Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 15:20   #2581
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
e no dużo was tu jeszcze :P
Miło że wpadlas:p
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ahness bioderka ksiazkowe

Truskawki

Oddam tego malego terroryste
Dawaj go
Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Byla ta doradczyni chustowa
No i tak: po pierwszej wizycie stwierdzam ze kangur jest latwiejszy od kieszonki a o plecaku to w ogole nie smiem marzyc
Olaf jak zaczelam motac smial sie w glos (pierwszy raz w zyciu), nie wiem co takiego bylo w tym zabawnego no a pozniej bylo mu tak goraco i mi tez z reszta ze tak sie rozwyl ze dziekuje bardzo ale koniec motania z jego udzialem
Do kangura wystarczy mi chusta 3,6 i chyba taka tez zamowie na poczatek.
Ale wiecie co jest dla mnie najgorsze? Ze ten moj bobek maly odchyla za bardzo glowe do tylu ( w ogole nie trzyma jej stabilnie) i nie wiem czy trzymac glowe czy asekurowac za miednice. A no i trudne tez jest dla mnie wkladanie tego materialu pod dupke.
No coz, latwe to nie jest przy tym moim kreciolku ale zamowie ta 3,6 no i co, praktyka czyni mistrza bedziemy cos tam probowac.
Nie pomogę nie moja bajka^^

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
To ja chyba podzielę los siostry, po prostu jest tragedia po każdym myciu mam dwie garści włosów z szczotki kolejne dwie juz nie mam oko 3/4 włosów. Maż stwierdził, że wyglądam trochę jak po chemoterapii. Łykam te witaminy ale nic nie pomagają, zapisałam się już na badania krwi.




Co to za lekarz co do dziecka się nie uśmiechnie, też bym się wkurzyła jak ja się uśmiecham, a ktoś ma to w "dupie".



Co słychać, co się z wami działo ?
Tez tak mam pije tez witaminy od 2 miesięcy myje jakimiś smierdzacymi naturalnymi szamponami i ...(( a zawsze miałam takie piękne włosy. Rozczesuje je na tarasie zazwyczaj

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:35   #2582
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Tez tak mam pije tez witaminy od 2 miesięcy myje jakimiś smierdzacymi naturalnymi szamponami i ...(( a zawsze miałam takie piękne włosy. Rozczesuje je na tarasie zazwyczaj
O rozczesaniu nawet mi nie mów, bez tony odżywki po umyciu, trzymanej na głowie min 15 min nie ma szans na ich rozczesanie. Smaruje olejkiem przed myciem, myję z odżywką i szamponem, po umyciu odżywka po spłukaniu odżywka a i tak nawet najmniejszej poprawy nie ma. I co najgorsze mówią mi, że żadne zewnętrzne środki nie pomogą. A witaminy które łykam są nie wystarczające ( nie wspomnę o tym, że kosztowały 20 euro na miesiąc) badania mam mieć dopiero 17 maja ja nie wiem czy nie ołysieje do tego czasu, a później zanim coś zacznie działać.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:42   #2583
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Kasia jestes tego pewna?

Dziewczyny a nie boicie sie brac tych wszystki odzywek na wlosy w tabletkach? Bo co czytalam na ulotkach, niewskazane podczas kp.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:44   #2584
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Czarna u nas lusterko tez jest teraz na topie.
Ale największą zagadka jest jak Młody zaciesza do ściany - w fogu salonu mamy takie półki w ścianie i tam jest kilka rzeczy dekoracyjnych postawionych. Za każdym jednym razem jak Mlidy tylko zerknie w tamta strone to ma banana od ucha do ucha i zachodzimy z TZ w glowe co tam jest takiego śmiesznego

Kamilka

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Podobno dzieci uwielbiają patrzeć na cień, moze tam go widzi,? Mój wpatruje się w lampkę księżyc wiszacy na ścianie, tzn myślę że w lampkę a może w cień który rzuca ???😈

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:46   #2585
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kasia jestes tego pewna?

