Czas Dzialania- Schudnijmy Razem - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 15:26   #361
Junx
Raczkowanie
 
Avatar Junx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

77 kg przy wzroście 160 cm.
W zeszłym roku startowałam z 66kg i wtedy wydawało mi się to dużo
__________________

Junx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:29   #362
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Junx Pokaż wiadomość
77 kg przy wzroście 160 cm.
W zeszłym roku startowałam z 66kg i wtedy wydawało mi się to dużo

Dasz radę! Ja startowałam z wagą 84,7 kg i też mam 160 cm... Tak więc trzymam kciuki!!! Wlczymy!
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:33   #363
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Jasne ze damy rade.Ja ze 110 zeszlam do 95 kg w 3 miesiące

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:53   #364
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Jasne ze damy rade.Ja ze 110 zeszlam do 95 kg w 3 miesiące

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

No i pięknie zleciało, a czas minął
A do ilu chciałabyś zejść Brawurko?
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:08   #365
ania11990
Raczkowanie
 
Avatar ania11990
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 52
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cześć Dziewczyny Trochę mnie nie było ale wiadomo weekend i niedzielny baaaardzo długi spacer jak ja kocham takie niedziele

Witam również nowe forumowiczki fajnie, że jest nas więcej

Z moją dietą jest ok posiłki mniejsze i zdrowsze, przekonałam się do zielonej herbaty i dziś zaczynam biegać zwerbowałam do tego narzeczonego o dziwo przystał na moją propozycje w sobotę się ważyłam moja aktualna waga 78 kg ( wróciło mi 3 kg nie wiem czy to przez miesiączkę bo właśnie na nią czekam ( ma być lada chwila) a przed ważę zawsze więcej czy może faktycznie tyle mi się uzbierało po zimie ale to nic do dzieła ), moje następne ważenie będzie dopiero w lipcu, będę się kontrolować za pomocą ubrań i centymetra

Moją zmorą są słodycze ale zaopatrzyłam się w suszone owoce i wafle ryżowe i na razie jest ok

Do dziewczyn które starają się o maleństwo, trzymam kciuki dziewczyny mam nadzieję, że uda Wam się i wszystko będzie dobrze. Ja też bardzo pragnę dzidziusia. Będziemy się starać dopiero po ślubie dlatego wiem jak Wam zależy i mocno trzymam kciuki
ania11990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:10   #366
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Madziulek do 70-72 kg .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:23   #367
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez ania11990 Pokaż wiadomość
Z moją dietą jest ok posiłki mniejsze i zdrowsze, przekonałam się do zielonej herbaty i dziś zaczynam biegać zwerbowałam do tego narzeczonego o dziwo przystał na moją propozycje w sobotę się ważyłam moja aktualna waga 78 kg ( wróciło mi 3 kg nie wiem czy to przez miesiączkę bo właśnie na nią czekam ( ma być lada chwila) a przed ważę zawsze więcej czy może faktycznie tyle mi się uzbierało po zimie ale to nic do dzieła ), moje następne ważenie będzie dopiero w lipcu, będę się kontrolować za pomocą ubrań i centymetra

Moją zmorą są słodycze ale zaopatrzyłam się w suszone owoce i wafle ryżowe i na razie jest ok
Widzę, że i Ty Aniu zaczynasz biegać Ja - kiedyś zagorzała przeciewniczka biegania - dzisiaj uwielbiam to robić tak więc do biegu gotowi - START
Podziwiam Cię, że w lipcu dopiero się zważysz mi ciężko tygodnia wytrzymać
Co do wzrostu wagi, to na pewno Ci się woda zatrzymała (tak zwykle jest przed okresem)
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 16:46   #368
ania11990
Raczkowanie
 
Avatar ania11990
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 52
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Widzę, że i Ty Aniu zaczynasz biegać Ja - kiedyś zagorzała przeciewniczka biegania - dzisiaj uwielbiam to robić tak więc do biegu gotowi - START
Podziwiam Cię, że w lipcu dopiero się zważysz mi ciężko tygodnia wytrzymać
Co do wzrostu wagi, to na pewno Ci się woda zatrzymała (tak zwykle jest przed okresem)

