Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 17:07   #1
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37

Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.


Heej:P
Jak w tytule chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. Na zdjęciach widać moje naturalne włosy jakie mam na co dzień i całkowite związane. Zawsze chciałam nosić jakieś fajne kitki czy warkocze ale strasznie nie podoba mi się to jak wyglądam w związanych włosach, mam nadzieje że wy mi pomożecie. Zupełnie nie wiem czy mam nosić przedziałek n bok,na prosto,grzywka czy bez grzywki czy może ją jakoś obciąć( dodam tylko że zapuszczam włosy, ale z grzywką jestem gotowa zrobić wszystko:P). Plisss doradźcie co robić z włosami, jak się fajnie i delikatnie umalować będę bardzo wdzięczna za szczere opinie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9060185.jpg (28,3 KB, 1448 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9060189.jpg (21,6 KB, 1178 załadowań)
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:12   #2
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Ja bym na twoim miejscu przyciemniła trochę, grzywki nie rób.

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Btw, ile masz lat?
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:13   #3
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

16
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:21   #4
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

ja Cię widzę w takich włosach http://www.google.pl/imgres?start=35...:4,s:350,i:214 sorry zlekka długi link
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:52   #5
madzialenka1919
Przyczajenie
 
Avatar madzialenka1919
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 14
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

masz w sobie coś z Lany del Rey , moze odrobina rudości na Twojej głowie sprawi ,że będziesz bardziej wyrazista. Do tego czerwona szminka i sukces murowany !
http://www.google.pl/imgres?start=20...12,s:204,i:140
madzialenka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:57   #6
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

niezły pomysł, nigdy o tym nie myślałam
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 10:24   #7
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Nie byłabym pewna - czerwone włosy i szminka do subtelnej urody i dla 16-latki?
Gdybyś dodała zdjęcia w świetle dziennym i wypełniła ankiete na pewno celniej można by doradzić ci kolor.
Nie dodawałabym grzywki. Tak jest ślicznie
snow_whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 12:01   #8
madzialenka1919
Przyczajenie
 
Avatar madzialenka1919
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 14
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

[QUOTE=snow_whitee;3637843 4]Nie byłabym pewna - czerwone włosy i szminka do subtelnej urody i dla 16-latki?


nie mówiłam o czerwonych włosach , tylko o takim naturalnym odcieniu rudego , niezbyt intensywnym , na blondzie wyjdzie ładnie
madzialenka1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 14:09   #9
lollipop.ania
Zadomowienie
 
Avatar lollipop.ania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 126
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

mi się podoba Twój naturalny kolor włosów, w ogóle jesteś śliczna i nic bym nie zmieniała ;p
__________________
moja szafa
lollipop.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:27   #10
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

serio? nic nie zmieniać? mam strasznie wysokie czoło i wydaje mi się że mam taką pulchniutką twarz jak mam włosy całkowicie związane, dlatego myślałam że grzywka będzie odpowiednia.
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 21:19   #11
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez happyfunnysmile Pokaż wiadomość
serio? nic nie zmieniać? mam strasznie wysokie czoło i wydaje mi się że mam taką pulchniutką twarz jak mam włosy całkowicie związane, dlatego myślałam że grzywka będzie odpowiednia.
Masz śliczne długie, gęste włosy, ładną buźkę i nie wiem czy koniecznie musisz w wieku 16 lat bawić się w farbowanie. Tzn wręcz przeciwnie...wiem doskonale, że nie musisz ;p Faceci pewnie się za Tobą oglądają i to chyba właśnie z tego powodu zaczynasz szaleć Ach Wy młode dziewczyny... Jak dla mnie nie masz wcale pulchnej twarzy. Miałaś już kiedyś jakąś grzywkę? Jeśli tak to mogłabyś wstawić zdjęcia dla porównania.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 10:45   #12
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez snow_whitee Pokaż wiadomość
Nie byłabym pewna - czerwone włosy i szminka do subtelnej urody i dla 16-latki?
Gdybyś dodała zdjęcia w świetle dziennym i wypełniła ankiete na pewno celniej można by doradzić ci kolor.
Nie dodawałabym grzywki. Tak jest ślicznie
a kto proponował czerwone włosy?
co do braku grzywki- zgadzam się
co do szminki - również

A jesli chodzi o kolor - ten mi sie podoba lub dać delikatny miodowy lub karmelek tylko nie ciemne odcienie i nie jaskrawe czyli czerwienie, intensywne rudości

