Jaka sukienka na wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 17:34   #1
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Unhappy

Jaka sukienka na wesele?


Hej Dziewczyny!
Mroźno w sumie, a ja już myślę o sukience na wesele w lipcu Nie chciałabym zostawić tych poszukiwań na ostatnią chwilę, więc zabieram się za to już teraz i liczę na to, że mi doradzicie
Na ostatniej takiej zabawie byłam jako bardzo malutka dziewczynka i nawet tego nie pamiętam (tyle co ze zdjęć tylko), także żadnego doświadczenia w sukienkach weselnych nie mam.
Mam 165 cm wzrostu i jestem takiej przeciętnej figury. Talię mam taką maleńką, że można powiedzieć, że jej nie mam. Od razu powiem, że odpadają wszystkie te co mają "wydzielane miseczki", bo mój biust się nie mieści do takich, a poza tym dla mnie to jest bee taka sukienka Jestem też uprzedzona co do sukienek bez ramiączek. Owszem, są przepiękne, ale boję się, że będą spłaszczać mi biust i będę musiała ciągle ją podciągać do góry, bo będzie się zsuwać. No i skoro to ma być w lecie, to chyba dobrze, żeby taka sukienka była zwiewna i niespecjalnie gruba. I oczywiście nie chcę, żeby optycznie skróciła mi nogi
A no, jeszcze powiem, że niestety nie mogę ubrać szpilek, bo mam problemy z kręgosłupem, a poza tym w szpilkach chodzić nie potrafię Mam takie jedne czarne buty, w których przetańczyłam wiele godzin na studniówce i nogi mnie nie bolały. (są zamszowe. takie czarne, że czarne rzeczywiście)
Także błagam Was, pomóżcie mi z wyborem tej jedynej sukienki



Oto link: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-buty-damskie
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:14   #2
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Hej
Na lato dobrze byłoby wybrać coś w żywym kolorze. Jeśli nie chcesz żeby sukienka skracała Ci nogi wybierz taką przed kolano, najlepiej z podwyższonym stanem. To dodatkowo wydłuży sylwetkę i jednocześnie zamaskuje brak talii.
Widzę, że buty masz bardzo klasyczne, więc do nich pasować będzie praktycznie wszystko
Hmm... jeśli mówisz, że w innych sukienkach nie mieści Ci się biust, to może wybierz dekolt kopertowy?
Ja bym proponowała mniej więcej coś w tym stylu jak na zdjęciu. Może nie koniecznie z takimi rękawami. Wiadomo, nie każdemu będzie się podobać, ale zwróć uwagę na to jak uszyty jest dekolt i gdzie jest odcięta talia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,3 KB, 149 załadowań)
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 22:51   #3
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Ja bym postawiła na sukienkę rozkloszowaną. Zrobi Ci piękną talię, a ponadto nie jest mega elegancka, więc na inne okazje też będzie, a nie na jedno wesele. Długość przed kolano wysmukli nogi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czerwonaaudrey1.jpg (23,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24021_3.jpg (51,5 KB, 111 załadowań)
__________________
mój decoupage
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 00:22   #4
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

pati100larz, nie uważasz, że ta sukienka jest wykonana jednak z dość grubego materiału? Bo mi właśnie chodzi o to, żeby była lekka, taka... dobra na tańce na letnim weselu ;p Bo raczej nie chcę się w niej ugotować.

AnabellAna, podoba mi się, jest taka inna No i właśnie dobre ma te rękawy, bo by zakryły moją straszną bliznę po szczepionce. A kolorystycznie, co byście mi poradziły? Jestem ruda, więc liczę się z tym, że jednak nie wszystkie kolory by mi pasowały.
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 00:30   #5
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Proponowałabym coś w szarości. Zależy, jak jest ten Twój rudy, ale z taką ognistą marchewą idealnie się komponuje
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:33   #6
magdaplecpiekna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

