Ponowne starania po T. cz.III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-17, 07:17   #4381
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Moja córka jest z sierpnia 2021 i jeszcze nie chodzi ani do żłobka ani do przedszkola. Mam zamiar wysłać ją za rok na placu zabaw przed naszym blokiem super nawiązuje kontakt i bawi się z dzieciakami, więc mam nadzieję że będzie dobrze. Kaaach super, że Pola sobie super radzi tylko się cieszyć!

Iskierka95 czy Twoja decyzja żeby zostać z dwoma dziewczynkami w domu wynika z potencjalnych chorób przedszkolnych, które mogłyby być słabe u noworodka?

A co do chorób to czy szczepilyscie dzieciaki Bexsero? Nasza pediatra kilka razy to odkładała, bo uważała, że lepiej jest po drugim roku życia szczepić przeciwko meningokokom (nie wiem dlaczego). Jeśli szczepilyscie to dajcie znać jak Wasze maluchy zniosły te szczepienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 08:50   #4382
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Platynowa, wynika to z tego, że tak naprawdę w naszym przedszkolu przyjmują od 3 roku życia i zdarza się, że przyjmą 2.5 ale jeśli będzie odpieluchowana i pod warunkiem, że będzie miejsce. Trochę też z wygody, bo nie wiem czy będzie mi się chciało codziennie rano ciągnąć obie w podróż do przedszkola o tej porze roku, zwłaszcza, że młodsza będzie mieć 3-4 miesiące skoro będę o tak w domu, radziłam sobie z jedną, poradzę i z dwoma ☺ żłobka nie planowaliśmy nigdy, więc po prostu odkładamy przedszkole na odpowiedni czas dla niej jak skończy 3 lata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 10:18   #4383
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskierka a który u Ciebie tydzień ciąży i jak się czujesz? co do odpieluchowania to też to jeszcze przed nami, chociaż córa coraz częściej sygnalizuje swoje potrzeby i kilka razy udało się jej skorzystać nocnika

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-17, 10:38   #4384
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziś 36+2, więc czuję się już w miarę bezpiecznie, w środę mam wizytę i pobranie GBS. Ogólnie czuję się dobrze, większość ciąży byłam raczej aktywna, chodziłyśmy na długie spacery, ale teraz jest już ciężko. Wczoraj zrobiłyśmy 4km i wieczorem nie mogłam się ruszyć tak mnie plecy bolały, więc szybko się męczę i ciężko oddycham, przez co mąż ciągle pyta, czemu tak sapię więc ostatnio zastanawiam się, skąd mam wziąć siły na poród naturalny, jak będę akurat zmęczona np tego dnia poza tym ubranka już poprane, uprasowane, okna pomyte zostało tylko podnieść materac w łóżeczku po Zosi i zdjąć ze strychu wanienkę i przewijak. Torba do szpitala nie spakowana totalnie, ale większość chyba jest.
Nam też się udało zrobić kilka razy na nocnik, ale teraz nocnik parzy i nie zmuszam. Jak zrobi kupę, to woła od razu, że jest fu i trzeba zmienić pampersa, ale ogólnie czekamy jeszcze na jej czas i gotowość.
A jak Twoja ręka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-07, 17:28   #4385
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej wszystkim piszę właśnie ze szpitala, oświadczyć Wam, że zwolniłam dziś brzuch dla kolejnej staraczki Jestem jeszcze w szoku, że poszło tak szybko i samo ruszyło w ogóle, dziś o 4 obudził mnie skurcz i zaczęły odchodzić wody, po 5 byłam już w szpitalu, o 11 skurcze się rozkręciły i o 12.27 z wagą 3400 i 55cm przyszła na świat Zuzia, siłami natury po cięciu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 08:23   #4386
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskierka95 wspaniałe wieści! Ogromne gratulacje bardzo się cieszę, że poszło szybko i tak jak chciałaś. Przygotowywałaś się jakoś specjalnie żeby urodzić naturalnie po CC (wiem, że nie wszystkie szpitale się zgadzają)? Mam nadzieję, że za chwilę wyjdziecie do domu i Zosia będzie wspaniałą starszą siostrą wobec Zuzi - daj znać jak jej reakcja na nowego członka rodziny! Jeszcze raz przesyłam gratulacje i buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 15:25   #4387
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskierka gratuluję 🥰🥰 dużo zdrówka i podziwiam za poród SN .

