MASSIMO DUTTI cz.XI - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-22, 06:11   #2971
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Za czasów, kiedy jedwabie bywały w Zarze, kupiłam cudną spódnicę , wyprałam ją w pralce na ręcznym i się rozeszła jak papierowa chusteczka
Nigdy jej nie prasowałam, więc tego nie zauważyłam i na dupsko poszła
Zorientowałam się, jak rękę w kieszeń chciałam włożyć a włożyłam w dziurę.

Tak mi jej szkoda, że do dzisiaj nie miałam jej sumienia wyrzucić

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------




To się okaże jak zwykle...w praniu

Właśnie nigdy nic mi się nie skurczyło ani tym podobne. Raz w życiu rozeszła mi się koszula, ale to z Zary i miałam ją ponad 3 lata i często ją nosiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 21:41   #2972
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

.

Edytowane przez charade
Czas edycji: 2018-02-23 o 09:44
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 14:31   #2973
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dorzucili do wyprzedaży pełną rozmiarówkę brązowej skórki.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 16:35   #2974
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Skoro o praniowych bolączkach mowa - z racji ze zimno jak nie wiem sięgnęłam po swetry. Kaszmiry mi się w praniu zbiegły 37 i 38 cm pod pachami
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 17:33   #2975
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Skoro o praniowych bolączkach mowa - z racji ze zimno jak nie wiem sięgnęłam po swetry. Kaszmiry mi się w praniu zbiegły 37 i 38 cm pod pachami
Ja kaszmiry po praniu odciskam lekko, strzepuję i formuję na blacie na płasko i tak suszę - zawsze trzymały wymiary.

Podjęłam drugą próbę prania koszuli z wiskozy z bufiastymi rękawami. Tym razem ją strzepłam z 20 razy i lekko naciągłam. Może wróci do rozmiaru
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-23, 17:49   #2976
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Ja kaszmiry po praniu odciskam lekko, strzepuję i formuję na blacie na płasko i tak suszę - zawsze trzymały wymiary.

Podjęłam drugą próbę prania koszuli z wiskozy z bufiastymi rękawami. Tym razem ją strzepłam z 20 razy i lekko naciągłam. Może wróci do rozmiaru
Ja tez zawsze naciągam i susze na płasko. Pewności nie mam, ze się skurczyły, ale jakieś takie opięte się wydają :/ może od noszenia trochę "puszcza", a przy następnym praniu naciągane trochę mocniej.

Trzymam kciuki!
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-24, 11:38   #2977
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ja tez zawsze naciągam i susze na płasko. Pewności nie mam, ze się skurczyły, ale jakieś takie opięte się wydają :/ może od noszenia trochę "puszcza", a przy następnym praniu naciągane trochę mocniej.

Trzymam kciuki!
Mi zawsze przy prasowania wracają do swojego rozmiaru.
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 11:10   #2978
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Tak psioczyłam na NK, a nie dość, że jedną bluzkę już mam, to przygarnęłabym jeszcze dwie sukienki, marynarkę, koszulę i sweterek :|
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 11:20   #2979
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Skurczyła mi się następna bluzka. Prana ręcznie w chłodnej wodzie. Po wyprasowaniu z długości 51 na 48,5cm. Na szerokość zostało jak było. Nadal nadaje się do noszenia. Była też taka chabrowa.



---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Tak psioczyłam na NK, a nie dość, że jedną bluzkę już mam, to przygarnęłabym jeszcze dwie sukienki, marynarkę, koszulę i sweterek :|
Byłam w piątek w massimo w Częstochowie ale na moje szczęście tam coś mało towaru było.

Co kupiłaś nowego?
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2018-02-25 o 11:16
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 11:49   #2980
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

A mi skurczyła się ta jedwabna z letniej wyprzedaży z kokardą na szyi, którą można prać ręcznie zgodnie z zaleceniami leżała perfekcyjnie, a teraz wygląda na za małą...

