Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 19:42   #1951
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
ja
u siebie na stronie ma napisane usg ginekologiczne i położnicze wiec sama nie wiem jak to rozumieć za ogólnie jakoś będzie dokładnie 12 tydzień i 2 dni
no to data idealna. ja bym poczekala i jak wroci to zadwonila o szczegoly - jak cos bedziesz miec jeszcze tydzien z hakiem

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez siasia13 Pokaż wiadomość
Ja - jezu kolczasty 4 stowy!!!???? Drogo. Ja mam genetyczne w przyszly czwartek tutaj w UK za darmo Ale jak polece do PL to znowu mam miec prywatnie I mam mnie to kosztowac 200zl. Juz bylam u tego gina, jest dobry, wszystko dokladnie oglada I opisuje. Niestety poniewaz jest taki dokladny to sie wizyty wydluzaja I sie czeka


Co do plci to ja sie nie napalam. W pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 20 tygodniu I sie sprawdzilo. W UK nie ma nawet szans zeby powiedzieli wczesniej chyba, ze prywatnie. A moje kolezanki w PL wiedzialy juz w 12, 13, 14 tygodniu ale polowa z nich sie nie sprawdzila. Wiec jestem powsciagliwa jesli chodzi o plec na tym etapie. Nie chcialabym sie nastawic, bo jak nie wiem to mi to ryba
Ano takie zycie usg 250zł (ale takie ceny w krk), a za wizyte regularnie place 150 (bo chodze prywatnie). w usa tez cala ciaze mialam z ubezpieczenia i koszty byly znacznie mniejsze, acz jak przywalili rachunek za poród to chyba sie zrówna z ciaza Polską
A co do plci mialam doklanie tak samo w pierwszej ciazy - w usa tez robia dopiero usg polowkowe (ja mialam w 19 tc) i wtedy sie dowiedzialam ze dziewczynka. na genetycznym powiedziala jakas laska o chlopcu ale ja wiedzialam ze na tym etapie to wrozenie z fusow i sie nie nastawialam i dobrze Teraz zamierzam powiedziec gin ze jak nie jest 100% pewna to nie chce wiedziec

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Hm mi też się wydawało że 1 trymestr jest do końca 12 tygodnia, na Bellybestfriend też mi pokazuje że 13t0d to już 2 trymestr...
Taką rozpiskę znalazłam u innych wizażowych mamuś

I TRYMESTR
1 miesiąc ciąży w przybliżeniu trwa od 1 do 4 tygodnia. (1t 1d - 3t 6d)
2 miesiąc ciąży w przybliżeniu trwa od 5 do 8 tygodnia. (4t 1d - 7t 6d)
3 miesiąc ciąży w przybliżeniu trwa od 9 do 13 tygodnia. (8t 1d - 12t 6d)

II TRYMESTR
4 miesiąc ciąży w przybliżeniu trwa od 14 do 17 tygodnia. (13t 1d - 16t 6d)
5 miesiąc ciąży w przybliżeniu trwa od 18 do 22 tygodnia. (17t 1d - 21t 6d)
6 miesiąc ciąży w przybliżeniu trwa od 23 do 27 tygodnia.(22t 1d - 26t 6d)
Moze wrzucimy sciąge na 1. strone ?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość


Ja mam 7 i to będzie już 13 tydzień nie za późno???
Prentalane to cale badania w ktorych sklad wchodzi USG genetyczne + badania z krwi (dwa razy, cos kolo 12-13tc i 15-16 tc, nie pamietam dokladnie)

Bedzie git, do 13t6dni jest ok

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !


Dziekuje bardzo za ciepłe słowa i porady. Wlasnie pisze ze szpitala

Byłam wczoraj u Pani gin, drogo, ooooj drogo, ale cudowna Pani, w koncu to TA. Mam do niej numer na awaryjne sytuacje, widziałam wczoraj dzidzie (10 t + 0 d) i 20 sierpnia na genetyczne usg sie umówiłyśmy. Co cieszy to Pani jest bardzo otwarta na L4, także no same plusy.

Dzis rano byłam u neurologa, a ten skierował mnie do szpitala no i jestem.

Dostałam wlasnie dwie kroplówki i czekam na wyniki badań. Głowa boli mniej ale ciagle nieprzerwanie boli chociaz lekarze maja coraz bardziej podejrzenia ze to po prostu mam pecha i silne dolegliwości ciążowe (cisnienie ok) + niedożywienie i odwodnienie. Wiecie zamknięte koło, złe sie czuje to nie jem, nie jem to złe sie czuje.


Mam pytań do Krakowianek, bo wiem, ze jest nas tu juz kilka - macie wybrane juz miejsce porodu????


