóżki, więc myślę, że dała bym radę
Na początku się zmuszałam bo kondycja na poziomie zerowym, więc zaczynałam od marszobiegów. Potem jak doszłam do 30 minutowego biegu, to z każdym tygodniem zwiększałam sobie czas o jakies 2-3 minuty i to polubiłam. Nie mam zadyszki przy spokojnym biegu, lubię to uczucie w trakcie i chociaż czasem nie mam siły, to żadnego nie odpuściłam, a teraz będę musiała... chyba że odłożę na kluby/siłownie, ale szkoda mi pieniędzy bo do tej pory biegałam "za darmo"...

No to będziesz mieć trochę pracy z tym planowaniem ślubu

Edytowane przez kocim
Czas edycji: 2011-09-27 o 20:10
kocim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:23   #2100
Negra1987
Zadomowienie
 
Avatar Negra1987
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ztądinąd
Wiadomości: 1 118
Dot.: Schudnij w 30 dni z Jillian Michaels

Cytat:
Napisane przez kocim Pokaż wiadomość
No to będziesz mieć trochę pracy z tym planowaniem ślubu
Nooo... na samą mysli mi sie juz nie chce:P Najwazniejsze, ze suknia juz wybrana
__________________
"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć."
Negra1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.