Ponowne starania po T. cz.III - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-07, 08:13   #3421
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowy dawaj znać

Sasanka myśle ze to ze stresu ten ból. Będzie dobrze i co za pare dni robisz test czy jak to wyglada dalej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-07, 09:33   #3422
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cześć dziewczyny!!! Bardzo dawno tu nie zaglądałam, dla przypomnienia, bo jest tu dużo nowych dziewczyn, napisze że T. miałam w lipcu 2020 a w sierpniu 2021 urodziłam zdrową Zosię
Postanowiłam się odezwać bo potrzebuje wsparcia a nie mam nikogo, a tu zawsze mogłam liczyć na pomoc. Moja Zosia w sierpniu skonczy roczek, 10 lipca miną 2 lata od T. a ja dwa dni temu zobaczyłam dwie kreski na teście. Jestem przerażona. Mam 3 dzieci, w tej chwili kiepska sytuację finansową spowodowaną oczywiście inflacją i do tego męża który rozczarował mnie totalnie gdy się dowiedział o ciąży. Chodzę i płacze po kątach. Wiem że każda z was czeka na te dwie kreski i pamiętam doskonale te uczucia, może nie powinnam tu pisać, ale nie mam z kim porozmawiać. Nie mam siły znów tego przechodzić, te badania ta niepewność do tego moja Zosia daje mi w kość. Zaraz jest rocznica T. Ja nadal się z tym nie uporałam, mieszkam w kraju w którym aborcja jest legalna i mój mąż stwierdził że to najlepsze rozwiązanie. Nie wiem jak mam dalej z nim żyć. Chciałam tylko gdzieś z siebie to wyzucic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-07, 19:42   #3423
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowy jak tam?

Kol współczuję Ci bardzo sytuacji z mężem. Wierzę, że po prostu zżera go stres, czuję się odpowiedzialny za Was wszystkich itd. Mam nadzieję, że się dogadacie mimo gorzkich słów.
Dobrze, że mogłaś to z siebie zrzucić tutaj
Wierzę, że przemyślicie wszystko, porozmawiacie na spokojnie, może on ochlonie i inaczej zareaguje.
Trudny czas przed Tobą, wierzę, że sobie poradzisz Nie mam prawa Ci mówić co masz robić, pamiętaj, żebyś zrobiła to co dla Ciebie najlepsze

Platynowa, dostałam okres gdy już zmniejszałam ilość karmień, teraz czekam na kolejny, zakończyłam karmienie jakos 3 tygodnie temu, jest między nimi przerwa +- 6 tygodni, zawsze miałam regularne, ale podobno przy karmieniu są różne cykle, po zakończeniu nawet czeka się do 8 tygodni na okres.
Dlatego chciałam wiedzieć jak tam u Was było
Ogólnie nie tęsknię za okresem

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-07, 19:53   #3424
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Boooooze! Jest dobrze! Uwierzycie w to?
Doktor mówił, że jest super! I że dziewczyny to już z tego raczej nie będzie praktycznie cała wizytę płakałam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-07, 20:43   #3425
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kol170 myślę, że niezależnie od Twojej decyzji w nas znajdziesz wsparcie!

Tulipanowysłonecznik piękne wiesci i zawsze w to wierzylysmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-07, 22:14   #3426
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowy wspaniale!!!!! Gratuluję

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-07, 22:39   #3427
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kol, bardzo mi przykro, że tak się Twój mąż zachował Daj mu czas na przetrawienie tej informacji i oswojenie się z sytuacja. Nawet dużo czasu. A pisze o tym dlatego, że mąż kuzynki podobnie zareagował na wieść o jej trzeciej ciąży i zazadal aborcji. Kuzynka powiedziała, że nie usunie tej ciąży, więc on obrażony, nie wspierał jej praktycznie wcale podczas ciąży, był zły, że nie licząc się z jego zdaniem, postanowiła urodzić, ale kiedy na świecie pojawiła się ich córka (mieli już dwóch chłopców) to totalnie na jej punkcie oszlal. Teraz dziewczynka ma już 10 lat, jest oczkiem w głowie ojca i ten po dziś dzień dziękuje mojej kuzynce, że go nie posłuchała i nie usunęła ciąży i zaluje bardzo, że tak się wtedy zachował. Nie chce tłumaczyć Twojego męża, ale może czuje, że finansowo będzie Wam ciężko, lub już jest zmęczony pieluchami (jakkolwiek to zabrzmi). Jakimi motywami by się nie kierował, pamiętaj, że to Ty nosić będziesz pod sercem ten mały cud i zrób tak, jak Tobie serce mówi Dużo sił Ci życzę
Tulipanowy, bardzo się cieszę z takich dobrych wieści!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-07, 23:28   #3428
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziękuję bardzo za wasze słowa. Naprawdę bardzo dużo to dla mnie znaczy, że jest ktoś kto nie oceni ale zrozumie i da siłę ️. Tulipanowy cudowne wieści 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-08, 10:27   #3429
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 714
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Maciejka ja dostałam okres 8 tyg po porodzie a karmiłam 10,5 miesiąca

