Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 22:27   #1321
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Koktajlowa ja mam tylko dwie ksiazki i uwazam ze jak ktos chce blw to obie trzeba miec. Mam BLW - Bobas Lubi Wybor - Murkett i ta druga - to jest o podstawach fajnie wyjasnione co jak dlaczego, jak podawac, dlaczego blw a dlaczego nie, czego nie robic. Warto przeczytac bo wlasnie dzieki niej wiem ze jak mlody nieloniecznie zje to co mu dam to zadna tragedia tylko do roku nasze blw ma byc testowaniem.
No a druga to alaantkowe blw - tam masz przepisy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:29   #1322
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Koktajlowa, dziekuje 😊 chcialam czekac i z blw wejsc no ale chyba bedziemy zmuszeni do kaszek i innych dziwnych tworow 😒 cyc i tak bedzie do sierpnia ale potrzebuje czas od czasu wyjsc na dluzej, a pijawka jak widac nie chce tego...

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:39   #1323
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casaa moze to jednorazowy foch ns mm?

Ewula u nas na chrzcinach bylo wino.
Moim zdaniem skoro nie bedziecie zapraszać to nikt nie powinien sie Wam na głowę zwalac :/

Ruda pokaz nosidelko
I to sa jakies rozmiary czy uniwersalne wzielas?

Czarna dla Poli do nas tez idzie doidy będziemy próbować bo jak widać trening czyni mistrza



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:49   #1324
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Cale szczescie jeszcze jeden zjazd mam... Nie chce sciagac bo znowu rozbuja mi sie laktacja, cycki jak arbuzy.... Ehhhh. Tego gotowego w plynie nie probowalam, w jakich sklepach jest to do kupienia?

Wyslane z Lumia920.
Potwierdzam co dziewczyny mówiły, mm w płynie w aptekach (i w necie). Możesz podzwonic zamiast jeździć po wszystkich aptekach jak masz ich sporo, kiedyś musieliśmy jechać na drugi koniec miasta zeby odebrac, nigdzie indziej nie mieli a potrzebowalismy na już. Cały dzień by nam zeszło 😡

My wcześniej dawalismy Babilon w płynie i nie smierdzialo, zmieniliśmy na nan w płynie i też pachnialo mlekiem, a teraz ma nan w proszku i jest slodkie i daje ... mlekiem 😸

Wysypka u nas pojawila sie dwa razy ale była od pieluch, objęła całe ciało dlatego najpierw nie byłam pewna czy to pieluchy, myslalam ze bedzie tylko w miejscu styku z cialem.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 22:56   #1325
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Foch na mm jest od soboty wiec chyba nie jednorazowy.

Sheenka, podzwonie, dzieki 😊

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 06:14   #1326
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Koktajlowa ja mam tylko dwie ksiazki i uwazam ze jak ktos chce blw to obie trzeba miec. Mam BLW - Bobas Lubi Wybor - Murkett i ta druga - to jest o podstawach fajnie wyjasnione co jak dlaczego, jak podawac, dlaczego blw a dlaczego nie, czego nie robic. Warto przeczytac bo wlasnie dzieki niej wiem ze jak mlody nieloniecznie zje to co mu dam to zadna tragedia tylko do roku nasze blw ma byc testowaniem.
No a druga to alaantkowe blw - tam masz przepisy.
To chyba kupie dwie w takim razie A jak gotujesz obiady dla siebie to też z jakiś książek? Możesz coś polecić?





Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Koktajlowa, dziekuje 😊 chcialam czekac i z blw wejsc no ale chyba bedziemy zmuszeni do kaszek i innych dziwnych tworow 😒 cyc i tak bedzie do sierpnia ale potrzebuje czas od czasu wyjsc na dluzej, a pijawka jak widac nie chce tego...

Wyslane z Lumia920.
No bywa i tak... może pediatra jeszcze coś doradzi.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 07:18   #1327
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casaa nie martw się, może teraz spróbuj już jakiś słoiczek albo kaszkę a z blw i tak potem wejdziesz. Tylko patrząc na to jak Kornelka ciumka te sloiczka to dużo się tym dziecko nie naje na początku :-(
A mm próbujesz na głodnego dawać? Może Franek jak najedzony to mu nie podchodzi...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 07:21   #1328
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, link do nosidła wrzucalam wyżej, a tu foto samego nosidła w domu. Zdjęcia na mnie ewentualnie wieczorem jak TŻ wróci na fb.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465885294213.jpg (35,0 KB, 24 załadowań)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 07:55   #1329
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziewczyny a jakas książka ogólnie o rozszerzeniu diety? Albo mądra strona internetowa? Bo jak czytam jaki oleje lepsze, na jakim mleku robic kaszki, co i w jakiek kolejności wprowadzać to głowa pęka

