Ponowne starania po T. cz.III - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-26, 09:43   #3781
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kol170 ogromne kciuki za dobre wyniki połówkowych! My z mężem się tak umówiliśmy, że ja wybieram imię dla syna a on dla córki, ale oczywiście to zaakceptowania przez drugiego rodzica! Niektórzy też nadają imię po porodzie - zobaczą dziecko i od razu wiedzą jakie imię pasuje to buzi. A na kiedy masz termin? Przez brak aktualizacji pierwszej strony to nie wiem, która z Was pierwsza ma powitać dzieciątko na świecie i się gubię trochę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 10:00   #3782
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny mam wynik amniopunkcji! PRAWIDŁOWY!!!!

Nie będę opowiadać ile mnie to wszystko kosztowało, ale chciałabym w końcu zacząć cieszyć się tą ciążą. Oczywiście nerki i torbiele w mózgu nadal do obserwacji, ale chyba najgorsze zostało wykluczone.
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 10:13   #3783
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

dafney, gratuluję wyniku! wyobrażam sobie jaka to może być ulga! (właśnie pisałam do Ciebie wiadomość... może zerkniesz?)

na razie nie zdecydowałam się na amnio i czekam na połówkowe i czuję taki wyrzut sumienia, że może należało zrobić i jednak wiedzieć na czym stoję, niż potem mieć niespodziankę w 21tc kiedy już nie będę miała czasu na działania... ale serio nie wiem jak to wytłumaczyć, dlaczego nie robię amnio teraz
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 10:53   #3784
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kropka odpisałam na priv. Nie biczuj się za to, że zdecydowałaś się poczekać do połówkowych. Wierzę, że wszystko się do tego czasu ułoży. Napiszę tu, bo może komuś się przyda: są możliwości nawet po 24 tugodniu i polskie organizacje pomogą to zorganizować i opłacić, jeśli trzeba.
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 11:29   #3785
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney super wieści bardzo się cieszę ️ może teraz odetchniesz i dane ci będzie poznać tą lepsza stronę bycia w ciąży, a torbiele na pewno się wchlona 🥰
Kropkabg nie obwiniaj się o to amnio bo to jest trudna do podjęcia decyzja, ty postanowiłaś go nie robić i to widocznie była najlepsza decyzja, będzie dobrze
Platynowa termin mam na 12 marca.
20+3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 12:09   #3786
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

dafney, dziękuję bardzo za wsparcie i za info - to jest bardzo ważna informacja, że po 22tc są jakieś możliwości.

kol, no tak, do ciąży myślałam że obowiązkowo zrobię amnio (nie ma znaczenia jakie ryzyka wyjdą, co będzie w usg), ale jak doszło to tego, to mam tyle zamieszania i strachu, że nie mogę podjąć decyzji.

Edytowane przez 1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Czas edycji: 2022-10-26 o 12:13
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 14:09   #3787
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney ogromne gratulacje chyba wszystkie tu czekałysmy na Twój wynik baaaaardzo się cieszę
Dziewczyny ogromne kciuki za kolejne wizyty

Pola dziś jedzie na Gordonki Wy też tak zapidujecie dziecko na różne zajęcia . U nas wtorki zajęcia sensoryczny środy Gordonki a od soboty zaczynamy basen bo Pola zachwycona była zajęciami .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-26, 17:03   #3788
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Witam dziewczyny. Nieśmiało proszę o kciuki. Jestem już po ovitrelle, jutro zaczynam progesteron, i jak na piątkowej wizycie się okaże że pęcherzyk pękł (podchodzę na naturalnym cyklu tym razem) to we wtorek transfer. Podajemy dwa zarodki tym razem. Jakby pięknie było jakby się udało....
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 20:48   #3789
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kurczaki, ale się dużo dzieje na naszym szczęśliwym wątku super!

SasankaX ogromne kciuki! Czyli jest teoretycznie szansa na bliźniaki, dobrze rozumiem?

Dafney wielkie gratulacje! Kamień z serca na pewno i mam nadzieję, że już będziesz się cieszyła ciąża

Kciuki za Was wszystkie!

