Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-17, 21:08   #1441
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda naszw dzieciaki juz chyba na takim etapie ze nie maja problemow z meczeniem sie przy cycu? Tak mi sie wydaje ze dla nich to juz łatwizna. Moze predzej jej nie leci? Albo leci za szybko? Ja robie tak jak Dotka jak Maly swiruje przy cycku to szumie do ucha, śpiewam, klepie po pupie.



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:10   #1442
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Nie pomoge z tymi wariacjami przy cycu bo moj ostatnimi czasy to ciagnie bardzo intensywnie, a krotko i po sprawie 😐

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:18   #1443
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

No ja tak myślałam że się nie męczą, ale sama nie wiem :-(
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:29   #1444
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Coś odczulającego to my przy kp możemy? Bo mi jakies placki na szyi wyszły czerwone... Wyglądam jak by sie kilku chłopów na raz przyssalo...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:39   #1445
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda a moze dziecku za goraco? A moze pobolewa brzuszek? A pierdy nie ida?

Kamilka a wapno?
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:43   #1446
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

ruda może ma gorsze dni? Ja tak miałam przez cały tydzień poprzedni. A miała jakiś skok albo gorsze dni, bo ciągle była taka marudna. Wieczorem to się nasilało. Też sprawdzałam naciskając na pierś czy mleko jest, zawsze było. Jak sobie nie dawałam z nią rady już, to dawałam najpierw trochę mleka z butli, uspokajała się i wtedy zamiana na cycka i było już ok. I tak jak problem się pojawił, tak sam zniknął.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 21:45   #1447
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Casaa dzieki!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 21:50   #1448
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Po wapnie nie ma różnicy...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 22:31   #1449
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ruda, wrzuć na plecy!

Albo kółka i na biodro!


Moje dziecko się chyba do BLW przymierza
Spał, ale zaczął wyć, a ja jem kolację, no to wzięłam go, oparłam o siebie* i jem, a on normalnie prawie do talerza mi wlazł Łapy pchał ostro i sie przygladal zarciu

*no właśnie i pytanie:
sadzacie tak czasem dzieci? Wiadomo, ze sadzać nie wolno i tego nie robie, ale biore go czesto na siebie, ze plecki ma o moj brzuch oparte i jest tak na półleżąco - można tak?

Albo nogi opieram o łóżko siedząc na krześle i kładę go sobie na kolanach, a nogi ma na moim brzuchu (jest przodem do mnie).
Sadzamy tak czasami (częściej TŻ), pytalismy rehabilitanta i powiedział że można tylko nie na długo

Ruda może to skok albo gorszy dzień po prostu

U nas dziś oficjalnie pierwszy od urodzenia dzień bez kupy niby ok wszystko ale wieczorem był niespokojny bardzo, z trudem go uspilam. Nie wiem czy to ta kupa go tak gniotla czy nadmiar wrażeń w weekend... Teraz śpi spokojnie więc mam nadzieję że jest ok
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 22:55   #1450
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Keas, pierdy idą, ale przy pierdach to ona się rzuca, kopie nogami, macha rękami ale nie płacze ostatnio. Podobnie przy pierdach i kupie. A raczej nie gorąco, w domu body dr plus cienkie spodenki i skarpetki, ja podobnie jestem ubrana.

Mi się wydaje że to może być skok ten 14-19 tydzień... Czarnulax, podobnie jak u Ciebie, zje trochę z butli a kolejne karmienie normalnie z cycka doi. Więc coś chyba jest na rzeczy.
A teraz malpiszon nie chce spać. Bo przy kąpieli złapała lepszy humor i potem już przy karmieniu takie usmiechy strzelała w stylu "mnie się już nie chce spać, teraz bym się pobawiła"....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 23:53   #1451
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
MalaMi hahahapadlam ze smiechu!
A tak apropo, czy przykrywasz dziecko i czym jesli spi w tym woombie?

