SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 10:16   #2401
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mnie z olejkami nie po drodze, więc się nie wypowiem.

No i latem włosy mi nie wypadają, więc widzisz, u każdego inaczej...

Jednak chodziło o szampon, w sumie nie sam szampon powodował wypadanie (Alterra z brzoskwinią), tylko jego konsystencja. Był zbyt gęsty, kleił się, słabo pienił, ciężko było go wmasować.

Zmienilam - od razu przestały wypadać
Zazdroszczę, że zmiana szamponu pomogła U mnie jest tak, że zaczynają wypadać w maju/czerwcu i tak to trwa do września/października, a przez resztę roku nie wypadają prawie wcale.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 10:43   #2402
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że zmiana szamponu pomogła U mnie jest tak, że zaczynają wypadać w maju/czerwcu i tak to trwa do września/października, a przez resztę roku nie wypadają prawie wcale.
U mnie jak wypadają, to głownie stres
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 10:57   #2403
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
U mnie jak wypadają, to głownie stres

U mnie też. Stres albo złe odżywianie

Jak tam Wasze włosy Dziewczyny?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 10:59   #2404
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52239309]U mnie też. Stres albo złe odżywianie

Jak tam Wasze włosy Dziewczyny? [/QUOTE]

U mnie złe odżywianie chyba nie... No chyba że głodówka. Ale ja nawet jeśli żrę fast foody, to staram się jeść warzywa i owoce
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 09:55   #2405
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52239309]U mnie też. Stres albo złe odżywianie

Jak tam Wasze włosy Dziewczyny? [/QUOTE]

Złe odżywianie też na pewno gra u mnie rolę, ostatnio sobie pofolgowałam. :/ Ale rzadko się stresuję przez dłuższy okres czasu, na szczęście, więc to odpada

U mnie po staremu, zaczęłam częściej wcierać Jantar, bo nie mogę się doczekać, aż pozbędę się większości cieniowania. Od czerwca nie używam żadnych odżywek, bo włosy są zbyt krótkie na to i tego nie potrzebują. I tak leci
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:44   #2406
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Miałam dzisiaj okazję kupić 2 Kallosy: cherry i blueberry... i nie kupiłam żadnego A teraz żałuję. Dobrze, że nie wzięłam ich do ręki bo wtedy ciężko byłoby mi się powstrzymać
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 16:41   #2407
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Wróciłam z Woodstocku, i podcięłam końcówki kupiłam dzisiaj 2 odżywki - isana z olejkami i Garnier awokado i karite, a do tego maskę planeta organica coś tam z morza martwego, siedzę właśnie z porcją na włosach
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 07:47   #2408
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

No wyjeżdża człowiek na chwilę i nagle żeście się uaktywniły, cholery jedne Przeczytałam wszystko, ale znowu część zaznaczonych postów do cytowania uciekła -.- Ja za parę dni podcinam końcówki i w końcu wstawię te obiecane zdjęcia, bo już chyba pół roku obiecuję i nic, niedobra ja Wam wypadają włosy, ja mam zaś tragiczne paznokcie, i żadne tabletki nie pomagają, olejowanie, odżywka od dermatologa... Wybieram się na dniach właśnie do dermatologa i trochę chyba przycisnę, żeby się tym zajęli. Co ciekawe, po tabletkach jakichkolwiek nie widzę ani poprawy stanu włosów (ale nie wiem, czy - nieskromnie powiem - jest co poprawiać), ani paznokci -.-
Tak czy siak - wróciłam i cieszę się, że się odzywacie, brakowało mi SG

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak obiecałam zdaję relację z mojego 3miesięcznego używania wcierki i szamponu Sebopregulator Kapyderm od trychologa.

Efektów gołym okiem nie widziałam, bo i tak myłam włosy codziennie, tak jak zawsze od kilku lat. Dopiero badanie kamerką pokazało, jak to wygląda z bliska. A wygląda o wiele lepiej, więc muszę przyznać, że to działa. I to bez tej zalecanej serii peelingów.
Mam o wiele mniej włosów pooblepianych kulkami zalegającego sebum u nasady, mniej łusek tłustego łupieżu, ogólnie całość wygląda o wiele lepiej, mniej obrzydliwie niż za pierwszym razem. Są jeszcze miejsca wymagające doczyszczenia i żałuję, że nie udało mi się zrobić tym razem peelingu, ale miałam za mało czasu, bo to trochę trwa.
Nie kupiłam drugiego zestawu (300 zł), bo chcę teraz powalczyć tańszymi metodami.

