MASSIMO DUTTI cz.XI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 09:37   #2911
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
O, jakie torebki były?
+ duży czarny shopper, który widziałam pierwszy raz na oczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0514.jpg (85,7 KB, 102 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 09:43   #2912
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
+ duży czarny shopper, który widziałam pierwszy raz na oczy
Dziękuję
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 16:38   #2913
magdanna2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 6
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Hej, będę zwracać wełnianą sukienkę XS. Jeśli komuś bardzo zależy to mogę odstąpić :)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png sukienka.png (28,8 KB, 96 załadowań)
magdanna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 19:08   #2914
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

A ten kaszmirek w jakiej był cenie?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:48   #2915
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
A ten kaszmirek w jakiej był cenie?
O ile dobrze pamiętam 199 zł

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez emmilly Pokaż wiadomość
To może dobrze, że mi ją anulowali...
Dzisiaj w sklepie pani reklamowała spódnicę z tego samego powodu. Ekspedientka pytała, czy woli wymianę czy zwrot gotówki. Była z aktualnej kolekcji, więc od razu wymieniono jej na nową. Nie zauważyłam, by spisywano jakiś reklamacyjny formularz. Ekspedientka tylko coś zanotowała, ale klientka już zdążyła opuścić sklep.
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 08:17   #2916
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

A mi skurczyła się bluzka z wiskozy - ta jasna z bufiastymi rękawami z zaszewkami, w kwiaty, nad którą tutaj kilka osób dumało podczas wyprzedaży. Prałam zgodnie z zaleceniami, a skurczyła się chyba o cały rozmiar.

Spróbuję ponownie wyprać i porządnie ją strzepnąć po praniu, może wróci do wymiarów, a jak nie... wściekła jestem, bo strasznie mi się podoba, a teraz nadaje się od biedy tylko do noszenia w spodniach, bo się skróciła i głupio wygląda wypuszczona. Gdyby było wiadomo, że się tak kurczy, to bym kupiła o rozmiar za dużą.

Edit: kojarzę, że czasami w H&M podawali w sklepie online informację o tym, jaka jest procentowa kurczliwość tkaniny. To w MD za 3x wyższą cenę nie potrafią uszyć ubrań, które się nie kurczą albo chociaż o tym informować, żeby sobie nie kupować swojego rozmiaru tylko brać większy...
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."

Edytowane przez mmuminkova
Czas edycji: 2018-02-17 o 08:22
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 09:40   #2917
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
A mi skurczyła się bluzka z wiskozy - ta jasna z bufiastymi rękawami z zaszewkami, w kwiaty, nad którą tutaj kilka osób dumało podczas wyprzedaży. Prałam zgodnie z zaleceniami, a skurczyła się chyba o cały rozmiar.

Spróbuję ponownie wyprać i porządnie ją strzepnąć po praniu, może wróci do wymiarów, a jak nie... wściekła jestem, bo strasznie mi się podoba, a teraz nadaje się od biedy tylko do noszenia w spodniach, bo się skróciła i głupio wygląda wypuszczona. Gdyby było wiadomo, że się tak kurczy, to bym kupiła o rozmiar za dużą.

Edit: kojarzę, że czasami w H&M podawali w sklepie online informację o tym, jaka jest procentowa kurczliwość tkaniny. To w MD za 3x wyższą cenę nie potrafią uszyć ubrań, które się nie kurczą albo chociaż o tym informować, żeby sobie nie kupować swojego rozmiaru tylko brać większy...
Moja też jest z wiskozy. Mam nauczkę by rzeczy z wiskozy nie kupować w Massimo choćby nie wiem jak mi się podobały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 09:59   #2918
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Mi też się skurczyła po praniu bluzka z wiskozy z MD o ponad rozmiar, mimo cackania się z nią, chłodna woda, odciskanie w ręczniku itd, a kosztowała niemało bo kupiłam w cenie regularnej.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:35   #2919
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

No to mnie przeraziłyście, bo mam jeszcze 2 koszulki z wiskozy z MD, których jeszcze nie prałam, a które na oko są z podobnego rodzaju wiskozy, co ta koszula, która mi się skurczyła....

