Kto pracował w MC DONALDSIE??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-16, 18:03   #1
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915

Kto pracował w MC DONALDSIE???


Czy ktos pracowal w MC DONALDSIE?? Czy jezeli podejme prace bede mogla wkazdej chwili wypowiedziec umowe jesli cos mi sie nie spodoba??? Czy za zlecone przez pracodawce badania musze zaplacic sama czy koszty pokrywa pracodawca??? Czy dowolnie moge sobie ustalac czas i godziny pracy???
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 18:18   #2
SadAngel88
Przyczajenie
 
Avatar SadAngel88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
GG do SadAngel88 Send a message via Skype™ to SadAngel88
Dot.: Kto pracował w MC DONALDSIE???

Z tego co wiem ja, a wiem stąd ponieważ chciałam pracować w mc donalds, czas Twojej pracy ustalisz sobie sama, choc wiadomo bedzie to wtedy równoznaczne z tym ze takie godziny jakie ustalisz beda Cie obowiazywały bez zadnego "ale".
Koszty badań opłacasz sama, z tym że pracodawca później Ci za te badania zwraca, jest to z tego co ja wiem 60zł.
Gosziny pracy beda obowiązywały Cie takie w zaleznosci jaki etat pracy wezmiesz, czy cały czy 1/2 etatu czy jeszcze mniej, oni postarają Ci to zorganizowac tak jakbyś sobie tego życzyła.
Hmm.. mam nadzieje że troche pomogłąm ;p
__________________
"Kto kocha bardziej jest zawsze podległy i musi cierpieć."
KCŁ

SadAngel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 18:21   #3
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Kto pracował w MC DONALDSIE???

A na czym polegaja te badania lekarskie??? Pracodawca kazal zarezerwowac mi caly dzien bo ponoc tyle te badania maja potrwac:/ Co oni mi beda badac?
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 21:04   #4
wampa
Raczkowanie
 
Avatar wampa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dolina muminków
Wiadomości: 204
Dot.: Kto pracował w MC DONALDSIE???

Jako że będziesz miała styczność z jedzeniem musisz mieć Pracowniczą Książeczkę Zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, wyrabia się ją na podstawie wyniku badań kału, przez 3 dni z rzędu oddajesz próbki do stacji sanitarno-epidemiologicznej, po czym czekasz ok. tygodnia, dostajesz wyniki,(koszt książeczki to 70 zł.), następnie udajesz się do Lekarza Medycyny Pracy który podpisuje Ci że jesteś zdrowa i że możesz pracować z żywnością Koszt podpisana na rok to 30 zlotych, chyba że lekarz będzie miał dobry dzień to podpisze na 2 lata
__________________
...wiosna już dorosła naboje ma w kieszeniach.. ;]

Edytowane przez wampa
Czas edycji: 2007-10-17 o 21:12 Powód: literówki
wampa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 22:31   #5
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Kto pracował w MC DONALDSIE???

Cytat:
Napisane przez wampa Pokaż wiadomość
Jako że będziesz miała styczność z jedzeniem musisz mieć Pracowniczą Książeczkę Zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, wyrabia się ją na podstawie wyniku badań kału, przez 3 dni z rzędu oddajesz próbki do stacji sanitarno-epidemiologicznej, po czym czekasz ok. tygodnia, dostajesz wyniki,(koszt książeczki to 70 zł.), następnie udajesz się do Lekarza Medycyny Pracy który podpisuje Ci że jesteś zdrowa i że możesz pracować z żywnością Koszt podpisana na rok to 30 zlotych, chyba że lekarz będzie miał dobry dzień to podpisze na 2 lata
Pracodawce nic nie wspominal o zadnej ksiazeczce. Powedzial tylko o badanaiach lekarskich, ktore moga zajac caly dzien... Zapomnial? Czyt to mozliwe, ze ta ksiazeczka nie jest konieczna???
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 22:42   #6
kasia'
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 41
Dot.: Kto pracował w MC DONALDSIE???

Niemożliwe. Ta książeczka jest bezwzględnie konieczna w tym wypadku. A badania lekarskie to inna bajka. Idziesz do lekarza medycyny pracy i to on zleca jakie badania są Ci na danym stanowisku pracy konieczne. Najprawdopodobniej prześwietlenie płuc, krew itp. Z wynikami idziesz tego samego dnia do lekarza, on ogląda wyniki, bada Cię i na tej podstawie podpisuje zaświadczenie. Przynajmniej tak było u mnie. I to właśnie te 2 wizyty + badania+czekanie na wyniki zająć mają cały dzień. I nie zapomnij wziąć faktury wystawionej na pracodawcę.
kasia' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 09:02   #7
Soft1
Przyczajenie
 
Avatar Soft1
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 26
Dot.: Kto pracował w MC DONALDSIE???

musisz mieć ksiązeczke sanepidowską ( oddanie kał ) oraz prześwietlenie płuc...krew chyba tez.
Soft1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 12:44   #8
Monalee
Raczkowanie
 
Avatar Monalee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 172
Dot.: Kto pracował w MC DONALDSIE???

Musisz miec ksizaeczke sanepidowska, ja pracowalam w McDonalds, godziny pracy sa ustalane przez osobe ds personalnych, ale mozna poprosic o godziny w jakich chcialabys pracowac, tylko ze nie zawsze bo gdyby kazdy chcial tak jak jemu pasuje to bylby misz masz. badania nie trwaja caly dzien. koszt badania zwraca pracodawca, jesli chodzi o umowe to jest okres probny 3 miesiace, w tym czasie mozesz zrezygnowac. pozdrawiam, generalnie praca ciezka ale za to duzo fajnych ludzi mozna poznac i jest niesamowity klimat, ja sobie chwalilam
__________________
--- Rzeczywistość jest tylko stanem umysłu... ---


Monalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.