Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-02, 20:35   #481
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Jutro rano zrobię fotę i wrzucę ale uprzedzam, że mam już spory bębenek

Wasze Dzieciaczki są już takie duże !! Szybko rosną, kurcze już słoiczki, większe pieluszki i w ogóle... Mój Adaś też już byłby taki jak Wasze Dzieciaczki. Wczoraj na Dzień Dziecka trochę się z Mężem wzruszyliśmy i jedyne co mogliśmy Mu "dać" z tej okazji to pojechaliśmy zapalić świeczkę na cmentarzu no ale nie przynudzam smutnymi rzeczami ! Teraz czekamy na Dwa Skarby i wierzę mocno, że już będzie wszystko w porządku.
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 20:40   #482
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka, trzymam za Was mocno kciuki!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 20:48   #483
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ci wasi pediatrzy to jacyśbardzo kompetentni. Albo moja jakaś ciapa, bo jak pytałam czy idą zęby to powiedziała że ona tam tyle zobaczy co i ja

Uaoo piątka.

Moje dziecko zaczyna ogarniać pełzanie Rośnie mi pragmatyk - przesuwa się tylko do wyjątkowo ciekawych rzeczy, np. Krawędzi łóżka, laktatora (hit nad hity), krawędzi maty piankowej w celu żucia jej... Byle oddalona grzechotka zasługuje jedynie na jego świętą złość

Btw dziś w ch kobieta z dzievkiem zaczepiła mnie ile młody ma... Jej córeczka miała 9 msc i była praktycznie tej samej długości co Hubik, tylko taka drobniejsza w budowie
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 21:31   #484
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziewczynyyyyyy..... teściowa mnie dobija.... swoimi zakupami. Zobaczyła zdjęcie Korneli na kocyku na trawie, a że słyszała że chcę kupić koc piknikowy to kupiła mi.... uwaga... rozkompletowaną matę edukacyjną w kształcie motylka, żeby było do kladzenia na ziemi... :banghead:
Dodatkowo kupiła w ciuchlandzie koszulkę dla Korneli z napisem "Little Bro" (no ja wiem, nie zna angielskiego, ale ja nie założę Korneli takiej koszulki... mimo że nie mam nic przeciwko chłopięcym ubrankom).
No i oczywiście czapki bawełniane, na chłodniejsze dni - sama niech se w czapkach w lecie chodzi.... :-(

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Acha, i nie mogła być gorsza od moich rodziców i przyniosła jej też balona, tylko już takiego poddechłego... Mój dom zaczyna być niezłym śmietnikiem w ten sposób.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 21:34   #485
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda ma pomysły...
Apropo czapek, moja teściowa kupiła czapkę taką z dziurkami, taka ala siateczka tylko dość gruba. Nie wiem kiedy mam jej to założyć?
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 21:43   #486
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ruda ma pomysły...
Apropo czapek, moja teściowa kupiła czapkę taką z dziurkami, taka ala siateczka tylko dość gruba. Nie wiem kiedy mam jej to założyć?
Kurna! Mam to samo, kupiła taka czapkę, która na górze ma dziury, bo jest wiązana troczkami, a jest z materiału przypominającego gruby dres, taki z tym kudełkiem pod spodem - ani to na lato, ani na jesień, bez sensu... A ona chciała jej to niedawno włożyć :banghead:
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 21:43   #487
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka Nam dziś minął rok, jak dostałam mega krwotoku i dowiedzieliśmy się, że jeden maluszek odszedł.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 21:57   #488
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej dziewczynki czy mogę do Was wrocic? Nie obiecuję regularnych postow ale będę się starać ;-)
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 22:04   #489
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Kruszynka Nam dziś minął rok, jak dostałam mega krwotoku i dowiedzieliśmy się, że jeden maluszek odszedł.

Ojej zawsze jak kruszynka pisze to mam ciebie z tyłu głowy..


Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki czy mogę do Was wrocic? Nie obiecuję regularnych postow ale będę się starać ;-)
No patrzcie ja! Przyszła i jeszcze głupio się pyta wracaj, opowiadaj i nie znikaj! My się już tak często nie udzielamy

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

No chyba że jesy brzydka pogoda a dzieci marudy

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Kinga a ty odkryłas w tym sloniku z ali piszczalke? Mój tz dzisiaj przypadkiem nacisnal - młodu jest zachwycony
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 22:10   #490
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No patrzcie ja! Przyszła i jeszcze głupio się pyta wracaj, opowiadaj i nie znikaj! My się już tak często nie udzielamy

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

No chyba że jesy brzydka pogoda a dzieci marudy
To się cieszę bardzo obiecuję że już nie znikne. U nas powoli do przodu. Pola rośnie (waży już 6.950 ) zdrowa jak rydz, tylko upały jej strasznie dokuczaja ale Waszym na pewno też i przez pół dnia leży w samym pampku ;-) Pomału sobie poukladalysmy jakoś nasze życie. Tatuś kilka razy chciał wrócić no ale niestety... A tak to wszystko dobrze. Teraz muszę się zorientować co u Was, co nie co wiem z fb ;-)
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 22:39   #491
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda tak u mnie też maż to odkrył, a ja macałam i nic nie wymacałam

Magdusiaa jasne, że wracaj i nawet nie pytaj. Super, że Pola zdrowa i piękne rośnie. Co do tatusia to w końcu wyprowadził się do innego miasta czy został?

Siedzę i wybieram tą matę, jakie to trudne, tzn ta szara z skip hop jest świetna, no ale cena. Ta kolorowa z kółkami trochę za dużo elementów boję się że te "gwiazdki" łączenia będzie Szymek wyjmował, Lionheart te wzory nie do końca mnie przekonują, jeszcze żebym miała dla niego osobny pokój to bez problemu. I jeszcze czeskie puzle hmm..
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 22:48   #492
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magdusia część życia toczy się na fejsie bo tam przynajmniej widać wszystkie zdjęcia nie to co tu na wizazu na aplikacji także nie jesteś tak daleko w tyle

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Ja dzisiaj wypatrzylam dla młodego na ali basen na kulki (dziewczyny wrzucily na grupę Ali na fejsie). Wszystko spoko tylko najpierw to albo się musimy wyprowadzić z sypialni albo zmienić mieszkanie na większe
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 22:52   #493
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Też wrzuciłam ten basen do listy marzeń i już myślałam, że jak pojadę to muszę sprawdzić po ile są w pepco te kulki. Ale gdzie go postawię, nie mam zielonego pojęcia
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 23:18   #494
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Też wrzuciłam ten basen do listy marzeń i już myślałam, że jak pojadę to muszę sprawdzić po ile są w pepco te kulki. Ale gdzie go postawię, nie mam zielonego pojęcia
ja ostatnio w auchan widziałam dosc spory worek tych kulek za 19,90, TZ juz sie napalił ale stwierdziłam ze najpierw to ja wezme na taki basen zeby zobaczyć czy sie jej spodoba

Ruda moja tesciowa mi znosi miliard sukieneczek z ciuchnika a ja młodej tego nie zakładam bo to przeciez nie wygodne dla takiego bejbika, jak bedzie chodzic to ok ale teraz
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 02:01   #495
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga takie hmm brzuszki, to on mi robil w wozku, na dywanie wszedzie gdzie sie dalo przed 4 miesiacem, ale wydawalo mi sie to wszystko takie naturalne. Przede wszystkim, ze wszystkie dzieci tak robia. Tez dziwne bylo dla mnie to, ze Wojtek probuje siadac, a praktycznie w ogole sie nie odwraca. Dzisiaj pierwszy raz swiadomie i z duzym nakladem sil sie obrocil z plecow na brzuch, bo zabawka byla, a chcial sie nia pobawic.

