Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 13:18   #1441
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka, Magda dziekuje myslalam, ze cos jeszcze sie dodaje

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------



Moj szkodnik ma paski i kolko wytarte :P nie wiem jak bo najwiecej na brzuchu lezy no ale jakos musialo sie wytrzec

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:32   #1442
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna mój ma wytarty placek z tyłu, zawsze wydawało mi się to normalne, przecież dużo leży na plecach, kreci głową we wszystkie strony to się wycierają.

Widziałam dziś znajomą, ma synka starszego o 4 dni od mojego i jaki on duży jest. Mój to taki malutki przy nim był, no ale waży 9,6kg.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:40   #1443
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Mnie się właśnie wydawało że to normalne. Większość dzieci które widziałam na tym etapie miały z tylu najczęściej wytarte. Zapytała czy się nadmiernie poci, ale moja odpowiedź nie w ogóle zignorowała. Dodając że szybciej nam usiądzie dzięki temu też i trzeba podać... Stąd właśnie pytam. Ale może w takim razie najpierw jej zbadam poziom. A normy są jak dla dorosłych?
W naszym wyniku są dla wszystkich. Niedobor poniżej 10 ng/ml, niewystarczający od 10 do 30, poziom wystarczający 30-100, pow. 100 toksyczny.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:55   #1444
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna z tylu ma wytarty placek. W zyciu bym nie powiedziala, zw to od niedoboru wit. D

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Kinga pol roku dziecko i 10 kg!!!! Zwariowali? Czym oni go karmia?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:10   #1445
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Czarnula, coooo? 😲 przydałoby się to nawet gdzieś zgłosić... chyba że teściowa ma wtyki u Waszego pediatry? 😜

Casaa, to nieźle pospaliście 😊 tylko baty, że zaspałaś na egzamin 😉
haha
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
My już po szczepieniu. Pola dała koncert.
A z ciekawostek naszej mądrej pediatry. Pyta czy siada? "Nie?? Ale jak to? Ile ona ma? 5 miesięcy??? Ojjj 5 miesięczne dziecko to już POWINNO siadać!". Mam ją wspomóc i ją sadzać.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

kinga super, że chrzciny udane
koktajlowa biedna mała

A no i dziąsełka u nas lekko zgrubione, ale zębów to mamy się spodziewać raczej w okolicach 7 miesiąca.
cóż za mądrości...
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci mają wytarte włoski gdzieś? Pola ma z tylu na główce wytarte w jednym miejscu lekko i lekarka stwierdziła że na pewno się poci i trzeba wit D zwiększyć. Nie zleciła badania poziomu. Czy wy badaliscie przed zwiększeniem? (Dotka chyba wy braliscie jakiś czas większą dawkę?)
mój ma wytarte i dobrze mu z tym
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Zjadlabym ciasto
dieta dieta dieta^^

Casaa ja się oduczyłam długo spać ale może to i lepiej:p
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:13   #1446
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziewczyny, jak coś zostanie po gościach, to zapraszam na sernik 😎 ja już wieki ciasta nie piekłam i aż się dziś rzuciłam łyżkę z masy serowej oblizywać 😕

Russ, ja to kupiłam 2 ciuchy ciążowe - dżinsy i koszulę a tak to w normalnych przechodziłam, głównie w sukienkach nawet kurtkę normalną miałam i do końca się w niej zapinałam, tylko mi na plecach podjeżdżała 😜
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:16   #1447
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja też w ciąży upieralam się że nic ciążowego nie kupię. W 8 msc kupiłam leginsy i dostałam koszulki od koleżanki i już wiedziałam że powinnam wcześniej zainwestować. Mega wygoda!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 14:17   #1448
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kasia, w dupie mam dietę. Zjadlabym i juz.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:29   #1449
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda mieta ja poplynelam z ciuchami bo
raz : mam problem
dwa: cala moja szafa jest weselna taka i te materialy sie nie naddaja miejsca na Kube by nie bylo
trzy: znalazlam happy mum i nadal moglam sie ubierac weselnie

Ranyyy zjadlabym nawet łyżeczkę cukru ale bede silna
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:41   #1450
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Aaa no to źle zrozumialam Bo myslalam ze pytasz o gotowanie pod kątem BLW
Nie, nie korzystam z żadnych książek. Przepisy albo juz znam na pamiec, albo szukam w necie, albo wymyslam sama. No i korzystam czasem z tych Thermo.mixowych,ale i tak je modyfikuję po swojemu najczęściej.

