BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 11:58   #1141
little_beybe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

weronika, dziekuje za odpowiedź ,a robiłaś kiedyś tym odcieniem ? nie wychodzi za jasny..? Chciałabym raczej dośc ciemny blond
little_beybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 12:00   #1142
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez little_beybe Pokaż wiadomość
weronika, dziekuje za odpowiedź ,a robiłaś kiedyś tym odcieniem ? nie wychodzi za jasny..? Chciałabym raczej dośc ciemny blond
Nie nie robiłam nigdy ale to zalezy jaki teraz masz kolor wlosow
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:13   #1143
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez little_beybe Pokaż wiadomość
To prawda , że casting - perłowy blond daje identyczny kolor.Miałam go już na główcei byłam wniebowzięta. niestety zszedł po 2 myciach
To niestety prawda Farbowałam 1.5 tygodnia temu i już mało co zostało z tego kolorku Chyba mam zbyt zniszczone włosy, żeby się utrzymał. Zastanawiam się, czy poszukać teraz trwalszej farby w takim kolorze, czy nie męczyć włosów i zostać przy Castingu
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:35   #1144
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez white girl Pokaż wiadomość
lara144 dzięki za odp a ja własnie powoli się rozmyślam z rozjasniania... choć korci mnie l'oreal hollywood...

Odradzam ci ta farbe.Ja po dlugich namyslach i opinni bylam zdecydowana kupic farbe Natural and easy swietlisty bardzo jasny blond520-nigdzie tej farby nie moglam kupic i zdecydowalam sie wlasnie na L"oreal hollywood 9.

Mialam rozjasniane i jasny sloneczny ktory byl zolty chcialam sie pozbyc go ale nie wyszlo mam teraz takie marchewkowe jasny miedz(na odrostach przewaznie) trudno powiedziec co to za kolor mi wyszedl A wczesniej mialam ten na 3 zdjeciu, moj wymarony kolor
I teraz pozostaje mi fryzjer lub ten z Natural and easy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaska222a.JPG (54,5 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaska222c.JPG (89,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaskaa222d.JPG (81,7 KB, 290 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-28 o 13:55 Powód: blad
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:32   #1145
little_beybe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 43
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ślicznotka jakbyś znalazła cudo które daje podobny odcień daj znac Mnie ten casting przypadł strasznie do gustu ale.. neistety cieszyłam się tym za krótko i zbyt intensywnie;P Co prawda szukałam później odpowiednika. Podobny jest kolor Islande z loreala, aczkolwiek trochę się rózni. Więcej ma popielu niż tego ładnego beżu ale jest ok. Niestety i on się zmył.. ( mamamija ) Może trzeba coś poszukać w profesjonalnych farbach ? Chyba popatrze na te profesjonalne loreale.. co o tym myślisz.?

Weronika teraz mam dośc jasny, spłukany już kolor, wpadający w zieleń ( pozostałosc po eksperymentach). Mam wlosy niesamowicie nie poddatne na jakąkolwiek farbe..
little_beybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:46   #1146
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To prawda, że Garnier Belle Color to dobra firma, ale wiem że ciężko nimi rozjaśnić włosy i wtedy właśnie wychodzi w większości przypadków (choć to nie reguła) żółtko.
white girl w poprzednich postach jest moje zdjęcie po koloryzacji Hollywood L'Oreal - możesz zobaczyć jak wychodzi - ja jestem zadowolona z koloru (przepięknie mieni się w słońcu!) tylko nie rozjaśnił moich zrudziałych po dekoloryzacji pasemek
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 08:58   #1147
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kochane Blondyneczki...

Czy stosowała któraś farbę Loreal Redical Preference Stockholm?

Albo Loreal Redical Preference Copenhague?