Hatiett no ale to widac gdzie sa zeby, u Wojtka przynajmniej tak jest. Ma chyba jeszcze z pol cm dziasel, wiec przypuszczam, ze poczekamy na nie

Ruda tesciowa ma fantazje ^^
Czarna no jak kiedy, ten dzien zawsze bedzie jutro ;-)

Kruszynka, Kinga
Magdusia piekna waga ostatnio nawet mi przemknelo przez mysl, zeby do Ciebie napisac jak sobie radzisz, ale przyszedl wieczor no i wiadomo :-/ wazne, ze powoli, ale do przodu

Nie moge spac
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 03:08   #496
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi piatka, ja tez nie spie

Magdusia welcome back

U nas maly aniol.... Zero marudzenia i w ogole dziecko jak z reklamy 😊 szkoda, ze w domu tak sie nie zachowuje. Tato jest po zabiegu i jest wszystko oki 😊

W tesco od wczoraj pampki huggies do plywania 2 w cenie 1 😊

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 05:31   #497
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Magda tak u mnie też maż to odkrył, a ja macałam i nic nie wymacałam

Magdusiaa jasne, że wracaj i nawet nie pytaj. Super, że Pola zdrowa i piękne rośnie. Co do tatusia to w końcu wyprowadził się do innego miasta czy został?

Siedzę i wybieram tą matę, jakie to trudne, tzn ta szara z skip hop jest świetna, no ale cena. Ta kolorowa z kółkami trochę za dużo elementów boję się że te "gwiazdki" łączenia będzie Szymek wyjmował, Lionheart te wzory nie do końca mnie przekonują, jeszcze żebym miała dla niego osobny pokój to bez problemu. I jeszcze czeskie puzle hmm..
Miałam ten sam problem 😂 i w końcu po kilku dniach glebokiej zadumy i analizy wzięłam babyono cały alfabet. Stwierdzilam ze przyda się później do zabaw słownych. Dokupie jeszcze liczby, litery wczoraj wypróbowane 😊

Lionheart lub skipa kupie jak będziemy szykować pokój zamiast dywanu/wykładziny.

Kompletnie nie mam pomysłu na pokój dla Kuby, poratujcie dziewczyny. Jaka u Was jest kolorystyka? Czy któraś z Was ma meble z Agaty (seria taka typowo dziecięca z naklejkami w sowy?)?

U nas młody obraca się tylko na boki jak leży na plecach, może na piankach pójdzie mu lepiej z brzucha. Głowę podnosi na plecach jak jest z foteliku i przed jedzeniem/w trakcie/po jedzeniu zanim jeszcze nie podniose do odbicia.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 06:28   #498
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Magdusiaa jasne, że wracaj i nawet nie pytaj. Super, że Pola zdrowa i piękne rośnie. Co do tatusia to w końcu wyprowadził się do innego miasta czy został?

Siedzę i wybieram tą matę, jakie to trudne, tzn ta szara z skip hop jest świetna, no ale cena. Ta kolorowa z kółkami trochę za dużo elementów boję się że te "gwiazdki" łączenia będzie Szymek wyjmował, Lionheart te wzory nie do końca mnie przekonują, jeszcze żebym miała dla niego osobny pokój to bez problemu. I jeszcze czeskie puzle hmm..
Oczywiscie że został. Wynajął stancje na wsi obok miejsca gdzie pracuje. Zaglada do Poli ze 2 razy w tygodniu.

Widzę jesteście na etapie poszukiwania maty idealnej.
Też w końcu muszę się na coś zdecydowac bo łóżko robi się za małe na wygibsy ;-)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Magdusia część życia toczy się na fejsie bo tam przynajmniej widać wszystkie zdjęcia nie to co tu na wizazu na aplikacji także nie jesteś tak daleko w tyle
A no właśnie. To dobrze. No to w sumie chociaż że zdjęciami jestem na bieżąco

Magda Ty mialas jaka stluczke? Coś mi przemknelo.

