Mały biust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 17:02   #1
Aneta_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2

Mały biust


Mam 21 lat. Moim problemem jest bardzo mały biust. Mam straszny problem z kupnem staników nie mówiąc już o stroju kąpielowym. W biuście mam jedynie 75cm , a pod 70. Doktor ginekolog powiedział mi badając mnie że wszystko jest ze mną w porządku, jednak nie przepisał mi dodatkowych badań. Czy tak niewielki biust jest normalny?? Czy może to być problem z hormonami?? Słyszałam o tabletkach które niby mają powiększać biust np.BreastFast czy możliwe jest to aby coś takiego zadziałało??
Aneta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:05   #2
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mały biust

Oczywiście, że jest normalny. Nie potrzeba żadnych badań w tym kierunku. Lekarz widzi, że rozwijasz się normalnie. Jeśli masz normalną budowę i Twoje narządy płciowe i ich funkcjonowanie jest w porządku, żaden lekarz nie będzie zlecał badań na mały biust.
Poza tym takich nawet nie ma.

Ciesz się, że go w ogóle masz i jesteś zdrowa. Znam 20tolatkę, która straciła piersi z powodu raka. To jest dopiero tragedia.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:11   #3
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Mały biust

Cytat:
Napisane przez Aneta_88 Pokaż wiadomość
Mam 21 lat. Moim problemem jest bardzo mały biust. Mam straszny problem z kupnem staników nie mówiąc już o stroju kąpielowym. W biuście mam jedynie 75cm , a pod 70. Doktor ginekolog powiedział mi badając mnie że wszystko jest ze mną w porządku, jednak nie przepisał mi dodatkowych badań. Czy tak niewielki biust jest normalny?? Czy może to być problem z hormonami?? Słyszałam o tabletkach które niby mają powiększać biust np.BreastFast czy możliwe jest to aby coś takiego zadziałało??

Też mam małe cycki i też nad tym ubolewam okrutnie. Jednak choroba to to nie jest na pewno. W takie tabletki bym nie wierzyła. Jedyna metoda na powiększenie biustu to raczej operacja... I ja sobie kiedyś zrobię, a potem będę miała moje wymarzone pełne "C" i będę dumną nosicielką pięknego biustu... Tylko najpierw wygram w Totka. ; )
Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:19   #4
Nasha01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 93
Dot.: Mały biust

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Też mam małe cycki i też nad tym ubolewam okrutnie. Jednak choroba to to nie jest na pewno. W takie tabletki bym nie wierzyła. Jedyna metoda na powiększenie biustu to raczej operacja... I ja sobie kiedyś zrobię, a potem będę miała moje wymarzone pełne "C" i będę dumną nosicielką pięknego biustu... Tylko najpierw wygram w Totka. ; )
hmm myslimy podobnie ;d
Nasha01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 17:29   #5
Aneta_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Mały biust

Moja doktor ginekolog wspomniała mi i zaproponowała abym kupiła sobie tabletki tego typu powiększające biust, jednak sama nie miała pojęcia czy to działa
Aneta_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:27   #6
karlasss647
Raczkowanie
 
Avatar karlasss647
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 67
Dot.: Mały biust

Boże, ile ja bym dała, żeby mieć mały biust! Mam 75-80/B, i moim zdaniem jest za duży ( mam jakieś 180 wzrostu). Dodatkowo trenuję, więc muszę wydawać dużo kasy na sportowe staniki. Ciesz się z tego co masz !

Pozdrawiam ;*
karlasss647 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:34   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mały biust

Reklama ?
dwa pierwsze posty i wymieniasz nazwe produktu ?
i niby lekarz ci je zalecil ?

pytanie czy to normalne (taki biust ) od 21 latki jest co najmniej dziwne.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 22:26   #8
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Mały biust

mam 3 lata mnie od ciebie, ale niestety tez nie jestem ze swojego biustu zadowolona, choć nie ukrywam, że pwooli go akceptuje. Jeśli masz chłopaka to napewno będzie widizał twoje peirsi w innym świetle Kiedy zaczełam brać tabletki anty piersi troche urosły a raczej nabrzmiały, i teraz jest ok pamietaj, ze lepiej jest mieć biust mały niż ten "duży""
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 12:04   #9
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: Mały biust

Tez mam mały biuścik, takie pożadne A, odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne trochę się powiększył. Nie obraziła bym sie gdyby był troszkę większy ale i tak go lubię.
Operacje plastyczne.. oj co to nie, nie dla mnie takie rzeczy. Wolę mieć swój mały, jędrny ale naturalny Tabletkom powiększającym biust raczej bym nie ufała, podobno zwykły chwyt marketingowy. Dla mnie szkoda kasy
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:23   #10
panna katarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mały biust

ja mam 20 lat i biust w wersji mini mini (wstyd sie przyznac ale... 67pod i 74w :/ )... zle mi z tym ale kiedy slysze jakies porownywanie z cycatymi kolezankami zewsze mowie ze male jest piekne i przynajmniej na starosc nie bede mila jamnikow... biustonosze kupuje z duzym dodatkiem gabki choc sa niewygodne. wyjscie na plaze wiaze sie z calodniowym poszukiwaniem pasujacego bikini (zaraz mnie to spotka) a na plazy zerkanie czy aby nigdzie stanik nie odstaje i nie odslania "za duzo"
tez myslalam o tabletkach, cwiczeniach, masazach ale powoli dochodze do wniosku ze trzeba bedzie sie zaakceptowac... takie zycie
panna katarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:03   #11
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Mały biust

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
mam 3 lata mnie od ciebie, ale niestety tez nie jestem ze swojego biustu zadowolona, choć nie ukrywam, że pwooli go akceptuje. Jeśli masz chłopaka to napewno będzie widizał twoje peirsi w innym świetle Kiedy zaczełam brać tabletki anty piersi troche urosły a raczej nabrzmiały, i teraz jest ok pamietaj, ze lepiej jest mieć biust mały niż ten "duży""
tak zaczniesz brac tabletki anty a po odstawieniu ci sie wchłona ja z ładnego biustu pełnego dużego B mam małe nie widoczne AA woreczki i 2 placki a nie cycki lekarz mi powiedzial no tak po hormonach piersi sie cofaja wiec nie polecam. a lepiej zacznij cwiczyc piersi i nosić dobry stanik jak mi polecała jedna wizażanka na tym forum. masaż piersi je ujedrni a biustonosz uformuje
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.