Czas Dzialania- Schudnijmy Razem - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-23, 21:13   #241
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Doux,

Ja lubie szpinak z lososiem, pieczararkami i jajkiem. Wszystko podsmazone na patelni i na koniec posypane zoltym serkiem


Anecznik,

Jak to nikt nie trzyma za Ciebie kciukow? Ja trzymam
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 21:26   #242
I_z_a_
Przyczajenie
 
Avatar I_z_a_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Hej dziewczyny
Ja dzisiejszy dzień pod względem jedzenia uważam za udany.
Jeśli chodzi o ćwiczenia to czuję niedosyt, ale przezcież jutro też jest dzień

anecznik: oczywiście że trzymamy za Ciebie kciuki
I jutro będziemy czekały na wiadomość czy wszystko jest ok i jak Ci poszło

Przyznam, że im bliżej dnia w którym będziemy się ważyć/mierzyć, tym bardziej zaczynam się stresować. Nie czuję się nawet o poł centymetra szczuplejsza

Uwielbiam łososia!

Dobranoc Dziewczyny! Do jutra
__________________
Bo odnaleźć swoją życiową drogę ...
... to odnaleźć klucz do szczęścia.
I_z_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 07:40   #243
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witam poniedziałkowo !
Zaczynamy drugi tydzień naszej wspólnej diety. Przyznam, że coś efektów szczególnych nie widzę, ale może to tern sławetny przestój - że niby najpierw ładnie spada, potem się zatrzymuje, a później kilogramy lecą powoli

Jako, że rano byłam u dentysty na śniadanie zjadłam pół jogurtu greckiego z małym bananem i kostką gorzkiej czekolady
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 08:45   #244
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Dzień Dobry Drogie Panie
Doux ja póki co też nie widzę efektów ale liczę że za jakiś czas miło się zaskoczę choć pewnie muszę sobie bardziej dokręcić śrubę
Po południu wybieramy się na zakupy spożywcze więc muszę dziś ułożyć wielki plan co dokładnie będziemy jeść przez, powiedzmy, tydzień.
Niby często jedziemy na zakupy ale potem i tak niemal codziennie dokupujemy różne rzeczy bo coś jest potrzebne(albo i nie) i w rezultacie wydajemy dużo za dużo niż powinniśmy wydawać na utrzymanie dwóch osób;/ Nawet jak zaplanujemy obiady to potem pojawia się problem ze śniadaniami i kolacjami, więc dziś muszę ruszyć głową i zrobić jakąś profesjonalną listę tak żeby omijać sklepy spożywacze przez kilka najbliższych dni
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:14   #245
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Dzięki dziewczyny za kciuki . No właśnie, a kto ruszy mój tyłek w takim razie? Iza może Ty? jesteś aktywna i masz niedosyt, a ja wczoraj byłam pełna zapału a teraz...

Roxann ja zawsze robię skrupulatna listę zakupów bo na takie większe zawsze jeździmy raz w tygodniu. I teraz tak, albo kupię za dużo i potem wszelkie serki się przeterminują a warzywa zgniją albo kupię za mało i koło piątku nie mam co do paszczy włożyć . Po tylu latach samodzielnego gospodarzenia ciągle "się potykam", ale mam nadzieje, ze Tobie pójdzie znacznie lepiej .

Ja też nie czuję różnicy w swoim ciele a tym bardziej wizualnie zero efektów. No, ale nic, trzeba trwać i wierzyć, że za kolejny tydzień będę pozytywnie zaskoczona . Najbardziej martwi mnie, że dwa dni przed komisyjnym ważeniem mamy gości i będzie dużo jedzenia (choć to mogę zrobić pod siebie) i alko. Oczywiście pić nie muszę, ale dziewczyny będą miały do mnie pretensje. Chciałabym chociaż zmnimalizować złe skutki uboczne w postaci kaca i nadmiernej wody w organizmie. Co robić, oszukiwać???
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:33   #246
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez anecznik1 Pokaż wiadomość
Ja też nie czuję różnicy w swoim ciele a tym bardziej wizualnie zero efektów. No, ale nic, trzeba trwać i wierzyć, że za kolejny tydzień będę pozytywnie zaskoczona . Najbardziej martwi mnie, że dwa dni przed komisyjnym ważeniem mamy gości i będzie dużo jedzenia (choć to mogę zrobić pod siebie) i alko. Oczywiście pić nie muszę, ale dziewczyny będą miały do mnie pretensje. Chciałabym chociaż zmnimalizować złe skutki uboczne w postaci kaca i nadmiernej wody w organizmie. Co robić, oszukiwać???
Mi w tym tygodniu stuknie drugi miesiąc diety i spodnie już luźniejsze, ale o to chodzi - wydaje mi się, że wolniejsze efekty są lepsze, bo nie będzie jo-jo