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:14   #1330
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzień dobry
Mój kochany synek nauczył się rano przekrecac z brzucha na plecy i tym samym zaliczył pierwszy upadek z łóżka nie sądziłam że przekręci się przez całe łóżko i zleci. No to się przeliczylam Ale spadł na kołdrę która pociągnął za sobą więc więcej huku i strachu niż tego wszystkiego
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:18   #1331
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dobrze ze nic mu sie nie stalo
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 08:23   #1332
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
Ewusia i jak po Ikei? wybraliście coś?
moja tez ostatnio w Ikei kazała sie nosić, oczy jej chodziły jak szalone, zwłaszcza w dziale dzieciecym
Ewula my mielismy chrzciny w domu i było tylko wino do obiadu, jakos alko mi nie pasuje do takiej imprezy a co do gosci w domu to wydaje mi sie nie pojete zeby sie wpychac do kogos bez zaproszenia(zwłaszcza przy małym dziecku ktore po takiej imprezce tez jest zmeczone), po to sie robi w lokalu zeby w domu gosci nie miec
moze po prostu jak beda chciali to powiedz ze dziecko zmeczone i musi isc spac

Ruda daj linka do nosidła
Casa mleka w płynie kupuje sie w aptece, ja mam bebilon kupiony w razie W, Hipp Combiotic jest dostepny i w płynie i w proszku ale ten w płynie dostepny tylko w @ (interesowałam sie tym bo u mnie w szpitalu był taki)

Mojakaren nie mam takiego lekarza


wielki powrót kalafiora

moje dziecie spi ciekawe jakie dzis beda pobudki.....
Byliśmy głównie oglądać szafy Pax bo może wezmiemy do sypialni myśleliśmy też o łóżku ale nic ciekawego nam się w oczy nie rzuciło

Jak byliśmy na dziecięcym to Konradek już tylko o jedzeniu myślał więc leciałam go karmić





Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Casa super Z mm nie pomogę.

U nas na chrzcinach było tylko wino.

Pola zaczęła czaic doidy. Jeszcze jest to nieporadne i więcej ma na sobie niż wypije, ale zaczęła łapać o co chodzi. Ależ jestem dumna A jaki tatuś był dumny z córeczki





Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mój kochany synek nauczył się rano przekrecac z brzucha na plecy i tym samym zaliczył pierwszy upadek z łóżka nie sądziłam że przekręci się przez całe łóżko i zleci. No to się przeliczylam Ale spadł na kołdrę która pociągnął za sobą więc więcej huku i strachu niż tego wszystkiego
Ale masz akrobate


Konradek dziś znów od 5.30 buszowal dobrze że chociaż poszedł wcześniej spać wczoraj bo zaraz po 20.30 już padł
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:27   #1333
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakas książka ogólnie o rozszerzeniu diety? Albo mądra strona internetowa? Bo jak czytam jaki oleje lepsze, na jakim mleku robic kaszki, co i w jakiek kolejności wprowadzać to głowa pęka
podpinam się

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ahnessy, i próbowałaś wsadzić Karinkę w mandukę?
nie próbowałam bo jeszcze nie siedzi
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ahnessy,a co z tą Manducą nie tak?
wygląd
mi sie zawsze marzyło takie sliczne nosidło jakaś tula albo LL no ale nie stac mnie

moja dziecko pospało 10h bez pobudki
moze jednak w tamtym tygodniu te problemy były zwiazane z tym skokiem, w sumie ona jest przenoszona wiec moze miec wczesniej


Dotka a u was sie fajnie złożyło, na koniec skoku Wituś usiadł, tak myslałam o was jak wczoraj jeszcze o tym czytałam

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Mgda dobrze ze nic sie Bartusiowi nie stało ahh te dzieci trzeba miec juz oczy dookoła głowy ehhh

a właśnie jesli chodzi o te kaszki o których mówicie to jakie podajecie?
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:30   #1334
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda uf to Ci sie mobilny Bartek teraz zrobi

Ahnessy wow 10 godz bez pobudki? Ale czaaad



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:33   #1335
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda dobrze ze mu się nic nie stało.

Ahnessy, Kornela też nie siedzi ale na 10 min ją włożyłam, żeby zobaczyć jak to działa. Wygląda na to, że ciałko całkiem sensownie jest ułożone, plecki zaokrąglone, pupka niżej niż kolanka. Także na moje dyletanckie oko nieźle.

