Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 07:02   #2221
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No ok, może i tak jest
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:14   #2222
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Aaa pierwszy raz w życiu mam opryszcze na ustach i skąd to przyszłość. Musze iść do apteki, w ciąży oczytalam się o tym jak to opryszcza jest niebezpieczna dla dziecka jak się zarazi. I jak ja z tym strasznie wyglądam i taka duża ehhh

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2016-06-27 o 07:16
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:15   #2223
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda z tego co wiem nie da się wziąć tylko kościelnego, o d razu załatwia się papiery dla cywilnego.
Jak my byliśmy w USC to babka pytała czy będzie też kościelny od razu, nie wiem czemu pytala, też mamy cywilny ( i teraz truja mi głowę żebyśmy kościelny wzięli, masakra).
Czyli można mieć tylko cywilny lub wziąć kościelny i z automatu będzie też cywilny. Nie wiem tylko czy wszystko załatwia się od razu w kościele czy lata oprócz tego do USC ale chyba to ułatwili.

Keas moskitiery to najlepsze wyjście. Nie wyobrażam sobie życia bez nich.

Dzień dobry 😊

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:24   #2224
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Sheenka "slub kościelny☠jest prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych chwil w życiu. Jednak jeżeli weźmiecie sam ślub kościelny, nie będzie on w Polsce ważny prawnie. Ślub kościelny jest jedynie ceremonią kościelną. Dlatego pary decydują się najczęściej na☠ślub konkordatowy. (ślub konkordatowy to połączenie ślubu kościelnego ze ślubem cywilnym - takie rozwiązanie jest akceptowalne w Polsce od 1998 roku).☠
Procedura zawierania ślubu kościelnego jest niemal identyczna jak w przypadku ślubu konkordatowego. Pamiętajmy jednak, że sam ślub kościelny nie wywiera skutków cywilnych." zaczerpniete z planujemywesele.pl
Da sie
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:24   #2225
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No mamy te siatki, ale no. W sypialni mamy okno dachowe i balkonowe... I jak to ogarnac?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:27   #2226
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
No mamy te siatki, ale no. W sypialni mamy okno dachowe i balkonowe... I jak to ogarnac?
Dachowego nie otwierac, nie wiem czy sa do takich moskotiery, do balkonowego kup taka duza, zawies i ciesz sie spokojem be much, komarow i calego tego dziadostwa
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 07:42   #2227
sheenka
Raczkowanie
 
Avatar sheenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 287
GG do sheenka
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

O widzisz, Malwi dzieki 😊

Potwierdzam co mówisz o siatkach.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
Ciepły promień słońca budzi mnie i czuję już ... to będzie dobry dzień!
sheenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 07:57   #2228
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Może trzeba coś takiego jak lep na muchy. Wiem, wygląda nieestetycznie, ale może da się wyłapać.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:15   #2229
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia, byliśmy na Alicji po drugiej stronie lustra.
Magda, to fajnie, że się udało. Ale zgadzam się, że własne wesele to ciężki kawałek chleba ;-)
Fajnie też bym obejrzała
Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
Ewusia brawo za marchewke Kubula jej strasznie nie lubi

Magda kto cie tam zdenerwował super ze sie udalo bardzo sie ciesze a pobawisz sie jak pojdziesz w gości

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Aaa gdzie moja kultura dziekujemy za komplementy
Konradek na razie też nie został fanem marchewki

Ślicznego masz synka
Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Russ, myslalam, ze Mlody na cycu wciaz. No to nie mam juz pomyslow

Ewusia, sami bedziemy chodzic zeby mlody nie odzwyczail sie

Ruda jak ten film? Pierwsza czesc mi sie bardzo ppdobala

Moj dzisiaj mi sie jakos przegibnal i z lapami do stolu wystartowal za szklanke lapal... I od razu do buzi szla wiec doidy bankowo ogarnie po tej dzisiwjszej akcji

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Aaa uspilam go przed chwila niezly czas mam 😉
To fajnie że będziecie chodzić
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Aaa pierwszy raz w życiu mam opryszcze na ustach i skąd to przyszłość. Musze iść do apteki, w ciąży oczytalam się o tym jak to opryszcza jest niebezpieczna dla dziecka jak się zarazi. I jak ja z tym strasznie wyglądam i taka duża ehhh
Współczuję, dobrze że teraz a nie w ciąży


