TOP 3 fantazji erotycznych - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 02:00   #541
Neonka_
Raczkowanie
 
Avatar Neonka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 326
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Marzy mi się jakiś trójkącik albo coś na wzór gangbang, ale to tylko fantazje. Tż absolutnie nie wyraża zgody by ktoś inny poza nim oglądał mnie nago
Neonka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 08:35   #542
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Mój też nie xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 10:10   #543
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez Millwall Pokaż wiadomość
Gwałt polegający na dogadywaniu się z kimś, to żaden gwałt. Nie podpada nawet pod miano kontrolowanego.
Temu Panu już mówię do widzenia.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 19:08   #544
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Ciekaw jestem, czy któraś z Was zna filmy o takich tytułach?
Kod:
X-Art Susie Body Language
X-Art Leila What a Girl wants II
łatwo znaleźć w google czy torrentach zarówno filmy o tych tytulach i sesje zdjęciowe [pod tymi samymi tytułami]. Reżyserowane przez kobietę dla kobiet i par.

Za parę dni pojawi się
Kod:
X-Art Caprice In the Blind
sesja zdjęciowa już jest.


Zjawiskowo pokazany motyw 2m+k.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2014-07-31 o 19:19
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:40   #545
Alicjja92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Hej, na wstępie powiem od razu że umiem korzystać z google i po wpisaniu większości z tych rzeczy znalazło mi tematy z przed paru ładnych lat a zauważyłam że dużo rzeczy zmienia się z dnia na dzień praktycznie dlatego też ciekawi mnie czy coś się zmieniło
Mianowicie jestem 22 latką. Sex nie jest mi obcy oczywiście i bardzo go lubię. Czasami z przyjacielem w łóżku próbujemy nowych pozycji itd co jest zawsze ciekawymi doświadczeniami. Raz lepszymi, raz gorszymi ale zawsze ciekawymi. Pojawiają się jednak w głowie coraz częściej myśli że to za mało i chciałoby się więcej. Nie mówię o jakiejś determinacji że muszę spróbować bo nie wytrzymam ale o fantazjach (przynajmniej w tym momencie heh). Pytanie do Was brzmi co o tym sądzicie ? Czy waszym zdaniem są one normalne czy to już lekka przesada ? I czy może wy macie jakieś doświadczenia w tym kierunku a jeśli nie i również o tym fantazjujecie to czemu nie zrobiłyście czy zrobiliście kroku na przód ku ich spełnieniu ? Wybacz że pytań tak wiele ale z wątku chciałabym wynieść jednak jak najwięcej a i bardzo chętnie porozmawiam z osobami którymi temat obcy nie jest.
Głównie te myśli to np:
Sex z nieznajomym
Sex z kobietą
Sex w trójkącie (w obu wariantach w sumie)
być może i w większej grupie (coś w stylu swingers party)
Sex na oczach osoby trzeciej (tu chodzi raczej o kobietę niż mężczyznę)
Świadome czy też nieświadome ukazanie czegoś więcej osobie nieznajomej.
Masturbacja przed kimś.
Sex w miejscach publicznych typu park, przebieralnia, kino czy basen.
Znalazło by się jeszcze sporo opcji ale i tak troszkę tego napisałam i tak jak wyżej ponownie te same pytania do Was.
Alicjja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 12:08   #546
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Alicjja92 Pokaż wiadomość
Hej, na wstępie powiem od razu że umiem korzystać z google i po wpisaniu większości z tych rzeczy znalazło mi tematy z przed paru ładnych lat a zauważyłam że dużo rzeczy zmienia się z dnia na dzień praktycznie dlatego też ciekawi mnie czy coś się zmieniło
Mianowicie jestem 22 latką. Sex nie jest mi obcy oczywiście i bardzo go lubię. Czasami z przyjacielem w łóżku próbujemy nowych pozycji itd co jest zawsze ciekawymi doświadczeniami. Raz lepszymi, raz gorszymi ale zawsze ciekawymi. Pojawiają się jednak w głowie coraz częściej myśli że to za mało i chciałoby się więcej. Nie mówię o jakiejś determinacji że muszę spróbować bo nie wytrzymam ale o fantazjach (przynajmniej w tym momencie heh). Pytanie do Was brzmi co o tym sądzicie ? Czy waszym zdaniem są one normalne czy to już lekka przesada ? I czy może wy macie jakieś doświadczenia w tym kierunku a jeśli nie i również o tym fantazjujecie to czemu nie zrobiłyście czy zrobiliście kroku na przód ku ich spełnieniu ? Wybacz że pytań tak wiele ale z wątku chciałabym wynieść jednak jak najwięcej a i bardzo chętnie porozmawiam z osobami którymi temat obcy nie jest.
Głównie te myśli to np:
Sex z nieznajomym
Sex z kobietą
Sex w trójkącie (w obu wariantach w sumie)
być może i w większej grupie (coś w stylu swingers party)
Sex na oczach osoby trzeciej (tu chodzi raczej o kobietę niż mężczyznę)
Świadome czy też nieświadome ukazanie czegoś więcej osobie nieznajomej.
Masturbacja przed kimś.
Sex w miejscach publicznych typu park, przebieralnia, kino czy basen.
Znalazło by się jeszcze sporo opcji ale i tak troszkę tego napisałam i tak jak wyżej ponownie te same pytania do Was.
Do spełnienia pewnych fantazji jest potrzebna odpowiednia druga osoba i okoliczności a także dojrzałość emocjonalna, żeby potem żadne kwiatki nie wyszły. Nie rozumiem po co wyznaczać granicę między fantazją a zboczeniem. Dla mnie seks dwóch kobiet to fantazja a ktoś się oburzy i powie że zboczenie. A seks w trójkącie może mieć wiele opcji, więcej niż oklepane 2k+1m czy 2m+1k. Co do seksu na oczach innych to mam raczej w drugą stronę, że ja patrzę na kogoś, np na partnera A co konkretnie chcesz wynieść z tego wątku?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 13:22   #547
Alicjja92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Do spełnienia pewnych fantazji jest potrzebna odpowiednia druga osoba i okoliczności a także dojrzałość emocjonalna, żeby potem żadne kwiatki nie wyszły. Nie rozumiem po co wyznaczać granicę między fantazją a zboczeniem. Dla mnie seks dwóch kobiet to fantazja a ktoś się oburzy i powie że zboczenie. A seks w trójkącie może mieć wiele opcji, więcej niż oklepane 2k+1m czy 2m+1k. Co do seksu na oczach innych to mam raczej w drugą stronę, że ja patrzę na kogoś, np na partnera A co konkretnie chcesz wynieść z tego wątku?

