Sklep internetowy Vogue-markt - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-22, 14:12   #1
monika2408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2

Sklep internetowy Vogue-markt


Witam Wizażanki ! Poszukuje opinii, porad, jakiś wskazówek dotyczących sklepu http://www.usupa.eu/. Czy ktoś ma zdanie na ten temat ? Zamawiał cokolwiek, bądź słyszał jakieś opinie ? Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
monika2408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 07:16   #2
roxii26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Sklep internetowy Vogue-markt

Hej, ten sklep to jedna wielka ściema. Nie próbuj tam robić zakupów jak nie chcesz stracić kasy. Strona podszywa się pod inny adres a w rzeczywistości te adresy i telefony, które oni podają są do innych firm. Kupując na stronie vogue- markt i płacąc kartą albo przelewem wysyłasz kasę do Chin i na tym kontakt się urywa. Oczywiście na wszystkie maile wysyłane do nich odpowiada w łamanym angielskim jakiś Chińczyk. Jak chcesz sprawdzić czy strona jest bezpieczna to od razu wywala na czerwono. Oszuści i tyle. Ja właśnie straciłam 220 Euro.
roxii26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 14:48   #3
monika2408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy Vogue-markt

Dziekuje za ostrzeżenie, zrezygnowałam z jakichkolwiek zakupów u nich zaraz po tym, jak przysłali mi swój adres.....chiński adres ! Poza tym zapytałam o to, skąd pochodzą ich produkty, to podróby z Chin, a domyślam się jak taka podróba może wyglądać. Przykro mi, że straciłaś pieniądze i fajnie, że dzielisz się z innymi, po to, żeby przestrzec przed takimi zakupami. Ja już się wyleczyłam z takich "okazji"

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

A tak na przyszłość, jak sprawdzić wiarygodność sklepu internetowego ?
monika2408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:52   #4
roxii26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Sklep internetowy Vogue-markt

Dobrze że nie dałaś się nabrać jak ja. Człowiek uczy się na błędach, teraz już wiem że nie ma co łakomić się na cenę. Mam nadzieję że pomogłam nie tylko Tobie . Teraz zakupy tylko ze sprawdzonych źródeł. Pozdrawiam.
roxii26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 12:52:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.