Co do rozszerzania diety ja polecam blog Małgorzata Jackowska, może nie jest mega szczegółowy, ale sensownie babka pisze.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:38   #1336
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dotka, link do nosidła wrzucalam wyżej, a tu foto samego nosidła w domu. Zdjęcia na mnie ewentualnie wieczorem jak TŻ wróci na fb.
O, super, tez o nim myslalam, bardzo adne.
Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakas książka ogólnie o rozszerzeniu diety? Albo mądra strona internetowa? Bo jak czytam jaki oleje lepsze, na jakim mleku robic kaszki, co i w jakiek kolejności wprowadzać to głowa pęka
http://malgorzatajackowska.com/
Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
To chyba kupie dwie w takim razie A jak gotujesz obiady dla siebie to też z jakiś książek? Możesz coś polecić?
Nie gotowalam jeszcze obiadów. Dopiero wczoraj pierwszy raz zrobilam cos z tej ksiazki i byly to placki z kaszy manny.
Ja nie gotuję na razie typowo pod BLW, bo czekałam aż Witek usiądzie żeby w krzeselku siedzial. Tak to mu dajemy cos tam z naszego talerza, ale to jest dla probowania smakow, bo to ilosci typu 1-2 truskawki, kawalek jablka, 2 rozyczki brokula.
W sumie te placki to byla pierwsza rzecz,ktorej zjadl tak wiecej.
Na razie i tak czekam zeby usiadl stabilnie, a nie gibal sie tak na boki
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Mój kochany synek nauczył się rano przekrecac z brzucha na plecy i tym samym zaliczył pierwszy upadek z łóżka nie sądziłam że przekręci się przez całe łóżko i zleci. No to się przeliczylam Ale spadł na kołdrę która pociągnął za sobą więc więcej huku i strachu niż tego wszystkiego
O matulu
Ale niemniej jednak gratuluję
Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
Dotka a u was sie fajnie złożyło, na koniec skoku Wituś usiadł, tak myslałam o was jak wczoraj jeszcze o tym czytałam
Hah, no ja myslalam wlasnie, ze rano Wam pisalam, ze dam znac jak jest po skoku, a tu takie wiesci
No i spał wczoraj zacnie!

Co do nosidla to Tula ok 400zl to jeszcze bym przebolala, bo sprzedam Indio i bedzie. Ale LL 600 A sa piekne...

Aleeee nie wiem czy u Pathi nie zamówię - 250zł, ale mozna wybrac swoj material, wtedy 270 a sa taaakie cudne do wyboru!
I na wymiar robisz. Moze sprzedajcie Manducę (bo nie wiem czy to Wasza, czy pozyczona?) i kup Pathi?

U mnie ciekawy poranek...
JEDNOCZEŚNIE - pies glodny, Witek glodny, pies chce na pole, Witek wymaga przewinięcia... Na dodatek ugotowalam psu zarcie, to gorace, braklo mi mleka koziego do rozcienczenia i ochlodzenia, bozeee

Potem karmię Witka, a mloda mi obgryza przescieradlo I dziad jeden nic sie nie boi!

Juz wiem jak wyglada dwojka dzieci w domu
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:40   #1337
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
podpinam się


nie próbowałam bo jeszcze nie siedzi

wygląd
mi sie zawsze marzyło takie sliczne nosidło jakaś tula albo LL no ale nie stac mnie

moja dziecko pospało 10h bez pobudki
moze jednak w tamtym tygodniu te problemy były zwiazane z tym skokiem, w sumie ona jest przenoszona wiec moze miec wczesniej


Dotka a u was sie fajnie złożyło, na koniec skoku Wituś usiadł, tak myslałam o was jak wczoraj jeszcze o tym czytałam

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Mgda dobrze ze nic sie Bartusiowi nie stało ahh te dzieci trzeba miec juz oczy dookoła głowy ehhh

a właśnie jesli chodzi o te kaszki o których mówicie to jakie podajecie?
Ale Ci pospala

U nas już praktycznie się nie zdarza dłuższy czas bez pobudki





Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Magda dobrze ze mu się nic nie stało.

Ahnessy, Kornela też nie siedzi ale na 10 min ją włożyłam, żeby zobaczyć jak to działa. Wygląda na to, że ciałko całkiem sensownie jest ułożone, plecki zaokrąglone, pupka niżej niż kolanka. Także na moje dyletanckie oko nieźle.