Kol to musi być Wasza decyzją dużo sił dla Ciebie. Może póki co sytuacja przerosła męża musi przemyśleć wszystko przytulam mocno **.

Tulipanowysłonecznik ogromnie gratulacje 🥰🥰 kciuki za spokojną ciążę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-09, 12:40   #3430
Mamiska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 433
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kol wieże ze postopisz zgodnie ze sobą, współczuję ci tej sytuacji i reakcji, męża.

Tulipanowyslonecznik ogromne gratulacje, wspaniałe wieści. ❤️

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Kol współczuję.

Tulipanowy ogromne gratulacje

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

A u nas w domu ospa 😭. Mam nadzieję że Kajtus nie dostanie 😱
Mamiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-09, 18:27   #3431
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziękuję wam za wsparcie ️ mąż się przestraszył i myślał że tak naprawdę to ja tak myślę, bo on chciał jeszcze dziecko oczywiście nie teraz, a ja się zarzekałam że już nigdy. Już jest lepiej, po mału zaczynamy rozmawiać i myśleć jak sobie poradzimy. Dobrze że mogłam tu wyrzucić swój żal, dziekuje wam za to. Odezwę się do was jak już ochłonę i będę w oczekiwaniu na badania, bo na pewno będzie to stresujące tak jak ostatnim razem. Tymczasem trzymam kciuki za was wszystkie. Do usłyszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kol170
Czas edycji: 2022-07-09 o 18:28
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-09, 18:33   #3432
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny czy Waszym maleństwom kupowałyście w tych pierwszych tygodniach/miesiącach jakieś zabawki edukacyjne? Albo jakieś usypiacze/przytulanki? Coś polecacie co sie u Was sprawdziło?

Wiem że karty kontrastowe od 1 miesiąca można już wprowadzić a tak sie zastanawiam czy jakiegoś pluszaka szumiacego czy coś kupować.

U nas bez większych zmian, karmienie KP dalej kuleje, nie ma większej poprawy, jeszcze walcze z laktatorem ale mniej niż na początku, Maks coś z piersi dostaje, a tak to mm, nie wiem ile jeszcze dam rade z tym odciąganiem.

W przyszły piątek wybieram sie do psychologa, bo nie bardzo radzę sobie z emocjami, mam straszne wahania nastroju, są dni kiedy słabo funkcjonuje, siedze i płacze dobrze że mam męża pod ręką który mam wrażenie że niekiedy zajmuje sie więcej Maksiem niż ja. Zawsze sobie powtarzałam że będą najlepsza mamą na świecie, a niestety póki co czuję że jestem beznadziejna. Mam nadzieje że troche mnie z tego wyciągnie psycholog.

Kciuki trzymam za Staraczki, za dziewczyny po transferach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-09, 18:42   #3433
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dzięki, dzięki. W ciąż nie mogę w to uwierzyć, że pewien etap jest już za nami.... Ja niestety wciąż pełna obaw. Ale to u nas już się nie zmieni. Jakoś nie umiem się cieszyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-10, 05:38   #3434
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Patzi88 u nas się sprawdziły kontrastowe karty, książeczka do łóżeczka, Miś Moonies, piankowe puzzle na podłogę i baby gym. Tych kontrastowych elementów to używałam wcześniej niż po pierwszym miejscu życia (z tego co pamiętam).

