Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 21:22   #1051
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

heh dziewczyny mam już dosyć.... moje wypadanie włosów zaczyna powoli wracać dzisiaj powyciągałam takie garście z włosów jakie wyciągałam zimą... prawie 3 miesiące był spokój

niewiem co juz robie źle , zdrowo jem, ćwicze , pije wierzbownicę i zieloną herbatę, nakładam maseczki na włosy....

musze przyznac ze zrezygnowalam ze wszystkim supementów i to był błąd
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 23:08   #1052
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Harutobi89 z tymi suplementami, kurcze, przecież też nie da się cały czas łykać witamin, no i też nie wiadomo na ile pomagają. Dzisiaj oglądałam jakiś reportaż o kobiecie która wypowiadała się na temat swojej depresji. Podawali jej antydepresanty, której jak się później okazało były najzwyklejszym cukrem zamkniętym w kapsułce, kobieta po nich czuła się świetnie, niesamowite jak działa podświadomość...

Może Twój organizm się oczyszcza z toksyn, albo nie wiem nie jesteś przed okresem?

Ja dziś umyłam głowę po olejowaniu. Wyłowiłam 46 włosów, pewnie jeszcze kilka mi umknęło, kilka wyczesałam. Naprawdę ostatnio mnie nurtuje ile wypada włosów osobie bez problemów takie jak nasze, bo mi ciężko określić, raz, że nie pamiętam już takiego zjawiska jak nie życie życiem włosów, a jak je miałam to był czas gdy byłam nastolatką, więc ostatnią rzeczą o której myślałam to dbanie o włosy.

Ciekawe czy kiedyś zły los się od nas odwróci.

Harutobi89 a wierzbownica nie powoduje u Ciebie jakichś negatywnych skutków? Ja sama jej nie piłam, ale zdania na jej temat są podzielone.
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 01:08   #1053
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Lightbulb Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Mogli jej chociaz podac jakas witamine,a nie niezdrowy cukier :d
No,ale to prawda. Moja ciotka sama miala taka sytuacje. Byla niby leczona na chorobe,"leki" pomogly a tu naagle lekarz oznajmia,ze to co zazywala przez 3 miesiace to byly witaminy...
Szkoda,ze mojej ppsychiki/ppodswiadomosci tak latwo sie nie da oszukac:p

Mnie tez to nurtuje, dlatego tez pytam kazda osobe z ktora gadam. I niby kazda dziewczyna twierdzi,ze leca jej wlosy. Tylko zapewne nie w takich ilosciach jak nam:/
Tylko zauwazylam np. U. Siostry jej rowniez wypadaja,ale zaraz automatycznie odrastaja i w takiej samej grubosci jak te stare... Nie rozumiem dlaczego,wiec moje sa ciensze/jasniejsze. W poniedzialek zapytam swojego endo dlaczego tak sie dzieje...


Harubii 3 miesiace z tak malym wypadaniem wlosow,kurcze ladnie. I nic nie zagescilo Ci sie ich? Moze nie zauwazasz ich bo sa jaasne? Albo jak mowil moj lekarz skupiamy sie tylko na tych wypadnietych,ale tych co rosna jakos nie widzimy?
Nie wiem,ale gdyby mnie udalo sie pprzez 3 miesiace choc zeby tyle wyadalo to ja bym odpoczela psychicznie jak nie wiem,bardziej niz na psychotropach.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 07:54   #1054
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Umylam teraz glowe na 4 dzien i wyciagnelam caly klebek wlosow nie wiem czy przez to ze okres mam miec dzis czy co jest grane:/ ale dlugo cieszylam sie poprawa:/
Teraz schna i wyciagnelam juz garsc wlosow:/ tragedia
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-07-27 o 08:01
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 09:35   #1055
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Mogli jej chociaz podac jakas witamine,a nie niezdrowy cukier :d
No,ale to prawda. Moja ciotka sama miala taka sytuacje. Byla niby leczona na chorobe,"leki" pomogly a tu naagle lekarz oznajmia,ze to co zazywala przez 3 miesiace to byly witaminy...
Szkoda,ze mojej ppsychiki/ppodswiadomosci tak latwo sie nie da oszukac:p

Mnie tez to nurtuje, dlatego tez pytam kazda osobe z ktora gadam. I niby kazda dziewczyna twierdzi,ze leca jej wlosy. Tylko zapewne nie w takich ilosciach jak nam:/
Tylko zauwazylam np. U. Siostry jej rowniez wypadaja,ale zaraz automatycznie odrastaja i w takiej samej grubosci jak te stare... Nie rozumiem dlaczego,wiec moje sa ciensze/jasniejsze. W poniedzialek zapytam swojego endo dlaczego tak sie dzieje...