Co do rozszerzania diety ja polecam blog Małgorzata Jackowska, może nie jest mega szczegółowy, ale sensownie babka pisze.
Ja na warsztatach mierzylismy na chwilę nosidlo Tula i podobało mi się ale chyba bym wolała cos tańszego na początek
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:49   #1338
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka to macie tam wesolo
Te panthi rzeczywiście sa fajne! A z nosidlami to jest tak jak z ciuszkami ze trzeba wymieniać? Nie ma czegos takiego jak rozmiar uniwersalny?
Bo to tez droga zabawa wyjdzie jak co dwa trzy miesiące nowe nosidlo



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:00   #1339
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ua00, a na jakim mleku robilas ?
Na krowim ale zrobiłam je dla Leny, nie dla młodej. Z bananem jak zrobiłam to jeść nie chciała, to tż zjadł bez banana o wiele lepsze. (no tak, ale dosładzane cukrem)


Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
To chyba kupie dwie w takim razie A jak gotujesz obiady dla siebie to też z jakiś książek? Możesz coś polecić?
makaron z sosem serowo-szpinakowym pyyyyyyyyyyyyyyyyyycha! (z ala'antkowego blw)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Juz wiem jak wyglada dwojka dzieci w domu
Z psem jest gorzej niż z dzieckiem, o wiele gorzej.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017

Edytowane przez uaoo
Czas edycji: 2016-06-14 o 09:01
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 09:01   #1340
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

To nosidło co ja kupiłam to ok 25 $ kosztuje więc wychodzi jakieś 100 zł, także nie jest źle. A wykonanie bardzo porządne.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:14   #1341
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda uważaj na Bartusia. Dobrze ze ta pościel była...
Ruda wyślij na fb to nosidlo. Ja i tak poluje na LL.
Dotka niezły poranek

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

my dopiero wyszliśmy z sypialni. W nocy tylko jedna pobudka i szybko po 15 minutach zasypia...uff szkoda ze ja się godzinę krecilam
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:15   #1342
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda dobrze, ze nic sie nie stalo.
Dotka, ale poranek.
Co donosidla, to tula jest taka sliczna, nooo aleee u nas chyba stanie na szytym

Dzisiaj wtorek, a ja dopiero doszlam do siebie po weselu
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:22   #1343
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry 😊

Ruda, tak, na glodnego probowalam.... W niedziele 5h bez jedzenia 😒 zawzial sie i koniec.

Magda, niestety pierwszy ale nie ostatni upadek w jego zyciu 😊 wazne, ze nic sobie nie zrobil 😊

Dotka, niezly armagedon Ci dzieci zrobily

Ekhm, Franca jeszcze spi 😉 to tak zeby chociaz jedna osoba zazdroscila :P

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:28   #1344
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ua00, zamiast cukrem to zawsze mozesz doslodzic miodem (dla starszej) albo daktylami/syropem daktylowym, syropem klonowym, morelami

Pocieszasz mnie, ze z psem gorzej, bo jak tak wyglada dwoje dzieci to ja podziekuje

Karen,są regulowane nosidła.

Malwi,a u kogo bedziesz szyć?

Dzieciaki spia, czas na kawę..

Nie muszę chyba wspominać, że od czwartku do soboty zostaję sama?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:31   #1345
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka jeszcze dokladnie sie nie rozgladalam, ale w Kielcach jest doradczyni, ktora szyje, wiec jak nie znajde, to sie do niej odezwe. Tez gdzies widzialam za 150 zl szyte nosidla, musialabym pogrzebac na fejsie
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:31   #1346
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casaa, zazdroooo....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:41   #1347
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Casaa, zazdroooo....




---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Koniec sspania, wstajemy

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:47   #1348
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Casaa, zazdroszczę... moja już od 7 baluje i teraz udało mi się ją uśpić w końcu, bo wszystko było na nie już. Mata nie, cycek nie, chusta nie, na rękach nie. No nie mogą zamknąć oczu i spać te dzieci jak są zmęczone, tylko takie cudowanie?

Ewusia_marchew, trochę zazdroszczę urządzania mieszkania 😊 trochę też współczuję 😉

Dotka, to masz wesoło nie widzialam zdjęcia pieska, może jeszcze się załapię 😊 a jak sunia w nocy? Często ją wyprowadzacie?

Magda, gratki dla Bartka 😊 Jagoda się czasami obróci, ale nie wiem czy nie przypadkiem jej wychodzi

Mnie jakoś (na szczęście!) zupełnie nie kręcą nosidła

Dziewczyny, ma ktoraś flexi bath? Bo myślę kupić na wyjazdy. I się za jakąś spacerówką rozglądam, co nie zajmie całego bagażnika. Tylko mało takich rozkladanych na płasko ech.
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:50   #1349
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czy któraś mama była ze swoim synkiem na kontrolnym usg jaderek?
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 09:59   #1350
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

MallaMi miałam iść w poniedziałek
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.