A reklamowałyście to?
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:54   #2920
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Mi też się skurczyła po praniu bluzka z wiskozy z MD o ponad rozmiar, mimo cackania się z nią, chłodna woda, odciskanie w ręczniku itd, a kosztowała niemało bo kupiłam w cenie regularnej.
Z nadzieja na lepsza przyszłość: nie pierz w zimnej, tylko w letniej wiskoza właśnie tego zimna nie lubi. Tak samo przeskoku z letniej wody w praniu do zimnej w płukaniu. Ja to bym i nawet chciała, żeby taka jedna moja wiskoza się trochę skróciła i nic z tego po praniu delikatnie wykręcam, na wieszak i jeżeli pogoda pozwala to na balkon, a jeżeli nie, to otwieram okna i robię przeciąg - od przewiewu schnie bardzo szybko i nie ma ryzyka rozciągnięcia.

Było dzisiaj rano coś ciekawego? Wróciłam do domu przed 5 i nie doczekałam

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
No to mnie przeraziłyście, bo mam jeszcze 2 koszulki z wiskozy z MD, których jeszcze nie prałam, a które na oko są z podobnego rodzaju wiskozy, co ta koszula, która mi się skurczyła....

A reklamowałyście to?
Marne to pocieszenie, ale te w kwiatki mogę od Ciebie kupić
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 11:26   #2921
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

o godzinie 7 nic nie było
ja jeszcze nic massimowego nie prałam, nawet jeszcze nic nie nosiłam
mi też ze 3 sztuki mogłyby się skurczyć
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 16:14   #2922
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny macie może działający link do czarnego kaszmirka, bo mój padł dawno temu, a na czarnym mi bardzo zależy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 18:22   #2923
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Kupiłam w tym roku pierwsze rzeczy w Massimo 4 bluzeczki, jedną oddam mamie, 3 zostawiam. Jedna z nich jest niestety z wiskozy, ale na ogół piorę ręcznie, więc mam nadzieję, że uda mi się zachować rozmiar... No i dorwałam tą z zatrzaskami, oczywiście z problemami, ale jest. 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 18:37   #2924
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość

Marne to pocieszenie, ale te w kwiatki mogę od Ciebie kupić
Hahaha
W sumie to z 38 zrobiła się na oko 36.
Popiorę ją jeszcze i zobaczę, z jakim efektem.

A jak ta bluzka z kokardą jedwabna z letniej wyprzedaży? Pierzesz ją normalnie? Bo ja mojej jeszcze nie prałam, bo w niej prawie nie chodziłam i teraz się boję

Edit: a dziś dorzutki słabiutkie. Żadna strata.

Ja póki co mam z tej wyprzedaży 6 rzeczy i 3 z męskiego działu, jeszcze w drodze mam lnianą koszulkę bez rękawów i chyba koniec. Bardzo dużo rzeczy mnie rozczarowało tym razem, a latem było taniej po ostatnim cięciu. :P
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."

Edytowane przez mmuminkova
Czas edycji: 2018-02-17 o 18:40
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 20:36   #2925
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Hahaha
W sumie to z 38 zrobiła się na oko 36.
Popiorę ją jeszcze i zobaczę, z jakim efektem.

A jak ta bluzka z kokardą jedwabna z letniej wyprzedaży? Pierzesz ją normalnie? Bo ja mojej jeszcze nie prałam, bo w niej prawie nie chodziłam i teraz się boję

Edit: a dziś dorzutki słabiutkie. Żadna strata.