U mnie karmienie to długo była walka, ale teraz na szczęście przychodzi naturalnie. Długo też byłyśmy na karmieniu mieszanym (dokarmiałam mm). Miało to taki plus, że mąż mógł jej podać butelkę, a ja w tym czasie mogłam wziąć prysznic, zjeść coś czy się przespać. super, że masz wsparcie męża i dobrze, że zdecydowałas się na pomoc psychologiczną mam nadzieję, że wahania nastrojów miną Ci wraz z końcem połogu.

Tulipanowysłonecznik trzymam kciuki za Ciebie. Doskonale rozumiem ten strach, który mi towarzyszył niestety przez całą zdrowa ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 14:47   #3435
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hejka
Poleci któraś z Was dobrego i sprawdzonego neurologopedę z Warszawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 15:25   #3436
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Tulipanowyslonecznik, ogromne gratulacje! trzymam kciuki, musi być już dobrze
Iskierka, ja polecam dr Bućko. Ma swój gabinet na Białołęce ale to złota kobieta jest. W razie czego służę trkefonem do niej Natomiast nie mogę polecić dr Bednarczyk- mocno się na niej zawiodłam i jej złe rady, abo raczej brak, przedłużyły nam walkę o kp.
Patzi, u nas dprawdza się to co kontrastowe i sensoryczne. Jakieś szeleściski i dzwoneczki. Co do szumusia to neurologopedka mi powiedziała, że są badania że one źle wpływają na nerw słuchowych, że potem dzieci nie umieją spać w ciszy. Najlepszy usypiacz to cycek Przykro mi, że z kp macie pod górkę...a u neurologopedy i CDL byliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 16:57   #3437
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SmutnaOla a gdzie dokładnie można się do niej dostać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 18:04   #3438
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 714
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

U nas jak Pola była maleńka sprawdziła się i do dziś używamy matę piankową taka w całości składana puzzle dla mnie przy ciągłym składaniu za dużo roboty kaktus tak ten słynny kaktus z aliexpress w późniejszym etapie gryzak grzybek szumis królik z moonie aaa mata sensoryczna z palonkiem u nas z tini love drewniany pałąk .

A teraz chodzimy na zajęcia sensoryczne baaaardzo polecam Pola najbrudniejsza zawsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 19:26   #3439
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskierka, Pani dr Bućko przyjmuje u siebie w gabinecie przy ul. Światowida 51 lok. 4. Telefon do niej 601623898

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-11, 20:04   #3440
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Patzi dostałam szukisia na babyshower i polecam! Jako usypiacz i uspokajacz.
Teraz przy odstawianiu kp wróciłam do niego ponownie.
Młody zasypia też na spacerze i w aucie, nie potrzebuje szumów do każdego spania, a wiele razy to go uspokoiło i zdecydowanie przyspieszyło sen.

Najlepsza robotę robi baby gym, widać wtedy jak maluszek się rozwija i się bawi.
Polecam też śpiewająca sowę mądra głowę z pepco - warto jednak zakleić głośnik plastrem jeździ, śpiewa i rusza skrzydełkamiale to już jak zacznie głowę podnosić do zachęcenia do leżenia na brzuszku.
Mam też piłeczki sensoryczne, bardzo lubiane na początku, teraz wykorzystywane do masażu i rzucania, zabawka na długi czas

Jesteś najlepsza mama hormony się uspokoją i będzie Ci lepiej, psycholog na pewno też pomoże!

Osobiście uważam, że tak jak kiedyś była moda na mm, teraz jest moda na kp (zero waste, eko, i kp). Nie wywieraj na sobie presji - dziecko na mm też rozwija się prawidłowo!
Karmienie butelką daje większą swobodę dla matki, tatuś może się bardziej angażować.
U mnie początek karmienia (do podcięcia wędzidełka, 6tyd) to było ciągle wiszenie na piersi.
Marzyłam by wypakować sama zmywarkę, zrobić cokolwiek bez dziecka na rękach i przy piersi! Były upały i Młody naprawdę mnóstwo czasu pil.
Pamiętam, że oglądam mecze z mundialu, codziennie po 3 i prawie ciągle karmiłam lub trzymałam śpiącego Malucha na sobie

Pisze to po to, by pokazać Ci cienie karmienia, bo jak już Ci się uda rozkręcić, może nie być odwrotu od takich sytuacji.




Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 21:15   #3441
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej, ciągle Was podczytuje, ale rzeczywiście mniej jest czasu na napisanie kilku słów.
Moja Lili jest przekochana i póki co grzeczna, pewnie dlatego ominął mnie na razie baby blues. Mogę się wyspać, ona mało płacze, mam duuuzo pokarmu, 'dobre' sutki i ładnie je. Czasem ciężko jest się zassać i nie wiem dlaczego, chyba dlatego że pierś jest pełna i mleko leci samo bez ciągnięcia.
Miałam kryzys w szpitalu jeden dzień, Mała napila się wód przy porodzie, pierwsza dobę je ulewała i się nimi krztusiła, nie brała piersi. Następna doba miała odruch ssania ale na twardych przedmiotach-palec, smoczek. Sutek nie wchodził w grę, mimo że był i pokarm i warunki piersi. Położne stawały na głowie ale nie szło. Polewałam sutek mlekiem z butelki i po długich próbach dopiero zassala. To mnie złamało, miałam pokarm, dobre sutki a ona nie chciała ssać piersi. Byłam zła, bo bardzo chciałam karmić. Oznajmiłam nawet wszystkim ze w domu będę karmić butelka i trudno! Ale na drugi dzień już było super, malenka załapała ssanie i przybierała lepiej od dzieci, które wcześniej nie miały problemu. Żółtaczkę też pokonała po nocce w inkubatorze.
Mi często staja łzy w oczach jak na nią patrzę. Po 3 stratach mam swój mały cud. Wyczekany, wymarzony... Jestem od początku bardzo spokojna i może to też na nią dobrze wpływa. Olałam wszystko wokół, nie zdążyliśmy z naszą budowa więc wciąż żyjemy w ciasnocie kątem u teściów, ale to nie jest najważniejsze. Czasem tylko przychodzi myśl że jest tak pięknie, że to może się nagle skończyć i coś się wydarzyć....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 21:25   #3442
patzi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 311
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez maciejka_5 Pokaż wiadomość
Patzi dostałam szukisia na babyshower i polecam! Jako usypiacz i uspokajacz.
Teraz przy odstawianiu kp wróciłam do niego ponownie.
Młody zasypia też na spacerze i w aucie, nie potrzebuje szumów do każdego spania, a wiele razy to go uspokoiło i zdecydowanie przyspieszyło sen.

Najlepsza robotę robi baby gym, widać wtedy jak maluszek się rozwija i się bawi.
Polecam też śpiewająca sowę mądra głowę z pepco - warto jednak zakleić głośnik plastrem jeździ, śpiewa i rusza skrzydełkamiale to już jak zacznie głowę podnosić do zachęcenia do leżenia na brzuszku.
Mam też piłeczki sensoryczne, bardzo lubiane na początku, teraz wykorzystywane do masażu i rzucania, zabawka na długi czas

Jesteś najlepsza mama hormony się uspokoją i będzie Ci lepiej, psycholog na pewno też pomoże!

Osobiście uważam, że tak jak kiedyś była moda na mm, teraz jest moda na kp (zero waste, eko, i kp). Nie wywieraj na sobie presji - dziecko na mm też rozwija się prawidłowo!
Karmienie butelką daje większą swobodę dla matki, tatuś może się bardziej angażować.
U mnie początek karmienia (do podcięcia wędzidełka, 6tyd) to było ciągle wiszenie na piersi.
Marzyłam by wypakować sama zmywarkę, zrobić cokolwiek bez dziecka na rękach i przy piersi! Były upały i Młody naprawdę mnóstwo czasu pil.
Pamiętam, że oglądam mecze z mundialu, codziennie po 3 i prawie ciągle karmiłam lub trzymałam śpiącego Malucha na sobie

Pisze to po to, by pokazać Ci cienie karmienia, bo jak już Ci się uda rozkręcić, może nie być odwrotu od takich sytuacji.




Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
Zamówiłam karty kontrastowe i wydrę usypiacza nasz Maks też ładnie śpi podczas jazdy autem, na spacerze też spał, ale gdyby na głodnego go zabrać to wiadomo że nici ze snu.

U nas w czwartek będzie już miesiąc na świecie,.zleciało szybko, biorąc pod uwage że każdy dzień taki sam i noc też. Dotychczas Maks jadl i spał, teraz już z tym spaniem nie jest tak łatwo, dlatego pomyślałam o tej wydrze szumiącej, grającej itd.

