Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 15:39   #1291
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Magda 19 tydzien skonczony u Was bo my wczoraj a Wy dzisiaj

Casaa a plytki to PLT? Jesli tak to my tez mamy podwyzszone jak robilam morfologie malemu.


Tak plt to plytki krwi 😊 ile u Was?
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 15:49   #1292
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Sheenka ja daje w normalnym kubku wode, nie bawie sie w zadne specjalne kubki, szkoda mi kasy.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:25   #1293
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kubek niekapek też mam gdzieś schowany, może poszukam 😈.

Przypomniałam sobie ze mialam napisac, my mamy mm nan optipro plus. Położna mówiła że rodzice je chwala więc kupiliśmy i u nas jest ok.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:27   #1294
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas ale waga spada Mlodemu czy Tobie?? Współczuje częstych pobudek :/

Ewula hmm u nas ulewanie sie nie zdarza wcześniej tez nie bylo z tym problemow..moze faktycznie duza aktywność po jedzeniu tak dziala u Was?

Dotka wow posilek jak dla dziecka! :d psina wymaga takiego wystawnego menu?
A doczytalam

Ewusia powodzenia z zakupami i przeprowadzka!

Casaa super ze taki dobry wynik morfo

My mieliśmy w tym tyg szczepić ale jednak te moje wymioty to byl wirus i boje się czy Maly sie nie zarazi. Dzis zrobil jedna wodnista kupe i prawie z Tż dostalisny zawalu ale potem juz cisza, je ladnie, humor dobry wrecz wyśmienity takze na razie obserwuje i zaciskam kciuki zeby mu sie nic nie przyplatalo rosi:

Oj tez nie licze tygodni ale u nas i tak nigdy wyraznych skokow nie było wiec to bez roznicy

U nas dzis rozpusta TZ przyrzadzil na obiad piersi z kaczki z jablkiem

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:10   #1295
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Eej ale to tylko teraz poki jest taka malutka docelowo tylko sucha karma
Ja to swojej nie gotowałam jak była malutka, zresztą teraz też nie gotuję. Je tylko suchą, po mokrej ciągle sra.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:13   #1296
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen, na razie tak jej gotuję, bo jest malutka


polecam Wam pankejki z kaszy manny z alaantkowego BLW - Witek wsuwal dzis az milo! Jakbym mu dala to by wszystkie 15 zjadl
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:31   #1297
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka

Dobra znalazłam notatki... Eh pora się zacząć uczyć..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 18:02   #1298
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ani sie obejrzymy jak Witek pójdzie w masę
Super!

Wlasnie musze sobie zamówić ta książkę

Magda milej nauki

Dziewczyny mialam pytac - w razie WU macie nagranego jakiegos pediatre gdyby dziec wymagał wizyty domowej np.w nocy czy w swieta?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:06   #1299
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No moze jakby jadl ta kasze manna to by poszedl w mase. Aczkolwiek z drugiej strony jak teraz zaczal siadac (+ jednoczesnie zaczyna raczkowac!), to sie zrobi jeszcze bardziej ruchliwy, wiec watpie zeby przybral zbyt duzo

Idziemy za tydzien na szczepienie, to bedzie ostatnie ważenie na KP, potem juz kolejne przyrosty beda wlasnie KP + jedzonko

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

No moze jakby jadl ta kasze manna to by poszedl w mase. Aczkolwiek z drugiej strony jak teraz zaczal siadac (+ jednoczesnie zaczyna raczkowac!), to sie zrobi jeszcze bardziej ruchliwy, wiec watpie zeby przybral zbyt duzo

Idziemy za tydzien na szczepienie, to bedzie ostatnie ważenie na KP, potem juz kolejne przyrosty beda wlasnie KP + jedzonko
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:13   #1300
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
polecam Wam pankejki z kaszy manny z alaantkowego BLW - Witek wsuwal dzis az milo! Jakbym mu dala to by wszystkie 15 zjadl
są pyszne! również polecam
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:18   #1301
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ua00, a na jakim mleku robilas ?

Ja zrobilam na kokosowym, nie dalam banana bo nie mialam. I syropu daktylowego tez, bo mialam daktyle w mleku. Ale bardzo fanie wyszly.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 18:19   #1302
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Kasia no właśnie jeszcze pamiętałam o nich w poniedziałek i nie przerzucilam kartki w kalendarzu i zapomniałam
Oj skleroza





Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Keas ale waga spada Mlodemu czy Tobie?? Współczuje częstych pobudek :/

Ewula hmm u nas ulewanie sie nie zdarza wcześniej tez nie bylo z tym problemow..moze faktycznie duza aktywność po jedzeniu tak dziala u Was?

Dotka wow posilek jak dla dziecka! :d psina wymaga takiego wystawnego menu?
A doczytalam

Ewusia powodzenia z zakupami i przeprowadzka!