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez happyfunnysmile Pokaż wiadomość
serio? nic nie zmieniać? mam strasznie wysokie czoło i wydaje mi się że mam taką pulchniutką twarz jak mam włosy całkowicie związane, dlatego myślałam że grzywka będzie odpowiednia.
Szkoda niszczyć włosy, tak jak napisałam wczesniej delikatne miodowe kolory a co do kształtu fryzury- dobry fryzjer powinien zaproponować kilka ewentualności , powiesz co mniej więcej byś chciała może jak swoim okiem spojrzy będzie wiedzieć co doradzić.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Masz śliczne długie, gęste włosy, ładną buźkę i nie wiem czy koniecznie musisz w wieku 16 lat bawić się w farbowanie. Tzn wręcz przeciwnie...wiem doskonale, że nie musisz ;p Faceci pewnie się za Tobą oglądają i to chyba właśnie z tego powodu zaczynasz szaleć Ach Wy młode dziewczyny... Jak dla mnie nie masz wcale pulchnej twarzy. Miałaś już kiedyś jakąś grzywkę? Jeśli tak to mogłabyś wstawić zdjęcia dla porównania.
a Ty młoda nie jestes?
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 10:52   #13
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez happyfunnysmile Pokaż wiadomość
Heej:P
Jak w tytule chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie. Na zdjęciach widać moje naturalne włosy jakie mam na co dzień i całkowite związane. Zawsze chciałam nosić jakieś fajne kitki czy warkocze ale strasznie nie podoba mi się to jak wyglądam w związanych włosach, mam nadzieje że wy mi pomożecie. Zupełnie nie wiem czy mam nosić przedziałek n bok,na prosto,grzywka czy bez grzywki czy może ją jakoś obciąć( dodam tylko że zapuszczam włosy, ale z grzywką jestem gotowa zrobić wszystko:P). Plisss doradźcie co robić z włosami, jak się fajnie i delikatnie umalować będę bardzo wdzięczna za szczere opinie.
Masz prześliczne włosy. Broń Boże ich nie prostuj i nie kręć żadną lokówką, bo Ci się zniszczą i już nie będą ładne, to raz. :P A dwa, na You Tube jest cała masa tutoriali jak zrobić sobie jakąś fajną fryzurkę. Polecam np. tą dziewczynę:
http://www.youtube.com/user/LetsMakeitUp1/videos
oraz tą:
http://www.youtube.com/user/lilithed...ure=CBwQwRs%3D

Co do grzywki to myślę, że taka jaką masz obecnie jest bardzo ładna i wiele rzeczy można z nią zrobić. I spiąć, i zrobić z niej warkocz, i upiąć, i w ogóle w sumie to wszystko. Mi osobiście podoba się taki przedziałek jaki masz teraz - na bok.

Natomiast jeśli chodzi o malowanie się to polecam Ci przejrzeć różne blogi na blogspot.com (wpisując w google np. dzienny makijaż blogspot). Jedynie tak na szybko mogę Ci poradzić, żebyś nie używała podkładu, bo masz śliczną cerę, więc tutaj lepiej nie kombinuj. Poza tym polecam jakiś jasny (błyszczący lub matowy beż na początek) cień do powiek, czarny tusz do rzęs (na początek nie maluj się zbyt mocno, to znaczy nakładaj go na rzęsy raz - taką jakby jedną warstwę aż dojdziesz do wprawy, może to być tusz dostępny w Rossmannie/Naturze firmy Rimmel lub jakiś inny - nie kupuj na początku super drogich, wystarczy Ci taki za 15zł) i zwykły błyszczyk (np. Lovely dostępny w Rossmannie).

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Ach, zapomniałam dodać, że jak spinasz włosy to nie musisz wcale upinać też grzywki. Możesz iść do fryzjera i poprosić fryzjerkę o to, aby wycieniowała Ci na bok grzywkę (bez skracania jej więcej niż 1cm) tak, abyś mogła nosić ją rozpuszczoną, a włosy mieć spięte w kucyk.
Chodzi mi o coś takiego, ale Twoja grzywka będzie dłuższa:
http://1.bp.blogspot.com/-Wyj_IXAMWz...Oc/s1600/5.JPG