A może czerwone wino ? Nie zakazane na diecie ? 2-3 lampki Ci nie zaszkodzą
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 10:53   #247
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Anecznik podobnie jak Doux uważam że czerwone wino będzie świetnym rozwiązaniem, ja np uwielbiam półsłodkie, mam dwa ulubione i podczas wszelakich imprez trzymam się właśnie tego trunku. Super że będziesz gospodynią bo przynajmniej możesz przygotować jakieś zdrowe specjały a nie będziesz skazana na to co ktoś przyrządzi My w środę wybieramy się do znajomych na kolację ale z tego co wiem też ich naszło na zdrowe odżywianie więc jestem raczej spokojna Co do ćwiczeń - też trudno mi się ruszyć jednak wiem że centymetry same w dół nie polecą także planuję dziś pohasać z Mel B

Edytowane przez roxann89
Czas edycji: 2014-03-24 o 10:54
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 13:11   #248
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem



Doux,

Ty juz tak slicznie schudlas, zdrowo sie odzywiasz i chodzisz na silownie- powinnas byc z siebie dumna


Anecznik,

Tak jak dziewczyny napisaly- czerwone winko albo biale ( moze byc pol na pol z woda)


Odwieczny problem robienia zakupow. Ja ostatnio jak pisalam pokupowalam mrozone owoce i warzywa, ale jakos inaczej smakuja niz swieze, nie wspominajac, ze witamin mniej maja.
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:00   #249
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez _pusia Pokaż wiadomość




Odwieczny problem robienia zakupow. Ja ostatnio jak pisalam pokupowalam mrozone owoce i warzywa, ale jakos inaczej smakuja niz swieze, nie wspominajac, ze witamin mniej maja.
Ja mam zawsze pełną zamrażarkę mrożonych warzyw i naprawdę je lubię Gorzej z pomysłami na śniadania i kolacje, jakoś brak mi weny no i na obiad też robię tak naprawdę kilka dań w kółko kiedy mam mało czasu a przydałoby się trochę odmiany i dokładnego planu co w jaki dzień jemy. Tak naprawdę tylko jak mam wolne pozwalam sobie na kulinarne eksperymenty a tak to kurczak lub indyk plus warzywa plus ryż lub kasza i to zazwyczaj jemy w pracy na obiad bo to najłatwiej przyrządzić...
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:04   #250
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

A lubisz owsianke?
Najszybszy sposob na sniadanie ;-)
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:17   #251
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Czerwone wino to zawsze jakaś alternatywa tylko głowa mnie po nim boli :P Dobra, nie ma co się przejmować, najwyżej wypiję jakiegoś małe drina i już. Będę cierpieć w poniedziałek jak wejdę na wagę.

Ja też mam zawsze "pod ręką" mrożone warzywa. Uwielbiam je i są świetnym dodatkiem do każdego dania. Z pewnością tracą swoje wartości odżywcze, ale chyba wole mrożonki niż te co w marketach czy warzywniakach leżą na półkach i nie tracą tygodniami koloru.

Obliczyłam wartość energetyczna moich ulubionych (pospolitych) ciast. Szczerze mówiąc jestem w szoku, nie przypuszczałam, że mają w sobie aż tyle kalorii...