Kaaach moja córka nie chodzi na te zajęcia, bo one są na ogół w środku dnia, a ja za chwilę wracam do pracy. Trochę trudno mi to sobie wszystko wyobrazić... Czy sobie poradzę i czy mała sobie poradzi itd.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 20:52   #3790
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney właśnie weszłam tutaj by to przeczytać-wspaniale!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-26, 21:13   #3791
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney, cudowna wiadomość, bardzo się cieszę!
Sasanka, bardzo mocno trzymam kciuki 🤞🤞
Kol, mocne kciuki za same dobre informacje na polowkowych 🤞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-26, 23:14   #3792
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

https://oko.press/2-lata-po-wyroku-t...2r7F6ogmw-HjlU

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 06:51   #3793
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Platynowa - tak, teoretycznie mogą zaimplantować się dwa. Ale po cichu liczę, że chociaż jeden ze mną zostanie.
gratuluje wszystkim dobrych nowin
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 08:08   #3794
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Sasanka ogromne kciuki za udany transfer *

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 08:55   #3795
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziękuję za Wasze kciuki! Wierzę, że nam pomogły 😊 Udało mi się dziś przespać noc pierwszy raz od kilku tygodni.



Teraz ja trzymam za połówkowe Kol i Kropki i oczywiście za transfer Sasanki.

Jako, że wypada zacząć się rozglądać za rzeczami dla malucha, mam pytanie do mamusiek, które testują/przetestowały wózki 2w1. Czy możecie polecić jakiś? Chodzi mi o super amortyzacje, dużą gondolę i siedzisko spacerówki. Przy córce miałam beznadziejny i wyrosła z gondoli zanim sama potrafiła siedzieć, a spacerówka była kubełkiem i to malutkim. Finalnie dostaliśmy taki 25 kg wózek po kimś i ten był super duży i na sprężynach, ale podnoszenie go to dramat.
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 13:41   #3796
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney ja jestem baaardzo zadowolona z venicci cały czas używamy spacerówkę i planujemy na wiosnę dopiero zmianę. Z tym, że venicci to bardziej miejski wózek więc amortyzacja średnia. Co prawda byliśmy w lesie i na spacery po dziejach też chodzimy no ale to jednak bardziej wózek miejski więc nie pomogę. Ja jak szukałam to napisałam do babki z baby expert i mi pomogła w wyborze . Najlepiej znajdzi z 2-3 modele i w sklepie zobacz bo ja byłam zakochana w jednym ale tylko na zdjęciu bo po sklepie już ciężko się jeździło .

A dziewczyny jakie spacerówki macie/planujecie ? Bo ja jestem zdecydowana na carello bravo plus jeszcze czekam na opinie po zimie jeśli będzie :p.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 15:02   #3797
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Właśnie zależy mi bardzo na prawdziwej amortyzacji, bo my sporo spacerujemy po lesie. Rozważam nawet wózki starego typu na sprężynach.

Jeśli chodzi o spacerówkę, to koleżanka po kilku zmianach kupiła Joie Mytrax Flex i bardzo sobie chwali.
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 15:10   #3798
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

dafney, nie znam się osobiśie ta temacie, ale może rozważałaś anex sport czy coś podobnego z anex? chyba akurat pasują na leśne drogi. ale to tylko wiedza teoretyczna
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 15:39   #3799
dafney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 85
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kropka bardziej patrzyłam w kuerunku czegoś takiego jak Navigation Caraval, ale to już waga ciężka, bo prawie 20 kg całość i obawiam się, że po porodzie nie będę w stanie włożyć go do auta bez pomocy męża.
dafney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-27, 15:49   #3800
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Jeśli chodzi o 2w1 to miałam Adamex Barletta i byłam zadowolona, chiciaz jest dosyć ciężki moje dziecko jest bardzo długie, więc już w spacerówce trochę był problem z podparciem stóp odpowiednim i na kolejną spacerówkę wybrałam Espiro Wave. Rozmiar jest odpowiedni, fajnie się składa i ogólnie ok tylko nie mieli w sklepie koloru jaki sobie wymyśliłam, więc wzięłam granatowy mieszkamy w mieście, więc nie szukalam takich ,,terenowych", ale chyba istotne jest żeby miały kółka gumowe a nie pompowane - też polecam jechać do sklepu i wypróbować osobiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Platynowa91
Czas edycji: 2022-10-27 o 15:50
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 17:04   #3801
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej melduję się po badaniach. Wszystko jest dobrze️, potwierdzona zdrowa dziewczynka . Byłam też na echo serca i wszystko jest tak jak powinno być. Dziękuję za wasze kciuki 🥰
Kaach ja użytkowałam carello bravo plus. Ogólnie bardzo dobrze mi się go prowadziło, jest lekki zwinny i ma bardzo dużo miejsca dla dziecka. Niestety zdarzają się egzemplarze jak mój że podczas jazdy ściąga go w jedną stronę no i zaczął czasami skrzypieć, a że ja mieszkam za granicą to nawet nie miałam go jak reklamować. Ale ogólnie wózek polecam. Jeśli chodzi o wozki terenowe to właśnie podstawą jest bardzo dobra amortyzacja i właśnie pompowane koła. Pianki nadają się tylko do miasta, choć ten carello pojedzie po ciężkiej powierzchni ale to nie jest taki komfort jak terenówka. Ja jeżdżę trojkolowa terenówka na codzień i nie zamieniłabym na nic. Mam też petite and mars street air i też jest super oba mają koła pompowane co jest podstawą w wózkach terenowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 17:15   #3802
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

kol, gratulację! pewnie masz ulgę po badaniach a dlaczego robiłaś echo serca?
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 19:16   #3803
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kol ogromne gratulacje 🥰.