Spoko, ja dzisiaj mam tragiczny dzień.

Mam ochotę wyslać TZta w kosmos. Póki co jutro jedzie w Bieszczady, dobre i to. Może jakiś nieźdzwiedź go zeżre

Eee no wlasnie mialam Ci pisac, ze Manduca spoko jest! Sama chcialam kupic ostatnio, ale na forum się laska nie odzywa Wiec chyba nic z tego, dlatego patrzę na te szyte od Pathi.


Lateksowy z IKEI ew. lateks Hevea.


Dzieci śpią, czas na kawę..
Co tam TŻ nawojowal?





Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
My już po szczepieniu. Pola dała koncert.
A z ciekawostek naszej mądrej pediatry. Pyta czy siada? "Nie?? Ale jak to? Ile ona ma? 5 miesięcy??? Ojjj 5 miesięczne dziecko to już POWINNO siadać!". Mam ją wspomóc i ją sadzać.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

kinga super, że chrzciny udane
koktajlowa biedna mała

A no i dziąsełka u nas lekko zgrubione, ale zębów to mamy się spodziewać raczej w okolicach 7 miesiąca.
Lekarka masakra
Moja pediatra powiedziała że spokojnie w okolicach 8-9 miesiąca dzieci zazwyczaj siadają






Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Mnie się właśnie wydawało że to normalne. Większość dzieci które widziałam na tym etapie miały z tylu najczęściej wytarte. Zapytała czy się nadmiernie poci, ale moja odpowiedź nie w ogóle zignorowała. Dodając że szybciej nam usiądzie dzięki temu też i trzeba podać... Stąd właśnie pytam. Ale może w takim razie najpierw jej zbadam poziom. A normy są jak dla dorosłych?
Ja bym najpierw zbadala na Twoim miejscu, wytarte włosy to norma


Mój mały buntownik dziś wyjątkowo był grzeczny na spacerze, pierwsze 0,5 godziny się uśmiechal w wózku, a później zasnął i spał ponad 2 godziny, z małymi przerwami no więc zdążyłam staw obejść i książkę poczytać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:42   #1451
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kasia, w dupie mam dietę. Zjadlabym i juz.
Ja też mam w doopie, teściowa przyniosła wczoraj 2 rodzaje cuasta z jabłkami, i 2 rodzaje bułek drożdżowych. Pomijam fakt, że coś jej się chyba z głową na tej emeryturze dzieje... Ale ciasto zjem :P
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 14:49   #1452
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja w ciazy kupilam 2 pary spodni, plaszczyk mialam od mamy, a tak to w swoich chodzilam. No ale ja brzucha dlugo nie mialam.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:55   #1453
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Mamy kp, pijecie dużo kawy? Ja jedną pije rano a potem mam wątpliwości czy powinnam drugą wypijać, chociaż zależności nie zauważyłam.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:56   #1454
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda jak młoda śpi niezależnie od ilości kawy przez ciebie wypitej to ja bym piła na zdrowie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:04   #1455
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda ja wypijam jedna na rano bo teraz sie nauczyla i czesto mam ochote na wiecej to pozniej tez pije. Nie zauwazylam wplywu na malca