Co do posiłków to ja mam największy problem z kolacjami. Śniadania i obiady to pikuś.
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 14:18   #252
ania11990
Raczkowanie
 
Avatar ania11990
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 52
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cześć dziewczyny
chciałabym schudnąć ok 10 kg a wiadomo razem raźniej czy można się do was przyłączyć?
ania11990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:20   #253
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Anecznik,

Co lubisz jesc najbardziej na kolacje?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ania,

Jasne, ze mozna ;-)

Chcesz nam powiedziec cos wiecej o sobie?
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:30   #254
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez _pusia Pokaż wiadomość
Anecznik,

Co lubisz jesc najbardziej na kolacje?
Szczerze? Kanapki z białego pieczywa, a konkretnie chleb posmarowany masłem na to sałata szynka i pomidor. Wszystko posmarowane majonezem Jednak z taką kolacja nie schudnę nawet jeśli zamienię białe pieczywo na ciemne i wykluczę majonez. Poza tym to już nie ta sama kanapka. Teraz zwracam uwagę na to by nie jadać węgli na wieczór.

Ania11990 witamy i życzymy powodzenia. Ile masz wzrostu i jaką wagę?
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:36   #255
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Anecznik,

Mniej wiecej tak jak ja. Ja najbardziej lubie z maselkiem i zoltym serkiem.

Znalazlam kompromis i przerzucilam sie na razowy chleb, smaruje go maslem i albo do tego zolty ser albo jajecznica- tez dobre ;-)
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:44   #256
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Pusia no właśnie nie przepadam za owsianką chociaż chyba powinnam się do niej przekonać...Może zacznę dodawać więcej owoców po prostu
Co do mrożonych warzyw to ciągle słyszę że zachowują większość składników odżywczych i minerałów więc staram się w to wierzyć I mnie również nie kuszą te które leżą na półkach w marketach, jeśli już to wolę z targu - pewnie też naszpikowane chemią ale jakoś bardziej mnie prywatnie przekonują;p
Ania11990 witaj
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:49   #257
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Roxann,

Faktycznie na poczatku mieszaj ja z innymi skladnikami, zeby nie bylo czuc smaku owsianki, sprobuj dodac miod, orzechy, banana, gorzka czekolade.

Jak sie nie przekonasz, to na sile nie ma co a jak Ci zasmakuje, to mozliwosci dodatkow jest tyle, ze Ci sie to nigdy nie znudzi.
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 16:57   #258
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cześć
Lecę nadrobić zaleglosci bo sporo napisalyscie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 18:56   #259
kalabarda
Przyczajenie
 
Avatar kalabarda
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cześć to ja grzesznica
Na sumieniu mam czekoladowe ciasto i naleśniki, wstyd!
Wczoraj też nie lepiej - nie miałam czasu z domu niczego zabrać bo zaspałam i jadłam drożdżówkę, a później ze znajomymi shake z mcdonalda i piwo.....
Oj zasługuję na te baty.
Obiecuję poprawę od jutra, zrobię to 3-dniowe oczyszczanie o którym wspominałam i później posiłki po max. 200 g. Dzisiaj bieganie i jeszcze skalpel na dobranoc będzie.
Z takim podejściem jak wczoraj i dziś to ja nie schudnę, ale od teraz uroczyście obiecuję się wziąć w garść.

Edytowane przez kalabarda
Czas edycji: 2014-03-24 o 18:58
kalabarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 20:47   #260
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez _pusia Pokaż wiadomość

Doux,
Ty juz tak slicznie schudlas, zdrowo sie odzywiasz i chodzisz na silownie- powinnas byc z siebie dumna
Dziękuję Pusia z miłe słowa !

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Cześć
Lecę nadrobić zaleglosci bo sporo napisalyscie
BRAWURKA !!