Fantasmagori dzieki za ściągawkę, bardzo przydatne

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Śmieszna sprawa u nas bo siostra TZ tez w ciazy, my mamy termin na 23 luty, a ona 16 marca druga siostra TZ ma bliźniaki i sie śmiejemy ze beda teraz drugie bliźniaki, bo taka różnica (3 tyg) to prawie tyle co nic )))

Co do imion to super powybieralyscie i mnie zainspirowalyscie!!! ale np taki Noah to chyba niepolskie, nie? My myślimy nad chłopcem ciagle. A dziewczynka Jagódka chyba badz Zuzia także widze ze bedzie niejedyna Zuzia w tym wątku

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------




Dla mnie to tez czarna magia dlatego słucham co mowi gin i tyle
Ufff, myslalam o Tobie Ciesze sie ze trafilas na dobrego gina, teraz bedzie juz lepiej! Tez mysle ze po prostu to pech i kumulacja dolegliwosci ale sprawdzic trzeba, a lekarze sa od tego by nam pomagac. Moge zapytac na jaka lekarke w koncu sie zdecydowalas? (czysta ciekawosc)
Jagódka sliczne imie

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kingula111 Pokaż wiadomość
Fantasmagori kiedy milas ostatnia miesiaczke??

Ja rodzilam synka 6 lat temu na Kopernika i tam bym chciala zas
ale wiem ze kolezanka teraz 20 rodzila corke chciala na Kopernika pojechala tam i ja odeslali na Rydygiera bo na Kopernika nie bylo miejsca ehhh wiec chyba zalezy jak sie tafi
No pewnie tak.. Ja jeszce zupelnie nie wiem.. Jakos w koncu sierpnia sa dnia otwarte na siemiradzkiego. Musze polazic i podowiadywac sie co i jak bo jestem zielona w tym temacie. Pierwsze dziecko rodzilam w swietnym szpitalu ale nie w PL i teraz boje sie zaden nie sprosta moim oczekiwaniom

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
Tez mam w cały świat terminy 24 czerwca było że pęcherzyk mały 4mm i ciąża młoda... (6tc i 1 dc) teraz 24 lipca dzieciaczek 5cm spory i wyszło według crl 11tc i 1dc Czyi ciąża starsza o tydzień niż myślano na początku....Dzwoniłam do kliniki od badań prenatalnych- na test potrójny max to 14 tydzień, 14 i 1 dzień kwalifikuje już na test podwójny czyli mniej dokładny. Czyli powinnam zdążyć... Badanie połówkowe w 20 tygodniu kosztuje 250zł. Zapytałam panią o możliwość nagrania badania na dvd, nie można W sumie nie za miło mi odpowiedziała że my tam badamy ważne rzeczy a nie dla rozrywki oglądamy jak wygląda....
Wiesz no, miala troche racji Acz mogla odpowiedziec uprzejmie gburka jedna! Nie martw sie, na pocieszenie powiem Ci, ze takie filmiki to oglada sie raz czy dwa gora do nastepnego usg, a pozniej lezy w szafie. Za kilka miesiecy bedziesz miec relacje na zywo 24h/dobe

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez DagaOlsztyn Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie...

Moje cholerne przeczucia okazały się słuszne. Serduszko nie bije, ciąża obumarła jakieś 10 dni temu. Nie wiem co pisać... już popłakałam troche i teraz muszę się przygotować psychicznie na to co mnie czeka jutro, czyli szpital i łyżeczkowanie.

Przepraszam, że wam psuję humory, ale chciałam się tu wygadać po raz ostatni.
Dobrze, że mam te moje dzieciaki, bo łobuzy są i nie dają mi myśleć za bardzo nad tym co straciłam

Wiem tylko, że tak chciał Bóg i lepiej, że stało się to teraz a nie później.

Trzymam kciuki za wasze maluszki i mam nadzieję, że limit złych wiadomości na tym wątku został już wyczerpany.

Buziaki dla WAS
jejku Daga tam mi przykro.. Tule Cie mocno i zycze wyrwalosci..

Edytowane przez ja :)
Czas edycji: 2015-07-28 o 19:38
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:44   #1952
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość


Moze wrzucimy sciąge na 1. strone ?

Już jest na pierwszej
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:48   #1953
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
DagaOlsztyn przykro mi ale nie możesz też się poddawać...
Moja siostra dzisiaj poroniła w 5 mc, miała normalny poród który trwał 6 godz. i dziecko żyło minutę

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Dziewczyny czy któraś z Was robiła badania:  HCG Wolna podjednostka beta (KRYPTOR) i PAPP-A (KRPTOR) ???

Były już ktoś na badaniach prenatalnych? Albo wie jak interpretować wynik? 


 
Boze jakie to smutne ;(

Ja robilam te badania w pierwszej ciazy ale jako wynik dali mi prawdopodobniestwo wystapienia genetycznych wad i wytlumaczyli kiedy trzeba sie bac a kiedy jest super (przy jakich wartosciach i dlaczego)

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Dziewczynki musze się pochwalić , wczoraj bylam na usg i badaniach prenatalnych...i dzidzia rozwija się prawidłowo to już 12 tydzieńpytałam o plec bo w poprzedniej ciąży już wiedziałam o tym czasie ale w sobote mam wizyte i mysle ze tym razem może już będzie wiadomo tak bym już chciała widzieć
To swietnie, pocieszajaca wiadomosc ze u Ciebie dobrze

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Już jest na pierwszej
super


Boziu teraz to sie tak wystraszylam i o mojego bąbla sie boje. USG w piatek, oby serducho dalej bilo i wszystko bylo ok
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:49   #1954
siasia13
Rozeznanie
 
Avatar siasia13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 751
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Daga tak mi przykro


