Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 21:31   #1531
evaeveewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 67
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda, święta racja . Łzy mi jak grochy leciały po tym jej elaboracie że kto to słyszał wiązać dziecko, i że to robiłam dla własnej wygody. Ach, szkoda gadać...
evaeveewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:39   #1532
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Zawitkowski mówił na warsztatach, że wszystkie irytujące zachowania nasze dzieci mają po dziadkach, w szczególności po teściowych Natomiast te pozytywnie po nas - ich już tu od siebie dodam, że w 90% po mamusi
Moja teściowa ciągle mowi,że mlody ma coś po niej, co mnie juz wkurza

Ostatnio gadka czy lubi się kąpać, wiec mowie, ze bardzo.No na tym ettapie wiekszosc dzieci lubi, wiec to nic dziwnego. Ale co? Ochhh, to po niej, bo ona uwielbia pływać! (odkąd ją znam - 5 lat, nie byla ani razu na basenie, ale srednio raz w miesiacu slysze ze sie wybiera).

I w sobotę całowała go w usta, boziuu daj mi cierpliwosc..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:42   #1533
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Witaj Ewa

Dziekujemy wszystkim za zyczenia

Kasia, tv wisi?

Czarnula, wspolczuje @ 😞

Zaliczylismy dzisiaj 2 spacery bo Maly marudzil, a dosc mialam juz wyglupow kwitowanych mina w podkowke... W ogole to cos mlodziez zaczyna pokaslywac, a w czwartek niby szczepienie ma byc wiec sie okaze czy bedzie.

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:43   #1534
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewa, generalnie prawda jest taka, że praktycznie każde dziecko ma WNM lub ONM, to jest często też związane z porodem.
Do ukończonego 3 mca życia nie powinno się dziecka rehabilitować, ew. lekkie cwiczenia w domu wdrożyć. Bo do tego czasu jest to NORMA.
To, że lekarze nadgorliwie dają skierowania na rehabilitację to inna sprawa.
Nawet Zawitowski mówił, że wiekszosc dzieci jest rehabilitowana, a powinno byc 0,08%.

My mamy WNM i asymetrię ułożeniową, ale rehabilitacji nie mieliśmy - ot, zalecenia korygowania w domu i lekkie cwiczenia (machanie rączkami).Idę w czartek to neurologa i zobaczymy jak jest. Dopiero jak teraz sie nadal potwierdzi WNM i asymetria, to rehabilitacja, jednak ja po Witku juz widze, że jest duza poprawa.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:44   #1535
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość


I w sobotę całowała go w usta, boziuu daj mi cierpliwosc..


O shit 😷
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:47   #1536
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Witaj Ewa

Dziekujemy wszystkim za zyczenia

Kasia, tv wisi?

Czarnula, wspolczuje @ 😞

Zaliczylismy dzisiaj 2 spacery bo Maly marudzil, a dosc mialam juz wyglupow kwitowanych mina w podkowke... W ogole to cos mlodziez zaczyna pokaslywac, a w czwartek niby szczepienie ma byc wiec sie okaze czy bedzie.

Wyslane z Lumia920.
W środę przywioza bo moj dziś późno wrócił , jutro wybywamy wiec kurier pocalowalby klamkę

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 21:52   #1537
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
W środę przywioza bo moj dziś późno wrócił , jutro wybywamy wiec kurier pocalowalby klamkę

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


Łeeee :P
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 22:27   #1538
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Współczuję @. Ja mam nadzieję że mnie nawiedzi jak najpóźniej. Moja siostra dopiero po 2 miesiąch po zakończeniu kp dostała, to liczę że u mnie będzie tak samo:p

Nieee, rozwaliłaś moją teorię że to ze względu na 30+ jestem nieogarnięta ;p to teraz mi nie pozostaje nic innego jak wziąć się w garść tak tu zresztą narzekam a dziś mi się udało obiad zrobić zanim tż wrócił a jutro idziemy na spacer, najwyżej będę pchałam wózek nogą

No i super

Przepraszam za zburzenie teorii




Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Bo to nie taka czysta krew tylko jakby śluz zabarwiony dość mocno? Albo może się dopiero rozkręca?
Emulsje i do kąpieli też mamy.

