Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-24, 07:38   #1981
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Czarnula u nas Hubert zawsze spał ładnie, tak od tej 23 do np. 5, 6. A ostatnio pobudka o 2/3 i później jeszcze ok. 6. Stawiam na ten skok 14-19 i liczę że szybko przejdzie :P Tym bardziej że wieczory ma ciężkie.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 07:56   #1982
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Pola raz przezpala ok 10h. Tak to jestem szczęśliwa jak te 6h przespi ciągiem. Z reguły jak ją ok 23 nakarmie, to śpi do ok 4-5. Niestety to tylko Z REGUŁY Ostatnio daje nam w kość konkretnie. Dziś wstała o 4.30, w zabawowym nastroju, w pewnym momencie stwierdziła podczas przebierania że za długo miała dobry humor i jak się rozdarla tak chyba sąsiadom szyby w oknach popekaly W końcu zjadła i dospala do ok 6.30.
Poszlala ze spaniem niema co... mój drugi dzień długo śpi ale ostatnie 2 tyg były ciężkie.

nam Johnson pasuje. Młody od początku na ładna skórę. A co do składu wychodzę z założenia że niema co nadmiernie dzieci "oduczac" chemii bo prędzej czy później je zbombarduje i wtedy będzie problem chyba że któreś ma stwierdzone choroby skorne to inna bajka
Mój ma wytarte z tyłu juz długo. Od początku kładłam na płasko bo on sam sobie radził z przekladaniem głowy
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 08:13   #1983
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ahnessy na tym etapie to juz chyba nie musisz sie martwić ze przerwy na spanie sa takie dlugie. A jak sie budzi po tylu godzinach to widac ze glodna i je z apetytem? W dzien jakie sa te przerwy?

Czarna Ty to sie ostatnio umeczysz przez te nocki masakra

Moj Jasiek pierwszy sen ma 6 godzin od 20-2. Ale od kilku dni wieczorem ma takie odloty ze musze go budzic bo spi mocno np.od 16 dwie godziny i musze go budzic okolo pol godziny bo nic do niego nie dociera

Mieta właśnie zwracam uwage dlatego uzywamy kosmetykow z babydream, hipp itp.tego johnsona chyba zostawie i moze komus sprezentuje

W sumie Kasia tez dobrze piszesz chemii na dlugo nie da się calkiem wyeliminować

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 08:21   #1984
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Malwi kosmetyki Johnsona nie należą do tych najdelikatniejszych. Oparte na tych samych surfkantach co szampony dla dorosłych czyli mega czyszczące. Ale to jak uważasz
Yyy, to chyba nie do mnie

A my dzisiaj pospalismy do 9 a poszedl spac o 21, woec suuuper pobudke mial o 3.30
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 08:22   #1985
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
A pewnie, uwielbiam to!
Nauki były ekspres




Ja też nie!

Kamilka tragedia!

Ruda super!

Ewusia

Moja trzyma główkę już. Ale boje się że jeszcze jej się zachwieje.

Ja też dziś patrzyłam za tą kostką ale nie było jej.


Kurcze przegapilam jakoś co to za kostka wrzuci ktoś jeszcze raz?





Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Malwi super ze ogrod juz przygotowany na wiosnę

Ruda a w Empiku cos nakupowala? Książki?

Dziewczyny a ta kostka moze online dostępna? Bo chyba dostawa do sklepu za darmoszke

Ahnessy moj ma ostro wytarte włoski z tylu ale tak jak u Ciebie ciezko położyć go ns boku wodc odpuscilam

Kings odebralas paczke? Pora faktycznie kosmiczna

My spedzilismy popoludnie u rodziców zjedlismy kolacje i wlasie sie zastanawiam bo znajoma przyniosła nam komplet kosmetykow z Johnsona - żel, plyn i chusteczki. Nie wiem używać tego czy lepiej nie?