Ja póki co mam z tej wyprzedaży 6 rzeczy i 3 z męskiego działu, jeszcze w drodze mam lnianą koszulkę bez rękawów i chyba koniec. Bardzo dużo rzeczy mnie rozczarowało tym razem, a latem było taniej po ostatnim cięciu. :P
Która letnia z kokarda, bo nie kojarzę ? Ta bezowa w kwiaty z wiązaniem przy szyi? Latem było znacznie taniej

Edytowane przez charade
Czas edycji: 2018-02-17 o 20:40
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 20:36   #2926
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Ja dziś tą koszulkę zamoczyłam w letniej wodzie. Po wyschnięciu okazało się, że się niestety skurczyła. Buuuu
Wrzuciłam do pudełka i do paczkomatu poszła.
Kliknęłam ją jeszcze raz ale rozmiar większą, niż normalnie noszę.

Brała któraś te spodnie? Jak one rozmiarowo wypadają?
https://www.massimodutti.com/pl/kobi...rentId=7906036
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 21:24   #2927
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Hahaha
W sumie to z 38 zrobiła się na oko 36.
Popiorę ją jeszcze i zobaczę, z jakim efektem.

A jak ta bluzka z kokardą jedwabna z letniej wyprzedaży? Pierzesz ją normalnie? Bo ja mojej jeszcze nie prałam, bo w niej prawie nie chodziłam i teraz się boję

Edit: a dziś dorzutki słabiutkie. Żadna strata.

Ja póki co mam z tej wyprzedaży 6 rzeczy i 3 z męskiego działu, jeszcze w drodze mam lnianą koszulkę bez rękawów i chyba koniec. Bardzo dużo rzeczy mnie rozczarowało tym razem, a latem było taniej po ostatnim cięciu. :P
Ja ją prałam już kilka razy. Nic się nie stało. Na metce widnieje: prać ręcznie .
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 08:45   #2928
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Jak nosicie rozmiar koszul S w zarze to jaki rozmiar koszul wybieracie w Massimo? Nie mam chwilowo możliwości przymierzyć, a nie chcę zamawiać trzech rozmiarów i mrozić taką kwotę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 09:09   #2929
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Ja dziś tą koszulkę zamoczyłam w letniej wodzie. Po wyschnięciu okazało się, że się niestety skurczyła. Buuuu
Wrzuciłam do pudełka i do paczkomatu poszła.
Kliknęłam ją jeszcze raz ale rozmiar większą, niż normalnie noszę.

Brała któraś te spodnie? Jak one rozmiarowo wypadają?
https://www.massimodutti.com/pl/kobi...rentId=7906036
W sensie, że odesłałaś ją jako zwrot/reklamację? Zgłaszałaś to najpierw czy jak?
Też ją mam i to w obu kolorach

charade mam na myśli taką jedwabną z długim rękawem. Kremową w kwiaty z szarfą, którą wiązało się na szyi w kokardę były też sukienki z tego samego materiału.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-18, 09:27   #2930
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
W sensie, że odesłałaś ją jako zwrot/reklamację? Zgłaszałaś to najpierw czy jak?
Też ją mam i to w obu kolorach

charade mam na myśli taką jedwabną z długim rękawem. Kremową w kwiaty z szarfą, którą wiązało się na szyi w kokardę były też sukienki z tego samego materiału.
Pierz śmiało jak wyżej napisała dota_k to jedna z tych nielicznych rzeczy, które maja na metce informacje, ze można prac ręcznie
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 10:31   #2931
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
W sensie, że odesłałaś ją jako zwrot/reklamację? Zgłaszałaś to najpierw czy jak?
Też ją mam i to w obu kolorach

charade mam na myśli taką jedwabną z długim rękawem. Kremową w kwiaty z szarfą, którą wiązało się na szyi w kokardę były też sukienki z tego samego materiału.
Jesteś z nich zadowolona? Właśnie zamówiłam tę niebieską. Przymierzałam się do niej od dawna Kolor bardzo odbiega od tego na zdjęciu? Wydaje mi się, że widziałam ją na aktorce w jakimś serialu i była trochę bledsza, i jakby cieńsza, więc długo się wahałam...
Miałam czarną sukienkę w stylu tej koszulki, ale była za duża, więc zwróciłam...