Ewusia na plamienie to znowu za mocne jest
No to nie wiem






Cytat:
Napisane przez evaeveewa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czy przyjmiecie do swojego grona nowa mamę? Podczytuję was od początku ale jakoś nie po drodze mi było z ujawnieniem się . Mam na imię Ewa i jestem mamą Alicji ur. 31.01.2016. Szczerze mówiąc to dzięki podczytywaniu was nie czułam się kompletnie osamotniona w moich dylematach i watpliwościach. Ta świadomość że nie tylko ja czasem mam po dziurki w nosie własnego dziecka jest bardzo budujaca . To od Was nauczyłam się kilku sztuczek, dzięki którym moja Ala lepiej śpi np zawijanie na naleśnika . Niestety lekarz stwierdził u niej wzmożone napięcie mięśniowe i mamy skierowanie na rehabilitację. Moja teściowa twierdzi że to od tego. Wątpię żeby miała rację ale niestety nasluchalam się wyrzutów .
Witaj

Nie słuchaj teściowej




Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kamila, na spotkanie chustowe? Nie, bo idę na warsztaty wspomagania rozwoju niemowlęcia w Hucie

Ewa hej

Karen, ooo ja tez uwielbiam jak TŻ zajmuje się młodym (pomijając to,jak go nosi ) i tez wraca z pracy i wlasnie 'heeej, tata wrocił' a mlody paszcze zaciesza, jak sie wygłupiaja i w ogóle, super to jest.

Biegałaś?

My zaliczyliśmy spacer + marszobieg, TŻ biegł z wózkiem (kurde, super wyglądał noo ) i od razu czlowiek lepszy humor ma A młody pospal trochę i pozwiedzał, bo rano na spacerze nie bylismy bo lalo.
Konradek też się mega cieszy jak TŻ wraca wczoraj jak wrócił z tego wyjazdu to Mały powitał go takimi uśmiechami że można się było rozplynac


Młody ładnie zasnął o 21 i ja też spadam spać bo jestem nieprzytomna
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 22:32   #1539
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Hej.

Mi tez ostatnio tak wypadaja wlosy ze wszedzie sa, nawet w raczkach u Olafa:/

Zobaczcie kazda z nas ma cos. Jedne chca zeby wczesniej dzieciaczki szly spac a ja bym chciala zeby chodz ta godzine pozniej zasypial a nie o 18.30:/

Witaj Eva, moj synek tez jest z 31.01
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 22:42   #1540
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez evaeveewa Pokaż wiadomość
Ruda, święta racja . Łzy mi jak grochy leciały po tym jej elaboracie że kto to słyszał wiązać dziecko, i że to robiłam dla własnej wygody. Ach, szkoda gadać...
Ciekawa ta Twoja teściowa, bo zazwyczaj to pokolenie mówi: nie noś, bo przyzwyczaisz, nosiłaś i rozpieściłaś, niech się wypłacze, zmęczy się to przestanie, etc.
A tu taki zarzut - dla własnej wygody!
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 06:31   #1541
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Hej Ewa 😊 to mamy rówieśników 😊

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Otóż to

Witaj Eva

Co do włosów to ja też. Ja już prawie łysa jestem nawet umówiłam wizytę u dermatologa bo nie daje rady z nimi, nie dość że wypadają to jeszcze plączą się niemiłosiernie, tony odżywki po myciu nie pomagają i resztę wyrywam szczotką.
Kinga jak się placza to spróbuj kupić w naturze serię aloesowa, ja mam wysokoporowate włosy i non stop sie placza a to chyba jedyna seria w Pl która jest tania a świetna (do tej pory kupowalam w USA fajna serie).