I dziekuje Bogu za mojs mlodsza siostre. Co sobota przychodzi do mnie i zajmuje sie Mlodym kilka godzin a ja moge wysprzatac caly don i ugotowac obiad. Ona ma 14 lat ale naprawdę świetne podejście wczoraj Maly byl przeszesliwy z nia

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Ja bym Johnsona nie używała ale ja jestem swirem jeśli chodzi o składy

Fajną masz siostrę
Ja muszę moją zacząć więcej angażować w zajmowanie się chrzesniakiem ale to jak z Australii wróci






Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
fajnie

szkoda ze moja to taki cycuś mamusi, nawet jak z TZten zostaje i mnie dostrzeże kątem oka to histeria "jak to matka nie zajmujesz się mną"

u nas pobudka o 7 spała po raz kolejny 9h - czy wasze dzieci tez tak długo spią? boje sie troche o tak długą przerwe w jedzeniu ale wiem ze jak ją wybudze to bedzie masakra z zasnieciem

ale u nas pogoda do du*py, leje okrutnie i raczej predko nie przestanie
Mój 9 godzin nigdy nie spał, rekord 8,5

Konradek zasnął po 21 wczoraj, pobudki przed 3, ok 5 (ale wtedy Szumis dał radę ) ok 7 i do ok 9 pospal. O tej 3 to w sumie całe szczęście że się obudził bo akurat zastój mi się zaczynał robic to szybko odetkal

Teraz się karmimy i zbieramy się na basen na 11 dziś mamy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 08:27   #1986
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość


Kurcze przegapilam jakoś co to za kostka wrzuci ktoś jeszcze raz?






Ja bym Johnsona nie używała ale ja jestem swirem jeśli chodzi o składy

Fajną masz siostrę
Ja muszę moją zacząć więcej angażować w zajmowanie się chrzesniakiem ale to jak z Australii wróci







Mój 9 godzin nigdy nie spał, rekord 8,5

Konradek zasnął po 21 wczoraj, pobudki przed 3, ok 5 (ale wtedy Szumis dał radę ) ok 7 i do ok 9 pospal. O tej 3 to w sumie całe szczęście że się obudził bo akurat zastój mi się zaczynał robic to szybko odetkal

Teraz się karmimy i zbieramy się na basen na 11 dziś mamy
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 08:54   #1987
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kasia, pewnie, każdy ma swoje podejście


Mojakaren , spryciaro

Ja się po ostatniej przeprowadzce nauczyłam oddawać / wyrzucać rzeczy, o których wiem że nie będziemy używać. O ile mniej gratów w domu jest

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-04-24 o 09:04
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 09:01   #1988
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Kasia, pewnie, każdy ma swoje podejście

Ahnessy , spryciaro

Ja się po ostatniej przeprowadzce nauczyłam oddawać / wyrzucać rzeczy, o których wiem że nie będziemy używać. O ile mniej gratów w domu jest
Ja od pierwszej wyprowadzki z domu 10 lat temu tak zaczęłam robić. Większość gratów jest mojego męża...maniakalnie zostawia kartony ze wszystkiego:// wiec wyobraź sobie ile mam samych kartonów po butach postanowił teraz zostawić karton z 65 calowego telewizora i z anteny...hmm chyba nie jutro do rodziców do piwnicy zatargam to do spalenia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:06   #1989
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

U nas młody też w miarę glowke trzyma ale jeszcze się chwieje. I też preferuje tylko pozycje noszenia w pionie.

Ma płaski tył glowki z jednej strony i nie bardzo wiem co z tym zrobić bo ortopeda mówił żeby nie kłaść go na boku.

My mamy wózek Anex sport i jest super. Bardzo lekki, stelaż składa się rewelacyjnie i po dokupieniu adapterow możemy wpinac fotelik. Jest bardzo dobrze amortyzowany.

Młodego zawsze odbijamy, mamy problem z ulewaniem. Ostatnio strasznie marudzi i placze przy odbijaniu, dopiero jak odbije to jest spokój - mialyscie coś takiego? Czy Wasze brzdace razem z odbiciem tez ulewaja?

Odnośnie snu to młody zasypia ok 21 i zawsze go budzę ok 4, 4:30 żeby utrzymać stałe pory karmienia. Czasami noce ma ciężkie bo gazy męczą pomimo podawania bobotica.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:10   #1990
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewusia bawcie sie dobrze na basenie

Sheenka mojemu sie zdarzy ulac jesli nie odbeknie.