Co chce wynieść ? Szczerze mówiąc chce się dowiedzieć jak czują się osoby które spełnią fantazję uważaną powszechnie za coś hmmm może nie tyle złego co bardzo nie moralnego. Np kobieta która udaje się na swingers party co czuje na następny dzień. Czy jest do siebie pewien niesmak czy zadowolenie raczej. I jakie towarzyszą emocje innym przy doznawaniu nowych doświadczeń
Alicjja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 09:00   #548
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Alicjja92 Pokaż wiadomość
Co chce wynieść ? Szczerze mówiąc chce się dowiedzieć jak czują się osoby które spełnią fantazję uważaną powszechnie za coś hmmm może nie tyle złego co bardzo nie moralnego. Np kobieta która udaje się na swingers party co czuje na następny dzień. Czy jest do siebie pewien niesmak czy zadowolenie raczej. I jakie towarzyszą emocje innym przy doznawaniu nowych doświadczeń

Jesli mialabys czuc niesmak do siebie po spelnianiu swojej fantazji to najwyrazniej albo nie dojrzalas do takich spraw, albo masz jakies strasznie zakorzenione poczucie grzechu w seksu Sa fantazje, ktorych nie chcemy realizowac i sa takie ktore chcemy. Jak cie czytam to mam wrazenie, ze sama nie wiesz co chcesz, te fantazje ktore wymienilas sa zupelnie normalne, zboczony to jest seks ze zwierzetami, a nie seks w windzie. No i skoro o takich rzeczach piszesz, ze sa niemoralne to moim zdaniem nie powinnas sie za to brac, bo owszem, pewnie bedziesz sie ze soba zle czula.
Skoro musisz na forum sie upewniac czy PO nie bedziesz czula do siebie wstretu, to znaczy, ze to nie dla ciebie zabawa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 10:00   #549
grrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Sa fantazje, ktorych nie chcemy realizowac i sa takie ktore chcemy.
W samo sedno. Może jeszcze pofantazjuj sobie więcej i z czasem zdecydujesz, czy jednak kusi cię, żeby któryś pomysł wcielić w życie.
Co więcej, niektórych się po prostu wcielić nie da, chyba tylko bawiąc się w odgrywanie ról. Na przykład takich z bohaterami Gry o Tron
grrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 15:03   #550
Wilk_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 85
GG do Wilk_
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Nieważne jakie to były fantazje, ważne, że wszystkie mi się spełniły, po wielokroć i przyszło coś, co w psychologii nazywa się "smutkiem spełnionych baśni".
Teraz marzy mi się mizianie po plecach, trzymanie za rękę, i żeby kobieta uwierzyła - i zaakceptowała! - że naprawdę nie chodzi mi o seks
Wilk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 21:10   #551
grrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

