XENICAL 120MG kto bierze?????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 16:20   #1
paleta1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Post

XENICAL 120MG kto bierze??????????


witam wszystkich ,czy ktos z was bral tabletki XENICAL 120MG/84 CAPS? CIEKAWA JESTEM REZULTATÓW? A MOZE MACIE DOSTEP DO NICH W anglii czy czechach?
paleta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:17   #2
dzunia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2
GG do dzunia78
Dot.: XENICAL 120MG kto bierze??????????

Witaj !
Ja mieszkam w UK!
I od miesiaca biore Xenical,niestety przez ten miesac nie zanotowalam,zadnego spadku wagi
Nie mam zadnych skutkow ubocznych i czuje sie po nim dobrze a dodatkowa musze byc na diecie niskotluszczowej bo wieksza zawartosc tluszczu w pozywieniu konczy sie w toalecie
We wetorek mam wizyte kontrolna zobaczymy co na to powie moj lekarz.
Xenicla w Anglii jest z przepisu lekarza ale jest za darmo.
Pozdrawiam.
dzunia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 11:26   #3
paleta1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: XENICAL 120MG kto bierze??????????

dzieki za odpowiedz to super masz za darmo nawet jesli nic nie zgubisz nie tracisz tez kasy ja bralam meridie 15mg zelixe 15 mg bardzo podobne skutki i rezultaty dlatego myslalam o xenicalu ze lepszy efekt osiagne
paleta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 13:00   #4
dzunia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2
GG do dzunia78
Dot.: XENICAL 120MG kto bierze??????????

A ile czasu bralas meridie i zelixe???
Moja PAni doktor powiedziala mi na pieerwszej wizycie ze w ciagu 3 mies powinnam stracic 5% swojej wagi wiec to jest 5 kg ale po miesiacu nic ,waga w miejscu i nawet nie drgnie.
A czy po meridii mialas skutki uboczne?
Bo ja zamierzam po kureacji xenicalem zastosowac meridie.
Pozdrawiam.
dzunia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 16:51   #5
paleta1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: XENICAL 120MG kto bierze??????????

meridie 15mg bralam jakies 5 czy 6 miesiecy i nieprawda jest ze w 1 miesiacu nic zjechalam z 2,5 kg nastepny miesiac z 1 kg pozniej nic dlugo nic pozniej z kg i jak tylko jeden miesiac nie wzielam wrocilo wszystko a nawet wiecej z zelixa podobnie uboczne bylo to ze bolala mnie glowa strasznie po meridi po zelixie mniej sucho w ustach jak po antybiotyku i byly momenty nerwowosci a tak ok
paleta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:00   #6
paleta1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: XENICAL 120MG kto bierze??????????

witam szukam kontaktu z dziunia pisalas do mnie ale zapodzial mi sie namiar odezwij sie
paleta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 12:56   #7
czita111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Xenical 120mg

cześć disiaj jest 9 dzień jak zażywam xenical schudłam ok 5 kilogramów, to znaczy że lek działa, ale nie licze na niego w 100%, pije codziennie 3 litry albo i więcej mieszanki herbat ( czerwona pu-erh originalna, zioła mnicha na pracę jelit, herbata zielona zwykła lub z maliną, herbapol slim figura spalanie) do tego 1,5 litra wody niegazowanej wymieszanej z 1saszetką aqa slim i oczywiście codziennie rano po przebudzeniu i załatwieniu spraw fiz, nakarmieniu i przebraniu córeczki biore się za ćwiczenia 30 min rano i czasem wieczorem( ćwiczenia te nie są ciężkie http://www.youtube.com/watch?v=jAZ67...ure=plpp_video pani ma kilka filmików które są świetne po prostu rewelacyjne i łatwiutkie a no i w dodatku od ponad tygodnia zero tłuszczu, cukru, ziemniaków, makaronu i fast foodów, nie jem nic smażonego i pieczonego same sosiki, mięsko wołowe lub chude piersi z kurczaka z warzywkami sałatki naprawdę są smaczne. dodam że byłam w 1 stopniu otyłości czyli ponad 30 pkt. BMI
czita111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.