I pytanie, czy waszym dzieciom poca sie dlonie i stopy? W sensie, ze sa mokrawe(?)
za pierwszym razem nie przykryłam i mi się za chłodny wydawał (miał tylko pajaca na sobie), potem okrywałam do połowy kołderką. no ale przez to ze nadal machał łapkami w tym woombie to dodatkowo go pieluszką przewiązałam i za którymś razem strasznie się upocił w tym woombie i pieluszce razem, wiec na razie zostaliśmy przy samej tetrze a otulacz czeka aż młody masy nabierze
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 02:10   #1452
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ehhh jutro na 10 ginekolog... Byle tylko młody spał :/
Od wczoraj coś sieczorem gorzej zasypia, krzyczy, płacze... Matko, oby to tylko takie dni a nie ten skok 14-19.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 05:08   #1453
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

U nas nocka średnia Mlody karmiony o 1, pozniej o 3 i teraz ale ciagle stęka eh

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:00   #1454
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

U nas w sumie spoko. Tylko zasnela ok północy :-( potem karmienie po 4 i ok 7 i dosypia, ale już też słyszę że coś stęka.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Macie czasem tak, że dopada was takie zmęczenie psychiczne, tą sytuacją opieki nad dzieckiem? Ja to chyba mam po takich gorszych dniach, po prostu czuję się jakaś zdołowana i mam tego dość, jednocześnie wiem że nie na takiej opcji, żebym miała dość.... I tak jakoś wszystko do doopy mi się wydaje.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:09   #1455
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
U nas w sumie spoko. Tylko zasnela ok północy :-( potem karmienie po 4 i ok 7 i dosypia, ale już też słyszę że coś stęka.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Macie czasem tak, że dopada was takie zmęczenie psychiczne, tą sytuacją opieki nad dzieckiem? Ja to chyba mam po takich gorszych dniach, po prostu czuję się jakaś zdołowana i mam tego dość, jednocześnie wiem że nie na takiej opcji, żebym miała dość.... I tak jakoś wszystko do doopy mi się wydaje.
Ruda jak jestem zmeczona, to zwykle uciekam do lazienki/na zakupy/ do kolezanki, a jak nie mam mozliwosci, to dzwonie do przyjaciolki i gadam z nia do oporu.
Ostatnio tez maksymalnie laduja mi sie akumulatory na spotkaniach chustowych, chociaz wracam do domu wykonczona :-P
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:17   #1456
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

U nas też gorzej zasypia. Do tej pory kladłam na brzuszek i masowalam i zasypiał. . A teraz jest wycie i nic nie pomaga. Mam nadzieje ze to skok i minie.
Ruda u nas juz się utarlo że mały w ciągu dnia je po przebudzeniu. Przed drzemką jest zawsze marudny i placzliwy a próba nakarmienia kończy się szarpaniem i płaczem przy piersi. Teraz już widzę kiedy chce spać a kiedy jeść mimo że podobnie to wygląda bo rzuca się na smoczka i wygina głowę jak do jedzenia. W ogóle moje dziecko przez cały dzień ma sporo drzemke bo inaczej jest placzliwy. Zazwyczaj 1-1,5h zabawy i 40 minut drzemki.
Dziś wstalismy o 7:20, zabawa do 8:30 i juz jesteśmy po pierwszej 40 minutowej drzemce
A co do Zmęczenia to mam często może dlatego całą dobę ja się zajmuje małym a to męczy niestety psychicznie.

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-04-18 o 08:32
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:29   #1457
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
U nas w sumie spoko. Tylko zasnela ok północy :-( potem karmienie po 4 i ok 7 i dosypia, ale już też słyszę że coś stęka.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Macie czasem tak, że dopada was takie zmęczenie psychiczne, tą sytuacją opieki nad dzieckiem? Ja to chyba mam po takich gorszych dniach, po prostu czuję się jakaś zdołowana i mam tego dość, jednocześnie wiem że nie na takiej opcji, żebym miała dość.... I tak jakoś wszystko do doopy mi się wydaje.
Macie, macie i też po gorszych dniach. Tylko w sumie u mnie trochę inaczej, łapie doła i mi smutno że moje dziecko takie nieszczęśliwe. I też mam dość, brakuje mi takiej godziny żeby się totalnie wyluzować i nie myśleć za ile karmienie i kiedy pieluchę zmienić albo czy zaśnie... a z drugiej strony ja się bardzo cieszę macierzyństwem, mam świadomość że to być może moje jedyne dziecko i zanim się obejrzę to będzie uważała że to obciach się przytulić do mamy więc korzystam póki mogę:p wprawdzie wyobrażałam sobie że więcej się będziemy bujać razem pi mieście, a na razie kiepsko nam to wychodziale jest jeszcze malutka i myślę że to przyjdzie z czasem
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 08:38   #1458
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
U nas w sumie spoko. Tylko zasnela ok północy :-( potem karmienie po 4 i ok 7 i dosypia, ale już też słyszę że coś stęka.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Macie czasem tak, że dopada was takie zmęczenie psychiczne, tą sytuacją opieki nad dzieckiem? Ja to chyba mam po takich gorszych dniach, po prostu czuję się jakaś zdołowana i mam tego dość, jednocześnie wiem że nie na takiej opcji, żebym miała dość.... I tak jakoś wszystko do doopy mi się wydaje.
Ruda pewnie. Mnie najbardziej wkurza że nic nie mogę zrobić bo Kuba sam polezy jakieś 5 min a potem marudzi i płacz czyli ciągle muszę przy nim sleczyc, gadać, zabawiac. Po jedzeniu ma drzemki po 0,5h więc w tym czasie mogę zjesc/skorzystać z toalety/pozmywać.