Z tym ważeniem to nie jest takie trudne po prostu nie mam swojej wagi w domu i nie będę jej kupować bo ważyłabym się codziennie A z tym bieganiem to też kiedyś biegałam i to jest naprawdę fajna sprawa Szkoda, że nie mieszkamy w tej samej okolicy razem mogłybyśmy biegać razem raźniej

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Dasz radę! Ja startowałam z wagą 84,7 kg i też mam 160 cm... Tak więc trzymam kciuki!!! Wlczymy!

Dziewczyno jak ja Cię podziwiam za te kg które straciłaś i każdą inną również bo wiem, że to jest ciężka praca Trzymam za Was i za siebie ( ZA NAS ) kciuki na pewno nam się uda

a teraz czas na ćwiczenia
ania11990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 16:54   #369
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez ania11990 Pokaż wiadomość
Dziewczyno jak ja Cię podziwiam za te kg które straciłaś i każdą inną również bo wiem, że to jest ciężka praca Trzymam za Was i za siebie ( ZA NAS ) kciuki na pewno nam się uda
No pracy dużo, faktycznie... ale dalej waże 68 kg już od miesiąca i nic się nie rusza ta waga moja... chyba jakaś zaklęta jest normalnie olewa mnie a do lata chciałabym zejść poniżej 60 i zobaczyć tą 5 z przodu nie wiem jednak czy mi się to uda, ale się nie poddaje

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Jeszcze się pomyliłam pisząc, że zaczynałam z wagą 84,7 kg a zaczynałam z 87,4 kg cyferki mi się przestawiły sorki
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:24   #370
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Witam kochane
Doux joj robaczku co Ci się działo ??
U mnie też taki tydzień był zalatany. Wyniki badań krwi będę miała we wtorek , zobaczymy co się tam dzieje u mnie .

Cytat:
Napisane przez _pusia Pokaż wiadomość

Doux, mam nadzieje, ze najgorsze masz za soba. Mozna spytac co sie stalo?
Dentystka skierowała mnie na usunięcie ósemek, więc się nalatałam, naczekałam w kolejkach, nadenerwowałam i nic. Lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby wyrywania zdrowego zęba o

U mnie 1 kilogram w dół A prawie cały tydzień nie byłam na siłowni - dałam sobie odpocząć i nie żałuję, zregenerowałam siły
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:03   #371
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Super pomysł!!! Chyba się podepnę do niego Kwiecień się zaczyna i da wakacji też CHCĘ jeszcze schudnąć... Nie mogę się teraz poddać!
Odkładam kasę razem z Tobą no i niedługo chowam wagę na miesiąc (siostra wyjeżdża, więc nikt mi nie będzie zabraniał niczego) jeszcze 10 kg to marzenie, a zejście poniżej 60 kg to chyba byłby cud
Super, zobaczysz jak fajnie będzie pójść na zakupy za te 12 tygodni ze świadomością że idziesz kupić mniejsze ubrania i będziesz dobrze w nich wyglądać i się czuć . U mnie dodatkową motywacją jest to że z rodziną i znajomymi nie widziałam się pół roku, na wakacje wracam do Polski i chcę wrócić szczupła żeby wszystkim kopary opadły ze zdziwienia , tym bardziej że powtarzam że schudnę już od 2 lat ale ciągle to odkładam i nikt już nie wierzy że naprawdę schudnę TERAZ IM POKAŻE bo teraz mam naprawdę silną motywacje jak nigdy i nie wiem skąd ona się wzięła szczerze mówiąc, teraz gdy patrze na ciastko nie jem go bo wiem że oddala mnie od celu, wcześniej zjadłabym wszystkie i powiedziała "zacznę jutro, od poniedziałku albo następnego miesiąca". Jestem już zmęczona tym odwlekaniem bo wiem że gdybym za pierwszym razem zrobiła to raz i porządnie, już bym te 10 kilo schudła naście razy Czas zrobić to raz i porządnie i cieszyć się super wakacjami !!!!kl aski:.