Cytat:
Napisane przez kalabarda Pokaż wiadomość

Z takim podejściem jak wczoraj i dziś to ja nie schudnę, ale od teraz uroczyście obiecuję się wziąć w garść.
Małe grzeszki są po to, aby nas wzmocnić Tak sobie umyśliłam i z takim podejściem mam nawet mniejszą ochotę na owe grzechy
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 20:57   #261
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Wróciliśmy od znajomych. Jestem "czysta" . Z ciasta się wymigałam. Mam wysypkę na buzi więc powiedziałam, że z tego względu stronie od słodyczy (bo to po części prawda), ale przyznalam, że tak późno staram się nie jeść słodyczy (bo to tez prawda ). Tak więc zostałam zrozumiana. I nagle gospodyni postawiła kolację. Pyszności wiele, od mięsiwa różnego rodzaju w panierkach po pizze, chlebuś wiejski i sałatkę. No więc to była jedyna alternatywa na którą się skusiłam. Wszyscy jedli byłam zachęcana dwa razy, głupio było nic nie zjeść więc wybrałam najmniejsze "zło". Składniki takie sobie, w smaku super. Nie odpowiadała mi kukurydza (wysoki IG), ananas z puszki i sok, odrobina majonezu a reszta była ok. Oczywiście nie najadłam się bo nałożyłam niewiele więc w domu skubnęłam dosłownie garść gotowanego brokuła.

No i...



...zrobiłam skalpel II. Odważyłam się i dałam z siebie wszystko. Mój kręgosłup nie zaprotestował choć byłam bardzo czujna żeby oszczędzać okolice lędźwi. Mam nadzieję, że jutro nie będzie za dużo zakwasów. Planuję ćwiczyć co drugi dzień w tym tygodniu a potem jak już przyzwyczaję moje ciało do treningów będzie częściej i bardziej intensywnie. Cieszę się jak małe dziecko

Kalabarda weź się w garść. Od jutra grzecznie proszę

Roxann jeśli ja przekonałam się do owsianki to Tobie z pewnością też się uda . To naprawdę pyszne i pełnowartościowe śniadanie. Ja np daje 3 łyżki otrębów np owsiane (są smaczne) do tego po łyżce płatków migdałowych, słonecznik łuskany i żurawinę. Czasami daję też banana. Jak mam ochotę na coś innego to taką gęstą owsiankę łącze z tartym jabłkiem i posypuję cynamonem. Oczywiście słodzę, ale słodzikiem. Świetna alternatywa kiedy ma się ochotę na ryz z musem jabłkowym .

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Miałam jeszcze pytać...
Doux ile zleciało Ci przez te dwa miesiące? Jestem już zaprawiona w boju. Po takim czasie łatwiej dietetować?
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:36   #262
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez anecznik1 Pokaż wiadomość
Wróciliśmy od znajomych. Jestem "czysta" . Z ciasta się wymigałam. Mam wysypkę na buzi więc powiedziałam, że z tego względu stronie od słodyczy (bo to po części prawda), ale przyznalam, że tak późno staram się nie jeść słodyczy (bo to tez prawda ). Tak więc zostałam zrozumiana. I nagle gospodyni postawiła kolację. Pyszności wiele, od mięsiwa różnego rodzaju w panierkach po pizze, chlebuś wiejski i sałatkę. No więc to była jedyna alternatywa na którą się skusiłam. Wszyscy jedli byłam zachęcana dwa razy, głupio było nic nie zjeść więc wybrałam najmniejsze "zło". Składniki takie sobie, w smaku super. Nie odpowiadała mi kukurydza (wysoki IG), ananas z puszki i sok, odrobina majonezu a reszta była ok. Oczywiście nie najadłam się bo nałożyłam niewiele więc w domu skubnęłam dosłownie garść gotowanego brokuła.

No i...

