Wszystko o EMU - cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 22:15   #61
Sensiq
Raczkowanie
 
Avatar Sensiq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Piszecie , ze pierzecie je w pralce tak ? . No więc mam pytanie . Czy te emu z HD nie oryginalne , tylko te wyprodukowane przez HD też mozna prać ? Nie rozkleją mi się ??
To zależy zapewne od tego, czy są szyte czy klejone. One są z prawdziwej skóry? Jeżeli tak i są szyte to możesz wyprać
Sensiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:19   #62
aga026
Raczkowanie
 
Avatar aga026
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez aspeen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
co myślicie o tych emu:
http://www.discountemuboot.com/emu-a...boot-chocolate
zdaje się, że ten model emu bronte to poprzednik tegorocznej wersji emu wool, czyli, że niby są lepsze? No i najważniejsze pytanie, czy buty z tego sklepu są na pewno oryginalne?
Strasznie wysoka cena. Ja swoje stingery kupiłam na amazonie us za 145$.
aga026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 23:54   #63
prostadziewczynazpabianic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

nawet jeżeli to cena jest za wysoka - to poprzednia kolekcja, za podobną albo i niższą cenę dostaniesz STINGERY z bieżącej. egzemplarze z zeszłego roku powinny być - przynajmniej wg producenta - o połowę tańsze, więc nawet 130 dolarów to dużo. radziłabym nie inwestować w bronte, chyba że przecenione (a trochę jeszcze zostało na deezee czy allegro). ta cena to nie okazja
prostadziewczynazpabianic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:47   #64
lilkalilly
Przyczajenie
 
Avatar lilkalilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 10
GG do lilkalilly
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Sensiq Pokaż wiadomość
To zależy zapewne od tego, czy są szyte czy klejone. One są z prawdziwej skóry? Jeżeli tak i są szyte to możesz wyprać
ja też prałam w pralce, w 40 stopniach i płynie woolite do wełny. Buty wyglądają o niebo lepiej. Ostatnio wyprałam je ręcznie też używając woolite i wyglądają ok.
lilkalilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:32   #65
patii89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez aspeen Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
co myślicie o tych emu:
http://www.discountemuboot.com/emu-a...boot-chocolate
zdaje się, że ten model emu bronte to poprzednik tegorocznej wersji emu wool, czyli, że niby są lepsze? No i najważniejsze pytanie, czy buty z tego sklepu są na pewno oryginalne?

hej, z tego co widze na zdjeciu to są one z serii WOOL, przyjrzyj sie dokladnie, pod napisem wiekszymi literami EMU jest tez napis wool
__________________
_PaTiS_
patii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:12   #66
koenicke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 43
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

uff, moje stingery wyprane, schną "na formie" z reczników w ciepłej łazience.
wyglądaja o niebo lepiej!
ale zdam szcegółową relacje jak wyschną.
_lolka dzieki za info
wyprałam własnie w programie do wełny, 30 st. a nakoniec podówjnie wywirowałam
i zakupiłam zestaw czyszcz z ccc
i postanowiłam nie chodzić w nich po ciapie
koenicke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 14:44   #67
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Hm ja też niedawno wyprałam swoje bronte ze starej kolekcji w pralce, zrobiły się nieprzyjemnie sztywne ale wyglądały jak nowe. Od tamtej pory chodzę w każdą pogodę a ostatnio nawet wdepnęłam w kałużę i nawet śladu nie ma na nich. Nie wiem co się z nimi stało ale teraz nic się ich nie czepia, zrobiły się niezniszczalne
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 15:08   #68
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Jakie drogie te bronte oO
Słuchajcie, problem -.- Zacieki miałam po soli, to na początku przetarłam mokrą szmatką, ale za bardzo nie pomogło, kupiłam tą sprayo-piankę z deichmanna, wytarłam, potem troche zostały plamy, to jeszcze na mokro. Teraz jest tragicznie oO Nie ma takich jakby widocznych krawędzi, ale plamy są straszne .. Co zrobić? Do pralki? Na ile?
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 15:43   #69
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Jakie drogie te bronte oO
Słuchajcie, problem -.- Zacieki miałam po soli, to na początku przetarłam mokrą szmatką, ale za bardzo nie pomogło, kupiłam tą sprayo-piankę z deichmanna, wytarłam, potem troche zostały plamy, to jeszcze na mokro. Teraz jest tragicznie oO Nie ma takich jakby widocznych krawędzi, ale plamy są straszne .. Co zrobić? Do pralki? Na ile?
na 30 stopni i na program na welne ustaw i bd ok lepiej wlej plyn do prania bo proszek moze sie caly nie rozpuscic i moga slady zostac
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 18:45   #70
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