Dwie pobudki i przed 7 wstalismy, więc bez szału. Ostatnio jak w zegarku budzi się ok 2 i ok 5, jedna pobudka w nocy to już przeszłość
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:56   #2230
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

dzień dobry
życzenia dla poniedziałkowycg urwisów u nas 26 tygodni wiec proszę sobie obliczyć ile u Was^
Russ Ty to się umeczysz biedna
Malwi dobrze ze wcześniejsze wesele się udało
Ewka Konradek za kilka dni będzie jadł juz z większym zapałem
Casaa w końcu jakaś alternatywa

U nas mimo sobotniej imprezy cyc nie poszedł w odstawke...dziecko usunęlo opiekunom o 22:30 dopiero-tęsknił za cycem wiec skończyłam picie po 2 h na 2 drinach i 2 kieliszkach i o 4 go już karmilam bo po powrocie o 3 wykazało 0:00 bo od północy sączylam wodę z cytrynka i pomarańcza ale impreza jak najbardziej udana.

Miłego dnia ja pracuje ^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:58   #2231
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
No i szkoda impreze, chociaz wybawilismy sie na ostatnim, no i tu tak strasznie dziwnie sie czulam, bo z mojej rodziny, to byl tylko kuzyn i pan mlody.
To ze swojej rodziny pan mlody nikogo nie zapraszal? Czy jego rodzina, a Twoja to sie nie lacza?
Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać. Ostatnio robiliśmy próby spacerówki. Powiem szczerze nie podoba mi się ... nie czuję tej ekscytacji, Wręcz Jest mi smutno że pomału będziemy kończyć okres gondoli. Oby tylko jak najpóźniej. Nawet jak zacznie siedzieć to do puki się będzie mieścić i nie uciekać to wolę gondole.
Ja tez wolę gondolę i na razie nadal w niej jezdzimy. Poza tym poki sie miesci, to i tak bede uzywac gondoli jak np. uspie malego a chce zeby w ogrodku pospal - nie wyobrazam sobie w spacerowce na boczku go ukladac. Poza tym jak jest w gondoli a ja go nie widze przez moment, a sie obudzi, to nic sie nie dzieje. W spacerówce musi byc przypiety.

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
a no właśnie ewula ja się strasznie boje spacerówki ale mam juz problem z gondolą tylko ja czy wam też się dzieci nie mieszczą?
Kubol dluuugi
Witek jest maly, wiec spokojnie sie miesci,ale i gondolę mamy dużą.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ślub był piękny ciągle się smialismy w ogóle wszyscy mówili że nie wyglądało to na zwykły ślub wesele też pięknie się zaczęło, tanczylismy poloneza, później pierwszy taniec, młody grzeczny mega cały czas zlecialo mega szybko, strasznie mnie nogi bolały że prawie płakałam z bólu na oczepinach a później biegalam na płaskich. Nad ranem wyszła dziwna akcja i zrobiło się nieprzyjemnie, wyklelam wszystkich i rozgonilam towarzystwo. Także pięknie było do momentu ale bycie para młoda to najgorsze co może być nie dość że nie mogliśmy usiąść spokojnie odpocząć to ani zatańczyć razem ani nic zrobić bo ciągle ktoś coś.. Ale w październiku idziemy do znajomych i sobie odbijemy a co!
Super, ze bylo pieknie!
Ale niefajnie, ze jakas tam akcja wynikla,co sie stalo?
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Malwi my się na wątku peem śmiejemy że żona cywilna to nibyżona na grupach na fejsie często tak piszą także dopiero teraz mogę nazwać się prawdziwą żona
Ou, to ja juz do konca zycia bede nibyzona. Tyle przegrac

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Eeeee.... ja też jestem żoną cywilną i dla mnie to nie jest nibyżona. Właśnie chyba bardziej żona, zwłaszcza z prawnego punktu widzenia, niż żona kościelna.... chociaż nie ma teraz czegoś takiego jak ślub tylko kościelny.
Oo widzisz, a kiedys sie zastanawialam i myslalam, ze Wy nie jestescie po slubie
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Może trzeba coś takiego jak lep na muchy. Wiem, wygląda nieestetycznie, ale może da się wyłapać.
Tylko trzeba uwazac - do dzis pamietam jak mialam ze 12 lat i bylam u kuzynki i wlazlam centralnie w lep i mnie odkleic od niego nie mogly (wlosy)
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 09:00   #2232
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dzieki dziewczyny Lep tez juz kupilsmy
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:17   #2233
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka zapraszal, ale nikt nie przyszedl :-(