A któraś z tych podoba Ci się? http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...ml%3B400%3B400
Tego typu kiecki są przewiewne, a czarna góra modeluje górne krągłości. Ja osobiście lubię w takich chodzić
magdaplecpiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:44   #7
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cieszę się, że spodobała Ci się moja propozycja Niestety nie wiem gdzie można dostać takie sukienki, ale jak poszperasz w sklepach internetowych to może znajdziesz coś w tym stylu. W ostateczności zawsze możesz wybrać się ze zdjęciem do krawcowej

A co koloru to ja proponowałabym butelkową zieleń albo nasycony fiolet. Będzie fajnie kontrastować z rudymi włosami
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 14:50   #8
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Kup taką, która Ci się przyda na inne okazje. Ja idę 13 kwietnia na wesele
Dziewczyny, może coś poradzicie?

Edytowane przez jowitazz
Czas edycji: 2016-03-24 o 14:12
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:05   #9
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez jowitazz Pokaż wiadomość
Kup taką, która Ci się przyda na inne okazje. Ja idę 13 kwietnia na wesele i sobie zakupiłam taką: http://jzborowska.blogspot.com/2013/...ely-dress.html Chociaż nie wiem, czy będzie dobra...
Dziewczyny, może coś poradzicie?
Moim zdaniem taka sukienka jest za mało elegancka na wesele. Ja w takich sukienkach biegam latem po mieście Ale to Tobie ma się podobać i to Ty musisz się w niej dobrze czuć, więc zrobisz jak zechcesz

P.S. Elegancka sukienka, jeśli jest prosta i ponadczasowa też może przydać się inne okazje np. chrzciny, komunie, kolację w restauracji, rozmowę kwalifikacyjną, czy nawet egzamin. Każda kobieta powinna mieć taką w szafie No i mówiąc elegancka nie mam na myśli drętwa
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:59   #10
jowitazz
Rozeznanie
 
Avatar jowitazz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 754
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez AnabellAna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem taka sukienka jest za mało elegancka na wesele. Ja w takich sukienkach biegam latem po mieście Ale to Tobie ma się podobać i to Ty musisz się w niej dobrze czuć, więc zrobisz jak zechcesz

P.S. Elegancka sukienka, jeśli jest prosta i ponadczasowa też może przydać się inne okazje np. chrzciny, komunie, kolację w restauracji, rozmowę kwalifikacyjną, czy nawet egzamin. Każda kobieta powinna mieć taką w szafie No i mówiąc elegancka nie mam na myśli drętwa
Ja na razie takiej ponadczasowej nie znalazłam. A zdjęcia nie oddają do końca jej koloru itp. Wydaje mi się, że na żywo o wiele lepiej wygląda..
jowitazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:05   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez AnabellAna Pokaż wiadomość
Hej
Na lato dobrze byłoby wybrać coś w żywym kolorze. Jeśli nie chcesz żeby sukienka skracała Ci nogi wybierz taką przed kolano, najlepiej z podwyższonym stanem. To dodatkowo wydłuży sylwetkę i jednocześnie zamaskuje brak talii.
Widzę, że buty masz bardzo klasyczne, więc do nich pasować będzie praktycznie wszystko
Hmm... jeśli mówisz, że w innych sukienkach nie mieści Ci się biust, to może wybierz dekolt kopertowy?
Ja bym proponowała mniej więcej coś w tym stylu jak na zdjęciu. Może nie koniecznie z takimi rękawami. Wiadomo, nie każdemu będzie się podobać, ale zwróć uwagę na to jak uszyty jest dekolt i gdzie jest odcięta talia
podoba mi sie

ale autorko prosze cie- te buty odpadaja. w lipcu zamszowe czolenka?? jest tyle ladnych delikatnych i kolorowych butow ze nie musisz robic z siebie babci :P
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 13:39   #12
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ale autorko prosze cie- te buty odpadaja. w lipcu zamszowe czolenka?? jest tyle ladnych delikatnych i kolorowych butow ze nie musisz robic z siebie babci :P
kennedy, mądralo, to znajdź mi buty, które nie są super wysokie i jednocześnie są proste Bo ja gdzie nie pójdę to wszędzie szpilki, a już wspominałam o tym, że mam problem z kręgosłupem i długie noszenie butów na obcasie ma złe skutki. Poza tym jeśli już mam kupić jakieś buty na to wesele, to dobrze by było, gdyby były uniwersalne.

jowitazz, jest piękna . Ale zgadzam się z AnabellAna, że jest za mało elegancka. Tak samo jak te, które pokazałaś, magdaplecpiekna.