Cuuukiereczek mysl pozytywnie. Najwieksze dziecko na tym watku jest wielkosci malej cytryny. Tak naprawde zadna z nas (oprucz szczesliwej mamy blizniakow) nie przybiera na wadze z powodu masy ciala babelkow. Nasz przyrost wagi zalezy od diety, hormonow, trybu zycia I dolegliwosci ciazowych. Do konca I trymestru nie musisz nic przybrac a mozesz stracic na wadze I nie ma to drugiego dna. Ja w niedziele wygladalam jak laska a dzisiaj wygladam jak matka polka w 6 miesiacu. I to nie dlatego, ze moj babelek urosl tylko dlatego ze mam okropne zaparcia I zatrzymanie wody w organizmie. A Ty sie zle czujesz, malo jesz, to I waga Ci skacze. Ja sama schizuje I mysle o tych wszystkich okropnych rzeczach ktore przytrafiaja sie ludziom, ale musimy byc pozytywne bo jak my sie stresujemy to babelki tez.
siasia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:04   #1955
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez DagaOlsztyn Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie...

Moje cholerne przeczucia okazały się słuszne. Serduszko nie bije, ciąża obumarła jakieś 10 dni temu. Nie wiem co pisać... już popłakałam troche i teraz muszę się przygotować psychicznie na to co mnie czeka jutro, czyli szpital i łyżeczkowanie.

Przepraszam, że wam psuję humory, ale chciałam się tu wygadać po raz ostatni.
Dobrze, że mam te moje dzieciaki, bo łobuzy są i nie dają mi myśleć za bardzo nad tym co straciłam

Wiem tylko, że tak chciał Bóg i lepiej, że stało się to teraz a nie później.

Trzymam kciuki za wasze maluszki i mam nadzieję, że limit złych wiadomości na tym wątku został już wyczerpany.

Buziaki dla WAS

... Boże Święty ... Nie wiem nawet jak skomentować. Straszne...

Jestesmy z Toba kochana, jestes potrzebna swoim maluszkom, trzymaj sie dla siebie i dla nich

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
no to data idealna. ja bym poczekala i jak wroci to zadwonila o szczegoly - jak cos bedziesz miec jeszcze tydzien z hakiem

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------


Ano takie zycie usg 250zł (ale takie ceny w krk), a za wizyte regularnie place 150 (bo chodze prywatnie). w usa tez cala ciaze mialam z ubezpieczenia i koszty byly znacznie mniejsze, acz jak przywalili rachunek za poród to chyba sie zrówna z ciaza Polską
A co do plci mialam doklanie tak samo w pierwszej ciazy - w usa tez robia dopiero usg polowkowe (ja mialam w 19 tc) i wtedy sie dowiedzialam ze dziewczynka. na genetycznym powiedziala jakas laska o chlopcu ale ja wiedzialam ze na tym etapie to wrozenie z fusow i sie nie nastawialam i dobrze Teraz zamierzam powiedziec gin ze jak nie jest 100% pewna to nie chce wiedziec

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------


Moze wrzucimy sciąge na 1. strone ?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------



Prentalane to cale badania w ktorych sklad wchodzi USG genetyczne + badania z krwi (dwa razy, cos kolo 12-13tc i 15-16 tc, nie pamietam dokladnie)

Bedzie git, do 13t6dni jest ok

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------


Ufff, myslalam o Tobie Ciesze sie ze trafilas na dobrego gina, teraz bedzie juz lepiej! Tez mysle ze po prostu to pech i kumulacja dolegliwosci ale sprawdzic trzeba, a lekarze sa od tego by nam pomagac. Moge zapytac na jaka lekarke w koncu sie zdecydowalas? (czysta ciekawosc)
Jagódka sliczne imie

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------


No pewnie tak.. Ja jeszce zupelnie nie wiem.. Jakos w koncu sierpnia sa dnia otwarte na siemiradzkiego. Musze polazic i podowiadywac sie co i jak bo jestem zielona w tym temacie. Pierwsze dziecko rodzilam w swietnym szpitalu ale nie w PL i teraz boje sie zaden nie sprosta moim oczekiwaniom

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


Wiesz no, miala troche racji Acz mogla odpowiedziec uprzejmie gburka jedna! Nie martw sie, na pocieszenie powiem Ci, ze takie filmiki to oglada sie raz czy dwa gora do nastepnego usg, a pozniej lezy w szafie. Za kilka miesiecy bedziesz miec relacje na zywo 24h/dobe

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


jejku Daga tam mi przykro.. Tule Cie mocno i zycze wyrwalosci..

Nie wiem czy moge tutaj pisac, zeby nie było, ze reklamuje czy cos. Poszłam do Pani doktor polecanej przez przyjaciółkę (a opinie na necie tez ma same ochy i achy, naprawdę lekarz z powołania ). Pani Ania J. ale jak cos to ew szczegóły na priv bo nie chce bana


U mnie niestety tez nie jest dobrze. Głowa ciagle boli, podkreślam od czwartku nie było pol sekundy bez bólu, czy w nocy jak sie obudziłam, czy wieczor czy rano... Do tego mama miała w dosyć młodym wieku wylew... no i tak o to z SORu trafiłam na oddział neurologiczny na kilka dni Chcą mnie poobserwować i pogadac zeby wykluczyć czy nie ma czegoś w tej głowie. A wszelki wypadek zabroniono mi w ogole ruszać sie i nie moge wstawać nawet so ubikacji


Tak sie martwię... Ciagle mam słowa pani doktor z wczoraj ze tak sie zdarza, ze to moze po prostu taka ciąża, ale dzis mnie niezłe nastraszyli gadaniem o krwiakach i innych takich w mózgu
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:06   #1956
cuuukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar cuuukiereczek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 92
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Dziewczynki musze się pochwalić , wczoraj bylam na usg i badaniach prenatalnych...i dzidzia rozwija się prawidłowo to już 12 tydzieńpytałam o plec bo w poprzedniej ciąży już wiedziałam o tym czasie ale w sobote mam wizyte i mysle ze tym razem może już będzie wiadomo tak bym już chciała widzieć
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku.