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:13   #1456
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kasia, w dupie mam dietę. Zjadlabym i juz.
i bardzo dobrze! co stary zwojowal??
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Mamy kp, pijecie dużo kawy? Ja jedną pije rano a potem mam wątpliwości czy powinnam drugą wypijać, chociaż zależności nie zauważyłam.
ja juz dwie dziś. Zaraz jadę do dziadków wiec będzie trzecia ale zazwyczaj są dwie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:15   #1457
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Mamy kp, pijecie dużo kawy? Ja jedną pije rano a potem mam wątpliwości czy powinnam drugą wypijać, chociaż zależności nie zauważyłam.
Zwykle pije 2, ale zdarza sie, ze sa to 3. Nie zauwazylam, zeby mialo to jakis wplyw na Wojciecha. W sumie to przyzwyczajony jest, w ciazy pilam 2, nooo poza pierwszym trymestrem, sie naczytalam i odstawilam.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:24   #1458
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ruda jak młoda śpi niezależnie od ilości kawy przez ciebie wypitej to ja bym piła na zdrowie
No własne ostatnio gorzej, ale to już chyba ustalone - że nie od kawy a od skoku
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:24   #1459
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
Koktojlowa podoba mi sie danchair (tansza wersja) i childhome lambda 2 (550zł) i ten wygrywa bo ma tackę a na niej taka plastikowa nakładkę zeby łatwe to było do mycia mam nadzieje ze TZ przełknie ten wydatek


Dziewczyny współczuje słabych nocek, ja to przechodziłam w tamtym tygodniu a dziś jak u Kasi pobudka o 4 i 6.30 ale udało sie jeszcze dziada namówić na godzinkę snu

Ruda rzeczywiscie wszystkie objawy pasuja do tego skoku, wiekszosc naszych dzieci teraz to przechodzi - jesli chodzi o ubieranie to niestety moja tego nienawidzi od jakiś 3 msc, wyje jak szalona jak jej rekawy ubieram - masakra

ja juz zaliczyłam pobranie krwi bo dzis wizyta u endo, trzymajcie kciuki bo jade z młodą tramwajem, całą trasę bo autem po południu na drugi koniec miasta to by trwało 2 razy dłuzej
Spoko jest, tż w takim razie nie ma wyjścia i musi jakoś przełknąć ten wydatek





Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci mają wytarte włoski gdzieś? Pola ma z tylu na główce wytarte w jednym miejscu lekko i lekarka stwierdziła że na pewno się poci i trzeba wit D zwiększyć. Nie zleciła badania poziomu. Czy wy badaliscie przed zwiększeniem? (Dotka chyba wy braliscie jakiś czas większą dawkę?)
Lena ma wytarte ale już jej odrastają bo głównie śpi na boku.

A czy jak podaje tylko mm powinnam dawać też witaminę D czy nie?

Ech w ogóle mocz wyszedł ok, a ona ma dalej napady płaczu, że głowa pęka i pręży się przy tym. Nie pasuje mi to do zębów, może ma niedobór czegoś tak myślę..
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 15:24   #1460
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja też 2 pije, czasem 1. Na mniejszej ilości nie dałabym rady 😊 próbowałam kiedyś nie pić, ale się nie da, a u Młodej nie zauważyłam zmian, to się nie męczę 😜

Koktajlowa, jak się pręży to może brzuch? A ręce pcha do buzi? Jak moją zęby męczą, to widać że to to, bo w rozpaczy rączki ssie

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-06-15 o 15:26
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:24   #1461
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U nas też ubieranie = wycie :d

Ahnessy za wyprawę i wizyte!

Mięta to noszenie w foteliku faktycznie robi biceps :d

Czarna to kolejna madra pediatra :/
Corka mojej kolezanki tez juz siedzi, ma 6 miesiecy, ważą ja w sapcerowce noszą w nosidle ale mala nie umie sama usiąść. Dziwne to

Dziewczyny za brak nopow!!
My jutro szczepimy po tancach :d

Czarna Jasiek ma od dawna wytarte z tylu glowki włosy

Tez tak robię maslo orzechowe - same orzeszki blenderem i tyle

Kinga hoho to wage ma zacna!
My wczoraj pojechaliśmy na wycieczke ze znajomymi i ich synek młodszy od naszego o miesiac wazy juz 9 kg ale faktycznie grubas

Ewusia to mieliscie przyjemny spacerek
Ale chyba dzis taki dobry dzien bo Jasiek buntownik na wozek tez dzis grzecznie przelezal pospal poogladal pogadal ja posiedzialam poczytalam milo