Casaa super ze taki dobry wynik morfo

My mieliśmy w tym tyg szczepić ale jednak te moje wymioty to byl wirus i boje się czy Maly sie nie zarazi. Dzis zrobil jedna wodnista kupe i prawie z Tż dostalisny zawalu ale potem juz cisza, je ladnie, humor dobry wrecz wyśmienity takze na razie obserwuje i zaciskam kciuki zeby mu sie nic nie przyplatalo rosi:

Oj tez nie licze tygodni ale u nas i tak nigdy wyraznych skokow nie było wiec to bez roznicy

U nas dzis rozpusta TZ przyrzadzil na obiad piersi z kaczki z jablkiem

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
żeby się nic nie rozwinęło

I dzięki przeprowadzka za jakieś 3 miesiące jak dobrze pójdzie, najpierw ogromny remont




Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Karen, na razie tak jej gotuję, bo jest malutka


polecam Wam pankejki z kaszy manny z alaantkowego BLW - Witek wsuwal dzis az milo! Jakbym mu dala to by wszystkie 15 zjadl



Witek idzie jak burza z postepami




Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Ani sie obejrzymy jak Witek pójdzie w masę
Super!

Wlasnie musze sobie zamówić ta książkę

Magda milej nauki

Dziewczyny mialam pytac - w razie WU macie nagranego jakiegos pediatre gdyby dziec wymagał wizyty domowej np.w nocy czy w swieta?

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
No właśnie ja nie mam, tzn szukałabym po znajomych rodziców albo teściów pewnie... Ale faktycznie dobrze mieć

Casaa za wyniki


Jakoś przetrwalismy ten dzień, chociaż zakupy z Malym to dość ciężka sprawa kiedyś się rozglądal albo spał a teraz spania zero i tylko by na rękach chciał być. Chusta też Księciu nie odpowiada więc na zmianę nosilismy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:08   #1303
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka super, ze Witek tak ladnie je 😊

Ewcia to sie nadzwigaliscie.... No ale Konrad tez chce artykuly ogladac

Magda, duzo masz egzaminow?

Laski ratunku! Ta moja glizda obrazila sie na mm... Myslelismy, ze to wina smoczka-wymienilam, z tej butelki niekapkowej tez mm nie wypije. Moje mleko bez problemu wciaga... Probowalismy moje z mm mieszac i pluje co robic?

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Dodam, ze nie je hipp, bebilon, nan bo te kupilismy... Wczesniej jadl hippa bez problemow 😒

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:14   #1304
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

ale dzień zmulony, pada i zimno. Godzina spaceru z czego 20 minut przespane. . Po tym 4h aktywności. .. ostatnie 2 na rękach. .. w końcu zasnął a ja nie mam na nic siły. ..

Czy robiłyscie chrzciny z alkoholem czy bez ? Czy po obiedzie w restauracji rodzina zawaliła wam się do domu ? Kurcze trochę mnie ten temat drażni. Po to robię w restauracji bo mi się prawie 30 osób w chacie nie zmieści juz nie wspomnę o gotowaniu. .. z mężem mamy zagwostke. Damy alkohol to późnej będą chcieli się dopić nie damy to pomyślą że w domu druga część imprezy będzie nie mam zamiaru przyjmować w niedziele wieczorem jeszcze gości. Chciałam przyjść wykąpać małego i odpocząć. ..

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Dodam że to rodzina męża taka hej do przodu. Jak przyjechali w odwiedziny pierwsze do małego to pojechali dopiero kolo 23... Ledwo na oczy widziałam że zmęczenia ... wiadomo noworodek ...
ciężko było skończyć posiedzenie. ..boje się że będzie podobnie. ..
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:23   #1305
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Z chrzcinami nie pomogę niestety, sama nie wiedziałabym jak postąpić. Ale w sumie alko na chrzciny mi nie bardzo ogólnie pasuje, no chyba że wino do obiadu.

Casaa, kurcze słabo. Nic tylko ściągać i rozszerzać, bo tu zdaje się masz studia i zjazdy newralgiczne? Może jeszcze jakieś mleko wypróbować? A może jakieś takie co jest od razu w płynie, próbowałaś takie? Albo może jakiś kleik czy kaszkę?

Przyszło mi nosidełko z ali, takie niby ergobaby. Całkiem spoko się wydaje, nóżki szeroko, siedzi na pupce a nie wisi na nóżkach, doły podkolankowe luźne. Tylko nie mam pojęcia jak to założyć samemu, bo ma sprzączkę na plecach na wysokości łopatek...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:31   #1306
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cale szczescie jeszcze jeden zjazd mam... Nie chce sciagac bo znowu rozbuja mi sie laktacja, cycki jak arbuzy.... Ehhhh. Tego gotowego w plynie nie probowalam, w jakich sklepach jest to do kupienia?

