Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 08:52   #1411
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Dotka chyba mnie źle zrozumiałaś bo pytałam o to czy korzystasz z jakiś książek jak gotujesz dla siebie i tż? Chyba, że ja czegoś nie rozumiem ;p

Czy tylko ja mam dzisiaj taki beznadziejny dzień?
Aaa no to źle zrozumialam Bo myslalam ze pytasz o gotowanie pod kątem BLW
Nie, nie korzystam z żadnych książek. Przepisy albo juz znam na pamiec, albo szukam w necie, albo wymyslam sama. No i korzystam czasem z tych Thermo.mixowych,ale i tak je modyfikuję po swojemu najczęściej.

Spoko, ja dzisiaj mam tragiczny dzień.

Mam ochotę wyslać TZta w kosmos. Póki co jutro jedzie w Bieszczady, dobre i to. Może jakiś nieźdzwiedź go zeżre
Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
czytałam o tej Manduce i zdjecia ogladałam i chyba nie bede kombinować, ja i tak dużo nie noszę zreszta mam jeszcze chuste a jest tyle fajnych wiazan dla siedzacych dzieci
Eee no wlasnie mialam Ci pisac, ze Manduca spoko jest! Sama chcialam kupic ostatnio, ale na forum się laska nie odzywa Wiec chyba nic z tego, dlatego patrzę na te szyte od Pathi.
Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość

Materac do łóżeczka - czytam i czytam i już sama nie wiem niby piszą, że lateksowy najlepszy ? No ale cenowo najdroższy. O tym z gryką czytałam, że się robaki mogą "zadomowić", piankowy, że się odkształca rany... Doradźcie coś proszę
Lateksowy z IKEI ew. lateks Hevea.


Dzieci śpią, czas na kawę..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:55   #1412
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

mój też 3 miesiące ładnie spał i się popsuło na 1.5 tygodnia

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:57   #1413
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynkaa my mamy lateks-pianka

Koktajlowa zdrówka dla małej
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:20   #1414
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Koktojlowa podoba mi sie danchair (tansza wersja) i childhome lambda 2 (550zł) i ten wygrywa bo ma tackę a na niej taka plastikowa nakładkę zeby łatwe to było do mycia mam nadzieje ze TZ przełknie ten wydatek


Dziewczyny współczuje słabych nocek, ja to przechodziłam w tamtym tygodniu a dziś jak u Kasi pobudka o 4 i 6.30 ale udało sie jeszcze dziada namówić na godzinkę snu

Ruda rzeczywiscie wszystkie objawy pasuja do tego skoku, wiekszosc naszych dzieci teraz to przechodzi - jesli chodzi o ubieranie to niestety moja tego nienawidzi od jakiś 3 msc, wyje jak szalona jak jej rekawy ubieram - masakra

ja juz zaliczyłam pobranie krwi bo dzis wizyta u endo, trzymajcie kciuki bo jade z młodą tramwajem, całą trasę bo autem po południu na drugi koniec miasta to by trwało 2 razy dłuzej
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:23   #1415
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ahnessy powodzenia!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:45   #1416
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
Koktojlowa podoba mi sie danchair (tansza wersja) i childhome lambda 2 (550zł) i ten wygrywa bo ma tackę a na niej taka plastikowa nakładkę zeby łatwe to było do mycia mam nadzieje ze TZ przełknie ten wydatek


Dziewczyny współczuje słabych nocek, ja to przechodziłam w tamtym tygodniu a dziś jak u Kasi pobudka o 4 i 6.30 ale udało sie jeszcze dziada namówić na godzinkę snu

Ruda rzeczywiscie wszystkie objawy pasuja do tego skoku, wiekszosc naszych dzieci teraz to przechodzi - jesli chodzi o ubieranie to niestety moja tego nienawidzi od jakiś 3 msc, wyje jak szalona jak jej rekawy ubieram - masakra

ja juz zaliczyłam pobranie krwi bo dzis wizyta u endo, trzymajcie kciuki bo jade z młodą tramwajem, całą trasę bo autem po południu na drugi koniec miasta to by trwało 2 razy dłuzej
powodzenia^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 09:57   #1417
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja na niego nie mogę narzekać odkąd śpi z nami. Żadnych dodatkowych pobudek, płaczu. Gadanie to może raz się zdarzyło
No ja też do ok 4,5 mca nie narzekałam także ten tego, może wszystko przed Tobą? Ale oby Cię ominęło

Najlepsze w tym wszystkim jest ze z jednej strony szlag mnie trafia że ona nie śpi a z drugiej śmiać mi się chce jak tak gada i świruje....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 10:22   #1418
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Oo, jak tak czytam o objawach u Was, to Jagoda tak samo ma... jak kiedyś koło 21 szła spać, to o 3 była pierwsza pobudka, a teraz to z 2 razy się budzi zanim ja się położę koło północy, a potem max o 2 już. No i ubieranie to masakra, jakiś mega wrzask jak się coś przez głowę ubiera albo rękawy. Już myślałam, że ja coś źle robię i ją ciągne gdzieś albo coś, ale jak tż ubiera, to tak samo.

