Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 18:58   #1471
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U nas nie ma wytartych wloskow. Wit d mamy zapisana vigantol i dawałam caly maj 3kropelki a teraz 2. Mam nie podawac jesli by w sloneczne dni byl na slonku. Pediatra przelisala nam bo Wojtus ma krzywa glowke, nie badalismy poziomu wit d bo nic mi o tym nie mowila
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:31   #1472
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magdusiaaa to pewnie zaś skok! U nas tez był kryzys wózkowy, ale po jakichś 3tygodniach został zażegnany
U nas pomogła przesiadka do spacerówki (na płasko ofc) i kubek z wodą zabierany na spacery jak jest upał

koktajlowa
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:32   #1473
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Mamy kp, pijecie dużo kawy? Ja jedną pije rano a potem mam wątpliwości czy powinnam drugą wypijać, chociaż zależności nie zauważyłam.
Ja piję jedną dziennie, baaardzo rzadko dwie, ale ja zawsze tak pilam





Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Boże to nie jest normalne, że ona się tak wydziera.







Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
U nas nie ma wytartych wloskow. Wit d mamy zapisana vigantol i dawałam caly maj 3kropelki a teraz 2. Mam nie podawac jesli by w sloneczne dni byl na slonku. Pediatra przelisala nam bo Wojtus ma krzywa glowke, nie badalismy poziomu wit d bo nic mi o tym nie mowila
Konradek też ma krzywą główkę i nic z tym nie robimy, lekarze mówią że się to samo skoryguje
Rany każdy lekarz co innego mówi...


Ake się rozpadło u mnie, a taka ładna pogoda była...
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:45   #1474
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Koktajlowa, a próbowałaś dać może coś przeciwbólowego? Może to brzuszek skoro się pręży?

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Dzięki za odpowiedzi odnośnie kawy, to ja w sumie podobnie jak większość pije 1-2.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:49   #1475
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen my tez jutro sie szczepimy 😊

Koktajlowa Moze skonsultujcie sie z innym lekarzem?

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:51   #1476
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Koktajlowa, a próbowałaś dać może coś przeciwbólowego? Może to brzuszek skoro się pręży?

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Dzięki za odpowiedzi odnośnie kawy, to ja w sumie podobnie jak większość pije 1-2.
Dostaje syrop Ibufen. Ale dopiero jak puściła bąki to się uspokoiła i padła. Więc to raczej gazy. Nigdy nie miała z tym problemu no ale najwidoczniej coś się zaczęło. Muszę coś na to kupić.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:02   #1477
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Dostaje syrop Ibufen. Ale dopiero jak puściła bąki to się uspokoiła i padła. Więc to raczej gazy. Nigdy nie miała z tym problemu no ale najwidoczniej coś się zaczęło. Muszę coś na to kupić.


Bidulka ☹
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 20:14   #1478
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Dostaje syrop Ibufen. Ale dopiero jak puściła bąki to się uspokoiła i padła. Więc to raczej gazy. Nigdy nie miała z tym problemu no ale najwidoczniej coś się zaczęło. Muszę coś na to kupić.
Kurcze, ale że teraz jak już taka wieksza jest... to na brzuszek może, niech się wypierdzi.

Miałam napisać co u dermatologa - te zmiany to podobno podrażnienia kontaktowe, może jakieś uczulenie. Skóra wrażliwa to na byle co reaguje. Dostałam receptę na maść robioną, z kwasem bornym, euceryną i wit chyba A? Nie pamiętam. Do mycia poleca emoluim, preparaty biodermy albo avene. Oilatum tłuste i może prowokować produkcję łoju, podobnie oliwka - chociaż nie wiem na jakiej zasadzie.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:26   #1479
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej

Ja kawe to pije Caro, jakos mi smakuje

Olaf tez ma wytarte wloski na glowce tak podobnie jak Twoj Casaa

Wit d badalismy i wyszlo nam cos powyzej 30, zobaczymy co pediatra powie czy zwiekszyc dawke.
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:26   #1480
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Dostaje syrop Ibufen. Ale dopiero jak puściła bąki to się uspokoiła i padła. Więc to raczej gazy. Nigdy nie miała z tym problemu no ale najwidoczniej coś się zaczęło. Muszę coś na to kupić.
Spróbuj Bobotic forte. Jak Kuba się prezyl to podciagalam mu nóżki do brzuszka i baki szły ładnie, moze u Twojej niuni też by pomogło. Bidulka. Znajdziesz zdjęcia lub filmiki w necie. Masowalam też brzuszek. Masujesz ja? Ja widziałam poprawę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 20:49   #1481
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Koktajlowa, a dajesz jej probiotyk jakiś? Dicoflor na przykład?
Dzisiaj byłam na warsztatach z dietetyk, one były teoretycznie o BLW, ale mówiła że dużo problemów jelitowych bierze się z ubogiej flory bakteryjnej, w przypadku cc albo nie KP zalecała uzupełnianie. Może ta praca jelitek byłaby sprawniejsza?