Harubii 3 miesiace z tak malym wypadaniem wlosow,kurcze ladnie. I nic nie zagescilo Ci sie ich? Moze nie zauwazasz ich bo sa jaasne? Albo jak mowil moj lekarz skupiamy sie tylko na tych wypadnietych,ale tych co rosna jakos nie widzimy?
Nie wiem,ale gdyby mnie udalo sie pprzez 3 miesiace choc zeby tyle wyadalo to ja bym odpoczela psychicznie jak nie wiem,bardziej niz na psychotropach.
Nietety nie odrosło ich nic , po prostu wypadły i tak zostały, tam gdzie są puste miejsca po wypadanie nie rośn e prawie nic oprócz kilku poskręcanych baby hair ktore i tak wypadną

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Umylam teraz glowe na 4 dzien i wyciagnelam caly klebek wlosow nie wiem czy przez to ze okres mam miec dzis czy co jest grane:/ ale dlugo cieszylam sie poprawa:/
Teraz schna i wyciagnelam juz garsc wlosow:/ tragedia
współczuje to samo ja wczoraj miałam

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
Harutobi89 z tymi suplementami, kurcze, przecież też nie da się cały czas łykać witamin, no i też nie wiadomo na ile pomagają. Dzisiaj oglądałam jakiś reportaż o kobiecie która wypowiadała się na temat swojej depresji. Podawali jej antydepresanty, której jak się później okazało były najzwyklejszym cukrem zamkniętym w kapsułce, kobieta po nich czuła się świetnie, niesamowite jak działa podświadomość...

Może Twój organizm się oczyszcza z toksyn, albo nie wiem nie jesteś przed okresem?

Ja dziś umyłam głowę po olejowaniu. Wyłowiłam 46 włosów, pewnie jeszcze kilka mi umknęło, kilka wyczesałam. Naprawdę ostatnio mnie nurtuje ile wypada włosów osobie bez problemów takie jak nasze, bo mi ciężko określić, raz, że nie pamiętam już takiego zjawiska jak nie życie życiem włosów, a jak je miałam to był czas gdy byłam nastolatką, więc ostatnią rzeczą o której myślałam to dbanie o włosy.

Ciekawe czy kiedyś zły los się od nas odwróci.

Harutobi89 a wierzbownica nie powoduje u Ciebie jakichś negatywnych skutków? Ja sama jej nie piłam, ale zdania na jej temat są podzielone.
Całkiem sporo Ci wypadanie niestety Nie wierzbownica wręcz pomaga zmniejszyc mi wypadanie i reguluje miesiączki wiec napewno ma pozytywny wplyw na androgeny w sensie obniza je. Mialam sporo stresow ostatnio. Przed @ nie jestem.

Tak ja tez juz nie moge uwierzyć że jeszcze niecaly rok temu mialam szope getsych dlugich wlosow. Te wypadanie wydaje mi sie wiecznoscia...
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 11:40   #1056
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Fajna recenzja na blogu
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Azjatyckie kosmetyki są o niebo lepsze od Europejskich. Nie tylko do włosów ale również do twarzy.
Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
To prawda,ze kosmetyki Azjatyckie sa lepsze. Ja 2 lata temu jak mialam pprace to moglam se pozwolic na ich zakup,wiec kuywalam kremy BB. Te normalne nie rownaja sie do nich. Szkoda tylko,ze maja strasznie jasne odcienie,gdyby nie to to bym je dalej uzywala a tak niestety trupa ze mnie robily to samo do pielegnacji twarzy peelingi_-cudo tylko wlasnie sa one tez drogie i ciezko dostene..
Też tak uważam, dlatego używam ich od 2.5 roku już. Europejskie nie robiły na mojej twarzy dosłownie nic.