Spróbuję tego samego sposobu, co z wiskozową, bo udało mi się ją przywrócić mniej więcej do poprzedniego wymiaru tym sposobem:
- pranie ręczne, krótko w letniej wodzie,
- odciśnięcie bez wykręcania,
- bardzo mocne i wielokrotne strzepnięcie bluzki (trzymając za ramiona, potem za dół koszuli, potem za bok i tak w kółko kilka razy),
- delikatne ponaciąganie materiału i znów strzepnięcie
- suszenie na wieszaku w pionie.

Mam nadzieję, że jedwabna też wróci do wymiarów... bo się chyba już totalnie obrażę na MD. Co ubranie, to problemy po praniu.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 12:04   #2981
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Skurczyła mi się następna bluzka. Prana ręcznie w chłodnej wodzie. Po wyprasowaniu z długości 51 na 48,5cm. Na szerokość zostało jak było. Nadal nadaje się do noszenia. Była też taka chabrowa.



---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



Byłam w piątek w massimo w Częstochowie ale na moje szczęście tam coś mało towaru było.

Co kupiłaś nowego?
Kupiłam te burgundowa jedwabna koszule z tym śmiesznym wykończeniem rękawów a uśmiecha się do mnie ta zielona sukienka z zakładanym dekoltem, sukienka w groszki, niebieska lniana koszula i błękitny sweterek w szpic �� I zielona wełniana marynarka!

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
A mi skurczyła się ta jedwabna z letniej wyprzedaży z kokardą na szyi, którą można prać ręcznie zgodnie z zaleceniami leżała perfekcyjnie, a teraz wygląda na za małą...

Spróbuję tego samego sposobu, co z wiskozową, bo udało mi się ją przywrócić mniej więcej do poprzedniego wymiaru tym sposobem:
- pranie ręczne, krótko w letniej wodzie,
- odciśnięcie bez wykręcania,
- bardzo mocne i wielokrotne strzepnięcie bluzki (trzymając za ramiona, potem za dół koszuli, potem za bok i tak w kółko kilka razy),
- delikatne ponaciąganie materiału i znów strzepnięcie
- suszenie na wieszaku w pionie.

Mam nadzieję, że jedwabna też wróci do wymiarów... bo się chyba już totalnie obrażę na MD. Co ubranie, to problemy po praniu.
Polecam wyprasować przed praniem tez.. dla mnie idiotyzm, żeby brudna rzecz prasować, ale lepiej prasować niż płakać... Może to tez kwestia twardości wody? Sama już nie wiem. Przy tych -12 stopniach można tez wywietrzyć na balkonie, mróz wszystko wymorduje
charade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 12:15   #2982
nataliaanna83
Raczkowanie
 
Avatar nataliaanna83
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 151
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
A mi skurczyła się ta jedwabna z letniej wyprzedaży z kokardą na szyi, którą można prać ręcznie zgodnie z zaleceniami leżała perfekcyjnie, a teraz wygląda na za małą...

.
U mnie jedwabie tak samo. Można chyba co najwyżej zamoczyć w wannie lub w misce z wodą na chwilę. Niewielka ilość płynu. Płyn do płukania to już ryzyko, bo jeszcze bardziej rozmiękczy.Niektórym to jedwabie wpadały do odpływu. Ja moją jedwabną bluzkę prałam w ten sposób, że puszczałam na nią wodę z prysznica, potem lałam rozcieńczony płyn i lekko wykręcałam. Następnie już tylko kolejne płukanie. Farbowała strasznie, puszczała kolor okropnie. Potem już rozwieszałam - tylko we wnętrzu. Długo mi się suszyła. Z balkonu zwiało mi jedwab, więc tak się pozbyłam jednej. Z Massimo Dutti dostałam w prezencie. Nigdy nie prałam sama - dawałam do pralni. Tam wyprali raz - trochę się wyblakła, za drugim razem już uszkodzono, więc olałam sprawę. Trzecia bluzka wylądowała na imprezie raze ze starymi - nowymi niedopasowanymi ciuchami jako outletowy prezent.
nataliaanna83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 13:43   #2983
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Kupiłam te burgundowa jedwabna koszule z tym śmiesznym wykończeniem rękawów a uśmiecha się do mnie ta zielona sukienka z zakładanym dekoltem, sukienka w groszki, niebieska lniana koszula i błękitny sweterek w szpic �� I zielona wełniana marynarka!