Dziewczyny a nie boicie sie brac tych wszystki odzywek na wlosy w tabletkach? Bo co czytalam na ulotkach, niewskazane podczas kp.
Ja nie biorę typowo do włosów, biorę witaminy co są dla kobiet w ciąży i matek karmiących, tez czytałam i karmiąc nic praktycznie nie można i dlatego zapisałam się na badania, żeby już dali mi coś konkretnego co wolno.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 15:56   #2586
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Karen ja tez zamowie wit d, ja to jeszcze zamowilam dla siebie antyperspiranty i tak zbieram i zbieram az w koncu mi wykupia i o:/
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:00   #2587
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
To ja chyba podzielę los siostry, po prostu jest tragedia po każdym myciu mam dwie garści włosów z szczotki kolejne dwie juz nie mam oko 3/4 włosów. Maż stwierdził, że wyglądam trochę jak po chemoterapii. Łykam te witaminy ale nic nie pomagają, zapisałam się już na badania krwi.




Co to za lekarz co do dziecka się nie uśmiechnie, też bym się wkurzyła jak ja się uśmiecham, a ktoś ma to w "dupie".



Co słychać, co się z wami działo ?
No mojej siostrze nie zgestniały włosy mimo że minęło 13 lat ;/ mi wypadła już połowa ale liczę na to że za parę miesięcy wrócą do normalnego stanu. Zawsze miałam brzydkie włosy ,w ciąży podwoiły objętość teraz ciężko wrócić do lichego stanu z kiedyś. .. :/

Witaminy mamy juvit. Starczaja na miesiąc.

My po spacerze dwie godziny plus od pół godziny w domu a mały śpi. Co prawda rozwył się tak histerycznie ale udało mi się go ululać spowrotem. Wasze dzieci też tak czasami reagują ? Tzn wierci się , płacze ,smoczek nie pomaga ewidentnie się wybudza, no to biorę na ręce a tam zanosi się jakby go kto ze skóry obdzierał ale tak przez sen bo oczy zamknięte. Mówię do niego Dawid otwórz oczka ,obudź się a on strasznie płacze. Po czym po jakimś czasie zasypia. Dziwne to u niego a już kilka razy się zdarzyło. ..

Edytowane przez 86ewula
Czas edycji: 2016-04-29 o 16:02
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 16:01   #2588
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ja nie biorę typowo do włosów, biorę witaminy co są dla kobiet w ciąży i matek karmiących, tez czytałam i karmiąc nic praktycznie nie można i dlatego zapisałam się na badania, żeby już dali mi coś konkretnego co wolno.
Aaaa bo myslalam, ze to jakies konkretne na wlosy. Uroki kp :-( dziecko wyciagnie wszystko, a chyba czlowiek nie jest w stanie uzupelniac na biezaco wszystkich witamin, ktore potrzebuje dziecko.

Teraz zaciesza do lampy, za 2 minuty zapewne bedzie histeria. I tak w kolko. Oszalec mozna, a i foch na cycki trwa :-( 16 tygodni, kiedy ten caly skok sie skonczy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:05   #2589
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kasia jestes tego pewna?

Dziewczyny a nie boicie sie brac tych wszystki odzywek na wlosy w tabletkach? Bo co czytalam na ulotkach, niewskazane podczas kp.
Jestem pewna. Mój ujazmiony:p
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ja nie biorę typowo do włosów, biorę witaminy co są dla kobiet w ciąży i matek karmiących, tez czytałam i karmiąc nic praktycznie nie można i dlatego zapisałam się na badania, żeby już dali mi coś konkretnego co wolno.
Ja tez biorę w tabsach

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:06   #2590
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Byla ta doradczyni chustowa
No i tak: po pierwszej wizycie stwierdzam ze kangur jest latwiejszy od kieszonki a o plecaku to w ogole nie smiem marzyc
Olaf jak zaczelam motac smial sie w glos (pierwszy raz w zyciu), nie wiem co takiego bylo w tym zabawnego no a pozniej bylo mu tak goraco i mi tez z reszta ze tak sie rozwyl ze dziekuje bardzo ale koniec motania z jego udzialem
Do kangura wystarczy mi chusta 3,6 i chyba taka tez zamowie na poczatek.
Ale wiecie co jest dla mnie najgorsze? Ze ten moj bobek maly odchyla za bardzo glowe do tylu ( w ogole nie trzyma jej stabilnie) i nie wiem czy trzymac glowe czy asekurowac za miednice. A no i trudne tez jest dla mnie wkladanie tego materialu pod dupke.
No coz, latwe to nie jest przy tym moim kreciolku ale zamowie ta 3,6 no i co, praktyka czyni mistrza bedziemy cos tam probowac.
fajnie że wizyta udana

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
e no dużo was tu jeszcze :P
ooo witaj :P