Mi ostatnio beznadziejnie dużo włosów wypada, wkurzające to jest...... ale podobno do 100 dziennie to normalka?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 12:23   #1057
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

No wlasnie z tymi normami wypadajacych wlosow to nie wiem co za balwan wymyslil. Jesli komus wypadalo zawsze do 20 wlosow ,albo w ogole nie wyppadalo a teraz nagle leci 50 to juiz mozna mowic o nadmiernym wypadaniu. Gdyby mnie i moim znajomym co mialy mniej wlosow ode mnie i wypadaloby po 100 wlosow dziennie to bysmy byly lyse w miesiac... Chyba wymyslili specjalnie takie normy bo w pprzeciwnym razie mieloby wiecej pascjentow:/

Ba! Ja widzialam jak niektorzy lekarze twierdzili ze norma to jest do 200! Masakra,szkoda gadac.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-07-27 o 12:28
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 13:00   #1058
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

zależy od wieku, podobno dla 20 latek norma jest do 50 włosów dziennie
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 14:22   #1059
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
zależy od wieku, podobno dla 20 latek norma jest do 50 włosów dziennie
To jako 20 niby sie mieszcze,ale dla mnie to i tak duzo za duzo wlosow:p

Ej a jak jest u Was z oczyszczaniem organizmu? Jelita dobrze u Was pracuja? Watroba? Bo podobno odgrywaja znaczaca role z hormonami?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:08   #1060
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Bylam dzis na badaniach jescze za poltorej h mam miec 2 raz pobrane.
Najgorsze,ze okresu dalej nie mam a powinien byc wczoraj nie wiem co jest
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:24   #1061
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Ale sie dziewczyny wkurzylam
Okazalo sie,ze lekarka zle wypisala skierowanie i za krzywa cukrowa musialam zaplacic to do tego przed chwila dzwonila pani ze szpitala,ze na insuline tylko na czczo napisala bez obciazenia i czy dowioze im nowe skierownie albo mam zaplacic... Bo oni jutro rano wioza do wroclawaia ja. Trgedia :/
Jedynie juz odebralam ft4 i mam ladny wynik...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 14:20   #1062
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ale sie dziewczyny wkurzylam
Okazalo sie,ze lekarka zle wypisala skierowanie i za krzywa cukrowa musialam zaplacic to do tego przed chwila dzwonila pani ze szpitala,ze na insuline tylko na czczo napisala bez obciazenia i czy dowioze im nowe skierownie albo mam zaplacic... Bo oni jutro rano wioza do wroclawaia ja. Trgedia :/
Jedynie juz odebralam ft4 i mam ladny wynik...
Przypuszczam, że to nie błąd pani doktor, a zabieg celowy. I tak cud, że wypisali Ci badania na nfz. Do kogo nie pójdę i tak nie dostanę za free, muszę płacić, bo im szkoda przeznaczać na to swojej puli kontraktu.
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 15:26   #1063
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ale sie dziewczyny wkurzylam
Okazalo sie,ze lekarka zle wypisala skierowanie i za krzywa cukrowa musialam zaplacic to do tego przed chwila dzwonila pani ze szpitala,ze na insuline tylko na czczo napisala bez obciazenia i czy dowioze im nowe skierownie albo mam zaplacic... Bo oni jutro rano wioza do wroclawaia ja. Trgedia :/
Jedynie juz odebralam ft4 i mam ladny wynik...
Dobrze, że chociaż ft4 masz ok, a z tym błędem doktorki myślę podobnie jak Constanca, nie wiem czy w tym kraju cokolwiek jest za darmo, skoro lekarze za każdą amputację nogi dostają pieniądze, a za leczenie wypadają na tym słabiej. Gorzej jest chyba tylko w krajach Trzeciego Świata

dzamatasi okresem się nie przejmuj, mi lekarz mówił, że takie obsuwy opóźnienia nawet do tygodnia to normalne, gorzej jak jest za często, za rzadko, albo w ogóle go nie ma.
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 18:25   #1064
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Watpie,zeby specjalnie to zrobila. Raczej chyba nie do konca wie na czym polegaja badania krzywej :d poza tym teraz podobno jest wymog,ze karte od specjalisty trzeba dac lekarzowi rodzinnemu zeby mieli w karcie. ja odkad dalam informacje,ze jestem pod opieka endokrynologa i dolegaja mi choroby to daja skierowania juz bez marudzenia.