Kaska dobrze, ze u Ciebie impreza sie udala. Jeeeejku zazdroszcze tych drinow
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:20   #2234
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Dotka zapraszal, ale nikt nie przyszedl :-(

Kaska dobrze, ze u Ciebie impreza sie udala. Jeeeejku zazdroszcze tych drinow
Kochana były pyszne!!!!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:31   #2235
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Wiecie co, ja to juz wole te 30 stopni niz taka pogode jak dzis. Niby slonce a wiatr zimny jak nie wiem. Niewiadomo jak to dziecko ubrac..
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:33   #2236
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cześć Dziewczyny ! u mnie dziś nareszcie troszkę chłodniej i wracam do żywych otworzyłam okna żeby się przeciąg zrobił i trochę przewietrzyło w domu, no bo był dramat

Russ o rany, ale masz nieciekawie. Jak moje Dziewuszki takie będą to kiepsko to widzę

Magda - cieszę się, że wesele udane u mnie też nad ranem była bójkowa akcja więc to już chyba tak musi być

Co do ślubu to teraz biorąc kościelny ksiądz z automatu ma obowiązek przesłać (chyba do 3 czy 7 dni po ślubie kościelnym) do USC dokumenty potwierdzające małżeństwo i dlatego po kościelnym para jest małżeństwem zarówno w świetle prawa kościelnego jak i prawa cywilnego.

Dziewczyny - piłyście w ciąży kawę ? ja tam staram się nie przesadzać i nie ograniczać wszystkiego co możliwe bo to chyba bez sensu. Tylko chodzi mi o to, że ja zwykle rzadko pijałam kawę, bardziej tak dla towarzystwa, dla smaku, no albo jak już był mega kryzys senności i niskiego ciśnienia. Zresztą na początku tej ciąży od kawy mnie całkiem odrzuciło. Ale teraz jak są te upały to tak mi smakuje kawa mrożona, że masakra ! no mogłabym codziennie jedną wypić oczywiście jak już sobie w domu robię taką zwykłą to z dużą ilością mleka, no a mrożone to też z mleczkiem więc chyba nic się strasznego nie dzieje, prawda ?

I jeszcze chciałam zapytać, czy poza allegro i oxl znacie jakieś strony, gdzie mogę kupić jakieś używane rzeczy ? chyba magda kiedyś pisała, że na fb jest jakaś grupa ?

Miłego dnia i grzecznych Dzieciaczków
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:40   #2237
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Co do wózka to u nas juz od miesiąca spacerowka w gondoli byly histerie. Za to spacerowka mnie mega denerwuje szerokie to jak czolg, na plasko brzydko wyglada. Ale Maly jezdzi nie przypiety. Nie ma opcji za bardzo zeby wypadl na razie.
Juz planuje kupic nowy wózek

Kinga ale fajnie ze Szymowi spodobal sie basen!

Ewusia co planujesz po marchewce? Fajnie ze Konradek juz nowe smako poznaje

Magda bardzo sie ciesze ze wesele Wam sie pieknie udalo i Bartus zuch! Aczkolwiek ja chyba jestem dziwna bo nigdzie na żadnej imprezie nie wybawilam sie tak jak na wlasnym weselu
Co do kwasow to chyba nie ma wesela bez problemu

Kinga wspolczuje opryszczki. Nie wiem czy karmia piersią bedziesz mogla cos na ta opryszczke wziac to Ci powiedza w aptece. Ale super skuteczne jeat wymrazanie - przyloz sobie kostkę lodu i smaruj pasta do zębów.

U nas jak wiecie armagedonu ciag dalszy. Maly marudzi i marudzi spanie sie popsulo trzeba usypiac na rekach o to trwa i trwa. Teraz dopiero uspokoil sie w chuscie biedaczek maly. Moze w koncu zab? Albo skok? U nas to bedzie jakiś 25/26 tydzien nie wiem dokladnie. No Jasiul taki grzeczny zawsze a teraz od kilku dni nie to dziecko. Upal dzis odpuscil a jemu i tak ciężko ehh. Ale w przerwach jak nie marudzi to widze ze nowe rzeczy ogarnia - lapie sie za stopy, mówi nowe giii gaaa i jakies tam swoje odglosy i więcej sie rusza
Ja w nocy dostalam okres - czyli pol roku po porodzie sie uchowalam niezle ciekawe czy teraz mi sie wyreguluje??