Koktajlowa, biedna malutka 😟

Ahnessy, kciuki za podróż daj znać jak poszło. Bierzesz wózek czy w chustę Karinkę pakujesz?
Lambde2 ja też mam na liście krzesełek 😎

My już po spacerze, wsadziłam Młodą w chustę i po bułki się przeszłam. Zasnęła, to jeszcze z nią połaziłam, bo nie wiem czy nam się uda jeszcze wyjść dziś, bo teściowa nadlatuje 😜 i trzeba się ogarnąć i ciasto jakieś upiec. Chodzi za mną sernik z truskawkami z kwestii smaku😊

Ej, w ogóle wczoraj z 200 m niosłam Jagodę w foteliku, bo po drodze po truskawki wstąpiłam i mam takie zakwasy w rękach dziś, że masakra!
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:26   #1419
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mięta ja Szymka pół mszy trzymałam na rękach bo spał i do dziś mnie mięsień boli.

ahnessy powodzenia w drodze tramwajem
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:45   #1420
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry 😊

Wspolczuje tak ciezkich nocek

Ahnessy powodzenia 😊

To ja nie napisze jaka u nas noc i o ktorej wstalismy :P po pierwsze zeby nie zapeszyc, po drugie zeby niektoych z Was nie trafilo 😉 powiem tyle, mielismy jechac dzis na egzamin 0 ale zaspalismy jedziemy jutro przed szczepieniem 😉

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:58   #1421
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

My już po szczepieniu. Pola dała koncert.
A z ciekawostek naszej mądrej pediatry. Pyta czy siada? "Nie?? Ale jak to? Ile ona ma? 5 miesięcy??? Ojjj 5 miesięczne dziecko to już POWINNO siadać!". Mam ją wspomóc i ją sadzać.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

kinga super, że chrzciny udane
koktajlowa biedna mała

A no i dziąsełka u nas lekko zgrubione, ale zębów to mamy się spodziewać raczej w okolicach 7 miesiąca.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 11:02   #1422
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Dzien dobry 😊

Wspolczuje tak ciezkich nocek

Ahnessy powodzenia 😊

To ja nie napisze jaka u nas noc i o ktorej wstalismy po pierwsze zeby nie zapeszyc, po drugie zeby niektoych z Was nie trafilo 😉 powiem tyle, mielismy jechac dzis na egzamin 0 ale zaspalismy jedziemy jutro przed szczepieniem 😉

Wyslane z Lumia920.
spiochy:p tylko do której toczyliscie bój żeby zasnąć:P my się na spacer zbieramy tzn mam jeszcze mokry łeb;D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:04   #1423
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarnula, coooo? 😲 przydałoby się to nawet gdzieś zgłosić... chyba że teściowa ma wtyki u Waszego pediatry? 😜

Casaa, to nieźle pospaliście 😊 tylko baty, że zaspałaś na egzamin 😉
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:04   #1424
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
I jeszcze niechęć do ubierania, przebierania się, niechęć do przewijania, lęk - albo na widok innych osob, czasem wywołany innymi zjawiskami.... Też właśnie przed wczoraj to czytałam i mi się zgadza z tym skokiem.
Kuuuuuuuuźwa, mam nadzieję że to minie.....
No z ubieraniem i kremowaniem buzi jest masakra. ..
Najgorsze że strasznie zawodzi przed zaśnięciem. Jęczy. .. wyląduje w wariatkowie. .. jeszcze dziś to szczepienie. ...

Czarnulax to ci dr pojechała z fantazją. .. masakra. I ludzie słuchają takich lekarzy. . Powinno się takie rzeczy zgłaszać do księgi zażaleń z prośbą o doksztalcenie lekarzy w placówce. ..

Współczuję nocki u nas też Meksyk ... Wstał o 5:10... Zasnął przed 8 na pół godziny. . Aż się popłakałam z nie mocy. .. piach w oczach. .. ostatnio mam gorsze dni i cholera pokryło się to z tym skokiem. ..
zasypia a za chwile cieszy się do sufitu. .. Dziecko mi zgłupiało do reszty. ..
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:10   #1425
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja się zastanawiam za co lekarze dostają dyplom.
Przypuszczam, że w tym momencie nie jeden rodzic się zestresuje, że mu 5 miesięczniak nie siedzi i chyba coś jest z nim nie tak.

mieta moja teściowa jest 400km dalej, ale u siebie mają równie mądrego pediatre. NAJLEPSZEGO. No bo X tam chodzi
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:22   #1426
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia no prawie do polnocy zeszlo nam zasypianie i pobudka na jedzenie o 2 ale.... Ja lubie dlugo spac

Mieta, jutro tez mam mozliwosc pojscia na egzam wiec nic straconego tylko z dzidkiem sie w kolejke wepchne :P

Czarna ja to sie dziwie, ze Pola jeszcze nie chodzi.... Powinnas podtrzymywac pod pachy i chodzic :P a za co lejarze dostaja dyplom? Ze ekstra platne korepetycje u wykladowcow.....