W grudniu przeprowadziliśmy sie do bliźniaka więc roboty sporo. A jeszcze mieszkania nie ogarnelismy bo chcemy wynająć (plan był że w lutym damy ogloszenie, tiaaa). Moje buty jeszcze w garażu a ciuchy niewypakowane w kartonach. W szafie mam tylko to w co teraz sie mieszcze.

Ja mam o tyle dobrze ze mąż wieczorami pomaga i mam kontakt z księgową (mamy firme), ktora wiecznie ma do mnie jakies pytania, prosi o zestawienia. Mam podgląd programu w domu więc zawsze to jakaś odskocznia psychiczna. Siostra namawia mnie na bieganie wieczorne ale jakoś przybrać się nie mogę.

Biorąc pod uwagę że mam ponad 30 lat i jestem typem samotnika i za grosz cierpliwosci, pierwsze tygodnie były dla mnie masakryczne. Teraz jest lepiej ale jak ma dzień marudy to i dla mnie się udziela niestety.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:03   #1459
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Malwi, ja też uciekam z domu ale akurat nie zawsze się da, jak tego potrzebuję... bo jak jestem sama to tak nie bardzo ;-)

Ewula, no to ja Cię podziwiam, ja wieczorem mam trochę luzu, bo mąż sporo się nią zajmuje wieczorem.

Mięta, ja też planuję mieć tylko to jedno dziecko. I też myślałam że będę więcej robić z małą ale ona w chuscie nie bardzo ostatnio nawet w wózku tak średnio. Jak dostanie jakiejś fobii wózkowej to lipa będzie.... Nie jest jakaś bardzo placzliwa ale ja się trochę boję gdzieś w miasto wyprawiac żeby właśnie się nie rozwyła.... może jestem głupia bo dzieci placzą i tak i trzeba się nie przejmować?

Sheenka moje dziecko też nie dużo śpi. Także też w domu coś robię na szybko albo jak leży i nie płacze. Ja! Ja mam podobnie, ponad 30 lat, też specjalnie towarzyska nie jestem i cierpliwość taką sobie, chociaż przy dziecku odnajduje nagle jej wielkie pokłady...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 09:04   #1460
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Ehhh jutro na 10 ginekolog... Byle tylko młody spał :/
Od wczoraj coś sieczorem gorzej zasypia, krzyczy, płacze... Matko, oby to tylko takie dni a nie ten skok 14-19.
za wizytę




Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
U nas w sumie spoko. Tylko zasnela ok północy :-( potem karmienie po 4 i ok 7 i dosypia, ale już też słyszę że coś stęka.

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Macie czasem tak, że dopada was takie zmęczenie psychiczne, tą sytuacją opieki nad dzieckiem? Ja to chyba mam po takich gorszych dniach, po prostu czuję się jakaś zdołowana i mam tego dość, jednocześnie wiem że nie na takiej opcji, żebym miała dość.... I tak jakoś wszystko do doopy mi się wydaje.
U nas raczej nie zdarza się kilka gorszych dni pod rząd więc jakiejś mega frustracji nie doświadczyłam, najwyżej mini dołki
Ja sobie często wyrzucam że jestem złą matką bo coś tam np jak nie umiałam sobie z Malym radzić na spacerze bo ciągle się darl
U nas kolejna (jak na nas) słaba nocka, po kilku dobrych znow seria gorszych, powoli jestem jak zombie zasnął z wielkim trudem o 21.30, pobudka o 2 (co mu się już od tygodni nie zdarzało), jadł do 3 i o 5 znowu płacz, ale byłam nieprzytomna więc włączyłam mu Szumisia i do 6 dospal, później jadł, próbował zrobić kupę ale nie zrobił później znowu jadł no i chciałam żebyśmy jeszcze pospali ale budził się co chwila z płaczem bo go baki męczyły... No więc skoro i tak nie spałam to przed 9 wstałam i chociaż zdążyłam się ogarnąć zanim się rozbudzil na dobre
Śniadanie już jadłam z wyjcem na kolanach i teraz znowu jemy