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:12   #1991
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ja od pierwszej wyprowadzki z domu 10 lat temu tak zaczęłam robić. Większość gratów jest mojego męża...maniakalnie zostawia kartony ze wszystkiego:// wiec wyobraź sobie ile mam samych kartonów po butach postanowił teraz zostawić karton z 65 calowego telewizora i z anteny...hmm chyba nie jutro do rodziców do piwnicy zatargam to do spalenia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Mój TZ ma odwrotnie, wszystko wyrzuca nawet to czego nie powinien

Dzięki za zdjęcie kostki





Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ewusia bawcie sie dobrze na basenie

Sheenka mojemu sie zdarzy ulac jesli nie odbeknie.



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 09:15   #1992
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Jezu, rozmawialysmy o tym odbiciu.. Warto odbijać.
Przed 6:00 karmiłam młodego, TŻ wzial go do odbicia i na przewiniecie, ale mały nie odbił ani przed przewinieciem ani po. No to trudno.
Poszlismy spac, a tu o 8:00 nagle się obudziłam, bo mi się dziecko zakrztusiło i tchu złapać ne mogło

Ahnessy, ja wózka w ogóle z auta nie wyjmuję

Kinga, paczka o 1 w nocy?

Karen, kurczę lubię jak tak piszesz że siostra się Jaśkiem zajmuje, to musi być urocze

Co do Johnsona, od kiedy widziałam na FB wcześniakowym dziecko po użyciu oliwki Johnsona, to w zcyiu nic nie kupie. Normalnie jakby bylo ciezko poparzone...
Wkleiłabym Wam fotkę, no ale to czyjeś dziecko.



Dziewczyny z dziećmi, które krótko śpią w dzień - Czarnula, na fb chustowym dziewczyna napisała:
Po 30 min jest zmiana "fazy snu i dzieciaczki wybudzaja się. Te co potrafią same usnąć śpią dalej, innym trzeba " pomóc "

Muszę zgłębić temat
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:22   #1993
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Jezu, rozmawialysmy o tym odbiciu.. Warto odbijać.
Przed 6:00 karmiłam młodego, TŻ wzial go do odbicia i na przewiniecie, ale mały nie odbił ani przed przewinieciem ani po. No to trudno.
Poszlismy spac, a tu o 8:00 nagle się obudziłam, bo mi się dziecko zakrztusiło i tchu złapać ne mogło

Ahnessy, ja wózka w ogóle z auta nie wyjmuję

Kinga, paczka o 1 w nocy?

Karen, kurczę lubię jak tak piszesz że siostra się Jaśkiem zajmuje, to musi być urocze

Co do Johnsona, od kiedy widziałam na FB wcześniakowym dziecko po użyciu oliwki Johnsona, to w zcyiu nic nie kupie. Normalnie jakby bylo ciezko poparzone...
Wkleiłabym Wam fotkę, no ale to czyjeś dziecko.



Dziewczyny z dziećmi, które krótko śpią w dzień - Czarnula, na fb chustowym dziewczyna napisała:
Po 30 min jest zmiana "fazy snu i dzieciaczki wybudzaja się. Te co potrafią same usnąć śpią dalej, innym trzeba " pomóc "

Muszę zgłębić temat
Kiepska sytuacja( dobrze ze nic się nie stało:// my rzadko teraz w nocy odbijamy bo je spokojnie.

Co do kosmetyków niestety przy wrażliwej skórze wychodzą różne rzeczy. Ja tak przy okazji jakoś nadmiernie nie balsamuje itp itd. Bo Dorian nie znosi pielęgnacji jak ojciec kremy balsamy beee
uzywamy żelu Johnson plus oliwka baby dream do wody i balsamem nivea brewki i czoło. Szampon z nivei tez mamy.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:27   #1994
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ej kurde no z tym snem to jak w mordę strzelił! Obudził się właśnie, dokładnie po 34 minutach. Śpi w bujaczku. Pobujaliśmy i śpi dalej, a tak to na 100% by sie obudzil.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:04   #1995
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ja od pierwszej wyprowadzki z domu 10 lat temu tak zaczęłam robić. Większość gratów jest mojego męża...maniakalnie zostawia kartony ze wszystkiego:// wiec wyobraź sobie ile mam samych kartonów po butach postanowił teraz zostawić karton z 65 calowego telewizora i z anteny...hmm chyba nie jutro do rodziców do piwnicy zatargam to do spalenia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
To jak mój tata, też chomik. On w piwnicy sobie wszystko magazynuje,bo inaczej mu mama wyrzuca ;P co on tam ma