I nie farbuj się!! Masz super kolor włosów, niejedna dziewczyna chciałaby taki mieć! Ja po latach farbowania się wróciłam do naturalnego blondu i taka podobam się znajomym najbardziej. Miałam już wszystkie kolory na głowie, ale zdecydowanie naturalny jest najlepszy (u większości osób, które znam).
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 11:03   #14
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
a Ty młoda nie jestes?
Oj 16 lat to miałam wieki temu ;p Już minął ten czas kiedy każdy facet się za mną oglądał, hehe ;p Teraz tylko co drugi (yyy no...) ;d Może nie jestem stara, ale koleżanka mając 16 lat młodziutka jest
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 11:39   #15
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez madzialenka1919 Pokaż wiadomość

nie mówiłam o czerwonych włosach , tylko o takim naturalnym odcieniu rudego , niezbyt intensywnym , na blondzie wyjdzie ładnie
mój błąd - jak pada słowo rudy zawsze mam przed oczami czerwień, nie miedź
snow_whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 16:01   #16
memnochx
Raczkowanie
 
Avatar memnochx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Dziewczyno nic nie zmieniaj. Jesteś śliczna i masz boskie włosy. Nie tykaj ich farbami, szamponami koloryzującymi i żadnymi innymi szajsami. Dbaj o to co masz i doceń to. Pozdrawiam.
memnochx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 18:59   #17
chochol
Raczkowanie
 
Avatar chochol
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 228
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Popracuj nad konturowaniem - jesli zwiazesz wlosy tak jak na zdjeciu, pocieniuj delikatnym brazem boki (skrzydelka) nosa, linie szczeki i kosci policzkowe (pod spodem). Jasnym kolorem przykryj cienie pod oczami i bedzie slicznie bez zadnej grzywki
chochol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 22:06   #18
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

masz idealne rysy twarzy i piękny kolor włosów, jak walniesz sobie cokolwiek innego
(nie daj Boże rude, albo czarne) to się zwyczajnie oszpecisz.
tobie z powodu zmiany bedzie sie wydawalo, ze jest OK, a otoczenie nie powie prawdy, zeby Cie nie urazić/.

twarz masz owalną a nie pulchną. pamiętaj, ze im wyzej związujesz włosy tym większy efekt jej wyszczuplenia.
wlosy rozpuszczone, napuszone po bokach i proste grzywki poszerzają optycznie twarz.

btw. coraz ciężej spotkać 16 latkę która nie spieprzyła sobie urody farbowaniem, nędznym makijażem i złą depilacją brwi.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 23:01   #19
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

zgadzam się z Holly. Ze wszystkim chyba Wysokie czoło, w moim mniemaniu, jest Twoim atutem!
Od siebie dodam, że jeżeli chcesz koniecznie włosy farbować to idź w stronę karmelowych. Tak przynajmniej mi się wydaje po zdjęciach, ale jakbyś dodała jakieś zrobione w świetle dziennym to byłoby nam łatwiej doradzić.
A jeśli chodzi o makijaż - proponuję korektor, delikatnie kryjący pod oczy i tusz: może brąz? Może też być brązowo-czarny.
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 05:22   #20
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Oj 16 lat to miałam wieki temu ;p Już minął ten czas kiedy każdy facet się za mną oglądał, hehe ;p Teraz tylko co drugi (yyy no...) ;d Może nie jestem stara, ale koleżanka mając 16 lat młodziutka jest
patrząc to na nick- 23 lata to chyba nie jest tak źle! A faceci- prawdziwi raczej na 16 się nie oglądają.
Zaznaczam -prawdziwi
Cytat:
Napisane przez snow_whitee Pokaż wiadomość
mój błąd - jak pada słowo rudy zawsze mam przed oczami czerwień, nie miedź

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
masz idealne rysy twarzy i piękny kolor włosów, jak walniesz sobie cokolwiek innego
(nie daj Boże rude, albo czarne) to się zwyczajnie oszpecisz.
coraz ciężej spotkać 16 latkę która nie spieprzyła sobie urody farbowaniem, nędznym makijażem i złą depilacją brwi.
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 12:58   #21
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Z farbowaniem włosów raczej mam zamiar poczekać jeszcze,może po liceum. Tutaj znalazłam zdjęcie z zeszłych wakacji, gdzie mam trochę grzywkę, dodam, że mam na tym zdjęciu włosy jeszcze cieniowane(teraz wyrównane) i przed zapuszczaniem. Umęczone suszarką i prostownicą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ft3rgt13r5gy1gt.jpg (94,0 KB, 472 załadowań)
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 13:06   #22
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Autorko - najlepiej zrobisz, jak nie zrobisz nic, albo bardzo niewiele.
Prawdziwa pieknosc z Ciebie i pewnie "zyczliwe" kolezanki beda probowaly Cie namawiac do scinania, "farbowania na brazik" i innych takich. Nie daj sie namowic.
Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
patrząc to na nick- 23 lata to chyba nie jest tak źle! A faceci- prawdziwi raczej na 16 się nie oglądają.
Zaznaczam -prawdziwi
Oj, ogladaja, ogladaja . Ale jesli sie na ogladaniu konczy to wszystkow w porzadku przeciez .
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 14:04   #23
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Twoja twarz nie jest pulchna, tylko delikatna, bo jesteś młodziutka. To Twój atut! Z wiekiem rysy nabierają wyrazistości.

