Czas Dzialania- Schudnijmy Razem - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 00:56   #421
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Dlaczego zaczynasz 1 maja ?? NIE PODDAWAJ SIĘ !!!! jak się weźmiesz za siebie to do 1 maja będziesz o pare kg szczuplejsza a 1 maja sobie pomyślisz ze zaczynasz dopiero dzisiaj a gdybyś miesiac tmu sie wzieła za siebie wazyłabys juz mniej :P Mowie ze swojego doswiadczenia bo od 2 lat zaczynam albo od jutra albo od 1, albo od poniedziałku, albo po świetach, albo na nowy rok albo w wakacje i przez te 2 lata ciagle mowiłam ze schudne, myślalam ciagle o tym ale nic z tym nie robiłam, gdy szłam na zakupy nigdy nie kupowałam spodni bo myslalam ( ale od jutra sie dchudzam wiec za miesiac kupie mniejszy rozmiar itp.. ale powiedziałam sobie dość a najlepsze było to ze po 2 dniach diety gdy naszła mnie ochota na słodkie myslalam ok, dzisiaj jeszcze zjem słodycze a od jutra juz naprawde zaczne ) wtedy zazwyczaj szłam do sklepu kupowałam czekolade batona i jeszcze coś a pozniej miałąm wyrzuty sumienia. W ciagu tych 2 lat schudłabym ze 100 razy te 10 kg.

Więc radze wszystki którzy sie odchudzaja, nie odwlekajcie bo z każdą próbą jest coraz ciężej, mniej wiary w siebie i ma sie wiekszego doła po kolejnej porażce) Ja na szczescie to zrozumiałam i dzisiaj na wadze wymarzona 5 z przodu. Wprawdze jest 59,9 ale zawsze to 5 na początku. Zostało mi jeszcze do zrzucenia 7 kg teraz mam się zamiar zważyc 1 maja i mam nadzieje ze będzie55, 56
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 07:51   #422
cherryszery
Przyczajenie
 
Avatar cherryszery
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 16
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez anecznik1 Pokaż wiadomość
Cherryszery jarozumiem, że Ty zdrowo, ale kurka... No nie chcę wyjść na zrzędliwą "ciotkę" ...Twoja waga jest niezdrowa/// Doskonale rozumiem jak piszesz, że figura, że każdy ma inną... Ja mam figurę jabłka, chyba najgorszą z możliwych, ale kiedy ja bym ważyła tyle co Ty teraz przy wzroście 158 cm czułabym się fantastycznie! Ważyłam tyle w Twoim wieku, no może jakieś 2 kg mniej, ale nie myślałam o tym, że za duże, ze coś nie tak. Proszę Cię o jedno, nie zatrać się i żyj zdrowo. Chude nie znaczy piękne...zdrowe jest piękne. I dodam, że mimo swojego wieku chcę być piękna i seksowna

Dziewczyny a Wy co tak milczycie? Naprawdę nic nie macie do powiedzenia tej młodej dziewczynie żeby siebie nie zatraciła??? Sorrki, ale chyba nie graniczycie z wiekiem nastu lat żeby nie mieć pojęcia o czym piszę...Cherryszerry nie gniewaj się...o Twoje dobro moja kochana mi chodzi...
To miłe, ale ja jak najbardziej wyglądam i czuję się zdrowo Nie głodzę się ani nie jem 300 kcal dziennie;p Kiedy mam na obiad coś co lubię a nie jest do końca zdrowe po prostu to jem i nie przejmuje się czy przytyję czy nie (jak robi to dużo osób) Mieszkam z rodzicami i oni mnie kontrolują co jem, ile itp. Może przedstawiam się w świetle małolataty która nie ma rozumu i nie wie nic o odchudzaniu, ale uwierz, że tak nie jest Ale i tak dziękuję, że poświęciłaś mi czas
cherryszery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 13:25   #423
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Nadia jakbyś pisała o mnie A ze spodniami mam ten sam odwieczny problem. I znowu jestem na etapie, ze trzeba kupić, ale przecież jestem na diecie więc ten miesiąc przeciągnę...a przy okazji podjem to i owo czy usiądę z pucharkiem lodów w salonie przed tv. Gratuluję 5 z przodu

Cherryszery nie odebrałam Cię jako nierozumną małolatę, choć nie ukrywam pomyślałam przez chwilę, że możesz nie być do końca świadoma do czego łatwo się doprowadzić. Fajnie jednak, że masz tą świadomość i życzę Ci zdrowego podejścia do życia. Pozdrawiam

Jak Wam mija niedziela? My jesteśmy po rodzinnym spacerku. Pogoda za oknem przepiękna!