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:33   #1307
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Dotka super, ze Witek tak ladnie je 😊

Ewcia to sie nadzwigaliscie.... No ale Konrad tez chce artykuly ogladac

Magda, duzo masz egzaminow?

Laski ratunku! Ta moja glizda obrazila sie na mm... Myslelismy, ze to wina smoczka-wymienilam, z tej butelki niekapkowej tez mm nie wypije. Moje mleko bez problemu wciaga... Probowalismy moje z mm mieszac i pluje co robic?

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Dodam, ze nie je hipp, bebilon, nan bo te kupilismy... Wczesniej jadl hippa bez problemow 😒

Wyslane z Lumia920.
Z fotelika też widział, ale chyba chciał dokładniej

Nie wiem co Ci doradzić z tym mlekiem





Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
ale dzień zmulony, pada i zimno. Godzina spaceru z czego 20 minut przespane. . Po tym 4h aktywności. .. ostatnie 2 na rękach. .. w końcu zasnął a ja nie mam na nic siły. ..

Czy robiłyscie chrzciny z alkoholem czy bez ? Czy po obiedzie w restauracji rodzina zawaliła wam się do domu ? Kurcze trochę mnie ten temat drażni. Po to robię w restauracji bo mi się prawie 30 osób w chacie nie zmieści juz nie wspomnę o gotowaniu. .. z mężem mamy zagwostke. Damy alkohol to późnej będą chcieli się dopić nie damy to pomyślą że w domu druga część imprezy będzie nie mam zamiaru przyjmować w niedziele wieczorem jeszcze gości. Chciałam przyjść wykąpać małego i odpocząć. ..

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Dodam że to rodzina męża taka hej do przodu. Jak przyjechali w odwiedziny pierwsze do małego to pojechali dopiero kolo 23... Ledwo na oczy widziałam że zmęczenia ... wiadomo noworodek ...
ciężko było skończyć posiedzenie. ..boje się że będzie podobnie. ..
U nas było tylko wino jak ktoś chciał (teście chcieli wódkę ale się nie zgodziłam stanowczo) TŻa rodzina też imprezowa ale na szczęście tym razem opuścili i po restauracji spokojnie każdy wrócił do swojego domu
Chyba bym się zastrzeliła jakby mi goście jeszcze na chatę wbili ja już marzyłam żeby się przebrać, Małego wykąpać i odpocząć
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:39   #1308
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej dziewczyny.
Casaa moja tak samo wczesniek nie robiła problemu, piła mm a teraz nie ma takiej opcji. Ledwo moje wypila z butelki. Jak ja ją na mm przerzuce:/
Ewula u nas był alkohol tak symbolicznie, każdy wypił za zdrowie Kornelki czym chciał i byli happy u nas do 21 mieliśmy lokal ale o 20 juz sie wszyscy rozjechali.
Mojakaren kciuki, oby się nic nie rozwinęło.
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:48   #1309
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Dotka super, ze Witek tak ladnie je 😊

Ewcia to sie nadzwigaliscie.... No ale Konrad tez chce artykuly ogladac

Magda, duzo masz egzaminow?

Laski ratunku! Ta moja glizda obrazila sie na mm... Myslelismy, ze to wina smoczka-wymienilam, z tej butelki niekapkowej tez mm nie wypije. Moje mleko bez problemu wciaga... Probowalismy moje z mm mieszac i pluje co robic?

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Dodam, ze nie je hipp, bebilon, nan bo te kupilismy... Wczesniej jadl hippa bez problemow 😒

Wyslane z Lumia920.
hmm nie wiem gdzie kupić to w płynie. Mój nie chciał hippa pić po bebilonie ale teraz zje, oczywiście śladowe ilości
Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
ale dzień zmulony, pada i zimno. Godzina spaceru z czego 20 minut przespane. . Po tym 4h aktywności. .. ostatnie 2 na rękach. .. w końcu zasnął a ja nie mam na nic siły. ..

Czy robiłyscie chrzciny z alkoholem czy bez ? Czy po obiedzie w restauracji rodzina zawaliła wam się do domu ? Kurcze trochę mnie ten temat drażni. Po to robię w restauracji bo mi się prawie 30 osób w chacie nie zmieści juz nie wspomnę o gotowaniu. .. z mężem mamy zagwostke. Damy alkohol to późnej będą chcieli się dopić nie damy to pomyślą że w domu druga część imprezy będzie nie mam zamiaru przyjmować w niedziele wieczorem jeszcze gości. Chciałam przyjść wykąpać małego i odpocząć. ..

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Dodam że to rodzina męża taka hej do przodu. Jak przyjechali w odwiedziny pierwsze do małego to pojechali dopiero kolo 23... Ledwo na oczy widziałam że zmęczenia ... wiadomo noworodek ...
ciężko było skończyć posiedzenie. ..boje się że będzie podobnie. ..
u mnie był alkohol. Na sali impreza była od 12 a o 24 byliśmy w domu... no ale u nas imprezowa załoga.