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ciekawa ta Twoja teściowa, bo zazwyczaj to pokolenie mówi: nie noś, bo przyzwyczaisz, nosiłaś i rozpieściłaś, niech się wypłacze, zmęczy się to przestanie, etc.
A tu taki zarzut - dla własnej wygody!
Moja mamę jeszcze przed porodem uswiadamialam co do woombie czy wiaderka, ona jakos na spokojnie przyjmuje wszelkie nowinki, ale teściowa jak zobaczyła małego w woombiaku to się za głowę złapała 😉 "boziu jaki on ścisniety, czy on ma jak oddychac" 😉 A o wiaderku czy oszalelismy bo on tam też przeciez taki ścisniety będzie 😕

Dotka dobrze wiedzieć o tym WNM.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 07:04   #1542
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Mięta chyba się powoli ciś zmienia na plus... Dzisiaj np. Przyszedł i do niego gadał, bawił się, no i mył (ale to jest od jakiegoś czasu jego zadanie). Myślę właśnie tak jak piszesz, że jego zniechęcały te marudzenia i płacze bo nie wiedział co robic. A jak jest wesoły jest prościej bo często np. Jest jakby zazdrosny? Jak mały płacze, on do niego idzie i nic, ja przyjdę złapię za rączkę i nagle się uspokaja.

Eva, hej hej! Teściowej nie słuchaj

Nawet nic nie mówcie o "nie noś" dzisiaj w poczekalni baba mówiła jak to "tylko jedno tak nosiłam, lulałam, reszta pobeczała i tyle" :/
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:16   #1543
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Hariett, achhh szkoda, ze my nie mozemy sie przelaczyc, ze 'dziecko mile to sie nim opiekuje, a wyje to zostawiam komus innemu'...

U nas często jest tak, ze ja podejdę i juz spokoj, ale tz czy moja mama sami mówią - no co mama, to mama, taki instynkt

Młody dosypia, a ja dopijam kawę i lecę się ogarniać i jedziemy na warsztaty, trzymajcie kciuki zeby nie wył

I pewnie znowu nas kupa zastanie Bo ostatnia byla w srode...

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Aa i jeszcze co do OLX znowu - mam kiecke slubna wystawioną. Mam napisane ze idealna dla figury typu klepsydra - duzy biust, waska talia, szersze biodra.
Pisze laska, czy mysle, ze sukienka bedzie dobra na figure typu V.
Dżizas, a skąd ja mam to wiedzieć?!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:44   #1544
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Hej Ewa 😊 to mamy rówieśników 😊



Kinga jak się placza to spróbuj kupić w naturze serię aloesowa, ja mam wysokoporowate włosy i non stop sie placza a to chyba jedyna seria w Pl która jest tania a świetna (do tej pory kupowalam w USA fajna serie).


Moja mamę jeszcze przed porodem uswiadamialam co do woombie czy wiaderka, ona jakos na spokojnie przyjmuje wszelkie nowinki, ale teściowa jak zobaczyła małego w woombiaku to się za głowę złapała 😉 "boziu jaki on ścisniety, czy on ma jak oddychac" 😉 A o wiaderku czy oszalelismy bo on tam też przeciez taki ścisniety będzie 😕

Dotka dobrze wiedzieć o tym WNM.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Dziwne to trochę, bo lata całe, za czasów naszych mam i babć i pewnie wcześniej się pakowało dzieci do becików. I też dzieciak był opatulony i obwiązany, więc zasadzie to samo robiły, a teraz takie kontrowersje
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:50   #1545
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Witaj Ewa

Dotka haha fakt TZ-ci mają takie metody noszenia dzieci ze wlos sie jeży na głowie a zwróć uwage to OLABOGA :d

Tak udalo sie zaliczyc godzinke bieg/marsz
Super u Was! Nie ma to jak spędzać czas całą rodziną

Hahaha to masz tesciowke plywaczke

Magda o co sie obrazil TZ?

Ruda dokladnie mi babcia ostatnio mowila ze za ich czasow takie ściskanie bylo normalne i powszechnie stosowane.
Moja mama ba początku mowila ze jak to tak sciskac ze dziecko musi machac raczkami, ale jak jej zaczelam pokazywac ze w nocy na stekanie Mlodego to jest jedyna metoda to zmienila zdanie.