.
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Magdusia piekna waga ostatnio nawet mi przemknelo przez mysl, zeby do Ciebie napisac jak sobie radzisz, ale przyszedl wieczor no i wiadomo :-/ wazne, ze powoli, ale do przodu
Brawa dla Wojtusia za przewrót

Jakoś powoli sobie radzimy. Mama mi dużo pomaga jak ma wolne a tak to dochodzę do wprawy w ogarnianiu ;-)

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Magdusia welcome back
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 06:35   #499
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czesc

U nas maruda caly czas...
Wczoraj zasnal po wielkich trudach o 22 przy cycku.

Ruda tesciowa niezla

W ogole to w oku lata mi taki nerw, nie wiecie od czego to moze byc?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 07:04   #500
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy ja też tak planuje papki i kawałki

Przyznaje sie ze wczoraj dalam Jaskowi do polizania banana o matko kochana jak on go pozeral wyrywal mi kawalek z reki i sobie ladowal haha a jak sie oblizywal

Zgadzam się z Magda dziecku trzeba zaufac jeśli jest gotowe usiąść w 5 miesiącu i robi to samo to co w tym zlego
To tak jakby zaczynalo mowic w wieku 10 miesięcy a ktoś je uciszal bo to za wczesnie

Kruszynko wszystkie tu pamietamy o Twoim Adasiu

Ruda o matkoo tesciowa mistrzyni nietrafionych prezentow!

Kinga
Pochwal sie jaką mate wybierzesz!

Witaj z powrotem Magdusia

Oo u nas tez basen z kulek na liście zakupow zaraz pod namiotem tipi - Boże gdzie ja to wcisne wszystko




Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 07:37   #501
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

keas niedobór magnezu? dosuplementij sie

dzien dobry ide nadrobić zaległości bo popisalyscie trochę

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

to dzień dobry jeszcze raz doczytalam

kinga kruszynka ja tez ostatnio coraz częściej lapie sie na mysleniu co by było gdyby. .. ale jak patrze na moje cudo to mi lzej... rany jeszcze tak niedawno kopal matke pietkami

u nas po szczepienu srednio plakal w gabinecie potem uspokoil sie na zakupach w domu ok tylko przed snem koncert tatus ululal ok 22 pospal do 24:30 i juz sie budzil co dwie godziny i po godzinie musialam go bujac... takze ten wygladam niewyjsciowo i czuje sie srednio a Kanalia dosypia na mnie....
wspolczuje przebojów z niechciamymi prezentami
koszulka little bro - mocne prawie tak mocne jak heidi
ja tez nie lubie zasmiecania domu ale tu akurat bez problemu bo tesciowa przynosi mleko butelke czy cos z hm bo wie ze mi sie rzeczh podobaja kochana jest i zawsze patrzy na moj gust nie swoj



oj mata temat rzeka ja mam juz swoja ukochana i idealna tylko dziecko nieidealne bo ulewa a niestety jak uleje a ja nie zauwaze to po nutramigenie robia sie rdzawe plamy niczym nie mozna doprac tyle rzeczy co w kosz poszlo takze ten jestemstrazniczka maty ale no co mu powiem?
"ej stary sory ale za te dizajnerska matke matka dala kupe siana to tam wiesz tylko oczkami" ehh byl taki artykuł w fakcie nie spie bo 3mam kredens ja nie spie bo maty pilnuje

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

a no i oczywiście magdusiaa super ze jestes i ze u was ok

przepraszam ze tak gledze ale ja sama w domu i nie mam do kogo buzi otworzyc

to jeszcze wam powiem jak orsay dba o klienta zamawiasz w czwartek masz w piątek. .. przyszly piątek
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 07:50   #502
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczni...

Ruda rozumiem Cię Kiedyś tu pisałam, moja robi bardzo podobnie - używane butelki, stare zabawki po tż jako gryzaki, używane ubranka w paskudnym stanie... Ja się wszystkiego pozbywam po niedługim czasie, bo bym zarosła

Magdusia super Pola rośnie! Świetnie sibie radzicie dziewczyny
__________________


Edytowane przez hariett
Czas edycji: 2016-06-03 o 07:51
hariett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:04   #503
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy, moja właśnie też szaleje z sukienkami. Zresztą moja mam też. Nie zauważyła, że przez 5 mcy ani razu jej żadnej nie założyłam. Może w upały wykorzystam, ale jak zimniej to nie widzę powodu, żeby ją jeszcze rajstopami katować.

