Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-30, 08:08   #1531
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cześć nam udało sie zrobić kupę !!!! Nareszcie bo noc przez to ciężka była i młody sie przebudzal i prykal ale juz zrobił i wiem ze juz lepiej bedzie

Bluegirl a jak kaszkę robisz i jaka ? Pytam bo my narazie tylko owocji i warzywa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 08:16   #1532
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Cześć nam udało sie zrobić kupę !!!! Nareszcie bo noc przez to ciężka była i młody sie przebudzal i prykal ale juz zrobił i wiem ze juz lepiej bedzie

Bluegirl a jak kaszkę robisz i jaka ? Pytam bo my narazie tylko owocji i warzywa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kaszki robię na wodzie, tak wydumałam, że skoro swoje waży, to nie mam co robić jej na MM. Mam.teraz jaglaną z Hipp i po trochu manne mleczną z glutenem od Nestle próbuje.
Hippa robie z 100ml wody. Do tego dziś 3 łyżeczki gruszki Gerber i 3 jabłka Gerber

Będę szukać jakiś niedosładzanych kaszek, żeby niepotrzebnie małej nie tuczyć.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 08:37   #1533
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Lunus, a wiesz po czym te problemy brzuszkowe?
Klarę w nocy tez męczyły pierdy. Myślę, że to po kaszce wielozbozowej z hipp. Ona wciągnęła prawie 100g, tak jej smakowała.

Nie pojechaliśmy jednak do Poznania, bo tamten tata jest podziebiony, a nasz nie spał całą noc.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 08:47   #1534
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Witam z rana
Julka już zalicza 50 minut pierwszej drzemki. Niestety nadal pobudka u nas o 6 30 i nie ma zmiłuj
Dzisiaj dotarło do mnie, jeszcze bardziej, jak takie maluszki chłoną wiedzę i szybko się uczą
Ponad miesiąc temu zaczęła mówić "mama" dokładnie po tym jak do niej mówiłam w ciągu dnia "no powiedz mama". Wtedy pomyślałam, że przypadek, ale wczoraj mówiłam do niej "tata" i od rana Julka woła "tata, tata" jak by mówiła tak od zawsze Kochana nasza papuga
Zostawiam wam super wpis na blogu babki, która ma dwoje dzieci i opisuje ich rozwój miesiąc po miesiącu. Tak podczytywałam i jakoś ostatnio zapomniałam, a wczoraj zaglądam i bardzo fajny wpis o raczkowaniu jakie jest ważne, warto przeczytać, polecam:
http://oczekujac.pl/2017/03/dziesiat...ologiczny.html
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 09:10   #1535
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Lunus Wiesz skąd te problemy z zaparciami? Wychwyciłaś czym mogły być spowodowane?
Megilla Odbijecie innym razem
Basiczek Udanego imprezowania
Jadowita Szymek zaczynał od "me me" teraz już mówi mama, czasem mu sie przedłuży i powie mamamam. Tata zdarzyło się też kilka razy Dzięki za link do bloga


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-04-30 o 09:14
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 10:24   #1536
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Klara wczoraj powiedziała "mama", a dziś jak do niej to mówię to bardzo ja śmieszy.

Właśnie wciągnęła 100g jabłka.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 10:50   #1537
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Moja tez zawsze się uśmiecha jak mówię "mama" ☺ ale jeszcze nie usłyszałam tego od niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 11:20   #1538
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

U nas znów noc z przebojami. Przed wczoraj było znośnie, tylko jedna krótka pobudka. Dzisiaj akcja od 00:30 do 3:40... Nie no stop ale jakoś co pół godziny... On się nie wybudza, bo oczy zamknięte, jedynie płacz, taki czasem krzyczący. Bierzemy go wtedy z mężem na zmianę na kilka sekund ma ręce i się wycisza. Odkładamy, wydawać by się mogło że śpi spokojnie, po jakimś czasie potwórka. Jestem jak zombie, bardziej zmęczona niż jak miał 3 tygodnie... Dwie dolne jedynki się już przebiły. Ja już sama nie wiem czy to tylko wina zębów. W ciągu dnia jest spokój, nie płacze nie kwili, aktywny radosny. W nocy akcje i to najczęściej mniej więcej o tych samych porach. Nie ma problemów brzuszkowo jelitowych, bo to też już brałam pod uwagę. Drzemki w ciągu dnia bezproblemowe. O co chodzi? Przecież on mi tak pięknie przesypiał noce.