Kupiłam za to:
-Salicylol
-zestaw szampon + serum w formie kremu na skórę głowy z dziegciem brzozowym Vis Plantis, ale nie wiem czy dam radę stosować, bo oba okropnie cuchną
-serum Elfa z łopianem
-spray Seboradin z rzepą (ten czerwony na denaturacie)
-Natur Vital z aloesem do nawilżania

Z rzeczy typowo do włosów mam:
-Kallos Lab Signature
-Tigi Bed Head Urban Antidotes - ma beznadziejny skład i to mnie zainteresowało
-Isana Repair Nutrition maska

Poza tym wracam do nafty.

A moje włosy wyglądają obecnie mniej więcej tak:
-po koku oczywiście lepiej, bo mają objętość
-po myciu już bardzo przeciętnie, lubią zbijać się w kluski, być może stosuję zbyt dociążającą pielęgnację, bo wróciłam do częstego nakładania odżywek (Oleo Repair) także przed myciem plus oczywiście różne produkty do suchych włosów po myciu.
Misiaku, masz jedne z najładniejszych włosów na wizażu, mam nadzieję, że jesteś tego świadoma

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Chwalcie długość moich włosów albowiem są długaśne.
Chwalę, chwalę!

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ile poszło?
No robi, zwłaszcza przy blondzie

Przyszłam się pochwalić. Kupiłam sobie dwie nowe spinki Flexi8, chociaż na tę jedną w rozmiarze S, którą mam, narzekałam, że nie trzyma włosów. Ale Flexi są dla mnie absolutnie urocze i nawet jakbym miała je nosić jako ozdoby, to chcę więcej

Wzięłam M i L, na razie kombinuję z L i wygląda na to, że tutaj przy dobrym uchwyceniu włosów da się zrobić coś w miarę trwałego. Byłam dziś w tym upięciu na rowerze i nie rozwaliło się. Na pewno jednak o wiele lepiej te spinki się trzymają na włosach falowanych i kręconych lub co najmniej podatnych na układanie. Rozważałam nawet lekkiego tapira
Super to wygląda, znowu mi się zamarzyła flexi8, a już odpuściłam... Z Tobą to tak zawsze, już się prawie do trychologa umówiłam, spinki przeglądam, a idź Pani
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:03   #2409
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dziewczyny, poszukuję jakiegoś polskiego zamiennika dla niebieskiego szamponu Babydream. Macie jakieś pomysły?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 11:19   #2410
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję jakiegoś polskiego zamiennika dla niebieskiego szamponu Babydream. Macie jakieś pomysły?
A ten żel do higieny intymnej z rossmana? Chociaż nie pamiętam już czy on był polski
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 13:18   #2411
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
A ten żel do higieny intymnej z rossmana? Chociaż nie pamiętam już czy on był polski

Tego żelu też używam, ale nie jest polski. Staram się kupować jak najwięcej polskich produktów, ale czasem trudno mi znaleźć coś jednocześnie polskiego, dobrej jakości i w rozsądnej cenie.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 17:14   #2412
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
No wyjeżdża człowiek na chwilę i nagle żeście się uaktywniły, cholery jedne Przeczytałam wszystko, ale znowu część zaznaczonych postów do cytowania uciekła -.- Ja za parę dni podcinam końcówki i w końcu wstawię te obiecane zdjęcia, bo już chyba pół roku obiecuję i nic, niedobra ja Wam wypadają włosy, ja mam zaś tragiczne paznokcie, i żadne tabletki nie pomagają, olejowanie, odżywka od dermatologa... Wybieram się na dniach właśnie do dermatologa i trochę chyba przycisnę, żeby się tym zajęli. Co ciekawe, po tabletkach jakichkolwiek nie widzę ani poprawy stanu włosów (ale nie wiem, czy - nieskromnie powiem - jest co poprawiać), ani paznokci -.-
Tak czy siak - wróciłam i cieszę się, że się odzywacie, brakowało mi SG
O tak, zaprezentuj się

Myślę, że przy takich włosach jak Twoje, tabletki zwyczajnie nie mają pola do popisu
A jak u Ciebie działają odżywki z formaldehydem?



Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Misiaku, masz jedne z najładniejszych włosów na wizażu, mam nadzieję, że jesteś tego świadoma
Dziękuję Teraz jestem naprawdę z nich zadowolona, z długości, koloru i kondycji i na nic już nie marudzę.



Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Super to wygląda, znowu mi się zamarzyła flexi8, a już odpuściłam... Z Tobą to tak zawsze, już się prawie do trychologa umówiłam, spinki przeglądam, a idź Pani
Tyle ciekawych rzeczy jest jeszcze we włosowym światku do odkrycia

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję jakiegoś polskiego zamiennika dla niebieskiego szamponu Babydream. Macie jakieś pomysły?
Nie wiem, czy uda Ci się znaleźć coś, co spełnia te wszystkie kryteria, bo polskie produkty ekologiczne z reguły są droższe od przeciętnych drogeryjniaków.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 09:15   #2413
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O tak, zaprezentuj się

Myślę, że przy takich włosach jak Twoje, tabletki zwyczajnie nie mają pola do popisu
A jak u Ciebie działają odżywki z formaldehydem?


Tyle ciekawych rzeczy jest jeszcze we włosowym światku do odkrycia
Dajcie mi chwilę, dopiero koło piątku podetnę włosy (razem z grzywką, już sama nie wiem, co z tą grzywką, bardzo urosła, korci mnie, żeby zapuszczać dalej, a potem pójść do fryzjera i "zrobić" sobie grzywkę, ale wyglądam już jak miotła, a one są jeszcze za krótkie do wplecenia, i sama nie wiem, podcięłabym część, żeby ta "za gęsta" partia wyznaczona z tyłu rosła, ale to nie jest takie proste...) i wtedy dodam zdjęcia, może lepszej jakości niż zwykle, bo już dawno nie fotografowałam się z tyłu .

Nie wiem, bo używam Aurigi, która jest bez formaldehydu, miałam jakiś czas temu eveline z nim i było jeszcze bardziej - o ile to możliwe - koszmarnie... Zobaczę, co ten dermatolog mi powie.

Nie drażnij lwa...
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 10:14   #2414
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Dzień doberek, zgłaszam się ze zdjęciami włosów. Przepraszam, że tak późno, ale najpierw nie miałam czym zrobić, potem nie miał kto, potem nie chciały pozować... Zresztą i tak są średnio fotogeniczne Na zdjęciu od łopatki w dół wyglądają, jakby były suchawe i niekoniecznie dazzling, ale w dotyku są mieciusie, milusie i pycha, nie wiem, z czego to wynika, czy powinnam je nawilżyć, czy powinnam je emolientowo potraktować... Humektanty przy takiej pogodzie chyba nie są wskazane, więc ładuję praktycznie ciągle coś emolientowego, ale dzisiaj zastanawiam się, czy nie powinnam ich trochę nawilżyć...? Chyba niezbyt uważnie śledziłam kwestie "co i kiedy pasuje włosom", bo wiecznie to robiłam metodą prób i błędów :d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150810_180336.jpg (146,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150810_180457_1.jpg (153,8 KB, 25 załadowań)
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo

Edytowane przez freckledlittle
Czas edycji: 2015-08-13 o 10:20
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 19:37   #2415
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dzień doberek, zgłaszam się ze zdjęciami włosów. Przepraszam, że tak późno, ale najpierw nie miałam czym zrobić, potem nie miał kto, potem nie chciały pozować... Zresztą i tak są średnio fotogeniczne Na zdjęciu od łopatki w dół wyglądają, jakby były suchawe i niekoniecznie dazzling, ale w dotyku są mieciusie, milusie i pycha, nie wiem, z czego to wynika, czy powinnam je nawilżyć, czy powinnam je emolientowo potraktować... Humektanty przy takiej pogodzie chyba nie są wskazane, więc ładuję praktycznie ciągle coś emolientowego, ale dzisiaj zastanawiam się, czy nie powinnam ich trochę nawilżyć...? Chyba niezbyt uważnie śledziłam kwestie "co i kiedy pasuje włosom", bo wiecznie to robiłam metodą prób i błędów :d
Piękny kolor Widać, że zadbane i zdrowe.