A to pomoze na zacieki? To nic, ze bronte?
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 19:44   #71
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
A to pomoze na zacieki? To nic, ze bronte?
ja swoej bronte mialam w masakrycznym stanie od zaciekow z soby mialy takie zgrubienia na skorze a po praniu prawie jak nowki

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 22:22   #72
coriiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

a wiecie co. ja mam taki pewny problem. zamówilam sobie z USA stingery lo premium w odcieniu szarym i wlasnie sobie w nich pochodzilam tak niecaly miesiac i zrobilo mi sie na nich takie odbarwienie, ze wygladaja jakby byly bez przerwy mokre, chociaz mokre nie sa. to odbarwienie jest tylko na prawym bucie i calkiem z prozdu w dodatku nie małej wielkości. Bardzo mnie to martwi i nie bardzo wiem co zrobic. Moze Wy cos na to zaradzicie?
Jednak nie na tym moje problemy sie koncza. Jest jeszcze jeden-o wiele powazniejszy. Mianowicie: z boku, jest takie szycie. tam przy podeszwie. Zauwazylam, ze w jednym miejscu jest ono tak jakby naderwane i ma to moje 0,7 cm . Boje sie zeby mi sie to przypadkiem nie powiekszylo. Wiecie cos moze na ten temat?
coriiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 22:36   #73
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez coriiii Pokaż wiadomość
a wiecie co. ja mam taki pewny problem. zamówilam sobie z USA stingery lo premium w odcieniu szarym i wlasnie sobie w nich pochodzilam tak niecaly miesiac i zrobilo mi sie na nich takie odbarwienie, ze wygladaja jakby byly bez przerwy mokre, chociaz mokre nie sa. to odbarwienie jest tylko na prawym bucie i calkiem z prozdu w dodatku nie małej wielkości. Bardzo mnie to martwi i nie bardzo wiem co zrobic. Moze Wy cos na to zaradzicie?
Jednak nie na tym moje problemy sie koncza. Jest jeszcze jeden-o wiele powazniejszy. Mianowicie: z boku, jest takie szycie. tam przy podeszwie. Zauwazylam, ze w jednym miejscu jest ono tak jakby naderwane i ma to moje 0,7 cm . Boje sie zeby mi sie to przypadkiem nie powiekszylo. Wiecie cos moze na ten temat?
chyba wiem o co ci chodzi ja mialam tj mokre plamy na czubku buta wlasnei jakby byly mokre zrobilo mi sie tak jak chodzilam po widzie ale wzielam szczoteczk do nubuku szorowlam i zeszlo nie widac i tez mam premium ale hippery
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 11:03   #74
meg27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 84
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-01-11 o 13:10
meg27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:05   #75
paula987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!! jestem zalaman az sie poryczalam ze zlosci!!!!!! zakupilam buty EMU ANGELS KOLOR CHESNUT , po uprzednim obejrzeniu ich w sklepie ... orginaly czy w sklpei czy w katologu maja kolor hmm biszkopotow-miodowy. a mi przyszed taki odcien (modeli starych emu wool) jasny braz taki niedwiaodmo jaki wicie o co mi chodzi typowe kolor np podrobek ;/ jestem zalamana juz dzownila do tego sklepu i kobieta mnie doeslala do tej ososby od aukcji ..maj gad 500 zl prawie wydane i laske robia ze wymienia badz dokaja zwrot to nie fair oszukali mnie to nie jest oryginalny kolor !! co mam ROBIC !! LADA MOMENT WYJEDZAM LEEEEEEEEEEEEEEEEE zalamka(((( a jak mi nie wymienia ?? co zrobie !!!!! a tak sie cieszylam i sa zamale;/ KOSZMAR
paula987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:15   #76
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez paula987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!! jestem zalaman az sie poryczalam ze zlosci!!!!!! zakupilam buty EMU ANGELS KOLOR CHESNUT , po uprzednim obejrzeniu ich w sklepie ... orginaly czy w sklpei czy w katologu maja kolor hmm biszkopotow-miodowy. a mi przyszed taki odcien (modeli starych emu wool) jasny braz taki niedwiaodmo jaki wicie o co mi chodzi typowe kolor np podrobek ;/ jestem zalamana juz dzownila do tego sklepu i kobieta mnie doeslala do tej ososby od aukcji ..maj gad 500 zl prawie wydane i laske robia ze wymienia badz dokaja zwrot to nie fair oszukali mnie to nie jest oryginalny kolor !! co mam ROBIC !! LADA MOMENT WYJEDZAM LEEEEEEEEEEEEEEEEE zalamka(((( a jak mi nie wymienia ?? co zrobie !!!!! a tak sie cieszylam i sa zamale;/ KOSZMAR
Daj zdjęcie
Może dostałaś chazelnut po prostu?