Cytat:
Napisane przez Siasia13 Pokaż wiadomość
Cuuukiereczek mysl pozytywnie. Najwieksze dziecko na tym watku jest wielkosci malej cytryny. Tak naprawde zadna z nas (oprucz szczesliwej mamy blizniakow) nie przybiera na wadze z powodu masy ciala babelkow. Nasz przyrost wagi zalezy od diety, hormonow, trybu zycia I dolegliwosci ciazowych. Do konca I trymestru nie musisz nic przybrac a mozesz stracic na wadze I nie ma to drugiego dna. Ja w niedziele wygladalam jak laska a dzisiaj wygladam jak matka polka w 6 miesiacu. I to nie dlatego, ze moj babelek urosl tylko dlatego ze mam okropne zaparcia I zatrzymanie wody w organizmie. A Ty sie zle czujesz, malo jesz, to I waga Ci skacze. Ja sama schizuje I mysle o tych wszystkich okropnych rzeczach ktore przytrafiaja sie ludziom, ale musimy byc pozytywne bo jak my sie stresujemy to babelki tez.
Fakt. Dziękuję Ci za pomoc. Z racji mojego młodego wieku, oraz tego, że jest to moja pierwsza ciąża, jestem bardzo zestresowana i ciut przerażona. Choć proszę nie zrozumcie mnie źle, bo cieszę się bardzo.
__________________
Mama - 23.01.2016

Edytowane przez cuuukiereczek
Czas edycji: 2015-07-28 o 20:21
cuuukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:15   #1957
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
DagaOlsztyn przykro mi ale nie możesz też się poddawać...

Moja siostra dzisiaj poroniła w 5 mc, miała normalny poród który trwał 6 godz. i dziecko żyło minutę

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Dziewczyny czy któraś z Was robiła badania: HCG Wolna podjednostka beta (KRYPTOR) i PAPP-A (KRPTOR) ???



Były już ktoś na badaniach prenatalnych? Albo wie jak interpretować wynik?





Co za dzien dzisiaj.... Takie informacje... Tak mi przykro
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 20:18   #1958
Lutka2016
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
... Boże Święty ... Nie wiem nawet jak skomentować. Straszne...

Jestesmy z Toba kochana, jestes potrzebna swoim maluszkom, trzymaj sie dla siebie i dla nich

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------




Nie wiem czy moge tutaj pisac, zeby nie było, ze reklamuje czy cos. Poszłam do Pani doktor polecanej przez przyjaciółkę (a opinie na necie tez ma same ochy i achy, naprawdę lekarz z powołania ). Pani Ania J. ale jak cos to ew szczegóły na priv bo nie chce bana


U mnie niestety tez nie jest dobrze. Głowa ciagle boli, podkreślam od czwartku nie było pol sekundy bez bólu, czy w nocy jak sie obudziłam, czy wieczor czy rano... Do tego mama miała w dosyć młodym wieku wylew... no i tak o to z SORu trafiłam na oddział neurologiczny na kilka dni Chcą mnie poobserwować i pogadac zeby wykluczyć czy nie ma czegoś w tej głowie. A wszelki wypadek zabroniono mi w ogole ruszać sie i nie moge wstawać nawet so ubikacji


Tak sie martwię... Ciagle mam słowa pani doktor z wczoraj ze tak sie zdarza, ze to moze po prostu taka ciąża, ale dzis mnie niezłe nastraszyli gadaniem o krwiakach i innych takich w mózgu
Pewnie wolą Ci powiedzieć o najgorszym.A jak rodzice zareagowlai na Twój pobyt w szpitalu?
Lutka2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:38   #1959
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cukiereczku
ja przytyłam już 2kg ale myślę, że tylko dlatego,że wcześniej odżywiałam się inaczej zero tłuszczu, pieczywa, słodyczy i dużo ćwiczyłam odkąd pojawiły się 2 kreski na teście zaczęłam inaczej jeść wróciło normalne pieczywo, masło i trochę więcej tego jem i przestałam ćwiczyć teraz np kefir i bułkę na kolację jak nic nie zjem to mnie mdli delikatnie zauważyłam po jedzeniu od razu lepiej więc u mnie waga szybko wzrosła także spokojnie myślę, że organizm Ci szaleje, masz więcej wody w organizmie później mniej i waga się waha a na tym etapie pojawia się problem zaparć co wiadomo również może zwiększyć wagę, nie waż się codziennie to nie ma sensu stres Ci niepotrzebny
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:43   #1960
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Daga przykro mi.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:44   #1961
siasia13
Rozeznanie
 
Avatar siasia13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 751
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez cuuukiereczek Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że z dzidzią wszystko w porządku.