Myślałam też o Petit ale oparcie regulowane na pasek do szału by mnie doprowadzało a przy Poli to wszystko musi być na już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 19:28   #3804
kol170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 284
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kropkabg w ciąży terminowanej mój synek miał ciężką wade serca, właśnie od rozpoznania tej wady na badaniach połówkowych wszystko sie zaczęło i teraz przy każdej ciąży mam robione echo serca płodu.
Ulżyło mi bardzo
Kaaach właśnie dlatego zdecydowałam się na carrello bo w petite te oparcie na pasek to był koszmar . Ale teraz już nie mam potrzeby opuszczać oparcia bo Zosia nie śpi w wózku i tak naprawdę to bardzo krótko spała na spacerach. Ogólnie nigdy nie lubiła wózka, a teraz gdy już sama potrafi biegać to nie używamy go wcale bo woli chodzić sama, ale narazie ograniczamy się do spacerów blisko domu bo zaraz się męczy i chce na ręce a moje plecy nie pozwalają mi jej nosić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kol170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 19:46   #3805
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dafney wspaniałe! Ciesze się ogromnie!
Kol cudownie!

Wiem co musiałyście czuć, teraz dajcie sobie czas na radość, ciąża szybko mija a jak już się uspokoimy to jest wspaniałym stanem

Dafney mocne kciuki

Gondole miałam Kinder Kraft z olx (bałam się że trafi mi się dziecko nie wozkowe, jak mój brat ). Wizualnie nie powoła, ale ma duza gondole, jeździł do 9 miesiąca w niej (nie wiedział, że można siedzieć w wózku, więc co spacerowałam to spał ). Plus taki że raz dwa można zmienić na spacerówkę i odwrócić stronę. Dużo spacerowałam, sprawdziła się super, teraz mamy ja jako wózek terenowy.

Na roczek na nasze życzenie dostał polecana przez kumpele spacerówkę Joie, jestem bardzo zadowolona, mimo, że kola są jakieś plastik/pianka, bardzo głośne, ale przyzwyczaiłam się i tego już nie słyszę. Bardzo dużo korzystamy z wózka, jest leciutki, składa się jednym palcem (na koła, nie na bok jak większość). Kosz daje radę, mógłby być większy. Dziecko ma dużo miejsca.

Osobiście, jeśli mam doradzać, uważam, że gondole warto kupić na olx, zobaczyć co nam się sprawdza w wózku, czego potrzebujemy, a spacerówkę kupić już taka jaka nam się marzy. I mieć na uwadze, ile będziemy jeździć.

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 20:00   #3806
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

często widzę na olx że sprzedają same gondole, jestem ciekawa dla kogo są te oferty, bo pewnie do gondoli należy mieć stelaż tej samej marki? czy się mylę?
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 05:00   #3807
maciejka_5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 526
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kropka pisząc gondole miałam na myśli cały zestaw że stelażem nie znam się dokładnie, ale zazwyczaj muszą być dedykowane stelaże.

Jeszcze któraś pytała o zajęcia dodatkowe. Chodzę, żeby Mały miał kontakt z innymi dziećmi, no i miał jakąś rozrywkę. Na szczęście są w niedzielę albo popołudniu. Czuję się jak nawiedzona matka, ale daje to też możliwości dla nas rodzicow, pogadać z innymi rodzicami. Poznałam też dziewczyny, które doradzały mi przy zakończeniu kp, bez skrępowania.