Kurcze ja żadnej zielonej sukienki nie widzę
w groszki -to ta z poliestru?
niebieska lniana też mi się widzi

Przymierzałam tą czarną skórkę z bufiastym marszczonym dołem. Rękaw dla mnie do kolan i jakaś taka mega gruba się zrobiłam.

potrzebuję jakiegoś fajnego płaszczyka a właściwie dwóch, zimowego i wiosennego.
Może któraś widziała coś fajnego w logicznej cenie???
Jestem niska więc te wszystkie, które są fajne to zazwyczaj są do połowy łydki a ja muszę mieć tak max do kolana.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 14:43   #2984
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kurcze ja żadnej zielonej sukienki nie widzę
w groszki -to ta z poliestru?
niebieska lniana też mi się widzi

Przymierzałam tą czarną skórkę z bufiastym marszczonym dołem. Rękaw dla mnie do kolan i jakaś taka mega gruba się zrobiłam.

potrzebuję jakiegoś fajnego płaszczyka a właściwie dwóch, zimowego i wiosennego.
Może któraś widziała coś fajnego w logicznej cenie???
Jestem niska więc te wszystkie, które są fajne to zazwyczaj są do połowy łydki a ja muszę mieć tak max do kolana.
Ta zielona jest tez czarna. Niestety również poliester, wiec kupię dopiero na wyprzedaży, bo czterech stow na plastik mi szkoda :/

Mam z lata lniana biała i polecam bardzo fajna i już po pierwszej obniżce była za raptem 119 zł.

Ja swój wiosenny znalazłam w mango, nie był długi - tez mi matka natura poskąpiła centymetrów

Jeżu kolczasty, mam straszna słabość do kolorowych swetrów już nawet nie chodzi o to, żeby wszystkie nosić, ale o to, ze one tak pięknie obok siebie poskładane wyglądają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png IMG_0645.PNG (511,4 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: png IMG_0644.PNG (841,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49AB6A27-2C68-4250-9C59-3B3C81D1097C.jpg (136,9 KB, 104 załadowań)

Edytowane przez charade
Czas edycji: 2018-02-25 o 14:53
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 15:29   #2985
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Charade, no faktycznie niebieski kooooooniecznie musisz mieć

A ja tego typu sukienek się boję, że się schylę albo coś taaaaam.... i będzie lipa na ściance
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 16:00   #2986
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Charade, no faktycznie niebieski kooooooniecznie musisz mieć

A ja tego typu sukienek się boję, że się schylę albo coś taaaaam.... i będzie lipa na ściance
Na razie zadowalam się chabrowym, ale taki błękitny...
Ja się chyba dużo nie schylam zreszta z przodu plecy, z tylu plecy
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 16:41   #2987
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Na razie zadowalam się chabrowym, ale taki błękitny...
Ja się chyba dużo nie schylam zreszta z przodu plecy, z tylu plecy

Wiesz, powiem Ci tak w tajemnicy
ja się dużo schylam, bo mam psa .... i kupy po nim zbieram
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 17:22   #2988
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Wiesz, powiem Ci tak w tajemnicy
ja się dużo schylam, bo mam psa .... i kupy po nim zbieram
Tez mam! I tez zbieram! Cholera. Teraz będę uważać w jakich sukienkach to robię pochwalisz się zdjęciem ?
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 17:56   #2989
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Ta zielona jest tez czarna. Niestety również poliester, wiec kupię dopiero na wyprzedaży, bo czterech stow na plastik mi szkoda :/

Mam z lata lniana biała i polecam bardzo fajna i już po pierwszej obniżce była za raptem 119 zł.