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez dota_k Pokaż wiadomość
Ja też już sobie nie zawracam głowy innymi sklepami. Kupuję tylko na wyprzedaż już od kilku sezonów i z czasem nabywa się wprawy co warto kupić 😀, bo i tu zdążają się buble.
Ja uzależniłam się od MD kilka lat temu. Mniej więcej wtedy, gdy Mabuu pojawiła się na wątku (dzięki za Twoje posty miło się czytało; masz dar). Tutaj kupuję najwięcej, niestety nie tylko w czasie wyprzedaży chociaż wtedy na pewno najwięcej.
Na tej, podobnie jak wszyscy, mniej. I te zwroty na magazyn... Nawet pani na infolinii mnie za to przepraszała. Doświadczenia te same co u Was.
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 11:25   #2932
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez kate17a Pokaż wiadomość
Jesteś z nich zadowolona? Właśnie zamówiłam tę niebieską. Przymierzałam się do niej od dawna Kolor bardzo odbiega od tego na zdjęciu? Wydaje mi się, że widziałam ją na aktorce w jakimś serialu i była trochę bledsza, i jakby cieńsza, więc długo się wahałam...
Miałam czarną sukienkę w stylu tej koszulki, ale była za duża, więc zwróciłam...[COLOR="Silver"]
Ciężko powiedzieć, bo mam je od niedawna i na razie nosiłam tylko czarną, a nie prałam jeszcze żadnej z nich i obawiam się tego skurczenia się...

Niebieska jest troszkę inna niż na zdjęciu, ale to norma. Mi się ten odcień podoba a co do grubości - bluzka jest cienka i dwuwarstwowa, zupełnie inna niż sukienka. Zobaczysz sama, jak przyjdzie

Edit: ja Massimo odkryłam przypadkiem i to niezbyt dawno, szwędając się po jakiejś galerii i chcąc sobie kupić coś ekstra. To dopiero moja 3 wyprzedaż w MD....
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."

Edytowane przez mmuminkova
Czas edycji: 2018-02-18 o 11:27
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 12:09   #2933
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, bo mam je od niedawna i na razie nosiłam tylko czarną, a nie prałam jeszcze żadnej z nich i obawiam się tego skurczenia się...

Niebieska jest troszkę inna niż na zdjęciu, ale to norma. Mi się ten odcień podoba a co do grubości - bluzka jest cienka i dwuwarstwowa, zupełnie inna niż sukienka. Zobaczysz sama, jak przyjdzie

Edit: ja Massimo odkryłam przypadkiem i to niezbyt dawno, szwędając się po jakiejś galerii i chcąc sobie kupić coś ekstra. To dopiero moja 3 wyprzedaż w MD....
Dzięki Czuję, że mi się spodoba...
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 15:49   #2934
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
W sensie, że odesłałaś ją jako zwrot/reklamację? Zgłaszałaś to najpierw czy jak?
Też ją mam i to w obu kolorach
Wydrukowałam z ich strony druk "odstąpienia od umowy", bo reklamacyjnego nie znalazłam. Wypisałam go dodając słowo "reklamacja" , wpisałam przyczynę reklamacji i moje żądanie zwrotu kasy, bo kliknęłam już większy rozmiar (akurat był). Potem normalnie paczkomatem na zwrot. Tylko, że ja kupiłam bluzkę 6.02 a wysłałam 18.02, więc terminem mogę się załapać i na reklamację i na odstąpienie od umowy i na zwrot. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Jak nosicie rozmiar koszul S w zarze to jaki rozmiar koszul wybieracie w Massimo? Nie mam chwilowo możliwości przymierzyć, a nie chcę zamawiać trzech rozmiarów i mrozić taką kwotę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż może, którą bluzkę chcesz kupić bo każda bluzka ma niestety inny rozmiar w tym samym rozmiarze.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2018-02-18 o 15:53
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 16:08   #2935
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Wydrukowałam z ich strony druk "odstąpienia od umowy", bo reklamacyjnego nie znalazłam. Wypisałam go dodając słowo "reklamacja" , wpisałam przyczynę reklamacji i moje żądanie zwrotu kasy, bo kliknęłam już większy rozmiar (akurat był). Potem normalnie paczkomatem na zwrot. Tylko, że ja kupiłam bluzkę 6.02 a wysłałam 18.02, więc terminem mogę się załapać i na reklamację i na odstąpienie od umowy i na zwrot. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