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
O rozczesaniu nawet mi nie mów, bez tony odżywki po umyciu, trzymanej na głowie min 15 min nie ma szans na ich rozczesanie. Smaruje olejkiem przed myciem, myję z odżywką i szamponem, po umyciu odżywka po spłukaniu odżywka a i tak nawet najmniejszej poprawy nie ma. I co najgorsze mówią mi, że żadne zewnętrzne środki nie pomogą. A witaminy które łykam są nie wystarczające ( nie wspomnę o tym, że kosztowały 20 euro na miesiąc) badania mam mieć dopiero 17 maja ja nie wiem czy nie ołysieje do tego czasu, a później zanim coś zacznie działać.
U mnie to samo... rozczesać to to masakra... już nawet na noc włosów nie rozpuszczam bo bym grzebienia nie wbiła...I dżywki też nic nie dają...

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
My po spacerze dwie godziny plus od pół godziny w domu a mały śpi. Co prawda rozwył się tak histerycznie ale udało mi się go ululać spowrotem. Wasze dzieci też tak czasami reagują ? Tzn wierci się , płacze ,smoczek nie pomaga ewidentnie się wybudza, no to biorę na ręce a tam zanosi się jakby go kto ze skóry obdzierał ale tak przez sen bo oczy zamknięte. Mówię do niego Dawid otwórz oczka ,obudź się a on strasznie płacze. Po czym po jakimś czasie zasypia. Dziwne to u niego a już kilka razy się zdarzyło. ..
nie mamy tak...

ciotka wziała chłopaków na chwile do siebie... Ale cisza w domu....
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:19   #2591
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewula my tez nie mielismy takiej sytuacji.

Ale szurnieta jestem, teraz siedze non stop i szukam chusty
keas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 16:29   #2592
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ewula ja tak miałam. Wystarczy zazwyczaj go po prostu przytulić i się uspokaja. Ale też próbuje go obudzić i nic

Keas a gdzie szukasz?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:32   #2593
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Mój takich akcji nie miał jeszcze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:32   #2594
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Keas miałam Ci odpisać co z twoim dołączeniem do klubu. Dostaniesz zaproszenie jeśli będziemy się znać dłużej
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:37   #2595
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Magda szukam na fejsie w tych grupach chusty sprzedam kupie i chusty polska cos takiego.

A co do grupy to dobrze, rozumiem.
Tylko jeszcze mam pytanie odnosnie tej grupy tu na wizazu bo jest napisane ze jak ktos nie udziela sie powyzej miesiaca to bedzie usuniety z grupy. Czy ten punkt nadal obowiazuje?
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:39   #2596
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ciekawe co u Kryszynki^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:42   #2597
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Magda jak chodzisz z malym po domu w chuscie to jak on jest ubrany?
keas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 16:43   #2598
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ewula my tez nie mielismy takiej sytuacji.

Ale szurnieta jestem, teraz siedze non stop i szukam chusty
Nie jesteś szurnięta, tylko najzupełniej normalna
Nie chcesz dłuższej chusty żeby kiedyś też na kieszonkę starczyło? Ja kupiłam najpierw 4.2 a potem dokupiłam dłuższą na kieszonkę bo tż za nic na tej krótszej by nie zawiązał i mi też na dłuższej łatwej
Super że Olaf tak reaguje
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:01   #2599
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Mieta moj M to na pewno nie bedzie chodzil bo juz powiedzial. A ja kupie na razie ta 3,6 bo chce tylko kangurka a jak wezme ta 4,2 to bede miala dlugie ogony. Jak cos to sprzedam ta 3,6
keas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 17:06   #2600
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Magda szukam na fejsie w tych grupach chusty sprzedam kupie i chusty polska cos takiego.

A co do grupy to dobrze, rozumiem.
Tylko jeszcze mam pytanie odnosnie tej grupy tu na wizazu bo jest napisane ze jak ktos nie udziela sie powyzej miesiaca to bedzie usuniety z grupy. Czy ten punkt nadal obowiazuje?