O, to ja mam szczęście. Ów "smutek spełnionych baśni" zupełnie mi nie grozi. Moje fantazje są po prostu zbyt odległe od rzeczywistości Owszem, jest parę osiągalnych rzeczy, na które mam ochotę. Ale nazwałabym to może pragnieniami, ochotą na coś - nie fantazjuję o nich albo raczej są tylko częścią fantazji. Fantazje - to są całe scenariusze wyświetlane w głowie. I bardzo mało mają wspólnego z moim tu i teraz. Jestem kimś trochę innym albo całkiem innym. Prawie nigdy nie pojawiają się tam ludzie, których znam. Raczej lekko przefiltrowane przez moje upodobania postaci z książki, filmu, różnie bywa. Sceneria też jest odległa - albo jakieś dalekie pustkowie, albo osada wikingów, korytarze Czerwonej Twierdzy, XIX-wieczna posiadłość. Chyba o seksie w kosmosie nie fantazjowałam jeszcze
W każdym razie ciekawi mnie, czy też miewacie takie "kostiumowe" fantazje dla samego fantazjowania?
grrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 21:43   #552
Alicjja92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Jesli mialabys czuc niesmak do siebie po spelnianiu swojej fantazji to najwyrazniej albo nie dojrzalas do takich spraw, albo masz jakies strasznie zakorzenione poczucie grzechu w seksu Sa fantazje, ktorych nie chcemy realizowac i sa takie ktore chcemy. Jak cie czytam to mam wrazenie, ze sama nie wiesz co chcesz, te fantazje ktore wymienilas sa zupelnie normalne, zboczony to jest seks ze zwierzetami, a nie seks w windzie. No i skoro o takich rzeczach piszesz, ze sa niemoralne to moim zdaniem nie powinnas sie za to brac, bo owszem, pewnie bedziesz sie ze soba zle czula.
Skoro musisz na forum sie upewniac czy PO nie bedziesz czula do siebie wstretu, to znaczy, ze to nie dla ciebie zabawa.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Wydaje mi się nie zrozumiałaś wypowiedzi mojej do końca, nie pisałam o swoich przemyśleniach tylko że ciekawi mnie jak to jest czy było u osób innych. Staram się przez to dowiedzieć dlaczego ludzie nie realizują swoich fantazji skoro wciąż o tym myślą itd. W moich przemyśleniach dla ludzi jest prawie wszystko ale przyznać trzeba że w tych czasach istnieją jeszcze dinozaury które na widok geja czy lesbijki wymiotują albo rzucają kamieniem. Chodziło mi o niemoralność ogólnie postrzeganą.
Alicjja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:29   #553
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Alicjja92 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się nie zrozumiałaś wypowiedzi mojej do końca, nie pisałam o swoich przemyśleniach tylko że ciekawi mnie jak to jest czy było u osób innych. Staram się przez to dowiedzieć dlaczego ludzie nie realizują swoich fantazji skoro wciąż o tym myślą itd. W moich przemyśleniach dla ludzi jest prawie wszystko ale przyznać trzeba że w tych czasach istnieją jeszcze dinozaury które na widok geja czy lesbijki wymiotują albo rzucają kamieniem. Chodziło mi o niemoralność ogólnie postrzeganą.

No więc ja uwazam, ze cudza moralnosc, a moja moralnosc to co innego. Wiec jesli moja moralnosc mi by pozwalala na dajmy na to fantazje X, to mam w dupie cudza moralnosc i jak ona ma niby wplywac na moje decyzje?
Myslisz, ze dziewczyna, ktora codziennie po imprezie laduje z innym przejmuje sie cudza moralnoscia? Nie, jej moralnosc jej na to pozwala. (Tak, znam taką, wrecz uwaza, ze z pewnoscia kazdy jej zazdrosci jej trybu zycia, a w ogole to wszystko nudziarze, nie to co ona)

Popatrz, ile dziewczyn pisalo tutaj, ze maja fantazje z gwaltem? To nie znaczy, ze chca naprawde byc zgwalcone. To czy dana fantazja nadaje sie do realizacji, niekoniecznie zalezy od moralnosci.

