Creepersy - pytanie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 08:08   #1
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33

Creepersy - pytanie :)


Cześć Wizażanki! Z góry dziękuję Wszystkim, które przeczytają do końca i odpiszą
Od bardzo dawna marzę o creepersach i jakiś czas temu kupiłam je na Deezee, co było kompletną pomyłką... Buty były tak sztywne i twarde, że przy samym ich zakładaniu bolały mnie stopy, a poza tym "klapały mi z tyłu" (mam nadzieję, że mnie zrozumiecie ), rozmiarowo były dobre, wyglądały bardzo ładnie, sztywność dałabym pewnie radę przeżyć, bo byłam zdeterminowana i powiedziałam sobie, że je rozchodzę, ale... podczas chodzenia tylna część stopy dosłownie wylatywała mi z buta, były za szerokie przy kostce, nie wiem czy to wina tego, że mam za chude stopy czy po prostu buty były kiepsko uszyte. Poczytałam sobie o takich problemach i z tego co zobaczyłam, to dość wiele dziewczyn miało podobny problem, nie tylko z creepersami Deezee. Kupiłam więc sobie żelowe zapiętki i podpiętki, ale nic to nie dało. Dalej spadały z nogi. Na szczęście buciki odesłałam i nie mam już tego problemu, ale zbieram teraz pieniądze, bo zamierzam kupić innej firmy. Teraz moje pytanie - jaka według Was firma będzie najlepsza? Zależy mi na tym, żeby nie niszczyły się mocno, były DOBRZE USZYTE I DOPASOWANE, bo niestety to nie są małe pieniądze i chciałabym naprawdę dobrze trafić, żeby nie mieć znowu podobnych problemów. Creepersy, nad którymi się zastanawiam:

http://www.spartoo.pl/TUK-MONDO-LO-x14437.php - TUK

http://ebuty.pl/produkt/20163-underg...ede.html#f8435 - Underground

http://martensy.pl/p/137/3629/buty-u...derground.html - Underground

https://www.creepers.pl/?in=towar&id=39 - Demonia

Bardzo Was proszę o pomoc, mam nadzieję, że znajdę na forum dziewczyny, które miały lub mają creepersy, którejś z firm i będą w stanie mi doradzić, naczytałam się już trochę, ale nie ma zbyt wielu tematów o tych akurat markach. Kiedy próbuję się czegoś dowiedzieć, to zazwyczaj wszyscy piszą o creepersach Deeze, a o tym nawet nie chcę słyszeć
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 09:49   #2
ssdziuniass
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 213
Dot.: Creepersy - pytanie :)

Też bardzo bardzo kiedyś chciałam ale jakoś potem mi przeszło. Martens to porządna firma A może poszukaj w sklepach stacjonarnych? Bo może rzeczywiście Twoja stopa jest "za chuda"
ssdziuniass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 18:00   #3
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Creepersy - pytanie :)

Cytat:
Napisane przez ssdziuniass Pokaż wiadomość
Też bardzo bardzo kiedyś chciałam ale jakoś potem mi przeszło. Martens to porządna firma A może poszukaj w sklepach stacjonarnych? Bo może rzeczywiście Twoja stopa jest "za chuda"
Myślę że to dobre rozwiązanie
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 19:17   #4
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Creepersy - pytanie :)

Hmm.. oczywiście, bardzo chętnie bym poszukała w sklepach stacjonarnych, gdyby u mnie w mieście lub chociaż w pobliżu takie były... A niestety nie mam możliwości pojechania gdzieś, gdzie mogę znaleźć creepersy na miejscu.
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 21:53   #5
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Creepersy - pytanie :)

Odświeżam!
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 00:20   #6
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Creepersy - pytanie :)

najlepsze są króciutkie 8-mki glany!

miałam 3 pary creepersow i wytrzymywaly po miesiac-dwa, czyli byle chlapa na zewnatrz i sie rozklejaly/brudzil sie ten material niemilosiernie... jak dla mnie nie warte to to
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 09:02   #7
magdalenaa27
Przyczajenie
 
Avatar magdalenaa27
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 24
Dot.: Creepersy - pytanie :)

mi creepersy za 2 stówy wytrzymaly miesiąc
magdalenaa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 17:28   #8
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Creepersy - pytanie :)

sylvia_doll & magdalenaa27 - A mogłybyście mi powiedzieć jakich firm były Wasze creepersy? ;>
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 00:51   #9
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Creepersy - pytanie :)

1 - Asos
2 - jakieś noname'y
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 00:02   #10
Alice54
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Creepersy - pytanie :)

Pewnie już nieaktualne, ale może komuś innemu pomogę ja mam Underground'a creepersy, właśnie czasne z nubuka są mega wygodne i bardzo solidne. Jeśli ktoś nie może się zdecydować między firmami "z wyższej półki" to z czystym sercem mogę polecić te mam je już ponad miesiąc, chodzę w nich codziennie i nic się z nimi nie dzieje, wyglądają jak nowe byłam w nich na deszczu, trochę na nie popadało (może nie mocno, ale zawsze) i też jest wszystko ok. Świetnie się je nosi mają podeszwę z jakiejś twardszej gumy, a w samym bucie jest jeszcze gąbeczka żeby nie poobijać sobie pięt buty można nabyć w heavy duty obecnie są tam nawet trochę tańsze, bo jak z oryginalnej strony są za 500, tak ja tam zapłaciłam 400
Zdecydowanie warto je kupić, mimo wysokiej ceny, bo to naprawdę solidnie wykonane buty i będą na lata jeśli się je szanuje. Ponad to nie widziałam jeszcze o nich negatywnych opinii, a przekopałam internet zanim zdecydowałam się na firmę. Mam nadzieję, że komuś pomogłam
Alice54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-02 01:02:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.