Edytowane przez anecznik1
Czas edycji: 2014-04-06 o 14:02
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 13:30   #424
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witam niedzielnie
Ja czekam na powtorke The voice of poland ogolnie dzisiaj procz widelca nie ruszam.niedziela to moj dzien gdzie mysle tylko o sobie mezu obiad ma z wczoraj takze dzisiaj sie tylko relaksujemy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 14:49   #425
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cześć dziewczyny
Fajnie, że u nas tak optymistycznie - pogoda też zachęca do uśmiechu i wiary we własne siły.
Niedługo idę na basen - nie byłam tam od lat i chyba się trochę cykam, czy jeszcze pamiętam jak się pływa
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 15:21   #426
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Ja na basen tez bym poszla, ale raz ze nie ma z kim, a dwa to daleko ... takie wielkie miasto i zeby basenu przy centrum nie bylo to tragedia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 15:57   #427
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

anecznik1
zrób tak jak ja, ja w końcu kupiłam spodnie ale za małe, teraz mnie motywują żeby do nich schudnąć za każdym razem jak na nie patrze hehe...
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 16:18   #428
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Ja na basen tez bym poszla, ale raz ze nie ma z kim, a dwa to daleko ... takie wielkie miasto i zeby basenu przy centrum nie bylo to tragedia
Ja idę sama Też nie mam z kim, ale nie zamierzam narzekać - udało mi się załatwić karnet (a graniczy to z cudem !) bo u nas w mieście w sumie tylko dwa baseny są o.O
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 17:00   #429
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witajcie! Mogę dołączyć ?

Jeste na diecie ( o ile tak to nazwać) i ćwiczę od 1 kwietnia
Chcę zgubić tak z 8 kg minumum.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 18:15   #430
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Witajcie! Mogę dołączyć ?

Jeste na diecie ( o ile tak to nazwać) i ćwiczę od 1 kwietnia
Chcę zgubić tak z 8 kg minumum.
Witamy serdecznie w naszej wesołej gromadce

Wiecie co, byłam na tym basenie i co prawda nie zapomniałam jak się pływa, ale te 30 minut wymęczyło mnie bardziej niż godzina spinningu
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 18:27   #431
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Gomra witaj

Doux ja kiedyś chodziłam na aerobik wodny uuu dopiero jaka wymęczona byłam po tym.Kurcze szkoda że zajęcia są tu w godzinach popołudniowych, a ja na 17 do pracy ...
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 21:03   #432
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Brawurko - marzę o wodnym aerobiku, ale u mnie w mieście jest tylko jedna opcja.. dla starszych pań. Tragedia !

Bardzo będę niedelikatna jak zapytam gdzie pracujesz ?
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 21:36   #433
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Gomra witamy i życzymy powodzenia

Na_dia ja miałam kupić w tym tygodniu sukienkę o rozmiar mniejszą, w której się zakochałam, ale scykałam :P

Tez z ogromną chęcią poszłabym na basen, ale mam daleko, 12 km a druga sprawa to wstydzę się rozebrać do kostiumu Może kiedyś...
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 22:26   #434
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Hej dziewczyny

Widze, że niedziela Wam dietetycznie minęła
U mnie dzisiaj dzień z oszukanymi posiłkami (jadłam co chciałam i ile chciałam), ale jutro spinam pośladki

Powiedzcie mi, kiedy wielkie ważenie?
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 22:41   #435
I_z_a_
Przyczajenie
 
Avatar I_z_a_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Na_dia Pokaż wiadomość
Dlaczego zaczynasz 1 maja ?? NIE PODDAWAJ SIĘ !!!! jak się weźmiesz za siebie to do 1 maja będziesz o pare kg szczuplejsza a 1 maja sobie pomyślisz ze zaczynasz dopiero dzisiaj a gdybyś miesiac tmu sie wzieła za siebie wazyłabys juz mniej :P Mowie ze swojego doswiadczenia bo od 2 lat zaczynam albo od jutra albo od 1, albo od poniedziałku, albo po świetach, albo na nowy rok albo w wakacje i przez te 2 lata ciagle mowiłam ze schudne, myślalam ciagle o tym ale nic z tym nie robiłam, gdy szłam na zakupy nigdy nie kupowałam spodni bo myslalam ( ale od jutra sie dchudzam wiec za miesiac kupie mniejszy rozmiar itp.. ale powiedziałam sobie dość a najlepsze było to ze po 2 dniach diety gdy naszła mnie ochota na słodkie myslalam ok, dzisiaj jeszcze zjem słodycze a od jutra juz naprawde zaczne ) wtedy zazwyczaj szłam do sklepu kupowałam czekolade batona i jeszcze coś a pozniej miałąm wyrzuty sumienia. W ciagu tych 2 lat schudłabym ze 100 razy te 10 kg.