Cassa, super ze wszystko ok.

Keas, niedobór magnezu.

Hariett, no to piątka :-(

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Ja też zaczęłam wyrzucać, bo np po huk mi poplamione body?

U nas noc słaba. Zasnela mężowi ok 20:30, jak byłam na jodze, potem jedzenie - 1, 3, 6, jak nie ona :-( O 6 już jej się spać nie chciało i nagimanstykowalam się żeby uśpić... no ale dospała do 9 na szczęście.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:13   #504
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Sheenka ja mam noebieskie sciany biale meble, odnowilam stare

Magdusia dobrze, ze masz pomoc bliskich, wiem co oznacza jak caly dzien jest sie z dzieckiem i nawet zdarza sie, ze nie ma kto sie zajac dzieckiem, zeby wziac prysznic.

Keas niedobor magnezu?
Casa super, ze wszystko ok
Karen Wojciech zjada mi polowe banana, jak zaczynam mu dawac, to nie umie skonczyc, tak mu pasuje

Musze obczaic ten basen na kulki, w sumie miejsca mam od zatrzesienia, ale jakos o tym nie pomyslalam. Za chwile zrobie mlodziezy pokoj zabaw w jednym pokoju jak tak dalej pojdzie.

Russi ja tez sama :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:26   #505
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry 😊

Keas uzupelnij magnez 😊

Sheenka u nas pokoj malego jest niebiesko szary 😊 meble sa robione przez malza wiec nie pomoge.



Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:30   #506
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Jutro rano zrobię fotę i wrzucę ale uprzedzam, że mam już spory bębenek

Wasze Dzieciaczki są już takie duże !! Szybko rosną, kurcze już słoiczki, większe pieluszki i w ogóle... Mój Adaś też już byłby taki jak Wasze Dzieciaczki. Wczoraj na Dzień Dziecka trochę się z Mężem wzruszyliśmy i jedyne co mogliśmy Mu "dać" z tej okazji to pojechaliśmy zapalić świeczkę na cmentarzu no ale nie przynudzam smutnymi rzeczami ! Teraz czekamy na Dwa Skarby i wierzę mocno, że już będzie wszystko w porządku.






Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Kruszynka Nam dziś minął rok, jak dostałam mega krwotoku i dowiedzieliśmy się, że jeden maluszek odszedł.

Już rok, a pamiętam te emocje jak dziś



Moja córeczka by kończyła rok w maju jakby nie odeszła, eh


Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki czy mogę do Was wrocic? Nie obiecuję regularnych postow ale będę się starać ;-)
Super że piszesz znowu fajnie że sobie radzicie

Co do prezentów od teściowej to współczuję, moja też czasami coś dziwnego nam da ale na szczęście rzadko ogólnie coś daje


U nas nocka ok, pobudka o 2.30 i później o 6.30 i od tej pory już praktycznie nie śpimy Mały ma lepszy humor niż wczoraj ale też bez szału, a pogoda nadal brzydka u mnie więc nie wiem co znowu ze spacerem będzie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:33   #507
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzięki kochane za mile przyjecie

Malwi racja niezwykle ważna jest ta chwila dla siebie choćby na toaletę. Ale jak już muszę to pakuje w wózek i zabieram że sobą. Dobrze że mam dużą łazienkę. To sobie patrzy jak mama golas się kapie;-)


Karen super że Jaskowi tak posmakowalo
Ja mojej dalalam kilka razy do polizania jabłko to pozniej jezor wyciągala jeszcze z 5 min
Też uważam że nie ma co dziecka ograniczac, jak chce szybciej siadać to paranoja byłoby prostowanie na siłę bo jeszcze miesiąc...