Podobno faktycznie humektanty nie są wskazane przy upałach, ale na moich włosach raczej nie robi to wrażenia. Wydaje mi się, że bardziej się to odnosi do włosów falowanych i kręconych, chociaż pewnie proste też się mogą spuszyć.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 20:33   #2416
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dzień doberek, zgłaszam się ze zdjęciami włosów. Przepraszam, że tak późno, ale najpierw nie miałam czym zrobić, potem nie miał kto, potem nie chciały pozować... Zresztą i tak są średnio fotogeniczne Na zdjęciu od łopatki w dół wyglądają, jakby były suchawe i niekoniecznie dazzling, ale w dotyku są mieciusie, milusie i pycha, nie wiem, z czego to wynika, czy powinnam je nawilżyć, czy powinnam je emolientowo potraktować... Humektanty przy takiej pogodzie chyba nie są wskazane, więc ładuję praktycznie ciągle coś emolientowego, ale dzisiaj zastanawiam się, czy nie powinnam ich trochę nawilżyć...? Chyba niezbyt uważnie śledziłam kwestie "co i kiedy pasuje włosom", bo wiecznie to robiłam metodą prób i błędów :d
Wow Świetne włosy
Tak w ogóle to dzień dobry po tak długiej przerwie
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 21:04   #2417
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Wow Świetne włosy
Tak w ogóle to dzień dobry po tak długiej przerwie
Dzięki Ostatnio nabyłam mythic oil i mam w planie nie podcinać włosów do Bożego Narodzenia, a jeśli końcówki nie będą dalej w złym stanie, to dłużej ale on faktycznie jest dobrym kosmetykiem, chociaż byłam do niego nastawiona jak pies do jeża...

Gdzie się podziewałaś? Pokaż włoski!
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 06:39   #2418
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

O, jak mogłam przegapić Pięknie jest, a problem pewnie jest tymczasowy. Widzę, że dalej się robi zakrętas, przestałaś z nim walczyć?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 07:36   #2419
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O, jak mogłam przegapić Pięknie jest, a problem pewnie jest tymczasowy. Widzę, że dalej się robi zakrętas, przestałaś z nim walczyć?
Przestałam, znaczy czasem go podczesuję, tak jak na drugim zdjęciu, żey się trzymał jakieś 16 sekund Wszystko też zależy, jakiego kosmetyku użyję po myciu, więc się tym nie przejmuję, no i zawsze szczotka brauna daje radę
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 19:52   #2420
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Moje uploadfromtaptalk1440787924085.jpg
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:13   #2421
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Widzę, że jest nas więcej z tańczącymi końcami, piąteczka
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 08:34   #2422
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dzięki Ostatnio nabyłam mythic oil i mam w planie nie podcinać włosów do Bożego Narodzenia, a jeśli końcówki nie będą dalej w złym stanie, to dłużej ale on faktycznie jest dobrym kosmetykiem, chociaż byłam do niego nastawiona jak pies do jeża...

Gdzie się podziewałaś? Pokaż włoski!
Poproszę Tż, aby w najbliższym czasie zrobił zdjęcie moich włosów. Ostatnio mam ochotę na spore obcięcie włosów Jeszcze się waham.

Nie było mnie, ponieważ w moim życiu dużo się dzieje Niedługo wychodzę za mąż
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 08:40   #2423
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Poproszę Tż, aby w najbliższym czasie zrobił zdjęcie moich włosów. Ostatnio mam ochotę na spore obcięcie włosów Jeszcze się waham.