Więc radze wszystki którzy sie odchudzaja, nie odwlekajcie bo z każdą próbą jest coraz ciężej, mniej wiary w siebie i ma sie wiekszego doła po kolejnej porażce) Ja na szczescie to zrozumiałam i dzisiaj na wadze wymarzona 5 z przodu. Wprawdze jest 59,9 ale zawsze to 5 na początku. Zostało mi jeszcze do zrzucenia 7 kg teraz mam się zamiar zważyc 1 maja i mam nadzieje ze będzie55, 56

Hej jeśli o mnie chodzi z tym pierwszym maja, to tylko dlatego, że wiem, że od tego czasu naprawdę będę miała czas na regularne ćwiczenia i możliwość zadbania lepiej o swoją diete ;-)
Nie mówię, że teraz opycham się słodyczami i jem co popadnie bo tak nie jest. Z ćwiczeniami czy bez i tak staram się jeść (w miarę) zdrowo.
W następnym tygodniu wracam do Polski więc jak to zawsze bywa przed wyjazdem: młyn w pracy.
A w Polsce, po kilku miesiącach nieobecności wiadomo że człowiek chcę spotkać się ze znajomymi, wyjść gdzieś, znaleźć czas dla rodziny, dla swojego mężczyzny przede wszystkim, dodatkowo pozałatwiać jakieś sprawy. I co najgorszę mam na to tylko (niecałe) dwa tygodnie.
Myślę, że mnie zrozumiecie ;-)

Więc myślę, że 1 maja to dobra data wyjeżdżam znowu na kilka miesięcy i od tego momentu na pewno będę miała czas na ćwiczenia i całą resztę i może wtedy przez te kilka miesięcy uda mi się schudnąć i po powrocie do Polski zaskoczę rodzinę swoją (oby dobrą) przemianą

Z Waszymi postami jestem na bierzącą bo wrócę tu w maju i gratuluje każdej z osobna wytrwałościni efektów
__________________
Bo odnaleźć swoją życiową drogę ...
... to odnaleźć klucz do szczęścia.
I_z_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 22:47   #436
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez DouxRebelle Pokaż wiadomość
Brawurko - marzę o wodnym aerobiku, ale u mnie w mieście jest tylko jedna opcja.. dla starszych pań. Tragedia !
Zawsze możesz ze starszymi paniami poćwiczyć
Bardzo będę niedelikatna jak zapytam gdzie pracujesz ?
Nie kochana . Pracuję w zakładzie gdy wyrabia się gotowe posiłki dla dużych hipermarketów. Jestem odpowiedzialna za produkcję , sprawdzanie temp, ważność produktów itd.Patrzeć czasem ludziom na ręce
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 04:07   #437
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

ja też aktualnie za granicą i lece do domku w połowie czerwca, więc jest dodatkowa motywacja żeby wróci szczupła i spędzić fajne wakacje w Polsce

---------- Dopisano o 04:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:06 ----------

ja wielkie ważenie planuje na 1 maja ale pewnie wejdeę na wagę wcześniej bo inaczej umrę z ciekawości
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 09:04   #438
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Gomra witaj
Doux ja też nie byłam na basenie od dawna, chyba z pół roku ale zamierzam pójść w przyszły weekend i zacząć nadrabiać zaległości Co prawda nie umiem pływać ale nie przeszkadza mi to w parku wodnym gdzie można pójść w jakiś zakamarek i wykonywać wiele różnych ćwiczeń w wodzie oraz przebiec się kilkanaście razy po schodach celem użycia zjeżdżalni Mimo że nie pływam to zawsze po wizytach na basenie wychodziłam wykończona właśnie przez wymyślanie sobie różnego rodzaju aktywności
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 09:53   #439
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Nie kochana . Pracuję w zakładzie gdy wyrabia się gotowe posiłki dla dużych hipermarketów. Jestem odpowiedzialna za produkcję , sprawdzanie temp, ważność produktów itd.Patrzeć czasem ludziom na ręce
Bardzo odpowiedzialna praca, ale szkoda, że tak późno. Ale to już chyba kwestia przyzwyczajenia ?