Sięgnęłam po lektury... Dowiedziałam się, że może to być skok rozwojowy. Między 7 a 8 miesiącem dziecko jeszcze mocniej odbiera bodźce ze świata zewnetrznego i nocnymi krzykami odreagowuje nowości, emocje, stresy, które zaserwował mu dzień. Inny powód, nocne wyciszenie po całym dniu aktywności powoduje swędzenie kończyn, których aktywność była wzmożona w ciągu dnia. Inny powód to bóle kości spowodowane wzrostem.

Fakt jest taki, że kompletnie nie wiem w czym rzecz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 11:55   #1539
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Megilla i Kasia, dzięki 😁

Konwalia, moja po kaszce bez owocu wytrzyma 3 h ale tylko z 90ml mm jej robię.

Moja "mama" jeszcze nie mówi, ale powtarzam jej, na razie tylko się cieszy 😊

Jadowita, poczytam może jutro ☺

Kasia, oby się to już nie powtórzyło i by się nie męczył. Biedny. Może to faktycznie skok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 12:36   #1540
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Moja od kilku tygodni mówi baba. Mama też jej się kilka razy zdarzyło ale babę ma opanowaną do perfekcji 😉
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 13:48   #1541
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Mój Szymek od kilku dni namiętnie powtarza "pla pla pla" plując się przy tym niemiłosiernie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 19:26   #1542
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Dziewczyny kupa zrobiona i to nie jakieś zatwardzenie ale były w niej kawałki jedzenia. Wiec zatwardzenie raczej tak nie wyglada , chyba. Cos pomarańczowego moze marchewka nie wiem tyle wszystkiego pałaszował w każdym razie nasiliły mu sie wówczas baki i rozmasowalam mu brzuszek i jakos poszło. Babcia juz chciała swoje eksperymenty na nim prowadzić typu mydło w pupkę
Wydaje mi sie ze brzuszek musi przywyknąć do trawienia większych kawałków a nie tylko płynnych lub papek zobaczymy jak dalej bedzie szło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 19:35   #1543
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Mógłby mnie ktoś dodać do grupy na fb?
Styska mi jakiś czas temu napisała, że to KC Karolajna musi dodać- ona jest chyba administratorem grupy fb, ale się jeszcze nie zebrałam by napisać prv.

Ja wczoraj byłam pierwszy raz na imprezie, balety do północy a potem pędem do domu, żeby Adasia nakarmić.
Ale jakoś ciężko mi się było zrelaksować przy Lechu Free, to już lepiej na mnie działa joga na którą zaczęłam chodzić raz w tygodniu.
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 19:37   #1544
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Doła mam, wyć mi się chce, spadek formy. Matka ma skok rozwojowy i obym wyszła z tego mądrzejsza, a jeśli mądrzejsza już być nie mogę, to chociaź zgrabniejsza i piękniejsza.
Mała tak wystraszyła się dziś znajomego, który zajrzał do wózka że aż nie mogła powietrza złapać. Pierwszy raz tak miała, dmuchałam jej w buzie, a ona w takim szoku, szlochu i bezdechu - koszmar.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 19:42   #1545
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupa zrobiona i to nie jakieś zatwardzenie ale były w niej kawałki jedzenia. Wiec zatwardzenie raczej tak nie wyglada , chyba. Cos pomarańczowego moze marchewka nie wiem tyle wszystkiego pałaszował w każdym razie nasiliły mu sie wówczas baki i rozmasowalam mu brzuszek i jakos poszło. Babcia juz chciała swoje eksperymenty na nim prowadzić typu mydło w pupkę
Wydaje mi sie ze brzuszek musi przywyknąć do trawienia większych kawałków a nie tylko płynnych lub papek zobaczymy jak dalej bedzie szło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja mama z babcią też mnie na mydło namawiają! O matko, a jak im mówię żeby same sobie wsadzaly to się na mnie patrzą jak na jakieś ufo, bo "wymyślam".


Do dziś cieszyłam się że moje dziecko nie bierze wszystkiego do buzi, do momentu aż dostała swojego pierwszego chrupka kukurydzianego. Za nic nie dało się jej wytłumaczyć że to do jedzenia a nie do zabawy 😂
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 19:47   #1546
Megula91
Zadomowienie
 
Avatar Megula91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 370
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Bluegirl - coś się stało? Czy po prostu gorszy dzień?