Nie było mnie, ponieważ w moim życiu dużo się dzieje Niedługo wychodzę za mąż
Gratuluję kochana!
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 10:14   #2424
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Moje tez się chyba wywijają tył już cały naturalny

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:11
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 12:07   #2425
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Dzięki Ostatnio nabyłam mythic oil i mam w planie nie podcinać włosów do Bożego Narodzenia, a jeśli końcówki nie będą dalej w złym stanie, to dłużej ale on faktycznie jest dobrym kosmetykiem, chociaż byłam do niego nastawiona jak pies do jeża...

Gdzie się podziewałaś? Pokaż włoski!
Myślałam też nad Mythic Oil, bo serum Syoss zmieniło skład w żadnym serum nie mogę teraz już znaleźć ciężkich silikonów. Chyba poszukam w Lokach Kokach produktów profesjonalnych.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Poproszę Tż, aby w najbliższym czasie zrobił zdjęcie moich włosów. Ostatnio mam ochotę na spore obcięcie włosów Jeszcze się waham.

Nie było mnie, ponieważ w moim życiu dużo się dzieje Niedługo wychodzę za mąż
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje tez się chyba wywijają tył już cały naturalny
Super kolorek i ładne włosy. Na tej długości to chyba wszystkie się wywijają mniej czy bardziej. Moje warstwy też są w okolicy ramion i tak samo niestety są niesforne.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 12:16   #2426
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Super kolorek i ładne włosy. Na tej długości to chyba wszystkie się wywijają mniej czy bardziej. Moje warstwy też są w okolicy ramion i tak samo niestety są niesforne.
Kolorek naturalny, ogólnie włosy niefarbowane łatwiej pielęgnować, ALE bardzo mi się przetłuszczają

A marzy mi się długość do zapięcia stanika, ciachnę wtedy na prosto, żadnego cieniowania. Amen.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 14:56   #2427
freckledlittle
Rozeznanie
 
Avatar freckledlittle
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rzeszów/Szczecin
Wiadomości: 905
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Myślałam też nad Mythic Oil, bo serum Syoss zmieniło skład w żadnym serum nie mogę teraz już znaleźć ciężkich silikonów. Chyba poszukam w Lokach Kokach produktów profesjonalnych.

Super kolorek i ładne włosy. Na tej długości to chyba wszystkie się wywijają mniej czy bardziej. Moje warstwy też są w okolicy ramion i tak samo niestety są niesforne.
Ja miałam do tej pory jedwab Mariona, ale trochę mi się znudził, no i on ma proteiny, a skoro chcę (powinnam!) zabezpieczać końce również między myciami, to po pierwsze jest za ciężki nieco, po drugie za dużo protein moim końcówkom nie służy.

Zgadzam się, to chyba nawet chimay mówiła, i mnie to przekonuje - ramiona "odbijają", włosy się wywijają, to samo dotyczy długości "do boczków"

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kolorek naturalny, ogólnie włosy niefarbowane łatwiej pielęgnować, ALE bardzo mi się przetłuszczają

A marzy mi się długość do zapięcia stanika, ciachnę wtedy na prosto, żadnego cieniowania. Amen.
Trzymam kciuki zatem. Amen!
__________________
"Na statek zaciągnąłem się,
gdym dzieckiem jeszcze był.
Żeglować chciałem pośród mórz
do końca moich dni.
A okręt najpierw piekłem był,
Lecz niebem mi się stał..."


55 - 57 - ... - 67 - 69 - 71 - 73 - 75

Tańczę salsę!
Trening siłowy
Żeglarstwo
freckledlittle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:33   #2428
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ładne i zdrowe, ale wyglądają na trochę przeciążone.

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Nie było mnie, ponieważ w moim życiu dużo się dzieje Niedługo wychodzę za mąż
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje tez się chyba wywijają tył już cały naturalny
To przejdzie niedługo Fajny masz swój odcień.