Odkat skończył 4 miesiące chodzimy na kurs pływania. Polecam każdemu! Oskar skacze z brzegu do wody, pływa po basenie w "rękawach", kopie w wodzie nogami, że się przemieszcza. Nurkuje przy tych skokach i wynurza się bez problemu. Polecam bardzo, daje mu to mnóstwo radości, buzia całe zajęcia roześmiana i uśmiechnięta.
Mamy też w moim miasteczku zajęcia umuzykalniające, są to zabawy z muzyką i instrumentami, tak jak kiedys rytmika. Duża rozpiętość wieku 1-5 lat, ale to na plus, bo może dużo dzieci obserwować, ich zachowania itd. niesamowite jest to, że naśladuje każda zabawę, ostatnio była piosenka o częściach ciała i nawet nadążał z pokazywaniem
No i znowu na plus - kontakt z innymi mamami. Teraz jest też opcja w kawiarni z kawą, ale w soboty i ciezko mi się wybrać na ta chwile, ale w końcu tak dotrę

Wysłane z mojego moto e(7) power przy użyciu Tapatalka[COLOR="Silver"]

Edytowane przez maciejka_5
Czas edycji: 2022-10-28 o 05:01
maciejka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 06:31   #3808
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Cytat:
Napisane przez dafney Pokaż wiadomość
Właśnie zależy mi bardzo na prawdziwej amortyzacji, bo my sporo spacerujemy po lesie. Rozważam nawet wózki starego typu na sprężynach.

Jeśli chodzi o spacerówkę, to koleżanka po kilku zmianach kupiła Joie Mytrax Flex i bardzo sobie chwali.

Gratuluje wyniku a torbiel napewno się wchłonie

Ja mieszkam w lesie i mam baby design husky, jestem zadowolona z tego jak radzi sobie w terenie a teren mamy ciężki (polne leśne drogi) gondole i spacerówkę ma spora, w spacerówkę nadal jeździmy (syn ma 17 msc) wózek ma dwie główne wady jest ciężki ale bardzo łatwo się składa wiec jedyny problem jaki mam to z podniesieniem go i włożeniem do bagażnika (ale ja mam przepuklinę pępkowa wiec tez inaczej odczuwam ciężary)
Druga wada to wbudowana moskitiera, jest czarna i gęsta jak były upały a u nas latały komary to nie dało się zaciągnąć bo dziecko w środku miało saunę.

Z fotelików do samochodu polecam avionaut pixel jest bardzo lekki i ma jedna z najlepszych pozycji jaka dziecko może przyjąć w foteliku

Krzesełko mam to z ikea z podnóżkiem i jest najlepsze, u teściowej jest jakieś bardziej wypasione i kompletnie sobie z nim nie radzę a dziecko ciagle się zapada.

Jeśli chodzi o rozszerzanie diety to polecam każdemu książkę tej pani co ma bloga szpinak robi blee, to jest taki chyba planner się nazywa, kosztuje sporo bo prawie 200 zł ale jest tam wszystko co ważne i dzięki niemu wiadomo co robić. Można tez jej bloga przejrzeć. Ogólnie to ja na początku bardzo się spinałam z tym RD później odpuściłam. Chciałam dawać kawałki ale zaczął się interesować kawałkami tak naprawdę chyba po 9 msc. Wcześniej jadł słoiczki, jakieś rozdrobnione rzeczy. Robiłam tez omlety itp.

Platynowa mój tez na piersi i generalnie to jak tatus próbuje go uśpić na noc to jest ryk. Awantura nie do uspokojenia. Taka ze aż się dławi od płaczu. Wiec mamy tez problem z odstawieniem od cycka bo ile można czekać aż dziecko się uspokoi (z reguły po paru minutach go biorę od taty) w dzień nie ma problemu usypia go tata babcia ciocia panie w żłobku, ale noc to tylko mama.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 07:39   #3809
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hejo,cieszę się,że u was dobre wieści
Co do wózka ja odkupilam od koleżanki anex sport 2w1 i sprawdził nam się super, mały ma rok i 2mc i nadal używamy tej spacerówki. Bardzo dobrze mi się go prowadzi i po mieście,po kostce brukowej i po lesie. Wytrzymał już 2 dzieci i wygląda nadal super,mam cichą nadzieję,że kiedyś posłuży nam jeszcze raz
Mamy też drugą spacerowkę bo przydaje się coś co można złożyć w samochodzie,też odkupiliśmy od tej samej koleżanki- oyster zero.stwierdzilismy,że skoro z aneksa była zadowolona i my też,a teraz jest zadowolona z oystera to my też bedziemy,ale chyba musimy się jeszcze dotrzeć. Nie jest zła ta spacerówka,ma dużo plusów,ale jak mam wybór to wolę nadal spacerówkę z aneksa

Wysłane z mojego 2201116PG przy użyciu Tapatalka
wynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 08:09   #3810
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 251
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

wynn, dzięki za opinie o anex sport, bo właśnie za nim się rozglądam. Czy gondola jest ok na lato? bo widzę że jest taka plastikowa na dole. No i waga - ciężko się składa, dużo waży, jak do samochodu się mieści?
1b9959bfe12940dd3f60b1095d45edd9b03f9ab0_65540a1f29edd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 15:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.