wiem,wiem ze to jeszcze nic z okresem ale jesli im szybciej bym dostala tym szybciej by sie skonczyl. A tak estrogeny spadly i wlosy znowu sie sypia:/
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 21:49   #1065
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

teraz ja pomarudzę

umyłam dzisiaj głowę (ha ha, wydarzenie. mycie głowy, odżywka, spłukanie, rozczesanie, narzucenie odżywki i rozczesanie na sucho = 90 włosów). Ciężko już mi powiedzieć czy szlag mnie trafił, czy jeszcze nie, ale jak widzę taką ilość włosów to czasami się zastanawiam czy to wszystko ma jakikolwiek sens, zwłaszcza jak stoi się w oświetlonej łazience i pan skalp błyszczy jak latarnia Fakt, pofolgowałam z jedzeniem teraz równo, jem jak leci bo jestem aktualnie u rodziców, ale jak mam sobie odmawiać cały czas to też mnie trafia.
Cały czas mam jeszcze z tyłu głowy tekst jakiejś panienki z drugiego forum, która ma nieludzkie rozterki bo wypada jej 0-7 włosów, aż się we mnie gotuje jak o tym myślę, bo dla mnie sukcesem życia byłaby liczba 15-30. Zawsze miałam tą nadzieję, że jednak ludzie w naszym wieku tracą już więcej włosów, ale jednak nie i w takich momentach uświadamiam sobie, że to jest łysienie, a nie jakieś wypadanie
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 09:59   #1066
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
teraz ja pomarudzę

umyłam dzisiaj głowę (ha ha, wydarzenie. mycie głowy, odżywka, spłukanie, rozczesanie, narzucenie odżywki i rozczesanie na sucho = 90 włosów). Ciężko już mi powiedzieć czy szlag mnie trafił, czy jeszcze nie, ale jak widzę taką ilość włosów to czasami się zastanawiam czy to wszystko ma jakikolwiek sens, zwłaszcza jak stoi się w oświetlonej łazience i pan skalp błyszczy jak latarnia Fakt, pofolgowałam z jedzeniem teraz równo, jem jak leci bo jestem aktualnie u rodziców, ale jak mam sobie odmawiać cały czas to też mnie trafia.
Cały czas mam jeszcze z tyłu głowy tekst jakiejś panienki z drugiego forum, która ma nieludzkie rozterki bo wypada jej 0-7 włosów, aż się we mnie gotuje jak o tym myślę, bo dla mnie sukcesem życia byłaby liczba 15-30. Zawsze miałam tą nadzieję, że jednak ludzie w naszym wieku tracą już więcej włosów, ale jednak nie i w takich momentach uświadamiam sobie, że to jest łysienie, a nie jakieś wypadanie
Ja tez już opadam z sił jeśli chodzi o włosy. I na 100% za rok na wakacje bede nosić juz jakieś doczepki. Tylko wtedy odzyskam szczęście i spokój bo na to ze włosy odrosna i przestaną wypadać w nadmiernych ilościach juz przestałam liczyć. Tez umałym dzis włosy i wypadło mniej wiecje tyle co u Ciebie....

A w jakim sensie się hamujesz z jedzeniem ? odchudzasz sie ?
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:01   #1067
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

ja miałam zawsze dużo włosów, ale niestety przez różne sytuacje życiowe zaczęły mi bardzo mocno wypadać. Zastanawiam się czy nie zacząć łykać vitapilu kiedyś mi bardzo pomógł, a wy coś stosujecie
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 13:45   #1068
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Nie stosuję żadnej diety, po prostu za dużo jem pieczywa i słodyczy i ubzdurałam sobie, że na pewno od tego leci mi więcej włosów.
Dobrze byłoby zrobić sobie jakiś detoks oczyszczający, tak na tydzień, myślałam o raw food, ale zapał u mnie słomiany i wydaje mi się, że w kółko chodziłabym głodna :P