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 11:40   #1427
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Ej, w ogóle wczoraj z 200 m niosłam Jagodę w foteliku, bo po drodze po truskawki wstąpiłam i mam takie zakwasy w rękach dziś, że masakra!
Dlatego ja juz od dluzszego czasu Witka w foteliku nie noszę Tylko kółkowa, albo juz nawet na rece wole go wziac. Sam fotelik w chu ciezki.

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
A z ciekawostek naszej mądrej pediatry. Pyta czy siada? "Nie?? Ale jak to? Ile ona ma? 5 miesięcy??? Ojjj 5 miesięczne dziecko to już POWINNO siadać!". Mam ją wspomóc i ją sadzać.
Aż dziwne, że nie chodzić
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:12   #1428
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula powodzenia na szczepieniu, my juz po
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:12   #1429
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna no to ma fantazje ta wasze dr

Casa dobrze sie chociaz spalo?

Z tym skokiem, to tez u nas sa jaja. Ubierac sie nie chce, rozebrac tym bardziej. Cyrki z zasypianiem oszaleje.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 12:17   #1430
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Casa dobrze sie chociaz spalo?

.

Mhmmmmm 😊
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:44   #1431
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czy wasze dzieci mają wytarte włoski gdzieś? Pola ma z tylu na główce wytarte w jednym miejscu lekko i lekarka stwierdziła że na pewno się poci i trzeba wit D zwiększyć. Nie zleciła badania poziomu. Czy wy badaliscie przed zwiększeniem? (Dotka chyba wy braliscie jakiś czas większą dawkę?)
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:50   #1432
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna moj ma wytarte bo to normalne, ze sie wycieraja wlosy trze glowa o rozne powierzchnie. Co do wit D to sie nie wypowiem bo nic w tym temacie nie wiem.

Do Dotki tez mam pytanie ale o maslo orzechowe, jak to sie robi?

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:58   #1433
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarnula moja dok jak jej powiedziałam że młody przewraca się z pleców na boki ale z brzucha jeszcze nie czy coś z tym robic to powiedziała że jeszcze ma czas, żeby nic nie przyspieszać, sam do tego dojdzie. Była zdziwiona że już ciągnie glowke do siadu (posadzila go w tym badaniu trakcji?) i powiedziala ze jest bardzo rozwinięty jak na swój wiek.

Ma z tylu wytarte włoski ale nic nie mówiła. My zmieniliśmy wit D jakiś mc temu bo ponoć te twistoff słabo się wchłaniają i robiliśmy poziom (wyszło 31 więc dolna granica, płaciłem 50zl bo nie są refundowane). Przepisala devikap i kazała młodego nasloneczniac ok 20 min. Nie wdawalam się w dyskusje ale jak posmaruje blokerem to chyba wit D się nie wytwarza?. Wiecie coś w tym temacie?


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:59   #1434
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

My nie badalismy tylko wkasnie na oko nam zalecila. Ale mam skierowanie i musze podjechac.

Casaa po prostu orzeszki ziemne miele na gladko
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:00   #1435
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Masło orzechowe robi się tak że wkłada orzechy i miksuje i gotowe :p

Mój ma wytarty nad czołem kawałek a z tyłu nadal czarno. Ale koleżanki córka miała taki pasek z tyłu głowy wytarty
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:01   #1436
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, no ja nigdy nie noszę, bo też wolę ją wyciągać, nie wiem co mnie podkusiło żeby targać teraz fotelik.
Ja kółek za nic nie potrafię dobrze zawiązać, ale w przyszłym tygodniu mam doradcę 😎

Czarnula, moja na wytarte 😊 ja myślałam że to normalne u leżących dzieci. Wszystkie, które znam, to miały wytarte 😉 może zróbcie oznaczenie poziomu d3 dla spokoju?

U mnie mieszkania w miarę ogarnięte, ciasto w piekarniku, a dziecko walczy na macie. Można sobie kawkę strzelić 😎
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:05   #1437
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Zjadlabym ciasto
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:09   #1438
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka ja też..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:11   #1439
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzien dobry
jestem jestem ale zabralam sie na serio za garderobe i mam roboty po pachy uff

Moc sily i wsparcia dla tych w gorszych nastrojach u mnie nie lepiej...

Po ciazy wyrzucialam ubrania ciazowe znoszone... a teraz znalazlam jeszcze kilka (naście ) praktycznie nowek a to kurteczka a to sukieneczka...
kurczę. .. ide na olxa (razem to wystawic czy w paczce?)

Dzień dobry jestem Russ i jestem szmatoholiczka

I pewnie jak to sprzedam kupie sobie nowe szmaty albo torbę
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:15   #1440
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mnie się właśnie wydawało że to normalne. Większość dzieci które widziałam na tym etapie miały z tylu najczęściej wytarte. Zapytała czy się nadmiernie poci, ale moja odpowiedź nie w ogóle zignorowała. Dodając że szybciej nam usiądzie dzięki temu też i trzeba podać... Stąd właśnie pytam. Ale może w takim razie najpierw jej zbadam poziom. A normy są jak dla dorosłych?
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.