Edytowane przez Na_dia
Czas edycji: 2014-03-31 o 19:05
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 19:21   #372
Dzoena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cześć Wszystkim

Dzisiaj dzień ważenia, więc podaję swoje wymiary: wzrost 163cm, waga 59kg. Udało mi się w te dwa tygodnie 3 kg zgubić. Nadal jestem na diecie kopenhaskiej, dzisiaj mam 7 dzień. Ogólnie jest ciężko, zwłaszcza rano trudno jest mi wstać i mam zawroty głowy. Dociągnę do końca, ale chyba już tej diety nigdy nie powtórzę :p
Dzoena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:12   #373
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witam wieczorową porą

Pusia dzięki za mile słowa. Miło mi, że odbierasz mnie jao energiczna osobę . Co do wesela to idziemy do mojej młodszej kuzynki (najbliższe kuzynostwo). Fajna, młoda dziewczyny, w życiu nie odpuściłabym tego ślubu/wesela .

Doux to miałaś niezłe przejścia. Dobrze, że te dzień masz już za sobą. Trzymaj się cieplutko

Brawurko współczuję ci wzrostu wagi. Kurcze, może jakieś błędy w diecie, co?

U mnie nie najlepsze samopoczucie. Rano ból głowy (łeb jak sklep!), okropny ból gardła i karku, ogólne osłabienie. Jestem wściekła bo tak bardzo chciałabym regularnie zacząć ćwiczyć a tu ciągle coś. o nic, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Popijam Theraflu, biorę witaminy i czekam na poprawę sytuacji. Menu zdrowe, ale w małych ilościach bo ból gardła nie pozwala na zbyt wiele. Dzisiaj przyjęłam około 850 kcal tylko .

Śniadanie
owsianka: 2 łyżki otrębów owsianych, 1 łyżka otrębów pszennych, po łyżce suszonej żurawiny, płatków migdałowych oraz słonecznik (nie dokończyłam, nie dałam rady) (ok 251 kcal)

Obiad
pierś z kurczaka z warzywami z curry i mozzalerellą (ok 160 kcal)

Przekąska
serek ze szczypiorkiem (nie dokończyłam)+jeden wafelek (ok 240 kcal)

Kolacja
omlet z dwóch jaj ze szpinakiem i kiełkami lucerny (nie dokończyłam)(ok 200 kcal)

Witam serdecznie nowe koleżanki, które chcą sie przyłączyć do wspólnej walki. Czym nas więcej tym lepiej . Życzę Wam powodzenia!

No i przede wszystkim bardzo ale to bardzoooooo gratuluję spadków kilogramów, trzymajcie tak dalej .

Piję herbatkę czerwona, kąpiel i spać. Do juterka.
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 00:05   #374
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Od dzisiaj mam zamiar codziennie biegać po 1h ( oczywiście nie dam rady przez godzinę ciągle biec, będzie to bieg przeplatany z szybkim marszem ). Dołączy się ktoś do mnie żeby było raźniej ?? ciekawa jestem jakie będą efekty po tygodniu zdrowej diety i codziennego biegania).

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Moje śniadani: omlet (1 jajko całe+ 2 białka) z 2 łyżkami twarogu i owocami (3 truskawki, kiwi, borówki amerykańskie)

2 śniadanie: 1,5 jabłka

obiad: ryba + surówka

jeszcze dzisiaj czeka mnie godzinne bieganie i serek wiejski ze szczypiorkiem na kolacje.
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 07:25   #375
Justa186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Hej dziewczyny. Ja tak na chwilke bo zaraz lece do ogródka cos porobic to zawsze triche wiecej ruchu
Dzis na sniadanie płatki z jogutem
ciekawe ile na tym wytrzymam bo na ogół jadłam kanapki albo jajecznice
ale jak dieta to dieta.