Ana - moja tez lubi rozwalić chrupki 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2014

26.11.2015

04.08.2017
Megula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 19:53   #1547
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Doła mam, wyć mi się chce, spadek formy. Matka ma skok rozwojowy i obym wyszła z tego mądrzejsza, a jeśli mądrzejsza już być nie mogę, to chociaź zgrabniejsza i piękniejsza.
Mała tak wystraszyła się dziś znajomego, który zajrzał do wózka że aż nie mogła powietrza złapać. Pierwszy raz tak miała, dmuchałam jej w buzie, a ona w takim szoku, szlochu i bezdechu - koszmar.
W tym wieku włącza się lęk społeczny. Od kilku dni nawet na widok kochanej babci jest buzia w podkówkę.
Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupa zrobiona i to nie jakieś zatwardzenie ale były w niej kawałki jedzenia. Wiec zatwardzenie raczej tak nie wyglada , chyba. Cos pomarańczowego moze marchewka nie wiem tyle wszystkiego pałaszował w każdym razie nasiliły mu sie wówczas baki i rozmasowalam mu brzuszek i jakos poszło. Babcia juz chciała swoje eksperymenty na nim prowadzić typu mydło w pupkę
Wydaje mi sie ze brzuszek musi przywyknąć do trawienia większych kawałków a nie tylko płynnych lub papek zobaczymy jak dalej bedzie szło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U Zosi prawie po każdej nowości jest problem z kupą, ale w drugą stronę. Reguluje się samo po kilku dniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 20:49   #1548
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Megula też dzieli na pół żeby mieć w obu rękach? 😂
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 21:16   #1549
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

U nas przeboje nocne zaczęły się dzisiaj wcześniej niż zwykle.... Aż ciekawa jestem dalszej części nocy....

Jutro spróbuje dać pierwszego chrupka, zobaczę co z nim zrobi. Udało mi się kupić dzisiaj w Piotrze i Pawle bez żadnych dodatków.

Blue Kiepski dzień?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-30, 21:21   #1550
jaadowita
Zakorzenienie
 
Avatar jaadowita
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 987
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Ana, u nas identycznie jest z chrupkiem kukurydzianym, a najlepsze jest to, że wszystko wsadza do buzi co tylko dorwie, muszę bardzo uważać bo od swoich zabawek, które już się znudziły, preferuje zabawki psa, zwłaszcza za różowym jeżykiem potrafi tak popylać po dywanie, że ze śmiechu nie mogę i oczywiście chce go wsadzić do buzi, a chrupek ogląda, szeleści, drapie, jeździ nim po podłodze i ani myśli żeby to zjeść

Co do słówek to oprócz "mama", które wydaje mi się, że mówi już świadomie, bo jak się przebudza z płaczem to też woła mama, i "tata", które chyba nie jest świadome to bardzo śmiesznie woła "ha ha" i brzmi to zupełnie jakby się wyśmiewała. Parę dni temu teściowa ją trzymała na rękach i z czegoś się roześmiała, a ta zaraz swoje "ha ha ha" tak to komicznie zabrzmiało, że wszyscy się pokładaliśmy ze śmiechu, a teściowa, aż się popłakała za śmiechu
jaadowita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 21:46   #1551
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Mieszko mówi 'daj', jak mu coś zabierzemy pozs tym wszelkie gaga gugu itp, lala baba tata czasami, parę razy coś brzmiącego jak mama, ale to jeszcze nie to. Ogółem mówi tylko jak jest zrelaksowany i w dobrym humorze, prawie zawsze np w kąpieli gada dziś prawie mu się udało samodzielnie usiąść, a jak mu odrobinę pomoglam to był taki dumny, że myślałam że pęknie! Cudne to było. Fajnie patrzeć, jak się dzieciaki z dnia na dzień rozwijają.

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 05:35   #1552
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Kasia jak Wasza noc?
U Olgi ostatnio kupa po godz. 6 była, skutecznie ją rozbudzając, kupy weszły na nowy, dorosły format. Stwierdziłam że sprawdzę co będzie jeśli po godz.4 nie dam jej butli, to się nasprawdzałam - bo w ramach namieszania w moich szykach kupę zrobiła o 5.
Nie chcę żeby przyzwyczaiła się do butli o 4.30, bo potem weź ją tego oduczaj. Po 5 też jakoś się jej nie dopominała szczególnie, ale jakiś wewnętrzny przymus każe jej się na brzuch obracać, a potem - Matka ratuj! Zmieniłam pieluche, dałam butlę i odłożyłam do łóżeczka. 30 min ciągłej walki z obrotami mnie zmęczyło, bo ją niekoniecznie.
A jeszcze 5 dni temu, po butli o 4.30 spała do 7, robiąc przy tym.kupę o 6, ale kupa nie była taka dorosła i zwarta, więc szło łatwiej i ponownie zasypiała po niej, a teraz duma ją z tej dorosłości rozpiera i spać już nie chce.
Drzemki początkowo wydłużające się, teraz się skróciły.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 07:06   #1553
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Haha, nowy, dorosły format
U nas wciąż kupy są gowniarskie