Ruda ja jedna kawke dziennie pije do sniadania




Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:25   #1462
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No właśnie ja często pije bezkofeinową, ale w taki dzień jak dzisiaj to katorga... piasek w oczach. A TŻ jeszcze do mechanika jedzie po pracy i dłużej sama będę (cwaniutki się wyspał na kanapie....).
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:30   #1463
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
No właśnie ja często pije bezkofeinową, ale w taki dzień jak dzisiaj to katorga... piasek w oczach. A TŻ jeszcze do mechanika jedzie po pracy i dłużej sama będę (cwaniutki się wyspał na kanapie....).
Rób sobie normalną kawkę 😊
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:35   #1464
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czarna strasznie mądra ta pediatra kciuki za brak NOP ów.


Piszecie o kawie. Ja w życiu kawy nie pilam. Nie mówiąc o mrozonej bo to raczej napój


Moje dziecko się coś psuje. Jak wstawala w nocy raz to teraz 4, problemy z zasnieciem w wózku(musze się zatrzymać i miziac po policzku). A dziś taka była spiaca że wyła w nieboglosy. Pionowo na rękach złe, przodem do świata złe. Musiałam lulac poziomo przytulona do cyca. I tak szlam przez las kilometr usypiajac ją i pchając wózek bo odłożyć się dała za 6 razem. Masakra rąk nie czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:40   #1465
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość

A czy jak podaje tylko mm powinnam dawać też witaminę D czy nie?

Ech w ogóle mocz wyszedł ok, a ona ma dalej napady płaczu, że głowa pęka i pręży się przy tym. Nie pasuje mi to do zębów, może ma niedobór czegoś tak myślę..
Moja dok powiedziała że ta wit D z mm też się słabo wchlania i ona traktuje jakby jej tam nie było, dlatego chciała zmierzyć przy pobraniu morfologii.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Kuba sie prezy jak nie moze baka puscic albo kupy zrobic (ostatnio szlo malo ale gesto więc trochę się meczyl - sorki za szczegóły &#128521. To nie Ty pisalas ze ona ma często wysypki?
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!

Edytowane przez sheenka
Czas edycji: 2016-06-15 o 16:17
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:15   #1466
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

russiandoll - wystawiaj, wystawiaj i podeślij linka - może coś upatrzę dla siebie znaczy w zależności jaki masz rozmiar ja próbuję coś kupić, ale wszystkie koszulki to teraz takie króciutkie robią, że masakra nastolatkom sięgają po pępek (bo taka moda) a co dopiero mi z moim brzuchem

Dziękuję Dziewczyny za informacje dotyczące materacy ehhh ile ja mam dylematów kasy idzie i idzie, a wszystko trzeba kupować podwójnie
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:19   #1467
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka materace to nowe ale.resztę rzeczy ty się nie szczypaj tylko używane kupuj!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:38   #1468
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka nie wiem jak u Ciebie bedzie, ale u mnie duzo Wojtek dostal ciuszkow od znajomych, rodziny. Mase ciuchow nawet nie zdazyl zalozyc :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:41   #1469
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula... Siły dla was jesli to skok... Musze sprawdzic jak to u nas wypada...

RUDA MALLAMI KEAS czyli ciekawe nocki za wami :/

DOTKA niedźwiedź mówisz?

CZARNULA i potem dziwota ze takie brednie matki powtarzają... Skoro lekarz tak mowi... Moja ma wytarte- juz zaczynaja odrastać... Co ma pocenie do wytartych włosów? My braliśmy podwójna wit D. Była w górnych granicach normy i zaszliśmy na 1 dawke.

U nas tez dzis łaskawy dzień w wózku... Odwiedziliśmy prababcie 5km od nas. Tz nas zawiózł a powrót był pieszo. Popołudniu znowu ze szkoły wróciłam z nadprogramowym dzieckiem... Dopiero niedawno go odprowadziliśmy... Padam na pysk...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:50   #1470
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Boże to nie jest normalne, że ona się tak wydziera.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.