Radziłabym Ci nic nie zmieniać. Jesteś bardzo ładna, masz zdrową cerę i gęste włosy. W Twoim wieku miałam potworny trądzik i uważam, że piękna, naturalna cera jest najlepszą ozdobą dziewczyny.

Jeśli koniecznie chcesz się malować, polecam Ci tusz do rzęs + podkład i delikatny róż, ale uwaga, mineralny. Na Wizażu jest sporo minerałoholiczek, które na pewno Ci doradzą. Takie kosmetyki są odrobinę droższe od tych z drogerii, ale nie niszczą cery i wystarczają na bardzo długo.

A jeśli w przyszłości zdecydujesz się farbować włosy, widzę Cię w miodowym blondzie i wspomnianych jasnych odcieniach karmelu

Pozdrawiam
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 15:33   #24
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Oj, ogladaja, ogladaja . Ale jesli sie na ogladaniu konczy to wszystkow w porzadku przeciez .
tak trzymaj
[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;36436201]
A jeśli w przyszłości zdecydujesz się farbować włosy, widzę Cię w miodowym blondzie i wspomnianych jasnych odcieniach karmelu
Pozdrawiam [/QUOTE]
Pierwsze moje wrażenie było identyczne .
Cytat:
Napisane przez happyfunnysmile Pokaż wiadomość
Z farbowaniem włosów raczej mam zamiar poczekać jeszcze,może po liceum. Tutaj znalazłam zdjęcie z zeszłych wakacji, gdzie mam trochę grzywkę, dodam, że mam na tym zdjęciu włosy jeszcze cieniowane(teraz wyrównane) i przed zapuszczaniem. Umęczone suszarką i prostownicą.
Włosy masz ładne , wystarczy zadbać odpowiednio i odstawić przede wszystkim prostownicę Włosy odżyją, masz falowane a takie włosy są bardzo kobiece i podkreślające urodę. Proste patyki odchodzą do lamusa, tym bardziej że ty cienkich włosów nie masz , więc szkoda je maltretować prostownicą .
Przecież chodzi o subtelne podkreślenie Twojej urody i wydobycie naturalnego piękna.A odcienie włosów miodowe i karmelowe do Ciebie idealnie pasują i nie zmieniają drastyczne Twojej natury
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:49   #25
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Piękny kolor włosów Piękne rysy twarzy. Idealne do prostej grzywki. Skoro jesteś gotowa zrobić wszystko z grzywką, to jak najbardziej proponuję prostą. Wtedy zdecydowanie będziesz wyglądać zupełnie inaczej w związanych włosach W niezwiązanych również
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:31   #26
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

i jaka decyzja?
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:47   #27
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

miałam kiedyś już grzywkę na prosto i nie wyglądałam korzystnie dziękuje wam za wszystkie rady dziewczyny**

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

grzywke na prosto już kiedyś posiadałam, nie wyglądała przy mojej twarzy korzystnie
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 18:10   #28
Jadzior
Raczkowanie
 
Avatar Jadzior
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 238
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Oh dziewczyno piękna jestes! Nic w sobie nie zmieniaj, serio. Natura obdarzyla Cie piekna buzia i pieknymi wlosami

co do czola, to ja rowniez mam wysokie... i niestety wypukle przez co bardzo rzuca sie w oczy. jak patrze na zdjecie z Twoim odslonietym czolem, to az Ci go zazdroszcze, bo dodaje Ci uroku, serio chetnie sie zamienie :P
Jadzior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:21   #29
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

Jesteś śliczna! Jeśli chodiz o makijaż to na Twoim miejscu na codzień używałabym odżywki do rzęs/czarnego tuszu do rzęs. Za to poeksperymentowałabym z błyszczykami. Masz cudne usta. Do szkoły może być jakiś delikatny, nawet bezbarwny. Za to po szkole, na imprezę jakiś fajny kolor np. malinowy. To by bardzo ożywiło Twoja buzię.
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:50   #30
happyfunnysmile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 37
Dot.: Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie.

jeśli chodzi o makijaż to używam codziennie tylko tuszu,czarnej kredki i takiej delikatnej różowej pomadki
happyfunnysmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.