Bardzo podobają mi się te kolorki...na opakowaniu A że w drodze powrotu do naturalnego popielatego blondu mam pasemka to chciałabym je za jakiś czas być mozę pofarbować 1 farbą
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 11:36   #1148
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez little_beybe Pokaż wiadomość
Ślicznotka jakbyś znalazła cudo które daje podobny odcień daj znac Mnie ten casting przypadł strasznie do gustu ale.. neistety cieszyłam się tym za krótko i zbyt intensywnie;P Co prawda szukałam później odpowiednika. Podobny jest kolor Islande z loreala, aczkolwiek trochę się rózni. Więcej ma popielu niż tego ładnego beżu ale jest ok. Niestety i on się zmył.. ( mamamija ) Może trzeba coś poszukać w profesjonalnych farbach ? Chyba popatrze na te profesjonalne loreale.. co o tym myślisz.?

Weronika teraz mam dośc jasny, spłukany już kolor, wpadający w zieleń ( pozostałosc po eksperymentach). Mam wlosy niesamowicie nie poddatne na jakąkolwiek farbe..
Ja chyba jednak na razie zostanę przy Castingu. Kolor mi bardzo odpowiada, a muszę trochę odpuścić włosom i je zregenerować, dlatego nastawiłam się na niego. Najwyżej może dłużej potrzymam następnym razem. Zresztą przy drugim farbowaniu też już to inaczej powinno wyglądać
Nie znam się na profesjonalnych farbach. Przez ostatnie lata farbowałam włosy u fryzjera Keunem, ale już mam dosyć tego jak bezlitośnie ze mnie zdzierali, a efekt i tak nigdy nie był taki, jak sobie wymarzyłam. Jak sama zafarbowałam Castingiem, to nie dość, że kosztowało mnie to 20 zł, a nie 140 zł, to jeszcze kolor wyszedł dużo ładniejszy i dłużej się trzymał, włosy mniej zniszczone.

Ale jeżeli Tobie uda się znaleźć trwalszą farbę w kolorze Perłowy Blond, to też daj znać
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:28   #1149
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

kaska222 dzieki za radę - śliczny masz ten 3 kolor - to w sumie jakieś pasemka, ale rzeczywiście świetne

zielonka02 hmmm.... bardzo ładny, ale myślałam, że jest jaśniejszy nie zamierzam eksperymentowac sama tylko wybrac się z farbą do fryzjera - mam za mocne włosy i farba łapie strasznie dłuuugo, więc sama wolę nie kombinować... jak się zdecyduję i coś ze sobą zrobię, to wam na pewno pokażę

P.S. przyłączam się do pytania Sweet Jelly
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 19:09   #1150
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Może u mnie wyszedł taki ponieważ miałam rozjaśnione włosy i były... jasnopomarańczowe bycmoże dlatego ten kolor wyszedł ciemniejszy. Dziś kupiłam Alfaparf (kolor mocno srebrny blond - podobno ma zneutralizować tę żółć) i nie wiem ile go trzymać na głowie!
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:57   #1151
ewa711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mam pytanko do ciebie , lub kdo ogos kto bedzie wiedzial co mam zrobić, mam obecnie pasemka bląd niektóre są bardzo jasne a niektóre żołte, z natury mam ciemny bląd prawie szatyn, teraz bym chciała pomalować fabą majiblond901s jak mam to zrobić i czy wogóle robić to sama w domu czy pujść do fryzjera.....dziekuje
ewa711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 14:34   #1152
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A bardzo żółte są? Jeśli tak to nie wiem czy ci się samodzielnie uda. Może Majiblond akurat tak, bo zwykłą drogeryjną nie bardzo. Nie wiem też czy wyjdzie ci jednolity kolor - byćmoże pasemka bądą widoczne. Dobrze byłoby po prostu zapytać fryzjera.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:48   #1153
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a jakich odzywek uzywacie do z reguły słabszych włosów blond??? no i zazwyczaj blondynki maja oklapniete wloski( tak zauwazylam u siebie i u kolezanek) co robicie aby sie ladnie ukladały i przede wszystkim aby były lekko uniesione u nasady----> na tym efekcie mi bardzo zalezy
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:56   #1154
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
A to moj kolorek Bardzo jasny blond... Zdjecie robione ok. 2 msc-y temu
Ostatnio bylam u fryzjera i po zrobieniu rozjasniaczem odrostu, Pani nalozyla mi te farby bez amoniaku z L'Oreala - wymieszala dwie - popielaty i bezowy blond - wyszlo cudnie !!! Taki naturalny, sliczny kolorek... Bo ten co mam na tym zdjeciu, to chyba troszke za jasny, chociaz zawsze o takim marzylam i w sumie dobrze wspolgra z szarym i chlodnym odcieniem moich oczu...
Farbuje wlosy na farbach z L'Oreala i nie jest zle, ale nie moge powiedziec, bo... rozjasnianie bardzo zniszczylo moje wloski - mam ich o polowe mniej :/
Jestem uzalezniona od koloru blond - nie potrafie przestac byc blondynka - to gorsze niz narkotyk :P Uwielbiam byc i czuc sie blondynka, a jak wiemy kazda kobieta utorzsamia sie ze swoim kolorem wloskow i generealnie - fryzura
Jezeli chodzi o pielegnacje, to uwielbiam produkty z L'Oreala, a mianowicie szampony, odzywki i maski INTENSE REAPAIR, a takze ABSOLUT REAPIR, no i ostatnio zakochalam sie w SHINE BLONDE - szamponie i odzywce - daji taki sliczny i dyskretny odcien popielu na moich wloskach - ale nie taki chamski i wulgarny popiel - jaki to wychodzi po po plukankach, tylko sliczny lekko szarawy, lekko bezowawy blondzik - ale to tez pewnie zalezy od koloru blondu i mocy rozjasnienia
Pozdrawiam wszystko blondynki