Dotka powodzenia na warsztatach daj znac jak bylo!

Dzis ładna pogoda aaa dlugi spacer obowiazkowy



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 07:58   #1546
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Hej.

Mi tez ostatnio tak wypadaja wlosy ze wszedzie sa, nawet w raczkach u Olafa:/

Zobaczcie kazda z nas ma cos. Jedne chca zeby wczesniej dzieciaczki szly spac a ja bym chciala zeby chodz ta godzine pozniej zasypial a nie o 18.30:/

Witaj Eva, moj synek tez jest z 31.01
Mnie też włosy zaczęły wypadac, a tak już dobrze było...

A do której Ci śpi jak tak wcześnie zasypia?





Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Hariett, achhh szkoda, ze my nie mozemy sie przelaczyc, ze 'dziecko mile to sie nim opiekuje, a wyje to zostawiam komus innemu'...

U nas często jest tak, ze ja podejdę i juz spokoj, ale tz czy moja mama sami mówią - no co mama, to mama, taki instynkt

Młody dosypia, a ja dopijam kawę i lecę się ogarniać i jedziemy na warsztaty, trzymajcie kciuki zeby nie wył

I pewnie znowu nas kupa zastanie Bo ostatnia byla w srode...

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Aa i jeszcze co do OLX znowu - mam kiecke slubna wystawioną. Mam napisane ze idealna dla figury typu klepsydra - duzy biust, waska talia, szersze biodra.
Pisze laska, czy mysle, ze sukienka bedzie dobra na figure typu V.
Dżizas, a skąd ja mam to wiedzieć?!
Powodzenia na warsztatach

U nas pobudka przed 3 (byłaby przed 2 ale włączyłam Szumisia ) i później o 6.30 i już nie śpi od tej pory próbowaliśmy dospac ale się nie dało więc o 8 TŻ go zabrał (pracuje dziś w domu) żebym się jeszcze zdrzemnela ale przed 9 już mi go przyniósł do karmienia.


Dziś mamy szczepienie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 08:34   #1547
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dzień dobry my wstalismy godzinę temu ale zalegalismy w łóżku jeszcxe
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Aaa Magda, a mialam zapytac - gdzie to dokładnie byliscie? Ile szliście na górę? Czy podejście jest jakieś trudne/strome?
Na małą rawke wychodzi się z przełęczy wyznianskiej gdzie idzie się 2h dość mocno cały czas pod górę. Można wejść jeszcze z wetliny (3,5h) gdzie pewnie jest bardziej łagodnie. Wybraliśmy krótsza trasę ze względu na małego. Nie jest trudne ot cały czas mocno pod górkę ale nie strome jakoś specjalnie że trzeba się wspinać czy uważać. W pewnym momencie masz schody (najgorsze co może być bo narzuca tempo i nogi bolą bardziej ) ogólnie w Bieszczadach trudno znaleźć jakieś mega trudne podejścia. Z rawki masz piękny widok na obie poloniny i tarnice

Edytowane przez magda1706
Czas edycji: 2016-04-19 o 08:37
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 08:40   #1548
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dziwne to trochę, bo lata całe, za czasów naszych mam i babć i pewnie wcześniej się pakowało dzieci do becików. I też dzieciak był opatulony i obwiązany, więc zasadzie to samo robiły, a teraz takie kontrowersje


Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość


Ruda dokladnie mi babcia ostatnio mowila ze za ich czasow takie ściskanie bylo normalne i powszechnie stosowane.
Moja mama ba początku mowila ze jak to tak sciskac ze dziecko musi machac raczkami, ale jak jej zaczelam pokazywac ze w nocy na stekanie Mlodego to jest jedyna metoda to zmienila zdanie.
To raczej nie chodziło o sam fakt otulenia tylko o to ze woombie bylo elastyczne i mocno dopasowane do ciala. Z pieluchą/kocykiem efekt wizualny jest trochę inny. No i bala sie uduszenia bo szyi nie było widać 😉 i myślała że go cisnie i uwiera. Ale wyprowadziłam ja z błędu, pokazałem że ma luz i przypomniałam że maluchy czują się tak bezpieczniej. Więcej tematu nie było. Zwłaszcza jak zauważyła ze rady może dawać ale to my zdecydujemy finalnie czy z nich skorzystamy 😆

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 08:43   #1549
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewusia jak idzie spac o 18.30 to pierwsza pobudka ok 23.30 pozniej ok 2.30 i o ok 6 pobudka.