Fakt. Dziękuję Ci za pomoc. Z racji mojego młodego wieku, oraz tego, że jest to moja pierwsza ciąża, jestem bardzo zestresowana i ciut przerażona. Choć proszę nie zrozumcie mnie źle, bo cieszę się bardzo.
No pewnie, wszystkie sie stresujemy a pierworodki nawet bardziej


Esor nie wyglupiaj sie I wracaj do cywila Bedzie dobrze, zadnych krwiakow ani innych swinstw Niech potwierdza, ze to tylko taka uroda Twojej ciazy I do domu!


Co za dzien. Nawet moje zywotne dziecko spi od 6 I nie moge jej dobudzic. No juz jej nie budze, poprostu zaniose I wrzuce do lozka
siasia13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 21:01   #1962
cuuukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar cuuukiereczek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 92
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Cukiereczku
ja przytyłam już 2kg ale myślę, że tylko dlatego,że wcześniej odżywiałam się inaczej zero tłuszczu, pieczywa, słodyczy i dużo ćwiczyłam odkąd pojawiły się 2 kreski na teście zaczęłam inaczej jeść wróciło normalne pieczywo, masło i trochę więcej tego jem i przestałam ćwiczyć teraz np kefir i bułkę na kolację jak nic nie zjem to mnie mdli delikatnie zauważyłam po jedzeniu od razu lepiej więc u mnie waga szybko wzrosła także spokojnie myślę, że organizm Ci szaleje, masz więcej wody w organizmie później mniej i waga się waha a na tym etapie pojawia się problem zaparć co wiadomo również może zwiększyć wagę, nie waż się codziennie to nie ma sensu stres Ci niepotrzebny
Aby do usg i będzie wszystko wiadomo.
Cytat:
Napisane przez siasia13 Pokaż wiadomość
No pewnie, wszystkie sie stresujemy a pierworodki nawet bardziej
Taki już nasz los. :P
__________________
Mama - 23.01.2016
cuuukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 21:48   #1963
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

jestem po prenatalnym. To było cudowne . Wszystko dobrze, ryzyko na zespół downa 1:16 231 coś takiego, a na resztę mniej niż 1:20 000. Wszystko było ładnie widać. Malec skakał, tak śmiesznie się odbijał, a ja nie mogłam się powstrzymać żeby się nie śmiać. Widzieliśmy dosłownie wszystko co było możliwe do oglądania.. przegrody nosa, półkule mózgowe, paluszki, żołądek no cudo . I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . Ja czuję, że to chłop, już bardzo się cieszę, ale będę czekała do ok 20 tygodnia, żeby mieć pewność.
Ja robiłam testy PAPPA z betą.
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 05:43   #1964
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
jestem po prenatalnym. To było cudowne . Wszystko dobrze, ryzyko na zespół downa 1:16 231 coś takiego, a na resztę mniej niż 1:20 000. Wszystko było ładnie widać. Malec skakał, tak śmiesznie się odbijał, a ja nie mogłam się powstrzymać żeby się nie śmiać. Widzieliśmy dosłownie wszystko co było możliwe do oglądania.. przegrody nosa, półkule mózgowe, paluszki, żołądek no cudo . I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . Ja czuję, że to chłop, już bardzo się cieszę, ale będę czekała do ok 20 tygodnia, żeby mieć pewność.
Ja robiłam testy PAPPA z betą.

Aaaaaaa gratulacje ️!!!!

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Lutka2016 Pokaż wiadomość
Pewnie wolą Ci powiedzieć o najgorszym.A jak rodzice zareagowlai na Twój pobyt w szpitalu?

Moze... Dzisiaj głowa niestety ciagle boli bolała cała noc i z rana dzisiaj ciagle, ciagle. Ale nie pogorszyło sie, wiec lekarz mowi, ze to nie żaden wylew, ale, ze mogą to ciagle byc jakieś zakrzepy i musze zostać. Tak podobno jest, jak juz Cie wezmą na oddział to nie puszcza wczesniej niz po 3 dniach. A mi tak ciezko spac bez TŻ-ta obok

A o rodzicach szkoda gadac nawet... Pisałam wyzej o ciężkich stosunkach z matka. Ona ma problemy psychicznie i niestety w ogole tego nie widzi, tylko mowić ze to ja mam... No i co, zadzwoniła do mnie wczoraj z morda, popłakałam sie i tyle, dzis niby ma mnie odwiedzić ale jestem pewna, ze tez sie skończy płaczem. ....

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Cytat:
Napisane przez siasia13 Pokaż wiadomość
No pewnie, wszystkie sie stresujemy a pierworodki nawet bardziej


Esor nie wyglupiaj sie I wracaj do cywila Bedzie dobrze, zadnych krwiakow ani innych swinstw Niech potwierdza, ze to tylko taka uroda Twojej ciazy I do domu!


