MASSIMO DUTTI cz.XI - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-06, 17:09   #3121
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Moja zielona wełniana marynarka po przymiarce w przymierzalni została oddana... Nie wiem, czy taki egzemplarz mi się trafił, czy to standard w tym modelu, ale tkanina była nierównomierna i pod światło prześwitywała. Przy bliższym przyjrzeniu się tym cieńszym miejscom stwierdzam, że wyglądają, jakby już jakaś rodzina moli się na tej marynarce wychowała Rozczarowanie gigantyczne. Po nieudanej wyprzedaży i tej wtopie mam dość MD na dłuższy czas.

EDIT: Brawa dla MD, o 15.00 zrobiłam zwrot w sklepie, a pieniądze w tym momencie wróciły na konto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg signal-2018-03-06-145606.jpg (80,6 KB, 108 załadowań)

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2018-03-06 o 17:22
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:26   #3122
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Konikami to są pewnie ci, co mają po 20 aukcji, w tym te same rzeczy w różnych rozmiarach - trudno uwierzyć, by sprzedawali swoje podmiany ale jak ktoś ma 3 czy 5 rzeczy, to inna sprawa. Sama kilka ubrań na all puściłam, jak udało mi się taniej kupić na podmianę...
Te osoby właśnie mam na myśli ja tez pozbywam się tych, które mam podwójne albo które z jakiegoś względu nie podbiły serca. A jak wiedzę, ze ktoś ma ten sam sweter w kilku kolorach i rozmiarach, a do tego nie przyjmuje zwrotów, to aż kusi, żeby to zgłosić, ze handluje bez założonej działalności :/
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:34   #3123
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Też widziałam parę takich kont na allegro. Rekordzistka miała chyba z 25 aukcji i średnio co 3 tyg. zmieniała prawie cały asortyment (widocznie mijały jej terminy zwrotu i jak nie sprzedała, to zwracała).

Edit: jutro odbieram ostatnią rzecz z wyprzedaży. Jakimś cudem odnalazłam link do czarnej marynarki z krępy (bez klap) i zamówiłam oby nie była zniszczona, bo rzeczy z ostatnich zamówień wołały o pomstę do nieba. :P
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."

Edytowane przez mmuminkova
Czas edycji: 2018-03-06 o 17:40
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 18:34   #3124
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Też widziałam parę takich kont na allegro. Rekordzistka miała chyba z 25 aukcji i średnio co 3 tyg. zmieniała prawie cały asortyment (widocznie mijały jej terminy zwrotu i jak nie sprzedała, to zwracała).

Edit: jutro odbieram ostatnią rzecz z wyprzedaży. Jakimś cudem odnalazłam link do czarnej marynarki z krępy (bez klap) i zamówiłam oby nie była zniszczona, bo rzeczy z ostatnich zamówień wołały o pomstę do nieba. :P
Człowiek się zastanawia, gdzie się wszystkie swetry podziały, a tu jedna Grażynka biznesu wykupiła 20 sztuk
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 19:18   #3125
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
A jakie udało Ci się w ogóle ustrzelić ?

Btw, zauważyłyście ile się "koników" massimo na allegro znalazło? Rozumiem, że jak ktoś kupił drożej to nie chce być stratny, ale takie masowe wykupywanie ciuchów i sprzedawanie ich drożej mi się nie podoba :/
Szczerze - to nie kupiłabym niczego od tych "handlar", bo nie mam zamiaru dawać zarobić komuś, kto sprzedaje rzeczy z wyprzedaży często w cenie wyższej niż pierwotna

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Człowiek się zastanawia, gdzie się wszystkie swetry podziały, a tu jedna Grażynka biznesu wykupiła 20 sztuk
Skąd się biorą tacy ludzie? Masakra Normalnie - rekiny biznesu
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:20   #3126
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tę białą sukienkę miałam na początku wyprzedaży i oddałam, bo materiał tak cienki, że majtki widac była na wylot! Nie wiem po co się takie kiecki robi, naprawdę prześwitująca koszmarnie, dla mnie nie do noszenia. Wam to nie przeszkadza?