Dotka, ja też czytałam o tych fazach snu gdzieś i u nas też się to zgadza. No ale jak to wytłumaczyć że w dzień po tych x minutach się budzi a w nocy śpi spokojnie? W nocy mniej bodźców i nawet jak otworzy oczy to zasypia znowu? Ja też czasami próbuje bujać etc. jak się przebudzi,ale rzadko działa
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:21   #1996
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ej kurde no z tym snem to jak w mordę strzelił! Obudził się właśnie, dokładnie po 34 minutach. Śpi w bujaczku. Pobujaliśmy i śpi dalej, a tak to na 100% by sie obudzil.
Dotka, tak jest rzeczywiście. U nas ta zmiana fazy zdarza się czasem nawet po 20 min. Czasem się pokręci i zaśnie, czasem wybudza, zależy. Jak TŻ ją usypia to siedzi przy niej i przy tych oznakach wybudzania czasem wystarczy pobujac kilka razy albo nawet pogłaskać po buzi.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
To jak mój tata, też chomik. On w piwnicy sobie wszystko magazynuje,bo inaczej mu mama wyrzuca ;P co on tam ma

Dotka, ja też czytałam o tych fazach snu gdzieś i u nas też się to zgadza. No ale jak to wytłumaczyć że w dzień po tych x minutach się budzi a w nocy śpi spokojnie? W nocy mniej bodźców i nawet jak otworzy oczy to zasypia znowu? Ja też czasami próbuje bujać etc. jak się przebudzi,ale rzadko działa
Może właśnie tak jest, że jest ciemno, cicho i zasypia łatwiej ponownie? Może nawet czasem nie słyszymy tego jak się budzą
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:32   #1997
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Dotka, ja też czytałam o tych fazach snu gdzieś i u nas też się to zgadza. No ale jak to wytłumaczyć że w dzień po tych x minutach się budzi a w nocy śpi spokojnie? W nocy mniej bodźców i nawet jak otworzy oczy to zasypia znowu? Ja też czasami próbuje bujać etc. jak się przebudzi,ale rzadko działa
Bo moim zdaniem nocny sen jest inny. Ja wyraźnie widzę, jak zasypia już tym ostatnim snem. Nawet jak go odłożę czasem jak worek ziemniaów, to i tak śpi. Nawet jak bylam u mamy niedawno jak TŻ byl na wyjezdzie i maly zasnal, to mama przyszla i mówi - 'ojej, ale śpi już tak na noc, widać', także jest coś w tym. A w dzień jeden nieostrożny ruch i po spaniu
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dotka, tak jest rzeczywiście. U nas ta zmiana fazy zdarza się czasem nawet po 20 min. Czasem się pokręci i zaśnie, czasem wybudza, zależy. Jak TŻ ją usypia to siedzi przy niej i przy tych oznakach wybudzania czasem wystarczy pobujac kilka razy albo nawet pogłaskać po buzi.
Jednak się obudził całkiem
Ale wkroczył cyc do akcji, chwile z nim posiedzialam i spi
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:41   #1998
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dotka to mialas stres z rana :/ trzeba uwazac faktycznie ale czasem trzyma sie dziecko i 10 minut a nie odbije zwłaszcza przy nocnych kamieniach jest to męczące.
A wlasnie mialam Was pytać - czy Wasze dzieciaki krztusza sie ślina? Mojemu Jaskowi czesto sie zdarza jak lezy na płasko na macie, w łóżeczku i pożera piastki ze nie ogarie polykania sliny i sie krztusi brr.