Blondes rule !!!

Jeszcze pare fotek

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-30 o 20:32 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij jak i multicytowania
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:15   #1155
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

sliczne wloski
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:17   #1156
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cinderella to sa te przedłuzane ??
Sliczne
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:53   #1157
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

veiled - Ja właśnie odkąd mam włosy blond, przestałam je mieć przyklapnięte Może to kwestia tego że są nieco bardziej suche niż włosy farbowane na ciemne kolory. Używam standardowo maseczki z olejku rycynowego i bardzo dobrze działa na mnie tez lotion Seboradin do włosów farbowanych i zniszczonych (absolutnie nie powoduje że włosy są oklapnięte - wręcz przeciwnie - wyglądają u mnie żywiej) a oprócz tego szampon dla dzieci i wszelkie maseczki nabłyszczające.
Cinderella - szliczny kolorek na drugim zdjęciu! https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=7391584
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:52   #1158
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A oto efekty blond po farbie Alfaparf jestem zachwycona, zobaczymy jak będzie w dzień. We włosach odbijają się na górze pomarańczowe kafelki i lampa więc jest ciepły poblask. Wybaczcie brak makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010003.jpg (130,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010004.jpg (124,1 KB, 134 załadowań)
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:14   #1159
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy ktoś mi może odpowiedziec, czy po zrobieniu u fryzjera odrostów rozjasniaczem i zmyciu juz kolorku, to czy można nałożyć na całe włosy wtedy farbe w jakimś kolorku blond??
czy to za bardzo zniszczy włoski?? jak to jest?!
bo moja fryzjerka mowi że nie można, że dopiero po tygodniu powinnam sama nałożyć jakąs farbe, ale absolutnie nie tego samego dnia!
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 19:42   #1160
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez klifek17 Pokaż wiadomość
czy ktoś mi może odpowiedziec, czy po zrobieniu u fryzjera odrostów rozjasniaczem i zmyciu juz kolorku, to czy można nałożyć na całe włosy wtedy farbe w jakimś kolorku blond??
czy to za bardzo zniszczy włoski?? jak to jest?!
bo moja fryzjerka mowi że nie można, że dopiero po tygodniu powinnam sama nałożyć jakąs farbe, ale absolutnie nie tego samego dnia!
pewnie ze tego samego dnia ne emoza nawet by wloskow nie wzielo i to dla nich za duzo poczkeaj tydzine dwa, musza tez sie one przetluscic
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:30   #1161
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

kaska222 poważnie zaczęłam się zastanawiać nad tym natural & easy 520 . Tylko nie wiem - Ty już ją wypróbowałas czy nie - te na 3 zdjęciu to są jakieś pasemka, czy ta farba? Bo z tego co rozumiem... to nie to?
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 12:35   #1162
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez white girl Pokaż wiadomość

P.S. przyłączam się do pytania Sweet Jelly

to już 2 jesteśmy

to jak dziewczyny.. próbowała któraś tych farb(odcieni)?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 13:09   #1163
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez white girl Pokaż wiadomość
kaska222 poważnie zaczęłam się zastanawiać nad tym natural & easy 520 . Tylko nie wiem - Ty już ją wypróbowałas czy nie - te na 3 zdjęciu to są jakieś pasemka, czy ta farba? Bo z tego co rozumiem... to nie to?