Kciuki za szczepienie
keas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 08:46   #1550
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Witam nowa mame

Raaany nie mam czasu Was czytac. Zagoniona jestem. To tak w telegraficznym skrocie.
Bylismy u ksiedza, ustalilismy date slubu i chrztu, poki co rewelacyjny ojciec "ja wam wszystko zalatwie, przyjdzie po 15.05, nauki tez sobie zrobimy w skrocie i gotowe".
Sala w koncu bedzie inna, stanelo poki co na daniu glownym, zimnej plycie i dwoch daniach cieplych. Troche wiecej wyjdzie niz myslelismy, ale za to bedzie bardziej wesele przypominac niz obiad. Tz uparl sie, zeby zrobic cos przyblizonego do wesela. Wiec kasy wyjdzie na styk.
Dzisiaj jeszcze kiecka, zaproszenia, obraczki w sb jeszcze nie wiem czy w te czy w nastepna. Ufff. Nie wiem co jeszcze, aaa tort jeszcze musze ogarnac...

Aaa i tesciowa sprowadzilam na ziemie. Mowi do mnie, ale tz wyjedzie od niej z domu, a ja ze nie, przeciez mieszkamy razem, tutaj jest jego dom, pieknego karpika walnela.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 09:18   #1551
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kinga pytałaś o kremy, ja stosuje ostatnio te dwa, jakoś naprzemiennie i zniknęły mi te szorstkie placki z nóżek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1461053925489.jpg (46,3 KB, 10 załadowań)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 09:22   #1552
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dotka no cóż... Niestety.

Mistrzowie olx No jak to, nie wiesz?!
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 09:37   #1553
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mnie też włosy zaczęły wypadac, a tak już dobrze było...

Dziś mamy szczepienie
mnie też od niedawna lecą.. I nagle jakoś nie wiem? zawsze po umyciu były takie puszyste, a teraz są takie... hmmm jak na drugi dzień... oklapłe... A szampon i odżywka ten sam..

Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Aaa i tesciowa sprowadzilam na ziemie. Mowi do mnie, ale tz wyjedzie od niej z domu, a ja ze nie, przeciez mieszkamy razem, tutaj jest jego dom, pieknego karpika walnela.
Czyli szaleństwo u Ciebie....
Hehe a co to powrót do kawalerstwa? RAzem mieszkacie a on ma od mamusi wyjechac po ciebie?


Ja dokarmiam i zbieram się na spacer... miałam jechać na chusto spotkanie ale trudno mi się będzie wyrobić żeby potem dzieci odebrać... Może następnym razem pojadę..
Przyszły nam kółka... uczymy się motać...
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 09:54   #1554
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
mnie też od niedawna lecą.. I nagle jakoś nie wiem? zawsze po umyciu były takie puszyste, a teraz są takie... hmmm jak na drugi dzień... oklapłe... A szampon i odżywka ten sam..

Powodzenia!


Czyli szaleństwo u Ciebie....
Hehe a co to powrót do kawalerstwa? RAzem mieszkacie a on ma od mamusi wyjechac po ciebie?