O takie coś:
http://allegro.pl/buty-emu-stinger-l...373886013.html

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2011-01-11 o 14:17
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:25   #77
paula987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

zamawialam ztejh strony nie jestem DALTONISTKA I WIDAC EWIDENTNIE NA ZDJ ZE SA JASNIEJSZE I TAKIE MAJA BYC JAK NA ZDJECIU ANIE JAKIES BURE!!!!! no bez przesady mam porownanie ehhhhh w sklepie sa jasniejsze inny docien miodowy i tym samym paseczek jest ciemniejszy....
ps. 1 ZDJ ZE STRONY EMU AUSTRALIA ...
2 ZDJ MOJE;/
3. Z ICH SZAFFA SHOES...
NO PROSZĘ WAS ...ehhh:ma d::ma d:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg W10086-CHES-335px.jpg (13,7 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bure.jpg (77,9 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angels lo orzech 2.jpg (20,2 KB, 120 załadowań)
paula987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:31   #78
paula987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

bardzo zblizony kolor do tego co mi wysalales tzn stingerow lecz o ciu ciut hmm delikatnieszy i futerko hmmm jasne lecz mowie mam porownanie i wiem jak wygladaja opryginaly ...(((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((( baba do mnie mowie o kolorach sie nie dyskutuje;/

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

to ta strona z ktorej kupilam http://allegro.pl/kozaki-emu-angels-...399571466.html (((((((((((
paula987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:31   #79
moniceeXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Hej
Dziś właśnie przyszły mi Wallaby Hi - moje pierwsze EMU Bałam sie trochę o rozmiar, bo zazwyczaj kupuję 37, a zamówiłam 35.. ale buty są idealne
Mam pytanie do posiadaczek wallaby: trzeba impregnować, impregnujecie?
moniceeXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 14:34   #80
paula987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

a malo tego jak jest model i sa orginalne dwa dostepne kolory hmm 3 black, chesnut, indigo to musi byc taki sam odcien chyba we wszytskich i pasek itp wiec nie kumam !!!!!!
paula987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 14:47   #81
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Hmm... no to dziwne, szczególnie że ze schaffy niby są oryginalne