Dotka widok faktycznie jest fajny, siostra ma 14 lat i daleko jej do typowej pokreconej nastolatki ktorej w glowie chlopaki i miniowki. Wrecz odwrotnie w dodatku jest bardzo uczuciowa i wrażliwa a Jaska kocha do szalenstwa

Z tym spaniem to u nas tez sie zgadza nawet jie wiedziałam ze jest taka teoria ale nieraz jak sie przebudzil to probowalam pobujac itp i zazwyczaj spi dalej zwłaszcza w taki dzien jak dzis

No i właśnie nie na darmo jest ta nazwa sen nocny

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 11:12   #1999
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dotka to mialas stres z rana :/ trzeba uwazac faktycznie ale czasem trzyma sie dziecko i 10 minut a nie odbije zwłaszcza przy nocnych kamieniach jest to męczące.
A wlasnie mialam Was pytać - czy Wasze dzieciaki krztusza sie ślina? Mojemu Jaskowi czesto sie zdarza jak lezy na płasko na macie, w łóżeczku i pożera piastki ze nie ogarie polykania sliny i sie krztusi brr.

Dotka widok faktycznie jest fajny, siostra ma 14 lat i daleko jej do typowej pokreconej nastolatki ktorej w glowie chlopaki i miniowki. Wrecz odwrotnie w dodatku jest bardzo uczuciowa i wrażliwa a Jaska kocha do szalenstwa

Z tym spaniem to u nas tez sie zgadza nawet jie wiedziałam ze jest taka teoria ale nieraz jak sie przebudzil to probowalam pobujac itp i zazwyczaj spi dalej zwłaszcza w taki dzien jak dzis

No i właśnie nie na darmo jest ta nazwa sen nocny

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Moja też się krztusi śliną, brr faktycznie Ciągle trzeba obserwować.

Fajną masz siostrę

Może coś jest w tym śnie nocnym. Gdzie ta instrukcja obsługi dzieci?
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 11:13   #2000
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Karen, w empiku książki kupiliśmy: Tolkien dla TŻ, Mankell dla mnie, przewodnik po Tajlandii, polityka z DVD przebudzenie mocy, karta prezentowa dla taty, i poooszło...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 11:15   #2001
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Karen, w empiku książki kupiliśmy: Tolkien dla TŻ, Mankell dla mnie, przewodnik po Tajlandii, polityka z DVD przebudzenie mocy, karta prezentowa dla taty, i poooszło...
Zero oszczędności

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 11:25   #2002
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Zero oszczędności

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Kasia żebyś wiedziała... 1,5h w galerii, 3 sklepy na szybko i cztery stówki do widzenia :P Wypuścić się z domu na macierzyńskim hehehehe...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 11:27   #2003
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Kasia żebyś wiedziała... 1,5h w galerii, 3 sklepy na szybko i cztery stówki do widzeniaWypuścić się z domu na macierzyńskim hehehehe...
Spoko ja w samym rosmanie wczoraj zostawiłam 200 trwało to jakieś 10 minut
Jesteśmy rozgrzeszone

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 11:38   #2004
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dotka to mialas stres z rana :/ trzeba uwazac faktycznie ale czasem trzyma sie dziecko i 10 minut a nie odbije zwłaszcza przy nocnych kamieniach jest to męczące.
A wlasnie mialam Was pytać - czy Wasze dzieciaki krztusza sie ślina? Mojemu Jaskowi czesto sie zdarza jak lezy na płasko na macie, w łóżeczku i pożera piastki ze nie ogarie polykania sliny i sie krztusi brr.

Dotka widok faktycznie jest fajny, siostra ma 14 lat i daleko jej do typowej pokreconej nastolatki ktorej w glowie chlopaki i miniowki. Wrecz odwrotnie w dodatku jest bardzo uczuciowa i wrażliwa a Jaska kocha do szalenstwa

Z tym spaniem to u nas tez sie zgadza nawet jie wiedziałam ze jest taka teoria ale nieraz jak sie przebudzil to probowalam pobujac itp i zazwyczaj spi dalej zwłaszcza w taki dzien jak dzis