Dziwne zadalas pytanie moim zdaniem, no bo ja twojego posta odebralam wlasnie w taki sposob 'chcialabym to zrobic, ale jakies spoleczenstwo (tzn kto?) uwaza ze to niemoralne'. Nie rozumiem dlaczego mieszasz cudza moralnosc z wlasna, dla mnie to szukanie zmartwien na sile.
Wiec odpowiadajac na pytanie: jesli kobieta miala fantazje, ktora zrealizowala, po czym zaluje i czuje do siebie obrzydzenie to moim zdaniem zrobila to po prostu wbrew sobie. Nie wyobrazam sobie sytuacji, w ktorej dziewczyna sie cieszy ze zrealizowala swoja fantazje, a po chwili popada w depresje, bo to bylo spolecznie niemoralne.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 09:59   #554
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

1. Trójkąt 2 M + 1 K (żeby M był bi ) albo Czworokąt 2M + 2K i wszyscy bi

2. Pegging z Kobietą - tzn. kobieta z straponem...

3. Seks z facetem na oczach kobiety

ktoś chce pomóc w realizacji?
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:48   #555
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość

2. Pegging z Kobietą - tzn. kobieta z straponem...

3. Seks z facetem na oczach kobiety
Punkt drugi zrealizowany, ale trzeci to już małe schody by znaleźć odpowiedniego partnera
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:12   #556
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Punkt drugi zrealizowany, ale trzeci to już małe schody by znaleźć odpowiedniego partnera
tzn w jaki sposób zrealizowany? byłaś z kobietą która miała strap-on czy z facetem i Ty miałaś?
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:12   #557
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Z mężczyzną
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:14   #558
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Z mężczyzną
zazdro jak wrażenia?
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:35   #559
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Świetna sprawa, dla mnie nawet lepsze niż "normalny" seks
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 23:06   #560
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
1. Trójkąt 2 M + 1 K (żeby M był bi ) albo Czworokąt 2M + 2K i wszyscy bi

2. Pegging z Kobietą - tzn. kobieta z straponem...

3. Seks z facetem na oczach kobiety

ktoś chce pomóc w realizacji?
Co to ten cały strapon ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Ja bym Ci z chęcią pomogła hihi

Myśle, czy uda mi się kiedyś fajnej dupeczce wylizać cipke :P fajna sprawa by była

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 09:26   #561
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Co to ten cały strapon ?
Strapon to przyczepiany penis
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:59   #562
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
Strapon to przyczepiany penis
Ooo fajne to by było
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 12:31   #563
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
1. Trójkąt 2 M + 1 K (żeby M był bi ) albo Czworokąt 2M + 2K i wszyscy bi

2. Pegging z Kobietą - tzn. kobieta z straponem...

3. Seks z facetem na oczach kobiety

ktoś chce pomóc w realizacji?
Kurcze no
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 14:11   #564
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kurcze no
bardzo źle ze mną?
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 22:12   #565
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
bardzo źle ze mną?

Nie po prostu jesteś zwolenniczką analnego równouprawnienia.

:P
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 14:11   #566
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

Cytat:
Napisane przez paulx3 Pokaż wiadomość
bardzo źle ze mną?
Bardzo dobrze z tobą

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Nie po prostu jesteś zwolenniczką analnego równouprawnienia.

:P
Zwolennikiem raczej i co, zatkało?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 10:31   #567
paulx3
Raczkowanie
 
Avatar paulx3
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 51
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

haha. właśnie, zwolennikiem

chyba, że to umyślna "pomyłka"
paulx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 11:57   #568
201606201259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 217
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

1.Szmery-bajery ze zjawiskowo piękną i inteligentną laską
2.Szmery-bajery ze zjawiskowo piękną i inteligentną laską + mój facet
3.Ostry flirt z przystojnym kolegą TŻ
201606201259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 11:28   #569
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: TOP 3 fantazji erotycznych

1. W teatrze za kulisami podczas przedstawienia.
2. Po imprezie gdy moją tż próbował ktoś poderwać.
3. Ja czekam w łóżku a moja tż wraca z imprezy.
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 17:17   #570
giorgio_armani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Dziwne fantazje, to już zboczenie czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Alicjja92 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc chce się dowiedzieć jak czują się osoby które spełnią fantazję uważaną powszechnie za coś hmmm może nie tyle złego co bardzo nie moralnego. Np kobieta która udaje się na swingers party co czuje na następny dzień. Czy jest do siebie pewien niesmak czy zadowolenie raczej. I jakie towarzyszą emocje innym przy doznawaniu nowych doświadczeń
Poruszyłaś bardzo ciekawy wątek dotyczący fantazji seksualnych, toteż z niecierpliwością oczekiwałem na odpowiedzi osobników płci obojga. Niestety, poziom wpisów niektórych użytkowników forum przemówił sam za siebie. Szkoda.
giorgio_armani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-27 06:44:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.