Za godzine mam lekarza bwde brac skierowania na badania typu morfo itd no i przede wszystkim do fizjo na te moje nieszczęsne nadgarstki





Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:41   #2238
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej hej
Jak bosko jest na zewnątrz mogło tak być w poniedziałek, chłodny wiaterek po deszczu, rzesko, 23 st

Kruszynka u ciebie tez była taka akcja? Uf to chociaż tyle mi ulzylo że można będzie się z tego kiedyś śmiać
Kawę pij śmiało dziewczyny tu piły przez całą ciążę, a jak się boisz to kup taka dla ciężarnych
Na fejsie wpisz swoje miasto albo główne wojewódzkie i dopisz rzeczy dla dzieci albo coś w tym stylu. Na pewno coś takiego będziecie mieć
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 09:53   #2239
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Wróciłam z apteki, Szymek mi po drodze usnął i dosypia jeszcze na balkonie, ale się zimno u nas zrobiło w bluzie nawet trochę chłodno było.
Karen własnie w aptece mi żadnej maści ani nic nie dali, Pani powiedziała, że najlepiej plastry przyklejać bo to najbezpieczniejsze, żeby mały się nie zaraził co jest bardzo dla niego niebezpieczne, a jak ktoś będzie mógł mi się dzieckiem zająć, czytaj maż godzinę dziennie jak wróci z pracy, to wtedy aloesem albo czosnkiem przykładać.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 09:58   #2240
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hello 😊

Kasia najlepszego dla Doriana 😊 czyli u nas 23 tygodnie

Ja dalej na lechu free/zywcu jade....

Kinga, a przy kp cos w ogole mozna na opryszczke?

Edit: Doczytalam
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:09   #2241
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda u mnie też jakiś wujek TZ chciał kogoś bić po pijaku Ja o tym później się dowiedziałam.

Dotka, my cywilni ;-)

Kruszynka, 1-2 kawy dziennie są ok, a jak się boisz to zbożowa albo bezkofeinowa

Jeny, u nas druga drzemka
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:14   #2242
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Co do ślubu to teraz biorąc kościelny ksiądz z automatu ma obowiązek przesłać (chyba do 3 czy 7 dni po ślubie kościelnym) do USC dokumenty potwierdzające małżeństwo i dlatego po kościelnym para jest małżeństwem zarówno w świetle prawa kościelnego jak i prawa cywilnego.

Dziewczyny - piłyście w ciąży kawę ? ja tam staram się nie przesadzać i nie ograniczać wszystkiego co możliwe bo to chyba bez sensu. Tylko chodzi mi o to, że ja zwykle rzadko pijałam kawę, bardziej tak dla towarzystwa, dla smaku, no albo jak już był mega kryzys senności i niskiego ciśnienia. Zresztą na początku tej ciąży od kawy mnie całkiem odrzuciło. Ale teraz jak są te upały to tak mi smakuje kawa mrożona, że masakra ! no mogłabym codziennie jedną wypić oczywiście jak już sobie w domu robię taką zwykłą to z dużą ilością mleka, no a mrożone to też z mleczkiem więc chyba nic się strasznego nie dzieje, prawda ?

I jeszcze chciałam zapytać, czy poza allegro i oxl znacie jakieś strony, gdzie mogę kupić jakieś używane rzeczy ? chyba magda kiedyś pisała, że na fb jest jakaś grupa ?
Jesli jest brany slub konkordatowy, to musi przeslac dokumenty, ale jesli koscielny (sam), to nie jest on wazny w swietle prawa, ale mozna taki slub zawrzec. Ma sie wtedy tylko slub koscielny. Wedlug prawa cywilnego dalej jest sie panna/kawalerem.

Ja pilam, wlasnie mrozone mi wchodzily najlepiej w te upaly tyle, ze ja pilam z samego zimnego mleka

Jeszcze dzieciociuszek jest, no i na fb. Poszukaj w swojej okolicy czy ktos nie ma na sprzedaz na mojej wsi jest zalozony profil sprzedazowy
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:48   #2243
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kinga to mocne kciuki trzymam żeby sie Maly nie zarazil tym swinstwem!!