No i właśnie nie na darmo jest ta nazwa sen nocny

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Mój się ciągle krztusi ślina
A ulewa niezależnie od odbicia, w dzień odbijamy zawsze (przynajmniej próbujemy bo wiadomo że nie zawsze wychodzi), w nocy prawie nigdy a w dzień i tak często ulewa a w nocy mu się to w ogóle nie zdarza
No więc kto by to ogarnął

My po basenie tym razem było nawet lepiej niż ostatnio bo nie płakał w ogóle (no chwilę jak mu czapkę przed wyjściem założyłam ) i wyglądal na zadowolonego cały czas kupiliśmy karnet na 10 wejść
Jedyna wpadka to osikal mnie i siebie jak mu zmieniałam pieluszke do pływania na zwykłą dobrze że miałam ciuchy na zmianę
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 11:51   #2005
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Mój się ciągle krztusi ślina
A ulewa niezależnie od odbicia, w dzień odbijamy zawsze (przynajmniej próbujemy bo wiadomo że nie zawsze wychodzi), w nocy prawie nigdy a w dzień i tak często ulewa a w nocy mu się to w ogóle nie zdarza
No więc kto by to ogarnął

My po basenie tym razem było nawet lepiej niż ostatnio bo nie płakał w ogóle (no chwilę jak mu czapkę przed wyjściem założyłam ) i wyglądal na zadowolonego cały czas kupiliśmy karnet na 10 wejść
Jedyna wpadka to osikal mnie i siebie jak mu zmieniałam pieluszke do pływania na zwykłą dobrze że miałam ciuchy na zmianę
Super ze Konradek zadowolony^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 12:03   #2006
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Hariett ale ci szybko chusta poszła!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 12:06   #2007
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Hariett ale ci szybko chusta poszła!
Też widziałam, w szoku byłam


Ale dzis pogoda okropna

Książę po basenie śpi mi na cycu, nie mam serca odłożyć bo zapewne się obudzi
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 12:34   #2008
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Kings odebralas paczke? Pora faktycznie kosmiczna
Tak dowieźli W nocy rozpakowałam tylko lodówkę, a reszta została na rano.

Mam książkę BLW i paczki z ali co doszły do Polski, kolejny komplet jest świetny i zabawka. A i rodzice kupuli już pieska uczniczka czy jak on się tam zwie, ale fajnie śpiewa i Szymkowi się podoba

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
A my dzisiaj pospalismy do 9 a poszedl spac o 21, woec suuuper pobudke mial o 3.30
Super nocka, wszyscy wyspani

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Ja od pierwszej wyprowadzki z domu 10 lat temu tak zaczęłam robić. Większość gratów jest mojego męża...maniakalnie zostawia kartony ze wszystkiego:// wiec wyobraź sobie ile mam samych kartonów po butach postanowił teraz zostawić karton z 65 calowego telewizora i z anteny...hmm chyba nie jutro do rodziców do piwnicy zatargam to do spalenia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Też zostawiałam i w końcu je wykorzystałam, okleiłam tapetą pomalowałam wieczko i mam dekoracyjne pudełka za grosze

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Ma płaski tył glowki z jednej strony i nie bardzo wiem co z tym zrobić bo ortopeda mówił żeby nie kłaść go na boku.
Poduszka z dziurką chyba tylko zostaje skoro nie możecie na boczku i często na brzuszku.

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
A wlasnie mialam Was pytać - czy Wasze dzieciaki krztusza sie ślina? Mojemu Jaskowi czesto sie zdarza jak lezy na płasko na macie, w łóżeczku i pożera piastki ze nie ogarie polykania sliny i sie krztusi brr.
Tak, dosyć często.

Ewusiasuper, że kolejny wypad na basen udany

Czarna coś wam Pola faktycznie daje w kość ostatnim czasem, niestety długim.

Dotka współczuję poranka, dobrze, że byliście w pobliżu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pudełka.jpg (139,8 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-04-24 o 12:37
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 13:31   #2009
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Magda a ja to w ogóle szok kompletny Wisiała na dwóch innych grupach, dałam na tą i proszę bardzo
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 14:58   #2010
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Dziewczyny wasze dzieci tez przygryzaja dolna warge?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 00:34:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.