Cytat:
Napisane przez bluebells Pokaż wiadomość
Myślałam też nad Mythic Oil, bo serum Syoss zmieniło skład w żadnym serum nie mogę teraz już znaleźć ciężkich silikonów. Chyba poszukam w Lokach Kokach produktów profesjonalnych.
Cytat:
Napisane przez freckledlittle Pokaż wiadomość
Ja miałam do tej pory jedwab Mariona, ale trochę mi się znudził, no i on ma proteiny, a skoro chcę (powinnam!) zabezpieczać końce również między myciami, to po pierwsze jest za ciężki nieco, po drugie za dużo protein moim końcówkom nie służy.:
Też właśnie szukam serum. Też czegoś betonującego. Właśnie niedawno byłam skołowana szukając Syossa, który był swego czasu opisywany jako ten z najcięższymi silikonami, ale ich tam nie ma. Przegapiłam, że zmienił skład. Eliksir Gliss Kura też? Bo one kiedyś miały identyczne składy.
Na wątku o zapuszczaniu dziewczyny polecają jako mocne L'oreale drogeryjne, ale one w Niemczech są sprzedawane w szklanych butelkach i dlatego się waham, nie chcę takiej ciężkiej flaszki.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Kolorek naturalny, ogólnie włosy niefarbowane łatwiej pielęgnować, ALE bardzo mi się przetłuszczają
U mnie w walce ze smalcem też na razie nie widzę efektów. Właśnie jestem w trakcie denkowania szamponu i serum do skóry głowy z dziegciem, ale tylko mi ociepliły odcień z myszatego na miedziany. Swoją drogą fajny, ale jak się przetłuszczały, tak dalej to robią.
Teraz włączam Salicylol i oczyszczający szampon Stapiza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 10:15   #2429
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też właśnie szukam serum. Też czegoś betonującego. Właśnie niedawno byłam skołowana szukając Syossa, który był swego czasu opisywany jako ten z najcięższymi silikonami, ale ich tam nie ma. Przegapiłam, że zmienił skład. Eliksir Gliss Kura też? Bo one kiedyś miały identyczne składy.
Na wątku o zapuszczaniu dziewczyny polecają jako mocne L'oreale drogeryjne, ale one w Niemczech są sprzedawane w szklanych butelkach i dlatego się waham, nie chcę takiej ciężkiej flaszki.



U mnie w walce ze smalcem też na razie nie widzę efektów. Właśnie jestem w trakcie denkowania szamponu i serum do skóry głowy z dziegciem, ale tylko mi ociepliły odcień z myszatego na miedziany. Swoją drogą fajny, ale jak się przetłuszczały, tak dalej to robią.
Teraz włączam Salicylol i oczyszczający szampon Stapiza.
Ja mam spray Gliss Kura bez spłukiwania, ten z keratyną, na początku włosy reagowały sianem, ale teraz się chyba przyzywczaiły

A smalec, cóż... moje się nie ocieplają, a chciałabym mam tylko od słońca mnóstwo drobnych jasnych pasemek na czubku głowy, ale nie widać tego na zdjęciach. Mam nadzieję, że nie rozjaśnią się jeszcze bardziej. Nie lubię pasemek.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 11:25   #2430
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: SG (Straight Girl) - czyli coś dla prostowłosych- część III

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A smalec, cóż... moje się nie ocieplają, a chciałabym mam tylko od słońca mnóstwo drobnych jasnych pasemek na czubku głowy, ale nie widać tego na zdjęciach. Mam nadzieję, że nie rozjaśnią się jeszcze bardziej. Nie lubię pasemek.
Też uważam, że włosy niefarbowane są po pierwsze łatwiejsze w pielęgnacji. Po drugie jak już się zaakceptuje swój kolor, to ma się więcej bezstresowych możliwości delikatnego zmieniania go. Ja się w ogóle nie przejmuję, że coś mi ociepli czy ochłodzi kolor, ani jedna ani druga opcja mnie nie przeraża. Jak się ma farbowane, to przeważnie zwraca się większą uwagę na odcień, bo on się szybko zmienia, blednie, płowieje itp. Przynajmniej ja to zauważam u osób farbujących włosy, że często piszą o swoim odcieniu, obserwują, doszukują się zmian, albo próbują przekonać siebie i wszystkich wokół, że jednak nie mają mysiego blondu czy czarnego tylko jakieś tam inne wariacje kolorystyczne.

Testowałaś kiedyś coś z dziegciem?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 11:25:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.