Pogoda jak na razie słaba u nas, deszcz kropi
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:19   #1461
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ja też mam 30 lat i do tej pory poukładane życie i raczej też jestem typem samotnika i chyba z tąd re problemy bo życie się mega zmieniło a ja juz się do tamtego bardzo przyzwyczaiłam ale kiedyś przecież ono wróci he he na emeryturze :-D:-D
My juz dziś po kupie . Wyszła plecami i nogawką. ...
Ruda ja jak idę na spacer to w gondoli szum z telefonu jest non stop i dwa smoczki biorę w razie czego a i tak czasami się rozwyje
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:21   #1462
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewula wroci, wroci kiedys moze szybciej niz myslisz.

Reeety moje dziecko od kilku dni zasypia TYLKO przy cycu i na rekach
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:34   #1463
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Siedzimy i czekamy a młody ŚPI!!! Niemożliwe
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:39   #1464
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewula, ja myślę, że z takim kikulatkami już będziemy więcej mogły niż teraz. Tylko trzeba będzie jeszcze do kompletu pracować... Właśnie ja też miałam wszystko poukładane, jakieś nawyki, przyzwyczajenia, a teraz nic z tego nie robię - totalna dezorganizacja życia ale co zrobić...

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Nie wiem dlaczego ale jakoś mi się wydawało że więcej rzeczy będzie można robić tak jak kiedyś tylko z dzieckiem. Ale to może jeszcze za chwilę tak będzie?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:41   #1465
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Malwi oby choć nie powiedziane że jak juz się przyzwyczaje do bycia mamą to wrócić do tamtego życia nie będę chciała.
Mamy już drzemkę nr 2
U nas jest już dużo lepiej jak mamy codzienny schemat dnia. Na tyle go poznałam że jestem w stanie powiedzieć o co mu chodzi a to juz pomogło mi na wewnętrzną frustrację bo nie płacze już z nim jak na początku choć są momenty kiedy marze by wystawić go na 15 minut za drzwi :-D:-D
Ruda mój mąż wychodzi po 7 i wraca o 19.00 i go kąpie. O 20 mały już śpi a ostatnio juz o 19:40 także nie wiele jego pomocy. W weekendy go gonie żeby nadrabiał
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:45   #1466
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Siedzimy i czekamy a młody ŚPI!!! Niemożliwe
Powodzenia

U nas też gorzej z zasypianiem, kręci się tak z 20 min zanim uśnie i koniecznie trzeba na nim rękę trzymać.

Czy ja mówiłam, że mogę spać bez stanika i bez wkładek? kłamałam wstałam w nocy z praktycznie całą mokrą koszulą, czy ja mówiłam, że moje piersi już się nie napełniają, tak że aż bolą? kłamałam myślałam, że mi w nocy pękną. Nie wiem czy to przez @ i znowu szalejące hormony, czy co się dzieje.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 09:48   #1467
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda ja mam tylko takie zmęczenie psychiczne jak jest brzydka pogoda i nie wychodzimy na spacer. Wtedy czuje sie taka mocno uwiazana...

O np dzisiaj deszczowo zimno szaro Maly od razu marudny (to dziecko tak mocno reaguje na zmiajy pogody ze az w szoku jestem) i ja też jakaś bez energii.

Wlasnie przyczailam ze chyba mam brudne dlonie przyjrzalam sie a one sa tak opalone od pchania wozka haha nieźle to wyglada jak rece ciagle jeszcze blade

Ale dzis wieczór ide pobiegać trochę oderwe głowę

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:02   #1468
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Siedzimy i czekamy a młody ŚPI!!! Niemożliwe
Super





Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewula, ja myślę, że z takim kikulatkami już będziemy więcej mogły niż teraz. Tylko trzeba będzie jeszcze do kompletu pracować... Właśnie ja też miałam wszystko poukładane, jakieś nawyki, przyzwyczajenia, a teraz nic z tego nie robię - totalna dezorganizacja życia ale co zrobić...