Pokaż może, którą bluzkę chcesz kupić bo każda bluzka ma niestety inny rozmiar w tym samym rozmiarze.
A propos zwrotów. Chciałam zgłosić zwrot, przez paczkomat właśnie. Pry wyborze paczkomaty dostaję komunikat , że brak takiej paczki. O co może chodzić ?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może działający link do czarnego kaszmirka, bo mój padł dawno temu, a na czarnym mi bardzo zależy
Teraz jest tak, że jeśli rzecz jest niedostępna link nie działa. Jeśli będzie, zadziała.
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 16:20   #2936
emmilly
Zadomowienie
 
Avatar emmilly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez dota_k Pokaż wiadomość
A propos zwrotów. Chciałam zgłosić zwrot, przez paczkomat właśnie. Pry wyborze paczkomaty dostaję komunikat , że brak takiej paczki. O co może chodzić ?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



Teraz jest tak, że jeśli rzecz jest niedostępna link nie działa. Jeśli będzie, zadziała.
A próbujesz zaznaczyć zwrot przez aplikację? Ja z apki nie mogłam, musiałam ze strony online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emmilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 16:56   #2937
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez dota_k Pokaż wiadomość
A propos zwrotów. Chciałam zgłosić zwrot, przez paczkomat właśnie. Pry wyborze paczkomaty dostaję komunikat , że brak takiej paczki. O co może chodzić ?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------



Teraz jest tak, że jeśli rzecz jest niedostępna link nie działa. Jeśli będzie, zadziała.

wybierasz zamówienie w którym był towar do zwrotu
zaznaczasz Drop point
zaznaczasz kółeczkiem towar do zwrotu
i małymi literkami po prawej stronie musisz wybrać powód zwrotu przy każdym zwracanym towarze. Pewnie tego nie zaznaczyłaś.
i na koniec pod wszystkimi towarami coś w stylu ok, czy zapisz.
Potem jeszcze jest okienko z wyborem paczkomatu i tutaj też wyskakuje, puste pudełeczko (to nie ma znaczenia).
Na e-maila przychodzą Ci 2 wiadomości, w drugiej masz naklejkę na pudełko. Idziesz do jakiegokolwiek paczkomatu inpostu, skanujesz kod i to wszystko.
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2018-02-18 o 17:04
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 17:40   #2938
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Wydrukowałam z ich strony druk "odstąpienia od umowy", bo reklamacyjnego nie znalazłam. Wypisałam go dodając słowo "reklamacja" , wpisałam przyczynę reklamacji i moje żądanie zwrotu kasy, bo kliknęłam już większy rozmiar (akurat był). Potem normalnie paczkomatem na zwrot. Tylko, że ja kupiłam bluzkę 6.02 a wysłałam 18.02, więc terminem mogę się załapać i na reklamację i na odstąpienie od umowy i na zwrot. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



Pokaż może, którą bluzkę chcesz kupić bo każda bluzka ma niestety inny rozmiar w tym samym rozmiarze.

O nie, typowe szycie w Chinach... to poczekam na wizytę w sklepie, dzięki!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:37   #2939
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
O nie, typowe szycie w Chinach... to poczekam na wizytę w sklepie, dzięki!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No na plus, że nie z plastiku i dość staranne
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-18, 18:52   #2940
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość

Pokaż może, którą bluzkę chcesz kupić bo każda bluzka ma niestety inny rozmiar w tym samym rozmiarze.
Ja się z tym nie do końca zgadzam Biorę z braku alternatywy zawsze najmniejszy rozmiar i raczej nie mam dużej rozbieżności w rzeczach Nie mam porównania z Zarą, bo dawno przestałam wchodzić, ale ja bym brała ten sam, który noszę albo ewentualnie mniejszy.
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-21 14:02:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.