To jest mocny argument na NIE

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez angellllka Pokaż wiadomość
Obiecuję, ze zrobię fotkę. Zapłaciłam 1599. Wyhaczyli w stacjonarce, był ze zwrotów. Kiedyś rzucił mi sie w oczy brązowy na stronie.

A te buty chyba nie maja zbyt wysokiego obcasa? Dlatego tak sie na nie czaiłam. Podejrzewam, ze za rok bedą podobne tak jak i w tamtym roku ja bym je zostawiła
Obcas tak 7 -7,5cm, zależy jak mierzyć, i jak stwierdzę, że wolę krótsze, to się da obciąć górą bez problemu. Chyba zostawię ale jeszcze dumam, bo takie jedne z ryłko za mną chodziły.

Kożuszek koniecznie pokaż, a brązowych, rudych, pomarańczowych i innych "ciepłych" kolorów nie noszę, więc taki granat musi być cudny

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Wczoraj zamoczyłam w gorącej wodzie tą jedwabną sukienkę - skurczyła mi się nieco na długość i na szerokość, rękawy też trochę krótsze. Wszystko tak około niecały rozmiar mniejsze. I fajna jest, bo nie trzeba prasować.
I chyba już nie muszę iść do krawcowej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (29,7 KB, 63 załadowań)
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2018-03-06 o 20:22
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:30   #3127
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Odnośnie różowego wełnianego płaszczyka z ćwiekami, syn stwierdził, że to wygląda "trochę więcej jak szlafrok a trochę mniej niż płaszczyk"
No to chyba 4,5 stówy za szlafrok to za dużo

TŻ zapytał, czy przyszedł mi ten prochowiec a syn "mamo, mamo ....kupiliście broń czarnoprochową?"
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2018-03-06 o 20:33
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 20:35   #3128
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To jest mocny argument na NIE

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



Obcas tak 7 -7,5cm, zależy jak mierzyć, i jak stwierdzę, że wolę krótsze, to się da obciąć górą bez problemu. Chyba zostawię ale jeszcze dumam, bo takie jedne z ryłko za mną chodziły.

Kożuszek koniecznie pokaż, a brązowych, rudych, pomarańczowych i innych "ciepłych" kolorów nie noszę, więc taki granat musi być cudny

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Wczoraj zamoczyłam w gorącej wodzie tą jedwabną sukienkę - skurczyła mi się nieco na długość i na szerokość, rękawy też trochę krótsze. Wszystko tak około niecały rozmiar mniejsze. I fajna jest, bo nie trzeba prasować.
I chyba już nie muszę iść do krawcowej
W jak bardzo gorącej? Mnie już kilka razy kusiło, żeby kupić coś większe (bo tylko taki rozmiar byl) i skurczyć w praniu, ale bałam się, ze z moim szczęściem się jeszcze rozciągnie

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Odnośnie różowego wełnianego płaszczyka z ćwiekami, syn stwierdził, że to wygląda "trochę więcej jak szlafrok a trochę mniej niż płaszczyk"

TŻ zapytał, czy przyszedł mi ten prochowiec a syn "mamo, mamo ....kupiliście broń czarnoprochową?"
Ile lat ma latorośl? Ja miałam kiedyś bardzo zdolnego korepetytanta. No chłopak był po prostu świetny, wchodził mu angielski jak nie wiem co. Ale żeby odróżnić, które to sukienka, a które spodnica? Zapomnij
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:40   #3129
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

woda taka gorąca, nie ciepła, ze 45 stopni na bank miała
myślę, że same rękawy jeszcze raz spróbuję bo tak z 3 cm mogłyby być krótsze

zamoczyłam też dziś tą bluzkę, bo jak wiskoza to różnie może być, suszy się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040650.JPG (126,8 KB, 42 załadowań)
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:01   #3130
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość



Ile lat ma latorośl? Ja miałam kiedyś bardzo zdolnego korepetytanta. No chłopak był po prostu świetny, wchodził mu angielski jak nie wiem co. Ale żeby odróżnić, które to sukienka, a które spodnica? Zapomnij
Młody ma 13 lat
Sprawdziłam i się orientuje i w polskim i angielskim, które to sukienka a które spódnica

TŻ niestety nie odróżnia nawet w języku ojczystym
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2018-03-06 o 20:55
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 21:04   #3131
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



Młody ma 13 lat
Sprawdziłam i się orientuje i w polskim i angielskim, które to sukienka a które spódnica

TŻ niestety nie odróżnia nawet w języku ojczystym
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
.
Przetestowałem mojego 11-latka i zaliczył 😀. Mężczyźni często mylą też brwi z rzęsami 😊
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 21:29   #3132
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Od razu widać, ze mamy-massimomaniaczki!
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 06:33   #3133
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Uzupełnili SP o kilka rzeczy, o ile się nie mylę w tym o sweter z wełną i kaszmirem z dekoltem w szpic, który bardzo chciałam mieć, więc cóż było robić? Zamówienie poszło.

Mam też z SP ten sweter i strasznie się kulkuje. Miałam go na sobie 2 razy i już mam kuleczki na rękawach i na bokach....

__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 09:01   #3134
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Uzupełnili SP o kilka rzeczy, o ile się nie mylę w tym o sweter z wełną i kaszmirem z dekoltem w szpic, który bardzo chciałam mieć, więc cóż było robić? Zamówienie poszło.

Mam też z SP ten sweter i strasznie się kulkuje. Miałam go na sobie 2 razy i już mam kuleczki na rękawach i na bokach....

Możliwe, że to przed sztuczne włókna. Albo wełna takiej dobrej jakości, bo podobno te dobrej jakości tak już mają, że się mechacą.

Ech, a u mnie dalej twardo 0:0 powtarzam sobie, że w sierpniu te rzeczy się znowu magicznie znajdą w linkach i będą jeszcze o połowę tańsze. MD mi bardzo zalazło za skórę
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 09:22   #3135
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

A ja właśnie gdzieś ostatnio czytałam, że jak wełna słaba, to kulkuje. No ale nie zniechęcam się - jest cieplutki i wygodny i wreszcie znalazłam szarość, w której mi do twarzy.
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 09:47   #3136
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
A ja właśnie gdzieś ostatnio czytałam, że jak wełna słaba, to kulkuje. No ale nie zniechęcam się - jest cieplutki i wygodny i wreszcie znalazłam szarość, w której mi do twarzy.
To najważniejsze! Poza tym maszynka w ruch i będzie jak nowy
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 14:34   #3137
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Możliwe, że to przed sztuczne włókna. Albo wełna takiej dobrej jakości, bo podobno te dobrej jakości tak już mają, że się mechacą.

Ech, a u mnie dalej twardo 0:0 powtarzam sobie, że w sierpniu te rzeczy się znowu magicznie znajdą w linkach i będą jeszcze o połowę tańsze. MD mi bardzo zalazło za skórę
Jak on wypada rozmiarowo?
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 15:01   #3138
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Jak weźmiesz swój zwyczajowy rozmiar, to powinien leżeć, jak na modelce - luźno ja tak chciałam i tak mam
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 15:53   #3139
kate17a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 32
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Jak weźmiesz swój zwyczajowy rozmiar, to powinien leżeć, jak na modelce - luźno ja tak chciałam i tak mam
Dzięki
kate17a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 18:18   #3140
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny, ma któraś ten wyprzedażowy kaszmir z okrągłym dekoltem w kolorze żółtym albo niebieskim i mogłaby wrzucić zdjęcie ? Jestem ciekawa koloru, a wydaje mi się, że zdjęcia na stronie są przekłamane
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 22:40   #3141
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Odebrałam dzisiaj jeden z moich ostatnich wyprzedażowych strzałów - kardigan z wełny merynosów - jest świetny!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5699768201_1_1_16.jpg (110,5 KB, 88 załadowań)
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 11:36   #3142
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny czy wełniane/częściowo wełniane swetry z MD raczej się kurczą czy rozciągają w praniu?
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 13:54   #3143
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wełniane/częściowo wełniane swetry z MD raczej się kurczą czy rozciągają w praniu?
Jeżeli masz domieszkę czegoś sztucznego jak elastan, poliester i te inne poli, to nie powinno się z nim nic stać
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 14:04   #3144
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wełniane/częściowo wełniane swetry z MD raczej się kurczą czy rozciągają w praniu?
Ja piorę wszystkie z wełną ręcznie, dlatego nigdy nic się z nimi nie dzieje.
Dostałam dziś ostatnią rzecz z wyprzedaży, parkę khaki. Przeglądam sobie czasami linki i rzeczy jeszcze się pojawiają. Niektóre są we wszystkich rozmiarach. Dziś pojawił się fular który chciałam, a przez całą wyprzedaż go nie widziałam. Nie rozumiem zupełnie dlaczego te rzeczy nie są dostępne na stornie. Chyba nie zależy im na sprzedaży
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 14:08   #3145
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Który fular? :P