Co za dzien. Nawet moje zywotne dziecko spi od 6 I nie moge jej dobudzic. No juz jej nie budze, poprostu zaniose I wrzuce do lozka

Hehehe dzieki
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 06:15   #1965
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
jestem po prenatalnym. To było cudowne . Wszystko dobrze, ryzyko na zespół downa 1:16 231 coś takiego, a na resztę mniej niż 1:20 000. Wszystko było ładnie widać. Malec skakał, tak śmiesznie się odbijał, a ja nie mogłam się powstrzymać żeby się nie śmiać. Widzieliśmy dosłownie wszystko co było możliwe do oglądania.. przegrody nosa, półkule mózgowe, paluszki, żołądek no cudo . I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . Ja czuję, że to chłop, już bardzo się cieszę, ale będę czekała do ok 20 tygodnia, żeby mieć pewność.
Ja robiłam testy PAPPA z betą.

ale super !!!!

jak ja Ci zazdroszcze ze masz to juz za soba.... ja mam we wtorek i strasznie sie boje :roll eyes:
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 06:26   #1966
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
jestem po prenatalnym. To było cudowne . Wszystko dobrze, ryzyko na zespół downa 1:16 231 coś takiego, a na resztę mniej niż 1:20 000. Wszystko było ładnie widać. Malec skakał, tak śmiesznie się odbijał, a ja nie mogłam się powstrzymać żeby się nie śmiać. Widzieliśmy dosłownie wszystko co było możliwe do oglądania.. przegrody nosa, półkule mózgowe, paluszki, żołądek no cudo . I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . Ja czuję, że to chłop, już bardzo się cieszę, ale będę czekała do ok 20 tygodnia, żeby mieć pewność.
Ja robiłam testy PAPPA z betą.
Czyli jednak te badania PAPPA z betą są potrzebne?
Ja dzisiaj mam prenatalne i bardzo się boję... w nocy śniły mi się badania, że dziecko źle się ułożyło i nie było nic widać... jakiś koszmar :/

Ile wczoraj miała Twoja ciąża? Ja dzisiaj mam 12 tydz. 2 dzień i pewnie nie będzie jeszcze widać czy chłopiec czy dziewczynka ale najważniejsze żeby nic złego badania nie wykazały...

Edytowane przez Magdzinska85
Czas edycji: 2015-07-29 o 06:32
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 06:38   #1967
ewkien
Raczkowanie
 
Avatar ewkien
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Alez mnie dlugo nie bylo.
Daga, zapewne wszyscy w okol Ciebie teraz skacza i probuja pocieszyc. Pozwol im i sobie na to. Ja wierze w Boski plan w naszym zyciu i nic nie dzieje sie bez powodu. Teraz trudno doszukac sie sensu, bo za bardzo boli, ale potem na pewno zobaczysz i zrozumiesz.

Ja swoje badanie I trymestru mam w poniedzialek. Bylam wczoraj u gina z lepszym usg to powiedzial, ze termin na 7 lutego czyli to juz 12t3d a 3 tyg temu inna lekarka powiedziala, ze to dopiero 6-7 tydz :-P

Jak wasze mdlosci? Ja nie mialam, ale od dwoch dni mecza strasznie
__________________
Nikola 1.01.2015
Nowa Fasolka 8.02.2016
ewkien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 06:41   #1968
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
Czyli jednak te badania PAPPA z betą są potrzebne?
Ja dzisiaj mam te badania i bardzo się boję... dzisiaj w nocy cały czas śniły mi się badania, że dziecko źle się ułożyło i nie było nic widać... jakiś koszmar :/

Ile wczoraj miała Twoja ciąża? Ja dzisiaj mam 12 tydz. 2 dzień i pewnie nie będzie jeszcze widać czy chłopiec czy dziewczynka ale najważniejsze żeby nic złego badania nie wykazały...
Nam gin powiedział ze usg daje 80% pewności, pappa podnosi do 90%. 99% daje amniopunkcja (tak się pisze?) ale ją się robi jak wynik pappa bedzie zly. Pielęgniarka która pobierała mi krew powiedziala ze wynik może być zły ale to nie znaczy że będą jakieś wady, wcale tak nie musi być. Nie ma co się martwić na zapas i nakręcać - będzie dobrze.

U mnie kalkulator pokazal 1:3000. Też zrobiłam pappę ale wynikow jeszcze nie odebralam - jest dobrze bo mieli dzwonic gdyby bylo zle.

Kiedys był taki przesąd aby nie wpatrywać sie w chore dzieci i ludzi, może z negatywnym myśleniem jest podobnie ... lepiej omijać i pozytywnie myśleć.

Nasz był obrucony pleckami do góry i nie było widać noska. Zbił nam malucha 😉 zeby się odwrócił.

Wysłane z mojego GT-I9505
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 07:33   #1969
Dzaasti
Rozeznanie
 
Avatar Dzaasti
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 614
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

USG mam w czwartek... z moich obliczeń wynika, że będzie to 12 tydzień i 1 dzień.... strasznie się denerwuje czy wszystko jest w porządku z Naszym Skarbem...
__________________
20.02.2016 - Nasze szczęście przyszło na świat... Adaś
Dzaasti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 07:34   #1970
mamusiaczek
Rozeznanie
 
Avatar mamusiaczek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 619
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez DagaOlsztyn Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie...

Moje cholerne przeczucia okazały się słuszne.... 
Przykro mi barxzo!!
Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy któraś z Was robiła badania:  HCG Wolna podjednostka beta (KRYPTOR) i PAPP-A (KRPTOR) ???