Tej farby o ktorej pisalas Natural easy520-niemoglam nigdzie w sklepie dostac,wiec zdecydowalam sie na L"oreal hollywood9 i wyszly mi po tym wlosy jak na piewszym zdjeciu nie do okreslenia
Na 3 zdjeciu mialam duzo wczesniej rozjasniane(balejaz samym rozjasniaczem)i pozniej po jakims czasie na widocznych odrostach fryzjerka zmieszala dwie farby z Matrixa i wyszly tak jak na zdjeciu.
W tym linku opisalam jakie to byly odcienie+zdjecie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226083&page=8
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 15:53   #1164
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

właśnie miałam bardzo podobne po pasemkach o fryzjera pare miesięcy temu, więc tak pomyślalam... kurcze - i nadal szukam dobrej farby bo chciałabym zrobić sama w domu...
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:21   #1165
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

White girl-poszperaj w tym watku nalepsze farby blond
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226083
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:37   #1166
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

właśnie przedtem przeglądałam ten wątek - i znów problem (wellaton czy garnier)... im więcej czytam, tym mniej wiem

1.chcę zrobic sama, bez uprzednich rozjasniaczy
2.mam jeszcze ok 20cm pozostałych rozjasnionych pasemek (włosy do pol plecow)-boję się czy nie wyjdą rudości
3.nie chcę też oczywiscie zółtości - a wiem, że będę musiała trzymać dłużej.
4.no i chcę zostac z włosami na głowie
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 18:50   #1167
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja garniera przetestowalam i sobie chwalę- wyszedl mi kolor dokladnie taki jaki mial byc...a i wlosy nie sa az tak strasznie uszkodzone...tylko troszke ich mniej ale to z roznych przyczyn nie tylko z powodu farbowania...a wellaton jeszcze nie mialam
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 07:49   #1168
white girl
Raczkowanie
 
Avatar white girl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 44
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

veiled dzieki - dodałaś mi odwagi na jakim kolorze włosów robiłaś (farbowane wcześniej czy naturalne)???

Kusi mnie jednak ten natural & easy 520 - przez to, że robi refleksy (podobno) a nie jednolity kolor...

Edytowane przez white girl
Czas edycji: 2008-05-02 o 10:43
white girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 11:22   #1169
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

JA mam Natural And easyI toprawda ,że refleksy robi Mam takie lekkie pasemka;] Wiele osób mnie się już pytało czy mam naturalne;]
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 11:27   #1170
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez white girl Pokaż wiadomość
właśnie przedtem przeglądałam ten wątek - i znów problem (wellaton czy garnier)... im więcej czytam, tym mniej wiem

1.chcę zrobic sama, bez uprzednich rozjasniaczy
2.mam jeszcze ok 20cm pozostałych rozjasnionych pasemek (włosy do pol plecow)-boję się czy nie wyjdą rudości
3.nie chcę też oczywiscie zółtości - a wiem, że będę musiała trzymać dłużej.
4.no i chcę zostac z włosami na głowie

Ja myślę,że samemu farbowanie też korzystnie wyjdzie..Ja od kąd Pamietam sama farbuje w domu włosy.teraz to tylko odrosty robie(nie na całą długość)
Po Natural and easy nie powinno Ci wyjśc jakies rudości,jezeli oczywiście bedziesz wystarczająco długo trzymac farbe na włosach.Dodam jeszcze,że jak na farbe to nie niszczy włosów!!Ja oceniam ta Farbe naprawde pozytywnie!!Polecam.:ehem :
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.