Russ to rzeczywiście mega szybka dostawa. Masakra

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Ewusia też się cieszę bo jednak brakowało mi Was bardzo. W końcu kilka ładnych miesięcy razem
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:43   #508
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

sheenka nie zagrac sie taka tam moja rada bo my mamy dla kuby lozko 150na70 i co z tego ze robi furorę jak zajmuje pol chałupy nie wiem jak ja mierzylam a on i tak ma tam za malo miejsca wg niego oczywiscie

wybierz jakisz neutralny kolor bez czy szary i baw sie dodatkami bo dodatki latwiej zmienic niz klor scian

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

magdusia malwi my ze soba 24h wspolne wiec jak mus to gamon w lezaczek i z mstka siedxi czesanie malowanie tapeta suszarka jest hitem jeszcze troche a powiem; synek pędzlem do różu zarzc a gamon wybierze wlasciwy i poda jakos trzeba sobie radzic
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 08:53   #509
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Czesc

W ogole to w oku lata mi taki nerw, nie wiecie od czego to moze byc?
niedobór magnezu albo potasu
Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Malwi racja niezwykle ważna jest ta chwila dla siebie choćby na toaletę. Ale jak już muszę to pakuje w wózek i zabieram że sobą. Dobrze że mam dużą łazienkę. To sobie patrzy jak mama golas się kapie;-)
moja tez czesto musi na to patrzec biedna bo praktycznie cały dzień jestem sama a wole ja wziac niz sie myc na sprincie, czasem ja ma dobry humor to nawet 5 min w wannie mi da polezec

u nas noc super, zasneła o 22 a pierwsza pobudka była o 5.20 o 6.30 sie zbudziła jak TZ wychodził ale wziełam do siebie i dospałyśmy do 9.20

miałąm telefon ze nasze AGD jest juz skompletowane i dzis jedziemy dopłacic reszte kasy i umówic transport jeszcze stolarz dzwonil ze drzwi sa do odbioru w sobote, oby tylko szybko rok szkolny i akademicki sie skonczył to TZ sie w koncu zabierze za nasz dom
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 09:04   #510
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość

Byłam dziś na wizycie i zdjęć niestety nie mam, ale obie Dziewczynki tym razem ukazały swoje wdzięki i lekarz nie miał wątpliwości, że jest Zosia i Marysia rosną prawidłowo, ważą już 291 g i 277 g, także mniej więcej tyle samo co jest bardzo ważne. Szyjka trzyma uspokoiłam się i 13.06 mam połówkowe więc będą foty Muszę powoli zacząć dokupywać ubranka i resztę rzeczy, bo przy bliźniakach to pasuje pewnie zacząć od rozmiaru 50 a ja nic z takiego nie mam, a dodatkowo wszystko trzeba kupić razy dwa !
Super, ze wszystko okej!
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, dziewczynka młodsza od Szymka o miesiąc już siada, rodzice dumni pomagają dziecku siadać, twierdząc że jak jej "trochę" pomogą nic się nie stanie. Dziś będąc z Szymkiem na rehabilitacji pytam tej kobiety jak to jest, myślę może to znowu ja jestem przewrażliwiona, nie doinformowana itd. I mówi, że w żadnym wypadku nie można dziecku 4 miesięcznemu pomagać siadać, ciągnąć za rączki itp. To jest zbyt duże obciążenie dla kręgu szyjnego i kręgosłupa. Pyta się czy dziecko raczkuję, mówię że nie, nawet nie zaczęła pełzać i mówi, że tym bardziej nie jest gotowa do siadania. Owszem może się na tym etapie podciągać, próbować podnosić, ale właśnie próbować, a nie siadać. Ok dziecko może i siądzie szybciej i na początku nie będzie widać stuków pomagania, ale na 99% będzie mięć w późniejszym wieku problemu z kręgosłupem.
Mi się Witek tak raz podciągnął i usiadł. Tzn. codziennie się chce tak podciągać za moje ręce,ale już mu nie daję. Ma czas.
Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
BLW... jak mu dałaś? Witek siedzi?
Marchewkę pokroiłam w słupki i poddusiłam na parze.
Nie siedzi, TŻ go trzymał na kolanach w takiej pozycji jak się nosi na rękach przodem do świata - miednica podwinięta,nóżki wyżej niż pupa,plecki oparte o TŻta.
W książce o BLW piszą, że rozszerzasz albo jak siedzi samo, albo jak siedzi posadzone (a niby nie mozna sadzac), albo jak siedzi na Twoich kolanach właśnie.
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Btw dziś w ch kobieta z dzievkiem zaczepiła mnie ile młody ma... Jej córeczka miała 9 msc i była praktycznie tej samej długości co Hubik, tylko taka drobniejsza w budowie
Mnie jak ktos pyta ile Witek ma, to jest wielkie zdziwienie - 6 mcy?!?!?!! Zwlaszcza,ze najczesciej jest w chuscie.
Kiedys bylismy w galerii po prezent dla chrzesnicy TZta,na nasze nieszczescie weekend, ale wpadlismy na 20 minut, mlody w kółkowej na biodrze, lecimy, a jakas baba 'boze, takie malenstwo i juz na zakupy ciągną'. Eeeee... Mlody mial wtedy 5 mcy.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wypatrzylam dla młodego na ali basen na kulki (dziewczyny wrzucily na grupę Ali na fejsie).
Daj linka
Ja chce basen, ale to chyba na roczek mu kupimy.