Krój i kolor samego buta jeszcze wygląda na ok, najbardziej dziwi ten jasny pasek, bo na zdjęciach jest ewidentnie ciemny...
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:10   #82
moniceeXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Ten pasek tez budzi u mnie wątpienie. Ale sądzę, że zdjęcie lepszej jakości, albo w przynajmniej lepszym świetle bardziej by pomogło
moniceeXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:12   #83
paula987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Wlasnie ... ehhh szkoda gadac cale szczescie ze rozmawialam z kobieta od aukcji i pwoeidziala ze mozna dokonac zwrotu tylko ja nie mam czasu na to ..;/ ehh
A I JESZCZE JEDNO WYKORZYSTUJAC TO ZE MAM MOZLIWOSC ZMIERZENIA BUTOW (ZAM. ROZM 37 DL 23,5) WYJELAM WKLADKE I ZMIOERZYLAM JA DOKLADNIE STANELAM STOPA, ITP I PLACE MI WYSTAJA ;/MAM 24,5 CM PO RADACH DZIEWCZYN WZIELAM ROZM MNIEJSZE ... ALEEE czuje hmm miejsce zakonczenia wkladki...tak jak by lekko zamale i piluje mnie szef na piecie...;/ hmmmm oczywsice nanosze poprawke ze mam je na nogach hmm moze z 5 min -10 . Zamawiajac ponownie ale u innego sprzedawcy mam brac 38?? fucvk!! Ciekawi mnie te buty ..
ha malo tego znalalzm nawet aukcje z kolorem podobnym do mojego obecnego
http://allegro.pl/emu-angels-lo-ches...404820033.html
a to kolor orginalow hmm o ile sa tez takie na zywo... : http://allegro.pl/emu-angels-lo-38-2...397772632.html co myslicie o tym drugim linku z usa... alez sie wscieklam!!!
paula987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:40   #84
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Hmm... no to dziwne, szczególnie że ze schaffy niby są oryginalne

Krój i kolor samego buta jeszcze wygląda na ok, najbardziej dziwi ten jasny pasek, bo na zdjęciach jest ewidentnie ciemny...
Wiesz, te zdjęcia są tak graficznie obrabiane, że jest możliwe, że przy obróbce pasek wyszedł ciemniejszy. Nie wiem, sklep niby pewny, a tu by nagle sprzedali podróbę? Dziwne.

Ale myślę, że mogą być oryginalne tylko kolor na zdjęciu wygląda inaczej.
Moje szare też na wszelkich obrabianych zdjęciach wydają się dużo jaśniejsze

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-01-11 o 15:42
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:48   #85
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wiesz, te zdjęcia są tak graficznie obrabiane, że jest możliwe, że przy obróbce pasek wyszedł ciemniejszy. Nie wiem, sklep niby pewny, a tu by nagle sprzedali podróbę? Dziwne.

Ale myślę, że mogą być oryginalne tylko kolor na zdjęciu wygląda inaczej.
Moje szare też na wszelkich obrabianych zdjęciach wydają się dużo jaśniejsze
Też tak myślałam, ale paula987 wstawiła zdjęcie innej aukcji i tam wyglądają jak na zdjęciu
No nie wiem...
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 15:54   #86
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

To też chyba kwestia zdjęć, pierwsza aukcja - z lampą, druga - bez...