U mnie póki co wszystko dobrze 9t3d miałam krwiaka, ale na szczęście się wchłonął 25.10 mam prenatalne więc już zaczynam się stresować główka wygladała dobrze ale jak reszta zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-08, 16:27   #4388
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Iskierka, gratulacje 🥰 kilka dni temu o Tobie myślałam i miałam pytac czy Zuzia już jest po tej stronie brzucha, ale jak to przy dzieciach, nie napisałam od razu, a potem uciekło w tym natłoku obowiazkow. Bardzo się ciesze, że udało Ci się bez komplikacji urodzić sn po cc
Kaaach, a jak ogólnie się czujesz w ciazy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 10:30   #4389
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Moszka ogólnie mdłości minęły chyba dzięki tabletką z Pola tak nie miałam . Mam już 2 antybiotyk więc się stresuję czy nie będzie miał wpływu jakiegoś :/. Swoją drogą mam duży problem z braniem tego antybiotyku sam zapach 🤢... . No i nie mam też sił tak Pola się zajmować nosić nie mogę i przez to wszystko co mnie boli najbardziej tatuś stał się najważniejszy już nie chce żebym ja przytulała tylko tatuś wszystko .
No i stresuję się wszystkim czy z dzieckiem wszystko dobrze czy serduszko bije ... Myślę też nat testem nieinwazyjnym ale nie wiem który

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 11:10   #4390
Alekz20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 53
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej moje Drogie ! Gratulacje iskierka niech Zuzia rośnie zdrowa ! Kaach bardzo się cieszę ze Tobie się udało bez pomocy in vitro trzymam kciuki za badania !

U nas wszystko dobrze tak mamy tez bezpieczna formę bliźniaków czyli 2k2o ( osobne „domki” i łożyska ) badania prenatalne wyszły wzorowo chociaż z mężem stres był ze ryczelismy oboje. Dodatkowo wykupiliśmy tez panoramę która pokazała niskie ryzyka. Samopoczucie różne mdłości cały czas były wymioty czasami jeszcze się zdążają ale już 16 tydzień wiec mam nadzieje ze będą lzejsze . Pozdrawiam wszystkie gorąco !
Alekz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-12, 22:41   #4391
Ritka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 587
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Gratulacje dziewczyny! I Zuzia, i bliźniaki, i maleństwo niech zdrowo rosną!

Pamiętajcie też wszystkie o niedzielnym wielkim dniu.... Mam nadzieję....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ritka18
Czas edycji: 2023-10-12 o 22:43
Ritka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-16, 14:50   #4392
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny w przyszłym tygodniu mam prenatalne już wariuje .... Jeśli wszystko będzie dobrze to chcę zrobić pappe i test NIPT. Tylko właśnie nie wiem na co się zdecydować myślę o sanco rozszerzonym lub nifty pro. Macie jakieś opinie doświadczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 12:57   #4393
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kaaach ogromne kciuki za wyniki prenatalnych! Wierzę, że będzie dobrze masz USG czy też pobranie krwi na test Pappa?
Ja nie robiłam żadnego testu NIPt także nie pomogę, ale chyba sporo osób decyduje się na NIFTY pro.