Magdusia, a tatuś placi alimenty?

Mlody z racji tego, ze nie ma tzta, postanowil sie budzic w nocy co 2h,a ostatecznie wstal o 7:30. Jestem zombie.
Na dodatek dzisiaj znowu leje, wiec pewnie znow bez spaceru..

W ogole to Wam tez tak szybko czas mija w dzien?

Karmilam go o 7:30,potem poprzewalalismy sie w lozku jeszcze, zrobilam sobie kawę i sniadanie, cos tam się zakręcilam w kuchni. Siadam z tym sniadaniem, mlodego wlozylam do bujaczka, a tu buu i buuu i wyje i wyje. A ja sobie mysle no boze dziecko,co jest? (zawsze jak jem sniadanie to jest okej,koncze jesc i zazwyczaj go usypiam). A tu wycie i wycie. Az pokojarzylam i patrze,ze juz 2h temu wstalismy I on wyje, bo spiacy. A mi sie wydawalo jakbym ze 20 minut temu wstala..


Musze dzisiaj chate ogarnac,bo jutro mama przyjezdza. Ciekawe czy mlody mi pozwoli, tzta nie ma wiec nie ma kto go przejac...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Karen, ale zjadl tego banana? Pytam z ciekawosci, tez dalam mlodemu do polizania ostatnio.Ale jak jadl ta marchewke, to moglam filmik nakrecic, bo caly podskakiwal, zeby mu dac, odgryzal,przeżuwal,po czym taka mina nagle 'mamooooo, to mleko jakies zepsute!', robil taka dziwna mine i wypluwal jak kot, ktory krztusi się kłaczkiem


Aaaa w ogóle,to wiecie, że te UJE z Feedo mi pieniędzy jeszcze nie oddały?!?!?!
Wczoraj minęło 7 dni od kiedy mi baba napisala, ze najpozniej za 7 dni przeleją, a ja dalej kasy nie mam. Napisalam im wieczorem, że żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy, bo nie wiem co oni tam wyprawiają, że przez 7 dni nie potrafią zrobić glupiego przelewu. To jakaś Krysia mi napisała, że interweniowała w tej sprawie i najpozniej do konca tygodnia (haluuu, dzis piatek) mam miec kasę.No zobaczymy.

Oczywiscie zero przepraszam. Ale opineo wyslalo mi zaproszenie do wyrazenia opinii o sklepie i ich obsmarowałam tam.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.