Idę dziolchy biegać a lenia mam jak stąd na Pomorze

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 19:55   #1310
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Cale szczescie jeszcze jeden zjazd mam... Nie chce sciagac bo znowu rozbuja mi sie laktacja, cycki jak arbuzy.... Ehhhh. Tego gotowego w plynie nie probowalam, w jakich sklepach jest to do kupienia?

Wyslane z Lumia920.
Właśnie nie wiem, ale na fb candyfloss chyba pisała, ze odda hipp combotic (tak to się nazywa?), i to chyba on jest w płynie? Właśnie na fb trzeba zapytać.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:57   #1311
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kogiel no wlasnie przerazona jestem.... W czwartek z pediatra bede rozmawiala 😡

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:18   #1312
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia i jak po Ikei? wybraliście coś?
moja tez ostatnio w Ikei kazała sie nosić, oczy jej chodziły jak szalone, zwłaszcza w dziale dzieciecym
Ewula my mielismy chrzciny w domu i było tylko wino do obiadu, jakos alko mi nie pasuje do takiej imprezy a co do gosci w domu to wydaje mi sie nie pojete zeby sie wpychac do kogos bez zaproszenia(zwłaszcza przy małym dziecku ktore po takiej imprezce tez jest zmeczone), po to sie robi w lokalu zeby w domu gosci nie miec
moze po prostu jak beda chciali to powiedz ze dziecko zmeczone i musi isc spac

Ruda daj linka do nosidła
Casa mleka w płynie kupuje sie w aptece, ja mam bebilon kupiony w razie W, Hipp Combiotic jest dostepny i w płynie i w proszku ale ten w płynie dostepny tylko w @ (interesowałam sie tym bo u mnie w szpitalu był taki)

Mojakaren nie mam takiego lekarza

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Laski z tego wszystkiego zapomniałam o bioderkach dziś
wielki powrót kalafiora

moje dziecie spi ciekawe jakie dzis beda pobudki.....
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:20   #1313
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Sprzedałam moje indio będzie na opony..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:38   #1314
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziekuje Ahnessy

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:48   #1315
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Moja śpi, ale pół godzin się rzucała jeszcze w łóżku. Ciekawe jaka noc będzie... Zauważam, że rzeczywiście gorzej śpi ostatnio, jakoś plycej.

Ahnessy, nie wiem czy to dokładnie ta aukcja, bo tz kupował, ale takie samo nosidło: http://www.aliexpress.com/item/2015-...7-a75008db9012

Muszę iść chyba z małą do dermatologa, ma takie szorstkie placki w paru miejscach, trochę jakby krostki, czasem więcej czasem mniej. W sumie niedużo tego, ale smaruję ciągle a to nie znika do końca
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:14   #1316
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda dzieki, fajne to nosidło moze uda mi sie namówić TZta choc bedzie ciezko bo mamy Manduce od znajomych

Casa nie ma za co, oby cos wam podeszło skoro potrzebujesz dawac MM, no i gratki za wyniki
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:14   #1317
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casa super Z mm nie pomogę.

U nas na chrzcinach było tylko wino.

Pola zaczęła czaic doidy. Jeszcze jest to nieporadne i więcej ma na sobie niż wypije, ale zaczęła łapać o co chodzi. Ależ jestem dumna A jaki tatuś był dumny z córeczki
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:23   #1318
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy, i próbowałaś wsadzić Karinkę w mandukę?

Czarnulax, super! A dawałaś wodę?
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:38   #1319
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy,a co z tą Manducą nie tak?

Ruda,daj linka

Czarnula, brawa dla Poli!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:10   #1320
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cassa to została wam jeszcze Humana i Enfamil. Mleko w płynie z Bebiko tylko w dużych aptekach znajdziesz. Ja bym próbowała podać herbatki te z Hipp skoro każde mm odrzuca.

Dotka ty masz trochę tych książek z blw, którą najbardziej polecasz?

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

U nas na chrzcinach nie było alkoholu jakoś mi to nie pasuje na chrzciny.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Kogiel no wlasnie przerazona jestem.... W czwartek z pediatra bede rozmawiala 😡

Wyslane z Lumia920.
Albo zacznij od mlecznych kleików, kaszek i znowu spróbuj samo mm podać. No chyba, że czekasz z rozszerzaniem diety to może być kiepsko.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Ja to szczerze się nie dziwię dzieciom że im nie smakuje przecież to śmierdzi na odległość, słodkie też nie bardzo :P Moja pije ale ciągle jej zmieniam bo znowu ma jakąś dziwną wysypkę nie wiem z czego.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.