Alexz20 gratulacje bliźniaków! Znasz już płeć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 11:15   #4394
Alekz20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 53
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny trafiłam do szpitala w piątek mam problem z szyjka wiem ze niektóre z Was tez miały czy możecie mi napisać jak to u Was było ? Kiedy? ile szyjka miała? I co zrobili i czy pomogło to przedłużyć ciąże ?
Alekz20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 14:19   #4395
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Alekz trzyma mocne kciuki nie miałam nigdy problemów z szyjką ale wiem że dziewczyny miały zakladany pessar w razie konieczności + leki na podtrzymanie i oszczędny tryb życia. Daj znać co lekarze mówią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-23, 19:37   #4396
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Alekz20 ja w ciąży z Zosią miałam zakładany pessar w 30tc, szyjka miała wtedy 2cm, skróciła się nagle, poszłam wcześniej na wizytę, bo odczuwałam kłucie, pessar miałam zakładany w gabinecie podczas wizyty, miałam zalecany oszczędny tryb życia, ale nie leżenie. Dużo wtedy odpoczywałam, bo nie miałam jeszcze dzieci więc mogłam sobie na to pozwolić, urodziłam w 38+6 przez cc, planowe ze względu na ułożenie. Nic nie wskazywało już potem na wcześniejszy poród, chociaż stres był już do końca. Pessar miałam mieć zdjęty w 37-38 tygodniu jeśli Zosia zdecydowałaby się obrócić głową w dół, ale tak się nie stało i miałam zdjęty minuty przed cięciem

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-24, 00:39   #4397
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Alekz mi w obu donoszonych ciążach skracala się szyjka. W ciąży ze starsza córka miałam zakładany pessar. W 29 tc z plamieniami i bólem brzucha trafiłam do szpitala, tam stwierdzili niewydolność szyjki, szyjka była miękka i mierzyła 2,5 cm (przy wcześniejszych pomiarach miała +/- 3,5 cm), na szczęście bez lejka i nie otwierała się. W szpitalu byłam tydzień, bo pobrali mi wymaz z szyjki, żeby sprawdzić czy nie ma bakterii zanim mi założyli pessar. Miałam zalecony oszczędny tryb życia, zakaz długich spacerów, dźwigania i sprzątania. Z uwagi na szacowaną (błędnie) nieską wagę córki (pierdykneli się o kilogram) prowadząca moja ciążę lekarka ściągnęła mi pessar dopiero w 39 tc (obawiała się że akcja ruszy chwilę po ściągnięciu pessara więc chciała, żeby mała posiedziała w brzuchu najdłużej jak to możliwe (przepływy i łożysko były bardzo dobre). Finalnie urodziłam w 39+5, a ciążę mi wywolywali, bo pomimo tego, że po ściągnięciu pessara szyjki ponoć nie miałam a poród to była bardziej kwestia godzin niż dni, to nic się samo nie zadzialo. Dodam, że przy wywoływaniu miałam zakładany balonik, który nie wypadł i zrobił rozwarcie tylko na 3 cm. W ostatniej ciąży szyjka zaczęła mi się skracać już w 16 tc (2,5 cm długości) i tutaj podejście mojego lekarza było trochę inne, obstawił mnie luteina i magnezem i zalecił kontrol co 2 tygodnie (gdyby pojawiły się skurcze, stawianie macicy, wtedy miałam przyjechać od razu, żeby założyć pessar lub ewentualnie szew). Znowu zakaz spacerów dłuższych niż 10-15 minut, dźwigania, sprzątania, sexow, ogółem każdej większej aktywności. Ale zaznaczył też, żeby nie leżeć. Na każdej wizycie sprawdzał palpacyjnie i na usg szyjke. Z wywiadu (i faktu, że w poprzedniej ciąży miałam pessar, ale mimo wszystko poród musieli wywoływać i wcale tak łatwo i szybko nie poszło) zakładał, że powinnam donosic ciążę bez pessara. W trzecim trymestrze szyjka miała juz +/- 1,2 cm. Skurcze przepowiadajace skróciły mi ja do mniej niż 1 cm (pomiar z ostatniej wizyty). Finalnie urodziłam sn w 37+5 (na 39+0 miałam umówiona cesarkę), poród był ekspresowy (I faza trwała niecałe pół godziny) i dość mało bolesny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MoszKa88
Czas edycji: 2023-10-24 o 00:41
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 14:33   #4398
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Alekz mam nadzieję że u Was wszystko dobrze