edit: to kwestia polityki - wyprzedaż nie może wisieć na www bez końca, bo to by świadczyło o tym, że nikt się o te rzeczy nie zabijał... a to byłby przecież cios wizerunkowy :P
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."

Edytowane przez mmuminkova
Czas edycji: 2018-03-09 o 14:11
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 14:15   #3146
dota_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 235
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Który fular? :P
https://static.massimodutti.net/3/ph...=1496240927294


https://static.massimodutti.net/3/ph...=1503931253396
wszystkie rozmiary
Jak wstawić ikonkę? Dawno tego nie robiłam i coś mi nie wychodzi

Edytowane przez dota_k
Czas edycji: 2018-03-09 o 14:29
dota_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 14:28   #3147
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Ikonę czyli obrazek? W zaawansowanej odp. klikasz ikonkę obrazka i w wyskakującym okienku podajesz jego adres www. A fular fajny
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 16:44   #3148
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wełniane/częściowo wełniane swetry z MD raczej się kurczą czy rozciągają w praniu?
Z wszystkimi 100%-owymi wełnianymi swetrami w praniu trzeba uważać żeby się nie skurczyły. Wełna nie lubi wody

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dota_k Pokaż wiadomość
https://static.massimodutti.net/3/ph...=1496240927294


https://static.massimodutti.net/3/ph...=1503931253396
wszystkie rozmiary
Jak wstawić ikonkę? Dawno tego nie robiłam i coś mi nie wychodzi
U mnie też od jakiegoś czasu (jak próbowali zmian na wizażu)zniknął górny pasek z dodatkowymi opcjami, nie mogę wrzucać zdjęć i pasek z emotionkami z prawej strony mi wszystkie zniknęły
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-10, 16:44   #3149
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Hej czy rzeczywiście przy zwrocie w paczkomacie muszę spakować towar w oryginalne pudełko i naklejki zabezpieczajaxe? Nie mam ani tego ani tego a jutro mija mi termin zwrotu... W ogóle mam problem żeby zamówić zwrot na stronie...wybieram powod zwrotu idę dalej no właśnie...i nie idę....stoi wszystko.ktos poratuje wskazówka ? Z góry dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-10, 17:17   #3150
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Hej czy rzeczywiście przy zwrocie w paczkomacie muszę spakować towar w oryginalne pudełko i naklejki zabezpieczajaxe? Nie mam ani tego ani tego a jutro mija mi termin zwrotu... W ogóle mam problem żeby zamówić zwrot na stronie...wybieram powod zwrotu idę dalej no właśnie...i nie idę....stoi wszystko.ktos poratuje wskazówka ? Z góry dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś Ty, zwracaj w jakimkolwiek pudełku.
Spróbuj w innej przeglądarce albo przez aplikację - mi dziś też Massimo coś nie działało przez www za dobrze...
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-21 14:02:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.