Cytat:
Napisane przez roxann89 Pokaż wiadomość
Doux ja też nie byłam na basenie od dawna, chyba z pół roku ale zamierzam pójść w przyszły weekend i zacząć nadrabiać zaległości Co prawda nie umiem pływać ale nie przeszkadza mi to w parku wodnym gdzie można pójść w jakiś zakamarek i wykonywać wiele różnych ćwiczeń w wodzie oraz przebiec się kilkanaście razy po schodach celem użycia zjeżdżalni Mimo że nie pływam to zawsze po wizytach na basenie wychodziłam wykończona właśnie przez wymyślanie sobie różnego rodzaju aktywności
I o to chodzi ! Ja pływam tak średnio - raz lepiej, raz gorzej, ale jak już mi się nie chce, to też właśnie tak kombinuję. A to nogami pomacham, a to się porozciągam w wodzie - super sprawa
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 10:31   #440
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Doux dokladnie.Choc powiem Ci ze raz w miesiacu mam gdzien gdzie za chiny nie wdtane przed poludniem.odespac musze, a weekendu mi szkoda bo za krotki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 11:37   #441
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez Brawurka_29 Pokaż wiadomość
Doux dokladnie.Choc powiem Ci ze raz w miesiacu mam gdzien gdzie za chiny nie wdtane przed poludniem.odespac musze, a weekendu mi szkoda bo za krotki
Nie dziwię się
Dziś jestem coś bez apetytu.. zjadłam jogurt naturalny z płatkami pełnoziarnistymi, na obiad odgrzałam sobie dwa gołąbki, ale nawet ich nie zjadłam. Coś nie mam ochoty na jedzenie.
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 15:10   #442
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

A ja znowu wszystko bym jadła :/ teraz kasze gotuje i warzywa na patelnie.do tego wolowina duszona z pieczarkami, papryka i cebulka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:00   #443
ania11990
Raczkowanie
 
Avatar ania11990
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 52
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Witajcie Kochane dawno mnie tu nie było ale zaraz Wam opisuję dlaczego.

Widzę, że nasza grupa się powiększa, cieszę się bardzo i witam serdecznie nowe kobietki

A co u mnie? hmmmm.... Szczerze to kiepsko, jeśli chodzi o dietę to jest w miarę ok jem regularnie małe posiłki, za chwilę idę poćwiczyć i jakoś się trzymam. Przyznaję też, że jadłam ostatnio lody i troszkę czekolady ale niestety to przez stres Pamiętacie kiedy chwaliłam się, że zaczynam nową pracę? No i wszystko stanęło w miejscu. Miał to być staż po którym ( jeśli się sprawdzę) miałam dostać umowę o pracę, bardzo się cieszyłam i już odliczałam dni. Niestety trzy dni temu otrzymałam telefon, że wszystko stanęło w miejscu ponieważ w naszym UP wstrzymano środki na organizację staży. Pracodawca kazał mi czekać aż je odblokują. Załamałam się. Znowu. Może dlatego, że to siedzenie w domu już mnie dobija. nigdy tak długo nie pracowałam. Odkąd skończyłam szkołę zawsze sobie radziłam sama, miałam też pracę i było ok. Teraz jest mi ciężko. Dziewczyny wybaczcie się tak użalam nad sobą, że to nie ten wątek ale muszę się wygadać.
Kurcze tak bardzo się cieszyłam.

Ciesze się, że uciekają Wam kg bardzo Wam gratuluję moje chyba stoją w miejscu Ale za wcześnie żeby to oceniać. Dziś zaczynam konkretne ćwiczenia. Muszę stanąć na nogi i wsiąść się w garść. Przecież nic nie jest jeszcze przekreślone i dam radę.

Pozdrawiam Was Kochane Kobietki i przepraszam, że tak trochę pomarudziłam. Uciekam na "trening".
ania11990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:44   #444
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

głowa do góry dopóki nie wiesz co i jak to się nie martw a jak nie ta praca to inna, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Bierz się za siebie i powodzenia a co do czekolady i lodów to się nie przejmuj ja ostatnio najadłam się truskawek z makaronem i bitą śmiataną

Dzisiaj znowu coś mam ochote na słodkie ale się nie dam
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:48   #445
_pusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 83
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Aniu,
Jak fajnie, ze sie odezwalas.
Nadia ma racje, nie martw sie na zapas.