Jeśli nie będzie udzielał się na wątku to tak z tym że teraz cześć dziewczyn nie udziela się tu a na fejsie


Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Magda jak chodzisz z malym po domu w chuscie to jak on jest ubrany?
Normalnie. Tak jak bez chusty a jak wychodzę na zewnątrz to ubieram teraz czape i bezrękawnik.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:23   #2601
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Moje dziecko się obudziło. .. 4h snu ciurkiem, karmienie na śpiocha. .. pierwszy raz tak miał
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:38   #2602
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Jasne dziewczyny, każdy robi jak uważa i tak żeby dziecku pasowało ja to może jestem zbytnio służbistką, więc po tym 6 miesiącu dopiero będę planować rozszerzanie, w zależności chęci Młodej do jedzenia i siedzenia

Mojakaren, Casaa , termometr macie microlife nc? My taki dostaliśmy i u nas ok pokazuje temperaturę (bawiliśmy się i sprawdzaliśmy z innymi ) o ile się mierzy przeciągając tak po czole. Nie wiem jak to wytłumaczyć, w instrukcji było narysowane może próbujcie reklamować?
Ja mam ten termometr i też mi dobrze działa już myślałam że mnie jedynej





Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Oo to też rozejrzę się za pompką

Dziewczyny a kupowała któraś krem ochronny pharmaceris b z filtrami mineralnymi? Ja nigdzie nie mogę znaleźć zamiast tego jest niby jakiś s z mineralnymi,tylko czy skład ten sam...

Mnie też włosy strasznie lecą. Aż się odpływ w wannie zatkał. Mam nadzieję że szybko się naprawią...
Ja kupowałam na Allegro, opakowanie zmienione (takie bardziej żółte) ale skład porównalam z tym u Sroki i jest taki sam




Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Byla ta doradczyni chustowa
No i tak: po pierwszej wizycie stwierdzam ze kangur jest latwiejszy od kieszonki a o plecaku to w ogole nie smiem marzyc
Olaf jak zaczelam motac smial sie w glos (pierwszy raz w zyciu), nie wiem co takiego bylo w tym zabawnego no a pozniej bylo mu tak goraco i mi tez z reszta ze tak sie rozwyl ze dziekuje bardzo ale koniec motania z jego udzialem
Do kangura wystarczy mi chusta 3,6 i chyba taka tez zamowie na poczatek.
Ale wiecie co jest dla mnie najgorsze? Ze ten moj bobek maly odchyla za bardzo glowe do tylu ( w ogole nie trzyma jej stabilnie) i nie wiem czy trzymac glowe czy asekurowac za miednice. A no i trudne tez jest dla mnie wkladanie tego materialu pod dupke.
No coz, latwe to nie jest przy tym moim kreciolku ale zamowie ta 3,6 no i co, praktyka czyni mistrza bedziemy cos tam probowac.
Ja bym jednak trochę dłuższą kupiła żeby wystarczylo na kieszonkę
Ona wcale nie jest taka trudna na jaką wygląda




Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Moje dziecko się obudziło. .. 4h snu ciurkiem, karmienie na śpiocha. .. pierwszy raz tak miał
Wow


Ja dziś mam zakręcony dzień, bo pakuję się na wyjazd (jutro wyjeżdżamy na majówkę do Buska ), a w międzyczasie byliśmy u notariusza podpisać umowę przedwstępna na zakup mieszkania Mały oczywiście nie spał i towarzyszył nam w czytaniu aktu notarialnego a potem go jeszcze musiałam nakarmić w pomieszczeniu socjalnym w kancelarii
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 17:49   #2603
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja mam ten termometr i też mi dobrze działa już myślałam że mnie jedynej







Ja kupowałam na Allegro, opakowanie zmienione (takie bardziej żółte) ale skład porównalam z tym u Sroki i jest taki sam






Ja bym jednak trochę dłuższą kupiła żeby wystarczylo na kieszonkę
Ona wcale nie jest taka trudna na jaką wygląda






Wow


Ja dziś mam zakręcony dzień, bo pakuję się na wyjazd (jutro wyjeżdżamy na majówkę do Buska ), a w międzyczasie byliśmy u notariusza podpisać umowę przedwstępna na zakup mieszkania Mały oczywiście nie spał i towarzyszył nam w czytaniu aktu notarialnego a potem go jeszcze musiałam nakarmić w pomieszczeniu socjalnym w kancelarii
Dzięki za informacje o kremie, właśnie mnie ten skład zastanawiał
No i miłej majówki i gratulacje z okazji mieszkania!