Ja o doczepkach może nie myślałam, ale raz czy dwa przeleciała mi myśl, że jeśli będzie jeszcze gorzej to pomyślę o peruce, tylko inny problem jest taki, że jeśli ktoś by mnie nie znał to nie czułabym się nieswojo, a wśród osób które mnie znają jeszcze bardziej bym się stresowała, bo co nagle tyle włosów ... ludzie potrafią być podli i szybciej wytkną mankament niż atut.
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:48   #1069
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
Nie stosuję żadnej diety, po prostu za dużo jem pieczywa i słodyczy i ubzdurałam sobie, że na pewno od tego leci mi więcej włosów.
Dobrze byłoby zrobić sobie jakiś detoks oczyszczający, tak na tydzień, myślałam o raw food, ale zapał u mnie słomiany i wydaje mi się, że w kółko chodziłabym głodna :P

Ja o doczepkach może nie myślałam, ale raz czy dwa przeleciała mi myśl, że jeśli będzie jeszcze gorzej to pomyślę o peruce, tylko inny problem jest taki, że jeśli ktoś by mnie nie znał to nie czułabym się nieswojo, a wśród osób które mnie znają jeszcze bardziej bym się stresowała, bo co nagle tyle włosów ... ludzie potrafią być podli i szybciej wytkną mankament niż atut.
Dlatego uważam że doczepki na przykład na microringi są lepsze niż peruka. Peruka to juz ostateczność. A to że ktoś wytknie mi że mam doczepki ? NO TO CO Z TEGO. Wtedy ja wytkne tym dziewczynom ( tak dziewczynom bo faceci raczej różnicy nie zauważą ) że przed każdym wyjśćiem z domu nakładają make up zakrywając swoje prawdziwe mankamenty urody albo farbują włosy. Ktoś Ci powie że masz doczepki zemścij sie i wytknij mu jego mankament urody. Nawet najpiękniejsze dziewczyny mają jakieś wady.
Dla mnie liczy się tu i teraz i trzeba wyglądac póki jest się młodym a nie zastanawiac sie nad tym że ktoś znajomy wytknie mi doczepiane włosy. Zresztą znajomi to jedna para kaloszy a druga ze ktoś cie zobaczy na ulicy i pomyśli ze jestes super laska a nie będzie Ci liczył włosy na głowie i zastanawiał sie czy to doczepiane czy nie. Ja chce znowu patrzec w lusterko i znowu byc zadowolona ze swoich włosów. A skoro natura nie chce mi tego oddać to wezmę sobie sama, a co!

włosy mogą byc osłabione słoncem na przykład. moje tez teraz osłąbły stały się matowe i suche no i zaczely wypadac znowu.

Edytowane przez Harutobi89
Czas edycji: 2014-07-29 o 14:51
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 14:24   #1070
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Dalej wypada mi straszliwe ilosci wlosow. Kucyk ma 3,5 cm jeszcze troche i bez wlosow zostane.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 11:15   #1071
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Dalej wypada mi straszliwe ilosci wlosow. Kucyk ma 3,5 cm jeszcze troche i bez wlosow zostane.
Mi też niestety Dzama a może wstaw jakieś fotki tutaj swoich włosow ? znowu czuje ze mam mniej włosów na głowie juz niewiem co bedzie dalej nawet nie mam sily sie juz denerwowac i plakac

ja zaczelam znowu sie sumplementować tym razem bio-silica plus olejek z wiesiołka plus żelazo.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 16:52   #1072
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,13...y_spadnie.html

całkiem ciekawy artykuł
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 22:07   #1073
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, w wątku znalzałam skuteczny sposób na wypadanie włosów wstawiłam zdjęcie swoich wypadniętych kłaków ostatnio po przeciągnięciu ręką.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 00:16   #1074
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 201
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Harutobi89 znam takie ilości z autopsji, ech... podłe życie.