Halo do wszystkich dziewczyn ;-)
_pusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:51   #446
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Aaa i tak sobie myślę :P zważmy się 1 maja wszystkie..... zobaczymy ile udało się nam zrzucić... może to będzie taka mała motywacja. 1 maja każda napisze ile waży i ile kg udało jej się zrzucić przez te 3 tygodnie Co wy na to?? co myślicie ??
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 01:21   #447
Na_dia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

ja chciałabym do 1 zrzucić chociaż ze 3 kg
Na_dia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 01:25   #448
Brawurka_29
Zakorzenienie
 
Avatar Brawurka_29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 4 179
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Ania nie martw sie na zapas.Mloda, inreligentna dziewczyna jak Ty raz dwa znajdziesz prace

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Zakochani ...zaczarowani od 02.11.2008

11.05.09 żegnaj kruszynko
17.03.10 żegnaj kruszynko
wrzesień 2010 znowu żegnamy kruszynkę
07.05.13 ciąża pozamaciczna
04.05.14 - II kreseczki
20.12.14 - pojawiła się na świecie!! nasz cud córeczka Hannah

Brawurka_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 06:38   #449
anecznik1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Anula, głowa do góry, pierś do przodu i byle przed siebie. Szukanie pracy nie jest łatwe i czasami załamuje, ale jak się walczy o swoje to się wygrywa . W końcu się uda, zobaczysz!

Nadia ja się ważę z Tobą 1 maja. Teraz i tam bez sensu bo albo stoję w miejscu albo jestem na plusie.

U mnie do du... Ogólnie szkoda gadać. Dzisiaj myślę zrobić sobie dzień protein i tą wodę trochę z siebie "zrzucić" czyli taki ala Dukan na krótką metę, taki na chwilę. Dostałam @ więc ciężkość zaczyna odpuszczać, ale i tak jestem okropnie grubaśna . Gdyby to było jedyne zmartwienie... W środę odbieram wyniki badań z dermatologii. Niestety mikologia nie wyszła pomyślnie i ciągle zmagam się z pasożytem. 22 kwietnia mam testy alergiczne. Do tego wszystkiego wyskoczył mi węzeł i bardzo boli. No i jakby tego było mało to muszę "gonić" ortopedę, który wypisywał mi papiery na komisję bo nie wpisał daty wypadku i dokument nie jest w pełni adekwatny a ów lekarza przez najbliższe dwa tygodnie nie ma w poradni . Normalnie pochlastać się można... No to teraz ja sobie upuściłam trochę emocji.
anecznik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 08:36   #450
DouxRebelle
Raczkowanie
 
Avatar DouxRebelle
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 376
Dot.: Czas Dzialania- Schudnijmy Razem

Cytat:
Napisane przez ania11990 Pokaż wiadomość
Niestety trzy dni temu otrzymałam telefon, że wszystko stanęło w miejscu ponieważ w naszym UP wstrzymano środki na organizację staży. Pracodawca kazał mi czekać aż je odblokują. Załamałam się. Znowu. Może dlatego, że to siedzenie w domu już mnie dobija. nigdy tak długo nie pracowałam. Odkąd skończyłam szkołę zawsze sobie radziłam sama, miałam też pracę i było ok. Teraz jest mi ciężko. Dziewczyny wybaczcie się tak użalam nad sobą, że to nie ten wątek ale muszę się wygadać.
Kurcze tak bardzo się cieszyłam.
Głowa do góry ! Może to tylko chwilowy przestój ?
Odblokują te środki i odbędziesz ten staż. Mocni trzymam za to kciuki !

Cytat:
Napisane przez Na_dia Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu coś mam ochote na słodkie ale się nie dam
Zrób sobie marchewkowe ciasto - polecam. Zrobiłam sobie w weekend, jeszcze trochę mi zostało, a pychotka niesamowita. Mąka ciemna, cukier trzcinowy i od razu zdrowsze przekąski

Cytat:
Napisane przez _pusia Pokaż wiadomość

Halo do wszystkich dziewczyn ;-)
Haloooo Pusia !

Cytat:
Napisane przez Na_dia Pokaż wiadomość
Aaa i tak sobie myślę :P zważmy się 1 maja wszystkie..... zobaczymy ile udało się nam zrzucić... może to będzie taka mała motywacja. 1 maja każda napisze ile waży i ile kg udało jej się zrzucić przez te 3 tygodnie Co wy na to?? co myślicie ??
Dołączam - ważmy się 1 maja !
DouxRebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 16:39:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.