Klara robiła wygibasy na łóżku i uderzyła głową w skrzynie, która stoi zaraz obok i ma za zadanie zapobiec spadnieciu dziecia na podłogę. Takiego olaczu jeszcze nie slyszalam. Oczka się zaszklily, ale jak wzięłam na ręce by utulic to wycie przeszło w pierdzienie ustami, wiec chyba tak nie bolało

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 07:07   #1554
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

U nas w nocy pobudki co 2 godziny, ostatnio to norma😭 z wieczora też ma ciężko zasnąć, ma taki lekki sen, że do 22-23 ze 3 razy się wybudza... no i pierwsza pobudka w okolicach 1.30😈 masakra, gorzej niż noworodek!



Mój Łobuz kończy dziś 7 miesięcy. Kiedy to minęło?❔
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 07:23   #1555
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Iwona najserdeczniejsze życzenia. Widzę że jakieś regresy nas czekają, a myślałam.że wszystko idzie ku lepszemu.
Olga już miała takie fajne, długie dwie pierwsze drzsmki, minimum po półtorej godziny, a teraz po pierwszej fazie snu się wybudza. A i czasy cxuwania dalej te same, czasem.ciut korygowane, i lóżeczko przestawione żeby ciszej i ciemniej. Dzis jeszcze ciemne zasłony zawiesze, które są z grubszego materiału, który nie przepuszcza światła.
Na grupę Zdrowego Snu nie pójdę, bo przecież pierwsze co to kazaliby smoczek odstawić, a myślę że na to jest zbyt mała.
Niemniej może to zęby, może przejściowe, bo raptem kilka dni temu miała drzemki po 2 lub 3 godziny, wstawała o 7. To nie ma co panikować.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 07:28   #1556
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Iwona najserdeczniejsze życzenia. Widzę że jakieś regresy nas czekają, a myślałam.że wszystko idzie ku lepszemu.
Olga już miała takie fajne, długie dwie pierwsze drzsmki, minimum po półtorej godziny, a teraz po pierwszej fazie snu się wybudza. A i czasy cxuwania dalej te same, czasem.ciut korygowane, i lóżeczko przestawione żeby ciszej i ciemniej. Dzis jeszcze ciemne zasłony zawiesze, które są z grubszego materiału, który nie przepuszcza światła.
Na grupę Zdrowego Snu nie pójdę, bo przecież pierwsze co to kazaliby smoczek odstawić, a myślę że na to jest zbyt mała.
Niemniej może to zęby, może przejściowe, bo raptem kilka dni temu miała drzemki po 2 lub 3 godziny, wstawała o 7. To nie ma co panikować.
No wiesz, nam brak smoczka pomógł i wydłużenie cc, nie taki diabeł straszny
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 08:21   #1557
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

Iwona ucałuje maluszka
A my jednak mieliśmy kontynuacje baków smierdziuchow i kup także noc udana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 08:36   #1558
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Iwona najlepszego dla 7 miesięczniaka
Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Kasia jak Wasza noc?
Blue dziękuje, że pytasz Niestety nie wiele się zmieniło...
Jedynie to, że wczoraj koncert zaczął się około 22, więc stosunkowo wcześniej i powtórzył przed 4...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez WKasiarr
Czas edycji: 2017-05-01 o 08:37
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 08:42   #1559
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy <3

U nas pierwsza połowa nocy niespokojna, ale jak zajrzałam w paszcze to wszystko jasne. Dolne jedynki są juz na granicy przebicia.

Iwona, wszystkiego najlepszego!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 08:44   #1560
WKasiarr
Zakorzenienie
 
Avatar WKasiarr
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6 097
Październikówki 2016 to stan umysłu! Już trzeci wątek jako Mamy &lt;3

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
U nas pierwsza połowa nocy niespokojna, ale jak zajrzałam w paszcze to wszystko jasne. Dolne jedynki są juz na granicy przebicia.

Iwona, wszystkiego najlepszego!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Megilla jak sie u Was objawia ta niespokojność? Płacze, krzyczy, czy tylko się rzuca na łóżeczku? Podałaś jej coś i spała potem?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
WKasiarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:28:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.