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 12:55   #2244
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać. Ostatnio robiliśmy próby spacerówki. Powiem szczerze nie podoba mi się ... nie czuję tej ekscytacji, Wręcz Jest mi smutno że pomału będziemy kończyć okres gondoli. Oby tylko jak najpóźniej. Nawet jak zacznie siedzieć to do puki się będzie mieścić i nie uciekać to wolę gondole.
Minusy :
-Za nisko by ciągle się schylać żeby podać smoczki.
-Smoczek trzeba przypinać bo ucieka poza wózek. .
- mając dziecko buźką do siebie środek ciężkości idzie na przednie koła. A jak całkiem leży bo śpi to strasznie ciężko się przez to prowadzi . Ciężko skręca i podbija ... z gondolą kręcę jednym palcem .. pewnie będzie lepiej jak się odwróci spacerówkę dzieckiem do przodu.
- wygląda topornie rozłożona. Jak czołg. A moje dziecko jeszcze sporo śpi na dworzu.
- do tego uwielbia leżeć na brzuszku czasami tak zasypia. W spacerowce to dla mnie nie realne.
- w gondoli wykładam materac pieluchą którą zmieniam co dwa dni żeby była czysta. Szczególnie jak leży na brzuchu bo się slini. W spacerowce jest wkładka dla mniejszych niemowlaków która ma takie upały się nie nadaje. -buda nie ma wentylacji. ..
Plusy:
-dziecko zafascynowane widokami.
- długa buda która świetnie chroni od słońca.

Także rozczarowalam się spacerówką.. trzeba będzie się kiedyś przyzwyczaić. .
Może zmienisz po prostu? Na mniej toporną, lżejszą. Nasza jest spoko ale i tak już się rozglądam za kolejną Jeszcze jeździ w gondoli całe szczęście.





Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ! u mnie dziś nareszcie troszkę chłodniej i wracam do żywych otworzyłam okna żeby się przeciąg zrobił i trochę przewietrzyło w domu, no bo był dramat

Russ o rany, ale masz nieciekawie. Jak moje Dziewuszki takie będą to kiepsko to widzę

Magda - cieszę się, że wesele udane u mnie też nad ranem była bójkowa akcja więc to już chyba tak musi być

Co do ślubu to teraz biorąc kościelny ksiądz z automatu ma obowiązek przesłać (chyba do 3 czy 7 dni po ślubie kościelnym) do USC dokumenty potwierdzające małżeństwo i dlatego po kościelnym para jest małżeństwem zarówno w świetle prawa kościelnego jak i prawa cywilnego.

Dziewczyny - piłyście w ciąży kawę ? ja tam staram się nie przesadzać i nie ograniczać wszystkiego co możliwe bo to chyba bez sensu. Tylko chodzi mi o to, że ja zwykle rzadko pijałam kawę, bardziej tak dla towarzystwa, dla smaku, no albo jak już był mega kryzys senności i niskiego ciśnienia. Zresztą na początku tej ciąży od kawy mnie całkiem odrzuciło. Ale teraz jak są te upały to tak mi smakuje kawa mrożona, że masakra ! no mogłabym codziennie jedną wypić oczywiście jak już sobie w domu robię taką zwykłą to z dużą ilością mleka, no a mrożone to też z mleczkiem więc chyba nic się strasznego nie dzieje, prawda ?

I jeszcze chciałam zapytać, czy poza allegro i oxl znacie jakieś strony, gdzie mogę kupić jakieś używane rzeczy ? chyba magda kiedyś pisała, że na fb jest jakaś grupa ?

Miłego dnia i grzecznych Dzieciaczków
Ja próbowałam pić na początku ale tak mnie odrzucało nawet ulubiona mrożona czy latte w kawiarni śmierdziały kofeiną. Aktualnie nie pije dzięki ciąży. Chyba, że w gościach ale to raz na miesiąc. Jedna kawa na dzień w ciąży nie zaszkodzi jak ci smakuje



Szczerze nie znam nikogo kto by brał ślub "kościelny", średnio nawet chce mi się w to wierzyć bo to nie ma żadnego logicznego sensu, po co brać ślub, który nie jest ważny względem prawa.