Co do karmienia, dzisiaj położna na wizycie stwierdziła że widzi postęp jeśli chodzi o ssanie piersi przez Maksa. Chyba wybierzemy się ponownie do neurologopedy, żeby kolejne ćwiczenia wdrożyc. Ciągle daję sobie szanse na KP, tak przedłużam z tygodnia na tydzień, ciężko mi z tego zrezygnować.
Mąż ciągle pomaga, prawie każde dokarmianie butelka robi mąż, również w nocy i nad ranem, mimo że wstaje o 8 do pracy, jedyny plus że pracuje zdalnie.

W ogóle mamy w mieszkaniu problem z suchym powietrzem, wcsoraj Maks miał tak zapchany nosek że martwiłam sie o jego oddychanie. 3 razy w nocy kropiłam nosek sola fizjologiczna żeby troche mu ulżyć.
Dzisiaj zamówiłam aspirator do nosa i nawilżacz powietrza, bo już mam obawy przed tą zapowiadana fala upałów. A w naszej sypialni jest najcieplej, ciężko tam zrobić jakikolwiek przeciąg, na upały chyba do salonu sie przeniesiemy żeby chłodniej było.

Piszesz że marzyłas o wypakowaniu zmywarki, ja też marze o takich prostych czynnościach i jestem zadowolona jak mąż karmi butelka a ja biegam z mopem, ogarniam pranie, prasowanie, zwykłe czynności, które nie wymagaja siedzenia z noworodkiem na rękach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patzi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 10:45   #3443
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cześć Wszystkim,
ja dziś mam 7dpt 5dniowej blastki. zrobiłam dwa sikańce z porannego moczu - obydwa biel wizira.... poszłam z rana na betę i czekam na wyniki, ale wiem już że raczej nie będzie dobrze. wygląda na to, ze pierwszy transfer się nie udał

Edytowane przez SasankaX
Czas edycji: 2022-07-12 o 10:48
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 21:29   #3444
Alekz20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 53
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

SasankaX jak beta? Ja pamiętam ze w 7dpt ledwo widoczna kreska ale taka ze może sobie wmawiałam ją serio to tez od testu zależy. Ja trzymam kciuki za Was ✊🤞



W środę dostałam wlew z żelaza, faktycznie czuje się dużo lepiej 😊 i czekam na okres i tez może w następnym cyklu będziemy transferować 🤞🤞🤞
Alekz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-13, 06:01   #3445
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Beta z wczoraj poniżej 2. Na teście liczyłam właśnie na cień cienia chociaż, no ale przy prawie zerowej becie no to logiczne że była czysta biel. Jeszcze dziś beta do powtórki i odstawianie leków. Już się wczoraj wypłakałam, następne podejście prawdopodobnie we wrześniu i chciałabym podać dwa zarodki. Alekz trzymam kciuki 🙂
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-13, 09:57   #3446
Alekz20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 53
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

To faktycznie chyba nic z tego ale powtórzyć trzeba😔 dobrze ,ze się wypłakałas to pomaga ja tez ryczalam jak transfer nie wyszedł, ale trzeba się zebrać i działać dalej 💪 kibicuje cały czas 🤞🤞🤞
Alekz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-13, 20:50   #3447
moli2iii
Zadomowienie
 
Avatar moli2iii
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez Tulipanowyslonecznik Pokaż wiadomość
Boooooze! Jest dobrze! Uwierzycie w to?
Doktor mówił, że jest super! I że dziewczyny to już z tego raczej nie będzie praktycznie cała wizytę płakałam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cudowne wieści !

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kol170 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za wasze słowa. Naprawdę bardzo dużo to dla mnie znaczy, że jest ktoś kto nie oceni ale zrozumie i da siłę ️. Tulipanowy cudowne wieści 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytulam
moli2iii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 21:26   #3448
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez patzi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Waszym maleństwom kupowałyście w tych pierwszych tygodniach/miesiącach jakieś zabawki edukacyjne? Albo jakieś usypiacze/przytulanki? Coś polecacie co sie u Was sprawdziło?