A może to jakaś jednorazowa przypadłość.
Można też robić ciepły oklad na brzuszek.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 21:13   #1482
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Magdusiaaa to pewnie zaś skok! U nas tez był kryzys wózkowy, ale po jakichś 3tygodniach został zażegnany
U nas pomogła przesiadka do spacerówki (na płasko ofc) i kubek z wodą zabierany na spacery jak jest upał
Mam nadzieję że jej to przejdzie bo do tej pory bardzo lubiła wózek i nie było żadnych problemów.

Kciuki za szczepienie i bez nopow





Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Karen my tez jutro sie szczepimy 😊
za szczepienie. Obyscie spokojnie przetrwali



Dziewczyny dużo z Was już przesiadlo się na spacerowki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Serduszko malutkie


Edytowane przez Magdusiaaa
Czas edycji: 2016-06-15 o 21:19
Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:14   #1483
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magdusia dziekuje 😊 my juz w spacerowce 😊

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:18   #1484
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Magdusia dziekuje 😊 my juz w spacerowce 😊

Wyslane z Lumia920.
I jak młody zadowolony czy raczej bez różnicy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:20   #1485
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja używałam spacerówki u rodziców ale młody mi zjezdzal trochę..
Dobra zrobiłam zakupy na 150 zl, rachunki zapłaciłam (to najważniejsze!) idę się uczyć
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:25   #1486
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

my juz na spacerowce
pocwiczone, okapane i do wyra... bajooo

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:31   #1487
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja używałam spacerówki u rodziców ale młody mi zjezdzal trochę..
Dobra zrobiłam zakupy na 150 zl, rachunki zapłaciłam (to najważniejsze!) idę się uczyć
Poszastala kasa i zadowolona


Wogóle trafiłam dziś na nosidla Madame goo goo. Przepiekne wzory. Można spersonalizowac pod siebie dodać różne pierdulki itd. Tylko szkoda że ceny od 440 podstawowa wersja:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
my juz na spacerowce
pocwiczone, okapane i do wyra... bajooo

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Super!!! Żeby tez miała taki zapał to byłoby pięknie. Dobranoc Robaczku :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:33   #1488
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda ja pije jedną kawe rano, potem po południu i czasem jeszcze jedną wieczorem/w ciągu dnia. Ale sprawdzałam czy Pola będzie lepiej spała jak całkiem odstawie i było dokładnie tak samo więc po co mam sobie odmawiać

Magdusia przejdzie jej. U nas też był bunt podczas skoku przez jakieś 2 tygodnie. My jeszcze nie jesteśmy w spacerowce.

Koktajlowa biedna.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 21:57   #1489
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Poszastala kasa i zadowolona
Na wesele wszystko.. Zmieniam koszule Mlodemu na biała taka jak miał mały Kingi no ale 150 wydane. 35 odda mi smyk
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 22:07   #1490
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez koktajlowa7 Pokaż wiadomość
Dostaje syrop Ibufen. Ale dopiero jak puściła bąki to się uspokoiła i padła. Więc to raczej gazy. Nigdy nie miała z tym problemu no ale najwidoczniej coś się zaczęło. Muszę coś na to kupić.
oby to było to, moja jak odstawiłam espumisan to tez nam taki popis dała 2 razy, tak jak dziewczyny piszą oprócz espumisanu mozesz jeszcze klasc na brzuszku, masować go, dac probiotyk a jak ma atak to zrobic ciepły okład oby jutro było lepiej