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Nie wiem dlaczego ale jakoś mi się wydawało że więcej rzeczy będzie można robić tak jak kiedyś tylko z dzieckiem. Ale to może jeszcze za chwilę tak będzie?
A ja mam właśnie odwrotnie wydawało mi się że będzie dużo gorzej, że nie będę spać w nocy, że nie będę mieć czasu na nic poza dzieckiem a tymczasem codziennie jestem umalowana, jak zwykle co rano myje włosy, na Wizażu się udzielam jak zwykle, ćwiczę więcej niż przed ciążą, ze znajomymi się spotykam jak dotychczas w każdy weekend jedynie nie pracuję, rzadziej chodzę na zakupy i po knajpach ale to też się powoli zmienia na plus bo z Malym można już coraz więcej robić a i TŻ chętnie z nim zostaje.
W przyszłym tygodniu jedziemy na majówkę jak co roku świętować naszą rocznicę





Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Powodzenia

U nas też gorzej z zasypianiem, kręci się tak z 20 min zanim uśnie i koniecznie trzeba na nim rękę trzymać.

Czy ja mówiłam, że mogę spać bez stanika i bez wkładek? kłamałam wstałam w nocy z praktycznie całą mokrą koszulą, czy ja mówiłam, że moje piersi już się nie napełniają, tak że aż bolą? kłamałam myślałam, że mi w nocy pękną. Nie wiem czy to przez @ i znowu szalejące hormony, czy co się dzieje.
Mnie się wydaje że przy kp to normalne po prostu takie rzeczy się zdarzają

Przyszła mi chusta kółkowa, jak TŻ wróci to będę uczyć się motac
Szkoda że jeszcze nie umiem bo dziś bardzo by mi się przydała, Młody ma dzień wyjca i nie daje się odłożyć, poza tym je już piąty raz dziś
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:24   #1469
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ja też po 30 nie wiem, może młodsze mamy lepiej to przeżywają jakoś my z mężem mieliśmy fajnie poukładane życie, zanagżowani w pracę, jeszcze się dużo doszkalaliśmy w czasie wolnym, ciągle jakies wypady i spotkania ze znajomymi, romantyczne wieczory przy winku. A teraz co? Ja to jak pustelnica Mąż ma łatwiej, bo chociaż do pracy sobie pójdzie.

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego ale jakoś mi się wydawało że więcej rzeczy będzie można robić tak jak kiedyś tylko z dzieckiem. Ale to może jeszcze za chwilę tak będzie?
To samo u mnie! Miałam wizję że wszystko jak kiedyś, tylko ze słodko śpiącym bobaskiem obok :P A tu do znajomych sie wyjść nie da, bo dziecko wyje i wisi na cycu, to co mi po takiej wizycie Tylko się muszę spinać i akrobacje wyczyniać żeby nakarmić.
Ale też mi się wydaje, że to wszystko przyjdzie z czasem. Oby

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
A ja mam właśnie odwrotnie wydawało mi się że będzie dużo gorzej, że nie będę spać w nocy, że nie będę mieć czasu na nic poza dzieckiem a tymczasem codziennie jestem umalowana, jak zwykle co rano myje włosy, na Wizażu się udzielam jak zwykle, ćwiczę więcej niż przed ciążą, ze znajomymi się spotykam jak dotychczas w każdy weekend jedynie nie pracuję, rzadziej chodzę na zakupy i po knajpach ale to też się powoli zmienia na plus bo z Malym można już coraz więcej robić a i TŻ chętnie z nim zostaje.
W przyszłym tygodniu jedziemy na majówkę jak co roku świętować naszą rocznicę
Ewusia, Ty dla mnie jesteś wzorem ogarnięcia dziecka mega zazdroszczę :P ale mam po cichu nadzieję, że też dojdę do takiego levelu pro już i tak jest o wiele lepiej niz na początku.

Malwi, a to dzieci zasypiają inaczej niż na rękach/przy cycku?

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-04-18 o 10:26
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 10:36   #1470
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda no pewnie. Po takich gorszych dniach czuję się jak przejechana walcem kilka razy. Psychicznie i fizycznie. Przy okazji siedzenie w domu mnie przytłacza.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 00:34:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.