AnabellAna, cherry_flamme -mam włosy mniej więcej takie: http://http://m.ocdn.eu/_m/b7c734048...e776,62,37.jpg.
Ale zastanawiam się nad zrobieniem nieco jaśniejszych.

I wykluczam wszystkie sukienki tego typu - bo mają wydzielony biust (mogłam wcześniej dać link, żebyście wiedziały o co mi chodzi): http://weselnybox.pl/img/50b21f87ba826.jpg
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 13:46   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez aduchna Pokaż wiadomość
kennedy, mądralo, to znajdź mi buty, które nie są super wysokie i jednocześnie są proste Bo ja gdzie nie pójdę to wszędzie szpilki, a już wspominałam o tym, że mam problem z kręgosłupem i długie noszenie butów na obcasie ma złe skutki. Poza tym jeśli już mam kupić jakieś buty na to wesele, to dobrze by było, gdyby były uniwersalne.

jowitazz, jest piękna . Ale zgadzam się z AnabellAna, że jest za mało elegancka. Tak samo jak te, które pokazałaś, magdaplecpiekna.

AnabellAna, cherry_flamme -mam włosy mniej więcej takie: http://http://m.ocdn.eu/_m/b7c734048...e776,62,37.jpg.
Ale zastanawiam się nad zrobieniem nieco jaśniejszych.

I wykluczam wszystkie sukienki tego typu - bo mają wydzielony biust (mogłam wcześniej dać link, żebyście wiedziały o co mi chodzi): http://weselnybox.pl/img/50b21f87ba826.jpg
A jakie butki chcesz? Polbuty sandaly baleriny plaskie czolenka? Do jakiej ceny?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 14:50   #14
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: Odp: Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
A jakie butki chcesz? Polbuty sandaly baleriny plaskie czolenka? Do jakiej ceny?
Baleriny, sandały - nie. I odpadają wszystkie buty z odkrytymi palcami. Chcę po prostu ładne, proste, niewysokie buty, które będą pasowały do większości rzeczy. Cena do 150 zł. No i najlepiej gdybym miała możliwość przymierzenia. No chyba, że pokażesz/pokażecie mniej więcej jakich powinnam szukać, to już sama sobie gdzieś takie znajdę. Mieszkam w Krakowie, więc ze sklepami nie będzie problemu
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 19:37   #15
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cytat:
Napisane przez aduchna Pokaż wiadomość
Baleriny, sandały - nie. I odpadają wszystkie buty z odkrytymi palcami. Chcę po prostu ładne, proste, niewysokie buty, które będą pasowały do większości rzeczy. Cena do 150 zł. No i najlepiej gdybym miała możliwość przymierzenia. No chyba, że pokażesz/pokażecie mniej więcej jakich powinnam szukać, to już sama sobie gdzieś takie znajdę. Mieszkam w Krakowie, więc ze sklepami nie będzie problemu
Myslalam o jakichs kotrnach niskich dla ciebie bo wiem ze duzo ludzi ktorzy nie nosza obcasow lubia je.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 10:01   #16
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

kennedy, może jakiś przykład?
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 14:32   #17
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

http://www.aldoshoes.com/uk/women/sh...18-mireldee/30 moze cos podobnego do takich?
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 14:58   #18
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Jak dla mnie to te są bardziej babciowe niż moje ;p
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 16:11   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Jaka sukienka na wesele?