Jeśli kolor naturalny to piękny
a jak sztuczny to też

mnie znów wysypało na twarzy i szyi, szlag mnie trafia, jeszcze starych przebarwień się nie pozbyłam a tu nowe okazy pewnie od mleka, bo kilka razy wypiłam kawę z mlekiem, czasami ręce opadają, ale nigdzie nie mogłam dostać roślinnego ciekawe czy przy 30 l. też będę miała problemy godne nastolatki
0nat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 09:56   #1075
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 0nat0 Pokaż wiadomość
Harutobi89 znam takie ilości z autopsji, ech... podłe życie.

Jeśli kolor naturalny to piękny
a jak sztuczny to też

mnie znów wysypało na twarzy i szyi, szlag mnie trafia, jeszcze starych przebarwień się nie pozbyłam a tu nowe okazy pewnie od mleka, bo kilka razy wypiłam kawę z mlekiem, czasami ręce opadają, ale nigdzie nie mogłam dostać roślinnego ciekawe czy przy 30 l. też będę miała problemy godne nastolatki
To mój naturalny kolor włosów , dzięki Miałaś skaze białkową ? Ja miałam ale jak odstawiam nabiał to pryszcze i tak siedzą i tak siedzę. juz probowalam wszytskieog na tradzik od antybiotykow bo diete bez glutenu włącznie. jedynie co trochę mi pomaga na cerę to częsta aktywnośc fizyczna na świeżym powietrzu. zostaja mi tylko antyki.

Ja sie boje że po skonczeniu 30 lat zrobi sie jeszcze gorzej... w koncu skora powoli sie zacznie wtedy starzeć
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 10:11   #1076
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Harubiii teraz zobaczylam zdj wloskow kolor przepiekny az sie nie dziwie ze nie farbujesz majac taki kolor. cudowny
Ja. Dziewczyny odebralam wyniki jestem zalamana prolaktyna wyszla 60,5! Nigdy takiego wyniku nie mialam:m( boje sie ze to guz...iinsulina ladnie w nooormie a glukoza dziwnie po sniadaniu nizszxa niz na czczo szczeglnie ze oowoca zjadlam... Cos sie obawiam ze nie ogarniete ielegniarki. Mi zle zrobily te badania probki pomieszaly. Bo narawde tyle zamieszania bylo ze szok.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:40   #1077
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Harubiii teraz zobaczylam zdj wloskow kolor przepiekny az sie nie dziwie ze nie farbujesz majac taki kolor. cudowny
Ja. Dziewczyny odebralam wyniki jestem zalamana prolaktyna wyszla 60,5! Nigdy takiego wyniku nie mialam:m( boje sie ze to guz...iinsulina ladnie w nooormie a glukoza dziwnie po sniadaniu nizszxa niz na czczo szczeglnie ze oowoca zjadlam... Cos sie obawiam ze nie ogarniete ielegniarki. Mi zle zrobily te badania probki pomieszaly. Bo narawde tyle zamieszania bylo ze szok.
kurde ciekawe czemu prolaktyna taka wysoka w ktorym dniu cyklu badałaś ?
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 12:16   #1078
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
kurde ciekawe czemu prolaktyna taka wysoka w ktorym dniu cyklu badałaś ?
Tydzien temu dzien rzed okresem czyli 29 dzien cyklu. Nie wiem moze od stresu? Dlugo. Pobierala krew ja sie cala trzeslam z nerwow.. nie wiem boje sie ze to guz czy cs jestem zalamana boje sie
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 13:46   #1079
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Tydzien temu dzien rzed okresem czyli 29 dzien cyklu. Nie wiem moze od stresu? Dlugo. Pobierala krew ja sie cala trzeslam z nerwow.. nie wiem boje sie ze to guz czy cs jestem zalamana boje sie
robilas prolaktyne na dzien przed okresem ? przed okresem organizm wyrzuca podobno ogromne ilosci prolaktyny. ja mialam to samo jak pierwszy raz zrobilam prolaktyne. na dzien przed okresem i wynik wyszedl 3 razy ponad norme. wydaje mi sie ze musisz zrobic prolaktyne w 3 dniu cyklu.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 14:00   #1080
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Myslalam,ze prolaktyne robi sie obojetnie kiedy? Nigdy nikt mi niie mowil w jakimdniu cyklu...jesli to prawda to kamien z serca mi spadnie bocaly dzien przeplakalam...
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-09 19:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.