Ja swój wiosenny znalazłam w mango, nie był długi - tez mi matka natura poskąpiła centymetrów

Jeżu kolczasty, mam straszna słabość do kolorowych swetrów już nawet nie chodzi o to, żeby wszystkie nosić, ale o to, ze one tak pięknie obok siebie poskładane wyglądają
Ja do marynarek... 45 to stan na dziś. I już złapałam się na tym, że "chciałabym" dobić do 50. Oczywiście tłumaczę to tym, że "mi się podoba i lubię", bo raczej nie potrzebuję przy tej ilości... Ale prawda leży po środku
Kilka postów wyżej pisałam, że byłam świadkiem reklamacji spódnicy z NK z powodu skurczenia po praniu. Była bardzo podobna do tej sukienki: kolor, krój, pasek... Na stronie jej nie znalazłam, jest tylko sukienka.

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, bo mam je od niedawna i na razie nosiłam tylko czarną, a nie prałam jeszcze żadnej z nich i obawiam się tego skurczenia się...

Niebieska jest troszkę inna niż na zdjęciu, ale to norma. Mi się ten odcień podoba a co do grubości - bluzka jest cienka i dwuwarstwowa, zupełnie inna niż sukienka. Zobaczysz sama, jak przyjdzie

Edit: ja Massimo odkryłam przypadkiem i to niezbyt dawno, szwędając się po jakiejś galerii i chcąc sobie kupić coś ekstra. To dopiero moja 3 wyprzedaż w MD....
Niestety koszulka poszła do zwrotu - za duża...
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 18:11   #2990
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Tez mam! I tez zbieram! Cholera. Teraz będę uważać w jakich sukienkach to robię pochwalisz się zdjęciem ?

Mówisz i masz
ale na podmiankę

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kate17a Pokaż wiadomość
Ja do marynarek... 45 to stan na dziś. I już złapałam się na tym, że "chciałabym" dobić do 50. Oczywiście tłumaczę to tym, że "mi się podoba i lubię", bo raczej nie potrzebuję przy tej ilości... Ale prawda leży po środku

oszzzzz
45 marynarek
to nie zapytam ile masz par majtek
i butów to pewnie ze 100
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 18:31   #2991
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Mówisz i masz
ale na podmiankę

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------




oszzzzz
45 marynarek
to nie zapytam ile masz par majtek
i butów to pewnie ze 100
Szyszka pozdrawia biała, kudłata szlicznotke

45 marynarek - zazdroszczę! Mnie się po latach udało znaleźć jedna, która mi pasuje staram się tez usilnie zejść z 25 sukienek poniżej 20, bo mam wrazenie, ze to za dużo
Bardziej od liczby butów ciekawi mnie Twoja garderoba - stawiam, ze jest duża i piękna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4460E2CD-CFB9-4AB5-A73D-B198B8C646A4.jpg (64,7 KB, 69 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 18:52   #2992
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Mówisz i masz
ale na podmiankę

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------




oszzzzz
45 marynarek
to nie zapytam ile masz par majtek
i butów to pewnie ze 100
Mało butów, mało majtek To wcale nie idzie w parze

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Szyszka pozdrawia biała, kudłata szlicznotke

45 marynarek - zazdroszczę! Mnie się po latach udało znaleźć jedna, która mi pasuje staram się tez usilnie zejść z 25 sukienek poniżej 20, bo mam wrazenie, ze to za dużo
Bardziej od liczby butów ciekawi mnie Twoja garderoba - stawiam, ze jest duża i piękna
I z tą garderobą to tak też nie do końca...
A zielona marynarka też mi w oko wpadła.
Taką mam chorobę...
MD też temu winne, bo najlepiej pasują mi w nim właśnie marynarki.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Szyszka pozdrawia biała, kudłata szlicznotke

45 marynarek - zazdroszczę! Mnie się po latach udało znaleźć jedna, która mi pasuje staram się tez usilnie zejść z 25 sukienek poniżej 20, bo mam wrazenie, ze to za dużo
Bardziej od liczby butów ciekawi mnie Twoja garderoba - stawiam, ze jest duża i piękna
Słodkie psiaki

Edytowane przez kate17a
Czas edycji: 2018-02-25 o 18:50
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 19:16   #2993
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Szyszka pozdrawia biała, kudłata szlicznotke
Najlepsze miejsca zajęte Ty masz ciemną szyszkę i jasną kanapę
a ja białego chłopaka i ciemną kanapę.
a żeby nie było, że OFF TOP to mój ma jedwabiste włosy z naciskiem na jedwabiste
i po praniu zaznaczam - ręcznym w ciepłej wodzie - się nie kurczy