...zrobiłam skalpel II. Odważyłam się i dałam z siebie wszystko. Mój kręgosłup nie zaprotestował choć byłam bardzo czujna żeby oszczędzać okolice lędźwi. Mam nadzieję, że jutro nie będzie za dużo zakwasów. Planuję ćwiczyć co drugi dzień w tym tygodniu a potem jak już przyzwyczaję moje ciało do treningów będzie częściej i bardziej intensywnie. Cieszę się jak małe dziecko


Roxann jeśli ja przekonałam się do owsianki to Tobie z pewnością też się uda . To naprawdę pyszne i pełnowartościowe śniadanie. Ja np daje 3 łyżki otrębów np owsiane (są smaczne) do tego po łyżce płatków migdałowych, słonecznik łuskany i żurawinę. Czasami daję też banana. Jak mam ochotę na coś innego to taką gęstą owsiankę łącze z tartym jabłkiem i posypuję cynamonem. Oczywiście słodzę, ale słodzikiem. Świetna alternatywa kiedy ma się ochotę na ryz z musem jabłkowym .
Gratulacje za wytrwałość, podziwiam zwłaszcza odmówienie sobie pyszności będąc w gościach Bardzo motywujące jest czytanie takich wpisów
Z owsianką spróbuję, przekonałście mnie Na obiad robiłam dziś zapiekankę z pełnoziarnistego penne, kurczaka i warzyw, potem mieliśmy straszną ochotę na jakiegoś łakocia więc zrobiłam placuszki bananowe smażone na oleju kokosowym - podobno nie są tak strasznie kaloryczne więc uznałam że mogę zjeść dwie sztuki zamiast kolacji
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:43   #263
jokerrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

A podsuniecie jak schudnąć a dokładnie pozbyć się brzucha??Dzięki
jokerrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:44   #264
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez anecznik1 Pokaż wiadomość
Doux ile zleciało Ci przez te dwa miesiące? Jestem już zaprawiona w boju. Po takim czasie łatwiej dietetować?
Nie ważyłam się od dwóch tygodniu, więc na tamtą chwilę mam -5 kg. Centymetry z bioder: -12, z talii -8.

Ale chyba jestem w tej fazie, w której organizm przywyczaił się do ćwiczeń i diety i już nie chudnę zbytnio i centymetry nie lecą
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:47   #265
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Doux witaj kochana !

U mnie dzisiaj rano na śniadanie płatki kukurydziane z jogurtem , malinami i orzechów ciut dałam
Na drugie śniadanie kiwi
Obiad 2 gotowane ziemniaki, duszona wołowina z warzywami
koło 17 zjadłam serek danio i na kolację 2 kromki ciemnego pieczywa z białym twarożkiem , rzodkiewą białą i łososiem wędzonym

Anecznik wielkieeee dla Ciebie ! i za skalpel również

Kalabarda oj tam jeden grzeszek na jakiś czas wybaczony zostanie

Dzisiaj byłam na badaniu krwi, zobaczymy co tam się u mnie dzieje z tym wiecznym zmęczeniem i tym że mimo wszystko że tak ładnie ćwiczę i jem ładnie waga mi rośnie , a nie maleje
Mój już spać poszedł bo jutro na 8 ma kurs w pracy , a ja jade do koleżanki na jakieś ploty Kupię po drodze owoce to zblenderuje u niej co by mnie do słodkiego nie ciągnęło

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez DouxRebelle Pokaż wiadomość
Nie ważyłam się od dwóch tygodniu, więc na tamtą chwilę mam -5 kg. Centymetry z bioder: -12, z talii -8.

Ale chyba jestem w tej fazie, w której organizm przywyczaił się do ćwiczeń i diety i już nie chudnę zbytnio i centymetry nie lecą
aaaa czasem jest taki zastój, ale z tego co mi wiadomo nie trwa on wiecznie.W końcu ruszy w dół
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 21:55   #266
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Dlatego robię swoje dalej i liczę, że mimo wszystko jakieś efekty będą

Widzę, że Ty Brawurko się zacięłaś z dietą ? Bardzo mi się ona podoba - wszystkiego po trochu, smaczne i zdrowe. Super !
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 23:50   #267
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Anecznik,

klask i:kla ski:

Brawurka,

Witaj

sniadanie; owsianka, owoce
obiad; nalesniki z pelnoziarnistej maki, owoce
kolacja; razowy chleb, bialy ser, warzywa

przegryzki; orzechy

cwiczenia; joga, rowerek
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 06:41   #268
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witam we wtorkowy poranek .