Ja mam w czerwcu komunie siostrzenicy i musze schudnąc bo tak same chdzielce sa i tylko sie przyglądają i komentują juz sie nasłuchała jak to przytyłam i sie poprawiłam wiec nie mam zamiar więcej tego wysłuchiwac i im pokazac ze potrafie sie zmotywowac
Milego dnia dziewczyny
Justa186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 08:57   #376
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witajcie Nie udzielałam się od soboty bo mnie praca pochłonęła:/
Nadia Również mam taką symboliczną parę spodni która czeka na wymarzoną wagę, na dzień dzisiejszy dopnę się na siłę ale wyglądam jak baleron Czytając o Twoich zmaganiach, przekładaniu daty rozpoczęcia diety gdy na horyzoncie pojawią się ciastka i fakcie że dawno mogłaś schudnąć te 10kg czułam jakbym czytała własny post - mam dokładnie tak samo jak Ty i też uważam że już czas najwyższy, teraz albo nigdy.
Witam serdecznie nowe dziewczyny, razem raźniej i super że wątek się rozkręca
Do dziewczyn starających się o potomków - mam dwie koleżanki z pracy, jednej lekarz powiedział że nie zajdzie w ciążę na pewno bo ma jajniki jak sito a drugiej że bardzo mało prawdopodobne iż kiedykolwiek będzie miała dziecko. Jedna jest już na ciążowym L4 od miesiąca, druga wczoraj mi oznajmiłą że jest w ciąży Nie chcę generalizować bo każdy przypadek jest inny jednak dążę do tego że lekarz zawsze może nie mieć racji nawet jeśli jest bardzo kompetentny a poza tym o wielu przypadkach medycynie sie nawet nie śni więc trzymam za Was kciuki i głęboko wierzę że za pewnien czas pochwalicie nam się dobrą nowiną
Justa ach jak zazdroszczę Ci faktu posiadania ogródka Też mi się marzy ale to pewnie jeszcze trochę czasu nim będę go miała
Podczas ważenia zauważyłam że schudłam niecały kilogram ale że parę razy sobie pofolgowałam to wiem że to przez to zapewne i teraz będę się bardziej pilnować.
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 08:58   #377
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witam
Dziś na śniadanie owsianka z tartym jabłkiem i cynamonem...uwielbiam! To naprawdę świętna alternatywa dla ryżu z jabłkami. Obiad to pierś z kurczaka i chyba kalafior a reszta to się dopiero okaże. Mam mega chrypę więc pewnie niewiele dzisiaj wrzucę w swój żołądek bo gardziel ciągle boli.

Na_dia no ja niestety nie cierpię biegać bo nie mam kondycji. Może teraz byłoby lepiej skoro rzuciłam papierochy, kto wie. Sama już o tym myślałam, żeby się przemóc i roić to na zasadzie interwałów ale ciągnie to do kolejnego zakupu butów do biegania bo te do fitness nie nadają się. No i druga sprawa moje kolana, które nie są w najlepszej kondycji. Tobie jednak życzę powodzenia .

Roxann gratuluje spadku kilograma

Edytowane przez anecznik1
Czas edycji: 2014-04-01 o 09:01 Powód: dopisek
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 14:21   #378
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witam ;-)

Widze, ze macie piekne postanowienia i kazda z osobna dobra motywacje, zeby schudnac, super!

Anecznik,
No tak jakos Cie odbieram- taki nieoszukany optymizm z Ciebie bije. Faktycznie masz tyle energii?
Ja jestem osoba malo energiczna i zawsze sie zastanawiam skad niektore osoby biora sily na robienie tylu rzeczy w ciagu dnia.

Brawurko,
Moze za duzo soli w twoich potrawach, co prowadzi do zatrzymania wody w organizmie? Masz czas napisac tutaj swoj jadlospis? Powinnysmy razem z dziewczynami znalezc przyczyne co jest nie tak.