U nas zimno.. bardzo się ochłodziło. Ciekawe kiedy wrócą afrykańskie upały, jakoś za nimi nie tęsknię.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Kinga a Zovirax maść chyba, nie można przy karmieniu?
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:38   #2245
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula, właśnie wracam z jazdy próbnej spacerówką i mam trochę podobne odczucia.
Po pierwsze jak leży płasko to mam wrażenie, że ma główkę niżej niż nóżki - wtf? Ale na pierwszym stopniu podniesienia jest mniej wygieta niż w foteliku samochodowym, więc w miarę ok.
Po drugie - do gondoli można było wrzucać zabawki, smoczek, pieluche, butelkę - a tu jest duże ryzyko wypadniecia tego i zagubienia, a niektóre rzeczy się normalnie nie mieszczą.
Te pasy to trochę krepują dziecku ruchy, i jeszcze u nas ciężko się je reguluje. No i rzeczywiście, trudno czymś wyścielić, a materiał sztuczny, więc upał = upocenie dziecka.

Plusy dodatnie za to są takie same jak u Ewuli - dziecku chyba się podoba. No i buda duża.

I teraz mam dylemat, czy na urlop brać spacerówkę czy gondolę....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:54   #2246
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda na ali sa takie organizery do wozka ala skip hop. Widzialaz czy Ci podeslac?

Kinga oby szybko przeszlo!

Kruszynka - ja pilam 2kawy dziennide
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 13:55   #2247
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Heloł

Magda, super że się udał Wasz dzień

Ewusia, Kasia, Casaa, 100 lat dla chłopaków ;* ale już duże dzieciaki macie w domu 😛 Moja tu chyba najmłodsza jest

Co do spacerówki, mam podobnie tzn mi się akurat podoba rozłożona 😜 i się fajnie prowadzi. No ale, wszystko z niej wypada i dziecko trzeba tymi pasami przypinać i odpinać co chwila... budka super duża, ale u nas nie ma takiej siatkowej części i jest gorąco i duszno w środku jak się pozasuwa. No i ja mam utrudniony dostęp do kosza jak spacerówka zamontowana.
Ruda, ja też miałam ten dylemat, ale się zdecydowaliśmy na spacerówkę że względu na miejsce w bagażniku. A Młoda i tak w wózku mało czasu spędza

Kruszynko, ja piłam 1 kawkę w ciąży normalnie. Przed ciąża piłam 2 dziennie😊

Ahnessy, widziałam właśnie info na fb o tym spotkaniu. My w środę nad ranem wyjeżdżamy nad morze, to jutro ja będę w szale pakowania 😐 zawsze coś mi przeszkadza przyjechać no....

My dziś odwiedziłyśmy moją przyjaciółkę z Jagodą. Wózka nawet nie brałam, bo bez sensu 😋 Jagoda pierwszy raz u niej była w mieszkanie i się jej podobało bardzo, bo nas czarowała uśmiechami
Teraz mi przysypia przy cycku i liczę że uda się wymknąć, bo kawy mi się chce!

Dotka, jak możesz to podeślij ten organizer. Skip hop drogie tylko to zamiast torby wtedy?

Edytowane przez MietaZCytryna
Czas edycji: 2016-06-27 o 14:01
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:05   #2248
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

mieta on ma taki dziubek:
lovi.jpg

malwi szkoda, że nie udało sie pobawić.
russ współczuję
kinga super, że na basenie się podobało Szymkowi i współczuję opryszczki.
kruszynka ja piłam. Nie piłam w I trymestrze, bo nie miałam smaka w ogóle na kawe, ale potem już normalnie. 2 filiżanki spokojnie można wypić.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:31   #2249
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
dzień dobry
życzenia dla poniedziałkowycg urwisów u nas 26 tygodni wiec proszę sobie obliczyć ile u Was^
Russ Ty to się umeczysz biedna
Malwi dobrze ze wcześniejsze wesele się udało
Ewka Konradek za kilka dni będzie jadł juz z większym zapałem
Casaa w końcu jakaś alternatywa

U nas mimo sobotniej imprezy cyc nie poszedł w odstawke...dziecko usunęlo opiekunom o 22:30 dopiero-tęsknił za cycem wiec skończyłam picie po 2 h na 2 drinach i 2 kieliszkach i o 4 go już karmilam bo po powrocie o 3 wykazało 0:00 bo od północy sączylam wodę z cytrynka i pomarańcza ale impreza jak najbardziej udana.