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kate17a Pokaż wiadomość
Mało butów, mało majtek To wcale nie idzie w parze

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------


I z tą garderobą to tak też nie do końca...
A zielona marynarka też mi w oko wpadła.
Taką mam chorobę...
MD też temu winne, bo najlepiej pasują mi w nim właśnie marynarki.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------


Słodkie psiaki
Choroba mówisz
to i tak lżejszy przypadek

moja przyjaciółka nie może się w mieszkaniu zmieścić, bo wszystkiego ma na tony, dosłownie wszystkiego. Z metkami się wszędzie walają. Ciuchy w rozmiarze od 36 do 52 znajdziesz.
Jak byłam w ciąży to mi dała całe 2 reklamówy rzeczy z metkami w które nigdy w życiu by nie weszła. Nigdy jej 2 razy w tym samym nie widziałam.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 19:58   #2994
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Najlepsze miejsca zajęte Ty masz ciemną szyszkę i jasną kanapę
a ja białego chłopaka i ciemną kanapę.
a żeby nie było, że OFF TOP to mój ma jedwabiste włosy z naciskiem na jedwabiste
i po praniu zaznaczam - ręcznym w ciepłej wodzie - się nie kurczy

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



Choroba mówisz
to i tak lżejszy przypadek

moja przyjaciółka nie może się w mieszkaniu zmieścić, bo wszystkiego ma na tony, dosłownie wszystkiego. Z metkami się wszędzie walają. Ciuchy w rozmiarze od 36 do 52 znajdziesz.
Jak byłam w ciąży to mi dała całe 2 reklamówy rzeczy z metkami w które nigdy w życiu by nie weszła. Nigdy jej 2 razy w tym samym nie widziałam.
Pięknie się psami i kanapki uzupełniamy No właśnie, żeby nie bylo off topu - to zdjęcie zrobione podczas prania i odświeżania swetrów z MD. Siedziałam między rozwieszonymi swetrami, tworzyłam kosmiczna konstrukcje, strasznie umęczona już, a tu mi się pysk wyłania. Najwieksza fanka swetrów Massimo. Takie mięciutkie, ze w każdy wejdzie a propos - masz jakiś sprawdzony sposób na psie klaki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8952.jpg (92,6 KB, 66 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:01   #2995
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez kate17a Pokaż wiadomość
Mało butów, mało majtek To wcale nie idzie w parze

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------


I z tą garderobą to tak też nie do końca...
A zielona marynarka też mi w oko wpadła.
Taką mam chorobę...
MD też temu winne, bo najlepiej pasują mi w nim właśnie marynarki.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------


Słodkie psiaki
Mam już taka bordowa jak ta zielona i super mi się sprawdza super ciepła. Zielonej na stronie już nie ma, ale w sklepie pytałam i stacjonarnie sporo jej maja. Gdybys kiedyś się nudziła i chciałoby Ci się zrobić, to chętnie zobaczę zdjęcie Twojej kolekcji bardzo lubię oglądać takie rozbudowane kolekcje czasem napatrzenie się na cudze piękne rzeczy mi wystarcza i sama nie muszę kupować

Edytowane przez charade
Czas edycji: 2018-02-25 o 20:03
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:13   #2996
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Najlepsze miejsca zajęte Ty masz ciemną szyszkę i jasną kanapę
a ja białego chłopaka i ciemną kanapę.
a żeby nie było, że OFF TOP to mój ma jedwabiste włosy z naciskiem na jedwabiste
i po praniu zaznaczam - ręcznym w ciepłej wodzie - się nie kurczy