 
Ja robiłam Pappę, wyniki mam mieć dzisiaj.
Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
. I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . .
Gratulacje!! Moi dwaj chłopcy się potwierdzili na tym etapie, więc jest szansa że nim zostanie!
Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Nasz był obrucony pleckami do góry i nie było widać noska. Zbił nam malucha 😉 zeby się odwrócił.
To taki sam uparciuch jak mój 40 min szturchania, kręcenia z boku na bok, żeby się łaskawie dzidzia odwróciła.
__________________
Tomuś
mamusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 07:40   #1971
Lutka2016
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Aaaaaaa gratulacje ️!!!!

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------




Moze... Dzisiaj głowa niestety ciagle boli bolała cała noc i z rana dzisiaj ciagle, ciagle. Ale nie pogorszyło sie, wiec lekarz mowi, ze to nie żaden wylew, ale, ze mogą to ciagle byc jakieś zakrzepy i musze zostać. Tak podobno jest, jak juz Cie wezmą na oddział to nie puszcza wczesniej niz po 3 dniach. A mi tak ciezko spac bez TŻ-ta obok

A o rodzicach szkoda gadac nawet... Pisałam wyzej o ciężkich stosunkach z matka. Ona ma problemy psychicznie i niestety w ogole tego nie widzi, tylko mowić ze to ja mam... No i co, zadzwoniła do mnie wczoraj z morda, popłakałam sie i tyle, dzis niby ma mnie odwiedzić ale jestem pewna, ze tez sie skończy płaczem. ....

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------




Hehehe dzieki
Wiem o Twojej dziwnej relacji z rodzicami,dlatego zapytałam,jak zareagowali
przykro mi,że mama zamiast Cię wesprzeć to jeszcze denerwuje.
Oni Cię chyba muszą trzymać 3 dni,żeby dostać za Ciebie pieniądze.





Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
Czyli jednak te badania PAPPA z betą są potrzebne?
Ja dzisiaj mam prenatalne i bardzo się boję... w nocy śniły mi się badania, że dziecko źle się ułożyło i nie było nic widać... jakiś koszmar :/

Ile wczoraj miała Twoja ciąża? Ja dzisiaj mam 12 tydz. 2 dzień i pewnie nie będzie jeszcze widać czy chłopiec czy dziewczynka ale najważniejsze żeby nic złego badania nie wykazały...
Też mam dzisiaj prenatalne i też jestem 12tydz i 2 dniFantasmagorii też

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
jestem po prenatalnym. To było cudowne . Wszystko dobrze, ryzyko na zespół downa 1:16 231 coś takiego, a na resztę mniej niż 1:20 000. Wszystko było ładnie widać. Malec skakał, tak śmiesznie się odbijał, a ja nie mogłam się powstrzymać żeby się nie śmiać. Widzieliśmy dosłownie wszystko co było możliwe do oglądania.. przegrody nosa, półkule mózgowe, paluszki, żołądek no cudo . I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . Ja czuję, że to chłop, już bardzo się cieszę, ale będę czekała do ok 20 tygodnia, żeby mieć pewność.
Ja robiłam testy PAPPA z betą.
SuperCiekawe,czy płeć się sprawdzi.
Lutka2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 08:01   #1972
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
jestem po prenatalnym. To było cudowne . Wszystko dobrze, ryzyko na zespół downa 1:16 231 coś takiego, a na resztę mniej niż 1:20 000. Wszystko było ładnie widać. Malec skakał, tak śmiesznie się odbijał, a ja nie mogłam się powstrzymać żeby się nie śmiać. Widzieliśmy dosłownie wszystko co było możliwe do oglądania.. przegrody nosa, półkule mózgowe, paluszki, żołądek no cudo . I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . Ja czuję, że to chłop, już bardzo się cieszę, ale będę czekała do ok 20 tygodnia, żeby mieć pewność.
Ja robiłam testy PAPPA z betą.
Super, ze wszystko dobrze

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ale super !!!!

jak ja Ci zazdroszcze ze masz to juz za soba.... ja mam we wtorek i strasznie sie boje :roll eyes:
Ja w piate i tez mam stresa.. Jeszcze po wczorajszych wiadomosciach to juz calkowicie spanikowalam..
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 08:50   #1973
Karinek1973
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

DagaOlsztyn tak mi przykro
Esor dobrze, że trafiłaś do szpitala Przebadają Cię i przede wszystkim napoją i dokarmią Szkoda tylko, że musisz się denerwować rodziną
Może wymyśl coś by nie odwiedzali Cię w szpitalu Niech przyjdą jak będziesz już w domu
Aneth super, że wizyta udana
Kaaasi jesteśmy w tej samej sytuacji Nim dowiedziałam się o ciąży byłam na diecie zero tłuszczu cukru itd a teraz kilogramy galopują
A gdzie podziewa się nasza "bliźniaczka" Jakoś się nie odzywa

Dziś ok 8 dostałam sms z potwierdzeniem wizyty od lekarza, u którego jutro mam prenatalne
Karinek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:46   #1974
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziękuję Wam : roza:.

Nie ma się co denerwować prenatalnymi. Wiem, że łatwo mówić. Ja jak szłam to bardziej się nastawiłam, że znów zobaczę malucha i będzie wszystko dobrze. Byłam równo w 13 tygodniu 0 dni.