No ale nie wiem... Nie jestem specjalistką
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 16:11   #87
paula987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dziewczeta moje kochane ja mierzylam je i dotykalam w sklepie HD w wawie w zlotych przed switami majac na nogach bylam gotowa kupic je za 589 czy jakos tak ale zadzw do przyjaciolki i uslyszalam "zwariowaals" 3 pary za ta kase ebdziesz miala z innego modelu i odpuscilam sobie tamte w sklepie w HD byly hmm no mowie zoltawe-biszkopowe jasne.. cimniutki pasek no sliczne a te wrrrrrrrrrrrr. a no i malo tego po swietach a przed sylwestrem wybralam sie do lublina i tam hmm znow zaszlam do sklepu niepamietam nazwy i byly i znow piekny kolor mierzylam albe i angels ale zakochalam sie w angels niby alba praktyczniejsze bo wyzsze aleee. mysle nieee zaczekam kupie na allegro siedzialam szukalam mam juz krzyczala zamow i miej spokoj a ja siedzialam czakalam na rtansze zeby choc troszke zaoszczedzic podzialac sobie na psyche hehehe nie przekroczyc 500 zl a tu masz Ci los jestem na 10000 % pewna co do ociernia ze sie roznia malo tego patrze teraz prawie na akzda aukcje i zauwazylam ze amlo gdzie jest ciemniejszy pasek i zoltawa skorka .. taka jaka widzialam i MIERZYLA, DOTYKALAM <placze> a o to link ... wiem wiem kamera oswietlenia ja to wsyztsko biore pod uwage KOCHANE MOJE obejrzyjcie sobie ... http://www.youtube.com/watch?v=naVUIaxugcg dziekuje ze jestescie ze mna... i wypoiadacie sie ...liczy sie kazde zdanie..***

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

ps. moje identiko prawie wygladaja jak te z tego linku co umiescilam wczesniej sa obrzydliwe wrrrrrrrrrrrrr http://allegro.pl/emu-angels-lo-ches...404820033.html tu fakt liczy sie lampa ale te sa robione zzzz ogolnie kolorem no 99% przypominaja moje malo tego moje sa nieco ciemniejsze ... hmmm siostra moja rodzona studiowala plastyke potwierdza moje barwy koloru...;p;p;p;p;p niestety..!!!
paula987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:45   #88
Sensiq
Raczkowanie
 
Avatar Sensiq
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Dzisiaj mi przyszły! Pominę już sprawę okropnego kuriera...
Są super, to model Mavis Jeszcze tylko zaimpregnować i na dwór !!!!
Sensiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 17:59   #89
moniceeXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Paula987, wygugluj sobie w grafice model emu angels. Zobacz, że tam tez wiele nie ma ciemniejszego paska.

Kto posiada WALLABY?!
moniceeXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-11, 23:33   #90
morskabryza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o EMU - cz.2

Ja to się trochę dziwie, dlaczego nawet stingery te z parasolką trzeba impregnować? przecież mija się to z celem... sama skóra ma już właściwości nie przepuszczające wilgoci. Mam wrażenie, iż jest to dodatkowe puszczanie ludzi z torbami
Jak już kiedyś wspominałam, zupełnie przypadkowo zakupiłam córce ugg 100% oryginały, tylko jakąś starą wersję z nie usztywnianą piętą, buty kupione dwa lata temu za śmieszną kwotę-ktoś na allegro przedawał chyba z 15pln. wyszło, a rosną razem z dzieciem, nawet nie przyszło mi do głowy, iż mogłabym je zaimpregnować.
Jak wiadomo dzieci nie bardzo uważają na kałuże, nigdy nie przemokły, i jak każdy zna uggi to one nie są impregnowane w fazie garbowania skór.
Sama mam stingery i jak na razie zamierzam tylko kupić jakąś szczotkę do ich czyszczenia.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Ps. Droga paulo nie ma się co tak aż mocno emocjonować, przecież to tylko buty, na zdjęciach widać małe różnice, zawsze może się tak zdażyć, ponieważ to jest skóra i różnie może chłonąć barwnik.
Tylko czy warte są swojej ceny? buty króre tak naprawde nie wyglądają tak jak żeśmy sobie je wyobraziły? chyba nie
Więc jeśli mogę coś doradzić, ja na twoim miejscu wymieniłabym je na inne i już.
Sama miałam głupią sytuację, kupiłam buty zapłaciłam, a potem anulowałam zamówienie, bo jak się doczytałam to te nie były zaimpregnowane tylko potem nie mogłam się doprosić zwrotu gotówki. Jak to się mówi człowiek uczy się na błędach
Głowa do góry

Edytowane przez morskabryza
Czas edycji: 2011-01-11 o 23:25
morskabryza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 00:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.