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------



Choroba mówisz
to i tak lżejszy przypadek

moja przyjaciółka nie może się w mieszkaniu zmieścić, bo wszystkiego ma na tony, dosłownie wszystkiego. Z metkami się wszędzie walają. Ciuchy w rozmiarze od 36 do 52 znajdziesz.
Jak byłam w ciąży to mi dała całe 2 reklamówy rzeczy z metkami w które nigdy w życiu by nie weszła. Nigdy jej 2 razy w tym samym nie widziałam.
Oj żeby nie wyszło, że ja zbieraczka Wręcz przeciwnie. Nie gromadzę, już nie raz oberwało mi się za wyrzucenie czegoś za wcześnie Tylko te marynarki... No i lubię zakupy, zwłaszcza ubrań. A ponieważ moi trzej Panowie nie lubią, większość miejsca w szafach jest moja

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Mam już taka bordowa jak ta zielona i super mi się sprawdza super ciepła. Zielonej na stronie już nie ma, ale w sklepie pytałam i stacjonarnie sporo jej maja. Gdybys kiedyś się nudziła i chciałoby Ci się zrobić, to chętnie zobaczę zdjęcie Twojej kolekcji bardzo lubię oglądać takie rozbudowane kolekcje czasem napatrzenie się na cudze piękne rzeczy mi wystarcza i sama nie muszę kupować
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 20:45   #2997
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Mam już taka bordowa jak ta zielona i super mi się sprawdza super ciepła. Zielonej na stronie już nie ma, ale w sklepie pytałam i stacjonarnie sporo jej maja. Gdybys kiedyś się nudziła i chciałoby Ci się zrobić, to chętnie zobaczę zdjęcie Twojej kolekcji bardzo lubię oglądać takie rozbudowane kolekcje czasem napatrzenie się na cudze piękne rzeczy mi wystarcza i sama nie muszę kupować

Pokażcie o której marynarce prawicie, bo ja mam tylko dwie i żadna massimowa
a z psimi kłakami nie mam takiego problemu, bo mój ma włosy .....jak już mówiłam massimowo jedwabiste i tak tego nie gubi, jak normalnie psy sierść mają.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kate17a Pokaż wiadomość
Oj żeby nie wyszło, że ja zbieraczka Wręcz przeciwnie. Nie gromadzę, już nie raz oberwało mi się za wyrzucenie czegoś za wcześnie Tylko te marynarki... No i lubię zakupy, zwłaszcza ubrań. A ponieważ moi trzej Panowie nie lubią, większość miejsca w szafach jest moja


Oj tam, oj tam
a kto bogatemu zabroni
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-25, 21:03   #2998
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Pokażcie o której marynarce prawicie, bo ja mam tylko dwie i żadna massimowa
a z psimi kłakami nie mam takiego problemu, bo mój ma włosy .....jak już mówiłam massimowo jedwabiste i tak tego nie gubi, jak normalnie psy sierść mają.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------




Oj tam, oj tam
a kto bogatemu zabroni
I nie wchodzą Ci te jego włosy w ubrania ? Bo Szysz gubi dużo tylko sezonowo, normalnie znacznie mniej, a mimo to po wyciągnięciu z szafki swetra (a w szafce przecież nie śpi...) zawsze znajdę jakie włos, którego przed włożeniem do szafki nie było :/ używałam tych rolek z klejem, ale mam wrażenie, ze niszczą strukturę wełny i kaszmiru. W wersji hardcorowej wyciągałam włoski po jednym pęseta, ale wtedy weekend nie mój

A marynarka w aplikacji wyglądała tak. Na żywo jednak bardziej zielona - na zdjęciu mam na sobie za duża, ale chciałam tylko sprawdzić, czy kolorem będzie pasować do spodni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png IMG_0653.PNG (710,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9949.jpg (99,4 KB, 141 załadowań)
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 05:10   #2999
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Piękna! W jakiej jest cenie? Nie widziałam jej na stronie... eh
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 05:53   #3000
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Piękna! W jakiej jest cenie? Nie widziałam jej na stronie... eh
450 zł. Na stronie wyglada jak czarna tylko ostrzegam, ze ma szczątkowa podszewkę - czyli nie ma jej praktycznie wcale :/

No i wyprzedaż zniknęła ze strony! Ciekawe czy tak jak rok temu będzie w marcu mid sale

Edytowane przez charade
Czas edycji: 2018-02-26 o 06:38
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-21 14:02:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.