U mnie dziś koleżanka była, Młoda super grzeczna, się zaprezentowała z najlepszej strony
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:21   #2604
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja mam ten termometr i też mi dobrze działa już myślałam że mnie jedynej

Ja dziś mam zakręcony dzień, bo pakuję się na wyjazd (jutro wyjeżdżamy na majówkę do Buska ), a w międzyczasie byliśmy u notariusza podpisać umowę przedwstępna na zakup mieszkania Mały oczywiście nie spał i towarzyszył nam w czytaniu aktu notarialnego a potem go jeszcze musiałam nakarmić w pomieszczeniu socjalnym w kancelarii
mi też się wydaje że dobrze działa

choc jeszcze nigdy nie sprawdzałam z pomiarem w pupie boje sie
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny a nie boicie sie brac tych wszystki odzywek na wlosy w tabletkach? Bo co czytalam na ulotkach, niewskazane podczas kp.
Malwi znalazłam coś takiego:
http://www.aptekagemini.pl/vitapil-mama-x-60-tabl.html
Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
My po spacerze dwie godziny plus od pół godziny w domu a mały śpi. Co prawda rozwył się tak histerycznie ale udało mi się go ululać spowrotem. Wasze dzieci też tak czasami reagują ? Tzn wierci się , płacze ,smoczek nie pomaga ewidentnie się wybudza, no to biorę na ręce a tam zanosi się jakby go kto ze skóry obdzierał ale tak przez sen bo oczy zamknięte. Mówię do niego Dawid otwórz oczka ,obudź się a on strasznie płacze. Po czym po jakimś czasie zasypia. Dziwne to u niego a już kilka razy się zdarzyło. ..
nam sie jeszcze coś takiego nie zdarzyło
Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość

u nas osłuchowo czysto... młoda ma krtań rozwaloną... lecimy na inhalacjach... I żyję nadzieją że nie dostanie duszności...

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Anhessy działają- tylko nie na długo- bo je dzieci zjadaja
Kaimilka a ty przy starszakach uzywalas? jesli tak to jakich?
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:27   #2605
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Co słychać, co się z wami działo ?
Nie mam czasu jakoś ostatnio na wizaż U nas wszystko dobrze. Byliśmy w środę na szczepieniu, na szczęście wszystko jest ok.

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Miło że wpadlas:p
Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
ooo witaj :P
Witajcie



Widzę, że poruszany jest temat włosów. Otóż przyszło do mnie dzisiaj zamówienie z gemini i w tym balsam do włosów, który zamówiłam. Jest to balsam przeciw wypadaniu - Olejek łopianowy. Firmy Green Pharmacy. Nie był drogi, dzisiaj go użyje po raz pierwszy. Poleciła mi go znajoma, która też miała straszne problemy z wypadaniem włosów po ciąży ( mi też garściami wypadają )
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:33   #2606
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Nie mam czasu jakoś ostatnio na wizaż U nas wszystko dobrze. Byliśmy w środę na szczepieniu, na szczęście wszystko jest ok.





Witajcie



Widzę, że poruszany jest temat włosów. Otóż przyszło do mnie dzisiaj zamówienie z gemini i w tym balsam do włosów, który zamówiłam. Jest to balsam przeciw wypadaniu - Olejek łopianowy. Firmy Green Pharmacy. Nie był drogi, dzisiaj go użyje po raz pierwszy. Poleciła mi go znajoma, która też miała straszne problemy z wypadaniem włosów po ciąży ( mi też garściami wypadają )
Testuj i daj znać. Grupowo zamówimy^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:34   #2607
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Po pierwszym użyciu na pewno różnicy nie zobaczę. Potrzeba czasu, zresztą jak na wszystko.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:42   #2608
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Wiadome

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:43   #2609
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Ahnessy a widzisz czyli ile ludzi tyle opinii. Ja na razie nie zamowilam poki co wzielam tą szczoteczke do masażu dziąseł, sa gryzaki i no oczywiście paluszki

Keas pierwsze motanie z doradca to u mnie tez byla temperatuda 60 stopni ale potem juz coraz latwiej

Malwi ja mam witaminy na włosy typowe dla mam - vitapil mama farmaceutka poradzila

Malwi juz niedlugo koniec skoku oby się dziec naprawil

Ewula to dzisiaj typowo dzien spiocha

Ewusia hehe to wesolo mieliscid u notariusza
Ale Wam fajnie z majowka

A ja jeszcze oprócz vitapilu stosuje wcierke z jantaru.

My dzis podrzucilismy Malego do mamy i pojechalismy na zakupy auto po dach zapakowane bo oprócz spożywczych kupilismy rzeczy na balkon - donice, maty z bambusa, winogrono i tuje jeszcze tylko krzesla i stolik i będzie super

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-29, 18:51   #2610
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Mam tę moc, będę karmić całą noc! - Mamusie styczniowe 2016 cz. 2

Już widzę jaki fajny balkon macie
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 00:34:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.