Edytowane przez _pusia
Czas edycji: 2014-04-01 o 14:23
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 15:42   #379
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez _pusia Pokaż wiadomość
Witam ;-)
Anecznik,
No tak jakos Cie odbieram- taki nieoszukany optymizm z Ciebie bije. Faktycznie masz tyle energii?
Ja jestem osoba malo energiczna i zawsze sie zastanawiam skad niektore osoby biora sily na robienie tylu rzeczy w ciagu dnia.
W sumie jestem typem człowieka, który nie cierpi siedzieć w jednym miejscu choć nie ukrywam, że ten wypadek, który mnie unieruchomił z racji złamania wyrostka L4, tak rozleniwił, że popadłam w jakąś melancholię . Mam jednak nadzieję, że regularne ćwiczenia jakos bardziej pobudza mnie do życia.

No cóż, wzięłam tabletkę na gardło i od razu przestało boleć (psikadełka nie działają). Super uczucie, ale niestety zaczęłam do paszczy pakować co popadnie...kompulsja znowu . Wyć mi się chce bo wiem, że na tym się dzisiaj nie skończy, @ zbliża się a przed nią zawsze roznosi mnie energia (sprzątanie generalne, zmiany w pracy, nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu), ale też niestety obżarstwo. Co raz bardziej wątpię, że uda mi się schudnąć. Już nie mówię, że do tego wesela, ale w ogóle.... Może muszę zaakceptować tego wieloryba, którym teraz jestem
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 15:46   #380
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Anecznik,
Nawet tak nie pisz, oczywiscie, ze Ci sie uda, metoda malych kroczkow dojdziesz do celu, zobaczysz!
Co masz na mysli piszac kompulsja? Jak to sie u Ciebie objawia?

Glowa do gory! Ja w Ciebie naprawde wierze ;-)
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 16:47   #381
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez anecznik1 Pokaż wiadomość
No cóż, wzięłam tabletkę na gardło i od razu przestało boleć (psikadełka nie działają). Super uczucie, ale niestety zaczęłam do paszczy pakować co popadnie...kompulsja znowu . Wyć mi się chce bo wiem, że na tym się dzisiaj nie skończy, @ zbliża się a przed nią zawsze roznosi mnie energia (sprzątanie generalne, zmiany w pracy, nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu), ale też niestety obżarstwo. Co raz bardziej wątpię, że uda mi się schudnąć. Już nie mówię, że do tego wesela, ale w ogóle.... Może muszę zaakceptować tego wieloryba, którym teraz jestem
Ty nie pisz, że nie schudniesz! Nie możesz tak nawet pomyśleć! Dzisiaj Ci się noga podwinęła, ale wstajesz i idziesz dalej! Razem z nami! Nic się nie stało, każda z nas ma czasami gorsze dni.
Ja odchudzając się już dłuższą "chwilę" miewałam takie momenty obżarstwa nie raz ani nie dwa razy. Jadłam wszystko słodycze, chipsy, lody, kanapki, co mi tylko wpadło pod rękę, ale następnego dnia trzeba spiąć pośladki i nie można się poddać!
Trzymam za Ciebie kciuki, bo wiem, że się ogarniesz i pozbierasz Dobry Duszku
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 18:57   #382
Junx
Raczkowanie
 
Avatar Junx
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 144
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witam i pozdrawiam wszystkich
Pierwsze ćwiczenia z MelB odbyły się wczoraj - było ciężko, ale dałam radę. Jestem zadowolona z siebie, że tak dzielnie się trzymam

Dzisiaj zjadłam:
śniadanie: biały jogurt z płatkami owsianymi i rodzynkami,
II śniadanie: 3 kanapki wasa z szynką i pomidorem
obiad: 3 pełnoziarniste naleśniki ze szpinakiem
kolacja: mandarynki i jabłka
__________________

Junx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:15   #383
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Junx Pokaż wiadomość
Witam i pozdrawiam wszystkich
Pierwsze ćwiczenia z MelB odbyły się wczoraj - było ciężko, ale dałam radę. Jestem zadowolona z siebie, że tak dzielnie się trzymam
za ćwiczenia
Najgorzej zacząć, później to już normalny element każdego dnia, a jak się nie poćwiczy i nie poczuje się przypływu endorfin to czegoś brak Naprawdę
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:16   #384
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Junx gratuluję
Wymyśliłam prosty sposób jak przezwyciężyć ochotę na słodycze - pomalować paznokcie :P Trochę czasu zajmie same malowanie, później chwilę trzeba odczekać aż wyschną :P Istnieje szansa, że w tym czasie przemyślimy sprawę i nie pójdziemy do kuchni Zawsze też można wyjść z domu ( na spacer, albo pobiegać ) Macie inne sprawdzone sposoby?
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:29   #385
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Dzisiaj zjadłam:

Omlet z owocami ( pół banana, 4 truskawki, borówki amerykańskie)

2 śniadanie: sok z ( 2 marchewek i pietruszki)

obiad: ( mała kromka pełnoziarnistego chleba ze szpinakiem, suszonym pomidorem) do tego 3 łyżki twarogu z jogurtem naturalnym + 3 plastry wędliny z indyka + jajko na twardo+ pomidor i papryka)

kolacja:łyżka kakao z mlekiem sojowym.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
Junx gratuluję
Wymyśliłam prosty sposób jak przezwyciężyć ochotę na słodycze - pomalować paznokcie :P Trochę czasu zajmie same malowanie, później chwilę trzeba odczekać aż wyschną :P Istnieje szansa, że w tym czasie przemyślimy sprawę i nie pójdziemy do kuchni Zawsze też można wyjść z domu ( na spacer, albo pobiegać ) Macie inne sprawdzone sposoby?
1.ja gdy mam ochotę na słodycze piję wodę, zauważyłam że gdy jestem spragniona często zamiast się napić sięgam po słodycze.
2. Patrzę w lustro.
3. przypominam sobie że mam jeszcze tylko nie całe 12 tygodni żeby schudnąć co najmniej 7 kg.
4. Szczerze mówiąc boję się sięgać po słodycze, bo nie umiem zjeść 1 kawałka czekolady...zamierzam zjeść 1 kawałek a kończy się na całej czekoladzie, później mam wyrzuty sumienia i sobię myślę (i tak już zwaliłaś więc możesz już jeść co chcesz a od jutra znowu będziesz trzymać się diety). Podsumowując u mnie zamiar zjedzenia małej kosteczki kończy się na całej czekoladzie + 2, 3 batonikach ( a najgorsze jest to że mieszkam z ciocią, wujkiem i 11 letnim kuzynem, cioci i wujkowi tak mnie szkoda gdy uczę się do egzaminów po nocach że przy każdej okazji kupują mi mnóstwo słodyczy) Gdy chce mi się słodkiego najgorsze jest ta świadomość że TAM w kuchni jest pełno pysznych rzeczy od toffifee po rafaello aż po ulubioną Milke z bakaliami i jeszcze ich widok- siedzą na kanapie przed tv, wcinają te słodycze i kuszą--- przecież ty się nie musisz odchudzać, zjedz sobie, no zjedz co ci szkoodzi !! ehh straszne to jest... a gdy już się skusze dzień konczy się ogromnymi wyrzutami sumienia.
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 01:41   #386
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

ciekawy artykuł o cukrze
http://natemat.pl/57557,przed-cukrem...bione-produkty
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 07:54   #387
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cześć wszystkim
Widzę, że powoli brniemy do naszych wymarzonych sylwetek i bardzo się z tego cieszę !

Cytat:
Napisane przez Na_dia Pokaż wiadomość
Dzisiaj zjadłam:
1.ja gdy mam ochotę na słodycze piję wodę, zauważyłam że gdy jestem spragniona często zamiast się napić sięgam po słodycze.
Picie wody czy herbaty jest generalnie dobrym sposobem na "głód". Kiedy wydaje mi się, że jestem głodna zawsze najpierw wypiję troszkę, żeby sprawdzić czy aby na pewno W 3/4 przypadków woda/herbata wystarcza i zapominam o "głodzie"
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:11   #388
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Jak glod bierze to mozna owoc jakis skubnac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:55   #389
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Owoce mają sporo cukru więc też nie za dużo ich
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:57   #390
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

No tak.ja kiwi skubne, albo truskawek garść, malinek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 16:39:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.