Ja dokarmiam i zbieram się na spacer... miałam jechać na chusto spotkanie ale trudno mi się będzie wyrobić żeby potem dzieci odebrać... Może następnym razem pojadę..
Przyszły nam kółka... uczymy się motać...
Kamilka no to mnie na lopatki rozlozylo. Kuuurde gdyby rzeczywiscie mialo byc tak, ze jedzie po mnie, to musialby najpierw jechac po mnie na Slask, a pozniej razem przyjechac tutaj. Bez sensu, caly dzien zlazloby w drodze.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:18   #1555
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Kinga jak się placza to spróbuj kupić w naturze serię aloesowa, ja mam wysokoporowate włosy i non stop sie placza a to chyba jedyna seria w Pl która jest tania a świetna (do tej pory kupowalam w USA fajna serie).
Dzięki, jak już dotrę do Polski to kupię, tam gdzie rodzice mieszkają nie ma Natury i nie podeślą , Na razie stanęło, że połowa czerwca jedziemy.

hariett super, że u was poprawa, małymi kroczkami do przodu.


Malwi super, że data ustalona, jeszcze trochę przygotowań wam zostało. Ja z sentymentem wspominam to zamieszanie przed ślubem.

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Kinga pytałaś o kremy, ja stosuje ostatnio te dwa, jakoś naprzemiennie i zniknęły mi te szorstkie placki z nóżek.
Dzięki, już rodzicom powiedziałam, żeby kupili emolium (akurat robią nam paczkę i mają wysłać )


Mówiłyście o WNM Szymek ma nie zdiagnozowane, a podejrzenie. Na ostatnim badaniu powiedziała, że się za bardzo napina, ale to nic strasznego, na razie nie widzi powodu do obaw, bo jeszcze za wcześnie na diagnozę i dopiero na następnym U w czerwcu może coś stwierdzić, ale jeżeli chcemy to da nam skierowanie do osteopaty. Więc wzięliśmy i byliśmy już na jednym spotkaniu, mamy mieć raz w tygodniu 15 minutowe spotkania. Pokazała na razie jak nosić i podnosić, wszystko w oparciu o Bobath.

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-04-19 o 10:24
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:31   #1556
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ruda fajny ten dermedic? a masz moze z tej serii płyn do kąpieli? bo ja włąsnie kompletuje zamowienie na gemini (od miesiaca chyba) i chce zamiast emolium właśnie ten dermedic linum bo on nie ma olejów mineralnych z tego co kojarzę
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, która używa Emolium co ma i czy chwalicie? Nie wiem co mu wziąć. Coraz więcej ma tych szorstkich placków na nóżkach, nic nie pomaga.
ja mam krem Dexeryl i wszystkie suche plamy znikneły a były okropne, prawie pękające na raczkach i nóżkach
[QUOTE=Dotka90;59147706
I w sobotę całowała go w usta, boziuu daj mi cierpliwosc..[/QUOTE]
o masakra ja bym chyba zabiła
obrzydza mnie całowanie dzieci w usta, jak dla mnie takie pocałunki mają inne znaczenie i są przeznaczone (przynajmniej wg mnie) tylko dla partnera, dziecko mozna całować w tylu miejscach że te usta łatwo sobie darować, nie wspominając o wzgledach higienicznych
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mnie też włosy zaczęły wypadac, a tak już dobrze było...

Dziś mamy szczepienie
powodzenia na szczepieniu

mi tez wypadają, dalej bo juz w ciazy sie sypały
wsadziłam do koszyka na gemini jakies tabletki dla karmiacych na włosy, oby pomogły

Malwi
powodzenia w przygotowaniach
[QUOTE=kasia01987;59126781
Co jedzącego niemowlaka nie widzieli:d trzeba było z cycem wyskoczyć
[/QUOTE]
moze nie widzieli tak wygłodzonego niemowlaka, rzuciła sie na tą butle jakby rok nie jadła i teraz nie wiem czy ogłoszenia były wyjątkowo długie że zdąrzyła zjesc czy ona tak sie przyssała, zazwyczaj z butelki długo jej schodzi
Magda gratulacje zdobycia szczytu w trójeczkę