W galerii pelno jest wiosennych butkow bo dzis bylam.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 17:04   #20
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

pati100larz;3999964]Ja bym postawiła na sukienkę rozkloszowaną. Zrobi Ci piękną talię, a ponadto nie jest mega elegancka, więc na inne okazje też będzie, a nie na jedno wesele. Długość przed kolano wysmukli nogi
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 06:23   #21
visage93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 95
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Polecam klasyczny krój rozkloszowany, retro. Tutaj znajdziesz.
visage93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 06:56   #22
elle93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 77
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Retro to najlepszy sposób na sylwetkę klepsydry
elle93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 21:11   #23
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Zdecydowałam się już jeśli chodzi o sukienkę. Tylko jakie buty do niej i jakie dodatki? Pomóżcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (12,7 KB, 122 załadowań)
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 21:39   #24
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

ja też rozglądam się już za sukienką, a wesele mam w sierpniu
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 22:35   #25
aduchna
Raczkowanie
 
Avatar aduchna
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 98
GG do aduchna
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Kochane, naprawdę nie wiem co robić. Pokazałam sukienkę, ale zastanawiam się czy jednak jej nie oddać, bo nie jest tak idealnie dopasowana i już przy zakupie była troszkę przybrudzona (3 inne o tym samym rozmiarze również o.O). No i teraz wpadłam na pomysł, aby jednak iść w spódniczce, bluzce/koszuli i jakichś fajnych butkach

Przez mój brak talii myślałam o rozkloszowanej spódniczce - myślałam o czerwieni, granacie, bordo, czarnej.

Bluzka? Hm, właśnie nie wiem. Doradźcie! Myślałam o koszuli zapiętej pod samą szyję, ale nie chcę żeby była zbyt prosta, więc może jakiś ciekawy kołnierz, albo gdzieś jakaś koronka (ale ładna, a nie firanka!). A jeśli bluzka to sama nie wiem jaka, brak mi pomysłów. No i biała bądź kremowa.

Buty chcę wygodne. Myślałam o block heels. Ale gdzie takie znaleźć? I czy pasują?

I czy w ogóle można i wypada w takiej stylizacji iść na wesele?

Pomóżcie, błagam!

PS Zdjęcia to mniej więcej obraz tego o co mi chodzi. Nie zwracajcie uwagi na kolory! No i patrzcie na samą spódniczkę i buty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spódniczka.jpg (20,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (24,9 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez aduchna
Czas edycji: 2013-06-01 o 22:39 Powód: skleroza
aduchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 19:08   #26
Harysiama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Może spróbujesz w takiej? http://www.perhapsme.com/sukienka-cl...-clf24306.html czarny kolor na rękawach odwróci wzrok od ramion, będzie lepiej, a czarny maz spowoduje, że nikt nie dostrzeże odstającego brzuszka. Co Ty na to?
__________________
<ciach_reklama>
Harysiama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:11   #27
gusia 86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Witajcie dziewczyny. Wspomóżcie radą.. Czy w Takiej "sukience" nie będzie wstydem pokazać się na weselichu?

http://www.zalando.nl/vila-gatti-kor...1c0am-d11.html

do tego jeszcze takie obuwie wynalazlam

http://www.zalando.nl/anna-field-san...1b04c-q11.html
gusia 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:39   #28
Harysiama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 25
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Sukienka spoko, dobrałabym jednak do niej też jasne butki, jakoś te czarne do mnie nie przemawiają
__________________
<ciach_reklama>
Harysiama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 20:30   #29
Althea90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Cześć dziewczyny,

może mi doradzicie, jaka sukienkę wybrać na wesele pod koniec lipca. Dodam, ze mam 168cm i troszkę posiadam bioderka ( obwod 98cm) ;/ mam dwie sukienki na oku, ale nie wiem czy wypada w takich isc. Prosze o pomoc

http://allegro.pl/ines-atelier-sukie...348107564.html

http://allegro.pl/ines-atelier-sukie...365346496.html
Althea90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 11:35   #30
agnieszka729
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 22
Dot.: Jaka sukienka na wesele?

Ja się zastanawiam od miesiąca jak się ubrać na wesele, które będzie niedługo... i jakoś zamiast pochodzić po sklepach czy pooglądać w internetowych serwisach, to dalej siedzę i myślę.
agnieszka729 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-24 18:46:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.