Magdusia my nadal w gondoli ale podniosłam jej dno na drugi poziom
Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak coś zostanie po gościach, to zapraszam na sernik 😎 ja już wieki ciasta nie piekłam i aż się dziś rzuciłam łyżkę z masy serowej oblizywać 😕
nie kus bo mozliwe ze mam blisko
choc dzis juz sie zasłodziłam, jadłam chałwę i przegryzałam słonymi orzeszkami
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Mamy kp, pijecie dużo kawy? Ja jedną pije rano a potem mam wątpliwości czy powinnam drugą wypijać, chociaż zależności nie zauważyłam.
ja kawy wogole nie pije bo nie lubie ale zauwazyłam za to ze cola nie działa w zaden sposób na młodą wiec przestałam sie ograniczac ostatnio
Kruszynka troche cizazdroszcze, fajny był tenokres mimo iz wydatki bolały, ja tak jak Magda pisze tez mam duzo rzeczy używanych zwłąszcza te pierwsze ciuszki bywaja w idealnym stanie bo przeciez takie dzieciatka ciagle tylko leżą
Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Heloł

Ahnessy, kciuki za podróż daj znać jak poszło. Bierzesz wózek czy w chustę Karinkę pakujesz?
Lambde2 ja też mam na liście krzesełek 😎
bałabym sie w chuscie w tramwaju ze przy hamowaniu np ja przygniote czy ktos potraci

tak mi sie zdawało ze ty pisałas o tym krzesełku nie potrzebnie je zobaczyłam

Czarna nie bede oryginalna Karinka tez ma z tyłu wytarty placek, nie rozumiem tego powiazania z wit D przeciez to normalne ze sie włosy wycieraja w ciegłym kontakcie z podłożem, mojemu TZtowi to sie od dzinsów na nogach potrafia wytrzec

dziewczyny dzieki za kciuki, niestety wyniki tsh sa złe ostatnio 0,02 a teraz 7
młoda jakos dała rade choc powrót był kiepski, wyszliśmy z przychodni o 19 i poszlismy do znajomej tzta z pracy nakarmic ale mloda w nowym miejscu nie chciala jest i zrobiła taki popis ze az wstyd nastepnym razem juz ustaliłam z lekarka ze samego TZta wysle z moimi wynikami bo to jednak godzina drogi w jedna strone + czekanie w kolejce
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:26   #1491
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Kruszynka materace to nowe ale.resztę rzeczy ty się nie szczypaj tylko używane kupuj!
Tak też planuje te "niby" używane wyglądają jak nówki sztuki i wcale nie są gorsze od tych prosto ze sklepu. Trzeba tylko chwilkę poszukać i wybrać

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kruszynka nie wiem jak u Ciebie bedzie, ale u mnie duzo Wojtek dostal ciuszkow od znajomych, rodziny. Mase ciuchow nawet nie zdazyl zalozyc :-(
Ojjj jakbym ja tak chciała no ale niestety nie mam co na to liczyć jakieś tam pojedyncze prezenty pewnie dostaną od moich koleżanek, ale na więcej nawet nie liczę. Musimy sami dać radę
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:35   #1492
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

MAGDUSIA nosidła madame GoGo są mega piękne... Ale te z ll tez do tanich nie nalezą... Ja na początek to z alli kupie... Ono ma dosc wąski panel wiec sie nada na początek

KRUSZYNKA masz czas jeszcze to masz szanse na skompletowanie używanych ubranek- zwłaszcza na początkowy okres.....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 23:37   #1493
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez sheenka Pokaż wiadomość
Spróbuj Bobotic forte. Jak Kuba się prezyl to podciagalam mu nóżki do brzuszka i baki szły ładnie, moze u Twojej niuni też by pomogło. Bidulka. Znajdziesz zdjęcia lub filmiki w necie. Masowalam też brzuszek. Masujesz ja? Ja widziałam poprawę.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Bobotic już kiedyś dawałam i nie pomagało. Choć może powinnam znowu spróbować albo espumisan. Jak ją boli to masuje.





Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Koktajlowa, a dajesz jej probiotyk jakiś? Dicoflor na przykład?
Dzisiaj byłam na warsztatach z dietetyk, one były teoretycznie o BLW, ale mówiła że dużo problemów jelitowych bierze się z ubogiej flory bakteryjnej, w przypadku cc albo nie KP zalecała uzupełnianie. Może ta praca jelitek byłaby sprawniejsza?

A może to jakaś jednorazowa przypadłość.
Można też robić ciepły oklad na brzuszek.
Nie daje. No ale tak się zastanawiam nie przyzwyczai się do probiotyku? Powinno się go podawać przy antybiotyku to później jak będzie potrzebny to nie będzie pełnił swojej funkcji? Hmm..




Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że jej to przejdzie bo do tej pory bardzo lubiła wózek i nie było żadnych problemów.