Oj, rozczuliłyście mnie tymi gratulacjami jakbym co najmniej dostała Oskara. Dziękuję Wam bardzo . Trochę mi głupio bo tak się domagałam a teraz...no, ale dzięki jeszcze raz, bardzo wiele to dla mnie znaczy i niesamowicie podbudowuje.

Doux niesamowity wynik w odchudzaniu, powaliły mnie te centymetry. Zastanawiam się czy się pomierzyć bo kiedy zrobiłam to ostatnim razem to z odchudzania wyszły nici, ale chyba się przekonam . Zastojem się nie przejmuj w końcu ruszy.

Brawurka trzymam kciuki żeby w końcu się wszystko wyjaśniło &&&&&&

Ja mam dzisiaj znowu dzień z przeszkodami. Będę poza domem pół dnia i muszę skombinować jakieś jedzonko na wynos bo inaczej rzucę się na ciacha albo nie daj Boże na McDonalda. Tym sposobem zakupiłam dwie bułki razowe (muszę uwierzyć, że rzeczywiście są z razowej mąki ) i zrobię jakieś kanapki z sałatą. Jak zgłoodnieję będzie jak znalazł a pod pachą butla mineralnej .
Na śniadanie płatki pełnoziarniste z jogurtem. Po wczorajszym skalpelu lekki zakwasy.

Miłego dnia życzę !!!
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:48   #269
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez jokerrr Pokaż wiadomość
A podsuniecie jak schudnąć a dokładnie pozbyć się brzucha??Dzięki
Wybacz, umknął mi wczoraj Twój post - nie pozbędziesz się tłuszczu z konkretnego miejsca. Przejdź na zdrową dietę, zacznij uprawiać sporty: bieganie, rowerek itp, a efekty będą

Cytat:
Napisane przez anecznik1 Pokaż wiadomość
bardzo wiele to dla mnie znaczy i niesamowicie podbudowuje.
Po to tu jesteśmy - aby się wspierać

Cytat:
Doux niesamowity wynik w odchudzaniu, powaliły mnie te centymetry. Zastanawiam się czy się pomierzyć bo kiedy zrobiłam to ostatnim razem to z odchudzania wyszły nici, ale chyba się przekonam . Zastojem się nie przejmuj w końcu ruszy.
Mam taką nadzieję, że ruszy Zapisać centymetry naprawdę warto - bo ćwiczysz przecież, a kilogramy nie zawsze lecą w dół. A centymetr prawdę Ci powie

Edytowane przez DouxRebelle
Czas edycji: 2014-03-25 o 09:49
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:50   #270
ania11990
Raczkowanie
 
Avatar ania11990
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 52
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Z takim poqitaniem i wsparciem to napewno dam rade może znaczne od tego ze swoją walkę z kilogramami zqczelam ponad dwa lata temu z waga 86 kg przy wzroście 175 cm. Przyznam ze na poczatku bylo bardzo ciężko ale szybko się nie poddalam i tak w ciągu oj 7 miesięcy stracilam 12 kg ( przez cały ten okres wazylam się 2 razy). Jaka była moja wielka radość gdy na wadze zobaczylam 74 kg przyznaje ze wtedy ta waga mnie zadowalala. Jak wyglądało moje odchudzanie : po prostu zmienilam styl życia. Zaczelam jest zdrowo odrzucilam słodycze i chipsy i fast foody i cwiczylam może trochę nie regularnie ale cos tam cwiczylam dziś po półtorej roku staram się dalej w miarę zdrowo odrzywiac i dzięki temu nie przytylam Ale dziś juz mnie ta waga nie zadowala chciałbym zrzucić jeszcze ok 5 może 8 a może nawet 10 kg ale cos nie mogę się zebrać. Myślę ze z takim towarzystwem i wsparciem będzie łatwiej. dodamm ze od około dwóch tygodni jem zdrowiej niż zwykle czyli owoce kasze warzywa gotowane a nie smażone miesko, jogurtu , otręby itp. Mam nadzieje ze się uda pozdrawiam P. S. Przepraszam za pisownie pisze z telefonu
ania11990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 16:39:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.