u nas noc spoko, gorzej z zasypianiem bo chciałam wczesniej dziecko położyć bo przysypiała na kanapie i du*pa, usypialiśmy ponad godzinę koniec końców usneła o 22 jak zwykle wiec chyba nie bede wiecej jej i siebie meczyc
moje cycki nie moga sie przyzwyczaic ze dziecko zjada tylko z jednego bo Karinka spi długo w nocy, przerwa miedzy karmieniami była dzis 9h i jak nie zjadła z prawego to on miał ponad 12 h przerwy, chyba jednak musze sie przyzwyczaic do odciagania o swicie

u nas dzis ładniej niz wczoraj, rano było słonko a teraz juz chmury i tylko 7 stopni ale musze młodą wyprowadzić bo daje czadu zołza
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:38   #1557
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ewusia jak idzie spac o 18.30 to pierwsza pobudka ok 23.30 pozniej ok 2.30 i o ok 6 pobudka.

Kciuki za szczepienie
To nie tak źle, jak wcześnie pójdziesz spać to nawet się wyśpisz a cały wieczór masz dla siebie mnie by było tylko ciężko takie wczesne chodzenie spać i wczesne wstawanie pogodzić z życiem towarzyskim

Dzięki





Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Witam nowa mame

Raaany nie mam czasu Was czytac. Zagoniona jestem. To tak w telegraficznym skrocie.
Bylismy u ksiedza, ustalilismy date slubu i chrztu, poki co rewelacyjny ojciec "ja wam wszystko zalatwie, przyjdzie po 15.05, nauki tez sobie zrobimy w skrocie i gotowe".
Sala w koncu bedzie inna, stanelo poki co na daniu glownym, zimnej plycie i dwoch daniach cieplych. Troche wiecej wyjdzie niz myslelismy, ale za to bedzie bardziej wesele przypominac niz obiad. Tz uparl sie, zeby zrobic cos przyblizonego do wesela. Wiec kasy wyjdzie na styk.
Dzisiaj jeszcze kiecka, zaproszenia, obraczki w sb jeszcze nie wiem czy w te czy w nastepna. Ufff. Nie wiem co jeszcze, aaa tort jeszcze musze ogarnac...

Aaa i tesciowa sprowadzilam na ziemie. Mowi do mnie, ale tz wyjedzie od niej z domu, a ja ze nie, przeciez mieszkamy razem, tutaj jest jego dom, pieknego karpika walnela.
Super że już tyle załatwione

Teściowa niezła




Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
mnie też od niedawna lecą.. I nagle jakoś nie wiem? zawsze po umyciu były takie puszyste, a teraz są takie... hmmm jak na drugi dzień... oklapłe... A szampon i odżywka ten sam..

Powodzenia!


Czyli szaleństwo u Ciebie....
Hehe a co to powrót do kawalerstwa? RAzem mieszkacie a on ma od mamusi wyjechac po ciebie?


Ja dokarmiam i zbieram się na spacer... miałam jechać na chusto spotkanie ale trudno mi się będzie wyrobić żeby potem dzieci odebrać... Może następnym razem pojadę..
Przyszły nam kółka... uczymy się motać...

Mam identycznie z tymi włosami więc smutna piątka... Hormony czy jak

Ja też dziś będę próbować z kółkową o ile mi wyschla już bo pralam wczoraj na sucho wczoraj już motalam


Karmie Mlodego, ubieramy się i do przychodni....
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 10:57   #1558
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ahnessy, nie mam płynu do kąpieli, tylko ten krem. Fajny, ale dość mocno pachnie, nam nie przeszkadza, ale jeśli obawiasz się np uczulenia czy coś to na pewno na te substancje zapachowe dość silne.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 11:18   #1559
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ahnessy aaa miałam poszukać linka. Poszukam tylko się ogarnę bo do piątku jestem sama i trochę gorzej z tym. Szacun dla samotnych matek! Ja mam dość a to drugi dzień dopiero.

Kinga a jak z tym przekroczeniem prędkości męża? Przyszło coś?

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Ewusia powodzenia!

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Malwi super! A teściowa szkoda słów. Mają te teściowe pomysły....

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

prześcieradło
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-19, 12:10   #1560
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarnula, jeszcze nic nie przyszło czekamy i liczymy na to, że sie zgubi
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 00:34:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.