Kciuki za szczepienie i bez nopow






za szczepienie. Obyscie spokojnie przetrwali



Dziewczyny dużo z Was już przesiadlo się na spacerowki?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dalej w gondoli na szczęście. Aczkolwiek nie wiem ile jeszcze wytrzyma bo są momenty, że ją to irytuje




Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
oby to było to, moja jak odstawiłam espumisan to tez nam taki popis dała 2 razy, tak jak dziewczyny piszą oprócz espumisanu mozesz jeszcze klasc na brzuszku, masować go, dac probiotyk a jak ma atak to zrobic ciepły okład oby jutro było lepiej

Magdusia my nadal w gondoli ale podniosłam jej dno na drugi poziom

nie kus bo mozliwe ze mam blisko
choc dzis juz sie zasłodziłam, jadłam chałwę i przegryzałam słonymi orzeszkami

ja kawy wogole nie pije bo nie lubie ale zauwazyłam za to ze cola nie działa w zaden sposób na młodą wiec przestałam sie ograniczac ostatnio
Kruszynka troche cizazdroszcze, fajny był tenokres mimo iz wydatki bolały, ja tak jak Magda pisze tez mam duzo rzeczy używanych zwłąszcza te pierwsze ciuszki bywaja w idealnym stanie bo przeciez takie dzieciatka ciagle tylko leżą

bałabym sie w chuscie w tramwaju ze przy hamowaniu np ja przygniote czy ktos potraci

tak mi sie zdawało ze ty pisałas o tym krzesełku nie potrzebnie je zobaczyłam

Czarna nie bede oryginalna Karinka tez ma z tyłu wytarty placek, nie rozumiem tego powiazania z wit D przeciez to normalne ze sie włosy wycieraja w ciegłym kontakcie z podłożem, mojemu TZtowi to sie od dzinsów na nogach potrafia wytrzec

dziewczyny dzieki za kciuki, niestety wyniki tsh sa złe ostatnio 0,02 a teraz 7
młoda jakos dała rade choc powrót był kiepski, wyszliśmy z przychodni o 19 i poszlismy do znajomej tzta z pracy nakarmic ale mloda w nowym miejscu nie chciala jest i zrobiła taki popis ze az wstyd nastepnym razem juz ustaliłam z lekarka ze samego TZta wysle z moimi wynikami bo to jednak godzina drogi w jedna strone + czekanie w kolejce
Ok, dzięki
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 03:45   #1494
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

od 3:15 książę nie spi;D 3 dni było dobrze i mamy powtórkę z rozrywki:P

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 04:31   #1495
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Koktajlowa ja zauwazylam, ze jak kupy nie ma co 3 dni, to jest problem z brzuszkiem, daje espumisan i pierdy ladnie ida, Wojciech zadowolony, a tez nie bylo z tym problemow.

Magdusia my w spacerowce jezdzimy jak jest mega goraco, teraz w gondoli sie bujamy szczerze to jak po domu, to wole gondole, bo wozek sluzy glownie do usypiania

Kaska o 4.45 u mnie jest bal i juz raczej nie zasnie, wiec Cie rozumiem i wspolczuje. U mnie oczywiscie jeszcze wisielec sie wlaczyl :-(
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 06:08   #1496
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kojtajlowa to sprobuj esputicon nam zycie uratowal bardzo skuteczny

Kasia wspolczuje to dziś oczy na zapalkach :/

Malwi u Was nie lepiej...

Nasza nocka spoczko budzi się standardowo na cyca o 2 i 5 ale odkladam go po karmieniu i spi. W razie trudności karuzela idzie w ruch Bogu dzięki za nia pomaga nam się wyspać Mlody w niej zakochany

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 06:40   #1497
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

KOKTAJLOWA nam w szpitalu polecali dawac nawet do roku... A były dzieci które miały kilkanaście antybiotyków i lekarz radził co najmniej 3 lata osłonę podawać... Wiec chyba sie do tego nie przyzwyczaja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:24   #1498
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Do probiotyku nie można się przyzwyczaić, to po prostu dawka flory bakteryjnej a nie jakaś substancja lecznicza. Potem ta flora namnaża się sama. Człowiek zazwyczaj dostarcza sobie to z pożywieniem, ale dzisiejsze jedzenie podobno w zbyt małym stopniu nam jej dostarcza.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:22   #1499
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Usnal dziad kilka minut później. Teraz się obudzilismy wiec jestem wyspana.
Dzień dobry^^
u nas Espumisan działał świetnie teraz już nie miewa problemów

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 08:31   #1500
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

U mnie zasnal ok. 6 wiec tez nie bylo tragedii
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.