Miłego dnia ja pracuje ^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Super że impreza udana
Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ! u mnie dziś nareszcie troszkę chłodniej i wracam do żywych otworzyłam okna żeby się przeciąg zrobił i trochę przewietrzyło w domu, no bo był dramat

Russ o rany, ale masz nieciekawie. Jak moje Dziewuszki takie będą to kiepsko to widzę

Magda - cieszę się, że wesele udane u mnie też nad ranem była bójkowa akcja więc to już chyba tak musi być

Co do ślubu to teraz biorąc kościelny ksiądz z automatu ma obowiązek przesłać (chyba do 3 czy 7 dni po ślubie kościelnym) do USC dokumenty potwierdzające małżeństwo i dlatego po kościelnym para jest małżeństwem zarówno w świetle prawa kościelnego jak i prawa cywilnego.

Dziewczyny - piłyście w ciąży kawę ? ja tam staram się nie przesadzać i nie ograniczać wszystkiego co możliwe bo to chyba bez sensu. Tylko chodzi mi o to, że ja zwykle rzadko pijałam kawę, bardziej tak dla towarzystwa, dla smaku, no albo jak już był mega kryzys senności i niskiego ciśnienia. Zresztą na początku tej ciąży od kawy mnie całkiem odrzuciło. Ale teraz jak są te upały to tak mi smakuje kawa mrożona, że masakra ! no mogłabym codziennie jedną wypić oczywiście jak już sobie w domu robię taką zwykłą to z dużą ilością mleka, no a mrożone to też z mleczkiem więc chyba nic się strasznego nie dzieje, prawda ?

I jeszcze chciałam zapytać, czy poza allegro i oxl znacie jakieś strony, gdzie mogę kupić jakieś używane rzeczy ? chyba magda kiedyś pisała, że na fb jest jakaś grupa ?

Miłego dnia i grzecznych Dzieciaczków
Możesz pić kawę spokojnie ja pilam mało bo mi nie smakowała (poza mrożona) A nie masz problemu z cukrami po mleku? Bo ja nie mogłam pić mleka prawie wcale bo mi cukier skakał

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Co do wózka to u nas juz od miesiąca spacerowka w gondoli byly histerie. Za to spacerowka mnie mega denerwuje szerokie to jak czolg, na plasko brzydko wyglada. Ale Maly jezdzi nie przypiety. Nie ma opcji za bardzo zeby wypadl na razie.
Juz planuje kupic nowy wózek

Kinga ale fajnie ze Szymowi spodobal sie basen!

Ewusia co planujesz po marchewce? Fajnie ze Konradek juz nowe smako poznaje

Magda bardzo sie ciesze ze wesele Wam sie pieknie udalo i Bartus zuch! Aczkolwiek ja chyba jestem dziwna bo nigdzie na żadnej imprezie nie wybawilam sie tak jak na wlasnym weselu
Co do kwasow to chyba nie ma wesela bez problemu

Kinga wspolczuje opryszczki. Nie wiem czy karmia piersią bedziesz mogla cos na ta opryszczke wziac to Ci powiedza w aptece. Ale super skuteczne jeat wymrazanie - przyloz sobie kostkę lodu i smaruj pasta do zębów.

U nas jak wiecie armagedonu ciag dalszy. Maly marudzi i marudzi spanie sie popsulo trzeba usypiac na rekach o to trwa i trwa. Teraz dopiero uspokoil sie w chuscie biedaczek maly. Moze w koncu zab? Albo skok? U nas to bedzie jakiś 25/26 tydzien nie wiem dokladnie. No Jasiul taki grzeczny zawsze a teraz od kilku dni nie to dziecko. Upal dzis odpuscil a jemu i tak ciężko ehh. Ale w przerwach jak nie marudzi to widze ze nowe rzeczy ogarnia - lapie sie za stopy, mówi nowe giii gaaa i jakies tam swoje odglosy i więcej sie rusza
Ja w nocy dostalam okres - czyli pol roku po porodzie sie uchowalam niezle ciekawe czy teraz mi sie wyreguluje??

Za godzine mam lekarza bwde brac skierowania na badania typu morfo itd no i przede wszystkim do fizjo na te moje nieszczęsne nadgarstki





Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Planuję ziemniaka albo brokul, zobaczę co fajnego mi się uda kupić
Wspolczuje ciężkiego okresu. U mnie też maruda od wczoraj, chyba jak był upał mu się bardziej podobało


Spacer udany, po początkowej walce zasnął i spał 2 godziny a teraz wisi na cycu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015





Edytowane przez Ewusia_marchew
Czas edycji: 2016-06-27 o 14:32
Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:36   #2250
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

kasia super, ze impreza udana
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.