Robiłam PAPPę tak dobrowolnie, lekarz powiedział mi, że będzie lepszy obraz wraz z usg, ale nie ma obowiązku. Poinformowali mnie, że test biochemiczny i usg prenatalne wraz z danymi o moim zdrowiu, razem dają 95% oceny ryzyka.

Miłego dnia i powodzenia na badaniach .
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:50   #1975
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hejka ;-)

DagaOlsztyn-bardzo mi przykro szczególnie, że byłyśmy w podobnej wiekiem ciąży. Trzymaj się dzielnie.

Nie powiem ale ja też mam stresa.


esor- dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy. Zawsze ktoś ma na Ciebie oko. Lepiej niż w domu. Mam nadzieję, że to tylko zwykłe bóle głowy i nic poważnego.
Trzymam kciuki, żeby Ci przeszło i żebyś zaczęła normalnie funkcjonować.

Kciukam za dzisiejsze wizyty prenatalne Aneth- gratuluję !!!

Ja się słabo czuję- nie mam siły, jak trochę pochodzę to tylko bym potem chciała odpoczywać. Wieczorem rytuał w wc więc nie dość, że cały dzień trzeba przejść na oparach to jeszcze na koniec dnia jest dobicie...

A poza tym zbliżają się moje urodziny i wszyscy mają jakąś wymówkę żeby nie przyjść. Jestem głęboko rozczarowana tym bardziej, że nie urządzam większych imprez i fajnie by było się spotkać ze znajomymi.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 09:57   #1976
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Hejka ;-)

DagaOlsztyn-bardzo mi przykro szczególnie, że byłyśmy w podobnej wiekiem ciąży. Trzymaj się dzielnie.

Nie powiem ale ja też mam stresa.


esor- dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy. Zawsze ktoś ma na Ciebie oko. Lepiej niż w domu. Mam nadzieję, że to tylko zwykłe bóle głowy i nic poważnego.
Trzymam kciuki, żeby Ci przeszło i żebyś zaczęła normalnie funkcjonować.

Kciukam za dzisiejsze wizyty prenatalne Aneth- gratuluję !!!

Ja się słabo czuję- nie mam siły, jak trochę pochodzę to tylko bym potem chciała odpoczywać. Wieczorem rytuał w wc więc nie dość, że cały dzień trzeba przejść na oparach to jeszcze na koniec dnia jest dobicie...

A poza tym zbliżają się moje urodziny i wszyscy mają jakąś wymówkę żeby nie przyjść. Jestem głęboko rozczarowana tym bardziej, że nie urządzam większych imprez i fajnie by było się spotkać ze znajomymi.
oj ja też ostatnio tak mam.. co idę to już nie mam siły, muszę odpoczywać, te nogi jakieś ciężkie. Mimo, że brzucha prawie w ogóle nie ma, ma tylko inny kształt.
Kiedy masz urodzinki?? bo ja też mam niedługo- we wtorek za tydzień 4
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:11   #1977
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja w sobotę. Więc idealny termin na imprezę. U mnie zmiana kodu na 3 z przodu No ale chyba żeby się bardziej nie denerwować to odwołam wszystko (gdyby się ktoś jednak pisał) i zaproszę rodziców i brata. I chociaż z najbliższą rodziną spędzę.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:24   #1978
justynka333
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 680
GG do justynka333
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

My idziemy dopiero 7 sierpnia i nie wiem czy dobrze mi termin wyliczyli czy nie będzie za późno.... Co za stres
Dziś mi się śniło pierwszy raz dziecko Chłopczyk z niebieskimi oczami... Ciekawe
__________________
15.09.2013 Poznaliśmy się.
24.09.2014 Zaręczyny.
18.04.2015 Ślub
06.06.2015 II kreski
06.02.2016 Jakub Andrzej syn Justyny i Michała
14.12.2016 II kreski
16.08.2017 Barbara Maria córka Justyny i Michała
justynka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 11:10   #1979
agaczilla21
Zakorzenienie
 
Avatar agaczilla21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-ce ;)
Wiadomości: 4 041
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Obudziłam się dzisiaj bez mdłości i taka bylam zadowolona a teraz mnie mdli....zjadłam caly sloik ogórków kiszonych...ogólnie czuje się do dupy i wszystko mnie wkur***
agaczilla21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 11:22   #1980
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
jestem po prenatalnym. To było cudowne . Wszystko dobrze, ryzyko na zespół downa 1:16 231 coś takiego, a na resztę mniej niż 1:20 000. Wszystko było ładnie widać. Malec skakał, tak śmiesznie się odbijał, a ja nie mogłam się powstrzymać żeby się nie śmiać. Widzieliśmy dosłownie wszystko co było możliwe do oglądania.. przegrody nosa, półkule mózgowe, paluszki, żołądek no cudo . I ...to chłopiec wstępnie, tak jak czułam. Lekarz powiedział, że nie może się podjąć stwierdzenia jaka to płeć, ale na łechtaczkę to mu nie wygląda, bo za długie . Ja czuję, że to chłop, już bardzo się cieszę, ale będę czekała do ok 20 tygodnia, żeby mieć pewność.
Ja robiłam testy PAPPA z betą.
Wow super wiadomości Fajnie że lekarz powiedział przypuszczenia co do płci Mam nadzieję że nam też się tak uda tylko że będzie dziewczynka
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.