Ja dziewczyny dziś miałam prenatalne myślałam że zejdę ze stresu a tu jeszcze opóźnienie duże, ale na szczęście wszystko jest wzorowo na 80-90 % chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-25, 17:08   #4399
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kaaach gratulacje czyli prawdopodobnie Pola będzie miała braciszka! Pamiętam jak mi dwóch lekarzy przy pierwszych prenatalnych mówiło, że jest coś między nogami a mam córkę ale może u Ciebie się sprawdzi. Miałaś jakieś preferencje co do płci? Wiem, że dla nas, czyli babek po przejściach to kwestia drugorzędna, ale czasem ma się jakaś odrobinę preferencji w tym temacie

Kciuki za Was wszystkie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-25, 19:23   #4400
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Niby ten lekarz myli się bardzo rzadko tym bardziej że on tylko i wyłącznie robi badania prenatalne, ale zobaczymy. Większość obstawiała chłopca :p. A mi obojętnie ważne że wszystko dobrze chociaż przeraża mnie pielęgnacja chłopca no i mam tyyyle ładnych rzeczy po Poli :p...
Czekam teraz na wynik pappy jak wszystko będzie dobrze to chyba odpuścimy test NIPT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-26, 06:24   #4401
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Kaaach mój lekarz powiedział, że ma 95 procent skuteczności w określaniu płci podczas pierwszych prenatalnych ale oczywiście trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie tak jak zechcesz ja w drugiej ciąży też odpuściłam amnio i NIPT z uwagi na dobre wyniki USG i pappy. A kiedy masz wyniki z krwi?
Ja właśnie siedzę na krzywej cukrowej (kontrolnej) i pewnie wrócę na metformine, bo mam problemy z wagą nie mogę zrzucić tych kilogramów w żaden sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 17:04   #4402
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Dziewczyny czy słyszałeście, że od 21 grudnia 2023 roku nie będzie możliwości dodawania nowych postów na wizażu? Będzie można czytać stare tylko, wobec czego chciałabym zapytać czy chciałbyście utrzymywać kontakt w jakiejś innej formie? Nie ukrywam, że związałam się z Wami i chciałabym wiedzieć co u Was nowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 05:31   #4403
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Platynowa miałam napisać dokładnie to samo, bo wczoraj właśnie się o tym dowiedziałam. No szkoda, że zniknie to miejsce

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 06:54   #4404
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app jest opcja przeniesienia się na discord, zobaczcie czy Wam to odpowiada

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-15, 17:53   #4405
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ooo nie miałam pojęcia szkoda :/ chętnie przeniosę się gdzieś indziej dawajcie znać gdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-16, 10:10   #4406
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja nie ogarniam za bardzo tego discorda mówiąc szczerze... Myślałam o jakiejś grupie lub czacie na Facebooku lub Whatsappie? Wiem, że byłysmy tam pewnie pod swoimi danymi, ale ja mam do Was ogromne zaufanie i nie widzę przeszkód jeśli chcecie tego Discorda to jakoś się nauczę i ogólnie jestem otwarta na propozycję i pomysły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 21:37   #4407
SasankaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Podbeskidzie/śląsk
Wiadomości: 147
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja podobnie jak platynowa nie umiem obsługiwać discorda, może grupa na Facebooku faktycznie byłaby lepsza? Ale jeśli będzie trzeba to córka mnie nauczy tego discorda, bo bardzo chce mieć z Wami kontakt 🙂🙂 uwierzycie że moje dzieciaki mają już prawie 5 miesięcy?
SasankaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 21:55   #4408
maja5433
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 231
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

ja jak Platynowa jestem za whatsappem lub fb bedzie nawet intymniej niz tu mega szkoda ze znika to forum bo ile mi dalo sily po T to tego nie zapomne..
maja5433 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 08:00   #4409
Kaaach
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 712
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Ja jeszcze korzystam z forum na ovufriend.pl, ale się dostosuję czy FB czy coś innego spoko .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaaach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 15:00   #4410
Mintek84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 2
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

Hej Dziewczyny,jestem tutaj nowa, czy mogę z Wami dalej kontynuować wątek?

Edytowane przez Mintek84
Czas edycji: 2023-11-24 o 17:09
Mintek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 15:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.