Wiem że karty kontrastowe od 1 miesiąca można już wprowadzić a tak sie zastanawiam czy jakiegoś pluszaka szumiacego czy coś kupować.

U nas bez większych zmian, karmienie KP dalej kuleje, nie ma większej poprawy, jeszcze walcze z laktatorem ale mniej niż na początku, Maks coś z piersi dostaje, a tak to mm, nie wiem ile jeszcze dam rade z tym odciąganiem.

W przyszły piątek wybieram sie do psychologa, bo nie bardzo radzę sobie z emocjami, mam straszne wahania nastroju, są dni kiedy słabo funkcjonuje, siedze i płacze dobrze że mam męża pod ręką który mam wrażenie że niekiedy zajmuje sie więcej Maksiem niż ja. Zawsze sobie powtarzałam że będą najlepsza mamą na świecie, a niestety póki co czuję że jestem beznadziejna. Mam nadzieje że troche mnie z tego wyciągnie psycholog.

Kciuki trzymam za Staraczki, za dziewczyny po transferach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla takich maluszków często twarz rodzica jest najciekawsza, można zwrócić uwagę dziecka malując usta na czerwono i robić różne miny albo zakładając okulary piłeczki sensoryczne i książeczki kontrastowe są spoko, zwykłe lusterko kosmetyczne, ale u nas prawdziwym hitem są misie grające muzykę klasyczną z serii mali wirtuozi. Mamy Fryderyka,Amadeusza i Ludwiga,dziecko jak zaczarowane od pierwszych dni życia (dostaliśmy te misie od różnych osób w rodzinie z okazji narodzin) i do dziś jest przy nich spokojny. Super przy nich zasypia, potrafi się przy nich bawić sam, jest spokojny podczas podróży w samochodzie i w wózku. Plus jest to kojąca muzyka dla dorosłych a nie jakieś wkurzające dziecięce melodyjki. Z całego serca polecam
Cytat:
Napisane przez SasankaX Pokaż wiadomość
Beta z wczoraj poniżej 2. Na teście liczyłam właśnie na cień cienia chociaż, no ale przy prawie zerowej becie no to logiczne że była czysta biel. Jeszcze dziś beta do powtórki i odstawianie leków. Już się wczoraj wypłakałam, następne podejście prawdopodobnie we wrześniu i chciałabym podać dwa zarodki. Alekz trzymam kciuki
Tulę mocno, teraz jest ciężko,ale jeszcze będzie dobrze

Tulipanowy,cieszę się z dobrych wieści

Kol,dobrze że wyjasniliscie sobie z mężem co i jak. Najważniejsze to rozmawiać ze sobą

Wysłane z mojego 2201116PG przy użyciu Tapatalka
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-20, 20:36   #3449
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Co tam u Was dziewczyny?

Jutro idę do pracy załatwić kilka spraw. W przyszłym tygodniu wracam, Młody ma już prawie 14 miesięcy.
Może któraś podzielić się doświadczeniem jak to było u Was? Ma tremę jakbym szła do pracy pierwszy raz w życiu

A tak to polaktacyjny zanik biustu (jakim cudem tyle Półek z dziecmi ma biust a ja akurat nie?!?!), Pierwszy okres po odstawieniu - dramat, mam nadzieję, ze każdy taki nie będzie. No i pryszczy więcej niż w okresie dojrzewania.

Mam nadzieję, że lato dla Was jest łaskawsze

Dobrze, że mam to moje kochane dziecko, które dzisiaj zrobiło życiówkę w ilości kroków

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-21, 13:44   #3450
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja planuję wrócić do pracy w okolicy października i też się trochę stresuje! Nie wiem jak poradzić sobie z odstawieniem małej od piersi i jak to wszystko będzie wyglądać. Chciałabym spróbować jeszcze przez jesień i zimę karmić (gdzieś czytałam, że wtedy są spadki odporności i lepiej kończyć KP wiosna lub latem). Poza tym można skorzystać z siedmiogodzinnego dnia pracy przy karmieniu (przychodzić godzinę później lub wychodzić godzinę wcześniej albo mieć dwie przerwy na karmienie po 30 minut każda w ciągu dnia).

Też się zastanawiałam czemu taka cisza na naszym szczęśliwym wątku! Odświeżałam i czekałam na pozytywne newsy. Dajcie znać co u Was dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-15 10:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.